Bielsko-Biała 29.08.2020
19. Międzynarodowy Mityng LA Beskidianathletic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 7.8 r BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 2 s 1 7.9 r OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD +1.8 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
2 3 s 1 7.9 r ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP +1.8 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
4 4 s 1 8.0 r PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL +1.8 -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
5 5 s 1 8.2 r KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL +1.8 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
6 6 s 1 8.3 r GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL +1.8 -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
1 8 s 2 8.69 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
2 9 s 2 8.74 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL +2.5 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 11 s 2 8.76 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL +2.5 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
4 13 s 2 8.78 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +2.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
5 14 s 2 8.82 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +2.5 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
6 15 s 2 8.86 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL +2.5 -- # LDK!
7 25 s 2 9.12 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL +2.5 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
8 26 s 2 9.14 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL +2.5 -- # LDK!
1 17 s 3 8.88 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.0 -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
2 20 s 3 8.98 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL +1.0 -- # LDK!
3 22 s 3 9.00 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
4 27 s 3 9.14 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL +1.0 -- # LDK!
5 31 s 3 9.25 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +1.0 -- # LDK!
6 32 s 3 9.26 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL +1.0 -- PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
7 33 s 3 9.28 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL +1.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2023 LDK!
8 35 s 3 9.39 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL +1.0 -- LDK!
1 10 s 4 8.75 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
2 12 s 4 8.77 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ +0.5 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
3 19 s 4 8.97 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL +0.5 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
4 21 s 4 9.00 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL +0.5 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
5 24 s 4 9.09 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD +0.5 -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
6 41 s 4 9.82 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL +0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
1 36 s 5 9.56 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL +1.1 -- B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
2 37 s 5 9.63 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.1 -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
3 43 s 5 10.03 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL +1.1 -- PASZTA Anna # Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
4 47 s 5 10.28 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U12 SL +1.1 -- LDK!
5 48 s 5 10.29 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL +1.1 -- LDK!
6 49 s 5 10.33 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL +1.1 -- LDK!
7 51 s 5 10.40 MACIA¦ Natalia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL +1.1 -- LDK!
1 16 s 6 8.87 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL +0.4 -- # LDK!
2 28 s 6 9.15 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U14 SL +0.4 -- FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
3 38 s 6 9.71 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL +0.4 -- LDK!
4 39 s 6 9.72 KÓSKA Mira KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL +0.4 -- # LDK!
5 42 s 6 9.83 DANIELCZYK Lena BKL Bełchatów 2009 U12 LD +0.4 -- LDK!
6 44 s 6 10.04 SKORUPA Kornelia UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ +0.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/4739/19 2020 LDK!
7 50 s 6 10.37 RYNDAK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL +0.4 -- LDK!
1 7 s 7 8.50 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL +1.8 -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
2 18 s 7 8.89 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL +1.8 -- DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
3 23 s 7 9.01 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +1.8 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023
4 29 s 7 9.17 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL +1.8 -- PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
5 30 s 7 9.20 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.8 -- # LDK!
6 34 s 7 9.29 ZGODA Oliwia WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +1.8 --
1 40 s 8 9.82 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD +1.7 -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
2 45 s 8 10.06 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL +1.7 -- BOJKO Bogdan # Z/4564/19 2023
3 46 s 8 10.07 KRAVCHENKO Julia MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL +1.7 --
4 52 s 8 10.64 OPIOŁA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2110/20 2023 LDK!
5 53 s 8 10.71 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U12 LD +1.7 -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
6 54 s 8 10.79 DOMAGAŁA Zuzanna BKL Bełchatów 2009 U12 LD +1.7 -- LDK!
7 55 s 8 11.25 WRÓBEL Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.7 -- LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.00 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.5 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 2 s 1 12.34 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +1.5 II
3 3 s 1 12.47 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +1.5 II
4 4 s 1 12.50 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD +1.5 II MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2023 LDK!
5 5 s 1 12.60 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM +1.5 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
6 6 s 1 12.64 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +1.5 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
7 11 s 1 12.97 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA +1.5 III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
1 7 s 2 12.71 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +1.8 II BONK Stanisław
2 8 s 2 12.80 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +1.8 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
3 9 s 2 12.93 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.8 III KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2023 LDK!
4 10 s 2 12.93 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL +1.8 III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK! 115
5 13 s 2 13.40 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL +1.8 IV
6 15 s 2 13.52 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +1.8 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
1 12 s 3 13.35 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL +1.4 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
2 14 s 3 13.45 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.4 IV
3 16 s 3 13.89 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +1.4 -- CIUK Marek WRÓBLEWSKA Aleksandra Z/4002/17 2021 LDK!
4 17 s 3 14.00 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA +1.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
5 18 s 3 14.48 MICHALAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +1.4 --
6 19 s 3 14.60 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.4 --
7 20 s 3 14.63 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +1.4 --
1 1 s 4 11.96 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +2.9 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 2 s 4 12.84 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +2.9 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 3 s 4 12.92 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +2.9 III B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
4 5 s 4 12.98 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +2.9 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
5 6 s 4 13.04 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +2.9 III GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
6 7 s 4 13.06 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL +2.9 III MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
7 9 s 4 13.14 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.9 III MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
8 10 s 4 13.16 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +2.9 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
1 4 s 5 12.98 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +2.0 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
2 8 s 5 13.10 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +2.0 III RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
3 11 s 5 13.17 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP +2.0 III ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
4 12 s 5 13.33 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD +2.0 IV # LDK!
5 13 s 5 13.37 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.0 IV DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 56 97
6 14 s 5 13.43 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL +2.0 IV # LDK!
7 15 s 5 13.48 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.0 IV MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
8 19 s 5 13.73 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +2.0 IV LDK!
1 16 s 6 13.58 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +2.7 IV LDK!
2 17 s 6 13.65 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA +2.7 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 18 s 6 13.69 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.7 IV MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
4 20 s 6 13.76 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.7 IV LDK!
5 22 s 6 13.79 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +2.7 IV
6 23 s 6 13.87 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 2005 U16 SL +2.7 V # LDK!
7 24 s 6 13.87 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +2.7 V LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
8 25 s 6 13.90 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.7 V LDK!
1 26 s 7 13.97 MATYSIAK Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +1.8 V
2 28 s 7 14.17 KAMIŃSKA Ewa Anna RMKS Rybnik 2006 U16 SL +1.8 V FOJCIK Dorota Z/5569/19 2021 LDK!
3 29 s 7 14.37 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +1.8 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
4 30 s 7 14.57 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 2005 U16 SL +1.8 -- FIJAK Krystyna Z/5027/18 2021 5
5 32 s 7 14.85 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +1.8 -- CHRIST Marek 5 LDK!
6 34 s 7 14.97 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.8 -- LDK!
7 36 s 7 15.18 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +1.8 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
1 21 s 8 13.77 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +2.8 IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
2 27 s 8 14.05 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +2.8 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
3 31 s 8 14.82 SOWULA Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.8 -- CIUK Marek Z/2209/20 2021 LDK!
4 33 s 8 14.93 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA +2.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
5 35 s 8 15.17 CNOTA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +2.8 --
200 m K
1 1 s 1 24.61 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.1 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 2 s 1 25.39 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -0.1 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
3 5 s 1 25.73 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL -0.1 II
4 6 s 1 25.76 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -0.1 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
5 7 s 1 25.87 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.1 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
1 3 s 2 25.43 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +0.2 II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 4 s 2 25.57 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.2 II MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2023 LDK!
3 8 s 2 26.22 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.2 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
4 9 s 2 26.45 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA +0.2 III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
5 10 s 2 26.95 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +0.2 III
1 12 s 3 27.45 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL -0.5 IV
2 13 s 3 27.79 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -0.5 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
3 14 s 3 27.83 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.5 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
4 15 s 3 28.39 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -0.5 IV LDK!
5 17 s 3 29.37 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL -0.5 V LDK!
6 20 s 3 29.57 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -0.5 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
7 21 s 3 29.80 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -0.5 -- LDK!
1 18 s 4 29.48 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
2 19 s 4 29.50 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -0.4 V LDK!
3 22 s 4 29.96 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.4 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
4 23 s 4 30.15 JAŃCZAK Magda GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -0.4 V # LDK!
5 24 s 4 30.50 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -0.4 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz # , Z/0757/19 , 2023 5 LDK!
6 27 s 4 40.86 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -0.4 -- LDK!
1 11 s 5 27.28 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.3 III PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
2 16 s 5 29.21 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +0.3 -- LDK!
3 25 s 5 33.07 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL +0.3 -- MATUSZ Mirosława # LDK!
4 26 s 5 34.13 ROSNER Oktawia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.3 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.22 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 43.13 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 4 s 1 45.15 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
4 5 s 1 45.18 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL IV DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 46.29 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL IV LDK!
6 7 s 1 46.87 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
7 13 s 1 48.07 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL V # LDK!
8 14 s 1 48.46 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V # LDK!
1 8 s 2 46.90 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
2 9 s 2 47.36 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL V ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
3 10 s 2 47.48 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL V PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
4 15 s 2 49.15 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2023 LDK!
5 19 s 2 50.13 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
6 18 s 2 50.13 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
7 20 s 2 50.71 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
8 23 s 2 51.82 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U14 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
1 12 s 3 47.94 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/4936/22 2023 LDK!
2 16 s 3 49.87 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4170/19 2023
3 22 s 3 51.57 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
4 24 s 3 52.30 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
5 30 s 3 53.69 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy # 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/2176/18 2023 LDK!
6 31 s 3 53.73 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz # Z/1543/20 2023 LDK!
7 32 s 3 54.69 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
1 3 s 4 43.96 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2023 LDK!
2 11 s 4 47.72 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023
3 17 s 4 50.06 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK!
4 21 s 4 50.89 ZGODA Oliwia WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA --
5 28 s 4 52.94 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -- LDK!
6 34 s 4 56.03 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
1 25 s 5 52.31 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
2 26 s 5 52.74 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
3 27 s 5 52.93 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2023 LDK!
4 29 s 5 53.18 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
5 33 s 5 55.19 ¦WIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U14 LD -- LDK!
6 35 s 5 58.51 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
1 1 s 6 41.87 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL II CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
2 2 s 6 43.03 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
3 3 s 6 43.95 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
4 4 s 6 44.10 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III SPISAK Barbara 4 LDK!
5 6 s 6 45.44 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
1 5 s 7 45.43 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
2 7 s 7 46.01 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV
3 8 s 7 46.46 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL IV PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
4 9 s 7 46.91 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
5 10 s 7 47.52 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
6 11 s 7 48.38 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
7 12 s 7 55.09 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.19 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL II B.D.
2 2 s 1 58.52 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U23 SL II B.D.
3 3 s 1 59.46 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
4 4 s 1 61.40 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
5 5 s 1 62.21 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL IV
6 7 s 1 62.36 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
7 10 s 1 64.37 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
1 6 s 2 62.28 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP IV SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
2 9 s 2 63.97 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL IV BONK Stanisław LDK!
3 11 s 2 65.04 WIERZBICKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/5606/19 2021 LDK!
4 13 s 2 65.80 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
5 14 s 2 66.74 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
6 15 s 2 68.19 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
7 19 s 2 72.68 SERAFIN Martyna UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL --
1 8 s 3 62.69 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2023 5 LDK!
2 12 s 3 65.12 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
3 16 s 3 69.61 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
4 17 s 3 70.92 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
5 18 s 3 72.26 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP --
6 20 s 3 78.01 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2023
600 m K
1 1 s 1 1:48.82 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:53.04 BˇK Adrianna MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
3 5 s 1 1:55.94 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
4 6 s 1 1:57.26 HUCULAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3900/19 2021 LDK!
5 7 s 1 1:57.59 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
6 9 s 1 1:59.43 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
7 11 s 1 2:00.22 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- # LDK!
8 12 s 1 2:00.58 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
1 3 s 2 1:53.63 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3321/20 2023 LDK!
2 4 s 2 1:55.19 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0981/18 2023 BEZ
3 8 s 2 1:58.62 BARANOWSKA Daria LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
4 10 s 2 2:00.08 FRANC Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- # LDK!
5 13 s 2 2:06.71 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3247/20 2023
6 14 s 2 2:07.21 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3318/20 2023 LDK!
7 15 s 2 2:18.04 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
8 16 s 2 2:21.96 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3320/20 2023 LDK!
1 1 s 3 1:44.77 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL IV SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:46.78 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 3 s 3 1:50.60 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
4 4 s 3 1:50.82 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U16 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
5 5 s 3 1:54.69 KUSZYK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1939/19 2022 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.62 MARTIN Gabriella GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1178/19 2023 LDK! 113
2 2 s 1 2:22.36 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III LAMCH Czesław # Z/4420/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 2:29.26 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
4 4 s 1 2:33.75 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 2002 U20 SL -- #
5 5 s 1 2:34.91 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
6 6 s 1 2:37.11 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:58.37 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
2 2 s 1 3:22.79 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF MARTIN Gabriella GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1178/19 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:44.21 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 4:46.84 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL III RU¦NIAK Stefan Z/3180/16 2023 2
3 3 s 1 4:49.72 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
4 4 s 1 4:50.06 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 4:59.34 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
6 6 s 1 5:02.29 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U18 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
7 7 s 1 5:15.02 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.17 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP +4.8 II ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 3 s 1 12.34 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL +4.8 II OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
3 4 s 1 12.48 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +4.8 III RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
4 5 s 1 12.48 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL +4.8 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał # , Z/4168/19 , 2023 LDK!
5 6 s 1 12.49 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +4.8 III MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
6 7 s 1 12.87 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +4.8 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
7 9 s 1 13.06 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +4.8 IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL +4.8 -- # LDK!
1 2 s 2 12.31 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +2.5 II B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 8 s 2 12.94 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL +2.5 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
3 10 s 2 13.31 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U16 SL +2.5 IV CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
4 11 s 2 13.95 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.5 V MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
5 12 s 2 15.43 MARCINIAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +2.5 -- ZOK Roman Z/1915/20 2021 LDK!
6 13 s 2 15.55 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała # 2006 U16 SL +2.5 -- LDK!
7 14 s 2 16.40 SMAJEK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +2.5 -- LDK!
8 15 s 2 16.52 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.5 -- LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 64.59 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 66.10 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
3 3 s 1 69.00 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
4 4 s 1 69.85 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
5 5 s 1 71.84 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV WIKTOR Dagmara 4 LDK!
6 6 s 1 73.80 MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
7 7 s 1 73.83 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:37.65 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U16 MZ V LDK!
2 2 s 1 3:40.19 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
4x100 m K
1 6 s 1 52.73 KOPKA Malwina
CICHOCKA Anastazja
CAŁUS Barbara
MUSZYŃSKA Nina
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2004
2004
2003
U18 SLK -- CIUK Marek WRÓBLEWSKA Aleksandra
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
Z/4002/17
Z/2921/18
Z/2922/18
Z/0666/17
2021
2023
2023
2021

3
5
2
2 7 s 1 52.80 RZYMAN Oliwia
MOJŻYSZEK Wiktoria
SIUDA Nikola
WIĘCKOWSKA Emilia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003
2004
2004
2004
U18 SLK -- WIKTOR Dagmara
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/4868/18
Z/2630/19
2022
2021
4
4

3 8 s 1 53.45 MATURA Natalia
PAWŁOWSKA Iwona
CZUŻ Alicja
¦LIWA Julia
KS Sprint Bielsko-Biała 2003
2003
2003
2003
U18 SLK --


DOBIJA Katarzyna
Z/3182/16
2023
3
4 10 s 1 54.26 WALIDUDA Justyna
WALIDUDA Klaudia
TWARÓG Anna
MYCEK Anita
LZS KL Kotwica Brzeg 2003
2003
2003
2003
U18 OPL --
ZOK Roman ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman
, Z/1380/17
, Z/3066/19
, Z/0436/17
, 2021
, 2021
, 2021
4


1 1 s 2 50.73 ROKICKA Weronika
PRZEWIE¬LIK Julia
SRAGA Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR D±browa Górnicza 2005
2006
2006
2006
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/1930/19
Z/0919/18
, Z/0013/20
Z/0918/18
2023
2023
, 2023
2023

5

4
2 2 s 2 51.02 DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
OLCZYK Anna
NOWICKA Hanna
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U14 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/3462/19
2023
, 2023
, 2023

5
5
BEZ
3 3 s 2 51.70 ¦PIEWAK Magdalena
JUNDZIŁŁ Maja
CYRULIŃSKA Oliwia
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2005
2005
2005
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/3254/19
Z/3255/19
, Z/3419/18
Z/2920/18
2022
2023
, 2023
2021
BEZ

4
5
4 4 s 2 51.93 GROCHULSKA Julia
MIELCZAREK Martyna
MIELCZAREK Zuzanna
JOŃCZYK Julia
UKS Czempion Bełchatów 2005
2005
2005
2006
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
MORAWIEC Agnieszka
RYBARCZYK Dariusz
Z/3472/19
2023
4
5
5

5 5 s 2 52.43 WALICKA Anna
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 2005
2005
2005
2005
U16 SLK --
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0814/18
2023
3
4
4
6 9 s 2 54.09 SMUDA Zuzanna
KONIOR Emilia
¦WISTUN Nina
KRUCZEK Martyna
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2005
2005
2006
U16 SLK --


DOBIJA Katarzyna
Z/2983/18
2023
5
7 11 s 2 56.33 SKORUPKA Maja
GÓRNY Natalia
CICHOWSKA Laura
KRZESAK Patrycja
MKS Żywiec 2007
2008
2007
2007
U14 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/1074/20
Z/4566/19
Z/1072/20
Z/2514/19
2022
2023
2023
2023




4x400 m K
1 1 s 1 3:54.19 KLAMA Julia
KROK Agnieszka
MAZUR Zuzanna
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2004
2004
2004
U18 OPL -- DZIUBA Jacek
JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof
BU¦KO Michał
LACH Magdalena
Z/2739/18
, Z/4783/17
Z/1145/20
2023
, 2023
2023


4

2 2 s 1 4:04.63 SMAL Aleksandra
RĘBISZ Patrycja
TOMALA Emilia
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2004
2004
U18 SLK -- MORKA Piotr SZYJKA Beata
SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr SZYJKA Beata
MORKA Piotr
Z/1014/18
, Z/1013/18
Z/1019/18
Z/1004/18
2023
, 2023
2023
2023
5
2
4
3
3 3 s 1 4:13.51 TKOCZ Zofia
GÓRSKA Dominika
MADUZIA Karolina
BARANOWICZ Julia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003
2003
2004
2004
U18 SLK -- B.D. PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
, Z/2281/17
Z/3185/17
Z/3216/18
, 2023
2023
2023

3
4
4 4 s 1 4:17.68 ¦LUSAREK Agnieszka
HOŁDYS Inga
DZIADZIA Anna
PRUSKO Gabriela
GKS Piast Gliwice 2003
2003
2004
2003
U18 SLK -- KRUPA Iwona B.D.

¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/5639/18
, Z/3294/18
Z/5647/18
2023
, 2023
2023


BEZ
5 5 s 1 4:17.83 MUSZYŃSKA Nina
WIERZBICKA Zuzanna
LIZIŃSKA Anna
KOPKA Malwina
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2004
2004
2003
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
CIUK Marek WRÓBLEWSKA Aleksandra
Z/0666/17
Z/5606/19
Z/4420/18
Z/4002/17
2021
2021
2023
2021
2

5

Wzwyż K
1 f 1 1.75 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 123 151
2 f 1 1.55 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III LDK!
3 f 1 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
4 f 1 1.55 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
5 f 1 1.55 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 68 103
6 f 1 1.50 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL IV B.D. B.D. LDK!
7 f 1 1.45 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
8 f 1 1.40 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2508/18 2023 5 LDK!
9 f 1 1.35 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.78 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +1.3 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 f 1 5.63 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL 0.0 II
3 f 1 5.45 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.2 II DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023 89
4 f 1 5.24 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL -0.7 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
5 f 1 5.20 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +0.3 III
6 f 1 5.17 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.8 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK! 70
7 f 1 5.08 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL 0.0 IV SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
8 f 1 5.02 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.6 IV CHRIST Marek 3 LDK!
9 f 1 4.93 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL +1.1 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
10 f 1 4.87 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL 0.0 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
11 f 1 4.84 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +1.5 IV
12 f 1 4.80 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
1 f 2 5.19 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL 0.0 III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
2 f 2 4.94 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.5 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
3 f 2 4.75 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.2 V DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 45 70
4 f 2 4.56 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +1.6 V LDK!
5 f 2 4.02 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL +1.4 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
6 f 2 3.80 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +1.5 --
7 f 2 3.75 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.92 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 f 1 4.75 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
3 f 1 4.68 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP 0.0 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
4 f 1 4.66 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
5 f 1 4.62 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
6 f 1 4.62 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 4.56 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
8 f 1 4.55 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
9 f 1 4.55 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
10 f 1 4.44 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
11 f 1 4.33 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
12 f 1 4.26 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
13 f 1 4.22 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
14 f 1 4.16 SKORUPA Kornelia UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/4739/19 2020 LDK!
15 f 1 4.00 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
16 f 1 3.98 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
17 f 1 3.87 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
18 f 1 3.68 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL 0.0 -- # LDK!
19 f 1 3.54 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
20 f 1 3.43 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
21 f 1 3.32 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
22 f 1 3.31 KRAVCHENKO Julia MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL 0.0 --
23 f 1 3.29 DANIELCZYK Lena BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
24 f 1 3.10 MACIA¦ Natalia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
25 f 1 3.06 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
26 f 1 3.04 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL 0.0 -- LDK!
  f 1 NM ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
Wieloskok K
  f 1 7.96 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +1.9 -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 9.10 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +1.7 -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
1 f 1 10.76 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL +3.2 III CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
2 f 1 10.67 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.6 III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
3 f 1 9.75 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +1.1 V MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
4 f 1 9.27 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +2.8 -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
5 f 1 9.23 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +1.9 -- JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 9.06 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +1.3 -- LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
7 f 1 8.38 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +2.3 -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 8.21 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
9 f 1 8.07 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +1.8 -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
  f 1 NM SOWULA Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL 0.0 -- CIUK Marek Z/2209/20 2021 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.42 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
2 f 1 10.97 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL IV BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
3 f 1 9.09 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 29.55 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
2 f 1 29.11 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2023 3 LDK!
3 f 1 23.69 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 21.81 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.61 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL +2.4 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 4 s 1 8.30 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
3 5 s 1 8.31 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +2.4 -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
4 8 s 1 8.71 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD +2.4 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2023 LDK!
5 9 s 1 8.74 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA +2.4 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2023
6 10 s 1 8.76 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL +2.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
7 11 s 1 8.77 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL +2.4 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
8 14 s 1 8.94 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL +2.4 -- LDK!
9 15 s 1 8.98 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL +2.4 -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
1 12 s 2 8.81 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +1.1 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
2 16 s 2 9.07 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL +1.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2023 LDK!
3 17 s 2 9.17 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U12 SL +1.1 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
4 18 s 2 9.24 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
5 19 s 2 9.25 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
6 20 s 2 9.62 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
7 22 s 2 9.81 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL +1.1 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
1 2 s 3 8.18 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +1.5 -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023
2 3 s 3 8.26 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL +1.5 -- PASZTA Wiesław # Z/2148/20 2023 LDK!
3 6 s 3 8.70 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U14 SL +1.5 -- B.D. # Z/2185/18 2023 LDK!
4 7 s 3 8.71 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL +1.5 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
5 13 s 3 8.93 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +1.5 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023
6 21 s 3 9.78 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL +1.5 -- KUZAK Piotr # Z/1362/20 2023 LDK!
7 23 s 3 10.30 KOZAK Jan SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL +1.5 -- ŻUK Bartłomiej # Z/2368/18 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.04 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.1 II ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
2 2 s 1 11.09 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -0.1 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 3 s 1 11.11 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U20 LD -0.1 II MANTYK Łukasz B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian Z/0168/16, Z/0168/16 2022, 2023 LDK!
4 4 s 1 11.22 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL -0.1 II
5 5 s 1 11.25 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -0.1 II LDK!
6 6 s 1 11.36 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.1 III KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
7 7 s 1 11.43 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.1 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
8 8 s 1 11.50 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -0.1 III # LDK!
1 9 s 2 11.53 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL +0.8 III KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
2 10 s 2 11.69 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK! 54 101
3 12 s 2 11.70 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL +0.8 III PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
4 13 s 2 11.71 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL +0.8 III KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
5 15 s 2 11.83 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.8 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
6 14 s 2 11.83 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.8 IV LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
7 17 s 2 11.84 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.8 IV
8 18 s 2 11.88 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.8 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
1 11 s 3 11.70 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +0.6 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 16 s 3 11.84 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL +0.6 IV LDK!
3 19 s 3 11.93 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL +0.6 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 20 s 3 12.00 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.6 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
5 23 s 3 12.21 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL +0.6 -- CIUK Marek # Z/3695/18 2023 5 LDK!
6 26 s 3 12.47 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.6 -- LDK!
7 27 s 3 12.56 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
  s 3 DQ BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL +0.6 --
1 21 s 4 12.00 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U18 SL +1.1 IV
2 22 s 4 12.01 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U18 LD +1.1 IV MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
3 24 s 4 12.28 NOWAK Jacek RMKS Rybnik 2004 U18 SL +1.1 -- FOJCIK Dorota Z/3720/19 2023
4 25 s 4 12.31 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +1.1 -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
5 28 s 4 12.75 RODZOŃ Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.1 --
6 29 s 4 13.06 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL +1.1 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2023 5 LDK!
  s 4 DNF BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U18 SL +1.1 -- FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
1 1 s 5 11.41 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.9 III CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
2 2 s 5 11.48 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.9 III ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 3 s 5 11.58 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD +1.9 III MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
4 4 s 5 11.65 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.9 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 5 11.71 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +1.9 III
6 5 s 5 11.71 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.9 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
7 10 s 5 12.34 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +1.9 V HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
8 12 s 5 12.42 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +1.9 V GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
1 8 s 6 12.24 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +2.0 V
2 9 s 6 12.32 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL +2.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
3 11 s 6 12.42 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL +2.0 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
4 13 s 6 12.56 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL +2.0 V DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK! 72
5 14 s 6 12.62 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +2.0 V DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
6 16 s 6 12.69 GADAJ Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +2.0 V RAMUS Józef # Z/5518/19 2021 LDK!
7 18 s 6 12.75 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD +2.0 V LDK!
1 7 s 7 12.19 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL +2.0 IV MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
2 15 s 7 12.63 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL +2.0 V BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
3 17 s 7 12.70 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +2.0 V DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK! 69
4 19 s 7 12.80 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.0 -- LDK!
5 20 s 7 13.03 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +2.0 -- DMP DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 5
6 21 s 7 13.15 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL +2.0 -- # LDK!
7 22 s 7 13.18 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U16 SL +2.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
200 m M
1 1 s 1 22.12 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U20 LD -0.4 II MANTYK Łukasz B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian Z/0168/16, Z/0168/16 2022, 2023 LDK!
2 2 s 1 22.37 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD -0.4 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 3 s 1 22.89 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -0.4 III KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2023
4 4 s 1 23.36 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.4 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
5 6 s 1 23.50 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
6 7 s 1 23.62 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.4 IV
1 5 s 2 23.44 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -0.1 III KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
2 8 s 2 23.78 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -0.1 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 9 s 2 23.95 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.1 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
4 10 s 2 24.01 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -0.1 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
5 14 s 2 24.42 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL -0.1 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
1 11 s 3 24.06 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -0.5 IV LDK!
2 13 s 3 24.33 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U18 SL -0.5 IV
3 15 s 3 25.14 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.5 -- KOS Kamil # Z/2318/19 2023 LDK!
1 12 s 4 24.23 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -0.2 IV
2 16 s 4 25.31 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -0.2 -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
3 17 s 4 25.74 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK!
4 18 s 4 26.27 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
5 19 s 4 26.30 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.2 -- LDK!
300 m M
1 2 s 1 44.61 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
2 3 s 1 45.16 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U14 SL -- B.D. # Z/2185/18 2023 LDK!
3 4 s 1 45.30 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
4 6 s 1 45.90 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
5 7 s 1 46.14 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
6 9 s 1 46.25 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2023
7 14 s 1 50.67 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
1 1 s 2 42.05 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023
2 8 s 2 46.21 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
3 15 s 2 51.25 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
4 16 s 2 52.48 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
5 17 s 2 52.52 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
6 18 s 2 55.28 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
1 5 s 3 45.71 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
2 10 s 3 46.30 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
3 11 s 3 47.47 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023
4 12 s 3 49.27 NOWAK Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- LDK!
5 13 s 3 50.14 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
6 19 s 3 57.19 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
1 1 s 4 37.47 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
2 2 s 4 38.23 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III # LDK!
3 4 s 4 39.87 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
4 5 s 4 39.95 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL IV
5 7 s 4 41.22 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL V LDK!
6 8 s 4 41.90 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
1 3 s 5 39.72 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
2 6 s 5 40.64 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
3 9 s 5 43.76 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2023 BEZ
4 10 s 5 45.10 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
5 11 s 5 45.46 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- WALIDUDA Anna # Z/3344/20 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.62 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL II LDK!
2 2 s 1 49.78 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2023 LDK!
3 3 s 1 50.62 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2023
4 4 s 1 51.62 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
5 6 s 1 52.87 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
  s 1 DNF BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2023 LDK!
1 5 s 2 52.69 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
2 7 s 2 53.61 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
3 8 s 2 53.64 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
4 9 s 2 54.35 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL --
5 11 s 2 56.90 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U20 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
1 10 s 3 55.01 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL V DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK! 83
2 12 s 3 59.30 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
3 13 s 3 59.97 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
4 14 s 3 60.64 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 2005 U16 SL -- # LDK!
5 15 s 3 61.45 FLORKÓW Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP --
6 16 s 3 61.73 KOWALCZYK Przemysław KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2875/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:29.53 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 1:30.90 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:35.85 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2023
4 4 s 1 1:36.48 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U16 SL V LDK!
5 7 s 1 1:38.21 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD V
1 5 s 2 1:37.15 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2023
2 6 s 2 1:37.79 KARWAT Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5453/19 2022
3 8 s 2 1:41.09 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
4 9 s 2 1:49.51 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
5 10 s 2 1:50.57 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- # LDK!
6 11 s 2 1:53.97 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:01.39 PIEKORZ Paweł TL ROW Rybnik 2001 U20 SL III CIEPŁAK Maciej Z/2685/18 2021 BEZ
2 2 s 1 2:03.32 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP IV ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
3 3 s 1 2:03.51 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3622/17 2021
4 4 s 1 2:03.74 BONDARCHUK Oleh KS Cracovia 1906 Kraków 1996 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2021
5 5 s 1 2:06.56 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4 76
6 6 s 1 2:08.32 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:02.36 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
2 2 s 1 3:10.21 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4174/19 2022
3 3 s 1 3:13.54 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- # LDK!
4 4 s 1 3:17.74 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
5 5 s 1 3:18.20 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
6 7 s 1 3:20.12 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/3409/19 2023
7 9 s 1 3:24.48 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2023 LDK!
8 10 s 1 3:26.23 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 3:18.35 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
2 8 s 2 3:20.59 LUBOŃ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3322/20 2023 LDK!
3 11 s 2 3:30.59 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
4 12 s 2 3:37.41 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0983/18 2023 BEZ
5 13 s 2 3:38.39 KOC Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
6 14 s 2 3:45.90 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
7 15 s 2 4:17.83 KOZAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej # Z/2369/18 2023 LDK!
1 1 s 3 2:54.10 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U16 SL V MORKA Piotr Z/1900/19 2023 LDK!
2 2 s 3 2:57.70 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
3 3 s 3 2:58.61 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
4 4 s 3 2:59.93 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V
5 5 s 3 3:00.47 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
6 6 s 3 3:01.84 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
7 7 s 3 3:01.87 SADOWSKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2005 U16 SL -- HACZEK Mariusz # Z/4173/18 2023
8 8 s 3 3:03.07 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
9 9 s 3 3:05.61 LAMPART Antoni RMKS Rybnik 2005 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/2513/18 2021 BEZ LDK!
10 10 s 3 3:13.82 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- # LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:07.17 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK! 49
2 2 s 1 4:09.91 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL III
3 3 s 1 4:11.92 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL III
4 4 s 1 4:12.69 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
5 5 s 1 4:13.59 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV #
6 6 s 1 4:14.63 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik 2001 U20 SL IV
7 7 s 1 4:15.40 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL IV MORKA Piotr Z/2520/19 2023
8 8 s 1 4:16.08 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice # 2001 U20 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. # Z/0560/19 2023
9 9 s 1 4:17.44 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
10 10 s 1 4:26.91 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
11 11 s 1 4:27.21 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
12 12 s 1 4:29.21 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
13 13 s 1 4:29.85 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL V DMP RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2023 5 LDK! 11
14 14 s 1 4:33.38 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
15 15 s 1 4:44.88 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.13 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ +2.1 III ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 16.41 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ +2.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.37 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +2.1 III RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 s 1 15.86 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +2.1 IV DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
3 s 1 15.89 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +2.1 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.94 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +2.1 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
400 m pł J MŁ M
  s 1 DNF DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
400 m pł M
1 s 1 61.10 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:57.19 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:12.15 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław # , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 45.05 GÓRNY Damian
BRACKI Jakub
TATARA Dawid
KACPRZYK Bartosz
BKL Bełchatów 2004
2003
2004
2004
U18 LDZ -- MANTYK Łukasz
ZDRAJKOWSKI Paweł B.D.
MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz
Z/3080/20
Z/3046/17
Z/3178/19
Z/0755/20
2022
2023
2023
2021




2 2 s 1 45.46 PAPLICKI Mateusz
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
SZCZERBA Kacper
DAWISKIBA Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa 2003
2004
2004
2004
U18 SLK -- CIUK Marek
MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
Z/3695/18
, Z/2074/18
Z/4213/19
Z/3693/18
2023
, 2023
2021
2023
5


5
3 3 s 1 46.07 RODZOŃ Bartosz
OWCZORZ Piotr
WITOS Mikołaj
WIˇCEK Tomasz
KS Sprint Bielsko-Biała 2004
2003
2004
2004
U18 SLK --

DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/4249/17
Z/4251/17
2023
2023
BEZ
4
4 4 s 1 47.38 FENDER Piotr
BIZOŃ Marcin
GRZESIOWSKI Marcin
GRZEMPA Adam
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003
2004
2003
2003
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
Z/1986/18
Z/2318/19
Z/1983/18
2022
2023
2022
5

5
5 5 s 1 50.52 OKRZESIK Maksymilian
SZYMOŃSKI Michał
GAWRON Mateusz
BIRECKI Bartłomiej
MKS Żywiec 2007
2007
2006
2006
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/5216/18
Z/4171/18
Z/4170/18
Z/4169/18
2021
2023
2023
2023
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
4x400 m M
1 1 s 1 3:24.30 GŁOWACKI Sambor
AUGUSTYNIAK Janusz
BABULA Maciej
RAK Filip
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003
2003
2003
2003
U18 OPL -- JASIŃSKI Cyprian
DZIUBA Jacek
PLASKOTA Krzysztof
OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek
Z/2181/17
Z/2423/17
Z/3475/16
, Z/3466/16
2022
2022
2023
, 2023

3


2 2 s 1 3:36.13 BARTŁOMIEJCZYK Radosław
SIMIŃSKI Konrad
MIZGAŁA Kacper
PIˇTEK Michał
CKS Budowlani Częstochowa 2004
2003
2003
2003
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona
WOSIEK Jacek B.D.
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
, Z/2074/18
Z/3696/18
Z/3174/19
Z/1831/18
, 2023
2023
2022
2023



3
3 3 s 1 3:38.92 GŁOWIŃSKI Bartosz
JONAS Beniamin
WYLOTEK Bartosz
HAJDUK Mateusz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004
2004
2003
2004
U18 SLK --
CZYŻ Katarzyna

CZYŻ Katarzyna
Z/3279/18
Z/3043/19
2023
2023
4

Wzwyż M
1 f 1 1.70 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.65 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
2 f 1 1.65 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
4 f 1 1.60 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.55 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
W dal M
  f 1 2.16 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +2.0 -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
  f 1 5.94 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +1.9 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
1 f 1 6.16 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +2.1 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 6.06 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +3.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
3 f 1 5.71 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +3.5 V ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
4 f 1 5.68 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ +2.4 V ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 5.40 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +2.0 -- GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
6 f 1 5.39 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +2.4 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK! 13 63
1 f 2 6.54 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U20 LD +0.6 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
2 f 2 6.49 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD +0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
3 f 2 6.39 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +0.1 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
4 f 2 6.29 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +0.2 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
5 f 2 6.25 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL +0.2 IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
6 f 2 6.12 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL 0.0 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
7 f 2 6.11 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.8 IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
8 f 2 6.05 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +0.9 IV DMP CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 37
9 f 2 5.72 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
10 f 2 5.61 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL +0.7 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
11 f 2 5.29 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +1.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.33 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 f 1 5.17 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 4.88 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL 0.0 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
4 f 1 4.83 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 4.57 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2023 LDK!
6 f 1 4.51 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
7 f 1 4.44 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
8 f 1 4.25 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
9 f 1 4.20 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
10 f 1 4.15 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
11 f 1 4.10 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
12 f 1 4.10 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL 0.0 -- LDK!
13 f 1 4.08 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
14 f 1 3.46 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL 0.0 -- KUZAK Piotr # Z/1362/20 2023 LDK!
Wieloskok M
  f 1 12.04 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +1.0 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
1 f 1 12.41 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +2.3 II PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
Kula (4) M
1 f 1 9.05 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.77 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 11.44 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
3 f 1 10.95 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
4 f 1 10.94 WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
5 f 1 10.88 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 15.86 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
2 f 1 14.57 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL I
  f 1 NM DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL --
Oszczep (600) M
1 f 1 40.09 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U16 SL V B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.32 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II
2 f 1 40.18 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. # Z/5379/19 2023
3 f 1 38.10 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 39.314467191696 sekund