Toruń 25.08.2020
Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pom. U16 2020. Ogólnopolski mityng LA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 11 s 1 13.05 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP -1.7 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
2 13 s 1 13.20 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP -1.7 III B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
3 15 s 1 13.49 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP -1.7 IV
4 20 s 1 13.68 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -1.7 IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
5 21 s 1 13.69 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -1.7 IV KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
6 24 s 1 13.71 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP -1.7 IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
7 31 s 1 14.16 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -1.7 V
1 19 s 2 13.66 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -1.8 IV RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
2 23 s 2 13.70 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -1.8 IV KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
3 28 s 2 13.92 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -1.8 V LDK!
4 30 s 2 14.15 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.8 V ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2023 LDK!
5 33 s 2 14.17 NAWROCKA Oliwia MKL Jarocin 2006 U16 WP -1.8 V KOŚCIELNIAK Marzena # Z/5175/18 2020 BEZ
6 35 s 2 14.25 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -1.8 V GÓRSKA Hanna # Z/4277/19 2023 LDK!
7 46 s 2 14.77 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -1.8 -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
1 29 s 3 14.12 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U16 KP -0.8 V
2 32 s 3 14.16 BORZEWSKA Agata MKL Toruń 2005 U16 KP -0.8 V BUTKIEWICZ Jacek Z/3050/20 2020
3 37 s 3 14.39 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -0.8 V LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2023
4 40 s 3 14.53 KLEMM Martyna MKL Jarocin 2006 U16 WP -0.8 -- KOŚCIELNIAK Marzena # Z/3755/19 2020
5 41 s 3 14.61 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3073/19 2022 LDK!
5 42 s 3 14.61 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP -0.8 -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2023
1 36 s 4 14.33 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -0.7 V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
2 47 s 4 14.82 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -0.7 -- BAUMGART Iwona Z/0578/19 2023
3 48 s 4 15.26 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -0.7 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
4 49 s 4 15.43 BRONISZEWSKA Anna BOSiR Barcin 2006 U16 KP -0.7 -- LUZAK Andrzej Z/0888/20 2021 LDK!
5 50 s 4 15.62 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -0.7 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5541/18 2023 LDK!
6 52 s 4 15.85 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -0.7 --
7 53 s 4 16.05 SIUCHNIŃSKA Barbara UKB Szubin 2007 U14 KP -0.7 -- PAWLAK Sandra Z/3012/20 2022 LDK!
1 16 s 5 13.57 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -0.2 IV BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
2 26 s 5 13.78 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -0.2 IV LDK!
3 34 s 5 14.25 MAŁYSZA Alicja MKL Toruń 2007 U14 KP -0.2 V GĄSIEWICZ Jarosław # Z/2242/21 2021 LDK!
4 38 s 5 14.48 STAWLUK Wiktoria UKS Czapla Białe Błota # 2007 U14 KP -0.2 V LDK!
5 s 5 14.73 SOBCZYŃSKA Roksana BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -0.2 -- LDK!
6 51 s 5 15.68 BEREZOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -0.2 -- SOBIERAJ Aneta B.D. LDK!
1 22 s 6 13.70 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -0.2 IV BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
2 25 s 6 13.74 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP -0.2 IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2021 BEZ LDK!
3 45 s 6 14.76 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -0.2 -- LDK!
4 54 s 6 16.07 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -0.2 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2284/21 2023 LDK!
5 55 s 6 17.20 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -0.2 -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0919/19 2023 LDK!
1 1 s 7 12.26 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -0.2 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2022
2 2 s 7 12.52 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP -0.2 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
3 3 s 7 12.55 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.2 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
4 4 s 7 12.74 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.2 II B.D. B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
5 6 s 7 12.80 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.2 III B.D. # 2 LDK!
6 7 s 7 12.90 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP -0.2 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
1 5 s 8 12.75 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -1.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 8 s 8 12.90 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP -1.4 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
3 9 s 8 12.92 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP -1.4 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
4 10 s 8 13.00 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -1.4 III JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
5 14 s 8 13.22 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP -1.4 IV GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
6 18 s 8 13.64 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP -1.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
7 39 s 8 14.49 GRABOWSKA Joanna KS Lemiesz Team Warszawa # 1975 Masters MZ -1.4 -- LEMIESZ Aneta Z/4316/21 2021
1 12 s 9 13.08 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -0.8 III # LDK!
2 17 s 9 13.58 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -0.8 IV ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
3 27 s 9 13.89 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -0.8 -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
4 43 s 9 14.63 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U18 KP -0.8 -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
5 44 s 9 14.74 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -0.8 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz # , Z/0757/19 , 2023 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.44 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 42.42 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP II RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
3 3 s 1 43.46 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 4 s 1 45.28 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 45.31 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
6 12 s 1 47.49 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 45.65 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
2 10 s 2 46.67 FĄFARA Eliza AMS Niemcz # 2007 U14 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2023 LDK!
3 13 s 2 47.55 ZIÓŁEK Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta # LDK!
4 14 s 2 47.78 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP V GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2023
5 16 s 2 48.29 TURSKA Karina LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
6 17 s 2 48.70 TONDER Maja MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0579/20 2020 LDK!
7 19 s 2 48.79 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 3 46.06 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
2 9 s 3 46.52 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP V BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
3 11 s 3 46.81 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
4 s 3 48.30 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U12 KP V LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
5 21 s 3 49.69 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2023
6 22 s 3 50.32 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3073/19 2022 LDK!
7 s 3 51.63 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U14 WN --
1 7 s 4 45.80 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP IV LDK!
2 15 s 4 48.05 OSTOJSKA Amelia MKL Jarocin 2006 U16 WP V KOŚCIELNIAK Marzena # Z/2661/20 2020
3 18 s 4 48.71 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
4 20 s 4 49.60 NOWAK Wiktoria BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- B.D. LDK!
5 23 s 4 51.65 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2023 LDK!
6 24 s 4 52.32 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
7 25 s 4 54.50 JAROCH Judyta LUKS Serock 2006 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4370/17 2023 BEZ
400 m K
1 1 s 1 61.26 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2021 2 LDK!
2 2 s 1 62.12 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV KOHUTEK Artur # Z/0168/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 64.62 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2023
4 5 s 1 65.35 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
5 6 s 1 66.22 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
1 4 s 2 65.14 MARKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew # 2004 U18 WP --
2 7 s 2 66.52 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
3 8 s 2 67.93 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
4 9 s 2 68.73 MAZUROWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!
600 m K
1 s 1 1:36.07 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
2 s 1 1:38.35 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
3 s 1 1:40.69 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2022 LDK!
4 s 1 1:42.90 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
5 s 1 1:44.14 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
6 s 1 1:44.24 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U14 WP IV ZDONEK Filip Z/2009/20 2023 LDK!
7 s 1 1:44.79 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U16 KP IV GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
8 s 1 1:44.90 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2023 BEZ LDK!
9 s 1 1:46.92 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2023 LDK!
10 s 1 1:52.10 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
11 s 1 2:16.94 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2023 LDK!
1 s 2 1:43.32 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U16 WP IV GOŚCINIAK Mateusz # Z/3510/18 2023 4 LDK!
2 s 2 1:43.65 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 2005 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł # Z/2726/18 2022 BEZ LDK!
3 s 2 1:44.75 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U18 KP -- LDK!
4 s 2 1:48.00 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
5 s 2 1:52.37 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0990/19 2022 LDK!
6 s 2 1:53.05 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. # Z/0567/18 2022 BEZ LDK!
7 s 2 1:53.91 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!
8 s 2 1:55.62 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2023 LDK!
9 s 2 1:58.21 JORDANOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13774/21 2023 LDK!
10 s 2 1:59.15 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
11 s 2 2:06.81 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4494/19 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:06.28 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:10.26 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 3:15.29 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2023 LDK!
4 4 s 1 3:18.20 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2021 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:19.73 DANIELEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- # LDK!
6 6 s 1 3:24.60 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
7 7 s 1 3:28.75 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:29.07 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
9 9 s 1 3:29.83 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1601/18 2023 BEZ LDK!
10 10 s 1 4:05.28 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/4451/19 2023 LDK!
2000 m K
1 s 1 6:32.75 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2023 LDK!
2 s 1 6:37.34 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP II KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
3 s 1 7:07.60 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP -- CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK!
4 s 1 7:16.61 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
5 s 1 7:19.19 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
6 s 1 7:42.68 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U16 MZ V LDK!
7 s 1 7:54.27 ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- KISIEL Krzysztof # Z/2724/18 2023 BEZ
8 s 1 8:40.32 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2023
9 s 1 9:07.89 SILKO Julia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0810/19 2021 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.48 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP +1.0 III SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
2 3 s 1 12.80 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP +1.0 III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
3 7 s 1 13.08 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP +1.0 IV KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
4 4 s 1 13.08 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.0 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
5 6 s 1 13.63 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U14 KP +1.0 IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
6 5 s 1 13.64 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB +1.0 IV SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
7 8 s 1 13.65 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +1.0 IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
1 2 s 2 12.50 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP +0.4 III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
2 9 s 2 13.92 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +0.4 V RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 10 s 2 13.96 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.4 V LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
4 11 s 2 14.09 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U16 KP +0.4 V MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 15.06 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP +0.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2023 LDK!
6 15 s 2 15.14 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP +0.4 -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
7 17 s 2 16.23 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.4 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
8 18 s 2 16.94 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ +0.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 12 s 3 14.14 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -1.2 V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
2 13 s 3 14.81 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -1.2 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
3 16 s 3 16.20 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U14 KP -1.2 -- KARNAS Zbigniew # Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
4 19 s 3 17.54 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -1.2 -- LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.57 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP 0.0 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
  s 1 DNF MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
200 m pł K
1 1 s 1 31.24 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP +1.5 II DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 31.52 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP +1.5 III KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 31.67 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP +1.5 III SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
4 4 s 1 31.79 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP +1.5 III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!
5 8 s 1 33.05 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U14 KP +1.5 IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
  s 1 DNF MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.5 -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
1 5 s 2 32.30 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +1.8 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
2 6 s 2 32.64 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +1.8 IV KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
3 7 s 2 32.77 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP +1.8 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2023 LDK!
4 9 s 2 34.89 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP +1.8 V DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
5 10 s 2 36.08 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U16 KP +1.8 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
6 11 s 2 37.97 WYLANDOWSKA Marta KSLZS Kruszwica 2005 U16 KP +1.8 -- LUZAK Andrzej Z/2338/20 2023 LDK!
1 s 3 32.98 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP +1.6 IV GÓRSKA Hanna # Z/4277/19 2023 LDK!
2 s 3 33.59 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP +1.6 IV B.D. KOHUTEK Artur # , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
3 s 3 35.80 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.6 V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
4 s 3 36.57 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM +1.6 --
5 s 3 37.58 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +1.6 -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0342/18 2023 BEZ LDK!
6 s 3 37.79 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U14 KP +1.6 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2023 BEZ LDK!
7 s 3 38.95 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ +1.6 -- B.D. LDK!
1000 m prz K
1 s 1 3:23.12 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0687/19 , 2022 LDK!
2 s 1 3:33.23 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV LDK!
3 s 1 3:43.89 PAWLAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V
4 s 1 3:47.30 TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2022 5 LDK!
5 s 1 3:52.21 MORAWSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5535/19 2021 LDK!
4x100 m K
1 s 1 51.93 GROCHULSKA Julia
MIELCZAREK Martyna
MIELCZAREK Zuzanna
JOŃCZYK Julia
UKS Czempion Bełchatów 2005
2005
2005
2006
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
MORAWIEC Agnieszka
RYBARCZYK Dariusz
Z/3472/19
2023
4
5
5

2 s 1 53.13 BYCZKOWSKA Amelia
JANKA Otylia
BONIŚNIAK Alicja
SITARSKA Julia
UKS Czapla Białe Błota 2005
2006
2006
2007
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
KOHUTEK Artur
SKORUPA Krzysztof
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/0374/20
Z/1042/19
Z/1071/19
, Z/1051/19
2023
2023
2023
, 2022




3 s 1 53.44 PUDLEWSKA Kornelia
FORNEY Agata
URBANSKA Karolina
SZULC Kalina
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005
2005
2005
2005
U16 KPO --
KENSIK Jan

Z/0125/18
2022
BEZ
4 s 1 54.63 GROMADZIŃSKA Martyna
BINIAKIEWICZ Hanna
HENSCHKE Lena
KNUTOWICZ Wiktoria
MKS Baszta Szamotuły 2005
2005
2006
2006
U16 WLP --
ZIELIŃSKA Janina
ZIELIŃSKA Janina
ZIELIŃSKA Janina
Z/5167/18
Z/4309/19
Z/1368/20
2023
2023
2023
BEZ


5 s 1 58.25 POLKOWSKA Katarzyna
BEREZOWSKA Maria
FOLWARSKA Ida
ZIÓŁEK Zofia
UKS MTE Milanówek 2006
2006
2006
2006
U16 MAZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek
SOBIERAJ Aneta B.D.
SOBIERAJ Aneta
SOBIERAJ Aneta
, Z/1100/18
, 2023


BEZ

  s 1 DQ MADANOWSKA Maja
HOJER Natalia
JANIAK Patrycja
PTASZYŃSKA Patrycja
KM Aktywni Sochaczew 2007
2008
2007
2008
U14 MAZ --


1 s 2 51.05 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
JAROSIŃSKA Maria
ŁAKOMSKA Olga
DOKSA Maja
MKL Toruń 2005
2006
2005
2005
U16 KPO -- WOŹNIAK Jacek
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
Z/2396/19
Z/0356/18
, Z/5160/18
Z/2304/18
2023
2023
, 2021
2021
4
3
5
3
2 s 2 51.78 KULCZYK Paulina
SURDY Zuzanna
KONERA Wiktoria
ORZECHOWSKA Noemi
UKS Czapla Białe Błota 2006
2005
2005
2006
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew
SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna
Z/1044/19
Z/2658/16
, Z/7628/21
2023
2022
, 2023

5
2

3 s 2 55.60 POPIELARZ Agata
MORITZ Nicola
JORDANOWSKA Natalia
KRYSIAK Julia
BOSiR Barcin 2005
2006
2006
2006
U16 KPO -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
NIEBUDEK Sylwester
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
, Z/3920/18
, Z/3924/18
Z/13774/21
, Z/3928/18
, 2023
, 2022
2023
, 2023
BEZ
5

5
4 s 2 56.34 HAŚKIEWICZ Aleksandra
MORAWSKA Nadia
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria
WOJTCZAK Paulina
LKS Vectra Włocławek 2006
2006
2006
2005
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
WIERZBICKI Dariusz
DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
Z/0342/18
Z/5535/19
Z/4773/19
Z/5200/18
2023
2021
2021
2023
BEZ


BEZ
5 s 2 56.63 FĄFARA Eliza
ĆWIKLIŃSKA Natalia
CHODYNICKA Katarzyna
KELM Julia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2005
2005
2006
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
B.D. KOHUTEK Artur
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0036/20
, Z/0179/18
Z/5541/18
Z/0173/18
2023
, 2023
2023
2023

4


6 s 2 58.96 BUJEWSKA Tatiana
STAŚKIEWICZ Natalia
WINKOWSKA Anna
SIUCHNIŃSKA Barbara
UKB Szubin 2007
2005
2007
2007
U16 KPO --
B.D. PAWLAK Sandra
KARNAS Zbigniew
PAWLAK Sandra
, Z/3903/16
Z/0944/18
Z/3012/20
, 2023
2022
2022
4
BEZ

  s 2 DQ GAJEWSKA Zofia
JANKOWSKA Iga
KOŁODZIEJCZAK Patrycja
SZCZEŚNIAK Julia
LUKS Start Nakło 2006
2006
2006
2006
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin
Z/1394/19
Z/0534/18
Z/5672/19
2023
2023
2023

BEZ
BEZ
1 s 3 48.93 LIS Klaudia
SKRZYPNIK Kamila
TARKOWSKA Natalia
TARKOWSKA Natalia
MKL Toruń 2002
2001
2002
2002
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/1806/16
Z/1575/16
Z/1576/16
Z/1576/16
2021
2021
2022
2022
2

3
3
2 s 3 51.71 SAMOŁOWICZ Liwia
WAĆKOWSKA Laura
WIŚNIEWSKA Joanna
MATUSZEWICZ Anna
MKL Toruń 2004
2003
2003
2003
U18 KPO -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D.
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/0765/18
Z/1573/16
Z/3759/17
Z/3343/17
2022
2022
2021
2023
3
4
4

  s 3 DNF DEJA Liwia
KRAWIEC Wiktoria
DROBCZYŃSKA Kinga
MICHALSKA Malwina
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2004
2004
2004
U18 KPO --


4x400 m K
1 s 1 4:06.66 DYBALAK Marita
MATYŚKIEWICZ Maja
KOŁODZIEJCZUK Maria
POSMYK Wiktoria
UKS Czempion Bełchatów 2004
2004
2004
2004
U18 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz
, Z/0895/19
, Z/0755/19
, Z/0757/19
, 2023
, 2023
, 2023
4


5
2 s 1 4:07.58 JANKOWSKA Gracjana
MORSZNER Zofia
MUSIELAK Jagoda
TROCHOLEPSZA Martyna
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2004
2004
U18 WLP --

ŁUCZAK Bernadeta
GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D.
Z/1944/19
, Z/0297/17
2023
, 2023


3 s 1 4:10.21 OLACH Laura
KONIECZNA Joanna
BARSZCZ Alicja
RYBKA Paulina
LKS Vectra Włocławek 2003
2004
2004
2003
U18 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
, Z/0840/16
, Z/2671/15
Z/0851/16
, 2023
, 2023
2023
4
4


4 s 1 4:12.73 ZIÓŁKOWSKA Paulina
KRAWIEC Wiktoria
OSTROWSKA Anna
DEJA Liwia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003
2004
2004
2004
U18 KPO --

KOHUTEK Artur
Z/0168/18
2023
4
Wzwyż K
1 f 1 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej # Z/0917/19 2023 LDK!
2 f 1 1.65 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!
3 f 1 1.65 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP II # LDK!
4 f 1 1.60 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U20 LD III DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2023 80
5 f 1 1.55 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
5 f 1 1.55 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK!
5 f 1 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
8 f 1 1.50 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
9 f 1 1.50 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV JANKOWSKA Joanna # BEZ LDK!
10 f 1 1.45 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
11 f 1 1.45 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
12 f 1 1.45 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
12 f 1 1.45 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U14 WN IV
14 f 1 1.45 ZDUŃCZYK Julia UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ IV LDK!
15 f 1 1.40 TONDER Maja MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP V KARNAS Kinga # Z/0579/20 2020 LDK!
15 f 1 1.40 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP V WIŚNIEWSKI Roman # Z/5169/18 2023 4 LDK!
17 f 1 1.35 STRĘKOWSKA Zuzanna MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0580/20 2021 LDK!
18 f 1 1.35 KOMOSZKA Martyna UKS MTE Milanówek # 2007 U14 MZ -- LDK!
  f 1 NM WÓJCIK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U20 KP -- B.D. #
W dal K
1 f 1 4.97 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -2.0 IV LDK!
2 f 1 4.79 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.4 V ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2023 LDK!
3 f 1 4.77 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.2 V MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
4 f 1 4.69 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP -1.1 V B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
5 f 1 4.64 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -2.6 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
6 f 1 4.61 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP 0.0 V ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2023 LDK!
7 f 1 4.58 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin 2006 U16 WP 0.0 V KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz # , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
8 f 1 4.51 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -2.4 V ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
9 f 1 4.48 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP -1.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
10 f 1 4.39 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U16 KP -1.4 --
11 f 1 4.12 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -2.3 -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
12 f 1 4.09 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -0.2 --
13 f 1 4.08 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Roman # Z/3488/19 2023 LDK!
14 f 1 3.79 BORZEWSKA Agata MKL Toruń 2005 U16 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3050/20 2020
  f 1 NM MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ 0.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 f 2 5.21 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -2.6 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023 73
2 f 2 5.09 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP -1.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
3 f 2 5.00 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP +2.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
4 f 2 5.00 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP +1.1 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
5 f 2 4.84 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.4 IV # LDK!
6 f 2 4.70 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U14 KP -0.5 V LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
7 f 2 4.64 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP 0.0 -- ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
8 f 2 4.39 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP +0.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
9 f 2 4.38 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -1.0 -- B.D. LDK!
10 f 2 4.33 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U14 KP +0.6 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2023 LDK!
11 f 2 4.09 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -0.3 -- # LDK!
12 f 2 3.93 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ +0.7 -- LDK!
13 f 2 3.56 BORUCH Nikola MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -1.0 -- KARNAS Kinga # Z/0585/20 2021 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.75 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
2 f 1 9.17 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
3 f 1 6.64 RODZIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- # LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.86 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin 2006 U16 WP +3.4 II KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz # , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
2 f 1 10.50 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -2.0 III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 10.06 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -2.8 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
4 f 1 9.99 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U16 KP -0.2 V WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!
5 f 1 9.90 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.1 V # LDK!
6 f 1 9.69 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.3 V ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2023 LDK!
7 f 1 9.48 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP +1.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
  10.03 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin 2006 U16 WP +1.8 IV KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz # , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.49 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP IV B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK!
2 f 1 10.00 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2023
3 f 1 9.53 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK! 77
4 f 1 8.24 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
5 f 1 8.11 ZDUŃCZYK Julia UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- LDK!
6 f 1 7.80 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
1 f 2 13.87 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
2 f 2 10.81 TRAN Dominika MKS Inowrocław 2003 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3851/19 2022
Kula (4) K
1 f 2 11.49 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 16.56 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.98 DUDZIŃSKA Klaudia UKS Duo-Set Świecie 2005 U16 KP IV WYSOCKI Waldemar Z/4635/19 2021
2 f 1 26.67 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP V UNGER Krzysztof Z/3111/19 2023
3 f 1 24.60 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2023 BEZ
4 f 1 22.49 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
5 f 1 21.99 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK!
6 f 1 20.83 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2023 LDK!
7 f 1 18.71 TOMASZEWSKA Laura KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LDK!
  f 1 NM POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. 5 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 30.06 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2023 4
2 f 1 27.99 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
3 f 1 27.54 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2023 90
4 f 1 26.02 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2023 LDK! 83
1 f 2 37.21 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U20 KP II KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
2 f 2 35.88 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP III
Młot (3) K
1 f A 26.89 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
2 f A 26.52 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U14 WP -- B.D. Z/3237/22 2023 LDK!
1 f 1 54.18 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
2 f 1 51.83 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II KOZŁOWSKI Krzysztof # 4 LDK!
3 f 1 51.40 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK!
4 f 1 46.95 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 45.02 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP III
1 f 2 42.36 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III LDK!
2 f 2 41.48 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK!
3 f 2 38.14 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
4 f 2 34.21 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP V DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK! 79
5 f 2 29.10 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP V LDK!
6 f 2 28.28 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V LDK!
7 f 2 27.48 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
8 f 2 26.82 SZERSZEŃ Maja UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -- LDK!
Młot (4) K
1 f 1 52.75 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP I
1 f 1 57.79 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK!
2 f 1 46.59 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
2 f 1 48.80 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I B.D.
3 f 1 34.89 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV LDK!
3 f 1 44.87 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.57 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
2 f 1 36.40 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/4636/19 2023
3 f 1 29.07 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 26.84 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
5 f 1 26.43 RUSS Julia LUKS Serock 2005 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4371/17 2022 BEZ
6 f 1 25.75 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
7 f 1 23.92 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 21.79 GRONKIEWICZ Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2004 U18 MZ -- LDK!
9 f 1 14.22 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
1 f 2 23.16 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 36.93 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 2001 U20 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/16 2021 3
2 f 1 36.16 ZIÓŁKOWSKA Anastazja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP III LDK!
3 f 1 32.36 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP IV NIEBUDEK Sylwester B.D.
Chód 3 km K
1 s 1 18:28.02 ŻEGOCKA Marika LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV B.D. LDK!
2 s 1 18:28.87 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!
3 s 1 18:30.61 STAWISZYŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV LDK!
4 s 1 19:04.05 WARMUZ Kinga KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP V LUZAK Małgorzata Z/2336/20 2021 LDK!
5 s 1 21:00.24 WAGNER Klara MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
100 m M
1 6 s 1 11.61 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -0.1 III B.D. Z/0132/19 2023
2 7 s 1 11.64 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -0.1 III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 103
3 10 s 1 11.88 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP -0.1 IV WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
4 11 s 1 11.99 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U16 KP -0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
5 15 s 1 12.34 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP -0.1 V # LDK!
6 20 s 1 12.82 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -0.1 -- DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2023 LDK! 9 67
7 23 s 1 12.87 PISCITELLI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -0.1 -- # LDK!
1 21 s 2 12.83 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2023 LDK!
2 25 s 2 13.05 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U16 WN 0.0 --
3 27 s 2 13.11 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4468/19 2021 LDK!
4 28 s 2 13.21 KUCHARSKI Kacper BOSiR Barcin 2005 U16 KP 0.0 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3929/18 , 2021 BEZ LDK!
5 31 s 2 13.67 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
6 32 s 2 13.90 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
7 35 s 2 14.09 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
8 36 s 2 14.22 PAWLAK Tomasz MUKL Brodnica 2007 U14 KP 0.0 --
1 16 s 3 12.36 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -0.4 V KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
2 22 s 3 12.85 GRZESIŃSKI Aleks UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -0.4 -- # LDK!
3 24 s 3 12.90 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -0.4 -- LDK!
4 30 s 3 13.41 MARCHLEWSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -0.4 -- LDK!
5 34 s 3 14.00 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -0.4 -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
6 39 s 3 14.64 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -0.4 -- LDK!
7 40 s 3 14.84 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -0.4 -- LDK!
1 9 s 4 11.78 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -0.4 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
2 s 4 11.91 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP -0.4 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
3 17 s 4 12.41 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -0.4 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
4 29 s 4 13.31 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -0.4 -- BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
5 33 s 4 13.93 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -0.4 -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20, Z/5410/23 2023, 2023 LDK!
6 37 s 4 14.32 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
7 38 s 4 14.36 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań # 2007 U14 WP -0.4 -- CZERNIAK Przemysław # Z/5170/19 2023 LDK!
1 1 s 5 11.02 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP -1.9 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2023
2 2 s 5 11.04 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -1.9 II B.D. B.D. # Z/0440/19 2023 LDK!
3 3 s 5 11.30 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -1.9 II NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/0178/20 2023
4 4 s 5 11.41 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -1.9 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
5 5 s 5 11.48 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP -1.9 III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
6 14 s 5 12.08 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U18 KP -1.9 IV WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
1 8 s 6 11.72 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.2 III
2 12 s 6 12.04 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.2 IV #
3 s 6 12.08 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
4 18 s 6 12.46 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP +0.2 --
5 19 s 6 12.49 RUTKOWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.2 --
6 26 s 6 13.08 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 2002 U20 KP +0.2 -- PAWLAK Sandra Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
300 m M
1 11 s 1 37.16 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN II B.D. Z/0132/19 2023
2 14 s 1 39.43 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP IV PRZYBYŁ Janusz # Z/0383/20 2023 LDK!
3 15 s 1 39.65 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U16 WP IV # LDK!
4 17 s 1 39.95 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
5 22 s 1 47.06 LANGER Mateusz UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/0156/20 2022 LDK!
1 18 s 2 44.83 ECHAUST Mateusz UKB Szubin 2006 U16 KP -- LDK!
2 20 s 2 45.07 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
3 s 2 45.70 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1575/20 2023 LDK!
4 19 s 2 46.35 SOBCZAK Maciej UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/5523/19 2022 LDK!
5 24 s 2 48.80 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
6 26 s 2 54.20 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2023 LDK!
1 13 s 3 38.94 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP III WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
2 23 s 3 47.63 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
3 25 s 3 53.66 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0569/20 2023 LDK!
4 27 s 3 57.57 GIERACH Jakub BKS Bydgoszcz 2009 U12 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0570/20 2023 LDK!
1 1 s 4 33.64 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
2 2 s 4 33.98 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021
3 3 s 4 34.98 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
4 5 s 4 35.57 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2023 LDK!
5 6 s 4 35.59 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP --
6 7 s 4 35.99 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- B.D.
1 4 s 5 35.03 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
2 8 s 5 36.23 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
3 9 s 5 36.75 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
4 10 s 5 37.11 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
5 12 s 5 38.39 JAKUBOWSKI Mateusz MKL Jarocin 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/2879/20 2021 LDK!
6 16 s 5 39.71 MAJEWSKI Mateusz MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1754/19 2021 LDK!
600 m M
1 3 s 1 1:29.97 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
2 5 s 1 1:31.51 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD III
3 6 s 1 1:31.62 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP III DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2023 LDK!
4 8 s 1 1:39.86 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
5 9 s 1 1:40.16 ZASADA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5322/18 2020 BEZ LDK!
6 10 s 1 1:44.11 FRYGIER Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2005 U16 KP -- B.D. Z/3033/20 2021
7 11 s 1 1:45.49 MALCER Marek MKL Toruń 2007 U14 KP --
1 1 s 2 1:23.02 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
2 2 s 2 1:28.07 FRĄTCZAK Jerzy CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- B.D. #
3 4 s 2 1:30.93 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
4 7 s 2 1:39.53 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U16 LD V
5 12 s 2 1:54.43 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2023 LDK!
6 13 s 2 1:54.55 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2023 LDK!
7 14 s 2 2:04.90 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:46.03 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
2 2 s 1 2:47.15 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 2:48.75 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:50.20 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin # 2005 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2023 LDK!
5 5 s 1 2:50.64 KMIEĆ Jędrzej UKB Szubin 2005 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/0945/18 2021 BEZ LDK!
6 11 s 1 2:59.57 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2023 LDK!
7 12 s 1 3:06.48 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
8 14 s 1 3:07.06 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/0160/20 2023
9 15 s 1 3:07.91 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2023 LDK!
10 16 s 1 3:15.45 KALKA Jakub MKS Baszta Szamotuły # 2007 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/3013/22 2022 LDK!
1 6 s 2 2:51.75 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
2 7 s 2 2:53.26 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2023 LDK!
3 8 s 2 2:54.00 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V B.D. # Z/3183/20 2022
4 9 s 2 2:55.71 SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań # 2006 U16 WP V GRENDA Jan # Z/1656/19 2023 LDK!
5 10 s 2 2:58.11 KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena # Z/2492/20 2023 LDK!
6 13 s 2 3:06.97 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0558/20 2023 LDK!
7 17 s 2 3:16.67 PAWEŁCZYK Kamil MKL Jarocin 2005 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1854/20 2021 LDK!
8 18 s 2 3:23.71 WĘGIERSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- # LDK!
9 19 s 2 3:26.37 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0346/18 2023 BEZ LDK!
10 20 s 2 3:37.13 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2023 LDK!
2000 m M
1 s 1 5:51.72 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
2 s 1 6:10.13 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
3 s 1 6:14.84 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2023 BEZ LDK!
4 s 1 6:33.83 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
5 s 1 6:47.02 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 2003 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0209/15 2022 5
6 s 1 7:12.87 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/0245/20 2023 LDK!
7 s 1 7:25.24 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U16 LD --
110 m pł MŁ M
1 s 1 18.58 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM 0.0 --
2 s 1 18.68 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 s 1 18.86 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP 0.0 -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.68 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP 0.0 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 14.70 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB 0.0 II SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
3 s 1 17.10 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP 0.0 IV
200 m pł M
1 1 s 1 29.40 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U16 WP 0.0 V LDK!
2 2 s 1 29.67 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 V KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 5 s 1 31.75 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U16 WP 0.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2023
4 6 s 1 31.87 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM 0.0 --
5 7 s 1 32.36 CZAJKA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP 0.0 -- UNGER Krzysztof Z/2831/19 2023
6 12 s 1 38.54 KURKIEWICZ Jakub UKB Szubin 2005 U16 KP 0.0 -- PAWLAK Sandra Z/1125/16 2021 BEZ LDK!
1 3 s 2 30.88 CZERNIAK Fabian MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -1.0 -- LDK!
2 4 s 2 31.08 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.0 -- ZIELIŃSKA Janina # Z/4310/19 2023 LDK!
3 8 s 2 33.70 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -1.0 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
4 9 s 2 34.11 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
5 10 s 2 34.54 KOPYCIŃSKI Antoni MKL Toruń 2009 U12 KP -1.0 --
6 11 s 2 37.15 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -1.0 -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2023 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:08.36 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V B.D. B.D. # Z/5226/18 2022
2 2 s 1 3:13.57 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U16 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2023
3 3 s 1 3:15.56 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:16.33 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0554/20 2023 LDK!
5 5 s 1 3:16.49 PIETRZAK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0991/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:20.67 DANEK Marcin OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -- LDK!
7 7 s 1 3:24.64 POPIELAREK Paweł LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- # LDK!
  s 1 DNF MODRZEJEWSKI Szymon UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 46.61 KUCHARSKI Antoni
KOŁODZIEJ Kacper
MINKLEJ Adrian
LACH Radosław
MKL Toruń 2006
2005
2005
2006
U16 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0589/20
Z/3190/20
, Z/0697/18
Z/3189/20
2023
2023
, 2023
2023


BEZ
BEZ
2 s 1 50.45 POPIELAREK Paweł
CZMARA Wiktor
ZASADA Wiktor
BAJRASZEWSKI Tomasz
LKS Vectra Włocławek 2005
2006
2006
2006
U16 KPO --
NOWAKOWSKA Agnieszka
DOBROSIELSKA Martyna
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0554/20
Z/5322/18
Z/0568/18
2023
2020
2023

BEZ
BEZ
3 s 1 50.99 WOJCIECHOWSKI Piotr
ZŁOTOWSKI Szymon
STENKA Kamil
MARCHLEWSKI Adrian
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005
2006
2005
2007
U16 KPO -- KENSIK Jan KENSIK Jan
B.D. KENSIK Jan
KENSIK Jan
, Z/4126/20
, Z/4966/18
Z/3453/19
, 2023
, 2023
2023

5

4 s 1 51.38 GRZESIŃSKI Aleks
BRODALA Maksym
KURZEWSKI Kacper
KANIEWSKI Maksymilian
UKS Czapla Białe Błota 2005
2005
2006
2006
U16 KPO --
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/1069/19
, Z/1072/19
Z/3126/18
2023
, 2023
2023


BEZ
5 s 1 54.80 KMIEĆ Jędrzej
LANGER Mateusz
SOBCZAK Maciej
ECHAUST Mateusz
UKB Szubin 2005
2007
2007
2006
U16 KPO -- PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
Z/0945/18
Z/0156/20
Z/5523/19
2021
2022
2022
BEZ


1 s 2 42.83 BOIŃSKI Dominik
KASZYŃSKI Dawid
TRZÓSŁO Adrian
GRZEGRZÓŁKA Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2001
2002
U20 KPO -- NIEBUDEK Sylwester B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
Z/0178/20
Z/0440/19
2023
2023

2


  s 2 DNF KASIŃSKI Hubert
MALENDOWICZ Filip
SUTY Kacper
SELERZYŃSKI Hubert
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003
2003
2003
2004
U18 KPO --
KARNAS Zbigniew

KARNAS Kinga KOHUTEK Artur
, Z/0760/16
, 2023
3

  s 2 DQ KOWALSKI Bartosz
JANKOWSKI Oliwer
SADOWSKI Fryderyk
KEMPA Filip
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2004
U18 WLP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław

, Z/0412/17
Z/0288/17
, 2023
2023


4x400 m M
1 s 1 3:29.01 SELERZYŃSKI Hubert
MOSZCZYŃSKI Wiktor
KABATA Filip
MALENDOWICZ Filip
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2003
2003
2003
U18 KPO -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur

KRZEWIŃSKI Ignacy
KARNAS Zbigniew
, Z/0760/16
, 2023

3
3
2 s 1 3:51.32 CIĘSZKI Paweł
WANIAK Dominik
KAMIŃSKI Paweł
KUNICKI Michał
LUKS Start Nakło 2004
2004
2004
2004
U18 KPO --

B.D.
KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin
, Z/1197/18
, 2023

4
Wzwyż M
1 f 1 2.10 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2023 LDK!
2 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK!
3 f 1 1.95 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP II CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 1.95 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/4605/17 2023 5 LDK!
3 f 1 1.95 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2023
6 f 1 1.95 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP II PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
7 f 1 1.90 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP III KAŃSKI Ryszard # Z/4854/19 2023 LDK!
8 f 1 1.90 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP III SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2023
9 f 1 1.85 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław B.D. # Z/0049/15 2023 5 LDK!
10 f 1 1.75 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej 3 LDK!
12 f 1 1.50 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
13 f 1 1.45 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 7.15 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP 0.0 II SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2021 2
2 f 1 6.60 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP 0.0 III JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
3 f 1 6.37 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP +1.0 III LDK!
4 f 1 6.23 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -2.2 IV JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK!
5 f 1 6.14 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U18 KP 0.0 IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
6 f 1 6.01 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP -0.2 IV
7 f 1 5.82 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U18 KP +0.7 -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
8 f 1 5.82 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U23 KP 0.0 -- B.D. # 3
9 f 1 5.54 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -0.5 -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
10 f 1 5.53 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP -1.3 -- DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK! 17 66
11 f 1 5.41 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP 0.0 --
12 f 1 5.23 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP 0.0 -- OLEJNICKA Dominika # BEZ LDK!
13 f 1 5.20 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP +1.5 -- LDK!
14 f 1 5.19 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U16 WP -1.3 -- LDK!
15 f 1 5.14 CZERNIAK Fabian MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP +0.4 -- LDK!
16 f 1 5.10 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP +0.3 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
17 f 1 4.90 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U14 KP 0.0 -- DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek # Z/0893/20 2023 LDK! 3 51
18 f 1 4.65 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -0.9 -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
19 f 1 4.40 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
20 f 1 4.24 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 2002 U20 KP -1.8 -- PAWLAK Sandra Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.10 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP +0.4 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 10.81 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM 0.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
3 f 1 10.00 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP +0.9 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 9.82 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań # 2007 U14 WP -1.5 -- CZERNIAK Przemysław # Z/5170/19 2023 LDK!
5 f 1 9.08 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP 0.0 -- LDK!
6 f 1 8.47 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP 0.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.84 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
2 f 1 13.33 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV LDK!
3 f 1 12.29 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 2003 U18 KP --
4 f 1 12.26 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --
1 f 2 10.35 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U14 KP -- DMP U20 HULISZ Robert # Z/3168/19 2023 68
1 f 3 12.28 CHWIŁOWICZ Oskar MKS Inowrocław 2005 U16 KP V #
2 f 3 11.41 MOCZADŁO Miłosz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN V GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
3 f 3 10.96 PILCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP V KARNAS Zbigniew BEZ LDK!
4 f 3 10.13 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
5 f 3 10.00 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
6 f 3 7.97 JAKUBOWSKI Paweł KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- LDK!
7 f 3 7.58 JAKUBOWSKI Piotr KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- LDK!
8 f 3 7.32 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 2 12.76 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.37 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
2 f 1 13.08 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS III B.D. #
Dysk (0.75) M
1 f 1 34.85 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK!
2 f 1 30.40 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1592/20 2023 LDK!
3 f 1 19.79 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 47.10 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP II B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 39.68 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
3 f 1 36.09 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
4 f 1 28.84 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
5 f 1 28.58 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
6 f 1 19.32 JUSZKOWSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
7 f 1 16.17 STELMASZYK Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
  f 1 NM LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.39 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
2 f 1 41.43 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
3 f 1 41.24 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III KENSIK Jan Z/4964/18 2023 4
4 f 1 39.65 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III LDK!
5 f 1 32.47 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2023 5 LDK!
6 f 1 31.37 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2023 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 36.09 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
2 f 1 35.08 WNUKOWSKI Aleksander Daniel LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1319/19 2020 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 51.12 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
2 f 1 43.47 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS II B.D. #
Młot (4) M
1 f 1 22.72 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U14 WP -- B.D. Z/3238/22 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 63.43 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2023 5 LDK!
2 f 1 53.37 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 49.63 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2023 5 LDK!
4 f 1 47.71 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2023 5 LDK!
5 f 1 42.14 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2023 5 LDK!
6 f 1 42.12 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP IV LDK!
7 f 1 33.51 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2023 BEZ
8 f 1 31.85 KAMIŃSKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- B.D. LDK!
1 f 2 48.46 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 45.66 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
3 f 2 45.62 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP IV HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!
4 f 2 43.57 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno # 2005 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/5101/19 2023 LDK!
5 f 2 41.45 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
6 f 2 41.44 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV DMP U20 JUSZCZAK Stanisław # Z/3021/17 2023 LDK! 96
Młot (6) M
1 f 1 58.15 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2023 2
2 f 1 45.43 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III
Młot (7.26) M
1 f 1 54.57 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS I
2 f 1 54.06 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2023
3 f 1 46.68 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno 2000 U23 WP II
4 f 1 44.26 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB III KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1
Oszczep (500) M
1 f 1 35.89 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota # 2007 U14 KP -- BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2023 LDK!
2 f 1 28.37 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U14 WP -- LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 46.31 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 43.66 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP IV JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward # , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 42.60 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
4 f 1 39.91 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 36.02 PIŁAT Jan MKL Toruń # 2006 U16 KP -- JETTER Piotr HULISZ Robert # , Z/4462/19 , 2023 LDK!
6 f 1 30.58 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
7 f 1 30.57 CHWIŁOWICZ Oskar MKS Inowrocław 2005 U16 KP -- #
8 f 1 28.50 JUSZKOWSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
9 f 1 22.65 BULIŃSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
10 f 1 20.64 JAKUBOWSKI Paweł KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- LDK!
11 f 1 20.37 STELMASZYK Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
12 f 1 20.08 JAKUBOWSKI Piotr KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- LDK!
  f 1 NM RYTLEWSKI Jakub UKS Lipusz 2005 U16 PM --
Oszczep (700) M
1 f 1 59.43 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
2 f 1 45.37 FAJFER Wojciech MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP IV #
3 f 1 44.54 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2021 BEZ LDK!
4 f 1 41.29 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --
Oszczep (800) M
1 f 1 56.92 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.598500967026 sekund