Radom 30.08.2020
2. Radomska Liga Lekkoatletyczna 2020 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.93 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.5 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 e 1 13.19 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.5 III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
3 3 e 1 13.57 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.5 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
4 4 e 1 13.81 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -1.5 V DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2022 81
5 5 e 1 14.10 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.5 -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!
6 6 e 1 14.22 GRZELAK Roksana KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -1.5 -- DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/3180/20 2022 70
7 7 e 1 14.23 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.5 -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
8 8 e 1 14.74 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U16 SK -1.5 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2022 5 LDK!
1 e 2 14.00 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -1.6 --
2 e 2 14.01 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -1.6 V MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
3 e 2 14.36 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.6 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1268/20 , 2022 LDK!
4 e 2 14.55 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.6 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0389/17 , 2022 4 LDK!
5 e 2 14.70 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ -1.6 -- BŁASIŃSKI Artur FALIŃSKI Jacek # Z/1097/19 2022 LDK!
6 e 2 14.72 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U14 SK -1.6 -- OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
7 e 2 14.74 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.6 -- TRZOS Leszek ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0784/20 2022 LDK!
8 e 2 15.36 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -1.6 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2022 LDK!
9 e 2 15.63 KOWALCZYK Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.6 -- JADCZAK Bożena Z/11827/21 2021
1 f 1 12.89 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.2 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 f 1 13.25 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.2 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
3 f 1 13.66 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -2.2 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
4 f 1 13.75 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -2.2 IV DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2022 83
5 f 1 13.99 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -2.2 V MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
6 f 1 14.16 GRZELAK Roksana KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -2.2 -- DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/3180/20 2022 72
7 f 1 14.18 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.2 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1268/20 , 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:12.38 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ III BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2022 LDK!
2 s 1 3:18.49 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0389/17 , 2022 4 LDK!
3000 m K
1 s 1 11:46.98 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4732/19 2021 LDK!
2 s 1 11:54.20 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom # 2007 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # , Z/2700/21, Z/2700/21 , 2022, 2023 LDK!
3 s 1 15:32.27 SOBANIA Sylwia niest. Warszawa 1991 Sen MZ --
  s 1 DNF STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.57 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.3 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 12.94 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -1.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
3 3 s 1 13.57 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U16 SK -1.3 IV OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 14.17 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.3 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
5 5 s 1 14.71 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.3 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1268/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 15.11 KOWALCZYK Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.3 -- JADCZAK Bożena Z/11827/21 2021
100 m pł J MŁ K
  s 1 DNF LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.4 -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
  s 1 DNF SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.4 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
1000 m prz K
1 s 1 3:16.89 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
2 s 1 4:07.61 STÓJ Natalia UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -- LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ III B.D. 2 LDK!
2 f 1 1.45 GOS Patrycja RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ --
3 f 1 1.40 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2022
W dal K
1 f 1 5.66 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +3.1 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
2 f 1 5.16 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ +2.2 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 f 1 4.74 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +3.7 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
4 f 1 4.48 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +2.7 -- BŁASIŃSKI Artur FALIŃSKI Jacek # Z/1097/19 2022 LDK!
5 f 1 4.48 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.26 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
2 f 1 12.58 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek # , Z/1553/18 , 2021 5 LDK!
3 f 1 10.13 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3000/20 2022
4 f 1 8.53 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2021
5 f 1 8.45 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 65
Kula (4) K
1 f 1 9.46 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ IV
Oszczep (500) K
1 f 1 41.30 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
2 f 1 33.68 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
3 f 1 33.24 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek # , Z/1553/18 , 2021 5 LDK!
4 f 1 32.42 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV LDK!
5 f 1 29.21 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
6 f 1 26.80 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3000/20 2022
7 f 1 25.90 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2021
8 f 1 17.06 KULIGOWSKA Zuzanna UKS Technik Radom 2006 U16 MZ -- LDK!
1 f 2 28.20 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ V DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 68
2 f 2 20.08 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 28.36 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
2 f 1 22.05 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ --
3 f 1 22.05 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
100 m M
1 e 1 11.43 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -2.5 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
2 e 1 11.85 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -2.5 IV
3 e 1 11.94 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -2.5 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
4 e 1 11.99 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU -2.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2021 5
5 e 1 12.17 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.5 IV #
6 e 1 12.21 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.5 -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!
7 e 1 12.35 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.5 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
8 e 1 12.45 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -2.5 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
1 e 2 12.37 FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 2000 U23 MZ -1.3 -- TRZOS Leszek
2 e 2 12.53 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -1.3 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
3 e 2 13.01 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U16 MZ -1.3 -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2023
4 e 2 13.25 KRZEPISZ Dominik RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.3 -- # LDK!
5 e 2 13.63 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.3 -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
6 e 2 13.70 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U16 MZ -1.3 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
7 e 2 14.82 ADAMCZYK Filip UKS Technik Radom 2005 U16 MZ -1.3 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/3038/20 2020 LDK!
1 f 1 11.27 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -0.4 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
2 f 1 11.76 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 IV
3 f 1 11.82 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -0.4 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
4 f 1 12.12 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -0.4 IV #
5 f 1 12.25 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -0.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
6 f 1 12.27 FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 2000 U23 MZ -0.4 -- TRZOS Leszek
7 f 1 12.48 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -0.4 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
8 f 1 12.87 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U16 MZ -0.4 -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2023
300 m M
1 1 s 1 37.59 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!
2 2 s 1 40.25 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 2005 U16 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2021 5
3 3 s 1 42.66 KRZEPISZ Dominik RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- # LDK!
600 m M
1 s 1 1:29.59 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD III WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2022 LDK!
2 s 1 1:35.56 KUPIDURA Jan RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/2290/20 2021 LDK!
3 s 1 1:35.94 PISAREK Bartłomiej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/1897/20 2021 LDK!
4 s 1 1:45.46 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:44.75 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
  s 1 DNF JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
3000 m M
1 s 1 9:16.89 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom # 1995 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/2624/20 2022
2 s 1 15:54.92 DĄBROWSKI Rafał niest. Warszawa 1991 Sen MZ --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.98 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1000 m prz M
1 s 1 2:45.06 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
2 s 1 2:47.87 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
3 s 1 2:48.85 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
4 s 1 2:52.80 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U16 LD III WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
5 s 1 2:54.98 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
6 s 1 3:01.10 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
7 s 1 3:02.61 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 2005 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2021 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
  f 1 NM SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
W dal M
1 f 1 6.71 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +2.5 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022 72
2 f 1 6.02 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ +1.1 IV #
3 f 1 5.22 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.1 -- BOROŃ Adam # Z/0810/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.72 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK!
2 f 1 12.35 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 2005 U16 MZ V LDK!
3 f 1 11.25 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/5619/19 2022 LDK!
4 f 1 10.77 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK!
5 f 1 10.21 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/1269/20 2022 LDK!
6 f 1 9.69 JASKULSKI Jan UKS Technik Radom 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/3037/20 2021 LDK!
7 f 1 9.59 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0810/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 11.91 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.04 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
Oszczep (600) M
1 f 1 44.13 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK!
2 f 1 38.75 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 38.72 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/5619/19 2022 LDK!
4 f 1 33.37 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/1269/20 2022 LDK!
5 f 1 22.30 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.69 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2022 LDK!
2 f 1 25.55 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0810/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 52.50 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
2 f 1 49.29 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 2002 U20 LU III
3 f 1 36.90 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.7260251045227 sekund