Biała Podlaska 15.08.2020
4. Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2020 oraz mistrzostwa województwa U23 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.02 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.3 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2 128
2 2 s 1 12.29 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -1.3 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
3 3 s 1 12.32 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -1.3 II B.D. 2
4 4 s 1 12.46 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.3 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
5 5 s 1 12.49 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.3 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 99 134
6 7 s 1 12.78 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU -1.3 III JAROS Marek Z/4669/19 2020
7 14 s 1 13.24 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -1.3 IV OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK!
1 6 s 2 12.52 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -0.9 II B.D. SADKOWSKI Ryszard # , Z/4019/15 , 2022
2 8 s 2 12.86 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -0.9 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
3 9 s 2 12.98 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.9 III MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
4 11 s 2 13.09 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -0.9 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
5 33 s 2 14.46 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.9 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
1 10 s 3 13.05 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.8 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK! 110
2 12 s 3 13.12 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.8 III B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2021
3 16 s 3 13.42 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -1.8 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
4 17 s 3 13.43 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ -1.8 IV B.D. Z/2874/20 2021
5 19 s 3 13.56 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.8 IV DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 48 89
6 20 s 3 13.57 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -1.8 IV B.D. B.D. , Z/5170/15 , 2022
7 21 s 3 13.58 GRYKAŁOWSKA Laura AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU -1.8 IV JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2020
1 13 s 4 13.24 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -1.8 IV RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
2 15 s 4 13.31 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.8 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
3 18 s 4 13.55 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ -1.8 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
4 24 s 4 13.84 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -1.8 V GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2022 LDK!
5 25 s 4 13.93 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -1.8 -- DMP U20 MARUSZEWSKI Piotr # Z/3110/20 2022 77
6 26 s 4 13.95 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -1.8 -- RZEPKA Marek RZEPKA Marek # , Z/0311/18 , 2022 LDK!
7 31 s 4 14.32 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -1.8 -- B.D. Z/0782/19 2022
1 22 s 5 13.66 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU -0.9 -- DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/3373/20 2022
2 23 s 5 13.79 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -0.9 IV DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2022 82
3 27 s 5 14.06 GRZELAK Roksana KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -0.9 -- DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/3180/20 2022 73
4 28 s 5 14.27 BARTKOWICZ Oliwia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.9 V WDOWIAK Aneta # LDK!
5 29 s 5 14.31 KOKŁOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.9 V WDOWIAK Aneta # LDK!
6 30 s 5 14.32 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -0.9 V LESZCZYŃSKI Damian # Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
7 34 s 5 14.81 STELMASZUK Zofia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.9 -- SZKODA Piotr # LDK!
1 32 s 6 14.45 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -1.5 V JAROS Andrzej # Z/5687/19 2022 LDK!
2 35 s 6 15.03 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 2005 U16 LU -1.5 -- LDK!
3 39 s 6 15.48 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.5 -- SEREJ Łukasz # LDK!
4 41 s 6 15.69 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -1.5 -- B.D. # Z/2614/20 2022 LDK!
1 36 s 7 15.09 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -2.9 -- B.D. JAROS Urszula # Z/1251/19 2022 LDK!
2 37 s 7 15.26 NEKANDA-TREPKA Helena AZS-AWF Warszawa 2006 U16 MZ -2.9 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/5844/19 2021
3 38 s 7 15.44 SELIGA Olga WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -2.9 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2886/20 2021 LDK!
4 40 s 7 15.61 MARKIEWICZ Oliwia AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -2.9 --
1 1 f 1 11.88 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.3 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2 137
2 2 f 1 12.28 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -1.3 II B.D. 2
3 3 f 1 12.67 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU -1.3 II JAROS Marek Z/4669/19 2020
4 4 f 1 12.99 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -1.3 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
200 m K
1 1 s 1 24.40 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -1.5 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2022 1
2 2 s 1 25.20 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.5 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 3 s 1 25.26 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -1.5 II DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK! 107
4 4 s 1 25.43 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U16 LU -1.5 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 25.83 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.5 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2022
1 6 s 2 26.29 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -1.2 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
2 8 s 2 27.39 GRYKAŁOWSKA Laura AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU -1.2 IV JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2020
1 7 s 3 26.62 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -0.6 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
2 9 s 3 27.60 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U16 LU -0.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
3 10 s 3 27.92 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU -0.6 -- DMP DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/3373/20 2022 50
4 12 s 3 28.62 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -0.6 V GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2022 LDK!
1 13 s 4 28.86 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU -1.5 -- WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
2 14 s 4 29.46 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -1.5 -- B.D. Z/0782/19 2022
3 16 s 4 29.71 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -1.5 V JAROS Andrzej # Z/5687/19 2022 LDK!
4 17 s 4 32.37 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -1.5 -- B.D. # Z/2614/20 2022 LDK!
  s 4 DQ CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -1.5 -- B.D. JAROS Urszula # Z/1251/19 2022 LDK!
1 11 s 5 28.57 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -0.7 -- MARUSZEWSKI Piotr # Z/3110/20 2022
2 15 s 5 29.68 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -0.7 V MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2022
400 m K
1 1 s 1 56.33 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU I B.D. GDAŃSKI Andrzej # , Z/4184/18 , 2022
2 2 s 1 57.02 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU II B.D. MAKARUK Tadeusz # Z/2074/15 2022
3 3 s 1 57.59 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 4 s 1 57.99 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2022
5 9 s 1 60.03 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III B.D.
1 5 s 2 59.43 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU III B.D. Z/3526/19 2022
2 6 s 2 59.60 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
3 7 s 2 59.86 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
4 8 s 2 59.93 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
5 10 s 2 60.18 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU III ROLAK Dorota BONK Stanisław Z/5722/15 2022
6 11 s 2 62.22 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU IV WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
1 12 s 3 65.37 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
2 13 s 3 65.78 MARCZAK Izabela MKS Żak Biała Podlaska 2005 U16 LU V WILCZEK Janusz Z/1503/20 2020 LDK!
3 14 s 3 68.56 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- SEREJ Łukasz # LDK!
4 15 s 3 72.32 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 2004 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0874/19 , 2022 LDK!
5 16 s 3 73.47 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2022
600 m K
1 1 s 1 1:42.25 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U16 LU III B.D. # Z/3169/19 2022
2 2 s 1 1:46.38 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:49.03 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:49.15 POTĘGA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2005 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/2568/20 2021 LDK!
5 5 s 1 1:54.96 PORTKA Wiktoria KS Agros Zamość 2005 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0120/20 2021 LDK!
6 6 s 1 1:55.19 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol # 2005 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:55.85 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U14 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław # , Z/4859/19 , 2022 LDK!
8 8 s 1 1:56.57 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
9 9 s 1 1:57.71 HAPUNOWICZ Anna WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- LDK!
10 10 s 1 2:03.44 DUDZIAK Zofia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- LDK!
11 11 s 1 2:04.19 WEREMCZUK Julia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- WDOWIAK Aneta # LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:11.01 CHMIEL Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/1535/20 2021
2 2 s 1 11:11.14 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2022 BEZ
3 3 s 1 11:23.81 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.91 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -2.2 II SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.03 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -2.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 15.83 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -2.2 III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
4 4 s 1 18.84 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -2.2 -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ
  s 1 DNF KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -2.2 --
  s 1 DQ SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.2 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.90 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -1.5 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 142
2 2 s 1 13.94 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.5 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022 140
3 3 s 1 14.00 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -1.5 I B.D. SADKOWSKI Ryszard # , Z/4019/15 , 2022
4 4 s 1 14.78 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.5 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
5 5 s 1 15.06 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -1.5 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2022 97
6 8 s 1 17.89 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU -1.5 -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
1 6 s 2 15.20 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -2.8 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 93
2 7 s 2 17.01 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -2.8 -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2021
  s 2 DNF BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -2.8 -- RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.07 ŻYWCZYK Natalia
SIELSKA Alicja
ROMASZKO Monika
GOZDERA Zuzanna
Lubelskie 2003
2003
2002
2004
U20 LBE -- OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir
SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir
B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D.
MURAT Tomasz Sławomir
, Z/3192/17
, Z/5293/15
, Z/5236/15
Z/0892/18
, 2022
, 2022
, 2022
2022



3
2 2 s 1 49.59 KAMIEŃ Julia
GAJEWSKA Karolina
KROTKIEWICZ Karina
KAMIEŃ Wiktoria
MKS Unia Hrubieszów 2002
2001
2001
2002
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
GIZA Maciej B.D.
B.D. B.D.
MAGDZIAK Tomasz
Z/3086/16
Z/0576/15
, Z/5170/15
Z/3000/16
2021
2022
, 2022
2021
4


3
3 3 s 1 51.03 KOGUT Nikola
PSZCZOŁA Weronika
ZAWROTNIAK Urszula
OLESZCZYŃSKA Amelia
MKS Agros Chełm 2004
2004
2003
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian

LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
5
4
3
4 4 s 1 53.76 KOKŁOWSKA Natalia
GAJOSZ Wiktoria
ULRYCH Zuzanna
MAZUREK Patrycja
MKS Agros Chełm 2006
2006
2006
2005
U16 LBE -- WDOWIAK Aneta
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
SEREJ Łukasz
LESZCZYŃSKI Damian
, Z/3324/19
Z/4351/18
, 2022
2022



BEZ
5 5 s 1 56.84 ZDANOWICZ Dominika
STELMASZUK Zofia
BARTKOWICZ Oliwia
DUDZIAK Zofia
MKS Agros Chełm 2006
2006
2006
2006
U16 LBE -- SEREJ Łukasz
SZKODA Piotr
WDOWIAK Aneta



4x400 m K
1 1 s 1 4:12.36 ŁYSKOWKA Maja
DŁUGOZIMA Agata
DZWONKOWSKA Karolina
KRAWCZYŃSKA Martyna
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2004
2003
2003
2004
U18 POD -- MARUSZEWSKI Piotr
B.D. KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4909/19
, Z/4994/18
Z/0986/17
Z/4033/18
2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 4:15.30 KOGUT Nikola
OLESZCZYŃSKA Amelia
PSZCZOŁA Weronika
ZAWROTNIAK Urszula
MKS Agros Chełm 2004
2003
2004
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian

LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
5
3
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD II B.D.
2 2 f 1 1.65 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
3 3 f 1 1.65 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2022 LDK!
4 4 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
5 5 f 1 1.60 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
6 6 f 1 1.55 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
7 7 f 1 1.55 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3542/16 , 2022 LDK!
7 7 f 1 1.55 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III
9 9 f 1 1.50 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD IV OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita # Z/0310/18 2022 4 LDK!
9 9 f 1 1.50 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ IV B.D. 2 LDK!
9 9 f 1 1.50 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV DMP DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek # , Z/0311/18 , 2022 LDK! 56 92
9 9 f 1 1.50 GOS Patrycja RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ --
13 13 f 1 1.45 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2022
14 14 f 1 1.40 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
15 15 f 1 1.40 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 2004 U18 LU -- LDK!
16 16 f 1 1.30 CICHALEWSKA Nikola TS Start Lublin 2006 U16 LU -- LDK!
17 17 f 1 1.25 CICHALEWSKA Klaudia TS Start Lublin 2006 U16 LU -- LDK!
W dal K
  f 1 2.62 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 2005 U16 LU +0.1 -- LDK!
  f 1 4.25 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD +1.9 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
  f 1 5.02 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 5.83 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +1.5 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 145
2 2 f 1 5.82 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.5 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
3 3 f 1 5.73 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU +1.7 II
4 4 f 1 5.39 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U18 PD +0.1 III KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2022 3 LDK!
5 5 f 1 5.37 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.5 III DMP MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2 83
6 6 f 1 5.37 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U16 PD +1.9 III DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert # , Z/4815/19 , 2022 LDK! 83 111
7 7 f 1 5.34 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +2.6 III DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2022 LDK! 81 109
8 8 f 1 5.28 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +0.7 III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
9 9 f 1 5.11 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +1.0 III KOTOWSKI Jan # Z/2525/17 2022 4 LDK!
10 10 f 1 5.04 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +2.2 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
11 11 f 1 4.60 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ +1.5 -- B.D. Z/2874/20 2021
12 12 f 1 4.27 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD +3.3 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
13 13 f 1 4.12 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD +1.7 -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ
14 14 f 1 3.13 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 2005 U16 LU +2.4 -- LDK!
Trójskok K
  f 1 12.12 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +0.7 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
1 1 f 1 12.12 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +3.0 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
2 2 f 1 11.95 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +0.7 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 106 131
3 3 f 1 11.63 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U23 MA +1.1 II B.D.
4 4 f 1 11.40 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U23 MZ +0.3 III
5 5 f 1 11.27 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.4 III KOTOWSKI Jan # Z/2525/17 2022 4 LDK!
6 6 f 1 10.91 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.4 III MIERZEJEWSKI Marek ŁUKASIAK Michał Z/5112/18 2022 LDK!
7 7 f 1 10.72 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.7 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 9.77 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +1.0 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
  f 1 NM PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 8.70 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2021
2 2 f 1 8.69 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4
3 3 f 1 8.11 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
4 4 f 1 7.42 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
5 5 f 1 7.18 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 13.03 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I DMP BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK! 109
2 2 f 1 9.12 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
  f 1 NM CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 22.75 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3757/19 2022
2 2 f 1 19.02 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 48.00 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
2 2 f 1 39.34 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU II B.D. 2
3 3 f 1 34.25 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
4 4 f 1 29.48 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
1 1 f 2 24.93 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU --
Młot (3) K
1 1 f 1 50.02 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK!
2 2 f 1 43.17 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III
3 3 f 1 42.96 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
4 4 f 1 26.85 ŁUGOWSKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- B.D. Z/2102/20 2021
5 5 f 1 NM JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!
1 1 f 2 42.85 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 103
2 2 f 2 40.19 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 94
3 3 f 2 36.92 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U14 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 86
4 4 f 2 35.58 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2021
5 5 f 2 27.15 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU V DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 68
6 6 f 2 25.61 NAWROCKA Ewa KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3136/20 2020
7 7 f 2 25.33 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3757/19 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 55.58 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2022 142
2 2 f 1 44.45 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2022 93
3 3 f 1 36.00 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U20 LU IV DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 61
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.04 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
2 2 f 1 29.32 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
3 3 f 1 29.16 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ --
1 1 f 2 25.96 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 2 f 2 21.54 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2021
Oszczep (600) K
1 1 f 1 45.45 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 2002 U20 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/3069/17 2022
2 2 f 1 40.73 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
3 3 f 1 36.58 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
4 4 f 1 19.01 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3
100 m M
1 1 e 1 11.12 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U20 LU -1.8 II DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 93
2 2 e 1 11.29 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -1.8 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
3 3 e 1 11.30 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -1.8 II B.D. B.D. Z/5085/11 2022 M
4 4 e 1 11.41 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -1.8 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3111/20 2022
5 5 e 1 11.41 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.8 III B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
6 7 e 1 11.49 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB -1.8 III CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
7 13 e 1 11.69 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.8 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
1 8 e 2 11.50 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU -2.1 III KĘDRA Stanisław Z/2285/18 2022 2
2 9 e 2 11.59 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -2.1 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2022
3 11 e 2 11.63 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.1 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 104
4 12 e 2 11.67 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -2.1 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
5 16 e 2 11.97 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -2.1 IV FROŃCZUK Rafał 3 LDK!
6 23 e 2 12.41 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -2.1 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
1 15 e 3 11.90 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -2.4 IV DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 92
2 17 e 3 12.02 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -2.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2021 5
3 18 e 3 12.14 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -2.4 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2022 5
4 21 e 3 12.33 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -2.4 -- TUSTANOWSKI Roman B.D. , Z/4502/17 , 2021 4 LDK!
5 24 e 3 12.43 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -2.4 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
1 19 e 4 12.22 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.9 -- #
2 20 e 4 12.28 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -2.9 -- RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
3 25 e 4 12.55 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.9 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
4 26 e 4 12.80 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -2.9 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
5 28 e 4 12.98 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU -2.9 -- MAGDZIAK Tomasz # Z/5002/19 2021
6 30 e 4 12.99 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 2004 U18 LU -2.9 -- LDK!
1 27 e 5 12.87 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U18 LU -0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2022 BEZ LDK!
2 29 e 5 12.98 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U16 LU -0.5 -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4054/19 2022
3 31 e 5 13.07 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -0.5 -- B.D. Z/4421/20 2022
4 33 e 5 13.14 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
5 34 e 5 13.40 BANASZKIEWICZ Kacper AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU -0.5 -- JAROS Urszula Z/5638/19 2022 LDK!
1 6 e 6 11.42 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.1 III MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
2 10 e 6 11.62 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU -1.1 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
3 14 e 6 11.90 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -1.1 -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
4 22 e 6 12.36 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -1.1 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
5 32 e 6 13.08 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -1.1 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK! 62
1 1 f 1 10.99 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -2.0 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
2 2 f 1 11.11 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -2.0 II B.D. B.D. Z/5085/11 2022 M
3 3 f 1 11.25 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -2.0 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
4 4 f 1 11.36 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB -2.0 III CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
5 5 f 1 11.37 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU -2.0 III KĘDRA Stanisław Z/2285/18 2022 2
6 6 f 1 11.63 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -2.0 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
200 m M
1 1 s 1 22.17 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U20 LU -2.6 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
2 4 s 1 22.55 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU -2.6 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
3 5 s 1 22.71 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU -2.6 II KĘDRA Stanisław Z/2285/18 2022 2
4 6 s 1 22.74 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -2.6 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2022
5 7 s 1 22.81 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ -2.6 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
6 12 s 1 23.28 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -2.6 III NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub Z/1077/14 2022
1 2 s 2 22.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.3 II TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 3 s 2 22.48 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -1.3 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3111/20 2022 92
3 8 s 2 22.89 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.3 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
4 9 s 2 22.96 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU -1.3 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2022 3
5 13 s 2 23.62 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.3 IV FROŃCZUK Rafał 3 LDK!
6 22 s 2 25.10 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2006 U16 PD -1.3 V KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
1 11 s 3 23.16 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.5 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2022
2 14 s 3 23.67 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -0.5 IV DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 55
3 16 s 3 23.92 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U18 LU -0.5 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
1 10 s 4 23.06 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -0.7 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
2 17 s 4 24.30 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -0.7 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2022 5
3 19 s 4 24.60 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -0.7 -- TUSTANOWSKI Roman B.D. , Z/4502/17 , 2021 4 LDK!
4 20 s 4 24.84 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U20 LU -0.7 -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
1 15 s 5 23.73 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU -0.8 IV JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
2 18 s 5 24.31 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.8 -- DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022 40
3 21 s 5 24.85 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -0.8 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
4 23 s 5 25.66 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU -0.8 -- MAGDZIAK Tomasz # Z/5002/19 2021
5 24 s 5 26.17 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U16 LU -0.8 -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4054/19 2022
6 25 s 5 26.67 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.8 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
7 26 s 5 26.72 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -0.8 -- DMP U20 B.D. Z/4421/20 2022 63
400 m M
1 1 s 1 48.98 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU II DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2022 LDK! 106
2 2 s 1 49.49 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II B.D. B.D.
3 3 s 1 50.18 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2022
4 5 s 1 51.29 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU III DMP B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2022 3 70
5 8 s 1 51.90 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
1 4 s 2 50.65 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
2 6 s 2 51.69 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
3 7 s 2 51.89 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
4 9 s 2 52.52 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
5 10 s 2 53.70 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022
6 11 s 2 54.05 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej # Z/2626/18 2021 BEZ LDK!
1 12 s 3 55.00 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
2 13 s 3 55.86 MACIOCH Szymon KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1848/20 2021 LDK!
3 14 s 3 57.21 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
4 15 s 3 57.60 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej
600 m M
1 1 s 1 1:29.85 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz # , Z/3491/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:31.58 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU III MAZUREK Marek # Z/1431/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:33.47 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U16 LU IV MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
4 4 s 1 1:45.75 SZALA Maciej KS Agros Zamość 2005 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/1765/19 2020 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:43.59 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:44.36 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
3 3 s 1 2:55.54 STASZCZAK Antoni LKS Znicz Biłgoraj 2005 U16 LU V JAMROZ Mieczysław Z/0319/20 2021
4 4 s 1 2:57.91 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U16 LU V BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław # , Z/0229/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:58.58 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
6 6 s 1 3:06.59 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U16 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/1226/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:23.81 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek # , Z/5386/19 , 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:00.48 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
2 2 s 1 4:02.20 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022
3 3 s 1 4:03.01 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
4 4 s 1 4:07.15 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU III FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
5 5 s 1 4:19.14 SYRYJCZYK Konrad MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU IV B.D. Z/1084/20 2021
6 6 s 1 4:20.30 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2022 BEZ LDK! 22 86
7 7 s 1 4:22.32 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 4:24.48 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2022
9 9 s 1 4:25.00 KOŁAKOWSKI Marek KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5391/18 2021 LDK!
10 10 s 1 4:25.26 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 4:36.39 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
12 12 s 1 4:56.20 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 2003 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał 5 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:56.11 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.73 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.3 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 14.37 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -1.3 I NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
2 2 s 1 14.63 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -1.3 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
3 3 s 1 15.45 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.3 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/5075/19 2022 LDK!
4 4 s 1 18.02 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -1.3 -- DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 17
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.96 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2021 3 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 55.73 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2021
4x100 m M
1 s 1 43.53 KASIETCZUK Adrian
BAŃKA Łukasz
LUCHOWSKI Szymon
ZAZULA Remigiusz
MKS Agros Chełm 2004
2003
2003
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian

LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
Z/2806/17
Z/0091/17
2022
2022
4
2
3
  s 1 DNF DĄBROWSKI Paweł
DUCHNOWSKI Igor
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003
2003
2003
2003
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4658/18
Z/1589/17
Z/4754/18
Z/0987/17
2022
2021
2022
2022




  s 1 DNF GIZICKI Tomasz
KOLASIŃSKI Hubert
MIRKOWSKI Krystian
GĘBCZYK Przemysław
RLTL ZTE Radom 2004
2003
2003
2003
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
WIECZOREK Konstanty
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
Z/1092/19
, Z/0379/17
Z/5554/18
, Z/0386/17
2022
, 2022
2022
, 2021

3

3
  s 1 DNF KIRYCZUK Szymon
ŚMIETANKA Jan
CHMIELEWSKI Kacper
PAŃKO Kacper
MKS Unia Hrubieszów 2006
2005
2005
2006
U16 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz
Z/5002/19
Z/3227/19
Z/4054/19
, Z/3491/19
2021
2022
2022
, 2022




  s 1 DNF MAJ Paweł
JANCZARA Miłosz
GROŃSKI Oskar
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
AZS UMCS Lublin 2004
2003
2003
2004
U18 LBE -- TUSTANOWSKI Roman B.D.

B.D.
JAROS Andrzej
, Z/4502/17
Z/5263/18
Z/4999/19
, 2021
2022
2022
4
BEZ

  s 1 DQ SWATOWSKI Kacper
MROZIK Jakub
GÓRA Jakub
KRAWCZYK Mateusz
KS Agros Zamość 2003
2003
2003
2003
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/3322/17
Z/3395/17
Z/3393/17
Z/3394/17
2021
2020
2020
2022
3
5
4

4x400 m M
1 1 s 1 3:21.88 DĄBROWSKI Piotr
DUCHNOWSKI Igor
FOLGA Bartłomiej
JURAK Bartosz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003
2003
2003
2003
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław
DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/0987/17
Z/1589/17
, Z/0984/17
Z/4754/18
2022
2021
, 2022
2022




2 2 s 1 3:31.98 KITLIŃSKI Bartosz
GROŃSKI Oskar
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
JANCZARA Miłosz
AZS UMCS Lublin 2004
2003
2004
2003
U18 LBE -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr
B.D.
JAROS Andrzej
, Z/0630/18
Z/5263/18
Z/4999/19
, 2022
2022
2022
4
BEZ

3 3 s 1 3:34.39 KASIETCZUK Adrian
BAŃKA Łukasz
LUCHOWSKI Szymon
ZAZULA Remigiusz
MKS Agros Chełm 2004
2003
2003
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian

LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
Z/2806/17
Z/0091/17
2022
2022
4
2
3
Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2022 2
2 2 f 1 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 99 134
3 3 f 1 1.85 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 2004 U18 LU III MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2022 5
4 6 f 1 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2022 4
5 4 f 1 1.80 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
6 5 f 1 1.80 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD IV DMP DMP U20 FILEWICZ Stanisław NAZARKIEWICZ Robert , Z/3640/17 , 2022 5 LDK! 55 99
7 7 f 1 1.50 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U14 LU -- DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula # , Z/1540/21 , 2022 LDK! 10 58
8 8 f 1 1.30 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
  f 1 NM BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU --
W dal M
  f 1 5.60 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU +0.6 -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2022 5
  f 1 6.46 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.9 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022 58
  f 1 6.87 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +1.2 II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2022 M
  f 1 7.24 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.4 II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
1 1 f 1 7.60 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.0 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2022
2 2 f 1 7.27 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +2.8 I MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
3 3 f 1 7.01 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +1.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2022
4 4 f 1 6.89 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +2.2 II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2022 M
5 5 f 1 6.77 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +0.7 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
6 6 f 1 6.75 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +1.3 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
7 7 f 1 6.66 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +2.4 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!
8 8 f 1 6.49 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +2.1 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022 60
9 9 f 1 6.46 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +1.6 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2022 58
10 10 f 1 6.46 BEZMEN Mykola KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2002 U20 LU +0.5 III MAKARUK Tadeusz Z/1473/20 2022
11 11 f 1 6.26 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +1.3 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2022 47 92
12 12 f 1 6.16 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +2.2 IV MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
13 13 f 1 6.15 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU +2.5 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2022 5
14 14 f 1 5.56 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U18 LU +0.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2022 BEZ LDK!
15 15 f 1 5.51 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 2005 U16 LU +1.1 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BEZ LDK!
16 16 f 1 5.08 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U16 LU +1.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 14.41 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD +1.0 II KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
1 1 f 1 15.17 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ +0.8 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
2 2 f 1 15.10 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +0.7 I MAKARUK Tadeusz # Z/6090/15 2021
3 3 f 1 14.73 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.8 II
4 4 f 1 14.49 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD +2.5 II KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
5 5 f 1 13.27 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +1.4 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.62 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 9.38 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.18 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
2 2 f 1 18.99 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
3 3 f 1 17.26 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2022 1
4 4 f 1 16.33 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP B.D. Z/4325/15 2022 1 127
5 5 f 1 12.19 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
6 6 f 1 11.20 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1852/16 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 33.93 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 47.71 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U20 LU II MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
2 2 f 1 43.89 LADA Marcin KS Wisła Puławy 2001 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir # Z/3002/16 2020 3
Dysk (2) M
1 1 f 1 49.52 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2022 113
2 2 f 1 48.30 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2020 1
3 3 f 1 43.29 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
4 4 f 1 32.57 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1852/16 2022 37
  f 1 NM PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ -- MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
Młot (5) M
1 1 f 1 56.90 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 55.90 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U18 LU III #
3 3 f 1 43.64 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5
4 4 f 1 39.63 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 66.19 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU I KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022
2 2 f 1 64.38 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2
3 3 f 1 54.80 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU II ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2020 2
Młot (7.26) M
1 1 f 1 41.17 SZCZYRBA Adrian AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU III B.D. B.D.
Oszczep (500) M
1 1 f 1 25.33 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 37.52 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.12 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/1532/20 2022
2 2 f 1 30.44 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 65.11 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022 112
2 2 f 1 55.62 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD II DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022 78
3 3 f 1 55.44 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2022 M
4 4 f 1 48.75 LADA Marcin KS Wisła Puławy 2001 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir # Z/3002/16 2020 3
5 5 f 1 48.72 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 1998 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/0395/15 2021 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.732089996338 sekund