Szczecin 23.08.2020
2. NCDC Cup. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.20 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 2003 U18 ZP +0.6 II ŚLIWKA Irena # 2 LDK!
2 2 e 1 12.26 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +0.6 II IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2023 2
3 3 e 1 12.54 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS +0.6 II
4 4 e 1 12.65 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP +0.6 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2023 LDK!
5 5 e 1 12.83 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP +0.6 III CERK Łukasz Z/1312/14 2022
6 7 e 1 13.05 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 2003 U18 ZP +0.6 III # LDK!
7 10 e 1 13.24 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 1990 Sen WP +0.6 --
1 6 e 2 12.92 ADAMSKA Marta MKL Szczecin 2004 U18 ZP +2.0 III MŁYNARCZYK Marta # 3 LDK!
2 8 e 2 13.15 RYDELEK Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP +2.0 III #
3 9 e 2 13.19 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Piła # 2005 U16 WP +2.0 III RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2023
4 11 e 2 13.37 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +2.0 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2023 5 LDK!
5 12 e 2 13.42 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 2006 U16 ZP +2.0 IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0372/19 2023 BEZ LDK!
6 14 e 2 13.82 KIEDAS Gabriela MKL Szczecin 2003 U18 ZP +2.0 -- HANUSZKIEWICZ Monika # 4 LDK!
7 15 e 2 13.86 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U18 ZP +2.0 -- MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2023 4 LDK!
1 13 e 3 13.59 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.5 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
2 16 e 3 13.91 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 2004 U18 ZP +0.5 -- B.D. Z/1559/19 2021
3 17 e 3 14.06 MOHAMAD Besna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP +0.5 V BARTA Franciszek Z/2746/19 2022
4 19 e 3 14.11 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/2735/17 2021 4
5 18 e 3 14.11 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin # 2005 U16 ZP +0.5 V ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2023 LDK!
6 22 e 3 14.35 RORBACH Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.5 V LDK!
1 21 e 4 14.27 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +0.9 V IWIŃSKA Anna # Z/5012/19 2023 LDK!
2 23 e 4 14.45 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.9 V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
3 25 e 4 14.82 GIERASIMOW Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +0.9 -- BARTA Franciszek Z/2523/20 2021
4 26 e 4 14.99 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP +0.9 -- LDK!
5 27 e 4 15.17 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U14 ZP +0.9 -- BARTA Franciszek Z/2747/19 2023
1 20 e 5 14.24 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8731/21 2023
2 24 e 5 14.53 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP +1.3 -- B.D. Z/5598/19 2023 LDK!
3 28 e 5 15.45 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.3 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
4 29 e 5 15.51 KRUŻBERSKA Katarzyna niest. Szczecin 1998 U23 ZP +1.3 -- B.D.
5 30 e 5 16.22 SZELĄGOWSKA Maria MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +1.3 -- LDK!
6 31 e 5 16.49 BĄK Justyna UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.3 -- LDK!
1 1 f 1 12.40 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS +2.4 II
2 2 f 1 12.54 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP +2.4 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2023 LDK!
3 3 f 1 12.68 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP +2.4 II CERK Łukasz Z/1312/14 2022
4 4 f 1 13.18 PAWLIK Wiktoria KS Gwardia Piła # 2005 U16 WP +2.4 III RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman , Z/4869/19 , 2023
5 5 f 1 13.21 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 1990 Sen WP +2.4 --
6 6 f 1 13.39 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 2006 U16 ZP +2.4 IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0372/19 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 13.53 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +2.4 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2023 5 LDK!
8 8 f 1 13.60 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +2.4 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.38 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP +1.5 I LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 2 s 1 24.95 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 2003 U18 ZP +1.5 II ŚLIWKA Irena # 2 LDK!
3 3 s 1 25.77 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP +1.5 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 26.00 CERK Karolina MKP Szczecinek 1998 U23 ZP +1.5 II CERK Łukasz Z/1312/14 2022
5 5 s 1 26.64 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 1990 Sen WP +1.5 III
1 6 s 2 27.78 ADAMSKA Marta MKL Szczecin 2004 U18 ZP +1.6 IV MŁYNARCZYK Marta # 3 LDK!
2 7 s 2 27.83 RYDELEK Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP +1.6 IV #
3 8 s 2 28.37 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +1.6 IV B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
4 9 s 2 28.42 KIEDAS Gabriela MKL Szczecin 2003 U18 ZP +1.6 IV HANUSZKIEWICZ Monika # 4 LDK!
5 10 s 2 28.48 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +1.6 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2023
6 11 s 2 28.61 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.6 -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
7 13 s 2 29.37 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 2004 U18 ZP +1.6 -- B.D. Z/1559/19 2021
1 12 s 3 28.83 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U18 ZP +2.0 -- MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2023 4 LDK!
2 14 s 3 30.14 RORBACH Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +2.0 V LDK!
3 15 s 3 31.44 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP +2.0 -- LDK!
4 16 s 3 31.96 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +2.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.98 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 47.40 CHATŁAS Magdalena MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota LDK!
3 3 s 1 47.80 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
4 4 s 1 49.07 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 5 s 2 50.79 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2023 LDK!
2 6 s 2 51.04 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 51.73 GURAL Anna LŁKB Trucht Łobez 2006 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3806/19 2020
4 8 s 2 52.26 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2023 LDK!
5 9 s 2 56.61 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.67 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew # Z/4946/18 2023
2 2 s 1 61.39 KARDASZ Maja WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew Z/2800/17 2021 LDK!
3 3 s 1 61.42 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
4 4 s 1 63.01 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2023 4 LDK!
1 5 s 2 63.52 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 2004 U18 ZP IV SZWARC Sławomir 4 LDK!
2 6 s 2 64.75 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/1697/18 2023 LDK!
3 7 s 2 68.06 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
4 8 s 2 69.52 PROŚNIEWSKA Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP -- KECLER Dorota GIZA Zdzisław # , Z/1210/17 , 2021 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:48.94 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
2 2 s 1 1:49.09 MATUŁA Nikola LŁKB Trucht Łobez 2006 U16 ZP V ORGANKA Bogusława Z/1546/19 2021
3 3 s 1 1:49.65 SZONDELMAJER Zuzanna MKP Myślibórz 2005 U16 ZP V LDK!
4 4 s 1 1:50.88 SAŁACH Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/2519/20 2022
5 5 s 1 1:51.64 KONDRATIUK Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2005 U16 ZP --
6 6 s 1 1:51.72 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
7 7 s 1 1:59.19 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP -- # LDK!
8 8 s 1 2:09.57 SMOSARSKA Julia MLKS Ostróda 2008 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0371/20 , 2021 LDK!
9 9 s 1 2:12.83 JACKIEWICZ Emilia MLKS Ostróda 2007 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0373/20 , 2021 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.83 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!
2 2 s 1 2:31.14 DROŻDŻEWSKA Paulina MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP IV LDK!
3 3 s 1 2:38.84 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:40.09 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna 3 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:24.55 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2023 2 LDK!
2 2 s 1 5:45.42 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1911/18 2020 BEZ LDK!
5000 m K
1 1 s 1 17:41.37 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022
2 2 s 1 18:21.46 WOŹNIAK Joanna RAZ Szczecin # 2001 U20 ZP III SZYCH Robert # Z/4761/19 2022
3 3 s 1 19:26.47 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
  s 1 DNF SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2023
80 pł K
1 1 e 1 13.15 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +1.5 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2023
2 2 e 1 14.12 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.5 V STEFAŃSKI Jacek # Z/1155/20 2023 LDK!
1 1 f 1 13.09 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +1.7 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2023
  f 1 DNF MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.7 -- STEFAŃSKI Jacek # Z/1155/20 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.29 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +2.3 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
2 2 e 1 15.52 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +2.3 II BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
3 3 e 1 16.83 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +2.3 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 1 f 1 15.48 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +1.4 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
2 2 f 1 15.60 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.4 II BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
3 3 f 1 15.92 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +1.4 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.67 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB II CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
2 f 1 1.56 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP III DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK! 105
3 f 1 1.45 MIŚCIUR Agnieszka OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0286/19 2022
Tyczka K
1 f 1 3.41 BRYKAŁA Dominika OSOT Szczecin # 2002 U20 ZP I B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/3354/17 , 2023 LDK!
2 f 1 3.21 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2002 U20 ZP II LDK!
3 f 1 3.11 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U18 ZP II FERFET Marek 4 LDK!
4 f 1 2.81 GABORSKA Zofia OSOT Szczecin # 2004 U18 ZP III MŁYNARCZYK Marta SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/2600/18 , 2023 LDK!
5 f 1 2.41 KULPA Zofia OSOT Szczecin # 2005 U16 ZP IV SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/5354/19 2023
6 f 1 2.01 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 2007 U14 ZP V FERFET Marek BEZ LDK!
6 f 1 2.01 ORLEWICZ Maja MKL Szczecin 2007 U14 ZP V #
8 f 1 1.81 CEDRO Aleksandra MKL Szczecin 2006 U16 ZP -- # LDK!
W dal K
1 f 1 5.08 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP +0.8 IV OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir LDK!
2 f 1 4.79 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP -0.3 -- BARTA Franciszek Z/2735/17 2021 4
3 f 1 4.64 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.5 V STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
4 f 1 4.51 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.3 V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
5 f 1 4.23 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP -0.3 -- RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2023
6 f 1 3.97 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -0.3 -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
7 f 1 3.50 WYSOCKA Marta KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP +3.0 -- BARTA Franciszek Z/1198/20 2021
Trójskok K
1 f 1 11.75 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB -0.7 II CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5
  f 1 NM RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ 0.0 -- DMP KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. # , Z/5260/15 , 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.81 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +1.7 II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
2 f 1 9.90 MOHAMAD Besna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP +1.7 V BARTA Franciszek Z/2746/19 2022
3 f 1 8.25 WYSOCKA Marta KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/1198/20 2021
Kula (3) K
1 f 1 10.70 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/3286/19 2023
2 f 1 9.84 OSTROWSKA Karolina MKS Junior Złocieniec 2005 U16 ZP IV
3 f 1 8.97 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
4 f 1 7.65 ADRIANEK Emilia STS Pomerania Szczecin 2005 U16 ZP -- LDK!
5 f 1 7.14 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.14 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U20 ZP III B.D. #
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.51 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/3286/19 2023
2 f 1 27.41 OSTROWSKA Karolina MKS Junior Złocieniec 2005 U16 ZP V
Dysk (1) K
1 f 1 34.13 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U20 ZP III B.D. #
2 f 1 21.97 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
Młot (3) K
1 f 1 38.34 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U16 ZP IV GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek # , Z/4534/19 , 2023 LDK!
2 f 1 31.87 ŻÓŁWIŃSKA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP V RÓŻYCZKA Marek Z/3103/20 2023
  f 1 NM ZIEMBA Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 2005 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek # Z/5053/19 2023
Młot (4) K
1 f 1 48.56 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP I NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
2 f 1 44.48 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 40.44 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U16 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2023 LDK!
2 f 1 38.13 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023
3 f 1 33.06 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U18 KP IV HULISZ Robert Z/2254/18 2023
4 f 1 32.71 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U18 ZP IV B.D. # LDK!
5 f 1 28.85 ZAWOJSKA Małgorzata ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/1633/18 2021
6 f 1 28.46 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek # Z/1155/20 2023 LDK!
7 f 1 25.84 PIETKIEWICZ Nina MKS Junior Złocieniec 2006 U16 ZP --
8 f 1 24.17 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2023
9 f 1 20.54 TARAS Patrycja MKS Junior Złocieniec 2006 U16 ZP --
Oszczep (600) K
1 f 1 46.53 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
2 f 1 38.91 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2023
3 f 1 38.78 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U20 LB III BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2021 3 LDK!
4 f 1 35.50 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 U23 ZP III B.D. # 2
5 f 1 27.74 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2676/19 2021
100 m M
1 1 e 1 10.91 PLICHTA Antoni MKL Szczecin 2000 U23 ZP +1.1 II #
2 2 e 1 11.39 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +1.1 III CERK Łukasz Z/2815/20 2022
3 5 e 1 11.53 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U18 ZP +1.1 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2023 LDK!
4 7 e 1 11.77 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.1 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
5 8 e 1 11.78 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +1.1 IV GIZA Zdzisław SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
6 9 e 1 11.83 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin 2003 U18 ZP +1.1 IV ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
7 12 e 1 12.06 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U18 ZP +1.1 IV MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2023 LDK!
1 3 e 2 11.45 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +0.8 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2023
2 10 e 2 11.91 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +0.8 IV STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
3 11 e 2 11.97 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U18 ZP +0.8 IV ŚLIWKA Rafał # Z/8732/21 2023
4 13 e 2 12.11 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +0.8 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
5 14 e 2 12.26 SZCZEPAŃSKI Konrad MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +0.8 -- CERK Łukasz Z/2814/20 2021
6 16 e 2 12.41 ORJANIK Dawid UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP +0.8 -- KARLIŃSKA Monika BEZ LDK!
7 17 e 2 12.44 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin # 2004 U18 ZP +0.8 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK!
1 6 e 3 11.60 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP +2.0 III ŻUROMSKI Kazimierz # Z/0429/17 2021
2 15 e 3 12.34 SŁUPSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2004 U18 ZP +2.0 -- # LDK!
3 18 e 3 12.47 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U20 ZP +2.0 -- IWIŃSKI Jerzy # Z/2024/17 2023 LDK!
4 22 e 3 12.87 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP +2.0 -- B.D. LDK!
5 23 e 3 12.99 KAMIŃSKI Karol STS Pomerania Szczecin 2006 U16 ZP +2.0 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2966/20 2022 LDK!
6 24 e 3 13.14 STASZOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +2.0 -- LDK!
7 25 e 3 13.69 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin # 2004 U18 ZP +2.0 -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
1 4 e 4 11.53 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U18 ZP +0.4 III MŁYNARCZYK Marta # LDK!
2 19 e 4 12.51 MIELCAREK Karol LŁKB Trucht Łobez 2005 U16 ZP +0.4 V ORGANKA Bogusława Z/1548/19 2020
3 20 e 4 12.52 NOWIKIEWICZ Kacper MKL Szczecin 2004 U18 ZP +0.4 -- #
4 21 e 4 12.67 BAWELSKI Kamil MKL Szczecin # 2005 U16 ZP +0.4 V # LDK!
1 1 f 1 10.85 PLICHTA Antoni MKL Szczecin 2000 U23 ZP +1.3 I #
2 2 f 1 11.25 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +1.3 II CERK Łukasz Z/2815/20 2022
3 3 f 1 11.29 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +1.3 II ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2023
4 4 f 1 11.62 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +1.3 III GIZA Zdzisław SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 11.66 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP +1.3 III ŻUROMSKI Kazimierz # Z/0429/17 2021
6 6 f 1 11.72 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.3 III GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
7 7 f 1 11.85 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.3 IV STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.99 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +0.8 III CERK Łukasz Z/2815/20 2022
2 4 s 1 23.69 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP +0.8 IV ŻUROMSKI Kazimierz # Z/0429/17 2021
3 5 s 1 23.75 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U20 DS +0.8 IV B.D. Z/3667/15 2023
4 6 s 1 24.24 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP +0.8 IV GIZA Zdzisław SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 24.73 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U18 ZP +0.8 -- MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2023 LDK!
6 8 s 1 25.10 SZCZEPAŃSKI Konrad MKP Szczecinek 2003 U18 ZP +0.8 -- CERK Łukasz Z/2814/20 2021
1 2 s 2 23.22 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U18 ZP +1.7 III MŁYNARCZYK Marta # LDK!
2 3 s 2 23.53 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U18 ZP +1.7 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2023 LDK!
3 9 s 2 25.28 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U20 ZP +1.7 -- IWIŃSKI Jerzy # Z/2024/17 2023 LDK!
4 10 s 2 25.58 MIELCAREK Karol LŁKB Trucht Łobez 2005 U16 ZP +1.7 V ORGANKA Bogusława Z/1548/19 2020
5 11 s 2 25.66 NOWIKIEWICZ Kacper MKL Szczecin 2004 U18 ZP +1.7 -- #
6 12 s 2 26.30 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP +1.7 --
300 m M
1 1 s 1 37.46 WOJTASIAK Kajetan STS Pomerania Szczecin 2005 U16 ZP II NADARZYŃSKI Szymon Z/2316/19 2023 4 LDK!
2 2 s 1 40.06 ORJANIK Dawid UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -- KARLIŃSKA Monika BEZ LDK!
3 3 s 1 40.99 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2023 LDK!
4 4 s 1 41.65 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP V B.D. LDK!
5 5 s 1 41.86 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota LDK!
6 6 s 1 41.93 SZUBERT Maciej UKS Barnim Goleniów 2006 U16 ZP V LDK!
7 7 s 1 45.31 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino 2007 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna # LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.38 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew # Z/2822/16 2021
2 2 s 1 53.05 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
3 3 s 1 53.28 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2023 LDK!
4 4 s 1 53.72 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1608/18 2021 3 LDK!
5 5 s 1 55.76 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U20 ZP --
6 6 s 1 56.12 USS Miłosz KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP --
600 m M
1 1 s 1 1:35.46 PIEC Leon LŁKB Trucht Łobez 2006 U16 ZP V ORGANKA Bogusława Z/1831/20 2021
2 2 s 1 1:36.90 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP V BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2023
3 3 s 1 1:36.96 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:40.91 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
5 5 s 1 1:42.75 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2023 LDK!
800 m M
1 2 s 1 1:57.52 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2023 LDK!
2 3 s 1 1:58.35 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2023 3 LDK!
3 4 s 1 1:58.99 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/5291/15 2021 LDK!
4 5 s 1 2:01.60 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 Sen ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
5 6 s 1 2:03.03 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KECLER Dorota KRZYSIEK Zbigniew , Z/1208/17 , 2021 LDK!
6 7 s 1 2:03.98 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!
7 9 s 1 2:07.52 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2023 BEZ LDK!
8 10 s 1 2:08.20 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2023 LDK!
  s 1 DNF PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1714/18 2022 LDK!
1 1 s 2 1:56.86 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/4077/11 2020 2
2 8 s 2 2:06.33 DZIUBIŃSKI Łukasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB IV KACZMAREK Grzegorz Z/2176/17 2021 BEZ
3 11 s 2 2:14.21 PODSTAWKA Aleksander ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2625/20 2023
4 12 s 2 2:16.52 DYGAS Michał ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2995/19 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:43.61 WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/1715/15 2022
2 2 s 1 2:44.72 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 2:45.14 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2023 BEZ
4 4 s 1 2:46.44 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2023
5 5 s 1 2:52.94 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:53.96 LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 2006 U16 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:58.46 SZACHNOWSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- BORATYŃSKA Dorota # LDK!
8 8 s 1 3:03.58 ŁUKACZEWSKI Jan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- LDK!
9 9 s 1 3:04.60 GIL Gracjan MKS Junior Złocieniec 2005 U16 ZP --
1500 m M
1 1 s 1 4:05.36 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa # 2000 U23 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
2 2 s 1 4:12.29 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 4:13.92 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U20 ZP IV B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:20.70 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/4942/18 2022 5
5 5 s 1 5:25.66 PIETRASZUK Wiktor MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
5000 m M
  s 1 DNF ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 U23 ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. B.D. # Z/0436/15 2023
  s 1 DNF GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U23 ZP -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2023
  s 1 DNF BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 Sen PM -- MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.49 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U18 ZP +1.7 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!
  e 1 DNF JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.7 --
1 1 f 1 14.11 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U18 ZP -0.6 I BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.07 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U20 ZP +1.7 I B.D. #
2 2 e 1 15.23 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP +1.7 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2023 LDK!
3 3 e 1 16.36 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U20 DS +1.7 III B.D. Z/3667/15 2023
1 1 f 1 14.14 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U20 ZP -0.6 I B.D. #
2 2 f 1 15.23 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP -0.6 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB II CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
2 f 1 1.90 BAŃKOWSKI Kacper MKL Szczecin 2002 U20 ZP III SKRODZKI Dariusz NADARZYŃSKI Szymon # LDK!
3 f 1 1.70 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
4 f 1 1.70 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk # 2006 U16 PM V DIAK Mateusz # Z/0087/21 2023 LDK!
5 f 1 1.70 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
6 f 1 1.65 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 1.60 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP -- GIZA Zdzisław Z/2748/19 2023
Tyczka M
1 f 1 4.01 ASMOLOV Illia MKL Szczecin 2001 U20 ZP II B.D. # 3
2 f 1 3.81 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin # 2004 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/3288/19 , 2022 LDK!
3 f 1 2.91 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP V FERFET Marek BEZ LDK!
4 f 1 2.81 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
5 f 1 2.61 BAWELSKI Kamil MKL Szczecin # 2005 U16 ZP -- # LDK!
6 f 1 2.61 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
7 f 1 2.41 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin Z/2903/20, Z/2903/20 2022, 2023 LDK!
  f 1 NM JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0082/22, Z/5215/23 2023, 2023 LDK!
  f 1 NM PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/4760/19 2023
W dal M
1 f 1 6.97 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 2001 U20 LB +0.8 II CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
2 f 1 6.83 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 1999 U23 ZP +1.3 II B.D. #
3 f 1 6.42 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +1.3 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2023
4 f 1 6.37 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP +1.7 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
5 f 1 6.23 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.5 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2023 LDK!
6 f 1 6.17 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP +1.4 IV GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4
7 f 1 6.15 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +1.5 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/3034/19 2023 LDK!
8 f 1 5.96 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP -0.6 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2023
9 f 1 5.16 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U16 ZP -0.3 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2972/20 2022 LDK!
  f 1 NM KAMIŃSKI Karol STS Pomerania Szczecin 2006 U16 ZP 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2966/20 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.28 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP -1.3 III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2023 LDK!
2 f 1 13.67 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -0.3 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2023 LDK!
3 f 1 13.25 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +1.6 III KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/3034/19 2023 LDK!
4 f 1 12.79 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP -0.8 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
5 f 1 12.77 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP +1.9 IV GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4
6 f 1 11.65 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP +1.1 -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.68 WOŹNIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +1.4 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1194/20 2021
2 f 1 10.96 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +1.4 -- GIZA Zdzisław Z/2748/19 2023
  f 1 NM WAŁOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP 0.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.88 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2473/18 2023 BEZ
2 f 1 11.59 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2983/20 2022
3 f 1 10.76 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
4 f 1 9.60 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin # 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 41.61 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/2983/20 2022
2 f 1 28.94 JAKUBIAK Szymon LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/3308/20 2023
Młot (6) M
1 f 1 57.86 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2021 2
2 f 1 56.66 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2023 4
Młot (7.26) M
1 f 1 59.15 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2021 1
Oszczep (600) M
1 f 1 41.65 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2021 BEZ
2 f 1 27.88 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 2006 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0519/18 2022 BEZ
3 f 1 22.69 GULDON Edward MKL Szczecin 2007 U14 ZP -- #
4 f 1 15.95 HEJWOSZ Igor MKL Szczecin 2006 U16 ZP -- #
Oszczep (700) M
1 f 1 54.35 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2023
2 f 1 51.26 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin 2003 U18 ZP III # LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 54.78 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 54.60 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 2001 U20 ZP III ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
3 f 1 52.00 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin 2002 U20 ZP III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.742557048798 sekund