Kielce 16.08.2020
Mistrzostwa Woj. ¦więtokrzyskiego U16 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 13 s 1 14.42 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.9 V DMP U20 SIERKA Ewa # Z/2614/19 2022 LDK! 67
2 14 s 1 14.54 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK -0.9 -- OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
3 17 s 1 15.57 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U16 SK -0.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3383/19 , 2022 BEZ LDK!
4 18 s 1 15.78 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK -0.9 -- B.D. Z/2296/19 2022 LDK!
5 19 s 1 16.26 KOŁOMAŃSKA Blanka KKL Kielce 2008 U14 SK -0.9 -- B.D. Z/2180/20 2022 LDK!
1 1 s 2 13.05 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U16 SK -1.8 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK! 70 110
2 2 s 2 13.31 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK -1.8 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0155/17 2021 3 LDK!
3 7 s 2 13.82 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK -1.8 V B.D. Z/1485/19 2020 5
4 10 s 2 14.22 PULUT Maja KKL Kielce 2006 U16 SK -1.8 V LDK!
5 11 s 2 14.35 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U16 SK -1.8 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2022 5 LDK!
6 15 s 2 14.63 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2005 U16 SK -1.8 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2020 5 LDK!
7 16 s 2 14.75 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK -1.8 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
1 3 s 3 13.32 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -3.2 IV PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 4 s 3 13.45 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -3.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
3 5 s 3 13.61 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK -3.2 IV DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK! 46 88
4 6 s 3 13.67 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -3.2 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2022 2 LDK!
5 8 s 3 13.83 MI¦TA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK -3.2 -- TIETIERIN Paweł Z/3067/20 2022
6 9 s 3 13.91 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U18 SK -3.2 -- WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
7 12 s 3 14.42 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -3.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
300 m K
1 2 s 1 43.27 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK III JÓ¬WIK Krzysztof # Z/3371/19 2022 LDK!
2 3 s 1 44.35 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U16 SK III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
3 4 s 1 44.90 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
4 8 s 1 46.29 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
5 11 s 1 48.84 GRZESIAK Zuzanna MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U14 SK -- MIREK Andrzej Z/3105/20 2022
6 s 1 51.18 SZYMAŃSKA Natalia STS Skarżysko-Kamienna 2007 U14 SK -- CZARNECKI Rafał Z/3115/20 2021 LDK!
1 1 s 2 42.92 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/2710/16 2021 3
2 5 s 2 44.94 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U18 SK -- B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
3 6 s 2 45.08 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
4 7 s 2 45.11 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom # 2004 U18 MZ -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek # , Z/0314/17 , 2022 LDK!
5 9 s 2 46.31 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2713/16 2021 3
6 10 s 2 48.20 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK V OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
7 12 s 2 49.27 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
8 14 s 2 53.70 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0386/20 2021 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.84 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 1:48.32 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U16 SK V JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:48.65 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U14 SK V MIREK Andrzej Z/3106/20 2022
4 4 s 1 1:49.14 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2866/18 2021 5 LDK!
5 5 s 1 1:53.21 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0386/20 2021 LDK!
6 6 s 1 1:54.13 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:00.32 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1927/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:01.66 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 2005 U16 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # , Z/1483/19 , 2021 5 LDK!
9 9 s 1 2:04.07 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:05.79 FREJ Maja UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK --
800 m K
1 4 s 1 2:29.63 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK IV DMP DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0487/19 2022 LDK! 35 87
2 5 s 1 2:35.01 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U20 SK -- LDK!
3 7 s 1 2:39.71 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK -- LDK!
4 8 s 1 2:40.27 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- DMP U20 SIERKA Ewa BEZ LDK! 68
5 9 s 1 2:41.85 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U20 SK -- # LDK!
6 10 s 1 2:49.13 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U18 MA -- # LDK!
1 1 s 2 2:19.20 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2022 4 LDK!
2 2 s 2 2:21.42 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/1249/15 2022 LDK!
3 3 s 2 2:28.66 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA IV SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
4 6 s 2 2:38.35 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:19.65 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 2005 U16 SK IV
2 s 1 3:22.38 NIZIOŁEK Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 2005 U16 SK IV CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/1482/19 , 2021 LDK!
3 s 1 3:28.38 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
4 s 1 4:06.45 JANUS Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK -- B.D. Z/2627/19 2020
2000 m K
1 s 1 7:56.52 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U16 MZ V CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
2 s 1 8:18.19 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2006 U16 SK -- LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.35 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U16 SK -3.6 IV OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 15.39 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -3.6 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 3 s 1 16.21 KOWALCZYK Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -3.6 -- JADCZAK Bożena Z/11827/21 2021
  s 1 DNF JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -3.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:04.71 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
2 s 1 5:12.95 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
3 s 1 5:22.81 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 2002 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz B.D. Z/0557/16 2022
4 s 1 5:25.34 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK III
5 s 1 7:10.98 STÓJ Natalia UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -- LDK!
4x100 m K
1 s 1 52.48 MAKUŁA Adrianna
JANISZEWSKA Maja
BOREK Alicja
ZACHARZ Julia
KKL Kielce 2005
2006
2005
2005
U16 SWK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof
JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz
JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
Z/0155/17
, Z/2208/20
, Z/5280/18
Z/1233/20
2021
, 2021
, 2022
2022
3

5

2 s 1 57.54 MOLENDOWSKA Julia
KAWECKA Anna
PARADA Tatiana
BANA¦ Izabela
KS Słoneczko Busko Zdrój 2006
2007
2007
2005
U16 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
Z/1041/18
Z/1988/19
, Z/2222/18
, Z/0884/18
2021
2022
, 2022
, 2020
5

BEZ
5
3 s 1 57.79 BEŁCZEW Oliwia
KOŁOMAŃSKA Daria
GARBAT Klaudia
PULUT Maja
KKL Kielce 2006
2006
2006
2006
U16 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof
B.D.
JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof
Z/3371/19
Z/2296/19
, Z/3383/19
2022
2022
, 2022


BEZ
4x400 m K
1 s 1 4:06.79 CIESIELSKA Kinga
MASTERNAK Oliwia
SKOWRONEK Anna
SKRZYNIARZ Oliwia
KKL Kielce 2003
2004
2004
2003
U18 SWK -- TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof
TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof
TIETIERIN Paweł
Z/0156/17
Z/0148/17
Z/0149/17
2022
2022
2022
2
4
2
3
  s 1 DNF MI¦TA Dominika
SKOWRON Wiktoria
ŁOS Izabela
KRUSZCZAK Oliwia
KKL Kielce 2004
2004
2003
2004
U18 SWK -- TIETIERIN Paweł
JÓ¬WIK Krzysztof
B.D. TIETIERIN Paweł
Z/3067/20
Z/0487/19
, Z/1399/17
2022
2022
, 2022


BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.50 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 92
2 f 1 1.40 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2005 U16 SK V MIREK Andrzej Z/0465/19 2021 4
3 f 1 1.40 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.20 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U16 SK II DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 140
2 f 1 3.00 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK II DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 87 130
W dal K
1 f 1 5.02 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U16 SK +9.9 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0155/17 2021 3 LDK!
2 f 1 4.73 PULUT Maja KKL Kielce 2006 U16 SK +9.9 V LDK!
3 f 1 4.73 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +9.9 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
4 f 1 4.58 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 2005 U16 SK +9.9 V B.D. Z/1485/19 2020 5
5 f 1 4.48 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
6 f 1 2.54 KLIMOWICZ Hanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ +9.9 -- # LDK!
  f 1 NM GRYSHUTINA Krystina KKL Kielce 1992 Sen SK 0.0 -- LIPIŃSKI Zdzisław # Z/2818/20 2021
Trójskok K
1 f 1 11.20 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK +9.9 III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
2 f 1 10.56 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK +9.9 IV DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK! 58 90
Wieloskok K
1 f 1 10.60 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK +9.9 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 9.98 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2005 U16 SK +9.9 V MIREK Andrzej Z/0465/19 2021 4
3 f 1 9.36 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +9.9 -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2022 LDK!
4 f 1 9.34 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U16 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 8.70 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK +9.9 -- WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.14 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK!
2 f 1 10.39 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2022 LDK!
3 f 1 10.28 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
4 f 1 9.43 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2022 LDK!
5 f 1 9.33 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
6 f 1 9.00 PIEPRZYCKA Olga ULKS Gryf Rytwiany 2005 U16 SK V
7 f 1 8.30 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2022 5
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.07 JASTRZˇB Emilia KKL Kielce 2006 U16 SK V LDK!
2 f 1 21.55 HILIUK Kornelia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!
3 f 1 21.17 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 32.07 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
2 f 1 25.19 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2022 LDK!
3 f 1 20.13 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 47.69 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 120
2 f 1 29.88 JASTRZˇB Emilia KKL Kielce 2006 U16 SK V LDK!
3 f 1 20.08 HILIUK Kornelia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!
1 f 2 45.12 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK III FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
2 f 2 44.28 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4
3 f 2 27.90 DOBROWOLSKA Dorota MKS Zduńska Wola 2003 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3905/17 2022 5
Młot (4) K
1 f 1 73.61 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 197
2 f 1 66.99 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK M DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK! 181
3 f 1 62.35 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/3814/15 2022 167
4 f 1 51.52 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK I DMP DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 124 154
5 f 1 38.66 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 1998 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/4274/15 2021 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 31.80 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/4941/19 2022 LDK!
2 f 1 31.53 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2022 5
3 f 1 27.72 PIEPRZYCKA Olga ULKS Gryf Rytwiany 2005 U16 SK --
100 m M
1 24 s 1 14.31 PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U14 SK -0.7 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2022 LDK!
2 25 s 1 14.81 WRÓBEL Patryk UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -0.7 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3082/19 2021 LDK!
3 26 s 1 15.86 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U12 SK -0.7 -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
4 27 s 1 16.31 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U12 SK -0.7 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2022 LDK!
1 14 s 2 12.35 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -3.5 -- B.D. Z/0788/19 2022
2 16 s 2 12.69 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 U23 MA -3.5 -- B.D. Z/2480/20 2022
3 17 s 2 12.71 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 2003 U18 SK -3.5 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/5145/18 2021 5
4 20 s 2 12.84 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -3.5 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
4 19 s 2 12.84 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK -3.5 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
6 21 s 2 12.92 LENARTOWICZ Eryk KKL Kielce 2003 U18 SK -3.5 -- TIETIERIN Paweł 5 LDK!
7 23 s 2 13.77 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD -3.5 -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
8 28 s 2 17.82 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -3.5 -- GAJDUS Grzegorz # Z/5825/21 2022 LDK!
1 8 s 3 11.89 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK -1.8 IV B.D. Z/3513/19 2021
2 10 s 3 12.01 ORSZULAK Kamil KKL Kielce 2004 U18 SK -1.8 IV
3 11 s 3 12.02 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -1.8 IV TIETIERIN Paweł Z/2480/18 2022 5 LDK!
4 12 s 3 12.07 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -1.8 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
5 13 s 3 12.11 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.8 IV SIERKA Ewa # Z/2620/19 2021 LDK!
6 15 s 3 12.53 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK -1.8 -- DMP TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ 17
7 18 s 3 12.71 BĘBACZ Arkadiusz KKL Kielce 2001 U20 SK -1.8 -- TIETIERIN Paweł Z/3358/16 2020 BEZ
8 22 s 3 13.74 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U20 MA -1.8 -- B.D. Z/3109/20 2022
1 1 s 4 10.92 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK -1.3 II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 2 s 4 11.19 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U20 MA -1.3 II B.D. B.D. Z/2687/18 2021
3 3 s 4 11.32 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U20 SL -1.3 III SKALIK Joanna Z/5667/15 2022
4 4 s 4 11.43 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -1.3 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
5 5 s 4 11.63 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -1.3 III OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2022
6 6 s 4 11.66 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 U23 MA -1.3 III B.D. Z/0984/20 2022
7 7 s 4 11.68 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA -1.3 III B.D. Z/4912/19 2022
8 9 s 4 11.92 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U18 MA -1.3 IV ŻˇDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2022 LDK!
300 m M
1 2 s 1 39.55 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U16 MZ IV RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
2 5 s 1 45.21 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
3 6 s 1 47.56 PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2022 LDK!
4 7 s 1 52.47 WRÓBEL Patryk UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3082/19 2021 LDK!
1 1 s 2 37.73 SYPNIEWSKI Tomasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4514/18 , 2022
2 3 s 2 42.29 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U14 SK V JÓ¬WIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof # Z/3394/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 2 43.17 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U20 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
4 8 s 2 54.72 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
5 9 s 2 59.93 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:32.93 STOPA Kacper RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur # , Z/13353/21 , 2022 LDK!
2 s 1 1:50.71 ZAWICKI Arkadiusz STS Skarżysko-Kamienna 2006 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/5623/19 2022 LDK!
3 s 1 2:06.16 GRUSZCZYŃSKI Bartosz KKL Kielce 2009 U12 SK -- LDK!
1000 m M
1 s 1 3:13.90 SZOTA Mikołaj UMKS Nadir Jędrzejów # 2006 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4067/21 2022
2 s 1 3:18.64 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2022
3 s 1 3:29.33 WACHOWICZ Igor UMKS Nadir Jędrzejów 2005 U16 SK --
4 s 1 3:31.16 KOWALCZYK Jakub KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1637/18 , 2022 BEZ LDK!
5 s 1 3:42.06 DURLIK Bartosz KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
6 s 1 3:45.96 DERLATKA Kordian STS Skarżysko-Kamienna 2008 U14 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/5199/19 , 2021 LDK!
7 s 1 3:58.34 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4295/19 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:04.69 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III JÓ¬WIK Krzysztof # Z/2229/19 2022 BEZ
2 2 s 1 4:12.22 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
3 3 s 1 4:13.73 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U20 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2022 BEZ
4 4 s 1 4:18.86 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:19.55 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U18 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof # Z/5507/18 2022 BEZ
6 6 s 1 4:35.65 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK --
7 7 s 1 4:40.21 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 2002 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2022 BEZ
  s 1 DNF KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
1000 m prz M
1 s 1 2:56.73 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
2 s 1 3:02.71 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022
3 s 1 3:06.11 ZIˇBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
4 s 1 3:36.77 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 45.48 FORTUŃSKI Jan
¦NIOCH Wiktor
ORSZULAK Kamil
ZAJˇC Piotr
KKL Kielce 2003
2003
2004
2004
U18 SWK --
TIETIERIN Paweł

B.D.
Z/2480/18
Z/3513/19
2022
2021
5

2 s 1 48.42 MYRTA Szymon
KONIECZNY Mateusz
KARPĘCKI Bartłomiej
BURKIEWICZ Eryk
KS Sprinterzy.com Kraków 1988
2002
1994
2003
Sen MLP -- B.D.
SKALIK Joanna
B.D.
ŻˇDŁO Jacek B.D.
Z/2321/11
Z/5667/15
Z/4912/19
, Z/0354/17
2020
2022
2022
, 2022




3 s 1 59.68 WRÓBEL Patryk
SZYDŁOWSKI Igor
PRZYBYŁO Oskar
BˇK Karol
UKS Żaczek Połaniec 2006
2006
2006
2006
U16 SWK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
Z/3082/19
Z/2221/18
, Z/3080/19
Z/3077/19
2021
2022
, 2022
2022

BEZ
BEZ

  s 1 DQ MALAREK Michał
KLOS Roger
BEDNARZ Patryk
KNAPCZYK Bartłomiej
KS Sprinterzy.com Kraków 1998
1993
1994
2001
Sen MLP -- B.D.
OSTROWSKA Justyna B.D.
B.D. OSTROWSKA Justyna
B.D. B.D.
Z/0984/20
Z/3199/17
, Z/2032/11
Z/2687/18
2022
2022
, 2022
2021




Wzwyż M
1 f 1 1.55 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 2.60 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U14 SK -- DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/0822/20 , 2022 LDK! 63
  f 1 NM JAGODZKI Oskar KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł 4 LDK!
W dal M
1 f 1 3.46 KOWALCZYK Jakub KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK +9.9 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1637/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 2.96 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ +9.9 -- GAJDUS Grzegorz # Z/5825/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.94 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK +9.9 IV
Wieloskok M
1 f 1 10.00 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA +9.9 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 9.35 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +9.9 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
3 f 1 9.15 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +9.9 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 9.03 PRZYBYŁO Oskar UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +9.9 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3080/19 , 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.47 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD V URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
2 f 1 9.12 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/2177/20 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 35.76 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 1 27.91 SALUS Rafał KKL Kielce 2005 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2021 BEZ LDK!
3 f 1 18.08 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 47.35 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 f 1 46.61 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U16 LD IV SULIŃSKI Andrzej # Z/4277/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 36.64 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK V DMP U20 FURMANEK Grzegorz # Z/2177/20 2022 LDK! 85
4 f 1 31.18 SALUS Rafał KKL Kielce 2005 U16 SK V JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2021 BEZ LDK!
5 f 1 28.93 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK -- DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK! 62
6 f 1 25.95 SŁABY Adam MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- LDK!
Młot (6) M
1 f 1 50.93 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U20 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.413363218307 sekund