Włocławek 28 - 30.08.2020
96. PZLA Mistrzostwa Polski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 17 r 1 12.17 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +0.1 II B.D.  ZKN  
2 18 r 1 12.18 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ +0.1 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1  SKN  
3 21 r 1 12.34 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP +0.1 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
4 22 r 1 12.34 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ +0.1 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
5 23 r 1 12.44 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP +0.1 II B.D. 1
6 26 r 1 12.84 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +0.1 III #
7 27 r 1 12.88 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +0.1 III #  ZKN  
1 19 r 2 12.21 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   SKN  
2 20 r 2 12.28 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.8 II B.D. # 1
3 24 r 2 12.69 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU -0.8 II
4 25 r 2 12.71 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -0.8 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
5 28 r 2 13.00 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.8 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
6 29 r 2 18.84 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP -0.8 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
1 1 e 1 11.56 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL -1.6 M DMP KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM  KN   SKN   159
2 3 e 1 11.84 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -1.6 M LEWANDOWSKI Jacek # M  KN   SKN  
3 5 e 1 11.86 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -1.6 I GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
4 11 e 1 12.15 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -1.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
5 16 e 1 12.29 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -1.6 II B.D. 2
6 17 e 1 12.31 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -1.6 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1  SKN  
7 18 e 1 12.34 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.6 II B.D. # 1
8 20 e 1 12.43 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U20 MZ -1.6 II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
1 2 e 2 11.84 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.5 M SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN  
2 6 e 2 11.92 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.5 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN   134
3 10 e 2 12.06 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ -1.5 I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
4 12 e 2 12.21 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -1.5 II  SKN  
5 14 e 2 12.26 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -1.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   SKN  
6 15 e 2 12.29 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -1.5 II KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
7 21 e 2 12.44 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -1.5 II B.D.  ZKN  
8 22 e 2 12.58 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -1.5 II B.D. 1
1 4 e 3 11.85 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -1.4 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
2 7 e 3 11.92 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -1.4 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
3 8 e 3 12.00 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.4 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN   129
4 9 e 3 12.04 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.4 I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN   126
5 13 e 3 12.22 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -1.4 II B.D.  SKN  
6 19 e 3 12.35 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
7 23 e 3 12.74 ORŁOWSKA Marta AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU -1.4 II
8 24 e 3 16.39 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -1.4 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
1 f 1 11.52 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL -1.3 M DMP KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM  KN   SKN   162
2 f 1 11.76 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.3 M SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 11.81 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -1.3 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
4 f 1 11.82 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -1.3 M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
5 f 1 11.84 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.3 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN   140
6 f 1 11.89 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -1.3 I LEWANDOWSKI Jacek # M  KN   SKN  
7 f 1 11.90 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN   136
8 f 1 11.96 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -1.3 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
200 m K
1 3 e 1 24.05 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ +0.6 I DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN   141
2 4 e 1 24.16 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +0.6 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2024  SKN  
3 8 e 1 24.49 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.6 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN   SKN  
4 14 e 1 24.89 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.6 I DMP KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  SKN   117
5 15 e 1 25.04 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ +0.6 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
1 1 e 2 23.92 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +0.5 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN   145
2 5 e 2 24.36 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU +0.5 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  SKN  
3 10 e 2 24.63 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +0.5 I DMP KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN   124
4 11 e 2 24.72 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP +0.5 I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
5 12 e 2 24.83 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ +0.5 I B.D. 2
1 2 e 3 24.05 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +0.3 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
2 6 e 3 24.36 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.3 I B.D.  SKN  
3 7 e 3 24.44 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +0.3 I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
4 9 e 3 24.54 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +0.3 I
5 13 e 3 24.84 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.3 I B.D. # 1
6 16 e 3 25.16 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +0.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
1 f 1 23.64 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +0.2 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN   154
2 f 1 23.84 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ +0.2 M DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN   148
3 f 1 24.08 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +0.2 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
4 f 1 24.13 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +0.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2024  SKN  
5 f 1 24.29 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU +0.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  SKN  
6 f 1 24.33 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +0.2 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN   SKN  
7 f 1 24.60 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.2 I B.D.  SKN  
8 f 1 24.66 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +0.2 I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
400 m K
1 3 e 1 53.36 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL M DMP MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN   151
2 5 e 1 53.67 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M B.D. # Z/0180/12 2024 M  KN   SKN  
3 8 e 1 54.40 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
4 10 e 1 54.74 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
5 16 e 1 56.40 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2024
6 19 e 1 59.79 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ III B.D. # BEZ
1 1 e 2 53.03 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN   156
2 6 e 2 53.87 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M DMP ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN   145
3 9 e 2 54.58 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  SKN   136
4 11 e 2 54.88 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
5 13 e 2 55.61 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   SKN   123
6 14 e 2 55.71 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  SKN  
7 17 e 2 57.43 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  KNF   SKN   102
1 2 e 3 53.16 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M DMP BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KN   SKN   154
2 4 e 3 53.45 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2024 MM  KN   SKN  
3 7 e 3 54.21 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2024  SKN   140
4 12 e 3 55.45 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
5 15 e 3 55.72 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej Z/1061/13 2021 1
6 18 e 3 57.70 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II B.D. 3
1 f 1 51.44 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL MM DMP MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN   178
2 f 1 52.14 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM DMP BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KN   SKN   168
3 f 1 52.23 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU MM DMP MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN   167
4 f 1 52.26 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2024 MM  KN   SKN  
5 f 1 52.86 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M DMP ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN   158
6 f 1 52.91 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M B.D. # Z/0180/12 2024 M  KN   SKN  
7 f 1 53.93 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2024  SKN   144
8 f 1 53.99 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
800 m K
1 1 e 1 2:07.15 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I DMP KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2024 MM  KN   SKN   133
2 2 e 1 2:07.21 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2024 MM  KN  
3 3 e 1 2:07.45 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I  SKN  
4 4 e 1 2:07.88 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. 1
5 5 e 1 2:08.35 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
6 6 e 1 2:08.70 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U20 MZ I ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/1766/15 2021  ZKN   KNF   SKN  
7 11 e 1 2:10.37 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL I
8 12 e 1 2:10.65 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 Sen PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
1 7 e 2 2:08.91 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022  KN   SKN  
2 8 e 2 2:08.93 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M  KN   SKN   123
3 9 e 2 2:08.97 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I  KN   SKN  
4 10 e 2 2:09.02 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   122
5 13 e 2 2:10.78 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL II B.D. Z/4043/11 2022
6 14 e 2 2:10.82 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
7 15 e 2 2:14.43 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II DMP JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN   94
8 16 e 2 2:14.83 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
1 f 1 2:04.52 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022  KN   SKN  
2 f 1 2:04.64 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2024 MM  KN  
3 f 1 2:05.12 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I DMP KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2024 MM  KN   SKN   146
4 f 1 2:05.61 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M  KN   SKN   142
5 f 1 2:06.25 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I  KN   SKN  
6 f 1 2:07.33 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I  SKN  
7 f 1 2:07.48 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. 1
8 f 1 2:08.72 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
1500 m K
1 1 s 1 4:15.89 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2024 MM  KN   SKN   148
2 2 s 1 4:18.25 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 3 s 1 4:19.41 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M  KN   SKN  
4 4 s 1 4:20.95 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL I B.D. Z/4043/11 2022
5 5 s 1 4:21.01 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2024 M  KN   SKN   133
6 6 s 1 4:22.39 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 4:25.23 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2024
8 8 s 1 4:27.38 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
9 9 s 1 4:27.99 MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Sen SL I OPUCHLIK Tomasz # Z/2320/11 2024
10 10 s 1 4:32.80 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
5000 m K
1 1 s 1 16:06.02 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD I DMP B.D. # Z/1252/11 2024  KN   SKN   152
2 2 s 1 16:08.07 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2022  KN   SKN  
3 3 s 1 16:09.68 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M  KN   SKN  
4 4 s 1 16:11.50 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN I WOSIEK Jacek Z/3500/11 2024 MM  SKN  
5 5 s 1 16:13.35 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2024  SKN  
6 6 s 1 16:18.47 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU I GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2651/11 2024  KN   SKN  
7 7 s 1 16:25.03 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol # 1986 Sen PD I KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024
8 8 s 1 16:25.84 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2024 LDK!  ZKN  
9 9 s 1 16:28.35 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U20 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
10 10 s 1 16:29.98 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK I B.D. B.D. # Z/1585/11 2024 1
11 11 s 1 16:36.69 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I
12 12 s 1 16:37.60 KACZMAREK Monika AZS Łódź 1989 Sen LD I B.D. B.D. Z/3292/15 2022 2
13 13 s 1 16:38.68 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2024
14 14 s 1 16:40.07 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990 Sen ZP I  SKN  
15 15 s 1 16:44.37 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD I DMP B.D. GIŻYŃSKI Mariusz , Z/3112/11 , 2024  SKN   132
16 16 s 1 17:12.81 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 1992 Sen ZP I B.D. Z/2131/11 2024
17 17 s 1 17:19.96 MAZEK Emilia KS AZS AWF Warszawa # 1993 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz Z/1043/17 2024
100 m pł K
1 1 e 1 13.35 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -1.0 M MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN   SKN  
2 4 e 1 13.67 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.0 I DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN   152
3 6 e 1 13.97 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -1.0 I DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   139
4 8 e 1 14.11 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -1.0 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024 133
5 9 e 1 14.12 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.0 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   133
1 2 e 2 13.39 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -0.7 M DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KNF   SKN   165
2 3 e 2 13.55 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -0.7 M DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN   157
3 5 e 2 13.71 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -0.7 I B.D. #  KNF   SKN  
4 7 e 2 14.05 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.7 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN   135
5 10 e 2 14.62 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -0.7 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
6 11 e 2 14.76 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -0.7 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021  ZKN  
1 f 1 13.04 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -0.7 MM MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN   SKN  
2 f 1 13.27 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -0.7 M DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KNF   SKN   170
3 f 1 13.52 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -0.7 M DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN   159
4 f 1 13.55 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.7 M DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   SKN   157
5 f 1 13.82 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -0.7 I B.D. #  KNF   SKN  
6 f 1 13.93 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -0.7 I DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN   141
7 f 1 13.96 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.7 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN   139
8 f 1 14.06 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -0.7 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024 135
400 m pł K K
1 2 e 1 58.42 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/3750/11 2024 MM  KN   SKN   151
2 4 e 1 58.96 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  ZKN   SKN   145
3 7 e 1 59.33 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  KNF   SKN  
4 10 e 1 60.94 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP I B.D.  ZKN  
5 13 e 1 62.03 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1 115
1 3 e 2 58.75 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
2 5 e 2 59.20 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM M SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
3 9 e 2 59.74 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 11 e 2 61.02 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024 124
5 16 e 2 63.19 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
6 17 e 2 63.80 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. #  ZKN  
1 1 e 3 58.42 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M DMP PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  KN   SKN   151
2 6 e 3 59.29 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ M #  KN   SKN  
3 8 e 3 59.65 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I  SKN  
4 12 e 3 61.54 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024 119
5 14 e 3 62.32 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP I HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
6 15 e 3 62.46 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024  ZKN   SKN   111
1 f 1 56.23 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS MM DMP ROŻEJ Marek Z/3750/11 2024 MM  KN   SKN   176
2 f 1 57.40 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
3 f 1 58.12 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M DMP PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  KN   SKN   154
4 f 1 58.92 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP M  SKN  
5 f 1 59.19 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM M SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
6 f 1 59.44 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  ZKN   SKN   140
7 f 1 60.52 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  KNF   SKN  
  f 1 DNS ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ -- #  KN   SKN  
4x100 m K
1 6 s 1 47.62 JATKIEWICZ Izabela
PRUSIŃSKA Małgorzata
ŻUK Natalia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2000
2000
U23 WMZ -- NIESTATEK Szymon


KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek
Z/5539/15
Z/2957/15
2022
2024
3

2 7 s 1 47.68 WOŁOWICZ Wiktoria
FARASIEWICZ Monika
STRUGIŃSKA Oliwia
ŁOŚ Lucyna
AZS-AWFiS Gdańsk 2002
2002
2003
2001
U20 POM -- B.D.
B.D. B.D.

RUDZIK Grzegorz
Z/5288/15
2024
2


3 8 s 1 48.58 LIS Klaudia
SKRZYPNIK Kamila
TARKOWSKA Natalia
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń 2002
2001
2002
2001
U20 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1806/16
Z/1575/16
Z/1576/16
Z/1895/16
2021
2021
2022
2024
2

3

4 9 s 1 49.53 SUCHECKA Katarzyna
NOWAKOWSKA Marcelina
ŻUROWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
AKL Ursynów Warszawa 2001
2002
2001
2001
U20 MAZ --
OBROCKI Bogdan B.D.
RĄCZKA Paweł B.D.
B.D.
Z/2149/16
Z/1754/17
2023
2024



5 10 s 1 50.01 ILCZUK Weronika
PIECHUTA Aleksandra
BUZA Aleksandra
SZKLARZ Patrycja
KS Sprinterzy.com Kraków 1986
1989
1998
1995
Sen MLP -- LEMIESZ Aneta
LEMIESZ Aneta
B.D.
B.D.
Z/2529/20
Z/2528/20
Z/1689/12
2023
2024
2021


BEZ

1 1 s 2 44.79 GUZOWSKA Paulina
STEFANOWICZ Magdalena
WĘGLARZ Natalia
SWOBODA Ewa
AZS-AWF Katowice 2000
2000
1998
1997
Sen SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.

KRUPA Iwona
Z/4472/15
Z/4569/15
Z/1069/13
2024
2024
2024


MM
2 2 s 2 45.51 OSIŃSKA Martyna
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 2001
1999
1999
1999
U23 MAZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D.
SASKA Tomasz B.D.
KĘDZIORA Robert B.D. B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/5568/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2024
2023
2024
2024




3 3 s 2 45.52 DUCHNOWSKA Natalia
PALUCH Justyna
PALUCH Paulina
WOJCIESZEK Anna
AZS-AWF Warszawa 1996
1997
1998
1991
Sen MAZ -- B.D.
B.D.
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
B.D. B.D. RĄCZKA Paweł
Z/0261/14
, Z/1793/13
2024
, 2024
1
2


4 4 s 2 46.48 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna
SOKÓLSKA Katarzyna
KOGUT Zuzanna
WEILAND Natasza
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999
1993
2002
1997
Sen KPO -- B.D. RZEPKA Marek
LEWANDOWSKI Jacek
B.D.
B.D.
, Z/0250/15
, 2024

M

1
5 5 s 2 46.80 SZYMKOWICZ Anna
OCHOCKA Ewa
FORKASIEWICZ Agata
WIDAWSKA Natalia
KS AZS AWF Wrocław 1998
1996
1994
1999
Sen DOL -- B.D.

B.D.
B.D. KOBIAŁKA Kamil
, Z/2554/15
, 2024



4x400 m K
1 1 s 1 3:36.83 PAŁYS Anna
WIDAWSKA Natalia
LINKIEWICZ Joanna
KACZMAREK Natalia
KS AZS AWF Wrocław 1995
1999
1990
1998
Sen DOL -- ROŻEJ Marek
B.D. KOBIAŁKA Kamil
ROŻEJ Marek
ROŻEJ Marek
Z/1435/11
, Z/2554/15
Z/3750/11
Z/1152/14
2024
, 2024
2024
2024
M

MM

2 2 s 1 3:36.85 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
JÓŹWIK Joanna
KORZUCH Julia
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
AZS-AWF Katowice 1995
1991
1995
1992
Sen SLK -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
OGONOWSKI Jakub
PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław
MATUSIŃSKI Aleksander
Z/1477/11
Z/4322/11
, Z/0727/12
Z/2913/11
2024
2022
, 2024
2024



MM
3 3 s 1 3:38.31 WRONA-KUTRZEPA Alicja
DROZD Wiktoria
PIETRUCZUK Natalia
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1996
2001
1999
1992
Sen LBE -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew
Z/1754/12
Z/6101/15
Z/1853/16
Z/0286/11
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 3:38.89 CUBER Karolina
KARAŚ Mariola
CHRYCZYK Katarzyna
GAWORSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 1997
1996
1995
1995
Sen MLP -- GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
MIREK Wacław B.D.
B.D.
Z/1061/13
Z/0698/12
Z/0277/12
Z/0180/12
2021
2022
2022
2024
1
M
1
M
5 5 s 1 3:40.72 BARTNOWSKA Weronika
BARTOSIEWICZ Natalia
WYKA-MAJECKA Weronika
SARNA Angelika
AZS-AWF Warszawa 2000
1996
1994
1997
Sen MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D.
B.D.

WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/2676/16
Z/0800/13
2024
2024

1
M
6 6 s 1 3:48.72 KOWAL Weronika
BEKUS Joanna
BŁASZYK Wiktoria
WYCISZKIEWICZ Patrycja
OŚ AZS Poznań 1997
1997
1996
1994
Sen WLP -- B.D. BIEDERMANN Roman
B.D.
REJEWSKI Robert B.D.
KOSTRZEBA Jacek B.D.
, Z/0523/13
Z/1671/12
Z/0658/11
, 2024
2024
2024
1
1

MM
3000 m prz K
1 1 s 1 9:57.16 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 1989 Sen PK M KOWAL Piotr Z/0093/11 2023 MM  KN  
2 2 s 1 10:06.56 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990 Sen ZP M  SKN  
3 3 s 1 10:11.51 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU M DMP B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024  KN   SKN   137
4 4 s 1 10:51.56 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL I  KNF   SKN  
5 5 s 1 11:01.85 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 Sen KP I B.D. 1
Wzwyż K
1 f 1 1.88 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986 Sen PD M  KN   SKN  
2 f 1 1.80 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1  SKN  
3 f 1 1.77 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN  
4 f 1 1.77 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   SKN   129
5 f 1 1.74 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  SKN  
6 f 1 1.70 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD I B.D. #  KNF   SKN  
6 f 1 1.70 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2024 LDK!  ZKN   108
8 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U20 LD II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   93
Tyczka K
1 f 1 4.20 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 Sen ZP M  SKN  
2 f 1 4.20 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP M B.D.  KN   SKN  
3 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   SKN   162
4 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. Z/0583/15 2021  SKN  
5 f 1 3.80 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U20 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1 LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 3.80 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN  
8 f 1 3.80 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
8 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024  KNF   SKN  
10 f 1 3.80 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL I #  KNF   SKN  
  f 1 NM CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL -- DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
W dal K
1 f 1 6.35 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.8 M  KN   SKN  
2 f 1 6.23 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL +0.4 M DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024  KN   SKN   144
3 f 1 6.16 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +3.0 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2024 1
4 f 1 6.12 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.4 I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN  
5 f 1 6.09 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +0.5 I DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   SKN   133
6 f 1 6.05 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.5 I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  KNF   SKN  
7 f 1 6.01 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP +0.5 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN  
8 f 1 5.97 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP +0.4 I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  SKN  
9 f 1 5.83 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB +2.4 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN   SKN  
10 f 1 5.81 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP +0.7 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   113
11 f 1 5.75 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +2.7 II MAKARUK Tadeusz  KNF   SKN  
12 f 1 5.74 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK +0.8 II BORA Piotr # Z/1399/12 2023
13 f 1 5.69 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.0 II DMP JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2 105
14 f 1 5.49 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.3 II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  ZKN  
15 f 1 5.43 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ +1.1 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021  ZKN  
16 f 1 5.36 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU +0.8 III
Trójskok K
1 f 1 13.55 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -0.2 M LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2024 1
2 f 1 13.52 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.1 M DMP SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN   164
3 f 1 13.45 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 U23 LD +0.1 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KNF   SKN   161
4 f 1 12.68 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.4 I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  ZKN  
5 f 1 12.34 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD -1.6 I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 12.27 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 1994 Sen WP -1.7 I
7 f 1 12.15 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD -0.1 I  KNF   SKN  
8 f 1 12.10 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +0.4 I MAKARUK Tadeusz  KNF   SKN  
9 f 1 12.06 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP 0.0 I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
10 f 1 11.79 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB 0.0 II #  ZKN  
11 f 1 11.52 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.6 II B.D.
Kula (4) K
1 f 1 18.09 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU MM LIĆWINKO Michał # Z/4665/11 2023 MM  KN   SKN  
2 f 1 17.34 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM  KN   SKN   166
3 f 1 16.80 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M  KNF   SKN  
4 f 1 15.94 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2022 M
5 f 1 14.24 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN  
6 f 1 13.74 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL I # LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 13.56 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
8 f 1 13.35 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I #  KNF   SKN  
9 f 1 13.09 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 1998 U23 PM I
10 f 1 12.46 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD II KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
11 f 1 12.20 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1361/13 2021
12 f 1 11.35 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ III
Dysk (1) K
1 f 1 55.28 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4129/11 2024  KN   SKN   157
2 f 1 54.50 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNF   SKN  
3 f 1 49.59 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022  SKN  
4 f 1 49.29 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2024 1
5 f 1 45.70 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
6 f 1 45.19 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2024  ZKN   SKN   118
7 f 1 44.29 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
8 f 1 40.75 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!  ZKN  
9 f 1 39.83 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU II
10 f 1 38.69 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
11 f 1 37.45 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD II B.D.  ZKN  
Młot (4) K
1 f 1 72.85 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK MM FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 70.94 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 Sen LU MM KOPRON Witold Z/4597/11 2024  KN   SKN  
3 f 1 67.19 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP M  KN   SKN  
4 f 1 66.20 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KN   SKN   179
5 f 1 65.77 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!  SKN  
6 f 1 63.81 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN   172
7 f 1 62.35 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I B.D. 1  KN   SKN  
8 f 1 61.75 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2024 1 165
9 f 1 58.86 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
10 f 1 53.79 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I B.D.  ZKN   SKN  
11 f 1 49.21 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
12 f 1 46.46 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II B.D.  ZKN   SKN  
  f 1 NM HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- B.D.  ZKN   SKN  
Oszczep (600) K
1 f 1 62.66 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD MM WOJNA Cezary # Z/1412/12 2024 M  KN   SKN  
2 f 1 52.84 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2024 1  KN   SKN  
3 f 1 51.46 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  ZKN  
4 f 1 51.25 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I  SKN  
5 f 1 51.13 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka # 1997 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2024  KN   SKN  
6 f 1 51.01 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I DMP B.D. WITEK Mirosław # , Z/4493/11 , 2024  KN   140
7 f 1 50.14 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2024 1  KN   SKN  
8 f 1 49.16 ANDRUKONIS Gabriela KS Podlasie Białystok # 2002 U20 PD I DMP B.D. WOJNA Cezary , Z/3069/17 , 2024  KNF   SKN   133
9 f 1 45.20 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB I PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023  SKN  
10 f 1 44.13 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2024  ZKN   112
11 f 1 43.93 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II #  ZKN  
12 f 1 43.57 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
13 f 1 43.50 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II B.D. # 1
14 f 1 43.38 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U20 ZP II GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024  SKN  
15 f 1 43.13 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II #
Chód 5 km K
1 1 s 1 21:13.69 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KN  
2 2 s 1 22:35.03 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2024 MM  KN  
3 3 s 1 23:11.98 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM -- BRZOZOWSKI Artur # Z/1228/11 2024 1  KN  
4 4 s 1 25:05.82 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław Z/5209/15 2022 1
5 5 s 1 25:17.09 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U23 PK --
6 6 s 1 25:23.34 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000 U23 PK --  ZKN  
100 m M
1 19 r 1 10.92 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.9 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
2 21 r 1 10.95 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -0.9 II B.D. 1  KN   SKN  
3 22 r 1 10.97 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -0.9 II B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
4 24 r 1 11.08 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -0.9 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
5 25 r 1 11.30 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 Sen MA -0.9 II
1 17 r 2 10.90 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -0.4 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
2 18 r 2 10.91 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 110
3 20 r 2 10.93 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -0.4 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  ZKN   SKN  
4 23 r 2 10.99 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -0.4 II  SKN  
5 26 r 2 11.38 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -0.4 III  KNF   SKN  
6 27 r 2 11.54 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
1 1 e 1 10.62 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -2.1 M KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
2 4 e 1 10.68 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -2.1 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
3 5 e 1 10.69 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -2.1 I DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN   130
4 8 e 1 10.81 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -2.1 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
5 17 e 1 11.01 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -2.1 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
6 20 e 1 11.04 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -2.1 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
7 21 e 1 11.04 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -2.1 II  SKN  
1 3 e 2 10.67 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP -1.3 I  SKN  
2 6 e 2 10.73 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -1.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN   126
3 7 e 2 10.75 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -1.3 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
4 9 e 2 10.87 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -1.3 I
5 13 e 2 10.96 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.3 II B.D. 1  KN   SKN  
6 15 e 2 10.98 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -1.3 II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
7 19 e 2 11.04 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -1.3 II B.D. B.D. Z/0103/14 2022
8 22 e 2 11.09 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -1.3 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  ZKN   SKN  
1 2 e 3 10.67 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -1.4 I DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN   131
2 10 e 3 10.91 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 110
3 11 e 3 10.93 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -1.4 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN   108
4 12 e 3 10.95 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.4 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   107
5 14 e 3 10.96 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -1.4 II DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!  ZKN  
6 16 e 3 10.98 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA -1.4 II  SKN  
7 18 e 3 11.03 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -1.4 II ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
8 23 e 3 11.12 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -1.4 II B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
1 f 1 10.51 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP -1.6 M  SKN  
2 f 1 10.56 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -1.6 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN   142
2 f 1 10.56 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -1.6 M KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
4 f 1 10.62 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -1.6 M DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN   136
5 f 1 10.65 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -1.6 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
6 f 1 10.65 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -1.6 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN   133
7 f 1 10.81 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -1.6 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
8 f 1 10.92 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.6 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 109
200 m M
1 3 e 1 21.45 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS +0.3 M  KN   SKN  
2 5 e 1 21.49 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP +0.3 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
3 9 e 1 21.74 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +0.3 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
4 13 e 1 22.07 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.3 II DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  ZKN   SKN   107
1 2 e 2 21.45 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -0.3 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN   132
2 4 e 2 21.47 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -0.3 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
3 10 e 2 21.76 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -0.3 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
4 11 e 2 21.93 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -0.3 II B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
1 1 e 3 21.34 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -0.4 M MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 6 e 3 21.59 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -0.4 I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
3 7 e 3 21.62 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -0.4 I DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN   125
4 8 e 3 21.68 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.4 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN   122
5 12 e 3 22.04 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -0.4 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
6 14 e 3 22.11 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -0.4 II  KNF   SKN  
1 f 1 21.18 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS -0.2 M  KN   SKN  
2 f 1 21.25 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -0.2 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 21.27 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -0.2 M MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 21.43 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -0.2 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
5 f 1 21.45 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -0.2 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN   132
6 f 1 21.50 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -0.2 I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
7 f 1 21.70 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -0.2 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   SKN   122
8 f 1 21.70 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -0.2 I DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN   122
400 m M
1 1 e 1 46.89 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP M B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 e 1 47.14 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KNF   SKN   140
3 4 e 1 47.40 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024  KN   SKN  
4 7 e 1 47.83 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I B.D.  ZKN  
5 9 e 1 47.92 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. 1
6 12 e 1 48.99 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023  KNF  
7 13 e 1 49.08 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  KNF   SKN  
1 3 e 2 47.23 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M  KN   SKN   138
2 5 e 2 47.71 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD I
3 6 e 2 47.82 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU I DMP MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN   127
4 8 e 2 47.85 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU I  SKN  
5 10 e 2 48.32 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN   117
6 11 e 2 48.54 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU II JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!  KNF  
7 14 e 2 50.93 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Masters MZ III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
1 f 1 46.35 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024  KN   SKN  
2 f 1 46.62 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KNF   SKN   150
3 f 1 46.80 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M  KN   SKN   147
4 f 1 47.25 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
5 f 1 47.32 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU I  SKN  
6 f 1 47.42 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD I
7 f 1 47.88 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU I DMP MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN   125
8 f 1 48.63 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II B.D.  ZKN  
800 m M
1 12 e 1 1:53.45 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  ZKN  
2 13 e 1 1:53.52 SZKUDLAREK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/6308/15 , 2024  KNF   SKN   97
3 15 e 1 1:53.99 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
4 18 e 1 1:54.81 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP II B.D.
5 19 e 1 1:55.10 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
6 21 e 1 1:56.24 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ II B.D.
1 5 e 2 1:50.51 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ I DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KN   SKN   124
2 6 e 2 1:51.00 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U20 KP I GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 7 e 2 1:51.42 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM I B.D.  ZKN  
4 9 e 2 1:51.92 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP II DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  KNF   SKN   111
5 11 e 2 1:52.17 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
6 16 e 2 1:54.38 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
7 20 e 2 1:56.10 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
8 22 e 2 1:56.28 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
1 1 e 3 1:49.09 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KN   SKN  
2 2 e 3 1:49.14 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U18 PM I KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
3 3 e 3 1:49.49 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I B.D. 2
4 4 e 3 1:50.06 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U20 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KNF   SKN  
5 8 e 3 1:51.67 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
6 10 e 3 1:52.02 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2024
7 14 e 3 1:53.62 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN   96
8 17 e 3 1:54.49 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
1 f 1 1:47.73 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U18 PM M KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 1:47.80 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU M B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KN   SKN  
3 f 1 1:48.30 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ M DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KN   SKN   147
4 f 1 1:49.60 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I B.D. 2
5 f 1 1:51.19 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U20 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KNF   SKN  
6 f 1 1:51.21 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  ZKN  
7 f 1 1:51.23 SZKUDLAREK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/6308/15 , 2024  KNF   SKN   117
8 f 1 1:52.93 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U20 KP II GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
1500 m M
1 1 s 1 3:53.09 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU II DMP B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KN   SKN   95
2 2 s 1 3:54.13 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU II #  KN   WCSS   SKN  
3 3 s 1 3:55.64 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KN   SKN  
4 4 s 1 3:56.41 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
5 5 s 1 3:57.21 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
6 6 s 1 3:58.15 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 3:59.37 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024 72
8 8 s 1 3:59.84 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL II LDK!  ZKN  
9 9 s 1 3:59.84 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNF  
10 10 s 1 4:00.01 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  ZKN   70
11 11 s 1 4:00.46 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
12 12 s 1 4:00.65 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
13 13 s 1 4:01.20 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
14 14 s 1 4:02.07 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN  
15 15 s 1 4:03.39 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
16 16 s 1 4:04.62 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM III B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
5000 m M
1 1 s 1 14:03.02 KULKA Szymon RLTL GGG Radom # 1993 Sen MZ I TRZOS Leszek # Z/2485/11 2024  SKN  
2 2 s 1 14:04.62 JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa # 1992 Sen MZ I B.D. DUKLANOWSKI Hubert # , Z/0700/11 , 2024
3 3 s 1 14:06.01 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 U23 MZ I DMP TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M  ZKN   SKN   129
4 4 s 1 14:07.87 NOWICKI Adam MKL Szczecin 1990 Sen ZP I B.D. # Z/0676/11 2024 M  SKN  
5 5 s 1 14:09.32 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I WOSIEK Jacek B.D. B.D. Z/0434/13 2024
6 6 s 1 14:18.68 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM I B.D. # Z/4896/18 2024 2
7 7 s 1 14:19.52 KARBOWIAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 Sen OP I B.D. # Z/0597/14 2024
8 8 s 1 14:28.87 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP II NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2024
9 9 s 1 14:30.47 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL II
10 10 s 1 14:31.47 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
11 11 s 1 14:32.00 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1986 Sen PM II DOBROWOLSKI Emil # Z/2257/11 2024
12 12 s 1 14:32.65 DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1989 Sen PD II B.D. Z/2532/11 2024
13 13 s 1 14:35.26 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ II B.D. B.D. # Z/4260/15 2024  KNF  
14 14 s 1 14:38.55 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo 1988 Sen PM II B.D. Z/1513/11 2021 2
15 15 s 1 14:48.55 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD II B.D. B.D. Z/0415/13 2023
16 16 s 1 14:51.60 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD II B.D.  ZKN  
17 17 s 1 14:52.86 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2024 2
18 18 s 1 14:54.08 ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol # 1993 Sen PD II B.D. Z/0247/11 2024
19 19 s 1 14:57.37 PAWŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1993 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/4190/11 2024
20 20 s 1 15:15.83 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 Sen LD III
21 21 s 1 15:16.02 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD III DMP B.D. Z/4502/11 2024 66
22 22 s 1 15:19.67 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 Sen PM III MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
  s 1 DNF OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP -- B.D. # Z/1405/11 2024 2
  s 1 DNF CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2024 2
110 m pł M
1 2 e 1 14.19 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 Sen MZ -0.8 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2023 M  KN   SKN  
2 5 e 1 14.54 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -0.8 I B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
3 7 e 1 14.78 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -0.8 I #  KN   SKN  
4 8 e 1 14.85 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -0.8 I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF  
5 10 e 1 15.89 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -0.8 III DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024  ZKN   71
1 1 e 2 14.18 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -2.0 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN   146
2 3 e 2 14.22 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -2.0 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN   143
3 4 e 2 14.29 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -2.0 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
4 6 e 2 14.73 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -2.0 I DMP TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN   118
5 9 e 2 15.88 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -2.0 III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 f 1 13.92 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -1.2 M DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN   160
2 f 1 13.97 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 Sen MZ -1.2 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2023 M  KN   SKN  
3 f 1 14.09 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -1.2 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN   150
4 f 1 14.20 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -1.2 I #  KN   SKN  
5 f 1 14.24 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -1.2 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
6 f 1 14.33 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -1.2 I B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
7 f 1 14.73 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -1.2 I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF  
8 f 1 14.87 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -1.2 I DMP TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN   112
400 m pł M
1 2 e 1 51.91 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN  
2 4 e 1 52.11 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2024
3 7 e 1 53.37 ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ I TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022  KN   SKN  
4 10 e 1 54.18 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # Z/0021/16 2024 LDK!  KNF   SKN   110
5 11 e 1 54.43 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP I WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 e 1 55.42 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2024 3
7 18 e 1 58.66 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS III #
1 3 e 2 51.91 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ I B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
2 5 e 2 52.51 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP I LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 6 e 2 52.92 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA I B.D. # Z/3806/11 2024  KN   SKN  
4 8 e 2 53.39 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL I KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  KNF   SKN  
5 13 e 2 55.10 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 Sen LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
6 17 e 2 56.77 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ III B.D. LDK!
1 1 e 3 51.35 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP M B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
2 9 e 3 53.66 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2024  KNF   SKN   117
3 12 e 3 54.45 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  ZKN   107
4 15 e 3 56.23 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
5 16 e 3 56.26 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ II B.D.
  e 3 DQ SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
1 f 1 50.07 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP M B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 50.20 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ M B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 51.08 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA M CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN  
4 f 1 51.56 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2024
5 f 1 52.20 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA I B.D. # Z/3806/11 2024  KN   SKN  
6 f 1 52.41 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP I LDK!  ROSU   KNF   SKN  
  f 1 DNS ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022  KN   SKN  
  f 1 DNS HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU -- DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2024  KNF   SKN  
4x100 m M
1 1 s 1 40.40 SACHARCZUK Radosław
CZYKIER Damian
ŁĘCZYCKI Artur
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 1993
1992
2000
2001
Sen POD -- GRANASZEWSKI Artur
JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
GRANASZEWSKI Artur
Z/1800/13
Z/3159/11
, Z/1532/15
Z/2667/18
2024
2024
, 2024
2024
1
MM

M
2 2 s 1 40.53 GRZEŚKOWIAK Krzysztof
SIUDA Mateusz
GAŁANDZIEJ Jakub
WYKROTA Patryk
OŚ AZS Poznań 1993
1998
1997
2000
Sen WLP --

B.D.
WALCZAK Michał B.D.
Z/1067/17
2024
1

3 3 s 1 40.68 KILJAN Krzysztof
DZIUBA Szymon
SUWARA Wiktor
STAŚKIEWICZ Dominik
AZS-AWF Warszawa 1999
1999
1996
1993
Sen MAZ -- WOJTKOWSKI Maciej
WOJTKOWSKI Maciej

B.D.
Z/0440/15
Z/0703/15
Z/4587/11
2024
2024
2022
1
1

4 4 s 1 43.03 SUCHOROWSKI Jan
PRZYŻECKI Dominik
ZIELIŃSKI Stanisław
CHUDAK Franciszek
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2001
2001
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
Z/1530/19
Z/2641/16
Z/4218/15
Z/4214/15
2024
2024
2024
2024



3
5 5 s 1 43.05 KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
MNICH Robert
TURSKI Krzysztof
RLTL ZTE Radom 2000
2000
1998
2000
U23 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D.
TRZOS Leszek B.D.
B.D.
Z/0565/17
Z/5567/15
2023
2024



6 6 s 1 43.33 KARPĘCKI Bartłomiej
KLOS Roger
BURKIEWICZ Eryk
KNAPCZYK Bartłomiej
KS Sprinterzy.com Kraków 1994
1993
2003
2001
Sen MLP --
OSTROWSKA Justyna B.D.
ŻĄDŁO Jacek B.D.
B.D. B.D.
Z/3199/17
, Z/0354/17
Z/2687/18
2024
, 2023
2021



7 7 s 1 44.47 MALANOWSKI Łukasz
SZKOPAŃSKI Jakub
TYMIŃSKI Piotr
WAŚKIEWICZ Norbert
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
1996
2000
2000
Sen MLP -- MALANOWSKI Łukasz
B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
Z/3997/15
, Z/1001/17
, Z/2505/17
2024
, 2024
, 2024

BEZ


  s 1 DNF KOZŁOWSKI Przemysław
KWIATKOWSKI Karol
SŁOWIKOWSKI Przemysław
BURDA Adam
AZS-AWF Katowice 1998
1996
1993
1999
Sen SLK -- B.D. PRENCEL Piotr
KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof B.D.
, Z/0326/14
Z/0558/13
Z/3333/11
Z/0601/17
, 2024
2024
2024
2024

M


4x400 m M
1 1 s 1 3:11.40 SZKUDLAREK Jakub
KSZCZOT Adam
BORKOWSKI Mateusz
RZEŹNICZAK Mateusz
RKS Łódź 2001
1989
1997
1998
Sen LDZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej

B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej
KOPEĆ Dominik B.D.
, Z/6308/15
, Z/0185/13
Z/0865/14
, 2024
, 2024
2024



2 2 s 1 3:11.48 KOTYRA Mikołaj
MIROSŁAW Cezary
KANIA Karol
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 2001
1997
1998
1990
Sen LBE -- JAROS Marek B.D. B.D.
B.D.
B.D.
Z/0316/16
2024

1

3 3 s 1 3:12.90 OLEJNICZAK Jakub
BUZAŁA Mikołaj
BRYLIŃSKI Robert
ZDROJEWSKI Amadeusz
OŚ AZS Poznań 1997
1998
1991
1998
Sen WLP -- CZYŻ Radosław B.D. B.D.
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
B.D.
B.D.
Z/0056/13
Z/3182/17
Z/3806/11
2024
2024
2024




4 4 s 1 3:13.92 SOŁTYSIAK Daniel
SOŁTYSIAK Bartosz
PIÓRO Olaf
WALICKI Antoni
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
2001
2001
1999
U23 LBU -- ROŻEJ Marek B.D.
ROŻEJ Marek
SASKA Tomasz B.D.
SASKA Tomasz B.D.
Z/0234/19
Z/0233/19
Z/5773/15
Z/0509/15
2024
2024
2023
2021




5 5 s 1 3:15.74 OGONOWSKI Szymon
SUWARA Wiktor
GADOMSKI Daniel
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 1985
1996
1998
1996
Masters MAZ -- OGONOWSKI Jakub

B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1812/12
Z/1042/12
2023
2024
2
2
M
6 6 s 1 3:25.31 KSEPKA Jędrzej
PIASECKI Ryszard
TRZÓSŁO Adrian
ŻYGOWSKI Damian
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001
2001
2001
2001
U20 KPO -- GRENDA Jan
BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D.
B.D.
Z/0948/18
2023



7 7 s 1 3:34.46 KLOS Roger
TYMIŃSKI Piotr
SYPNIEWSKI Tomasz
KOCZKODAJ Wojciech
KS Sprinterzy.com Kraków 1993
2000
1984
1998
Masters MLP -- OSTROWSKA Justyna B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
BIELACHA Maciej
Z/3199/17
, Z/1001/17
, Z/4514/18
Z/2480/20
2024
, 2024
, 2022
2024




  s 1 DNF MACIĄG Radosław
WAŚCIŃSKI Przemysław
CZERONEK Mikołaj
KRAWCZUK Łukasz
WKS Śląsk Wrocław 1999
1995
2000
1989
Sen DOL --

ADAMEK Marek
Z/1124/15
2024
2
3000 m prz M
1 1 s 1 8:57.88 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP I DMP RUDNIK Damian Z/0819/12 2024 120
2 2 s 1 9:00.61 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL I
3 3 s 1 9:01.65 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
4 4 s 1 9:10.56 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2024 1  ZKN  
5 5 s 1 9:20.03 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 Sen LD II
6 6 s 1 9:22.07 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2024
7 7 s 1 9:27.18 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2024 2
8 8 s 1 9:30.55 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz Z/3015/11 2022
9 9 s 1 9:33.72 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II
10 10 s 1 9:39.88 TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 Sen MA III B.D. B.D. , Z/0830/11 , 2024
Wzwyż M
1 f 1 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KN   SKN  
2 f 1 2.12 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U20 LU I B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 2.07 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU II
4 f 1 2.07 WOLSKI Robert UKS Błyskawica Domaniewice 1982 Masters LD II B.D. Z/1042/11 2021
4 f 1 2.07 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2  ZKN  
6 f 1 2.02 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK II DMP TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024  KNF   104
7 f 1 2.02 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  KNF  
8 f 1 1.97 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2024 M  ZKN  
8 f 1 1.97 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!  ROSU   KNF  
10 f 1 1.97 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
Tyczka M
1 f 1 5.61 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP MM MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 5.21 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2024 MM  KN   SKN   154
3 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I B.D. #  KNF   SKN  
4 f 1 4.80 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD I B.D.  KN   SKN  
4 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
6 f 1 4.60 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
7 f 1 4.60 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I #
8 f 1 4.40 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U16 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1119/18 2024 LDK!  ROSU   SKN  
9 f 1 4.40 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II  ZKN  
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
  f 1 NM PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D.
  f 1 NM JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!  ROSU   KNF  
W dal M
1 f 1 7.82 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.7 M DMP KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1  KN   SKN   153
2 f 1 7.75 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +0.2 I DMP B.D. # Z/4261/11 2024 147
3 f 1 7.68 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +0.5 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN   SKN  
4 f 1 7.54 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 1992 Sen SL +0.7 I  KN   SKN  
5 f 1 7.42 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +0.2 I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN  
6 f 1 7.38 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA +1.7 I  KNF   SKN  
7 f 1 7.37 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +0.4 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2024
8 f 1 7.35 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD +0.2 I B.D. 1  KN  
9 f 1 7.16 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +0.8 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024  KNF   102
10 f 1 7.15 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U20 LD +0.3 II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!  ZKN  
11 f 1 7.04 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +0.6 II SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2021 2
12 f 1 6.86 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.1 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
13 f 1 6.77 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +0.3 III DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 76
14 f 1 6.31 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +0.7 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
Trójskok M
1 f 1 16.38 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS -1.9 M JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  KN   SKN  
2 f 1 16.29 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin 1989 Sen LU -1.6 M  KN  
3 f 1 15.64 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -0.5 I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
4 f 1 15.41 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM -1.2 I
5 f 1 15.15 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -0.2 I DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   114
6 f 1 15.13 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP -0.6 I #
7 f 1 14.99 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U20 PK -1.4 I LDK!  ZKN  
8 f 1 14.97 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -1.3 I SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
9 f 1 14.36 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U20 KP -0.8 III DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   88
10 f 1 14.35 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.6 III KUKLA Rafał # Z/1284/12 2024 1
11 f 1 14.17 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -0.7 III DMP KORZEŃ Robert # Z/0485/14 2024 1 83
12 f 1 13.96 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD -0.6 III B.D.  ZKN  
13 f 1 13.60 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -0.3 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
14 f 1 13.56 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD -0.6 III B.D. 3
15 f 1 13.47 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL -0.9 III  ZKN  
16 f 1 13.22 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD -0.7 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
Kula (7.26) M
1 f 1 20.64 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP B.D. # Z/0084/11 2024 MM  KN   SKN   192
2 f 1 20.49 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM DMP B.D. # Z/1690/11 2024  KN   SKN   190
3 f 1 19.97 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KN   SKN  
4 f 1 19.14 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM  KN   SKN  
5 f 1 19.09 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. M  KN   SKN  
6 f 1 18.44 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M  SKN  
7 f 1 18.30 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNF   SKN   157
8 f 1 17.63 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   SKN   147
9 f 1 17.30 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I  SKN  
10 f 1 16.49 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I B.D. Z/6072/24 2024
11 f 1 15.79 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
  f 1 NM KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM -- KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
Dysk (2) M
1 f 1 63.05 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP MM B.D. #  KN   SKN  
2 f 1 62.48 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Sen LD MM DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KN   SKN   175
3 f 1 60.15 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 1983 Masters DS M  KN   SKN  
4 f 1 56.58 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2024  KNF   SKN   146
5 f 1 50.50 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
6 f 1 50.48 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2020 1
7 f 1 46.59 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL I BONK Stanisław Z/0961/13 2024 1
Młot (7.26) M
1 f 1 80.28 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM DMP FIODOROW Joanna # Z/3138/11 2024 MM  KN   SKN   194
2 f 1 78.61 FAJDEK Paweł OŚ AZS Poznań # 1989 Sen WP MM DMP ZIÓŁKOWSKI Szymon # Z/3286/11 2024  KN   SKN   188
3 f 1 70.33 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2024 1  SKN   161
4 f 1 69.43 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2024 M  SKN   158
5 f 1 68.29 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U20 PK I ROSA Mikołaj B.D. # Z/1858/16 2024  KNF   SKN  
6 f 1 65.63 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024  KNF   SKN   145
7 f 1 64.23 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2024 LDK!  KNF   SKN   141
8 f 1 59.26 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ I B.D.  ZKN  
9 f 1 58.69 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2024 1  ZKN   122
10 f 1 58.45 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2021 1  KNF   SKN  
11 f 1 57.24 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I DMP KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1  ZKN   SKN   117
12 f 1 55.52 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997 Sen LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/1400/13 2020 1
13 f 1 55.17 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024  ZKN   110
14 f 1 54.20 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU I B.D.  ZKN  
15 f 1 54.16 PTAK Adam KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0958/14 2024
16 f 1 52.42 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2024 1
Oszczep (800) M
1 f 1 83.51 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 76.86 MRZYGŁÓD Cyprian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U23 LB M PAWELSKI Grzegorz # Z/0962/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 76.52 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki 1989 Sen PD M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2022  KN   SKN  
4 f 1 76.42 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/2300/11 2024  KN   SKN  
5 f 1 75.41 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki 1992 Sen PD M B.D. Z/1328/14 2024  SKN  
6 f 1 73.41 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 1991 Sen PM I GRECKA Ewa Z/4497/11 2022 M  SKN  
7 f 1 72.23 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNF   SKN  
8 f 1 70.30 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I B.D. # Z/2503/11 2024 MM  SKN  
9 f 1 69.88 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2024 1
10 f 1 68.53 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
11 f 1 67.43 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/2549/11 2023 MM  SKN  
12 f 1 67.26 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
13 f 1 64.91 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP HULISZ Robert B.D. # Z/2049/16 2024  ZKN   SKN   112
14 f 1 62.91 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2024 1
15 f 1 62.36 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2024 1 102
Chód 10 km M
1 1 s 1 41:39.70 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KN  
2 2 s 1 41:46.46 NIEDZIAŁEK Łukasz RK Athletics Warszawa # 2000 U23 MZ I #  KNF  
3 3 s 1 41:50.31 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM
4 4 s 1 42:13.94 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 1980 Masters LU I  KN  
5 5 s 1 42:27.47 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK I  KN  
6 6 s 1 45:08.96 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997 Sen KP II
7 7 s 1 50:33.53 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996 Sen MZ III MISZTAL Janusz B.D. Z/0907/12 2020 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 66.9439702034 sekund