Słupsk 29.08.2020
2. Mityng Okręgu Pomorskiego U16, U18, U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.67 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +1.2 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
2 s 1 12.86 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +1.2 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
3 s 1 12.89 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +1.2 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
4 s 1 13.70 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U18 PM +1.2 IV B.D. B.D. 3 LDK!
1 s 2 12.88 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +1.1 III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
2 s 2 12.94 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +1.1 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ LDK!
3 s 2 12.96 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +1.1 III LDK!
4 s 2 12.97 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM +1.1 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
5 s 2 13.07 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM +1.1 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/3687/15 2022
6 s 2 13.12 AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM +1.1 III B.D. Z/1638/20 2021
7 s 2 13.28 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +1.1 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
1 s 3 13.46 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.1 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
2 s 3 13.47 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM +1.1 IV URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2022 2 LDK!
3 s 3 13.50 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM +1.1 IV WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
4 s 3 13.52 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM +1.1 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
5 s 3 13.57 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM +1.1 IV SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0688/18 , 2023 LDK!
6 s 3 13.65 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +1.1 IV SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2022 4 LDK!
7 s 3 13.70 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM +1.1 IV B.D. PASZKE Roman # , Z/2501/20 , 2022
8 s 3 14.06 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.1 -- PASZKE Roman # Z/4442/18 2022 3
1 s 4 13.81 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.2 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
2 s 4 13.86 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM +1.2 V RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
3 s 4 14.00 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +1.2 V LDK!
4 s 4 14.09 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM +1.2 V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2023 LDK!
5 s 4 14.35 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM +1.2 V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
6 s 4 14.40 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +1.2 V PASZKE Roman # Z/3076/20 2022
1 s 5 13.59 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM +1.5 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0269/19 2021 BEZ LDK!
2 s 5 13.81 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM +1.5 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/3160/20 2022 BEZ
3 s 5 14.31 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.5 V BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2023 LDK!
4 s 5 14.69 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM +1.5 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/3214/20 , 2022
5 s 5 15.50 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
6 s 5 16.20 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
7 s 5 16.50 ILCZENKO Weronika AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/4962/19 2022 LDK!
1 s 6 13.76 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM +1.4 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
2 s 6 14.23 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.4 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8731/21 2022
3 s 6 14.63 RYBICKA Daria KL Gdynia 2007 U14 PM +1.4 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2551/20 2022 LDK!
4 s 6 15.13 SOBAŃSKA Gabriela AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/0771/20 2022 LDK!
5 s 6 15.39 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U14 PM +1.4 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022
6 s 6 16.47 KOLAŃSKA Anna AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4964/19 2021 LDK!
200 m K
1 s 1 25.36 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM +1.9 II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
2 s 1 25.58 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +1.9 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
3 s 1 27.03 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM +1.9 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
4 s 1 27.53 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM +1.9 IV URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2022 2 LDK!
1 s 2 26.37 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +2.4 III LDK!
2 s 2 26.63 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM +2.4 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/3687/15 2022
3 s 2 27.05 AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM +2.4 III B.D. Z/1638/20 2021
4 s 2 27.22 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM +2.4 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
5 s 2 27.64 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM +2.4 IV PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!
6 s 2 27.77 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM +2.4 IV WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
7 s 2 28.76 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U18 PM +2.4 -- CZUBAK Tomasz LDK!
8 s 2 28.78 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +2.4 -- PASZKE Roman # Z/4442/18 2022 3
1 s 3 26.32 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +2.4 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
2 s 3 27.62 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM +2.4 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
3 s 3 28.13 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +2.4 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
4 s 3 28.40 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM +2.4 IV B.D. PASZKE Roman # , Z/2501/20 , 2022
5 s 3 28.88 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +2.4 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
6 s 3 29.32 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +2.4 V LDK!
7 s 3 30.86 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM +2.4 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/3214/20 , 2022
8 s 3 31.03 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +2.4 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8731/21 2022
300 m K
1 s 1 40.58 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
2 s 1 43.28 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U16 III TRZASKO Bogusław B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/0054/18 , 2023 LDK!
3 s 1 43.85 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
4 s 1 44.46 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM III RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
5 s 1 45.76 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2023 LDK!
6 s 1 45.87 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
7 s 1 46.94 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
1 s 2 46.72 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2022 5 LDK!
2 s 2 48.52 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2023 LDK!
3 s 2 48.88 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
4 s 2 49.35 CZAPLEWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1689/20 2022
5 s 2 50.09 STENKA Monika ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- B.D. Z/5403/19 2020 LDK!
6 s 2 50.47 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2022 LDK!
7 s 2 51.47 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2023 LDK!
8 s 2 55.20 ILCZENKO Weronika AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4962/19 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 59.63 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
2 s 1 62.48 IWANEJKO Oliwia OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP --
3 s 1 62.73 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1172/20 2022 LDK!
4 s 1 62.84 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM IV B.D. 3 LDK!
5 s 1 64.28 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!
6 s 1 64.38 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM IV LDK!
7 s 1 66.80 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U16 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2023 4 LDK!
800 m K
1 s 1 2:20.28 IWANEJKO Martyna OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP III
2 s 1 2:31.54 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM IV MICHALSKI Henryk # Z/0471/19 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:05.62 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U16 III SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
2 s 1 3:05.98 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U16 PM III URBANEK Ryszard B.D. Z/0053/18 2021 3 LDK!
3 s 1 3:09.20 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2022 LDK!
4 s 1 3:11.80 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0629/19 , 2023 LDK!
5 s 1 3:14.42 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
6 s 1 3:18.90 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech # Z/3216/19 2023 LDK!
7 s 1 3:23.51 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/0051/18 2021 BEZ LDK!
8 s 1 3:28.74 ROKITA Maja LKS Zorza Gdynia 2005 U16 PM V WALENDZIAK Renata # Z/0621/19 2021
9 s 1 3:36.69 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
10 s 1 3:38.34 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2022 LDK!
11 s 1 3:44.49 GÓRSKA Sandra Oliwia MKS Sambor Tczew 2005 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0508/18 2021 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:51.12 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol # Z/2180/19 2023
2 s 1 4:53.26 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
3 s 1 5:15.27 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U20 PM -- MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
3000 m K
1 s 1 11:31.42 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM IV B.D. 3 LDK!
2 s 1 12:00.04 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
5000 m K
1 s 1 18:44.40 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
2 s 1 18:44.76 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2023 3
3 s 1 20:37.49 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2022 3
80 pł K
1 s 1 12.74 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +1.0 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
2 s 1 12.89 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +1.0 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022 LDK!
3 s 1 13.31 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM +1.0 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ
4 s 1 13.45 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM +1.0 IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2022 LDK!
5 s 1 14.56 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM +1.0 V KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 s 2 14.45 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM +1.1 -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
2 s 2 15.69 RYBICKA Daria KL Gdynia 2007 U14 PM +1.1 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2551/20 2022 LDK!
3 s 2 15.78 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U14 PM +1.1 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2712/20 2022 LDK!
4 s 2 16.01 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U14 PM +1.1 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022
5 s 2 16.23 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U14 PM +1.1 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2708/20 2022 LDK!
6 s 2 17.89 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U14 PM +1.1 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2548/20 2022 LDK!
200 m pł K
1 s 1 32.63 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +2.1 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022 LDK!
2 s 1 33.68 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM +2.1 IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2022 LDK!
3 s 1 37.06 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM +2.1 --
4 s 1 38.83 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM +2.1 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ
1000 m prz K
1 s 1 3:10.56 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM II RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2023 4 LDK!
2 s 1 3:26.09 SZULSKA Aleksandra niestowarzyszona # 2005 U16 III SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2023 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:02.33 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
2 s 1 5:12.10 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.35 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U14 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2708/20 2022 LDK!
2 f 1 1.25 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.15 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U14 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2548/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
2 f 1 3.40 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 3.20 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2022 4 LDK!
4 f 1 3.20 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II SZYMCZAK Edward Z/1343/19 2022 5 LDK!
5 f 1 3.20 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II LDK!
6 f 1 3.10 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/3898/19 2022 LDK!
8 f 1 2.60 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
9 f 1 2.00 PUZIO Paulina WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM --
  f 1 NM TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U20 PM -- JURGA Łukasz B.D. Z/3542/18 2023
W dal K
1 f 1 4.91 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 2004 U18 PM +1.0 IV # LDK!
2 f 1 4.73 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +1.0 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 4.52 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM +1.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 4.52 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM +1.2 -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0688/18 , 2023 LDK!
5 f 1 4.23 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM +1.0 -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0269/19 2021 BEZ LDK!
6 f 1 4.22 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM +0.8 -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2022 LDK!
7 f 1 4.21 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP +1.8 -- BŁOCIAN Rafał BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2022 LDK!
8 f 1 3.88 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
9 f 1 3.72 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM +1.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
10 f 1 3.49 SOBAŃSKA Gabriela AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/0771/20 2022 LDK!
11 f 1 3.32 KOLAŃSKA Anna AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +0.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/4964/19 2021 LDK!
  f 1 NM PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +1.2 -- PASZKE Roman # Z/3076/20 2022
Kula (3) K
1 f 1 11.48 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM III GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
2 f 1 11.08 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK! 97
3 f 1 9.72 TADDA Lilianna LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM V JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # Z/1813/20 2022 LDK!
4 f 1 9.67 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. # BEZ LDK!
5 f 1 9.67 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM V B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.06 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2022 109
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.13 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
2 f 1 29.90 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 29.29 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz B.D. 5 LDK!
4 f 1 23.32 TADDA Lilianna LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # Z/1813/20 2022 LDK!
5 f 1 22.10 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 40.80 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2023 2
2 f 1 34.50 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2022
3 f 1 32.90 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3570/17 2022 4
Młot (3) K
1 f 1 23.70 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 39.45 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. # Z/0019/18 2023 5 LDK! 107
2 f 1 39.38 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM III DMP U20 WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK! 107
3 f 1 30.30 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM V GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
4 f 1 28.69 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM V GRECKA Ewa # Z/2514/20 2023
5 f 1 27.24 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
6 f 1 21.23 VLIG Iwona LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/2100/20 2021
1 f 2 41.23 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 36.18 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM III WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
2 f 1 33.24 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/5952/15 2021 4
3 f 1 29.71 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- WALCZAK Leszek Z/3176/17 2021 4
100 m M
1 s 1 10.94 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM +1.1 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 s 1 11.09 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU +1.1 II MARUSZEWSKI Piotr # Z/2635/17 2023
3 s 1 11.31 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +1.1 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2022
4 s 1 11.33 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +1.1 III RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
5 s 1 11.48 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM +1.1 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
6 s 1 11.56 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +1.1 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
7 s 1 11.65 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM +1.1 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
8 s 1 12.68 POROŻYŃSKI Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM +1.1 -- # LDK!
1 s 2 11.69 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +1.8 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
2 s 2 11.70 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM +1.8 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2023
3 s 2 11.78 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +1.8 IV SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2022
4 s 2 12.07 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.8 IV RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
5 s 2 12.77 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 U23 ZP +1.8 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8734/21 2022
1 s 3 11.86 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U20 PM +1.3 IV LDK!
2 s 3 11.99 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +1.3 IV DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK! 88
3 s 3 12.04 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U18 ZP +1.3 IV ŚLIWKA Rafał # Z/8732/21 2022
4 s 3 12.12 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM +1.3 IV B.D. # LDK!
5 s 3 12.15 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM +1.3 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
6 s 3 12.38 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM +1.3 V ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
7 s 3 12.60 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM +1.3 V B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2023 LDK!
8 s 3 12.66 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +1.3 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
1 s 4 12.04 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 2004 U18 PM +1.5 IV LDK!
2 s 4 12.73 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM +1.5 V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 s 4 13.04 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM +1.5 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
4 s 4 13.26 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +1.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
5 s 4 13.77 RYNGWELSKI Mikołaj MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM +1.5 -- B.D. B.D. LDK!
6 s 4 14.88 JEZIORNY Patryk AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/4963/19 2022 LDK!
7 s 4 16.61 SZUMLEWSKI Wojciech AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/4973/19 2021 LDK!
1 s 5 13.23 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U16 PM +1.4 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2022
2 s 5 13.84 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U14 ZP +1.4 -- WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
3 s 5 13.93 SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP +1.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
4 s 5 14.27 HEFTA Eryk UKS Lipusz 2006 U16 PM +1.4 --
200 m M
1 s 1 22.47 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM +1.5 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK! 130
2 s 1 22.83 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin # 1993 Sen ZP +1.5 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2022
3 s 1 23.44 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +1.5 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
4 s 1 23.93 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +1.5 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2022
5 s 1 24.18 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U18 ZP +1.5 IV ŚLIWKA Rafał # Z/8732/21 2022
6 s 1 24.27 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM +1.5 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2022
7 s 1 26.23 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 U23 ZP +1.5 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8734/21 2022
1 s 2 24.01 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +1.4 IV CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
2 s 2 25.11 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM +1.4 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2027/20 2021
3 s 2 25.63 POROŻYŃSKI Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM +1.4 -- # LDK!
4 s 2 25.79 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +1.4 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
6 s 2 27.33 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM +1.4 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 36.59 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM II CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 s 1 37.33 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
3 s 1 39.22 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ IV
4 s 1 39.89 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
1 s 2 35.82 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
2 s 2 45.76 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
3 s 2 48.17 JEZIORNY Patryk AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4963/19 2022 LDK!
4 s 2 49.47 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3098/20 2022
  s 2 DQ SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
400 m M
1 s 1 50.40 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2022 1
2 s 1 51.07 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
3 s 1 51.08 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
4 s 1 51.36 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2022 5
5 s 1 51.60 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U23 PM III
6 s 1 52.45 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3649/17 2022
7 s 1 55.54 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
8 s 1 61.22 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
800 m M
1 s 1 2:00.95 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III
2 s 1 2:10.87 JADCZAK Adrian SKLA Sopot 2004 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/0138/19 2022 5 LDK!
  s 1 DNF MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
1000 m M
1 s 1 2:39.93 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2022
2 s 1 2:45.60 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 2005 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2022 LDK!
3 s 1 2:46.57 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
4 s 1 2:47.52 MARSZK Antonii Akademia Biegowa Kartuzy 2002 U20 PM -- NOWAKOWSKI Karol ADAMCZYK Dariusz Z/5746/19 2021
5 s 1 2:47.63 DUSZA Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM IV # LDK!
6 s 1 2:48.57 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U16 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2023
7 s 1 2:51.68 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
8 s 1 2:53.33 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
9 s 1 2:53.79 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
10 s 1 2:54.22 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
11 s 1 2:59.21 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0014/18 , 2023 BEZ LDK!
12 s 1 3:01.06 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
1 s 2 2:52.46 BIESIK Mariusz KUKS Remus Kościerzyna 2003 U18 PM -- LDK!
2 s 2 2:57.67 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2003 U18 PM -- LDK!
3 s 2 2:58.96 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn # 2005 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2022 LDK!
4 s 2 3:05.39 SKRZYPCZYŃSKI Oliwier UKS Jedynka Reda 2005 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/1276/20 2021 LDK!
5 s 2 3:07.70 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- # LDK!
6 s 2 3:09.83 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4200/19 2023
7 s 2 3:10.36 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0325/20 2022 LDK!
8 s 2 3:11.13 PIEKARSKI Jan MKS Sambor Tczew 2005 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/4825/18 2020 BEZ
9 s 2 3:22.17 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U14 PM -- RADTKE Marek # Z/3806/20 2022 LDK!
10 s 2 3:22.28 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2023 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:03.41 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/0210/17 2021 2 LDK!
2 s 1 4:06.02 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U20 III B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2023
3 s 1 4:07.98 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2022 3
4 s 1 4:09.38 GARSKI Dawid AML Słupsk # 1995 Sen PM III GARSKI Dawid # Z/0360/13 2022
5 s 1 4:11.60 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
6 s 1 4:14.87 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U18 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2023 5
7 s 1 4:16.63 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/1344/17 2021 3 LDK!
8 s 1 4:26.29 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 2002 U20 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1505/18 2021
9 s 1 4:37.25 TREBIK Łukasz LKS Fenix Słupsk 2004 U18 PM -- B.D. Z/9909/21 2021
  s 1 DNF BARAN Oliwier SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.00 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM +1.1 III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2022 BEZ
2 s 1 17.25 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM +1.1 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
3 s 1 18.09 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM +1.1 V
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.25 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM +1.1 I WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
2 s 1 16.25 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM +1.1 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
200 m pł M
1 s 1 29.30 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM +2.0 V B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2022 BEZ
2 s 1 29.30 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM +2.0 V KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
3 s 1 31.29 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM +2.0 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 63.34 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/1603/19 2022 LDK!
400 m pł M
1 s 1 56.58 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM III LDK!
2 s 1 58.26 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
3 s 1 59.65 STYBOR Jakub SKLA Sopot 2000 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/1881/19 2022
4 s 1 61.29 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2022
5 s 1 61.37 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS IV
1000 m prz M
1 s 1 3:10.10 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
2 s 1 3:15.92 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!
3 s 1 3:29.56 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2023
4 s 1 3:29.82 MODRZEJEWSKI Szymon UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 43.94 SOSNA Seweryn
GÓRSKI Mateusz
OPUSZEWICZ Damian
KOZELAN Hubert
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
2004
2003
2003
U18 POM -- RATAJCZAK Maciej
SZYMCZAK Edward
RATAJCZAK Maciej
MARUSZEWSKI Piotr
Z/0207/17
Z/4184/19
Z/4125/19
Z/2635/17
2022
2022
2022
2023
4



  s 1 DNF MAJCHRZAK Wiktor
WAWRZYNIAK Alan
SMOLNICKI Bartosz
ŁOWICKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
2004
2004
2004
U18 POM --

RATAJCZAK Maciej
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej
Z/0685/18
, Z/0468/18
2022
, 2022
5
4
Wzwyż M
1 f 1 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II DMP MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK! 99
2 f 1 1.95 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II DMP B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2023 87
3 f 1 1.95 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2023
4 f 1 1.80 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV JUSZCZAK Stanisław B.D. # Z/0049/15 2023 5 LDK!
5 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
6 f 1 1.70 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
  f 1 NM SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.20 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U18 PM II KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2022 LDK!
2 f 1 4.00 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM II PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2022
3 f 1 3.20 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 5.62 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +1.6 -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
2 f 1 5.60 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM +1.8 V ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
3 f 1 5.51 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 2004 U18 PM +1.2 -- LDK!
4 f 1 5.23 GLISZCZYŃSKI Łukasz LKS Fenix Słupsk # 1999 U23 PM +1.1 -- GRECKA Ewa Z/4571/18 2022 II
5 f 1 4.83 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2023
6 f 1 3.97 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP +1.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 14.44 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U14 PM III B.D. KOWNATKE Rafał # , Z/1045/21 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.05 MATEL Allan MKL Szczecin 2004 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1842/20 2022 LDK!
2 f 1 13.79 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
3 f 1 11.94 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2983/20 2022
4 f 1 11.90 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2473/18 2022 BEZ
1 f 2 12.54 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM IV DMP U20 B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK! 94
2 f 2 10.32 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
3 f 2 8.47 ZASOWSKI Michał KL Gdynia 2005 U16 PM --
Kula (7.26) M
1 f 1 14.56 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 1987 Sen PM I JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2022
2 f 1 10.52 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8733/21 2022
  f 1 NM KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM -- KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2022 1
Dysk (1) M
1 f 1 58.49 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 35.50 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
3 f 1 35.02 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
4 f 1 33.46 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM V GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
5 f 1 20.92 BIGUS Bartosz UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3096/20 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.39 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
2 f 1 33.82 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2473/18 2022 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 40.16 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
2 f 1 20.22 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
  f 1 NM BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2983/20 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 53.19 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2022 LDK!
2 f 1 52.44 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 36.70 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM -- B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 33.43 RYTLEWSKI Jakub UKS Lipusz 2005 U16 PM --
5 f 1 31.30 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2022
6 f 1 30.84 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
  f 1 NM TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 50.00 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 2003 U18 PM III GRECKA Ewa Z/1461/17 2021 4
2 f 1 35.50 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 2004 U18 PM -- MICHALSKI Henryk PIĄTEK Mirosław Z/2703/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 48.17 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U20 PM III B.D. WERNER Bernard B.D. # , Z/3076/17 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.855129003525 sekund