Warszawa 22 - 23.08.2020
5. Edycja Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2020 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.52 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 2 s 1 8.77 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
3 3 s 1 9.40 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
4 4 s 1 9.51 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
5 5 s 1 9.53 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2024 LDK!
6 6 s 1 10.00 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
7 7 s 1 10.55 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4341/20 2023 LDK!
1 8 s 2 11.06 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2024 LDK!
2 9 s 2 11.62 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3702/20 2024 LDK!
100 m K
1 e 1 12.33 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -1.3 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 e 1 12.47 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.3 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2023
3 e 1 12.48 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.3 II B.D. RATAJCZAK Maciej LDK!
4 e 1 12.61 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.3 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
5 e 1 12.63 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.3 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
6 e 1 12.64 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -1.3 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024 3
7 e 1 12.92 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 U23 PD -1.3 III DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
8 e 1 13.05 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD -1.3 III
1 e 2 12.77 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.4 III MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!
2 e 2 12.85 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.4 III B.D. 2
3 e 2 12.96 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.4 III B.D. # Z/2037/16 2023 2
4 e 2 13.18 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -0.4 III LDK!
5 e 2 13.26 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ -0.4 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!
6 e 2 13.57 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD -0.4 IV # LDK!
7 e 2 13.65 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.4 IV # LDK!
1 e 3 13.52 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.2 IV B.D. LDK!
2 e 3 13.55 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 2005 U16 MZ -0.2 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2020
3 e 3 13.66 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -0.2 IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!
4 e 3 13.75 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U16 MZ -0.2 IV DOBRZENIAK Jarosław # Z/0189/19 2021 LDK!
5 e 3 13.79 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 IV LDK!
6 e 3 13.81 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2000 U23 MZ -0.2 -- B.D. B.D. Z/3546/19 2020
7 e 3 14.13 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -0.2 -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2023 LDK!
8 e 3 14.38 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U18 MZ -0.2 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
1 e 4 13.72 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -0.1 IV GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
2 e 4 13.79 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ -0.1 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
3 e 4 14.41 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.1 V BŁASIŃSKI Artur # LDK!
4 e 4 14.49 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.1 V BŁASIŃSKI Artur # LDK!
5 e 4 14.74 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -0.1 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
6 e 4 14.92 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U16 MZ -0.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
7 e 4 14.99 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U16 MZ -0.1 -- LDK!
8 e 4 15.20 OSSOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -0.1 -- LDK!
1 e 5 13.78 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -0.6 IV LDK!
2 e 5 14.49 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -0.6 V B.D. # Z/4992/19 2024 LDK!
3 e 5 14.57 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U14 MZ -0.6 --
4 e 5 14.72 MISZTAL Justyna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.6 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/1150/20 2024 LDK!
5 e 5 15.09 KUBICZ Magdalena MUKS Płock 2005 U16 MZ -0.6 -- # LDK!
6 e 5 15.13 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ -0.6 -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
7 e 5 15.21 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -0.6 --
8 e 5 15.43 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -0.6 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
1 e 6 14.15 GĄSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U16 MZ +0.4 V LDK!
2 e 6 14.35 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ +0.4 V KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3376/17 2022
3 e 6 14.65 ŚLEPOWROŃSKA Sylwia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +0.4 --
4 e 6 14.82 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +0.4 -- KOZERA Piotr # Z/2347/19 2023 LDK!
5 e 6 15.00 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ +0.4 -- LDK!
6 e 6 15.47 JANKOWSKA Lena KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ +0.4 --
7 e 6 16.17 CHODORSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +0.4 --
8 e 6 16.28 WITCZUK Oliwia Zofia MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ +0.4 -- MARKOWSKI Michał Z/3515/17 2020 BEZ
1 f 1 12.41 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 f 1 12.42 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ 0.0 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2023
3 f 1 12.50 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ 0.0 II B.D. RATAJCZAK Maciej LDK!
4 f 1 12.91 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 III B.D. 2
5 f 1 13.12 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ 0.0 III B.D. # Z/2037/16 2023 2
1 f 2 12.62 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -0.7 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
2 f 2 13.10 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -0.7 III LDK!
3 f 2 13.21 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ -0.7 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!
4 f 2 13.51 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.7 IV B.D. LDK!
5 f 2 13.61 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.7 IV # LDK!
6 f 2 13.68 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -0.7 IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!
1 f 3 13.59 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD -1.1 IV # LDK!
2 f 3 13.80 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U16 MZ -1.1 IV DOBRZENIAK Jarosław # Z/0189/19 2021 LDK!
3 f 3 13.94 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ -1.1 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
4 f 3 13.94 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -1.1 V GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
5 f 3 14.20 GĄSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U16 MZ -1.1 V LDK!
6 f 3 14.34 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ -1.1 V KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3376/17 2022
200 m K
1 1 s 1 24.92 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ 0.0 II KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024
2 2 s 1 24.94 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 II B.D. # 1
3 3 s 1 25.13 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 II B.D. 1
4 7 s 1 26.42 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 U23 PD 0.0 III DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
5 9 s 1 26.66 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 III B.D. 2
6 13 s 1 26.76 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ 0.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!
1 5 s 2 25.95 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -0.1 II GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
2 6 s 2 26.10 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.1 II MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!
3 10 s 2 26.68 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 III LDK!
4 11 s 2 26.71 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN -0.1 III BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
5 14 s 2 26.89 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -0.1 III LDK!
6 16 s 2 27.12 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ -0.1 III B.D. Z/2874/20 2021
7 23 s 2 30.46 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.1 -- B.D. LDK!
1 4 s 3 25.67 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -0.2 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2024
2 15 s 3 26.90 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 19 s 3 28.50 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U16 MZ -0.2 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
4 20 s 3 28.72 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN -0.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
5 22 s 3 29.95 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -0.2 --
6 24 s 3 31.21 DANISZEWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 --
1 8 s 4 26.55 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -0.2 III B.D. # BEZ
2 12 s 4 26.72 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP -0.2 III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!
3 17 s 4 27.18 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -0.2 III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2023 4 LDK!
4 18 s 4 27.61 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -0.2 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024 4
5 21 s 4 28.84 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 2005 U16 MZ -0.2 V GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2020
6 25 s 4 31.71 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 2002 U20 WN -0.2 -- LDK!
7 26 s 4 32.35 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U16 MZ -0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
400 m K
1 s 1 56.62 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024
2 s 1 57.05 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II B.D. 3
3 s 1 57.87 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!
4 s 1 58.36 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
5 s 1 58.43 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II B.D. # BEZ
6 s 1 61.80 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U23 LD III B.D. #
1 s 2 58.85 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
2 s 2 61.60 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ III LDK!
3 s 2 61.68 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
4 s 2 61.84 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
5 s 2 62.20 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
6 s 2 67.46 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U16 MZ -- B.D. Z/2132/19 2024
1 s 3 63.91 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
2 s 3 63.93 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2004 U18 WN IV #
3 s 3 65.24 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta B.D. Z/3456/18 2022
4 s 3 65.68 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2023 LDK!
5 s 3 66.39 JABŁOŃSKA Natalia GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:12.86 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024 101 137
2 2 s 1 2:13.73 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!
3 3 s 1 2:15.41 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023 89
4 4 s 1 2:18.05 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3
5 5 s 1 2:20.88 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian , Z/1433/18 , 2024 LDK!
6 6 s 1 2:22.89 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ III LDK!
7 7 s 1 2:27.17 KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 U20 MZ IV B.D. Z/2646/20 2023
8 8 s 1 2:31.96 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ IV LDK!
9 9 s 1 2:38.05 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- #
10 10 s 1 2:39.96 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
11 11 s 1 2:52.34 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ -- LDK!
1500 m K
1 s 1 4:31.38 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I
2 s 1 4:50.38 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2024 3
3 s 1 5:32.30 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2023 LDK!
4 s 1 5:42.04 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -- B.D. # Z/0255/19 2024
  s 1 DNF WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ --
100 m pł J MŁ K
1 5 e 1 14.97 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.0 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!
1 f 1 14.44 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -0.4 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 13.79 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -1.0 I B.D. #
2 2 e 1 14.56 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -1.0 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023 115
3 3 e 1 14.64 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -1.0 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
4 4 e 1 14.89 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD -1.0 II
5 6 e 1 15.40 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -1.0 II LDK!
6 7 e 1 16.28 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.0 III B.D. 2
7 8 e 1 16.93 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.0 IV GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
1 f 1 13.71 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -0.4 I B.D. #
2 f 1 14.68 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -0.4 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023 111
3 f 1 15.31 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 II LDK!
4 f 1 16.02 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.4 III B.D. 2
400 m pł K K
1 1 s 1 66.06 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
2 2 s 1 67.99 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
3 3 s 1 68.07 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2024 3 LDK!
4 4 s 1 69.15 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- B.D. LDK!
5 5 s 1 71.77 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
6 6 s 1 72.11 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 73.34 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
8 8 s 1 73.97 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
1500 m prz K
1 1 s 1 5:03.22 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 5:07.87 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!
3 3 s 1 5:34.33 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK!
4 4 s 1 6:05.27 URBAN Izabela RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
5 5 s 1 6:39.15 ZIELIŃSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- LDK!
4x100 m K
1 s 1 50.13 NEUMANN Sophia
GRUNAS Maja
WIŚNIEWSKA Oliwia
LANDOWSKA Zofia
OKS Skra Warszawa 2004
2004
2003
2003
U18 MAZ --


BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław
Z/2312/17
2022
4
2 s 1 50.91 ZDUNOWSKA Marta
WIDULIŃSKA Wiktoria
KWASIBORSKA Julia
CHOJNACKA Klaudia
MKS Bank BS Płońsk 2003
2003
2004
2003
U18 MAZ -- MARKOWSKI Arkadiusz
ZABOROWSKI Marcin
MAJEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew
Z/2345/19
2024
5
5
3
3
Wzwyż K
1 f 1 1.76 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
2 f 1 1.68 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK II DMP TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2023 LDK! 102
3 f 1 1.60 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD III # LDK!
3 f 1 1.60 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ III B.D. 2 LDK!
5 f 1 1.50 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV
6 f 1 1.45 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2024
7 f 1 1.25 SKIBIŃSKA Oktawia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- # LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024
2 f 1 3.20 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!
2 f 1 3.20 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ II LDK!
4 f 1 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U23 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
5 f 1 3.20 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II LDK!
6 f 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK! 130
7 f 1 3.00 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023
8 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!
9 f 1 2.20 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023 83
W dal K
1 f 1 5.57 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.5 II DMP B.D. # Z/2037/16 2023 2 97
2 f 1 5.53 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU +1.4 II
3 f 1 5.50 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ +1.8 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
4 f 1 5.37 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.5 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
5 f 1 5.04 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.2 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2024 4
6 f 1 4.99 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ +0.6 IV
7 f 1 4.46 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 2004 U18 MZ +1.6 -- LDK!
1 f 2 4.88 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 IV WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
1 f 2 5.42 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ +0.3 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK! 115
2 f 2 4.40 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
2 f 2 4.71 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +1.5 V MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024 4
3 f 2 4.09 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
3 f 2 4.64 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ +1.1 V # LDK!
4 f 2 3.80 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
4 f 2 4.59 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ +1.3 V
5 f 2 3.58 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2024 LDK!
5 f 2 4.37 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -0.1 -- KOZERA Piotr # Z/2347/19 2023 LDK!
6 f 2 3.51 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
6 f 2 4.16 ŚLEPOWROŃSKA Sylwia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +1.1 --
7 f 2 3.38 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4341/20 2023 LDK!
7 f 2 4.09 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2005 U16 WN +1.1 -- #
8 f 2 3.12 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2024 LDK!
8 f 2 3.63 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ +0.7 -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/5723/19 2021 LDK!
9 f 2 2.61 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3702/20 2024 LDK!
9 f 2 3.11 KOZŁOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +0.3 -- # LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.27 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U23 MZ +0.6 III
2 f 1 10.82 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U20 WN +0.8 III
3 f 1 10.65 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ +0.4 IV
4 f 1 10.19 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP +1.2 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0784/19 2024
5 f 1 10.01 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.3 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
6 f 1 9.91 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.4 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
7 f 1 9.83 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.8 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
8 f 1 9.59 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.8 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
9 f 1 8.53 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.3 --
Kula (3) K
1 f 1 15.46 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I #
2 f 1 11.68 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
1 f 2 10.98 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!
2 f 2 10.20 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2024
3 f 2 9.59 DYMEK Andżelika UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V LDK!
4 f 2 9.50 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
5 f 2 8.99 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ V LDK!
Kula (4) K
1 f 1 16.60 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M
2 f 1 13.80 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
3 f 1 13.58 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
4 f 1 12.45 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ II
5 f 1 10.44 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
6 f 1 7.01 TUSIŃSKA Patrycja UKS Clan Ostrołęka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2310/17 2022 BEZ
Oszczep (400) K
1 f 1 28.40 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!
1 f 1 28.40 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!
2 f 1 19.02 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 19.02 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2024 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.20 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!
2 f 1 28.22 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.97 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!
2 f 1 42.52 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II B.D. #
3 f 1 26.33 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ --
4 f 1 21.23 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.94 JAGNYZIAK Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 --
2 s 1 9.04 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2024 LDK!
2 4 s 1 9.28 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U14 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
4 3 s 1 9.28 OKULSKI Miłosz AZS-AWF Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 --
5 5 s 1 10.08 WOLSKI Wojciech UKS Sprint 2020 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2085/19 2020
6 6 s 1 10.40 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2024
100 m M
1 1 e 1 10.76 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -0.8 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 2 e 1 10.86 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -0.8 I DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!
3 3 e 1 10.93 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -0.8 II B.D. #
4 4 e 1 11.07 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ -0.8 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
5 5 e 1 11.10 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ -0.8 II
6 8 e 1 11.22 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -0.8 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
7 12 e 1 11.35 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -0.8 III DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
8 14 e 1 11.44 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD -0.8 III GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
1 6 e 2 11.11 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -0.8 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023 94
2 7 e 2 11.12 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -0.8 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 9 e 2 11.23 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -0.8 II B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2023
4 11 e 2 11.33 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.8 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
5 13 e 2 11.40 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -0.8 III GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
6 16 e 2 11.47 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.8 III MAKARUK Tadeusz
7 19 e 2 11.59 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -0.8 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK! 105
8 21 e 2 11.70 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP -0.8 III BIEDERMANN Roman B.D. 2
1 10 e 3 11.31 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -0.4 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
2 15 e 3 11.46 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU -0.4 III HODUN Rafał 3 LDK!
3 17 e 3 11.48 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej LDK!
4 18 e 3 11.50 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.4 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2024
5 20 e 3 11.63 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -0.4 III BIEDERMANN Roman
6 22 e 3 11.72 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -0.4 III MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
7 23 e 3 11.81 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -0.4 IV
8 25 e 3 11.87 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP -0.4 IV
1 26 e 4 11.93 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U20 MZ -1.3 IV B.D. Z/0546/19 2021
2 27 e 4 11.98 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -1.3 IV MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
3 29 e 4 12.07 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ -1.3 IV
4 31 e 4 12.10 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -1.3 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2023 LDK!
5 30 e 4 12.10 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU -1.3 IV MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2023 BEZ
6 32 e 4 12.15 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.3 IV #
7 36 e 4 12.44 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -1.3 -- #
8 39 e 4 12.62 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -1.3 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
1 28 e 5 12.00 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 IV BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2024 LDK!
2 33 e 5 12.17 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -0.4 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
3 34 e 5 12.26 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
4 35 e 5 12.40 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.4 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
5 38 e 5 12.58 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka 2003 U18 MZ -0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina , Z/1497/17 , 2021 LDK!
6 41 e 5 12.68 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -0.4 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
7 42 e 5 12.70 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.4 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
8 46 e 5 13.13 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -0.4 -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
1 43 e 6 12.76 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN -0.5 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
2 44 e 6 12.87 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
3 45 e 6 12.96 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
4 47 e 6 13.29 GIEREŁO Paweł MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/2724/20 2020
5 48 e 6 13.38 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -0.5 -- #
1 e 7 10.83 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -1.2 I #
2 40 e 7 11.86 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U20 MZ -1.2 IV
3 e 7 11.99 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.2 IV TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
4 37 e 7 12.46 JASTRZĘBSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ -1.2 V ŻMUJDZIN Tadeusz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5373/19 , 2020 LDK!
5 24 e 7 12.66 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ -1.2 V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
1 f 1 10.77 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -0.7 I #
2 f 1 10.82 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -0.7 I DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!
3 f 1 10.87 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -0.7 I B.D. #
4 f 1 11.12 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -0.7 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
5 f 1 11.21 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -0.7 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023 86
1 f 2 11.39 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU -1.4 III HODUN Rafał 3 LDK!
2 f 2 11.58 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.4 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK! 106
3 f 2 11.70 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -1.4 III
4 f 2 11.74 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -1.4 III MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
5 f 2 11.77 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -1.4 IV BIEDERMANN Roman
6 f 2 11.90 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -1.4 --
7 f 2 12.01 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -1.4 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
8 f 2 12.11 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.4 IV #
1 f 3 11.50 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD 0.0 III GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
2 f 3 11.93 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD 0.0 IV MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
3 f 3 12.15 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ 0.0 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2023 LDK!
4 f 3 12.71 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ 0.0 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
5 f 3 12.73 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN 0.0 V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
6 f 3 12.86 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.35 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ 0.0 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 3 s 1 21.66 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
3 4 s 1 22.14 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP 0.0 II B.D. #
4 5 s 1 22.27 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 Sen MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
5 6 s 1 22.59 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD 0.0 II B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2023
6 7 s 1 22.87 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ 0.0 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
  s 1 DNF MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ 0.0 --
1 2 s 2 21.62 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ +0.2 I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M
2 8 s 2 22.92 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.2 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej LDK!
3 9 s 2 22.94 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2024
4 11 s 2 23.31 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.2 III BIEDERMANN Roman
5 12 s 2 23.55 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.2 III
6 13 s 2 23.71 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +0.2 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
7 14 s 2 23.78 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U20 MZ +0.2 IV B.D. Z/0546/19 2021
8 15 s 2 23.87 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.2 IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
1 10 s 3 23.14 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU -0.1 III HODUN Rafał 3 LDK!
2 16 s 3 24.38 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 IV BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2024 LDK!
3 17 s 3 24.94 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
4 18 s 3 25.08 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -0.1 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
5 19 s 3 25.39 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN -0.1 V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
6 20 s 3 25.70 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
7 21 s 3 26.15 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -0.1 -- #
400 m M
1 2 s 1 49.02 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2023
2 1 s 1 49.02 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. 2
3 3 s 1 49.31 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
4 4 s 1 49.87 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU II
5 5 s 1 50.27 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II B.D.
6 6 s 1 50.28 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023
7 7 s 1 50.37 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
1 8 s 2 50.72 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP III KARNAS Zbigniew 3 LDK!
2 9 s 2 50.97 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
3 10 s 2 53.65 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD IV GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!
4 11 s 2 53.88 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #
5 12 s 2 58.25 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0282/19 2023
6 13 s 2 58.44 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0271/19 2023
800 m M
1 s 1 1:53.09 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 s 1 1:53.46 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ II B.D.
3 s 1 1:54.89 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II DMP BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023 85
4 s 1 1:59.73 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
5 s 1 2:00.40 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/4152/19 2024
6 s 1 2:02.29 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
7 s 1 2:02.50 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 2003 U18 PD IV B.D. Z/5118/18 2020
8 s 1 2:04.30 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ --
1 s 2 2:03.88 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2024
2 s 2 2:04.15 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ IV
3 s 2 2:05.09 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U20 MZ IV SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
4 s 2 2:08.28 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!
5 s 2 2:09.01 ŻAK Kamil AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
6 s 2 2:09.82 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK! 71
7 s 2 2:16.39 KUPIDURA Jan RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- LDK!
8 s 2 2:18.29 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:58.23 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD II CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2024 2
2 2 s 1 3:58.42 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U20 MZ II PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
3 3 s 1 3:59.06 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
4 4 s 1 3:59.27 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 2001 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2020 4
5 5 s 1 4:00.25 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2023 2
6 6 s 1 4:01.56 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 Sen ZP II B.D. # 2
7 7 s 1 4:07.07 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
8 8 s 1 4:14.79 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023 32
9 9 s 1 4:16.73 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ IV DZICZEK Szymon Z/5380/19 2023
10 10 s 1 4:17.78 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew 2003 U18 WP IV
11 11 s 1 4:34.29 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
12 12 s 1 4:34.64 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ V # LDK!
13 13 s 1 4:35.01 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
14 14 s 1 4:37.48 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
15 15 s 1 5:07.05 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin # , Z/2352/19 , 2024 LDK!
16 16 s 1 5:10.14 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin # , Z/2353/19 , 2024 LDK!
17 17 s 1 5:12.32 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:55.16 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!
2 2 s 1 9:39.07 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
3 3 s 1 9:56.23 KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko # 2003 U18 WN IV LDK!
4 4 s 1 10:06.91 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ IV
110 m pł MŁ M
1 e 1 18.53 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -2.3 -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!
1 f 1 18.64 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.05 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -2.3 III KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!
2 e 1 15.65 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD -2.3 III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024
3 e 1 17.76 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.3 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
  e 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.3 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!
1 f 1 14.85 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.2 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!
2 f 1 15.58 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD +0.2 III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024
  f 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +0.2 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 13.93 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ +0.3 M #
2 2 e 1 14.12 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ +0.3 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
3 3 e 1 14.13 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP +0.3 I B.D. # Z/4587/11 2022
4 4 e 1 15.76 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
1 f 1 13.90 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ +0.2 M #
2 f 1 14.06 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ +0.2 M B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
  f 1 DNF STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP +0.2 -- B.D. # Z/4587/11 2022
  f 1 DQ OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.38 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!
2 2 s 1 58.63 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
  s 1 DNF GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!
400 m pł M
1 s 1 52.61 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP I LDK!
2 s 1 53.97 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
3 s 1 54.10 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP I WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!
4 s 1 55.83 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II
5 s 1 56.47 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ II ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!
6 s 1 57.22 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
2000 m prz M
1 1 s 1 5:57.81 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ I MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 6:01.61 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ II B.D. Z/0283/19 2021
3 3 s 1 6:05.47 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- B.D.
4 4 s 1 6:09.21 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!
5 5 s 1 6:27.19 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
6 6 s 1 6:28.28 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
7 7 s 1 6:40.12 PIETRUSZEWSKI Damian UKS Filipides Teresin 2003 U18 MZ IV LDK!
8 8 s 1 6:46.15 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK! 86
9 9 s 1 7:05.69 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
4x100 m M
1 s 1 49.16 KWIATKOWSKI Filip
BUCZYŃSKI Kacper
PYRZYŃSKI Mateusz
PTASIEWICZ Jakub
MKS Bank BS Płońsk 2006
2006
2005
2005
U16 MAZ -- KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
Z/0695/20
Z/2001/19
Z/2351/19
, Z/2350/19
2024
2024
2023
, 2024




1 s 2 46.01 GIZICKI Tomasz
GĘBCZYK Przemysław
KOLASIŃSKI Hubert
MIRKOWSKI Krystian
RLTL ZTE Radom 2004
2003
2003
2003
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
WIECZOREK Konstanty
Z/1092/19
, Z/0379/17
Z/5554/18
2024
, 2024
2023

3
3

2 s 2 46.17 KOĆ Michał
LESZCZYŃSKI Mateusz
WOJCIUK Michał
CYDEJKO Szymon
MKS Pogoń Siedlce 2004
2003
2004
2003
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/4027/18
Z/1419/17
Z/3598/19
Z/1417/17
2021
2021
2022
2022
5


3
Wzwyż M
1 f 1 2.10 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU I
2 f 1 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024
3 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III #
4 f 1 1.65 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2024
5 f 1 1.60 KŁOSIEWICZ Krystian MKS Pułtusk 2005 U16 MZ --
6 f 1 1.50 MISZCZYSZYN Bartosz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2004 U18 MZ -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U16 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2024 LDK!
2 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
3 f 1 4.30 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D.
4 f 1 4.20 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II
  f 1 NM SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- #
W dal M
1 f 1 6.92 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +0.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2024
2 f 1 6.73 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +0.7 III HODUN Rafał 3 LDK!
3 f 1 6.62 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.2 III B.D. #
4 f 1 6.42 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +1.7 III LDK!
5 f 1 6.13 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU +0.5 IV MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2023 BEZ
6 f 1 6.00 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.6 IV LDK!
7 f 1 5.89 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.9 -- LDK!
8 f 1 5.33 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ +0.1 --
1 f 2 5.99 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +0.4 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr # , Z/2350/19 , 2024 LDK!
2 f 2 5.97 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ +1.3 IV ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
3 f 2 5.63 WOŹNIAK Alan MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ +0.1 V KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5083/19 , 2021 LDK!
4 f 2 5.48 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock # 2005 U16 MZ +0.2 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2023
W dal strefa M
1 f 1 4.36 JAGNYZIAK Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 --
2 f 1 4.35 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2024 LDK!
3 f 1 4.25 OKULSKI Miłosz AZS-AWF Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 --
4 f 1 4.17 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U14 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
5 f 1 3.33 WOLSKI Wojciech UKS Sprint 2020 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2085/19 2020
Trójskok M
1 f 1 14.79 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +0.6 II #
2 f 1 14.18 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD +0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
3 f 1 13.90 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD +0.3 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
4 f 1 12.82 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U20 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
5 f 1 10.81 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina , Z/1497/17 , 2021 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.92 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ V LDK!
2 f 1 11.52 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 2005 U16 MZ V LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 18.64 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
2 f 1 18.41 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2023 159
3 f 1 17.85 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ M
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- B.D. Z/4325/15 2022 1
Oszczep (600) M
1 f 1 37.65 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2024 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 47.55 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.939747095108 sekund