Aleksandrów Łódzki 22.08.2020
12. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa. 1. Memoriał Andrzeja Grabarczyka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.70 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.1 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 2 e 1 12.72 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +0.1 II B.D. SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
3 3 e 1 12.80 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD +0.1 III #
4 4 e 1 12.90 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP +0.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
5 5 e 1 12.93 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ +0.1 III B.D. Z/2874/20 2021
1 6 e 2 13.16 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP 0.0 III ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
2 9 e 2 13.57 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 2005 U16 MZ 0.0 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2020
3 11 e 2 13.59 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP 0.0 IV ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
4 13 e 2 13.84 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U16 MZ 0.0 V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
5 14 e 2 13.85 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP 0.0 --
1 7 e 3 13.37 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD +0.3 IV B.D.
2 8 e 3 13.57 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD +0.3 IV BRÓDKA Daniel 4 LDK!
3 10 e 3 13.59 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U18 LD +0.3 IV SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
4 12 e 3 13.82 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD +0.3 -- BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2023
5 16 e 3 14.42 BUDNER Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.3 --
1 17 e 4 14.42 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U14 WP +0.5 V GOŚCINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
2 18 e 4 14.68 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD +0.5 --
3 21 e 4 14.84 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD +0.5 -- #
1 15 e 5 13.92 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS +0.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
2 19 e 5 14.77 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +0.5 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz # , Z/0757/19 , 2023 5 LDK!
3 20 e 5 14.82 TATAR Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +0.5 -- B.D.
1 f 1 12.52 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.5 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 f 1 12.68 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +0.5 II B.D. SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
3 f 1 12.79 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD +0.5 III #
4 f 1 12.89 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP +0.5 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
5 f 1 12.97 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ +0.5 III B.D. Z/2874/20 2021
400 m K
1 1 s 1 59.76 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
2 2 s 1 62.84 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U20 WP IV RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2023
3 3 s 1 64.68 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
4 4 s 1 66.50 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
600 m K
1 1 w 1 1:54.53 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 445
2 2 w 1 1:57.75 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK! 393
3 3 w 1 2:14.35 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- LDK! 174
4 4 w 1 2:17.30 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK! 144
5 5 w 1 2:30.15 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 44
6 6 w 1 2:30.54 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK! 42
80 pł K
1 1 w 1 13.09 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD 0.0 IV KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 698
2 2 w 1 14.22 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD 0.0 V KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK! 540
3 4 w 1 16.02 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD 0.0 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK! 328
1 3 w 2 15.19 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD 0.0 -- LDK! 420
2 5 w 2 17.25 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK! 212
3 6 w 2 18.64 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 108
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.00 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +0.1 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 e 1 16.59 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.1 III B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 f 1 14.80 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 f 1 16.22 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD 0.0 III B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
100 m pł K
1 e 1 14.53 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ +0.1 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
1 f 1 14.71 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ 0.0 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
Wzwyż K
1 f 1 1.69 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023
2 f 1 1.65 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U20 LD II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2023 93
3 f 1 1.56 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
4 f 1 1.56 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III #
5 f 1 1.56 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
6 f 1 1.51 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
7 f 1 1.51 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 1.51 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD IV GRABOLUS Marek # Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
9 f 1 1.46 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
  f 1 NM KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U20 LD -- DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023
1 1 w 1 1.39 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK! 502
2 2 w 1 1.33 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 439
3 3 w 1 1.30 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 409
4 4 w 1 1.24 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- LDK! 350
5 6 w 1 1.15 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK! 266
6 5 w 1 1.15 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK! 266
Tyczka K
1 f 1 3.82 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL I #
2 f 1 3.62 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 137
3 f 1 3.22 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U20 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2023 103
4 f 1 3.22 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U20 LD II LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2023
5 f 1 3.12 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II #
6 f 1 3.02 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL II
7 f 1 2.82 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U20 LD III DMP LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2023 73
1 f 2 3.42 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
2 f 2 3.02 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD II DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam # , Z/0310/18 , 2023 LDK! 88 131
W dal K
1 f 1 5.96 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +2.2 I DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2023 LDK! 124
2 f 1 5.47 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -1.3 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
3 f 1 5.26 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -0.1 III PAPUGA Sebastian # LDK!
4 f 1 5.12 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +1.0 III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
5 f 1 5.02 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS -0.8 IV
6 f 1 4.76 BUDNER Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.4 --
7 f 1 4.75 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP +0.3 --
8 f 1 4.74 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -0.5 -- ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
9 f 1 4.61 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.7 --
10 f 1 4.43 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS 0.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
  2.55 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +2.0 -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
1 1 w 1 4.62 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD +2.2 V KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 459
2 2 w 1 4.24 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD +1.7 -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK! 364
3 3 w 1 4.23 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.6 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK! 362
4 4 w 1 3.93 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD +2.3 -- LDK! 292
5 5 w 1 3.91 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.7 -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK! 287
6 6 w 1 3.83 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +3.8 -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 270
Trójskok K
1 f 1 13.45 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 U23 LD +2.3 M SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2023 1
2 f 1 12.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD +1.5 I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
3 f 1 12.28 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD +1.6 I
4 f 1 12.20 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP +1.1 I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
5 f 1 11.73 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +2.5 II
6 f 1 11.51 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP +1.2 II GÓRSKA Hanna 3 LDK!
7 f 1 10.83 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U20 LD +1.8 III
  f 1 NM JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ 0.0 -- B.D.
  f 1 NM KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
1 f 2 11.42 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD +0.9 III PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
2 f 2 10.88 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +2.5 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2023 4 LDK!
3 f 2 10.65 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +1.5 IV GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
4 f 2 10.55 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB +2.7 IV PAPUGA Sebastian # LDK!
5 f 2 10.55 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +2.3 IV # LDK!
6 f 2 10.37 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/2461/17 2023
  f 2 NM DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ 0.0 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
  10.34 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB +0.8 IV PAPUGA Sebastian # LDK!
  11.45 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +1.2 III
Kula (3) K
1 f 1 11.35 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III BELTER Artur LDK!
2 f 1 10.42 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV LDK!
1 w 1 9.88 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD IV KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 522
2 w 1 8.38 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK! 424
3 w 1 7.95 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- LDK! 396
4 w 1 7.91 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 394
5 w 1 7.07 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK! 340
6 w 1 5.60 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK! 246
Kula (4) K
1 f 1 11.15 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III B.D. LDK!
2 f 1 11.13 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD III B.D.
3 f 1 10.44 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
4 f 1 9.97 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV
5 f 1 9.91 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.51 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD II B.D.
2 f 1 39.21 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
3 f 1 27.80 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
4 f 1 27.40 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV LDK!
5 f 1 26.33 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 2004 U18 LD --
6 f 1 26.18 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 25.86 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4
  f 1 NM FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -- B.D. LDK!
  f 1 NM ROSIAK Roksana LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/3017/20 2021
5-bój K MŁ K
1 f 1 2563 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD IV KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
2 f 1 1809 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1658 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK!
4 f 1 1632 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- LDK!
5 f 1 1249 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
6 f 1 1225 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.77 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -0.2 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023 122
2 2 e 1 11.05 SMAK Kacper AZS Łódź 1997 Sen LD -0.2 II B.D.
3 3 e 1 11.39 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -0.2 III
4 6 e 1 11.63 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -0.2 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 5 e 1 11.63 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U23 LD -0.2 III B.D. #
1 4 e 2 11.52 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD 0.0 III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2023 4
2 9 e 2 11.84 GRABOWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD 0.0 IV
3 10 e 2 11.88 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD 0.0 IV LDK!
4 12 e 2 12.19 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 2003 U18 LD 0.0 IV #
1 7 e 3 11.73 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -0.2 III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
2 8 e 3 11.76 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -0.2 IV LDK!
3 11 e 3 11.96 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -0.2 IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!
4 13 e 3 12.42 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -0.2 -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
1 f 1 10.80 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP +0.4 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023 120
2 f 1 10.92 SMAK Kacper AZS Łódź 1997 Sen LD +0.4 II B.D.
3 f 1 11.41 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +0.4 III
4 f 1 11.43 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.4 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 f 1 11.61 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD +0.4 III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2023 4
400 m M
1 1 s 1 50.45 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2023
2 2 s 1 50.85 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III
3 5 s 1 51.26 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
1 3 s 2 50.91 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III LDK!
2 4 s 2 51.13 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
3 6 s 2 52.53 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!
1 7 s 3 52.63 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2023
2 8 s 3 53.85 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U18 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2023 LDK!
3 9 s 3 54.20 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0660/18 2023 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:02.10 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2023 39
2 2 s 1 2:03.10 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta BYTNIEWSKI Szymon Z/1573/18 2022 LDK!
3 3 s 1 2:06.75 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3241/16 2023 3
4 4 s 1 2:12.78 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur # LDK!
5 5 s 1 2:13.07 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
6 6 s 1 2:14.71 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2021 BEZ
1000 m M
1 1 w 1 2:48.05 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023 786
2 2 w 1 3:20.28 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK! 479
3 3 w 1 3:30.79 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 394
4 4 w 1 3:33.79 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK! 372
5 5 w 1 3:33.89 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK! 371
6 6 w 1 3:34.58 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 366
110 m pł MŁ M
1 2 w 1 17.48 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -0.1 IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 575
2 3 w 1 17.60 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.1 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023 563
3 4 w 1 17.80 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -0.1 V ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 543
1 1 w 2 17.01 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +0.1 IV B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK! 623
2 5 w 2 18.05 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U16 LD +0.1 V ANDRYSIAK Mirosław LDK! 519
3 6 w 2 19.01 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK! 432
110 m pł J MŁ M
1 e 1 16.07 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +0.3 IV
2 e 1 17.00 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +0.3 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
1 f 1 16.13 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -0.1 IV
2 f 1 16.73 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -0.1 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
110 m pł M
1 s 1 15.89 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD 0.0 III TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
  s 1 DNF ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ 0.0 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2023
Wzwyż M
1 f 1 1.85 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
2 f 1 1.50 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2023 LDK!
1 1 w 1 1.81 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD IV DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK! 636 57 101
2 2 w 1 1.69 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U16 LD V KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 536
3 3 w 1 1.66 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław LDK! 512
4 4 w 1 1.60 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023 464
5 5 w 1 1.48 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 374
6 6 w 1 1.45 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK! 352
Tyczka M
1 f 1 4.82 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD I B.D.
2 f 1 4.42 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
3 f 1 4.02 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
4 f 1 3.82 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
4 f 1 3.82 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III KUBIAK Robert Z/2573/16 2022 2 LDK!
6 f 1 3.62 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U18 LD III LDK!
  f 1 NM MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM -- PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2022
  f 1 NM BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2023
1 f 2 3.02 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U16 SL V #
2 f 2 2.72 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
3 f 2 2.32 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.19 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ +1.2 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2023 LDK!
2 f 1 7.16 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U20 LD +1.9 II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
3 f 1 6.32 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL +1.1 III
4 f 1 6.26 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +1.8 IV
5 f 1 6.12 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 Sen LD +1.1 -- B.D.
6 f 1 5.96 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD +0.7 IV SADACH Aneta Z/2888/20 2023
7 f 1 5.64 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.2 -- LDK!
8 f 1 5.49 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD +1.0 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
1 1 w 1 5.65 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +0.3 V B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK! 512
2 2 w 1 5.46 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U16 LD +0.3 -- ANDRYSIAK Mirosław LDK! 473
3 3 w 1 5.42 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.5 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023 465
4 4 w 1 5.27 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -0.1 -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK! 435
5 5 w 1 5.21 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U16 LD +0.2 -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 423
6 6 w 1 4.93 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -0.3 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 369
Trójskok M
1 f 1 15.51 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ +0.9 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023 127
2 f 1 15.25 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ +1.1 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1 118
3 f 1 14.52 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U20 KP +2.0 II DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2023 LDK! 94
4 f 1 14.41 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD +1.0 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2023
5 f 1 14.34 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD +1.5 III B.D. 3
6 f 1 13.98 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +0.6 III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023
7 f 1 13.79 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL +1.8 III
8 f 1 13.36 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +2.6 III ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
9 f 1 12.17 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +2.1 --
10 f 1 12.03 KULON Kacper WLKS Wrocław # 2004 U18 DS -0.2 -- # LDK!
11 f 1 11.44 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD +0.7 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
12 f 1 11.39 SMUS Artur ULKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD +1.7 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2020
13 f 1 10.08 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U18 WP +0.4 -- B.D. ZAŃKO Albin # , Z/0993/19 , 2023 BEZ
  f 1 NM KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD 0.0 -- B.D. 4 LDK!
  12.65 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +1.7 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
Kula (5) M
1 1 w 1 10.34 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023 506
2 2 w 1 9.86 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK! 477
3 3 w 1 9.40 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 450
4 4 w 1 9.12 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK! 433
5 5 w 1 8.36 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 388
6 6 w 1 8.09 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK! 372
Kula (6) M
1 f 1 14.13 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2023 3 LDK!
2 f 1 13.19 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III LDK!
3 f 1 12.81 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD IV
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.95 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV LDK!
2 f 1 31.79 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2022 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.49 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2023 3 LDK!
2 f 1 39.44 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III LDK!
3 f 1 34.91 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD IV
4 f 1 28.78 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD --
5-bój M MŁ M
1 f 1 2784 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
2 f 1 2727 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK!
3 f 1 2378 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U16 LD IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
4 f 1 2248 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław LDK!
5 f 1 2040 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
6 f 1 2023 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.835223913193 sekund