Ciechanów 28 - 29.08.2020
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS 2020 (U18, U20, U23) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.98 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU +0.9 I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN  
2 2 s 1 12.21 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.9 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
3 3 s 1 12.52 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK +0.9 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
4 4 s 1 13.25 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +0.9 -- B.D.
1 2 e 1 12.21 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +0.9 II B.D. OSIK Tadeusz # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 1 12.38 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.9 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN   SKN  
3 9 e 1 13.14 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA +0.9 III B.D. Z/5170/15 2022
1 3 e 2 12.24 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +1.1 II MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
2 4 e 2 12.28 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +1.1 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 7 e 2 12.69 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U20 PK +1.1 II MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  ZKN  
4 10 e 2 13.93 RZUCIDŁO Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U20 PK +1.1 -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan , Z/3775/16 , 2020 3 LDK!
5 13 e 2 16.27 GAJDA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +1.1 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4033/15 2020 5
1 1 e 3 12.09 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.5 I CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN   SKN  
2 6 e 3 12.67 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU +0.5 II MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
3 8 e 3 13.11 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
4 11 e 3 14.27 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U20 PK +0.5 -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2020 4
5 12 e 3 14.89 STĘPNIEWSKA Klaudia UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.5 -- B.D. Z/2755/20 2020
1 12 e 4 13.02 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +0.4 III # LDK!  ROSU  
2 16 e 4 13.16 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +0.4 III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
3 21 e 4 13.57 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN +0.4 IV KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
4 23 e 4 14.26 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.4 -- LDK!  ROSU  
1 1 e 5 12.15 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +1.0 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 13 e 5 13.06 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU +1.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4
3 15 e 5 13.11 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +1.0 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU  
4 22 e 5 13.63 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +1.0 IV LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!  ROSU  
1 5 e 6 12.83 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.8 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  ROSU  
2 7 e 6 12.93 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.8 III DMP WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ROSU   76
3 9 e 6 12.98 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.8 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
4 20 e 6 13.42 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.8 IV # LDK!  ROSU  
1 3 e 7 12.49 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU +0.2 II MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr Z/0892/18, Z/0892/18 2023, LDK!  ZKN  
2 4 e 7 12.66 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.2 II DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN   90
3 14 e 7 13.11 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.2 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  ZKN  
4 18 e 7 13.36 PAWELCZYK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB +0.2 IV
5 26 e 7 14.59 OLEJNIK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0882/19 2023
1 2 e 8 12.47 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ +0.7 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024  ZKN  
2 10 e 8 13.00 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP +0.7 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ROSU  
3 19 e 8 13.40 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +0.7 IV # LDK!
4 25 e 8 14.54 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U18 SK +0.7 -- MIREK Andrzej Z/2713/16 2021 3
1 6 e 9 12.83 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +1.5 III LDK!  ZKN  
2 8 e 9 12.93 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.5 III
3 11 e 9 13.02 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +1.5 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK!  ZKN  
4 17 e 9 13.18 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.5 III JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
5 24 e 9 14.46 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +1.5 --
6 27 e 9 14.90 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +1.5 -- # LDK!
1 f 1 11.98 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.5 I CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 12.01 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +0.5 I MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
3 f 1 12.08 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +0.5 I B.D. OSIK Tadeusz # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 12.19 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.5 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN   SKN  
5 f 1 12.26 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +0.5 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
6 f 1 12.53 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU +0.5 II MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
1 f 2 11.93 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +1.4 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 f 2 12.29 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ +1.4 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024  ZKN  
3 f 2 12.40 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU +1.4 II MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr Z/0892/18, Z/0892/18 2023, LDK!  ZKN  
4 f 2 12.51 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.4 II DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN   98
5 f 2 12.74 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +1.4 II NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  ROSU  
6 f 2 12.83 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +1.4 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU  
200 m K
1 1 s 1 24.08 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU +0.1 I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN  
2 2 s 1 25.04 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK +0.1 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
3 3 s 1 25.75 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.1 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
4 4 s 1 27.12 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U23 KP +0.1 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
1 1 s 2 24.37 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +1.2 I DMP B.D. OSIK Tadeusz # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   132
2 2 s 2 24.75 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +1.2 I CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 2 24.94 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +1.2 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 4 s 2 24.96 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +1.2 II DMP OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN   115
5 9 s 2 25.81 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U20 PK +1.2 II MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  ZKN  
1 5 s 3 25.18 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +1.3 II MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
2 6 s 3 25.38 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U20 WP +1.3 II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 s 3 25.60 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +1.3 II B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 8 s 3 25.79 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU +1.3 II MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
1 10 s 4 25.98 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU +0.8 II MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
2 11 s 4 26.50 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK +0.8 III MIREK Andrzej Z/2710/16 2021 3  ZKN  
3 12 s 4 26.75 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP +0.8 III JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!
4 13 s 4 26.95 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU +0.8 III FROŃCZUK Rafał # Z/3526/19 2024
5 16 s 4 27.23 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS +0.8 III CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
1 14 s 5 27.13 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP +1.2 III
2 15 s 5 27.19 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA +1.2 III B.D. Z/5170/15 2022
3 17 s 5 29.31 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U20 PK +1.2 -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2020 4
1 1 s 6 24.59 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +1.2 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 6 24.85 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +1.2 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 6 25.42 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ +1.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024  ZKN  
4 6 s 6 25.84 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.2 II JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
5 7 s 6 26.06 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +1.2 II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ROSU  
6 11 s 6 26.53 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +1.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
1 4 s 7 25.75 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.1 II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 s 7 25.83 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.1 II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
3 10 s 7 26.41 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +1.1 III LDK!  ROSU  
4 12 s 7 26.55 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.1 III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
5 19 s 7 27.08 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK +1.1 III B.D. LDK!
6 18 s 7 27.08 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +1.1 III # LDK!  ROSU  
1 15 s 8 26.73 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -2.2 III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 17 s 8 27.05 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -2.2 III WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ROSU  
3 20 s 8 27.11 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -2.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4
4 22 s 8 27.19 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -2.2 III
5 23 s 8 27.20 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -2.2 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  ZKN  
1 8 s 9 26.28 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +0.7 III LDK!  ZKN  
2 14 s 9 26.62 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN +0.7 III NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022  ZKN  
3 24 s 9 27.20 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD +0.7 III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
4 29 s 9 27.59 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.7 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!  ROSU  
5 33 s 9 27.84 PAWELCZYK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB +0.7 IV
1 9 s 10 26.38 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN +1.7 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
2 13 s 10 26.61 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP +1.7 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ROSU  
3 16 s 10 26.79 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +1.7 III # LDK!  ROSU  
4 21 s 10 27.15 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA +1.7 III # LDK!  ROSU   ZKN  
5 30 s 10 27.69 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.7 IV JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
6 34 s 10 27.97 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP +1.7 IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2024 4 LDK!  ROSU  
1 26 s 11 27.34 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +2.3 IV
2 28 s 11 27.43 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM +2.3 IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
3 31 s 11 27.72 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +2.3 IV B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2024
4 35 s 11 28.16 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U18 SK +2.3 IV WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
5 36 s 11 28.37 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN +2.3 IV KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
6 39 s 11 28.58 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U18 WN +2.3 -- JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2023
1 27 s 12 27.38 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U18 LU +1.7 IV GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej # , Z/3396/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
2 37 s 12 28.43 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +1.7 IV LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!  ROSU  
3 38 s 12 28.56 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +1.7 -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
4 40 s 12 28.80 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN +1.7 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0068/18 2024 LDK!  ROSU  
5 41 s 12 28.80 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +1.7 -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/1697/18 2023 LDK!
6 42 s 12 30.19 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +1.7 -- LDK!  ROSU  
1 25 s 13 27.33 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +0.9 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
2 32 s 13 27.76 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.9 IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2023 LDK!  ROSU  
3 43 s 13 30.21 OLEJNIK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +0.9 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0882/19 2023
4 44 s 13 31.09 DRĘŻEK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.9 --
400 m K
1 1 s 1 56.02 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  ZKN  
2 2 s 1 66.22 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U23 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
3 3 s 1 67.97 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U23 KP --
1 1 s 2 58.11 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U20 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 2 58.42 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK! 91
3 3 s 2 59.26 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU III FROŃCZUK Rafał # Z/3526/19 2024
4 5 s 2 60.11 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
5 6 s 2 60.64 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
6 7 s 2 60.95 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ III LDK!  ZKN  
1 4 s 3 59.88 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
2 8 s 3 61.98 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 9 s 3 63.01 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!
1 1 s 4 56.82 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   109
2 2 s 4 58.26 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 3 s 4 58.42 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 9 s 4 59.86 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
5 10 s 4 59.88 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022  ZKN  
6 13 s 4 61.63 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
1 4 s 5 58.86 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 s 5 58.89 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU II KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
3 6 s 5 59.19 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/0414/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 7 s 5 59.41 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 8 s 5 59.77 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ III
6 11 s 5 60.08 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
1 12 s 6 60.42 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB III LDK!  ROSU   ZKN  
2 15 s 6 62.60 KARDASZ Maja WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew LDK!  ROSU   ZKN  
3 20 s 6 63.88 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK IV B.D. LDK!
4 21 s 6 63.99 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV LDK!
5 26 s 6 64.52 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
  s 6 DNF OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof , Z/4413/17 , 2024 LDK!
1 14 s 7 61.88 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
2 16 s 7 62.99 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2023 LDK!  ROSU  
3 17 s 7 63.58 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U18 WN IV JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2023
4 19 s 7 63.79 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2024 4 LDK!  ROSU  
5 24 s 7 64.17 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej # , Z/3396/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
6 25 s 7 64.47 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
1 18 s 8 63.78 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
2 22 s 8 64.02 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew # Z/1697/18 2023 LDK!
3 23 s 8 64.12 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2004 U18 WN IV #
4 27 s 8 65.87 KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2004 U18 LB --
5 28 s 8 66.44 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0068/18 2024 LDK!  ROSU  
6 29 s 8 67.52 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- JASICZ Ryszard 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.20 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
2 2 s 1 2:21.45 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U23 PM III B.D.
1 1 s 2 2:13.77 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KNF   SKN   97
2 2 s 2 2:14.91 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ II LDK!  ZKN  
3 3 s 2 2:15.47 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD II
4 4 s 2 2:18.77 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
5 5 s 2 2:21.14 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
6 6 s 2 2:23.11 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III B.D. # LDK!  ZKN  
7 7 s 2 2:23.31 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!
8 8 s 2 2:24.14 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U20 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023  ZKN  
9 9 s 2 2:29.60 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 2002 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz # Z/4600/18 2020 LDK!
1 1 s 3 2:14.57 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 3 2:15.28 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!
3 3 s 3 2:15.58 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL II HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN  
4 4 s 3 2:16.00 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 3 2:17.32 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA II KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  ZKN  
6 6 s 3 2:18.06 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 16 s 3 2:24.83 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM III B.D. # 3 LDK!  ZKN  
1 7 s 4 2:18.16 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!  ZKN  
2 8 s 4 2:18.41 OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM III WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof , Z/4413/17 , 2024 LDK!
3 9 s 4 2:19.68 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
4 10 s 4 2:19.86 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!  ZKN  
5 12 s 4 2:20.46 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 13 s 4 2:22.95 KARDASZ Maja WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew LDK!  ROSU   ZKN  
7 15 s 4 2:23.43 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3705/19 2022
1 11 s 5 2:19.91 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
2 14 s 5 2:23.06 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ III LDK!
3 17 s 5 2:26.71 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2024 BEZ
4 18 s 5 2:27.29 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV
5 19 s 5 2:27.92 CHMIEL Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU IV
6 20 s 5 2:28.60 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2024 3 LDK!
7 21 s 5 2:28.86 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń # 2003 U18 KP IV DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024 37
8 22 s 5 2:52.10 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:37.26 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U23 PD II B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
2 2 s 1 4:38.36 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
3 3 s 1 4:43.59 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN II PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
4 4 s 1 4:50.06 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023  ZKN  
5 5 s 1 5:01.19 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U23 PM -- B.D.
1 1 s 2 4:36.11 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD II
2 2 s 2 4:41.03 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 2 4:44.44 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III B.D. # LDK!  ZKN  
4 4 s 2 4:48.49 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!  ZKN  
5 5 s 2 4:50.16 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2024 2  ZKN  
6 6 s 2 5:00.46 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA IV B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
7 7 s 2 5:04.51 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
8 8 s 2 5:05.00 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 2002 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz # Z/4600/18 2020 LDK!
9 9 s 2 5:06.09 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023  ZKN  
1 1 s 3 4:40.92 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!
2 2 s 3 4:42.58 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!  ZKN  
3 3 s 3 4:43.47 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS II  ZKN  
4 4 s 3 4:43.97 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. , Z/3619/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 3 4:49.95 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U18 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  ZKN  
6 8 s 3 4:54.62 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
7 9 s 3 4:54.77 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
8 10 s 3 4:54.89 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 3 DNF KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!  ZKN  
1 6 s 4 4:53.12 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 s 4 4:53.73 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK III
3 11 s 4 4:58.88 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV
4 12 s 4 4:59.30 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!  ZKN  
5 13 s 4 4:59.99 CHMIEL Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU IV
6 14 s 4 5:02.49 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2024 BEZ
7 15 s 4 5:12.63 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- LDK!
8 16 s 4 5:26.54 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
3000 m K
1 1 s 1 10:00.92 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD II MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/0431/18 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 10:03.46 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
3 3 s 1 10:11.68 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023  ZKN  
4 4 s 1 10:20.51 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 s 1 10:28.36 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM III B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 10:31.16 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III LDK!  ZKN  
7 7 s 1 10:35.66 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U20 PM III MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4  ZKN  
8 8 s 1 10:36.10 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2024 2  ZKN  
9 9 s 1 10:37.65 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK III
10 10 s 1 10:48.92 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3
11 11 s 1 10:54.95 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
12 12 s 1 10:58.18 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS III  ZKN  
13 13 s 1 10:59.74 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
14 14 s 1 11:04.60 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!  ZKN  
15 15 s 1 11:21.18 DOROŻYŃSKA Joanna LUKS Namysłów 2004 U18 OP IV # LDK!
16 16 s 1 11:30.08 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U18 LD IV
17 17 s 1 11:48.45 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
18 18 s 1 12:00.18 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
19 19 s 1 12:06.12 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
20 20 s 1 12:15.97 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2003 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2024 5
  s 1 DNF POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1999 U23 LB -- B.D.  KNF   SKN  
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.01 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.0 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 3 e 1 14.24 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.0 I B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
3 5 e 1 14.91 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.0 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej LDK!  ROSU   ZKN  
4 6 e 1 15.09 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN +1.0 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
5 11 e 1 15.74 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +1.0 II
1 2 e 2 14.04 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.0 I SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 10 e 2 15.71 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.0 II JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
3 13 e 2 15.94 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +1.0 III SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 14 e 2 16.57 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +1.0 III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
1 4 e 3 14.66 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +1.0 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN   SKN  
2 8 e 3 15.47 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +1.0 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2024
3 12 e 3 15.92 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP +1.0 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ROSU  
4 16 e 3 17.55 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +1.0 IV # LDK!
  e 3 DNF SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +1.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 7 e 4 15.28 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD +1.1 II GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  ZKN  
2 9 e 4 15.61 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.1 II #
3 15 e 4 17.15 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +1.1 IV # LDK!
  e 4 DNF LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +1.1 -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 1 13.78 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.3 I SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 14.31 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.3 I B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
3 f 1 15.07 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN +1.3 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
  f 1 DNF TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
  f 1 DNF STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.3 -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej LDK!  ROSU   ZKN  
100 m pł K
1 1 e 1 14.12 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +1.4 I DMP B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN   133
2 4 e 1 15.54 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +1.4 II LDK!  ROSU  
1 2 e 2 14.27 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +0.1 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN   127
2 3 e 2 14.28 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +0.1 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 5 e 2 17.36 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.1 IV GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!  ZKN  
1 f 1 13.89 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +0.8 I DMP B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN   142
2 f 1 14.09 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA +0.8 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN   134
3 f 1 14.74 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +0.8 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 15.70 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +0.8 II LDK!  ROSU  
5 f 1 16.87 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD +0.8 III GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!  ZKN  
400 m pł K K
1 1 s 1 62.79 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022  ZKN  
2 2 s 1 79.91 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U23 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
3 3 s 1 82.96 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U23 KP --
1 1 s 2 60.49 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   SKN  
2 2 s 2 64.29 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP II WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
3 3 s 2 65.37 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ZKN  
4 4 s 2 65.68 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK II MIREK Andrzej Z/2710/16 2021 3  ZKN  
5 5 s 2 68.21 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP III
6 6 s 2 73.42 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
1 1 s 3 62.18 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN I PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 3 62.66 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB II LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 3 64.15 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/0840/16 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 3 65.23 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 7 s 3 67.05 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!  ROSU  
1 5 s 4 66.51 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!  ROSU  
2 8 s 4 67.46 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/0414/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 9 s 4 67.50 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  ZKN  
4 10 s 4 67.80 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU  
5 11 s 4 68.44 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP III LDK!
1 6 s 5 66.53 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
2 13 s 5 68.59 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
3 14 s 5 69.15 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
4 15 s 5 69.56 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB IV
1 12 s 6 68.55 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ III
2 16 s 6 71.64 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2004 U18 WN IV #
3 17 s 6 71.90 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2021 3
4 18 s 6 72.13 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA IV
5 19 s 6 73.57 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!  ROSU  
4x100 m K
1 1 s 1 48.31 LOSY Aleksandra
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
ZIMNA Marta
Wielkopolskie 2001
2002
2002
2002
U20 WLP -- WALCZAK Michał
PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław
B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0794/16
Z/3408/16
, Z/2685/16
Z/2210/19
2024
2021
, 2024
2024
2
4


2 2 s 1 48.69 KAMIEŃ Julia
GAJEWSKA Karolina
KROTKIEWICZ Karina
KAMIEŃ Wiktoria
MKS Unia Hrubieszów 2002
2001
2001
2002
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
GIZA Maciej B.D.
B.D.
MAGDZIAK Tomasz
Z/3086/16
Z/0576/15
Z/5170/15
Z/3000/16
2021
2024
2022
2021
4


3
3 3 s 1 50.38 OSTROWSKA Dominika
DĄBEK Emilia
MODRAS Gabriela
GROMADA Wiktoria
Świętokrzyskie 2001
2001
2002
2002
U20 SWK -- SUDOŁ Grzegorz
MAZUR Janusz B.D.
MIREK Andrzej
MIREK Andrzej B.D.
Z/2768/16
Z/5252/15
Z/2710/16
Z/2712/16
2021
2024
2021
2021


3

1 1 s 2 49.02 BRODOWSKA Maja
SIELSKA Alicja
GOZDERA Zuzanna
ŻYWCZYK Natalia
KS Wisła Puławy 2004
2003
2004
2003
U18 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej
MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr
OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir
Z/4560/18
, Z/5293/15
Z/0892/18
, Z/0892/18
, Z/3192/17
2023
, 2024
2023
,
, 2022
4



2 2 s 2 49.85 PIASZCZYŃSKA Ewa
WALISZEWSKA Klaudia
DUBERT Martyna
KADŁUBOWICZ Weronika
Wielkopolskie 2004
2004
2004
2004
U18 WLP -- WALCZAK Michał
NALEPA Marek
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek
Z/1077/18
Z/1157/18
, Z/1240/17
Z/3764/17
2024
2023
, 2022
2023

4
2
3
3 3 s 2 50.15 STRZELEC Oliwia
MASTALERZ Pola
ŚLIWIAK Natalia
ĆWIK Natalia
Małopolskie 2003
2003
2004
2004
U18 MLP -- KUBICZ Wojciech B.D.
B.D. MIREK Wacław B.D.
SKOCZEŃ Marcin
Z/0053/17
, Z/2171/17
Z/2126/18
2021
, 2022
2023
2

3
4 4 s 2 50.42 KOGUT Nikola
PSZCZOŁA Weronika
ZAWROTNIAK Urszula
OLESZCZYŃSKA Amelia
MKS Agros Chełm 2004
2004
2003
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian

LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
5
4
3
4x400 m K
1 1 s 1 3:58.45 DAMS Wiktoria
KOZŁOWSKA Nikola
SZYMKOWIAK Zofia
GUZOWSKA Martyna
Wielkopolskie 2003
2003
2003
2003
U18 WLP -- PAPUGA Sebastian B.D.

B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D.
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander
Z/0414/17
, Z/0221/17
, Z/4476/15
2024
, 2024
, 2024



2 2 s 1 4:05.72 PIECHOCKA Alicja
SOKOŁOWSKA Maria Kornelia
WAWRZYNOWICZ Julia
WRÓBEL Patrycja
Warmińsko-Mazurskie 2003
2003
2004
2004
U18 WMZ -- NIESTATEK Szymon
KORYTKOWSKI Andrzej
MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D.
ZIENKIEWICZ Piotr
Z/1130/17
Z/3705/19
, Z/0067/18
Z/0361/18
2022
2022
, 2022
2024



5
3 3 s 1 4:05.90 FRIESKE Anna
LUDWICKA Oliwia
BREZA Magdalena
SÓJKA Klaudia
Pomorskie 2002
2004
2004
1999
U23 POM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D.
WRÓBLEWSKI Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
B.D.
Z/3799/17
Z/0126/19
Z/3826/18
2021
2023
2024


3

4 4 s 1 4:13.13 KNAPE Natalia
KOCZOROWSKA Julia
BEDNARCZYK Aleksandra
KARDASZ Maja
WMLKS Pomorze Stargard 2003
2004
2004
2003
U18 ZPO -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta
KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia
KRZYSIEK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew
Z/1490/16
Z/5326/19
Z/1697/18
2024
2023
2023
4



5 5 s 1 4:16.78 WROŃSKA Wiktoria
RZUCIDŁO Wiktoria
WĘGRZYN Monika
CZACHOR Karolina
Podkarpackie 2000
2002
2002
2001
U23 PDK -- B.D. MAZUR Janusz
ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
, Z/0142/16
, Z/3775/16
Z/1364/16
Z/6463/15
, 2024
, 2020
2021
2020

3
3
4
Wzwyż K
1 f 1 1.45 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
1 f 1 1.70 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2023 LDK!  ZKN  
2 f 1 1.70 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD I B.D.  ZKN  
3 f 1 1.68 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
4 f 1 1.65 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U20 DS II LDK!  ZKN   SKN  
5 f 1 1.65 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!  ZKN  
6 f 1 1.58 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U20 LU III GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 1.58 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3542/16 , 2023 LDK!
8 f 1 1.54 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!  ROSU   ZKN  
  f 1 NM KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD -- # LDK!  ZKN  
1 1 f 2 1.65 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 2 1.65 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 2 1.54 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV
3 3 f 2 1.54 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN IV GIERYSZEWSKI Andrzej # Z/0917/19 2023 LDK!  ZKN  
5 5 f 2 1.54 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024  ZKN  
6 6 f 2 1.54 HOŚCIŁO Żaneta GOKSiT Suchowola 2003 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
7 7 f 2 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U18 OP IV
7 7 f 2 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2024 3
9 9 f 2 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
10 10 f 2 1.40 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!  ROSU  
11 11 f 2 1.40 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ
W dal K
1 f 1 5.56 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2000 U23 KP -0.2 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
1 f 2 5.25 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP +0.1 III B.D.
2 f 2 5.25 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD 0.0 III
2 f 2 5.49 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -0.2 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
3 f 2 5.13 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +0.3 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
4 f 2 4.94 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ -0.2 IV  ZKN  
5 f 2 4.89 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U20 WN -0.6 IV
6 f 2 4.71 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB +0.3 --
7 f 2 4.34 STĘPNIEWSKA Klaudia UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.8 -- B.D. Z/2755/20 2020
8 f 2 3.89 GAJDA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.6 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4033/15 2020 5
1 f 3 5.64 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -0.3 II DMP KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF   101
2 f 3 5.51 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.3 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 3 5.28 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +0.3 III SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 3 5.25 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU -0.5 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  ZKN  
5 f 3 5.24 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.2 III STACHURSKA Agnieszka # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 3 5.21 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -0.2 III SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
7 f 3 5.13 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.7 III KALINOWSKI Paweł 5 LDK!  ZKN  
8 f 3 5.02 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -0.4 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2024  ZKN  
9 f 3 4.71 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.3 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
10 f 3 4.64 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.3 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  ZKN  
11 f 3 4.53 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP -0.4 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0784/19 2024
12 f 3 4.42 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 2003 U18 WN +0.1 --
13 f 3 4.38 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 2004 U18 MZ +0.5 -- LDK!
14 f 3 4.36 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.1 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
15 f 3 4.22 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -0.4 -- LDK!  ROSU  
16 f 3 3.92 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.3 --
Trójskok K
1 f 1 10.93 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U20 WN -0.1 III
2 f 1 10.81 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK -0.5 III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021  ZKN  
3 f 1 10.74 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -0.2 IV WOŹNIAK Daniel 3 LDK!  ZKN  
4 f 1 10.35 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP +0.3 IV B.D.
5 f 1 10.08 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP +0.4 -- WIERZBICKI Dariusz 4 LDK!  ROSU  
6 f 1 9.78 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD -0.1 -- # LDK!  ZKN  
1 f 2 11.32 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2000 U23 KP +0.7 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
2 f 2 11.30 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -0.3 III PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
3 f 2 10.76 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U23 MZ +0.3 III
1 f 3 11.58 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +0.1 II KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  ZKN  
2 f 3 10.65 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP -0.4 IV #
3 f 3 10.25 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP +0.2 IV DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0784/19 2024 47
4 f 3 10.19 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.3 -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!  ROSU  
5 f 3 10.04 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -0.5 -- LDK!  ROSU  
6 f 3 10.01 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.5 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
7 f 3 10.01 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 2003 U18 WN -0.2 --
8 f 3 9.72 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
9 f 3 9.51 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
10 f 3 9.50 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP +1.7 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
  f 3 NM ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
  f 3 NM CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM 0.0 -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2024 3
  f 3 NM JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 15.30 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2024 3 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 14.25 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP I CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 12.80 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
4 f 1 12.48 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2024 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 12.26 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III SUPROŃ Jarosław 4 LDK!  ZKN  
6 f 1 12.20 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA III
7 f 1 12.09 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2024  ZKN  
8 f 1 11.67 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
9 f 1 11.08 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB III
10 f 1 11.07 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM III LDK!
11 f 1 10.93 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV LDK!  ROSU   ZKN  
12 f 1 10.76 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon Z/0705/19 2021 3 LDK!
13 f 1 10.51 DYBICH Daria LKS Lubawa 2004 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2021 LDK!  ROSU  
14 f 1 10.25 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024  ZKN  
15 f 1 9.76 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
16 f 1 9.68 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0520/19 2023  ROSU  
17 f 1 9.61 MASŁOWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD -- LDK!  ROSU  
18 f 1 8.10 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!  ZKN  
Kula (4) K
1 f 1 10.69 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ III
2 f 1 8.11 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
1 f 2 13.38 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 2 12.07 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 f 2 11.92 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
4 f 2 11.85 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
5 f 2 11.81 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!
6 f 2 11.65 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2  ZKN   SKN  
7 f 2 10.21 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
8 f 2 9.79 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021  ZKN  
9 f 2 8.87 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
10 f 2 8.76 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
11 f 2 7.73 APANOWICZ Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP --
Dysk (1) K
1 f 1 40.08 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN II PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2024 1
2 f 1 39.03 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U23 MZ II B.D.  ZKN  
3 f 1 32.39 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ III
1 f 2 38.70 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz # 1 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
2 f 2 37.29 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN  
3 f 2 37.25 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 f 2 36.03 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2002 U20 MZ III  ZKN  
5 f 2 35.02 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
6 f 2 33.98 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU  
7 f 2 33.84 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
8 f 2 33.56 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!  ROSU  
9 f 2 31.94 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
10 f 2 31.28 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U20 MA IV MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
11 f 2 30.11 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
12 f 2 27.96 APANOWICZ Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP IV
13 f 2 26.77 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
14 f 2 23.63 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2  ZKN   SKN  
  f 2 NM WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
1 f 3 40.72 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB II CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2024 2  ZKN  
2 f 3 37.57 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 3 33.74 WRZESIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec # 2004 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2022  ZKN  
3 f 3 36.82 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III # LDK!  ZKN  
4 f 3 34.52 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2024 3 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
6 f 3 32.54 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!  ZKN  
7 f 3 29.78 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 3 27.29 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB IV
9 f 3 25.97 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0520/19 2023  ROSU  
10 f 3 25.90 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
11 f 3 25.82 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4  ZKN  
12 f 3 24.28 ROSIAK Roksana LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/3017/20 2021
13 f 3 24.25 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!  ROSU  
14 f 3 23.89 MASŁOWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD -- LDK!  ROSU  
15 f 3 23.47 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław 4 LDK!  ZKN  
16 f 3 22.10 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA --
17 f 3 21.05 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
Oszczep (500) K
1 f 1 47.10 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS I PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
2 f 1 39.97 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 38.82 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5  ZKN  
4 f 1 38.48 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!  ROSU  
5 f 1 36.61 ŁAGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec # 2003 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2022  ZKN  
6 f 1 34.86 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
7 f 1 31.22 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U18 KP -- HULISZ Robert Z/2254/18 2023
8 f 1 30.96 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM -- LDK!
9 f 1 28.50 ZAWOJSKA Małgorzata ULKS Tychowo 2004 U18 ZP --
10 f 1 27.79 GRZYWACZ Agata LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3104/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
11 f 1 27.79 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4  ZKN  
12 f 1 27.48 DYBICH Daria LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2021 LDK!  ROSU  
13 f 1 24.12 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5486/18 2023 5
14 f 1 22.98 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ
  f 1 NM LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
Oszczep (600) K
1 f 1 49.05 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  ZKN  
2 f 1 31.35 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ --
3 f 1 27.39 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN -- PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2024 1
4 f 1 24.81 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
1 f 2 47.03 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP I LDK!  KNF   SKN  
2 f 2 45.56 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024  SKN  
3 f 2 43.38 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II B.D. #  ZKN   SKN  
4 f 2 39.72 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U20 MA II MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 f 2 36.18 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!  ROSU  
6 f 2 35.45 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
7 f 2 33.77 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 2 33.74 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 2002 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. Z/3343/16 2020 LDK!  ROSU  
9 f 2 29.12 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:31.02 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie 1998 U23 MZ --
2 2 s 1 32:14.60 PRZESTRZELSKA Kornelia WLKS Nowe Iganie 1998 U23 MZ --
1 1 s 2 26:25.25 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II KENSIK Jan Z/2094/16 2023 3 LDK!  ZKN  
2 2 s 2 27:14.87 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP III DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 2 28:29.53 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2023 3 LDK!
1 1 s 3 24:59.10 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP II ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 3 25:35.88 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2023 2 LDK!  ROSU  
3 3 s 3 26:21.07 KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2004 U18 LB II WOŹNIAK Agnieszka # Z/4792/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 3 27:23.22 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna # Z/4710/17 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 3 27:59.72 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2021 4 LDK!
6 6 s 3 28:05.93 CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU III CHOJECKI Daniel # Z/4555/18 2024  ZKN  
7 7 s 3 28:14.88 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1223/17 , 2021 4 LDK!
8 8 s 3 29:09.45 ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
9 9 s 3 29:56.64 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP III #
10 10 s 3 32:06.41 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV
11 11 s 3 37:40.09 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
  s 3 DQ KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS --
100 m M
1 5 e 1 11.00 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD 0.0 II KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
1 1 e 2 10.74 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU +0.4 I DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   125
2 4 e 2 11.00 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!  KNF   SKN  
3 7 e 2 11.13 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP +0.4 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 8 e 2 11.21 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.4 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN   SKN  
5 9 e 2 11.26 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP +0.4 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2  ZKN   SKN  
1 6 e 3 11.11 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU +0.7 II KĘDRA Stanisław #
2 12 e 3 11.70 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U20 MZ +0.7 III
3 16 e 3 12.02 KUBICA Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U20 LD +0.7 IV ZNYK Stanisław # Z/3983/18 2021
4 17 e 3 12.12 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA +0.7 IV
1 3 e 4 10.89 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica 2001 U20 KP +0.3 I KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 10 e 4 11.29 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN +0.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
3 11 e 4 11.30 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +0.3 II FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
4 13 e 4 11.71 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.3 III ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3  ZKN  
5 19 e 4 12.75 ZDROJEWSKI Bartłomiej LKS Lubawa 2002 U20 WN +0.3 -- TYKARSKI Marek Z/2984/20 2021
1 2 e 5 10.88 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP +2.1 I POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2  SKN  
2 5 e 5 11.02 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +2.1 II ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN  
3 14 e 5 11.76 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U20 MA +2.1 IV WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
4 15 e 5 11.78 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +2.1 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
5 18 e 5 12.44 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN +2.1 -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
1 6 e 7 11.46 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +0.7 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 14 e 7 11.67 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.7 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
3 18 e 7 11.71 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.7 III
4 20 e 7 11.83 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U18 DS +0.7 IV LDK!
1 4 e 8 11.31 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +0.4 III # LDK!  ROSU  
2 11 e 8 11.59 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +0.4 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!  ROSU  
3 12 e 8 11.59 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.4 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
4 13 e 8 11.61 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +0.4 III MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
5 26 e 8 12.64 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ +0.4 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
1 3 e 9 11.30 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +1.6 II BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 e 9 11.42 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU +1.6 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 e 9 11.49 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U18 WN +1.6 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/3346/18 2024
4 17 e 9 11.71 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU +1.6 III GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2023 5
1 1 e 10 10.94 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.4 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 9 e 10 11.50 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +0.4 III LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
3 21 e 10 11.91 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +0.4 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
4 22 e 10 12.10 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.4 IV HOMA Wioleta # Z/2034/18 2024 5 LDK!  ROSU  
5 23 e 10 12.20 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +0.4 IV
5 24 e 10 12.30 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +1.6 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2020 BEZ
1 2 e 11 11.14 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +2.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 19 e 11 11.82 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +2.2 IV #
3 25 e 11 12.37 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ +2.2 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
1 8 e 12 11.50 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU +0.9 III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!  ROSU  
2 10 e 12 11.57 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.9 III
3 15 e 12 11.67 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +0.9 III FROŃCZUK Rafał 3 LDK!  ZKN  
4 16 e 12 11.69 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.9 III GIZA Andrzej 5 LDK!
1 f 1 10.88 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +0.9 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 11.16 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.9 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 11.28 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +0.9 II # LDK!  ROSU  
4 f 1 11.34 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU +0.9 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 11.34 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +0.9 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 11.37 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +0.9 III BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 6 10.61 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica 2001 U20 KP +1.1 M KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 6 10.74 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU +1.1 I DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   125
3 f 6 10.92 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP +1.1 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2  SKN  
4 f 6 11.03 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U20 ZP +1.1 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!  KNF   SKN  
5 f 6 11.11 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +1.1 II ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN  
6 f 6 13.62 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU +1.1 -- KĘDRA Stanisław #
200 m M
1 s 1 22.00 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U23 PM +1.0 II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KNF  
2 s 1 22.14 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U23 LB +1.0 II SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021  ZKN  
3 s 1 22.55 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +1.0 II KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2023
1 2 s 2 21.87 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +1.3 I DMP ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN   SKN   115
2 3 s 2 21.88 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +1.3 I ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN  
3 4 s 2 22.40 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP +1.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2  ZKN   SKN  
1 5 s 3 22.41 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP +1.3 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
2 6 s 3 22.64 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN +1.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
3 10 s 3 23.05 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +1.3 III LDK!
1 7 s 4 22.67 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD +1.2 II FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 11 s 4 23.09 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD +1.2 III GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
3 12 s 4 23.47 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +1.2 III PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 13 s 4 23.50 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
1 8 s 5 22.80 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB +0.8 II SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023  ZKN  
2 9 s 5 23.01 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP +0.8 III ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024
3 14 s 5 23.70 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB +0.8 IV
4 15 s 5 24.07 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD +0.8 IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
5 17 s 5 24.41 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA +0.8 --
1 1 s 6 21.86 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP +1.6 I ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024
2 16 s 6 24.22 KUBICA Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U20 LD +1.6 IV ZNYK Stanisław # Z/3983/18 2021
3 18 s 6 25.58 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN +1.6 -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
4 19 s 6 25.71 ZDROJEWSKI Bartłomiej LKS Lubawa 2002 U20 WN +1.6 -- TYKARSKI Marek Z/2984/20 2021
1 1 s 7 21.79 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +1.9 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 7 22.40 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +1.9 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 7 22.54 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD +1.9 II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 7 22.92 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS +1.9 III ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN  
5 9 s 7 23.21 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.9 III  ZKN  
6 13 s 7 23.31 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +1.9 III FROŃCZUK Rafał 3 LDK!  ZKN  
1 6 s 8 23.07 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +2.3 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 8 s 8 23.17 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +2.3 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
3 11 s 8 23.22 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +2.3 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!  ROSU  
4 12 s 8 23.31 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +2.3 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
5 14 s 8 23.35 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP +2.3 III BAUMGART Iwona Z/1771/18 2024
1 5 s 9 23.05 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU +1.7 III # LDK!  ROSU  
2 17 s 9 23.50 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +1.7 III
3 19 s 9 23.61 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +1.7 IV
4 22 s 9 23.77 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +1.7 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 10 s 10 23.21 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U18 WN +1.7 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/3346/18 2024
2 15 s 10 23.42 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +1.7 III LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
3 16 s 10 23.44 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +1.7 III MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
4 20 s 10 23.67 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U18 DS +1.7 IV LDK!
5 29 s 10 24.60 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.7 --
6 31 s 10 24.69 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +1.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2020 BEZ
1 21 s 11 23.72 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +0.9 IV TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 23 s 11 23.78 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU +0.9 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2023 5
3 25 s 11 24.04 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.9 IV GIZA Andrzej 5 LDK!
4 26 s 11 24.06 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica 2003 U18 KP +0.9 IV LUZAK Małgorzata 3 LDK!
5 28 s 11 24.22 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.9 IV HOMA Wioleta # Z/2034/18 2024 5 LDK!  ROSU  
1 7 s 12 23.14 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U18 PD +0.8 III FROŃCZUK Rafał LDK!
2 18 s 12 23.51 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD +0.8 III GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!
3 27 s 12 24.10 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU +0.8 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/2626/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
4 30 s 12 24.69 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +0.8 --
1 24 s 13 23.90 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +1.8 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
2 32 s 13 24.71 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.8 -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
3 33 s 13 24.74 SAMSEL Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 2003 U18 PD +1.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1849/20 2022
4 34 s 13 24.83 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ +1.8 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
5 35 s 13 25.57 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD +1.8 --
400 m M
1 1 s 1 47.68 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U23 LB I SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021  ZKN  
2 2 s 1 48.17 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U23 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KNF  
3 3 s 1 50.40 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023  ZKN  
4 4 s 1 52.63 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
1 1 s 2 47.98 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP I DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024 124
2 2 s 2 49.42 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3  ZKN  
3 3 s 2 49.56 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024  ZKN  
4 4 s 2 50.34 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024
5 10 s 2 52.30 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
  s 2 DNF GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
1 5 s 3 50.67 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U20 ZP III LDK!  ZKN  
2 6 s 3 51.17 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU III JAMROZ Mieczysław SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2023
3 7 s 3 51.26 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III
4 9 s 3 51.81 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
5 13 s 3 53.23 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/6326/15 2020 3
1 12 s 4 52.69 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
2 15 s 4 53.60 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
3 16 s 4 53.85 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB IV
4 18 s 4 54.82 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
1 8 s 5 51.40 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB III LDK!
2 11 s 5 52.56 WOŹNIAK Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/3122/15 2021 LDK!
3 14 s 5 53.40 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U20 OP IV LDK!
4 17 s 5 54.66 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 2002 U20 WN IV TYKARSKI Marek B.D. Z/3342/16 2020
1 1 s 6 48.79 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS II DMP ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN   109
2 2 s 6 49.45 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP II WALCZAK Michał # Z/0845/17 2024
3 3 s 6 49.51 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  ZKN  
4 4 s 6 49.64 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   95
5 5 s 6 49.74 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 6 s 7 50.57 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
2 7 s 7 50.93 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U18 PD III FROŃCZUK Rafał LDK!
3 8 s 7 51.57 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 7 DNF WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!  ZKN  
1 9 s 8 51.60 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  ZKN  
2 10 s 8 52.83 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD IV GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!
3 12 s 8 53.00 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
4 14 s 8 53.30 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
5 15 s 8 53.54 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV LDK!  ROSU   ZKN  
1 13 s 9 53.19 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej # Z/2626/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
2 17 s 9 53.93 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB IV
3 19 s 9 54.30 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
4 20 s 9 54.66 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica 2003 U18 KP IV LUZAK Małgorzata 3 LDK!
5 21 s 9 54.75 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U18 WN IV BORYSEWICZ Magdalena # Z/2337/19 2024 5
1 11 s 10 52.92 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD IV  ZKN  
2 16 s 10 53.81 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
3 18 s 10 54.18 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
1 22 s 11 55.49 SAMSEL Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1849/20 2022
2 23 s 11 56.25 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD --
3 24 s 11 57.98 RAFIŃSKI Jakub LKS Lubawa 2003 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/2985/20 2021
4 25 s 11 60.00 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024
800 m M
1 1 s 1 1:55.93 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
2 2 s 1 1:56.43 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2024 3
3 3 s 1 1:58.62 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
4 4 s 1 1:58.84 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
5 5 s 1 2:03.15 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
1 1 s 2 1:51.91 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  ZKN   111
2 2 s 2 1:52.64 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  ZKN  
3 3 s 2 1:53.17 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3  ZKN  
4 4 s 2 1:53.45 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 2 1:54.69 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024  ZKN  
6 6 s 2 1:56.46 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U20 PD II # LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 2 1:58.10 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU III JAMROZ Mieczysław SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2023
8 11 s 2 2:00.42 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023  ZKN  
1 8 s 3 1:58.15 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III
2 9 s 3 1:59.44 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP III LDK!  ROSU   ZKN  
3 10 s 3 2:00.14 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
4 12 s 3 2:01.55 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
5 13 s 3 2:08.97 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!  ZKN  
1 2 s 4 1:56.64 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN  
2 3 s 4 1:56.99 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  ZKN  
3 5 s 4 1:58.58 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U18 PM III B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!  ZKN  
4 6 s 4 1:58.63 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 7 s 4 1:59.87 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!  ZKN   SKN  
6 9 s 4 2:00.55 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK III KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  ZKN  
7 11 s 4 2:01.15 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 12 s 4 2:01.30 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III  ZKN  
9 16 s 4 2:02.89 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 4 DNF BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -- KECLER Dorota 5 LDK!  ROSU   ZKN  
1 1 s 5 1:55.99 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP II WALCZAK Michał # Z/0845/17 2024
2 4 s 5 1:57.19 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 s 5 1:59.90 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 10 s 5 2:01.15 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU III FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
5 14 s 5 2:02.61 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U18 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2023 3
6 15 s 5 2:02.78 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz # Z/5138/18 2023 5  ROSU  
7 19 s 5 2:04.18 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV LDK!  ROSU   ZKN  
8 25 s 5 2:07.02 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
9 28 s 5 2:08.04 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # 5 LDK!
1 13 s 6 2:01.79 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
2 17 s 6 2:03.28 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2024 LDK!
3 18 s 6 2:03.37 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 21 s 6 2:05.58 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK IV  ZKN  
5 23 s 6 2:05.99 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV LDK!  ROSU  
6 24 s 6 2:06.24 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
7 27 s 6 2:07.93 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U18 WN -- BORYSEWICZ Magdalena # Z/2337/19 2024 5
8 31 s 6 2:09.68 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2024 LDK!
9 32 s 6 2:10.09 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2024  ZKN  
10 36 s 6 2:12.92 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
1 20 s 7 2:05.00 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
2 22 s 7 2:05.58 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
3 26 s 7 2:07.80 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
4 29 s 7 2:08.06 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
5 30 s 7 2:09.28 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
6 33 s 7 2:10.52 DYGAS Michał ULKS Tychowo 2004 U18 ZP --
7 34 s 7 2:11.34 PODSTAWKA Aleksander ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2625/20 2023
8 35 s 7 2:11.76 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!  ROSU  
1500 m M
1 1 s 1 3:59.68 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II DMP WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024 71
2 2 s 1 4:02.26 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2024 3
3 3 s 1 4:02.31 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2024
4 4 s 1 4:02.47 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III DMP GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024 62
5 5 s 1 4:11.43 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U23 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3  ZKN  
6 6 s 1 4:14.47 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew # Z/1856/15 2024 2  ZKN  
1 1 s 2 3:59.11 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  ZKN  
2 2 s 2 3:59.40 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 2 4:02.14 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  ZKN  
4 4 s 2 4:04.31 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 2001 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2020 4  ZKN  
5 6 s 2 4:05.60 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U20 PD III # LDK!  ROSU   ZKN  
6 8 s 2 4:06.40 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U20 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
7 9 s 2 4:08.15 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP III LDK!  ROSU   ZKN  
8 11 s 2 4:09.09 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023  ZKN  
1 5 s 3 4:05.45 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III
2 7 s 3 4:05.95 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2024 3  ZKN  
3 10 s 3 4:08.37 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3  ZKN  
4 12 s 3 4:16.69 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ IV TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
5 13 s 3 4:26.28 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!  ZKN  
  s 3 DNF SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL -- LDK!
1 1 s 4 3:59.40 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U18 MZ II MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!  ZKN   SKN  
2 2 s 4 4:03.93 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 4 4:04.33 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U18 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 4 4:06.26 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 5 s 4 4:06.48 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU III FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
6 6 s 4 4:06.50 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 4 4:07.56 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 8 s 4 4:08.90 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
9 9 s 4 4:19.13 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KECLER Dorota 5 LDK!  ROSU   ZKN  
1 s 5 4:20.10 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK IV KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  ZKN  
2 s 5 4:20.88 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
3 s 5 4:21.93 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP IV KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
4 s 5 4:22.08 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/5138/18 2023 5  ROSU  
5 s 5 4:25.07 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK --  ZKN  
6 s 5 4:27.54 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # 5 LDK!
7 s 5 4:30.48 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2024  ZKN  
8 s 5 4:32.15 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!  ROSU  
9 s 5 4:32.69 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
10 s 5 4:35.61 GRAŻUL Alan KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN --
3000 m M
1 s 1 8:57.29 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2021
1 1 s 2 8:41.72 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U20 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2024 1  KNF   SKN  
2 2 s 2 8:47.95 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!
3 3 s 2 8:51.80 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U20 WN III KOSZYK Robert # Z/4698/19 2024
4 5 s 2 8:57.66 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U20 ZP III B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
5 6 s 2 9:01.57 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
6 7 s 2 9:09.14 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2024
7 8 s 2 9:18.46 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!  ROSU  
8 9 s 2 9:53.31 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV ADAMCZYK Dariusz
9 4 s 2 10:20.99 KRZYSZTOFIK Dawid LKS Feniks Opoczno 2002 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2022 BEZ LDK!
1 1 s 3 8:59.31 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U18 DS III # LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 3 9:02.52 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  ZKN  
3 3 s 3 9:05.42 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 3 9:06.82 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS III GOLEC Dominik Z/1589/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 5 s 3 9:11.00 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2024 5 LDK!
6 6 s 3 9:11.83 KUBIAK Kacper MKL Jarocin 2004 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1776/18 , 2021 5 LDK!
7 7 s 3 9:12.42 GRALA Dorian KS Stal Pleszew # 2003 U18 WP III
8 8 s 3 9:17.48 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
9 9 s 3 9:22.97 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
10 10 s 3 9:31.71 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
11 11 s 3 9:32.14 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2024
12 12 s 3 9:41.75 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 2003 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2022 5
13 13 s 3 9:45.37 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2024 LDK!
14 14 s 3 9:46.88 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ IV
15 s 3 9:47.47 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV LDK!
16 15 s 3 10:09.88 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
17 16 s 3 10:20.75 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- LDK!  ROSU  
5000 m M
1 1 s 1 15:46.78 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U20 SK III MIREK Andrzej Z/2504/17 2024 1  KNF   SKN  
2 2 s 1 15:55.19 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U23 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3  ZKN  
3 3 s 1 15:58.90 ZYBOROWICZ Bartłomiej GKS Żukowo 1998 U23 PM III B.D. Z/0419/16 2022
4 4 s 1 16:05.26 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
5 5 s 1 16:30.59 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --
6 6 s 1 16:32.64 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA IV JASICZ Ryszard # Z/0082/17 2024 4 LDK!
7 7 s 1 17:02.02 WIECZOREK Michał LKS Koluszki 1999 U23 LD --
8 8 s 1 17:12.30 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV ADAMCZYK Dariusz
9 9 s 1 17:52.41 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
110 m pł J MŁ M
1 2 e 1 15.00 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U18 WP +0.6 II PAWLAK Przemysław # Z/1164/18 2023 3 LDK!  ROSU  
2 4 e 1 15.79 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP +0.6 IV
3 7 e 1 16.15 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +0.6 IV
  e 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ +0.6 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
1 1 e 2 14.55 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +0.3 II  ZKN  
2 3 e 2 15.29 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.3 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
3 5 e 2 16.06 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.3 IV B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!  ROSU  
4 6 e 2 16.12 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.3 IV KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2023 5
5 8 e 2 16.58 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP +0.3 -- KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 1 14.23 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +1.5 II  ZKN  
2 f 1 14.97 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U18 WP +1.5 II PAWLAK Przemysław # Z/1164/18 2023 3 LDK!  ROSU  
3 f 1 15.08 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +1.5 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 15.67 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP +1.5 III
5 f 1 15.86 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +1.5 IV KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2023 5
6 f 1 15.89 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +1.5 IV B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!  ROSU  
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.61 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB 0.0 II SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023  ZKN  
2 2 s 1 17.54 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS 0.0 -- KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!  ROSU   ZKN  
110 m pł M
1 s 1 15.94 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 2000 U23 WP -0.4 III KACZOR Adam Z/2063/16 2020 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.24 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 55.87 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 4 s 1 58.44 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!  ROSU  
1 3 s 2 56.92 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!  ROSU  
2 7 s 2 59.22 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U18 OP IV  ZKN  
3 11 s 2 59.72 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  ROSU  
4 13 s 2 59.89 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
1 6 s 3 58.97 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
2 8 s 3 59.42 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV LDK!  ROSU  
3 12 s 3 59.73 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2023 5
4 14 s 3 60.43 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
5 16 s 3 62.00 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP --
1 5 s 4 58.91 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
2 9 s 4 59.58 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP IV KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 10 s 4 59.69 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 15 s 4 61.04 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U18 WP -- PAWLAK Przemysław # Z/1164/18 2023 3 LDK!  ROSU  
5 17 s 4 67.85 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL --
400 m pł M
1 1 s 1 54.68 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023  ZKN  
1 1 s 2 55.54 KUBIAK Sebastian MKL Toruń # 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021  ZKN  
2 2 s 2 57.24 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP III B.D.  ZKN  
3 3 s 2 57.55 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U20 MA III WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
4 5 s 2 60.08 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
1 4 s 3 59.53 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
2 6 s 3 63.97 PIETRAŃCZYK Dominik MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS --
3 7 s 3 67.34 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  ZKN  
4x100 m M
1 1 s 1 43.44 WŁODARCZAK Jacek
WITKE Jakub
SIENKIEWICZ Bartosz
KAROLEWSKI Marcin
Wielkopolskie 2002
2002
2001
2002
U20 WLP -- SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
GOŚCINIAK Mateusz
ROŻEJ Marek
Z/3565/16
Z/4092/17
Z/1557/15
Z/0690/19
2022
2021
2021
2024
3
5
2

  s 1 DNF GRZEGORZEWSKI Szymon
MORDAKA Mateusz
WIETESKA Tomasz
ŁUKOMSKI Adam
Łódzkie 2002
2001
2001
2001
U20 LDZ -- FIRLIT Roman
GRABOLUS Marek
ZNYK Stanisław
ROŻEJ Marek B.D.
Z/0258/19
Z/6326/15
Z/4029/15
Z/3032/16
2023
2020
2021
2024
4
3
3

1 3 s 2 44.93 KOĆ Michał
LESZCZYŃSKI Mateusz
GÓJSKI Krzysztof
CYDEJKO Szymon
MKS Pogoń Siedlce 2004
2003
2003
2003
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/4027/18
Z/1419/17
Z/4026/18
Z/1417/17
2021
2021
2020
2024
5

BEZ
3
2 4 s 2 44.96 GĘBCZYK Przemysław
GIZICKI Tomasz
SZCZEPANIAK Jakub
KOLASIŃSKI Hubert
RLTL ZTE Radom 2003
2004
2003
2003
U18 MAZ -- BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur

BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
Z/1092/19
, Z/0379/17
2024
, 2024
3

3
3 5 s 2 45.47 KWIECIŃSKI Jakub
MAREK Adrian
SEKUŁA Jakub
SŁOWIK Maciej
Małopolskie 2004
2004
2003
2004
U18 MLP -- GIZA Andrzej
B.D. GIZA Maciej
RĄCZKA Paweł B.D.
WÓJCIK Teodor
, Z/0271/18
Z/4809/18
Z/0086/18
, 2022
2024
2024
5


3
1 1 s 3 42.87 SZAREJKO Mikołaj
ŁAZOWY Cezary
JUSZCZAK Szymon
BOGACZYŃSKI Igor
Wielkopolskie 2003
2004
2003
2003
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
WALCZAK- MORTEZAEI Artur

GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz
, Z/1433/17
Z/1792/18
, Z/1779/18
, 2022
2023
, 2024

4
2
2 2 s 3 43.28 KASIETCZUK Adrian
ZAZULA Remigiusz
LUCHOWSKI Szymon
BAŃKA Łukasz
MKS Agros Chełm 2004
2003
2003
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian

HOŁUB Grzegorz
, Z/0091/17
Z/2806/17
, 2024
2023
4


3 6 s 3 46.16 KRUPIŃSKI Dawid
CIAPA Bartłomiej
PĘDZIWIATR Marcin
UŁAŃSKI Jakub
ULKS MOSiR Sieradz 2003
2003
2003
2004
U18 LDZ -- KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
NOWAK Mieczysław
Z/4078/18
Z/5163/18
Z/2186/20
Z/0133/19
2022
2020
2023
2024
3



4x400 m M
1 1 s 1 3:25.48 MISEK Kamil
RUSZKIEWICZ Filip
WOŹNIAK Maciej
DOMINIAK Daniel
SL GKS Olsza Olszyna 2002
2001
2001
2001
U20 DOL -- URBATZKA Natalia
URBATZKA Natalia
URBATZKA Natalia
URBATZKA Natalia
Z/3928/17
Z/2645/15
Z/3122/15
Z/0817/16
2022
2021
2021
2023
4
3

3
2 2 s 1 3:31.05 TOMALAK Piotr
POCZEWSKI Jan
KAROLEWSKI Marcin
ADAMCIO Cyprian
Wielkopolskie 2001
1999
2002
2003
U23 WLP --
SZYMAŃSKI Andrzej
ROŻEJ Marek
WALCZAK Michał
Z/4341/15
Z/0690/19
Z/0845/17
2021
2024
2024
3


3 3 s 1 3:33.04 LESZCZYŃSKI Mateusz
KOĆ Michał
GÓJSKI Krzysztof
CYDEJKO Szymon
MKS Pogoń Siedlce 2003
2004
2003
2003
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1419/17
Z/4027/18
Z/4026/18
Z/1417/17
2021
2021
2020
2024

5
BEZ
3
4 4 s 1 3:44.01 MAŁOLEPSZY Rafał
ZDROJEWSKI Bartłomiej
RAFIŃSKI Jakub
NIEDZIELA Mateusz
Warmińsko-Mazurskie 2002
2002
2003
2002
U20 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek B.D.
Z/3319/17
Z/2984/20
Z/2985/20
Z/3342/16
2021
2021
2021
2020
BEZ



5 5 s 1 3:50.36 GONERA Jakub
WRÓBEL Oskar
ŚWIATŁY Oliwier
SZCZEPANIAK Jakub
UMLKS START Wieruszów 2003
2003
2003
2003
U18 LDZ --
URBANIAK Jarosław

ROŻEJ Marek
Z/0369/20
Z/3273/17
2024
2024


Wzwyż M
1 f 1 2.00 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP II  ZKN  
2 f 1 1.90 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ  ZKN  
3 f 1 1.90 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. #  ZKN  
1 f 2 2.00 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II DMP RADKIEWICZ Przemysław # Z/5098/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN   99
2 f 2 1.95 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  ZKN   87
3 f 2 1.80 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # 3 LDK!  ROSU  
4 f 2 1.70 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
5 f 2 1.70 PIASECKI Adrian LLKS Osowa Sień 2003 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1479/20 2022
W dal M
1 f 1 6.69 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U20 KP -0.2 III # LDK!
2 f 1 6.48 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.3 III B.D. #  ZKN  
3 f 1 6.47 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +0.2 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!  ZKN  
4 f 1 6.46 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U20 MZ -0.2 III
5 f 1 6.45 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +0.2 III SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!  ZKN  
6 f 1 6.40 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD -0.6 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2024 2 LDK!  ZKN   55
7 f 1 6.25 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.5 IV ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3  ZKN  
8 f 1 6.18 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -1.2 IV DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024 44
9 f 1 5.56 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD +0.6 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2  ZKN  
1 f 2 6.66 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -0.3 III LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 6.52 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -1.1 III BAUMGART Iwona Z/1771/18 2024
3 f 2 6.31 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -0.4 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
4 f 2 6.26 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -0.9 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2024 LDK!  ZKN  
5 f 2 6.17 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD +0.4 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 f 2 6.15 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS +0.7 IV B.D. # LDK!
7 f 2 6.14 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.1 IV LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 2 6.13 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD -0.9 IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!  ZKN  
9 f 2 5.95 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.1 IV #
10 f 2 5.88 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -0.2 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5  ZKN  
11 f 2 5.76 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  ROSU  
12 f 2 5.69 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +0.5 --
13 f 2 5.67 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.4 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew # , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
14 f 2 5.22 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD +0.1 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
15 f 2 5.01 PIASECKI Adrian LLKS Osowa Sień 2003 U18 LB -0.3 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1479/20 2022
16 f 2 4.78 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.2 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2023
17 f 2 4.54 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -0.2 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
Trójskok M
1 f 1 13.41 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U20 OP +0.1 III  ZKN  
2 f 1 12.43 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD -0.3 -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ  ZKN  
3 f 1 12.37 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP -0.4 -- SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!  ZKN  
1 f 2 13.83 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS -0.9 III B.D. # LDK!
2 f 2 13.58 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -0.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2024 LDK!  ZKN  
3 f 2 13.58 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD +0.2 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 2 12.99 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP +0.2 IV BAUMGART Iwona Z/1771/18 2024
5 f 2 12.96 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -0.8 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
6 f 2 12.76 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD -0.4 IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!  ZKN  
7 f 2 12.62 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -0.2 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5  ZKN  
8 f 2 12.11 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.2 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!  ROSU  
9 f 2 12.09 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD +0.1 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2023
10 f 2 11.71 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ -0.1 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
11 f 2 11.71 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -0.2 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!
  f 2 NM CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2020
Kula (5) M
1 f 1 18.17 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2024 2 LDK!  KNF  
2 f 1 18.11 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U18 WP I PAWLAK Przemysław # Z/4273/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 16.31 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2024 4  ZKN  
4 f 1 15.41 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 14.93 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III LDK!
6 f 1 14.45 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 13.79 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  ROSU  
8 f 1 13.76 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
9 f 1 13.20 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  ZKN  
10 f 1 12.61 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!  ROSU  
11 f 1 11.94 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP --
12 f 1 11.81 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- # LDK!  ROSU  
13 f 1 11.08 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA --
Kula (6) M
1 f 1 19.87 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 19.47 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 17.42 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 f 1 15.23 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024  ZKN  
5 f 1 14.80 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 14.61 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
7 f 1 14.59 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 13.69 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
9 f 1 12.88 MICHALAK Damian KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP IV
10 f 1 11.90 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS IV MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ROSU   ZKN  
11 f 1 11.51 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP IV B.D. B.D. # Z/5938/15 2024
12 f 1 11.47 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU IV FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!  ZKN  
Kula (7.26) M
1 f 1 15.45 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
2 f 1 14.79 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  ZKN   SKN  
3 f 1 14.17 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U23 MZ II  ZKN   SKN  
4 f 1 13.03 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
5 f 1 11.71 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U23 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
Dysk (1.5) M
1 f 1 59.09 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U18 WP I PAWLAK Przemysław # Z/4273/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 54.75 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2024 2 LDK!  KNF  
3 f 1 51.15 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/3628/18 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 46.86 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 43.02 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III KENSIK Jan Z/4964/18 2023 4  ROSU  
6 f 1 41.71 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2024 4  ZKN  
7 f 1 41.25 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP III
8 f 1 40.46 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
9 f 1 39.70 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech 2 LDK!  ZKN  
10 f 1 38.78 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!  ROSU  
11 f 1 37.95 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB IV LDK!
12 f 1 35.41 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP IV
13 f 1 30.70 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  ROSU  
14 f 1 19.20 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA --
  f 1 NM KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 55.64 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 55.20 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 f 1 52.53 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 49.71 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 46.37 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD II  ZKN  
6 f 1 44.61 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
7 f 1 43.34 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 41.54 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ROSU   ZKN  
9 f 1 40.25 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!  ZKN   SKN  
10 f 1 39.15 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
11 f 1 37.05 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   SKN  
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024  ZKN  
Dysk (2) M
1 f 1 47.48 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
2 f 1 42.53 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
3 f 1 42.18 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U23 MZ II  ZKN   SKN  
4 f 1 39.00 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  ZKN   SKN  
Oszczep (700) M
1 f 1 67.44 DZWONKOWSKI Andrzej KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM I  ZKN  
2 f 1 63.68 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  ZKN  
3 f 1 52.43 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 2004 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 50.65 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024  ZKN  
5 f 1 47.94 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV
6 f 1 47.53 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA IV B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ  ZKN  
7 f 1 47.01 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV  ROSU  
8 f 1 43.76 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- LDK!
9 f 1 36.04 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- # LDK!  ROSU  
10 f 1 34.32 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021
11 f 1 31.92 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
  f 1 NM MAJEWSKI Jakub LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3105/18 2021 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 68.28 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 f 1 70.24 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNF   SKN  
2 f 1 41.02 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
2 f 1 58.50 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2  ZKN  
3 f 1 37.24 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U23 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
3 f 1 55.86 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD II DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. B.D. Z/2719/16 2024  KNF   SKN   79
4 f 1 54.09 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP III LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 52.83 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!  ZKN   SKN  
6 f 1 52.37 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III B.D. B.D. # Z/5938/15 2024
7 f 1 50.71 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III WOCHNA Robert Z/1037/16 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
Chód 10 km M
1 1 s 1 47:57.67 BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 1998 U23 LU II CHYLIŃSKI Andrzej B.D. # Z/1243/14 2022
2 2 s 1 48:23.86 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 1998 U23 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2022 3
3 3 s 1 50:39.75 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP III LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # Z/1990/15 2024 LDK!  ZKN  
1 1 s 2 48:17.08 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III KENSIK Jan Z/1988/15 2023 3 LDK!  ZKN  
2 2 s 2 57:46.38 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!  ZKN  
1 1 s 3 54:35.96 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ IV  ZKN  
2 2 s 3 54:49.76 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena Z/1037/17 2024 LDK!  ZKN  
3 3 s 3 64:32.87 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2023 5  ROSU  
  s 3 DQ WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD --