Kraków 23.08.2020
14. Otwarty Puchar Krakowa. 12. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 17 s 1 13.53 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA 0.0 IV B.D. 3 LDK!  KNF  
2 18 s 1 13.58 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA 0.0 IV
3 25 s 1 14.07 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA 0.0 V SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
4 26 s 1 14.11 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA 0.0 V SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
5 27 s 1 14.31 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP 0.0 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!  ROSU  
6 28 s 1 14.36 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U16 MA 0.0 V #
7 29 s 1 14.48 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA 0.0 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ 66
8 31 s 1 14.56 KOWALSKA Alicja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 -- # LDK!  ROSU  
1 10 s 2 13.00 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +2.5 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 13 s 2 13.24 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK +2.5 IV B.D.
3 16 s 2 13.44 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +2.5 IV MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
4 20 s 2 13.72 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA +2.5 IV
5 21 s 2 13.75 JURCZAK Wiktoria UKS Kobylanka 2005 U16 MA +2.5 IV B.D. Z/3431/19 2021
6 22 s 2 13.82 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA +2.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
7 23 s 2 13.97 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U20 MA +2.5 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
8 24 s 2 13.98 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP +2.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2024 LDK!
1 5 s 3 12.48 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +0.9 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  KNF   SKN  
2 8 s 3 12.75 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +0.9 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
3 12 s 3 13.18 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +0.9 III MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
4 11 s 3 13.18 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA +0.9 III B.D. Z/1689/12 2021
5 14 s 3 13.26 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +0.9 IV SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ROSU  
6 15 s 3 13.37 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA +0.9 IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
7 19 s 3 13.65 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +0.9 IV
8 30 s 3 14.51 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U20 ZP +0.9 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
1 1 s 4 12.02 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.1 I  SKN  
2 2 s 4 12.09 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +0.1 I GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
3 3 s 4 12.10 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.1 I B.D. KOTUŁA Krzysztof , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN  
4 4 s 4 12.17 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.1 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
5 6 s 4 12.54 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
6 7 s 4 12.62 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM +0.1 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
7 9 s 4 12.76 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.1 III
200 m K
1 16 s 1 27.29 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK 0.0 III B.D.
2 17 s 1 27.41 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA 0.0 IV MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
3 22 s 1 27.91 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA 0.0 IV
4 24 s 1 28.40 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA 0.0 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
5 26 s 1 29.23 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA 0.0 V SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
6 27 s 1 29.36 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA 0.0 --
7 29 s 1 29.93 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 2005 U16 MA 0.0 V # LDK!  ROSU  
8 31 s 1 30.18 KOWALSKA Alicja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 V # LDK!  ROSU  
1 14 s 2 26.23 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL 0.0 II
2 18 s 2 27.55 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA 0.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!  ZKN  
3 20 s 2 27.72 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA 0.0 IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
4 21 s 2 27.80 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 25 s 2 29.03 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2024 LDK!
6 28 s 2 29.43 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 2001 U20 MA 0.0 -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/0607/15 2021 4
7 30 s 2 30.02 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U20 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
1 8 s 3 25.52 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM +0.6 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
2 9 s 3 25.86 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP +0.6 II  SKN  
3 10 s 3 25.92 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +0.6 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
4 12 s 3 26.07 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.6 II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
5 13 s 3 26.22 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.6 II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 15 s 3 27.08 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.6 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  ZKN  
7 19 s 3 27.67 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK +0.6 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2024 4 LDK!
8 23 s 3 28.01 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +0.6 IV LDK!
1 1 s 4 24.42 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +0.1 I
2 2 s 4 24.51 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.1 I B.D.  SKN  
3 3 s 4 24.63 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.1 I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
4 4 s 4 24.85 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU +0.1 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  SKN  
5 5 s 4 24.91 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
6 6 s 4 25.20 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
7 7 s 4 25.51 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  KNF   SKN  
8 11 s 4 26.04 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997 Sen SL +0.1 II  SKN  
400 m K
1 9 s 1 61.51 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK!
2 10 s 1 62.56 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV
3 11 s 1 63.16 FIC Renata Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
4 12 s 1 63.61 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
5 13 s 1 64.08 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom # 2004 U18 MZ IV SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek # , Z/0314/17 , 2024 LDK!
6 14 s 1 64.13 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK IV # LDK!
7 15 s 1 70.99 RADZIUKIEWICZ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA --
1 1 s 2 54.62 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  SKN  
2 2 s 2 55.58 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
3 3 s 2 56.77 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
4 4 s 2 58.01 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
5 5 s 2 58.70 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ROSU  
6 6 s 2 59.45 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021  ZKN  
7 7 s 2 59.66 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 8 s 2 61.16 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2024 LDK!
800 m K
1 6 s 1 2:17.68 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!  ZKN  
2 9 s 1 2:19.59 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III DMP SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   70
3 11 s 1 2:21.07 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/3284/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 14 s 1 2:24.02 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U18 SK III LDK!
5 15 s 1 2:27.34 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
6 16 s 1 2:33.26 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA V B.D. 5 LDK!
7 17 s 1 2:33.74 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V DMP U20 MIREK Wacław # Z/1888/18 2024 5 LDK! 75
8 18 s 1 2:39.39 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój # 2003 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
9 19 s 1 2:40.93 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- JASICZ Ryszard # BEZ LDK!  ROSU  
10 20 s 1 2:55.01 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2021 BEZ
1 1 s 2 2:05.71 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  SKN   142
2 2 s 2 2:05.80 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   141
3 3 s 2 2:14.25 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 2 2:15.45 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2024 LDK!  ZKN  
5 5 s 2 2:16.39 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
6 7 s 2 2:18.12 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK III DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof # Z/3371/19 2024 LDK! 121
7 8 s 2 2:19.14 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
8 10 s 2 2:20.22 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
9 12 s 2 2:21.40 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJĄC Bartosz # Z/1002/11 2024 BEZ
10 13 s 2 2:21.93 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2024  ZKN  
1500 m K
1 1 s 1 4:47.35 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III LDK!  ZKN  
2 2 s 1 4:50.04 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 4:53.92 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2024
4 4 s 1 5:14.69 SMALEC Martyna UKS Kobylanka 2005 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/5057/19 2021 BEZ
5 5 s 1 5:15.25 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 2005 U16 SK V
6 6 s 1 5:17.98 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2022 4 LDK!
7 7 s 1 5:18.74 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!  ROSU  
8 8 s 1 5:23.43 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój # 2006 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
9 9 s 1 5:23.88 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK -- LDK!
10 10 s 1 5:34.29 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
11 11 s 1 6:08.66 JANAS Emilia ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- LDK!  ROSU  
5000 m K
1 1 s 1 16:50.22 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK I B.D. B.D. # Z/1585/11 2024 1
2 2 s 1 19:16.48 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
3 3 s 1 21:51.22 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 2002 U20 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5403/18 2023
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.34 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.7 I B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 14.86 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.7 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
400 m pł K K
1 7 s 1 69.04 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
2 8 s 1 69.31 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV LDK!
3 10 s 1 69.83 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA IV KUKLA Rafał 3 LDK!
4 11 s 1 70.48 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV # LDK!
5 12 s 1 72.52 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV LDK!  ZKN  
6 13 s 1 76.27 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
1 1 s 2 59.25 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 2 61.29 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024  ZKN   SKN   121
3 3 s 2 62.99 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. #  ZKN  
4 4 s 2 63.46 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II DMP SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN   102
5 5 s 2 64.33 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 2 65.06 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK II JANUCHTA Krzysztof 2 LDK!  ZKN  
7 9 s 2 69.43 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
4x400 m K
1 1 s 1 4:10.35 GRUDZIEŃ Zuzanna
HAJDUK Zuzanna
SEREK Katarzyna
SKIMINA Emilia
KS AZS AWF Kraków 2004
2004
2004
2004
U18 MLP -- B.D. BRACHMAN Tomasz
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
MIREK Wacław
GIZA Andrzej GIZA Maciej
, Z/3681/17
, Z/2054/18
Z/5229/18
, Z/0274/18
, 2021
, 2024
2022
, 2022




2 2 s 1 4:21.50 KUREK Oliwia
MICHOŃ Emilia
MAJCHRZAK Maja
BROŻEK Oliwia
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004
2004
2004
2004
U18 MLP --
B.D.

5
Wzwyż K
1 f 1 1.56 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4  ZKN  
2 f 1 1.56 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
3 f 1 1.52 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!
4 f 1 1.48 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 1.44 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- LDK!  ROSU  
W dal K
1 f 1 5.55 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U23 MA -0.4 II B.D.  KNF   SKN  
2 f 1 5.31 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA 0.0 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024 79
3 f 1 5.20 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U18 SL -0.7 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 5.14 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -0.6 III DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK! 69 91
5 f 1 5.05 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -0.5 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!  ZKN  
6 f 1 5.03 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.9 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  ZKN  
7 f 1 4.83 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL -0.5 IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5  ZKN  
8 f 1 4.66 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +1.5 -- B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0002/17 , 2024 LDK!  ZKN  
9 f 1 4.66 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK +0.8 -- LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2024 4 LDK!
10 f 1 4.39 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -1.1 -- LDK!  ROSU  
11 f 1 4.32 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -0.4 -- LDK!  ROSU  
12 f 1 4.16 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.2 --
Kula (3) K
1 f 1 13.93 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II #  KNF  
2 f 1 12.84 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
3 f 1 12.60 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA III
4 f 1 11.20 BREJ Karolina UKS Kobylanka 2003 U18 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2021 4
Kula (4) K
1 f 1 13.05 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I NIERODA Renata B.D. Z/1361/13 2021
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.30 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 23.88 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 40.57 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II #  KNF  
2 f 1 30.33 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV LDK!  ZKN  
Oszczep (500) K
1 f 1 35.20 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2024
2 f 1 33.33 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2024
3 f 1 26.93 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.66 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II B.D. # 1
2 f 1 42.83 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
100 m M
1 19 s 1 11.60 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.7 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
2 32 s 1 12.10 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA +0.7 IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  ZKN  
3 39 s 1 12.72 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.7 V LDK!
4 40 s 1 12.89 RODZOŃ Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.7 --
5 41 s 1 13.61 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.7 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
1 23 s 2 11.76 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -0.5 IV DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2024 4 LDK! 50 98
2 29 s 2 11.96 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA -0.5 IV
3 33 s 2 12.13 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK -0.5 IV
4 34 s 2 12.13 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.5 IV MUNIAK Michał 5 LDK!
5 35 s 2 12.20 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -0.5 IV SYSAK Tomasz 3 LDK!
6 37 s 2 12.40 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.5 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
7 38 s 2 12.46 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK -0.5 -- LDK!
1 24 s 3 11.80 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -0.6 IV LDK!
2 25 s 3 11.83 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK -0.6 IV
3 26 s 3 11.90 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -0.6 IV
4 27 s 3 11.91 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.6 IV GIZA Andrzej 5 LDK!
5 28 s 3 11.93 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U16 MA -0.6 IV BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
6 30 s 3 11.99 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA -0.6 IV
7 31 s 3 12.03 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -0.6 IV LDK!  ROSU  
8 36 s 3 12.26 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK -0.6 --
1 8 s 4 11.16 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -0.6 II # LDK!  ZKN  
2 14 s 4 11.46 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków # 2002 U20 MA -0.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0848/18 2024  ZKN  
3 17 s 4 11.53 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -0.6 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
4 18 s 4 11.60 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków # 1994 Sen MA -0.6 III
5 20 s 4 11.61 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.6 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
6 21 s 4 11.68 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U18 MA -0.6 III ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2023 LDK!
7 22 s 4 11.70 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.6 III
1 9 s 5 11.21 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.4 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024 86
2 11 s 5 11.27 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -0.4 II B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2024
3 12 s 5 11.42 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.4 III KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
4 13 s 5 11.43 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
5 15 s 5 11.47 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.4 III KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
6 16 s 5 11.51 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U20 MA -0.4 III B.D.
1 1 s 6 10.59 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +0.2 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
2 2 s 6 10.84 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU +0.2 I SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 s 6 10.86 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA +0.2 I WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
4 4 s 6 10.91 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 s 6 10.93 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.2 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  ZKN   SKN  
6 6 s 6 10.95 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.2 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  SKN  
7 7 s 6 10.98 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA +0.2 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
8 10 s 6 11.27 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U20 DS +0.2 II LDK!  ZKN   SKN  
200 m M
1 16 s 1 23.27 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.3 III CZYŻ Radosław Z/5432/18 2024 4 LDK!
2 19 s 1 23.86 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.3 IV GIZA Andrzej 5 LDK!
3 22 s 1 24.16 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA +0.3 IV
4 23 s 1 24.24 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +0.3 IV
5 26 s 1 24.60 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U20 MA +0.3 --
6 27 s 1 24.61 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U16 MA +0.3 V BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
7 28 s 1 24.71 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.3 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
8 31 s 1 24.96 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz 3 LDK!
1 15 s 2 23.23 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U16 MA +0.1 III # LDK!  ROSU  
2 17 s 2 23.33 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.1 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
3 18 s 2 23.55 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +0.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
4 21 s 2 23.99 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.1 IV LDK!
5 24 s 2 24.30 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK +0.1 IV LDK!
6 25 s 2 24.44 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA +0.1 --
7 29 s 2 24.73 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK +0.1 --
8 30 s 2 24.79 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK +0.1 --
1 8 s 3 22.46 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA 0.0 II # LDK!  ZKN  
2 9 s 3 22.58 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
3 10 s 3 22.60 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL 0.0 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
4 12 s 3 22.87 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA 0.0 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2024
5 13 s 3 23.09 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA 0.0 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
6 14 s 3 23.20 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 2002 U20 MA 0.0 III LDK!  ZKN  
7 20 s 3 23.94 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 --
1 1 s 4 21.29 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU 0.0 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN   139
2 2 s 4 21.56 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU 0.0 I SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 s 4 21.75 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL 0.0 I DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  ZKN   SKN   120
4 4 s 4 21.78 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL 0.0 I  KNF   SKN  
5 5 s 4 21.86 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA 0.0 I CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
6 6 s 4 21.93 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL 0.0 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
7 7 s 4 22.03 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL 0.0 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  ZKN   SKN   108
8 11 s 4 22.79 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U20 DS 0.0 II LDK!  ZKN   SKN  
400 m M
1 1 s 1 49.24 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U18 MA II KUKLA Rafał 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 49.42 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL II B.D.
3 3 s 1 52.22 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP III MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
4 4 s 1 52.75 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 2000 U23 MA III
5 5 s 1 54.11 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 54.93 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD --
800 m M
1 19 s 1 2:01.94 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA III GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!  ROSU  
2 21 s 1 2:06.97 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/4584/17 2024 LDK!
3 22 s 1 2:07.32 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2024 5
4 23 s 1 2:08.38 WĘGLARZ Sebastian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA -- #
5 24 s 1 2:12.92 FORYŚ Maciej Kraków Athletics Team # 2004 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4583/17 2020 LDK!
6 25 s 1 2:18.75 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
7 26 s 1 2:22.57 ROSZKOWSKI Mateusz KS Olkusz 2006 U16 MA --
1 12 s 2 1:55.91 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  ZKN  
2 13 s 2 1:57.13 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA III B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. , Z/1345/20 , 2020 2
3 14 s 2 1:58.45 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
4 15 s 2 1:59.51 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
5 16 s 2 1:59.77 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021
6 17 s 2 1:59.80 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III TIETIERIN Paweł KĘDZIORA Robert # Z/2229/19 2023
7 18 s 2 2:00.33 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA III LDK!  ZKN  
8 20 s 2 2:03.77 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV ADAMCZYK Dariusz
  s 2 DNF WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- # LDK!  ZKN  
1 1 s 3 1:51.09 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U20 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 3 1:52.28 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN  
3 3 s 3 1:52.58 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
4 4 s 3 1:52.76 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
5 5 s 3 1:52.81 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP II B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
6 6 s 3 1:54.11 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
7 7 s 3 1:54.60 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
8 8 s 3 1:54.61 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  ZKN  
9 9 s 3 1:55.09 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2024 LDK!  ZKN  
10 10 s 3 1:55.14 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
11 11 s 3 1:55.85 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
1500 m M
1 1 s 1 4:09.40 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2024 3
2 2 s 1 4:11.58 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  ZKN  
3 3 s 1 4:12.68 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV #
4 4 s 1 4:14.27 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U18 SK IV #
5 5 s 1 4:17.94 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA IV JASICZ Ryszard # Z/0082/17 2024 4 LDK!
6 6 s 1 4:18.52 PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Sen MA -- B.D. Z/2166/19 2024
7 7 s 1 4:32.86 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK --  ZKN  
8 8 s 1 4:34.83 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA V GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!  ROSU  
5000 m M
1 1 s 1 15:13.93 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. # Z/3739/16 2024
2 2 s 1 15:59.06 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III GIZA Maciej B.D. Z/1781/18 2020
3 3 s 1 17:09.40 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2023
4 4 s 1 18:15.08 SETLAK Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1999 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/3524/19 2024
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.30 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.1 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 15.51 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.1 III MUNIAK Michał 5 LDK!
3 3 s 1 16.36 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +0.1 IV GIZA Andrzej Z/4249/17 2024 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 16.41 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.1 III KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.44 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 59.98 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV LDK!
3 3 s 1 60.29 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
400 m pł M
1 s 1 53.12 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I #
2 s 1 53.98 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  ZKN   113
3 s 1 56.28 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U20 MA II WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
4 s 1 57.38 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2024  ZKN  
5 s 1 58.54 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
6 s 1 61.11 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
7 s 1 62.60 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
Wzwyż M
1 f 1 2.04 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2021 2  ZKN  
2 f 1 1.92 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U20 SL III  ZKN  
2 f 1 1.92 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 81
4 f 1 1.89 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
5 f 1 1.81 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
6 f 1 1.73 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ  ZKN  
7 f 1 1.60 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
  f 1 NM CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA -- B.D. BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.20 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +0.2 II MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2024
2 f 1 6.75 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.6 III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2024
3 f 1 6.52 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków # 2002 U20 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0848/18 2024  ZKN  
4 f 1 6.40 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA +0.5 III KUKLA Rafał 3 LDK!
5 f 1 6.30 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA +0.2 III PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  ZKN  
6 f 1 6.17 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -0.5 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ  ZKN  
7 f 1 6.13 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -0.6 IV ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024  ZKN  
8 f 1 5.80 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
9 f 1 5.73 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK +0.3 -- LDK!
10 f 1 5.42 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK -0.1 --
11 f 1 4.57 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -0.3 -- LDK!  ROSU  
  f 1 NM KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA 0.0 -- LDK!  ROSU  
Kula (5) M
1 f 1 12.31 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 11.50 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 2005 U16 MA V B.D. Z/5054/19 2021
3 f 1 10.61 GĄSIOR Jakub UKS Kobylanka 2003 U18 MA -- B.D. Z/3179/20 2021
4 f 1 10.44 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA --
5 f 1 10.36 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2024 LDK!
6 f 1 8.66 WEJMAN Szczepan WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA --
7 f 1 8.20 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 2004 U18 MA -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2020 BEZ
8 f 1 7.73 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 1993 Sen MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2291/19 2023 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 17.61 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
2 f 1 16.26 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
Dysk (1) M
1 f 1 42.03 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 1 28.04 SZUREK Sławomir ULKS Lipinki 1993 Sen MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2291/19 2023 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.48 BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL II GŁĄB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2024  ZKN  
2 f 1 40.17 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA III NIERODA Renata Z/4052/17 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 33.90 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2023
Dysk (2) M
1 f 1 43.94 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2024 1
2 f 1 38.58 MAGNUCKI Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA III #
Oszczep (600) M
1 f 1 34.42 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- B.D. LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 37.76 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.267569065094 sekund