Białogard 12.08.2020
Mityng Kwalifikacyjny Białogard 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 s 1 12.25 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU 0.0 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN  
2 3 s 1 12.67 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U18 KP 0.0 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/4956/19 2024 LDK!  ZKN  
3 4 s 1 12.68 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL 0.0 II
4 5 s 1 12.96 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU 0.0 III BONK Stanisław
5 6 s 1 13.02 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL 0.0 III B.D.
6 7 s 1 13.03 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP 0.0 III DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 71
7 8 s 1 13.25 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP 0.0 IV ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
1 9 s 2 13.31 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM +0.4 IV B.D.
2 12 s 2 13.83 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.4 --
3 13 s 2 13.86 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN +0.4 -- # LDK!  ROSU  
4 14 s 2 14.02 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP +0.4 V LDK!  ROSU  
5 16 s 2 14.09 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +0.4 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8731/21 2024
6 17 s 2 14.10 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +0.4 V ŻUROMSKI Kazimierz # Z/2751/19 2023
7 18 s 2 14.27 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN +0.4 V POLKOWSKA Martyna # LDK!
8 19 s 2 14.32 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL +0.4 V ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!
1 11 s 3 13.75 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP -1.4 IV JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024
2 15 s 3 14.08 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin # 2005 U16 ZP -1.4 V ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2024 LDK!  ROSU  
3 22 s 3 14.76 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN -1.4 -- LDK!
4 23 s 3 14.82 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP -1.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2024 LDK!  ROSU  
5 27 s 3 15.13 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U14 ZP -1.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
6 30 s 3 16.12 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM -1.4 -- DMP U20 DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK! 35
7 32 s 3 16.74 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk # 2009 U12 PM -1.4 -- DIAK Mateusz # Z/0683/21 2024 LDK!
1 10 s 4 13.47 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM +0.1 IV LDK!  ROSU   ZKN  
2 20 s 4 14.46 KALINOWSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2006 U16 PM +0.1 V # LDK!
3 25 s 4 15.00 KŁOSOWSKA Judyta MKP Szczecinek 2007 U14 ZP +0.1 -- B.D. Z/5125/19 2021 LDK!
4 26 s 4 15.08 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U18 ZP +0.1 -- LDK!  ROSU  
5 28 s 4 15.38 KUCHARCZYK Maja AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4965/19 2022 LDK!
6 31 s 4 16.74 ILCZENKO Weronika AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4962/19 2023 LDK!
1 1 s 5 12.22 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU -0.1 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN  
2 21 s 5 14.70 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2024 LDK!
3 24 s 5 14.90 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U14 ZP -0.1 -- BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2024 LDK!
4 29 s 5 15.45 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
5 33 s 5 17.47 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U12 ZP -0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.43 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU +0.8 I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 25.71 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U18 KP +0.8 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/4956/19 2024 LDK!  ZKN   96
3 3 s 1 25.94 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +0.8 II BONK Stanisław
4 4 s 1 26.37 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +0.8 III OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
5 6 s 1 26.51 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.8 III B.D.
6 11 s 1 27.97 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP +0.8 IV JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024
1 7 s 2 26.75 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ 0.0 III BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 8 s 2 27.06 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM 0.0 III B.D.
3 12 s 2 28.69 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM 0.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 14 s 2 29.23 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL 0.0 --
5 16 s 2 29.55 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP 0.0 V ŻUROMSKI Kazimierz # Z/2751/19 2023
6 20 s 2 30.88 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8731/21 2024
1 5 s 3 26.37 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL -0.3 III
2 10 s 3 27.65 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje # 2006 U16 ZP -0.3 IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał # , Z/13133/21 , 2024 LDK!
3 13 s 3 28.75 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -0.3 -- # LDK!  ROSU  
4 15 s 3 29.31 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN -0.3 V LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
5 18 s 3 29.99 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -0.3 V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
1 9 s 4 27.14 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM +0.2 III LDK!  ROSU   ZKN  
2 26 s 4 31.71 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ +0.2 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
3 27 s 4 31.80 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +0.2 -- LDK!
4 29 s 4 32.01 KUCHARCZYK Maja AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/4965/19 2022 LDK!
5 30 s 4 32.47 KŁOSOWSKA Judyta MKP Szczecinek 2007 U14 ZP +0.2 -- B.D. Z/5125/19 2021 LDK!
6 31 s 4 34.39 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ +0.2 --
1 22 s 5 31.04 CIELESZ Izabela MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN 0.0 -- LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
2 23 s 5 31.40 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U14 ZP 0.0 -- BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2024 LDK!
3 25 s 5 31.70 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ 0.0 -- B.D. LDK!
4 34 s 5 36.89 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U12 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2024 LDK!
1 21 s 6 31.03 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2024 LDK!
2 28 s 6 31.98 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.1 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2024 LDK!
3 32 s 6 34.43 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ +1.1 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
4 33 s 6 35.31 ILCZENKO Weronika AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4962/19 2023 LDK!
1 17 s 7 29.89 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin # 2005 U16 ZP +0.1 V ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2024 LDK!  ROSU  
2 19 s 7 30.03 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN +0.1 V POLKOWSKA Martyna # LDK!
3 24 s 7 31.49 BEREZOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ +0.1 -- SOBIERAJ Aneta B.D. LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.77 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL --
2 2 s 1 42.83 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2024 LDK!
3 3 s 1 43.71 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
4 4 s 1 46.02 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U14 PM IV DIAK Mateusz # Z/2343/20 2024 LDK!
1 5 s 2 48.08 KONDRATIUK Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2005 U16 ZP V
2 6 s 2 48.16 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U14 PM V DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
3 7 s 2 49.28 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2024 LDK!  ROSU  
4 8 s 2 50.55 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U18 ZP -- LDK!  ROSU  
5 9 s 2 50.65 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.05 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 Sen ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
2 2 s 1 60.38 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
3 3 s 1 60.68 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III DMP REJEWSKI Robert B.D. # Z/4946/18 2024  ZKN   69
4 6 s 1 62.64 IWANEJKO Oliwia OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP --
5 10 s 1 72.24 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U20 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2024
1 4 s 2 61.46 KARDASZ Maja WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 s 2 61.52 IWANEJKO Martyna OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP III
3 7 s 2 63.50 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2024 4 LDK!  ROSU  
4 8 s 2 63.96 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2023 LDK!  ROSU  
5 9 s 2 65.75 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/1697/18 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:47.92 FOLTYNIEWICZ Hanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/1850/20 2024
2 2 s 1 1:50.08 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:50.71 CICHOCKA Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2006 U16 ZP -- LDK!
4 4 s 1 1:50.73 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
5 5 s 1 1:50.82 MLECZEK Natalia MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
6 6 s 1 1:51.23 SZCZEŚNIAK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2005 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/5271/18 2021 5 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 1:51.79 ADAMETZ Róża UKL Feniks Świdwin 2006 U16 ZP -- LDK!
8 8 s 1 1:52.09 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:15.06 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU II B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 2:16.47 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
3 3 s 1 2:32.34 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:16.68 KACZOR Agnieszka UKS Wiking Rychnowy 1989 Sen PM II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3032/20 2021
2 2 s 1 10:24.80 WOŹNIAK Joanna RAZ Szczecin # 2001 U20 ZP II SZYCH Robert # Z/4761/19 2023
3 3 s 1 11:48.71 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1088/19 2022 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 12:00.67 NERĆ Patrycja MKP Szczecinek 2003 U18 ZP -- CERK Łukasz Z/2816/20 2021
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.49 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 17.16 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP 0.0 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
100 m pł K
1 1 s 1 15.11 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM 0.0 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
400 m pł K K
1 1 s 1 71.89 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM IV B.D. BEZ
2 2 s 1 78.60 ŚRUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
Wzwyż K
1 f 1 1.65 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  ROSU   93 130
2 f 1 1.65 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 1.60 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM III DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  ROSU   SKN   80 115
4 f 1 1.55 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
5 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar B.D. Z/3724/17 2024
6 f 1 1.45 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN IV LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
7 f 1 1.40 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V DMP DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2024 LDK! 36 68
8 f 1 1.40 ZDUŃCZYK Julia UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ V LDK!
9 f 1 1.35 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U14 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!
10 f 1 1.35 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
11 f 1 1.30 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
12 f 1 1.25 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
W dal K
1 f 1 5.29 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -0.5 III DMP PRZYBYCIN Bogdan # Z/1629/17 2024 LDK!  ZKN   78
2 f 1 5.27 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP -0.1 III ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
3 f 1 4.54 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -0.9 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
4 f 1 4.50 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP -0.3 V LDK!  ROSU  
5 f 1 4.50 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +0.5 --
6 f 1 4.24 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL +0.4 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!
7 f 1 4.11 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ +0.4 -- B.D. LDK!
8 f 1 3.82 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U14 PM +0.7 -- DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
9 f 1 3.69 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -0.1 -- LDK!
10 f 1 3.68 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ +0.1 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
11 f 1 3.58 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk # 2009 U12 PM -0.4 -- DIAK Mateusz # Z/0683/21 2024 LDK!
12 f 1 3.12 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -0.3 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
  f 1 NM GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM 0.0 -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.80 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.9 II DMP KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2024 LDK!  ZKN   100
2 f 1 10.57 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.6 IV # LDK!
3 f 1 10.10 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.2 -- PŁOMIEŃ Waldemar B.D. Z/3724/17 2024
4 f 1 9.60 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM +0.5 -- DMP KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU   26
Wieloskok K
1 f 1 10.35 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +0.2 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 f 1 9.58 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U14 PM +0.6 -- CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.02 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2024
2 f 1 8.31 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  ROSU  
3 f 1 8.06 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  ROSU   SKN  
4 f 1 6.89 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.43 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U20 ZP III B.D. #
2 f 1 8.70 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
3 f 1 6.68 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.48 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2024
2 f 1 23.82 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 33.54 KOTŁOWSKA Faustyna GZSN START Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB III LEWKOWICZ Zbigniew B.D. # Z/2397/18 2024
2 f 1 31.29 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U20 ZP IV B.D. #
3 f 1 15.64 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 34.89 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U16 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2024 LDK!
2 f 1 34.55 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U18 ZP IV B.D. # LDK!
3 f 1 28.14 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 40.97 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
2 f 1 30.57 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL IV PRZYBYCIN Bogdan # Z/1629/17 2024 LDK!  ZKN  
100 m M
1 1 s 1 11.09 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +0.7 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2024
2 2 s 1 11.16 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP +0.7 II #
3 3 s 1 11.49 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +0.7 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2024
4 4 s 1 11.57 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +0.7 III CERK Łukasz Z/2815/20 2022
5 6 s 1 11.67 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.7 III BIEDERMANN Roman  ZKN  
6 5 s 1 11.67 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +0.7 III CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
7 8 s 1 11.72 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP +0.7 III BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN  
1 7 s 2 11.70 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.8 III
2 9 s 2 12.23 SZCZEPAŃSKI Konrad MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +0.8 -- CERK Łukasz Z/2814/20 2021
3 10 s 2 12.40 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +0.8 --  ZKN  
4 13 s 2 12.85 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 U23 ZP +0.8 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8734/21 2024
5 14 s 2 12.90 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP +0.8 --  ZKN  
6 16 s 2 14.29 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U14 ZP +0.8 -- KECLER Szymon # Z/1663/20 2024 LDK!
1 11 s 3 12.65 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U16 ZP +0.3 V MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2024
2 12 s 3 12.74 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U16 ZP +0.3 V SZYMANIAK Wojciech # Z/5774/19 2024
3 15 s 3 13.39 PLASKOTA Oliver MLKS Lubusz Barlinek 2006 U16 ZP +0.3 -- SZYMANIAK Wojciech Z/2930/20 2020
4 17 s 3 14.33 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 1955 Masters ZP +0.3 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
5 18 s 3 14.37 SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
6 19 s 3 14.61 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!
7 20 s 3 14.74 SZŁYK Michał KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP +0.3 --
8 21 s 3 16.20 MAZUR Igor AL Międzyzdroje 2009 U12 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3083/20 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.36 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +0.1 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2024
2 2 s 1 22.52 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP +0.1 II #
3 4 s 1 22.97 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +0.1 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2024
4 5 s 1 23.16 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +0.1 III CERK Łukasz Z/2815/20 2022
5 6 s 1 23.19 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman  ZKN  
6 8 s 1 23.68 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +0.1 IV CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
1 3 s 2 22.54 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 Sen ZP 0.0 II JUNIEWICZ Jakub Z/0786/11 2020 2
2 10 s 2 23.98 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
3 11 s 2 24.60 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP 0.0 -- LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 s 2 24.93 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP 0.0 -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
5 15 s 2 26.46 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 U23 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8734/21 2024
1 7 s 3 23.50 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.5 III
2 13 s 3 24.95 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP +0.5 -- LDK!
3 14 s 3 27.20 KŁOSOWICZ Stanisław KL Bałtyk Koszalin # 1957 Masters ZP +0.5 -- CZEPIEL Mateusz Z/1087/19 2023
4 16 s 3 27.47 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN +0.5 -- #  ROSU  
5 19 s 3 30.93 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!
1 9 s 4 23.87 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +0.2 IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!  ROSU  
2 17 s 4 29.18 SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
3 18 s 4 30.11 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin 1955 Masters ZP +0.2 -- B.D. B.D. , Z/1480/20 , 2020
4 20 s 4 34.69 MAZUR Igor AL Międzyzdroje 2009 U12 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/3083/20 2024 LDK!
300 m M
1 2 s 1 38.68 KAMIŃSKI Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2005 U16 ZP III LDK!  ROSU  
2 3 s 1 39.24 CACH Hubert KL Iskra Białogard 2005 U16 ZP IV LDK!  ROSU  
3 5 s 1 40.38 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/2406/20 2024 BEZ
  s 1 DNF PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/2405/20 2023 BEZ
1 1 s 2 37.32 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0991/20 2024
2 4 s 2 40.28 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2024
3 6 s 2 40.79 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U16 ZP V JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2024
4 7 s 2 43.93 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U14 PM -- LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.13 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U20 DS II B.D. B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 50.47 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ZKN  
3 4 s 1 52.41 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!  ZKN  
4 5 s 1 52.42 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP III #  ZKN  
5 3 s 2 52.03 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 2 54.15 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
7 7 s 2 58.06 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U16 ZP -- B.D. Z/1770/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:35.27 WOJCIECHOWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 2005 U16 ZP V LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:36.49 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U14 ZP V KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:36.86 LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 2006 U16 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:38.40 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1949/19 2024
5 5 s 1 1:42.32 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2024
6 6 s 1 1:48.16 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2024 LDK!
7 7 s 1 1:53.02 NARKIEWICZ Miłosz UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2008 U14 ZP -- LDK!
8 8 s 1 1:54.34 SIURDYNA Robert UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2009 U12 ZP -- LDK!
9 9 s 1 1:54.63 TROJAK Jakub AML Słupsk # 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2024 LDK!
10 10 s 1 1:54.81 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!
11 11 s 1 1:55.30 GROCHULSKI Jakub MKS Olimp Łobez 2009 U12 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1631/20 2024
800 m M
1 1 s 1 1:54.18 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP II LDK!  ZKN  
2 2 s 1 1:56.59 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
3 3 s 1 1:56.59 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL II
4 4 s 1 1:56.81 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP II LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 1 1:57.50 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP III  ZKN  
6 6 s 1 2:00.13 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 1 DNF KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin # 2001 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz 1 LDK!  ZKN   SKN  
1 7 s 2 2:01.89 SIWEK Szymon KL Iskra Białogard 2001 U20 ZP III
2 8 s 2 2:03.41 USS Miłosz KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP IV
3 10 s 2 2:09.73 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2024 LDK!
4 11 s 2 2:13.61 BRYKCZYŃSKI Filip RAZ Szczecin # 2004 U18 ZP -- SZYCH Robert # Z/4430/19 2023
5 12 s 2 2:15.10 KOZAK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 1972 Masters ZP -- B.D. CZEPIEL Mateusz , Z/4612/11 , 2023
6 13 s 2 2:34.43 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:05.13 GARSKI Dawid AML Słupsk # 1995 Sen PM III GARSKI Dawid # Z/0360/13 2024
2 2 s 1 4:05.48 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 Sen ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
3 3 s 1 4:06.32 CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk 1990 Sen PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2024
4 4 s 1 4:09.05 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
5 5 s 1 4:10.15 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 4:12.39 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 4:16.19 WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ --
8 8 s 1 4:19.82 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
9 9 s 1 4:20.87 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KECLER Dorota 5 LDK!  ROSU   ZKN  
10 10 s 1 4:24.14 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
11 11 s 1 4:27.06 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- LDK!  ROSU  
12 12 s 1 4:54.95 DRĄŻKOWSKI Tomasz MKP Szczecinek 2002 U20 ZP -- CERK Łukasz Z/2811/20 2022
3000 m M
1 1 s 1 8:36.80 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2024
2 2 s 1 9:36.07 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL IV
3 3 s 1 10:00.63 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2024
4 4 s 1 10:18.03 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
  s 1 DNF WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.35 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 2005 U16 MZ +0.9 V LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.70 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP +0.9 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 17.38 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP +0.9 IV  ZKN  
400 m pł M
1 1 s 1 59.95 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
  s 1 DNF PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM -- LDK!  ZKN  
Wzwyż M
1 f 1 2.00 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2024 1
2 f 1 2.00 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/5098/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN   99
3 f 1 1.90 BAŃKOWSKI Kacper MKL Szczecin 2002 U20 ZP III SKRODZKI Dariusz B.D. # LDK!
4 f 1 1.85 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM III DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  ROSU   66 108
5 f 1 1.75 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!  ROSU  
6 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
7 f 1 1.70 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2024 5 LDK!
8 f 1 1.65 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 2005 U16 MZ V LDK!
9 f 1 1.50 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- #  ROSU  
10 f 1 1.40 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1663/20 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 6.40 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 1999 U23 ZP +1.3 III B.D. #
2 f 1 6.30 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +1.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
3 f 1 6.28 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.6 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 6.18 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.7 IV B.D. # LDK!
5 f 1 6.08 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +0.4 IV  ZKN  
6 f 1 5.98 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +0.3 IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!  ROSU  
7 f 1 5.90 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP +0.5 IV LDK!
8 f 1 5.80 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP -0.8 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
9 f 1 5.40 GLISZCZYŃSKI Łukasz UKS Czapla Białe Błota # 1999 U23 KP +0.5 -- B.D. Z/4571/18 2024
Trójskok M
1 f 1 14.30 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP +0.5 III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
2 f 1 13.60 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.7 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 13.60 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.2 III B.D. # LDK!
4 f 1 12.88 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +0.3 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
5 f 1 11.82 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP +1.8 -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.84 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM +0.1 II KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 12.32 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2024 2
1 f 1 13.74 MATEL Allan MKL Szczecin 2004 U18 ZP III # LDK!
2 f 1 8.65 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
Kula (6) M
1 1 f 1 11.99 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV #
Kula (7.26) M
1 1 f 1 10.98 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8733/21 2024
Dysk (1) M
1 f 1 40.79 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.10 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. # Z/5379/19 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 53.20 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/3500/17 2024 II
2 f 1 41.67 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. # Z/5379/19 2024
3 f 1 36.70 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 58.60 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U20 ZP II CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!  ZKN  
2 f 1 53.07 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin 2002 U20 ZP III #  ZKN  
3 f 1 51.47 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 2001 U20 ZP III ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
4 f 1 44.19 OSIŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM -- PIĄTEK Mirosław # Z/3754/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.533169031143 sekund