Chorzów 22.08.2020
Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka o Puchar Prezydenta Chorzowa i Puchar Haliny Richter-Góreckiej 2020 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.28 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP -0.5 -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 2 s 1 8.39 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 3 s 1 8.47 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.5 -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
4 5 s 1 8.74 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -0.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
5 6 s 1 8.80 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 8.93 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.5 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 8.72 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -1.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
2 8 s 2 8.98 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -1.2 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 9 s 2 8.98 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy DIAK Mateusz # Z/0282/22 2023 LDK!
4 11 s 2 9.11 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.2 -- LDK!
5 12 s 2 9.15 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -1.2 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
6 20 s 2 10.09 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -1.2 -- GRUCHEL Marzena Z/4359/19 2022 BEZ LDK!
1 10 s 3 9.00 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -1.1 -- # LDK!
2 13 s 3 9.15 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -1.1 -- # LDK!
3 15 s 3 9.47 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -1.1 -- RAMUS Józef # Z/2680/20 2023 LDK!
4 16 s 3 9.63 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -1.1 -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
5 21 s 3 10.25 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -1.1 -- LDK!
6 22 s 3 10.26 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -1.1 -- # LDK!
1 14 s 4 9.18 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.8 -- LDK!
2 17 s 4 9.90 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -1.8 -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
3 18 s 4 9.97 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
4 19 s 4 9.99 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.8 -- B.D. Z/3094/20 2023
5 23 s 4 10.63 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -1.8 -- BIELA Monika # Z/1711/20 2023 LDK!
6 24 s 4 11.55 KRÓL Nikola TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.8 -- B.D. Z/3093/20 2022 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.58 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL -0.1 II
2 3 s 1 12.90 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.1 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 5 s 1 13.02 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.1 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
4 6 s 1 13.20 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -0.1 III LDK!
1 2 s 2 12.89 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -1.2 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 4 s 2 13.02 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.2 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
3 8 s 2 13.51 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -1.2 IV BU¦KO Michał # 4 LDK!
4 9 s 2 13.68 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -1.2 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
5 10 s 2 13.73 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -1.2 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
1 7 s 3 13.29 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -1.2 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2023 5 LDK!
2 11 s 3 13.86 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
3 12 s 3 13.97 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
4 13 s 3 14.36 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL -1.2 --
5 14 s 3 15.26 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -1.2 -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
1 1 s 4 13.24 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -1.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
2 2 s 4 13.25 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP -1.8 IV OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
3 3 s 4 13.27 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -1.8 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 4 s 4 13.34 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -1.8 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK! 98
5 6 s 4 13.47 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -1.8 IV DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 51 93
6 8 s 4 14.06 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -1.8 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
7 10 s 4 14.27 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 2005 U16 SL -1.8 V # LDK!
8 11 s 4 14.34 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL -1.8 V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
1 5 s 5 13.38 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -2.0 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
2 7 s 5 13.93 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U16 SL -2.0 V # LDK!
3 9 s 5 14.21 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -2.0 V LDK!
4 12 s 5 14.41 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -2.0 V LDK!
5 13 s 5 14.66 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -2.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
6 14 s 5 14.70 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL -2.0 -- DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
7 15 s 5 14.74 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -2.0 -- # LDK!
8 17 s 5 14.93 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -2.0 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
1 16 s 6 14.93 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
2 18 s 6 14.97 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -1.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
3 19 s 6 15.10 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -1.1 -- # LDK!
4 20 s 6 15.15 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.1 -- DMP DMP U20 LDK! 5 53
5 21 s 6 15.25 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -1.1 -- LDK!
6 22 s 6 15.28 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -1.1 -- LDK!
7 23 s 6 16.82 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
8 24 s 6 17.10 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -1.1 -- LDK!
200 m K
1 2 s 1 25.86 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +0.6 II
2 3 s 1 25.93 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +0.6 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 4 s 1 25.97 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +0.6 II
4 6 s 1 26.54 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.6 III
5 18 s 1 27.91 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.6 IV LDK!
1 1 s 2 25.25 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +2.5 II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 5 s 2 26.39 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +2.5 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
3 7 s 2 26.56 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.5 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2023 5 LDK!
4 8 s 2 26.64 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +2.5 III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
5 12 s 2 27.00 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL +2.5 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
1 9 s 3 26.67 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL +1.5 III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
2 10 s 3 26.68 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.5 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
3 11 s 3 26.71 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL +1.5 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 14 s 3 27.15 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.5 III KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2023 LDK!
5 15 s 3 27.37 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +1.5 IV B.D. B.D. LDK!
1 13 s 4 27.14 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.8 III BU¦KO Michał # 4 LDK!
2 16 s 4 27.61 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +1.8 IV CHRIST Marek 3 LDK!
3 17 s 4 27.71 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.8 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
4 19 s 4 29.15 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +1.8 V SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.82 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 2 s 1 45.73 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 3 s 1 46.30 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
4 5 s 1 47.60 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LDK!
5 6 s 1 47.79 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL V LDK!
6 8 s 1 49.08 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
1 4 s 2 46.75 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2023 LDK!
2 10 s 2 49.45 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
3 11 s 2 49.61 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0981/18 2023 BEZ
4 12 s 2 49.68 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
5 13 s 2 49.83 KUBACZ Anna UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
6 22 s 2 53.70 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
1 14 s 3 51.37 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA --
2 16 s 3 52.47 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
3 18 s 3 52.99 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
4 20 s 3 53.53 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
5 23 s 3 54.22 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- LDK!
6 25 s 3 56.53 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4564/19 2023
1 7 s 4 49.05 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2023 LDK!
2 9 s 4 49.35 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
3 15 s 4 52.33 SARNICKA Daria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- LDK!
4 19 s 4 53.33 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- LDK!
5 21 s 4 53.55 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/0364/20 2023 LDK!
1 17 s 5 52.93 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2087/20 2023 LDK!
2 24 s 5 54.98 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2677/20 2023 LDK!
3 26 s 5 56.82 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
4 27 s 5 61.84 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -- BIELA Monika # Z/1711/20 2023 LDK!
5 28 s 5 63.73 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2089/20 2023 LDK!
1 1 s 6 43.30 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
2 2 s 6 43.61 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III SPISAK Barbara 4 LDK!
3 4 s 6 43.79 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
4 5 s 6 44.96 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U16 SL III # LDK!
5 6 s 6 46.09 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
6 10 s 6 48.69 JAŃCZAK Magda GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- # LDK!
1 3 s 7 43.78 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
2 7 s 7 46.57 CIEMIENGA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL V MORKA Piotr Z/2927/20 2023 LDK!
3 8 s 7 47.12 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
4 9 s 7 47.80 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V # LDK!
5 11 s 7 50.97 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
6 12 s 7 51.50 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.63 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
2 3 s 1 60.94 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
  s 1 DNF BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
1 2 s 2 60.57 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
2 4 s 2 62.11 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
3 5 s 2 62.40 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL IV
4 6 s 2 63.86 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
5 8 s 2 64.37 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV LDK!
1 7 s 3 64.09 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL IV BONK Stanisław LDK!
2 9 s 3 67.94 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
3 10 s 3 70.17 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
4 11 s 3 79.85 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2023
  s 3 DNF NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.55 LOCKER Demi MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/3697/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:42.33 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:44.85 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:45.91 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U16 SL IV BONK Anna # Z/3971/18 2023 BEZ
5 5 s 1 1:47.29 SŁOWIŃSKA Maja UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ V LDK!
6 6 s 1 1:48.12 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL V PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
1 7 s 2 1:48.30 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
2 8 s 2 1:49.87 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U16 SL V KALINOWSKI Stefan # Z/2076/20 2023
3 9 s 2 1:50.71 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
4 10 s 2 1:50.98 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
5 11 s 2 1:51.57 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- LDK!
6 12 s 2 2:05.62 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- MATUSZ Mirosława # LDK!
1 1 s 3 1:44.36 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2023
2 2 s 3 1:45.64 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL IV LDK!
3 3 s 3 1:47.28 LOCKER Chelsie MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2008 U14 SL V PASZTA Wiesław # Z/1255/22 2023 LDK!
4 4 s 3 1:49.14 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL V PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
5 5 s 3 1:53.78 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
6 6 s 3 1:57.22 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2023 LDK!
7 10 s 3 2:01.14 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
1 7 s 4 1:57.26 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4170/19 2023
2 8 s 4 1:58.15 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
3 9 s 4 2:00.94 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
4 11 s 4 2:01.26 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
5 12 s 4 2:02.93 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2086/20 2023 LDK!
6 13 s 4 2:07.26 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U14 SL --
7 14 s 4 2:19.98 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.70 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 2:21.52 KANDER Paulina OKS Start Otwock 2003 U18 MZ III LDK!
3 3 s 1 2:24.96 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 2:43.06 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2023 LDK!
  s 1 DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.83 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 3:14.22 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL IV SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:14.52 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:20.47 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
5 5 s 1 3:22.08 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:30.38 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:35.44 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
8 8 s 1 3:38.83 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2023 LDK!
9 9 s 1 3:45.77 FRANC Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- # LDK!
10 10 s 1 4:24.20 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- SIERKA Ewa # Z/2621/19 2022 LDK!
  s 1 DNF BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.09 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -0.3 II ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 2 s 1 31.83 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -0.3 III # LDK!
3 3 s 1 31.84 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -0.3 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 32.51 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -0.3 IV CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
5 5 s 1 33.41 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -0.3 IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 39.90 MARCINIAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -0.3 -- ZOK Roman Z/1915/20 2021 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.93 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
2 2 s 1 64.49 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U23 SL II B.D.
3 3 s 1 70.39 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. # LDK!
4 5 s 1 76.76 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- #
1 4 s 2 71.47 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
2 6 s 2 81.76 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
4x100 m K
1 1 s 1 52.45 WALICKA Anna
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 2005
2005
2005
2005
U16 SLK --
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0820/18
Z/0814/18
2023
2023
3
4
4
2 2 s 1 56.51 JARCZYK Milena
PORWOLIK Oliwia
ABSYL Wiktoria
WÓJCIK Magdalena
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U14 SLK -- WAJDA Aleksandra

ROLAK Dorota
WAJDA Aleksandra
Z/4666/19
Z/2319/18
Z/2316/18
2023
2023
2023


BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.50 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL IV # LDK!
2 f 1 1.35 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2570/18 2021 BEZ
3 f 1 1.25 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
4 f 1 1.15 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/0364/20 2023 LDK!
  f 1 DNF RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
1 f 2 1.55 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
2 f 2 1.35 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
3 f 2 1.30 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
4 f 2 1.30 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
5 f 2 1.30 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 1.25 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.59 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -1.9 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 f 1 5.57 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL +1.5 II
3 f 1 5.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.4 III
4 f 1 5.04 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -0.9 IV CHRIST Marek 3 LDK!
5 f 1 5.00 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL -0.9 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
6 f 1 4.97 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.4 IV B.D. B.D. LDK!
7 f 1 4.91 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.2 IV
8 f 1 4.14 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
  f 1 NM CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!
1 f 2 4.91 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.6 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 55 75
2 f 2 4.72 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.7 V CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
3 f 2 4.52 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -1.0 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 f 2 4.20 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP -1.1 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
5 f 2 4.19 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -1.2 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 4.18 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -1.0 -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
7 f 2 3.76 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -1.2 -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 f 3 4.62 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -2.1 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
2 f 3 4.59 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -0.7 V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
3 f 3 4.54 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -1.4 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 f 3 4.50 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.2 V LDK!
5 f 3 4.33 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy DIAK Mateusz # Z/0282/22 2023 LDK!
6 f 3 4.17 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.2 -- LDK!
7 f 3 3.85 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -1.0 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
8 f 3 3.65 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -1.2 -- SIERKA Ewa # Z/2621/19 2022 LDK!
9 f 3 3.23 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -1.3 -- # LDK!
Kula (2) K
1 f 1 12.13 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 f 1 9.51 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
3 f 1 9.16 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 f 1 8.64 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
5 f 1 7.76 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.58 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III LDK!
2 f 1 10.27 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
3 f 1 9.91 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir 4 LDK!
4 f 1 9.83 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL IV
1 f 2 10.65 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL IV BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
2 f 2 10.19 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
3 f 2 9.53 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
4 f 2 9.44 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała # 2006 U16 SL V DMP U20 GALON Piotr Jan # Z/2270/20 2023 LDK! 76
5 f 2 8.67 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
6 f 2 7.61 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
7 f 2 6.82 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
8 f 2 6.75 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -- CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.73 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.09 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 28.44 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
3 f 1 28.34 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
4 f 1 20.97 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
5 f 1 20.50 KLĘCZAR Marlena LKS Kłos Olkusz 2006 U16 MA -- B.D. BULKIEWICZ Jan , Z/2401/20 , 2021 LDK!
6 f 1 18.76 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 37.40 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 28.70 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK! 45 94
3 f 1 27.75 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir 4 LDK!
4 f 1 20.83 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 29.45 KLĘCZAR Marlena LKS Kłos Olkusz 2006 U16 MA V B.D. BULKIEWICZ Jan , Z/2401/20 , 2021 LDK!
2 f 1 25.30 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 69.57 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
2 f 1 64.55 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
3 f 1 62.41 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023 167
4 f 1 61.44 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2023 1 164
5 f 1 51.65 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
6 f 1 42.00 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2023 5 LDK!
7 f 1 40.17 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2023 5 LDK!
8 f 1 39.25 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK III FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
9 f 1 34.51 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.43 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -1.1 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
2 3 s 1 8.97 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -1.1 -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
3 4 s 1 9.07 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -1.1 -- LDK!
4 7 s 1 9.56 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
5 9 s 1 9.97 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -1.1 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
6 10 s 1 9.98 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
1 2 s 2 8.90 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -2.1 -- BIELA Monika # Z/3171/20 2022 LDK!
2 5 s 2 9.21 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -2.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2021 BEZ
3 6 s 2 9.22 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -2.1 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
4 8 s 2 9.82 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -2.1 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/5155/19 2023
5 11 s 2 10.49 NOWAK Emanuel UKS Miotacz Sosnowiec # 2009 U12 SL -2.1 -- MALARZ Beata BEZ LDK!
6 12 s 2 10.74 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -2.1 -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.17 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -2.1 II ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
2 2 s 1 11.44 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL -2.1 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
3 3 s 1 11.57 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -2.1 III LDK!
4 4 s 1 11.62 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -2.1 III # LDK!
5 5 s 1 11.69 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -2.1 III OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
6 8 s 1 12.08 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL -2.1 IV KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17, Z/2118/17 2022, 2023
1 6 s 2 11.81 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.3 IV # LDK!
2 7 s 2 11.98 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -1.3 IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
3 9 s 2 12.23 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL -1.3 --
4 10 s 2 12.39 BASIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław 2005 U16 DS -1.3 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2658/20 2023
5 11 s 2 12.40 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U18 SL -1.3 --
6 12 s 2 12.44 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -1.3 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
1 13 s 3 12.44 NOWAK Jacek RMKS Rybnik 2004 U18 SL -1.4 -- FOJCIK Dorota Z/3720/19 2023
2 14 s 3 12.70 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -1.4 -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
3 15 s 3 12.81 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2023 LDK!
4 16 s 3 13.12 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!
5 17 s 3 13.31 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.4 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
6 18 s 3 13.44 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -1.4 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2023 5 LDK!
1 1 s 4 11.93 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -2.5 IV ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 2 s 4 12.01 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -2.5 IV ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
3 3 s 4 12.27 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -2.5 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
4 4 s 4 12.49 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL -2.5 V
5 5 s 4 12.90 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -2.5 --
1 6 s 5 12.90 GADAJ Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -1.3 -- # LDK!
2 7 s 5 12.99 ZAGÓRSKI Tobiasz MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -1.3 --
3 8 s 5 13.29 GAMBUSZ Olaf GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -1.3 -- LDK!
4 9 s 5 13.58 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -1.3 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
5 10 s 5 13.81 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -1.3 -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
6 11 s 5 15.01 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -1.3 -- LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.81 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +1.4 III
2 2 s 1 23.03 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U18 MZ +1.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
3 3 s 1 23.26 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +1.4 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
4 4 s 1 23.46 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +1.4 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
5 6 s 1 23.73 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +1.4 IV # LDK!
1 5 s 2 23.54 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL +2.9 III LDK!
2 7 s 2 24.32 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +2.9 IV KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17, Z/2118/17 2022, 2023
1 8 s 3 24.61 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U18 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
2 9 s 3 24.98 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +2.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
3 10 s 3 25.61 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS +2.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2023 LDK!
4 11 s 3 26.26 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!
5 12 s 3 38.81 KWOCZAŁA Zygmunt UTW Gliwice 1949 Masters SL +2.0 --
300 m M
1 2 s 1 45.38 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U14 SL -- B.D. # Z/2185/18 2023 LDK!
2 3 s 1 47.58 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
3 5 s 1 48.28 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
4 7 s 1 50.98 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
1 1 s 2 44.38 PANEK Filip LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U14 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2937/20 2022 LDK!
2 4 s 2 47.59 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
3 6 s 2 50.17 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
4 8 s 2 54.09 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
1 1 s 3 38.91 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
2 2 s 3 40.19 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL IV
3 3 s 3 40.43 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 3 41.18 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD V
1 5 s 4 41.92 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL V
2 6 s 4 42.08 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U16 SL V LDK!
3 7 s 4 44.25 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
4 8 s 4 47.30 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
400 m M
1 1 s 1 49.88 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL II LDK!
2 2 s 1 50.49 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
3 3 s 1 51.16 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
4 4 s 1 51.44 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
5 7 s 1 53.85 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2023 3
1 5 s 2 51.93 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL III KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
2 6 s 2 52.75 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL III KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
3 8 s 2 53.90 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL IV
4 9 s 2 54.42 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV #
5 12 s 2 57.69 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
1 10 s 3 54.62 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL IV
2 11 s 3 54.77 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
3 13 s 3 60.25 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
4 14 s 3 61.24 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:47.23 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
2 2 s 1 1:49.93 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:50.36 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:51.65 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
5 8 s 1 1:51.83 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/3409/19 2023
6 6 s 1 1:55.48 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
7 7 s 1 2:01.10 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2678/20 2023 LDK!
8 5 s 1 2:12.76 STASIAK Wojciech UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
9 9 s 1 2:19.05 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3172/20 2023 LDK!
1 1 s 2 1:26.93 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL II # LDK!
2 2 s 2 1:27.20 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
3 3 s 2 1:31.07 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
4 4 s 2 1:36.79 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 2 1:41.33 SURLEJ Dominik TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -- CZECH Klaus Z/4174/18 2020 BEZ
6 6 s 2 1:41.90 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- # LDK!
7 7 s 2 1:42.88 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2023 LDK!
8 8 s 2 1:44.21 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:02.41 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
2 2 s 1 2:04.65 SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL IV LDK!
3 3 s 1 2:10.55 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
4 4 s 1 2:12.40 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2023
5 5 s 1 2:13.46 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U20 SL --
6 6 s 1 2:14.04 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- DMP U20 66
7 7 s 1 2:15.10 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
8 8 s 1 2:20.85 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
9 9 s 1 2:25.38 LAMPART Antoni RMKS Rybnik 2005 U16 SL -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:55.95 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 2 s 1 2:56.83 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:56.88 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:57.05 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V MALARZ Beata PASZTA Wiesław # , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:57.50 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice # 2006 U16 DS V MARKOWSKI Mateusz LDK!
6 6 s 1 2:57.89 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2023
7 7 s 1 3:05.25 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
8 8 s 1 3:17.01 KACZMARCZYK Paweł LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD --
200 m pł M
1 s 1 27.90 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL -1.7 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
2 s 1 30.77 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -1.7 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 s 1 31.42 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U16 SL -1.7 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 34.77 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -1.7 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 s 1 35.17 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -1.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.30 RAMS Bartosz MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3271/19 2021 BEZ
2 f 1 1.30 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
3 f 1 1.25 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
4 f 1 1.10 NOWAK Emanuel UKS Miotacz Sosnowiec # 2009 U12 SL -- MALARZ Beata BEZ LDK!
1 f 2 1.55 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
1 f 2 1.55 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 f 2 1.40 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.57 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +0.5 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
2 f 1 6.32 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL +1.2 III FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
3 f 1 6.07 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.1 IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
4 f 1 6.03 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL +0.7 IV
5 f 1 6.01 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL +0.6 IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
6 f 1 5.86 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.5 -- B.D. 3
7 f 1 5.77 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL +0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
1 f 2 4.51 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -0.6 -- LDK!
1 f 3 4.35 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -0.8 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
2 f 3 4.33 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U14 SL -0.3 -- # LDK!
3 f 3 4.29 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -1.0 -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
4 f 3 4.28 PANEK Filip LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U14 OP -0.7 -- KADŁUCZKA Jan # Z/2937/20 2022 LDK!
5 f 3 4.25 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -1.2 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
6 f 3 4.14 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -0.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2021 BEZ
7 f 3 4.11 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -1.0 -- BIELA Monika # Z/3171/20 2022 LDK!
8 f 3 3.95 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.2 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
9 f 3 3.95 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -1.0 -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
10 f 3 3.73 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -0.3 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/5155/19 2023
Kula (4) M
1 f 1 8.06 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.33 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
2 f 1 15.04 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
3 f 1 14.95 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 f 1 13.83 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
5 f 1 12.58 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/5379/19 2023
6 f 1 11.80 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!
1 f 2 13.27 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL IV PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
2 f 2 11.67 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
3 f 2 10.31 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
Kula (6) M
1 f 1 11.25 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 f 1 13.93 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL II
Dysk (1) M
1 f 1 48.45 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U16 SL II PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
2 f 1 38.15 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 f 1 34.07 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.82 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 52.81 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL II GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 f 1 49.42 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 f 1 43.54 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III
5 f 1 34.00 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/5379/19 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.54 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL II
2 f 1 42.88 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 f 1 31.66 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
Dysk (2) M
1 f 1 47.84 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL I
2 f 1 44.48 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
3 f 1 40.68 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 49.77 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2023 3 LDK!
2 f 1 47.67 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
3 f 1 46.34 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2023 LDK!
4 f 1 33.25 NOWAK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4422/18 2020 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 63.26 ZIÓŁKOWSKI Adam O¦ AZS Poznań # 2002 U20 WP I CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2023 LDK!
2 f 1 46.90 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 2002 U20 SL III
Młot (7.26) M
1 f 1 77.83 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon # Z/3286/11 2023
2 f 1 58.84 SWANCAR Kamil O¦ AZS Poznań 1998 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2023 1 122
3 f 1 54.07 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
4 f 1 49.04 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.831728935242 sekund