Biała Podlaska 04 - 05.09.2020
37. PZLA Mistrzostwa Polski U23 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 11.65 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +2.8 M DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN   153
2 5 e 1 11.79 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +2.8 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN   143
3 8 e 1 11.87 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD +2.8 I ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN  
4 11 e 1 12.38 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +2.8 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
5 13 e 1 12.46 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +2.8 II
6 14 e 1 12.52 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +2.8 II #
7 19 e 1 12.70 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +2.8 II #  ZKN  
1 1 e 2 11.47 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP +1.3 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
2 3 e 2 11.69 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +1.3 M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
3 8 e 2 11.87 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +1.3 I KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
4 15 e 2 12.53 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.3 II #  KNF   SKN  
5 17 e 2 12.58 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL +1.3 II
6 20 e 2 12.86 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +1.3 III BONK Stanisław
1 4 e 3 11.70 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.4 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN   149
2 6 e 3 11.83 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +1.4 M B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
3 7 e 3 11.85 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ +1.4 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
4 10 e 3 12.06 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +1.4 I GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
5 12 e 3 12.42 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +1.4 II #  KNF   SKN  
6 16 e 3 12.57 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL +1.4 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
7 18 e 3 12.70 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +1.4 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
1 f 1 11.48 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP +0.8 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
2 f 1 11.57 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.8 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN   158
3 f 1 11.62 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +0.8 M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
4 f 1 11.71 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +0.8 M DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN   148
5 f 1 11.80 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.8 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN   142
6 f 1 11.81 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +0.8 M B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
7 f 1 11.85 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ +0.8 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
  f 1 DQ KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD +0.8 -- ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN  
200 m K
1 12 s 1 25.53 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -0.9 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
2 13 s 1 25.57 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -0.9 II PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
3 14 s 1 25.74 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -0.9 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
4 15 s 1 25.76 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -0.9 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
5 16 s 1 25.93 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.9 II #
6 17 s 1 26.00 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.9 II #  ZKN  
7 18 s 1 26.05 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL -0.9 II
1 2 s 2 23.91 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -1.5 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
2 8 s 2 24.46 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -1.5 I DMP KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN   129
3 9 s 2 24.50 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP -1.5 I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
4 10 s 2 24.86 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.5 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
5 11 s 2 25.01 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.5 II DMP KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  SKN   114
6 19 s 2 26.44 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.5 III #  KNF   SKN  
  s 2 DNF MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.5 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
1 1 s 3 23.70 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -1.3 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN   152
2 3 s 3 24.08 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ -1.3 I DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN   140
3 4 s 3 24.10 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -1.3 I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
4 5 s 3 24.29 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -1.3 I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN  
5 6 s 3 24.31 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -1.3 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
6 7 s 3 24.35 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.3 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
400 m K
1 16 s 1 58.94 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II B.D.
2 17 s 1 59.36 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
3 18 s 1 59.64 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III
4 19 s 1 60.69 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III
5 20 s 1 63.51 IWANEJKO Oliwia OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP --
  s 1 DNF SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. # BEZ
1 8 s 2 56.01 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  ZKN  
2 10 s 2 56.16 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2024
3 11 s 2 56.89 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II
4 12 s 2 57.76 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
5 13 s 2 57.93 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
6 14 s 2 58.11 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0993/14 2023 2
7 15 s 2 58.27 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U23 SL II B.D.  SKN  
1 1 s 3 53.76 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M DMP ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN   146
2 2 s 3 54.03 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
3 3 s 3 54.37 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  ZKN   SKN  
4 4 s 3 55.28 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
5 5 s 3 55.35 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I
6 6 s 3 55.87 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
7 7 s 3 55.90 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  SKN  
8 9 s 3 56.04 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KNF   SKN   118
800 m K
1 1 s 1 2:06.82 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  SKN   135
2 2 s 1 2:08.75 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   124
3 3 s 1 2:09.73 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 4 s 1 2:09.79 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN   118
5 5 s 1 2:11.14 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II
6 6 s 1 2:11.46 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 2:12.80 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
8 8 s 1 2:13.85 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II DMP JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN   96
9 11 s 1 2:15.96 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024 86
1 9 s 2 2:14.37 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
2 10 s 2 2:15.90 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021
3 12 s 2 2:17.09 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
4 13 s 2 2:17.48 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
5 14 s 2 2:17.79 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. # Z/2319/15 2024
6 15 s 2 2:19.63 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD III #
7 16 s 2 2:21.01 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
8 17 s 2 2:21.07 IWANEJKO Martyna OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP III
9 18 s 2 2:23.29 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III
1500 m K
1 1 s 1 4:21.28 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 4:21.88 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 s 1 4:21.91 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
4 4 s 1 4:22.89 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 s 1 4:31.99 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
6 6 s 1 4:32.51 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
7 7 s 1 4:41.73 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
8 8 s 1 4:42.42 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II
9 9 s 1 4:46.17 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 U23 PD III B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
10 10 s 1 4:46.91 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III
11 11 s 1 4:47.93 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
12 12 s 1 4:48.24 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD III #
13 13 s 1 4:57.86 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U23 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021
  s 1 DNF JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD -- JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN  
5000 m K
1 1 s 1 17:34.47 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 17:44.44 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
3 3 s 1 17:51.87 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD II WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  ZKN   SKN  
4 4 s 1 18:07.67 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023  ZKN  
5 5 s 1 18:14.37 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 U23 LD II B.D. 3
6 6 s 1 18:28.35 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
7 7 s 1 18:32.39 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 U23 PD III DMP B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN   82
8 8 s 1 18:34.01 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU III B.D. B.D. # Z/0820/17 2024
  s 1 DNF ŚWIĘCKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D.
  s 1 DNF KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL --
  s 1 DNF TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. MASTALERZ Janusz # , Z/3944/15 , 2024
100 m pł K
1 1 s 1 13.65 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -0.3 I DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN   153
2 2 s 1 13.77 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.3 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   147
3 3 s 1 13.95 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.3 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN   140
4 4 s 1 14.49 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -0.3 I B.D. #  KNF   SKN  
5 5 s 1 14.63 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -0.3 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
1 f 1 13.15 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD +0.3 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KNF   SKN   176
2 f 1 13.61 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.3 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   154
3 f 1 13.79 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.3 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN   147
4 f 1 14.38 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
5 f 1 17.21 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ +0.3 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
  f 1 DQ HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP +0.3 -- DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
  f 1 DQ SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM +0.3 -- B.D. #  KNF   SKN  
400 m pł K K
1 7 s 1 61.63 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. Z/2041/15 2022  ZKN  
2 8 s 1 62.07 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2024
3 10 s 1 62.93 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
4 11 s 1 63.63 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. #  ZKN  
5 12 s 1 65.09 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U23 SL II B.D.  ZKN  
6 13 s 1 65.77 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II
1 1 s 2 57.82 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
2 2 s 2 57.94 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  ZKN   SKN   156
3 3 s 2 59.52 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  KNF   SKN  
4 4 s 2 59.88 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024 135
5 5 s 2 60.17 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP I B.D.  ZKN  
6 6 s 2 61.38 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024  ZKN   SKN   121
7 9 s 2 62.52 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
4x100 m K
1 1 s 1 45.49 BRENDEL Magdalena
WĘGLARZ Natalia
GUZOWSKA Paulina
STEFANOWICZ Magdalena
AZS-AWF Katowice 2000
1998
2000
2000
U23 SLK --

KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4472/15
Z/4569/15
2024
2024


2 2 s 1 45.74 SKIERKOWSKA Martyna
GRYC Anna
PALUCH Paulina
BARTNOWSKA Weronika
AZS-AWF Warszawa 2000
1999
1998
2000
U23 MAZ -- RĄCZKA Paweł B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/4258/15
Z/3062/15
Z/0261/14
Z/2676/16
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 47.02 ZIELIŃSKA Paulina
JASTRZĄB Izabela
CIUPEK Sylwia
WASILUK Agata
MKS Agros Chełm 2000
2000
2000
2000
U23 LBE --
B.D. JAROS Marek B.D.
BONK Stanisław
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
, Z/4184/18
, Z/0973/15
, 2024
, 2023



4 4 s 1 47.04 JATKIEWICZ Izabela
PRUSIŃSKA Małgorzata
ŻUK Natalia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2000
2000
U23 WMZ -- NIESTATEK Szymon


KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek
Z/5539/15
Z/2957/15
2022
2024
3

5 5 s 1 47.37 MIERZYŃSKA Jagoda
SZYMKOWICZ Anna
WIDAWSKA Natalia
RAJEWSKA Alicja
KS AZS AWF Wrocław 1998
1998
1999
1999
U23 DOL -- ROSTEK William B.D.
B.D.
B.D. KOBIAŁKA Kamil
Z/0925/14
, Z/2554/15
2024
, 2024



6 6 s 1 47.66 BRYZEK Justyna
MARTYNA Katarzyna
KIEPURA Monika
MIĘKIŃSKA Magdalena
KS AZS AWF Kraków 1998
1998
2000
1999
U23 MLP -- SUDOŁ Grzegorz
B.D. GIZA Andrzej
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0993/14
, Z/0636/14
, Z/0884/15
Z/0652/15
2023
, 2024
, 2024
2021
2



7 7 s 1 49.65 KUBIAK Zuzanna
JANKOWSKA Martyna
KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 1998
2000
1999
2000
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
GIZA Maciej B.D. B.D.
B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/0389/14
Z/6373/15
Z/0382/15
, Z/1648/15
2020
2021
2024
, 2023
3
2


8 8 s 1 50.78 KARCZ Agnieszka
DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
PODKAŃSKA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1999
2000
1999
1998
U23 LBE -- DANIELCZUK Paweł B.D.
B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/3373/20
Z/1853/16
2024
2024



4x400 m K
1 1 s 1 3:41.07 SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
SAMORDAK Magdalena
WOSZTYL Natalia
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1998
1999
U23 MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
B.D.
SASKA Tomasz B.D.
Z/0633/15
Z/0634/15
Z/0635/15
2024
2024
2023


BEZ

2 2 s 1 3:41.52 SKIBIŃSKA Karolina
WĘGLARZ Natalia
ŁOZOWSKA Karolina
JAŹWIŃSKA Aleksandra
AZS-AWF Katowice 2000
1998
1999
1998
U23 SLK --

OGONOWSKI Jakub
WOJTKOWSKI Maciej
Z/0304/15
Z/0651/15
2024
2024


3 3 s 1 3:45.91 MARTYNA Katarzyna
KIEPURA Monika
BRYZEK Justyna
KOCZANOWA Margarita
KS AZS AWF Kraków 1998
2000
1998
1999
U23 MLP -- B.D. GIZA Andrzej
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
SUDOŁ Grzegorz
B.D. GIZA Andrzej
, Z/0636/14
, Z/0884/15
Z/0993/14
, Z/0990/18
, 2024
, 2024
2023
, 2024


2

4 4 s 1 3:47.22 ZIELIŃSKA Paulina
WASILUK Agata
CIUPEK Sylwia
JASTRZĄB Izabela
MKS Agros Chełm 2000
2000
2000
2000
U23 LBE --
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
BONK Stanisław
B.D. JAROS Marek B.D.
, Z/0973/15
, Z/4184/18
, 2023
, 2024



5 5 s 1 3:48.61 SZYMKOWICZ Anna
RODAK Weronika
KORCZUK Natalia
WIDAWSKA Natalia
KS AZS AWF Wrocław 1998
2000
1998
1999
U23 DOL -- B.D.

SKRZYPACZ Adrian B.D.
B.D. KOBIAŁKA Kamil
Z/1634/14
, Z/2554/15
2024
, 2024



6 6 s 1 4:01.56 DUDZIAK Aleksandra
ŁĄCZNA Urszula
HOFMAN Maria
IWANEJKO Martyna
OŚ AZS Poznań 1998
1998
1999
2000
U23 WLP -- BIEDERMANN Roman B.D.
BIEDERMANN Roman

Z/0918/14
Z/0906/14
2023
2023
2
2
7 7 s 1 4:08.99 KARCZ Agnieszka
DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
PODKAŃSKA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1999
2000
1999
1998
U23 LBE -- DANIELCZUK Paweł B.D.
B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/3373/20
Z/1853/16
2024
2024



3000 m prz K
1 1 s 1 10:26.52 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  ZKN   SKN  
2 2 s 1 10:50.78 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023  ZKN   SKN  
3 3 s 1 10:59.91 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL I  KNF   SKN  
4 4 s 1 11:12.60 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 U23 LD I B.D. 3
5 5 s 1 11:52.40 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U23 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
6 6 s 1 12:01.64 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.77 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN  
2 f 1 1.74 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  SKN  
3 f 1 1.67 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U23 MZ II ZIĘCINA Kazimierz LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 1.67 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
4 f 1 1.67 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD II B.D. #  KNF   SKN  
6 f 1 1.63 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II B.D.
7 f 1 1.63 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024  ZKN   88
8 f 1 1.63 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
Tyczka K
1 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 3.90 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. B.D. Z/0583/15 2021  SKN  
3 f 1 3.50 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023  ZKN   SKN  
4 f 1 3.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2024
4 f 1 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U23 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1  SKN  
W dal K
1 f 1 6.17 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.1 I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 6.14 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP -0.8 I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  SKN  
3 f 1 6.05 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.2 I MAKARUK Tadeusz  KNF   SKN  
4 f 1 5.97 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -0.7 I KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
5 f 1 5.90 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -0.4 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN  
6 f 1 5.76 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U23 MA +0.2 II B.D.  KNF   SKN  
7 f 1 5.64 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -0.2 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
8 f 1 5.63 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.5 II JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
9 f 1 5.56 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -0.2 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
10 f 1 5.52 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2000 U23 KP +0.8 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
11 f 1 5.42 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD +0.2 II  KNF   SKN  
12 f 1 5.41 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.3 II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  ZKN  
13 f 1 5.38 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +0.8 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024 84
14 f 1 5.03 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.1 -- B.D.
  f 1 NM STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U23 MA 0.0 -- B.D.
Trójskok K
1 f 1 13.17 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 U23 LD +0.3 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KNF   SKN   151
2 f 1 12.84 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.1 I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  ZKN  
3 f 1 12.43 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD +0.1 I  KNF   SKN  
4 f 1 12.14 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U23 MA +0.7 I B.D.  KNF   SKN  
5 f 1 12.03 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +0.3 I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
6 f 1 11.95 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -0.3 II MAKARUK Tadeusz  KNF   SKN  
7 f 1 11.76 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.9 II B.D.
8 f 1 11.59 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2000 U23 KP +0.3 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
9 f 1 11.45 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +0.4 III  ZKN  
10 f 1 11.44 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U23 MA +0.3 III B.D.
11 f 1 11.25 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U23 LD -0.7 III B.D.
12 f 1 11.11 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U23 MZ -0.1 III
13 f 1 11.06 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ +0.2 III B.D.
Kula (4) K
1 f 1 16.25 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M  KNF   SKN  
2 f 1 15.13 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNF   SKN  
3 f 1 14.95 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 14.87 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL I # LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 13.89 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
6 f 1 12.84 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  ZKN  
7 f 1 12.12 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ II
8 f 1 11.79 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II #
9 f 1 11.75 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II B.D. #  ZKN  
10 f 1 11.37 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ III
Dysk (1) K
1 f 1 53.54 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNF   SKN  
2 f 1 46.08 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I  KNF   SKN  
3 f 1 43.16 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN I PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2024 1
4 f 1 41.43 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U23 MZ II B.D.  ZKN  
5 f 1 40.93 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD II B.D.  ZKN  
6 f 1 40.25 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II #
7 f 1 38.57 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II #
8 f 1 34.78 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
9 f 1 31.90 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U23 MZ --
10 f 1 31.27 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL -- # LDK!  KNF   SKN  
Młot (4) K
1 f 1 61.06 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN   163
2 f 1 51.77 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I B.D.  ZKN   SKN  
3 f 1 50.00 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 1998 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2020 1
4 f 1 46.56 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II  ZKN  
5 f 1 46.32 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U23 PK II ŁYP Jacek Z/6214/15 2022 1
6 f 1 43.42 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II B.D.
7 f 1 41.67 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U23 PK III ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
8 f 1 38.57 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 1998 U23 LD III B.D. BEZ
9 f 1 33.94 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 52.54 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  ZKN  
2 f 1 51.83 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2024  ZKN   143
3 f 1 45.29 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL I B.D. # 1
4 f 1 42.37 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB II PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023  SKN  
5 f 1 41.19 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II #  ZKN  
6 f 1 39.81 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II B.D. #  ZKN  
7 f 1 39.66 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U23 MZ II ZIĘCINA Kazimierz LDK!  KNF   SKN  
8 f 1 37.44 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 U23 ZP III B.D. # 2
9 f 1 36.26 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III B.D. 4
10 f 1 35.87 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III
11 f 1 31.43 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2000 U23 WP -- B.D. LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.58 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +0.6 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
2 6 e 1 10.74 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.6 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   125
3 9 e 1 10.86 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP +0.6 I B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
4 12 e 1 10.89 PLICHTA Antoni MKL Szczecin 2000 U23 ZP +0.6 I #  KNF   SKN  
5 15 e 1 10.98 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.6 II
6 19 e 1 11.15 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ +0.6 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
7 21 e 1 11.20 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ +0.6 II B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
8 23 e 1 11.57 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD +0.6 III B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
1 2 e 2 10.61 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP +0.7 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN   137
2 5 e 2 10.73 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ +0.7 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
3 10 e 2 10.89 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.7 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  SKN  
4 11 e 2 10.89 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.7 I CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
5 16 e 2 11.00 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP +0.7 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2024
6 17 e 2 11.12 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +0.7 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2024 93
7 20 e 2 11.20 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024 87
8 22 e 2 11.42 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.7 III
1 3 e 3 10.70 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +0.3 I OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
2 4 e 3 10.72 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN +0.3 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
3 7 e 3 10.82 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP +0.3 I B.D. #  SKN  
4 8 e 3 10.85 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +0.3 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
5 13 e 3 10.92 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.3 II DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 109
6 14 e 3 10.96 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U23 LD +0.3 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022  ZKN  
7 18 e 3 11.12 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA +0.3 II  SKN  
1 f 1 10.48 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -0.2 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
2 f 1 10.53 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -0.2 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN   145
3 f 1 10.57 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.2 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   141
4 f 1 10.64 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -0.2 M OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
5 f 1 10.70 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -0.2 I B.D. #  SKN  
6 f 1 10.73 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.2 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
7 f 1 10.73 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -0.2 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
8 f 1 10.77 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -0.2 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
200 m M
1 10 s 1 21.85 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP +0.1 I B.D. #  SKN  
2 12 s 1 22.16 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.1 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024
3 16 s 1 22.46 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD +0.1 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
4 17 s 1 22.51 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +0.1 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
5 18 s 1 22.52 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU +0.1 II B.D.
6 19 s 1 22.66 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU +0.1 II
  s 1 DNF STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.1 -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
1 5 s 2 21.52 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.5 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
2 9 s 2 21.77 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -0.5 I B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
3 11 s 2 21.86 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP -0.5 I BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024  ZKN   SKN  
4 13 s 2 22.19 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U23 PM -0.5 II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KNF  
5 14 s 2 22.22 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -0.5 II  SKN  
6 15 s 2 22.36 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.5 II  SKN  
  s 2 DQ KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -0.5 -- DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  ZKN   SKN  
1 1 s 3 21.18 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP 0.0 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 3 21.35 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD 0.0 M
3 3 s 3 21.37 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ 0.0 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   SKN  
4 4 s 3 21.48 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP 0.0 I OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
5 6 s 3 21.52 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN 0.0 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
6 7 s 3 21.54 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP 0.0 I DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN   128
7 8 s 3 21.55 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD 0.0 I KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KNF   SKN  
400 m M
1 9 s 1 48.97 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II  ZKN  
2 17 s 1 50.09 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0793/15 2024 88
3 18 s 1 50.67 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024
4 19 s 1 50.90 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2024
5 20 s 1 51.85 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
1 10 s 2 49.40 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 11 s 2 49.58 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II DMP MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024 96
3 12 s 2 49.71 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS II  ZKN  
4 13 s 2 49.76 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL II
5 14 s 2 49.84 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II B.D.
6 15 s 2 49.98 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 U23 LU II
7 16 s 2 50.05 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  ZKN   88
1 1 s 3 46.75 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KNF   SKN   148
2 2 s 3 47.10 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD M
3 3 s 3 47.30 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U23 LB I SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021  ZKN  
4 4 s 3 47.48 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I B.D.  ZKN  
5 5 s 3 48.14 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U23 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KNF  
6 6 s 3 48.39 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN   116
6 6 s 3 48.39 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
8 8 s 3 48.67 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ II B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
800 m M
1 1 s 1 1:51.16 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 1:51.54 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I B.D. 2
3 3 s 1 1:51.99 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II B.D.  ZKN  
4 5 s 1 1:53.11 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2024
5 7 s 1 1:53.60 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
6 8 s 1 1:53.83 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
7 10 s 1 1:54.87 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II DMP KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1  ZKN   SKN   86
8 13 s 1 1:55.35 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN   82
  s 1 DNF CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP -- B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
1 4 s 2 1:53.02 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS II JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!  KNF  
2 6 s 2 1:53.47 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ II B.D.
3 9 s 2 1:54.82 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
4 11 s 2 1:54.96 SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz 2000 U23 KP II B.D.
5 12 s 2 1:55.00 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
6 14 s 2 1:56.66 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
7 15 s 2 1:57.26 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
8 16 s 2 1:57.43 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
9 17 s 2 1:59.65 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III SIEROCKI Michał # Z/6046/15 2023 3
1500 m M
1 1 s 1 3:54.67 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 3:54.89 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
3 3 s 1 3:55.81 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  ZKN   85
4 4 s 1 3:56.05 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
5 5 s 1 3:56.50 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNF  
6 6 s 1 3:56.88 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II DMP WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024 81
7 7 s 1 3:57.11 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
8 8 s 1 3:58.20 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2024
9 9 s 1 3:58.82 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS II JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!  KNF  
10 10 s 1 3:59.49 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
11 11 s 1 3:59.54 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD II WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3
12 12 s 1 3:59.59 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN  
13 13 s 1 4:00.21 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
14 14 s 1 4:04.45 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
15 15 s 1 4:06.19 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
5000 m M
1 1 s 1 15:02.15 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 U23 MZ II DMP TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M  ZKN   SKN   77
2 2 s 1 15:04.51 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ II B.D. B.D. # Z/4260/15 2024  KNF  
3 3 s 1 15:06.29 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNF  
4 4 s 1 15:14.91 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2024 1  ZKN  
5 5 s 1 15:36.32 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2024 2
6 6 s 1 15:39.25 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024
7 7 s 1 15:55.41 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3
8 8 s 1 15:58.08 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy # 1999 U23 PM III B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
9 9 s 1 16:05.24 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U23 SL III
10 10 s 1 16:12.91 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
11 11 s 1 16:16.55 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III  ZKN  
12 12 s 1 16:26.17 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
  s 1 DNF KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  ZKN  
  s 1 DNF LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
  s 1 DNF KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- B.D.
110 m pł M
1 1 e 1 13.97 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +0.3 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN   157
2 2 e 1 14.35 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.3 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2024 M  ZKN  
3 6 e 1 14.76 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.3 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024  SKN   117
4 8 e 1 15.14 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +0.3 II
5 11 e 1 15.72 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +0.3 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
6 12 e 1 16.78 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 2000 U23 WP +0.3 -- KACZOR Adam Z/2063/16 2020 3
1 3 e 2 14.44 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +0.6 I DMP TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN   132
2 4 e 2 14.58 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +0.6 I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF  
3 5 e 2 14.66 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +0.6 I
4 7 e 2 15.10 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.6 II  KNF  
5 9 e 2 15.23 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.6 II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
6 10 e 2 15.71 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD +0.6 II DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024  ZKN   77
7 13 e 2 17.40 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.6 -- B.D. #  ZKN  
1 f 1 13.88 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +0.5 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN   162
2 f 1 14.26 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.5 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2024 M  ZKN  
3 f 1 14.26 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +0.5 I DMP TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN   141
4 f 1 14.31 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ +0.5 I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF  
5 f 1 14.64 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +0.5 I
6 f 1 14.83 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.5 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024  SKN   113
7 f 1 14.94 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.5 I  KNF  
8 f 1 15.17 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP +0.5 II
400 m pł M
1 5 s 1 54.15 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ I B.D.
2 7 s 1 55.37 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II  ZKN  
3 9 s 1 55.73 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II B.D.
4 10 s 1 56.15 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. B.D. # Z/2601/15 2024  ZKN  
5 11 s 1 58.16 STYBOR Jakub SKLA Sopot 2000 U23 PM III B.D. #
  s 1 DNF BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U23 MZ -- B.D. 3
1 1 s 2 51.67 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ I B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 2 52.81 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL I KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  KNF   SKN  
3 3 s 2 53.23 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP I B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023  ZKN  
4 4 s 2 53.33 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  ZKN   122
5 6 s 2 55.08 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024  ZKN   99
6 8 s 2 55.59 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 40.66 BALCEREK Adam
SIUDA Mateusz
WESELA Adrian
WYKROTA Patryk
OŚ AZS Poznań 1998
1998
1998
2000
U23 WLP --
OSIK Tadeusz
B.D.
WALCZAK Michał B.D.
Z/1268/14
Z/0387/14
Z/1067/17

2022
2024
1


2 2 s 1 40.98 MAJEWSKI Jacek
DZIDA Paweł
KOZŁOWSKI Przemysław
BURDA Adam
AZS-AWF Katowice 2000
1999
1998
1999
U23 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander
KRUPA Iwona
B.D. PRENCEL Piotr
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4611/15
Z/0121/15
, Z/0326/14
Z/0601/17
2022
2024
, 2024
2024

1


3 3 s 1 41.20 KILJAN Krzysztof
DZIUBA Szymon
KALINOWSKI Jakub
GĄBKA Bartosz
AZS-AWF Warszawa 1999
1999
2000
1999
U23 MAZ -- WOJTKOWSKI Maciej
WOJTKOWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
Z/0440/15
Z/0703/15
Z/5075/19
Z/0628/15
2024
2024
2024
2024
1
1


4 4 s 1 42.06 KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
CZYŻ Michał
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 2000
2000
1998
2000
U23 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D.
TRZOS Leszek B.D.

BŁASIŃSKI Artur B.D.
Z/0565/17
Z/5567/15
Z/4910/15
2023
2024
2024



5 5 s 1 45.17 CZECHOSKI Adam
KOCZKODAJ Wojciech
TYMIŃSKI Piotr
WAŚKIEWICZ Norbert
KS Sprinterzy.com Kraków 1999
1998
2000
2000
U23 MLP -- B.D.
BIELACHA Maciej
B.D. B.D.
B.D. B.D.
Z/0535/15
Z/2480/20
, Z/1001/17
, Z/2505/17
2023
2024
, 2024
, 2024




  s 1 DQ OSTAPOWICZ Daniel
ŁĘCZYCKI Artur
SINIŁO Krystian
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 2000
2000
2000
2000
U23 POD --
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
NABIAŁEK Łukasz B.D.
B.D.
, Z/1532/15
Z/1535/15
, 2024
2024



4x400 m M
1 1 s 1 3:13.15 WYKROTA Patryk
BUZAŁA Mikołaj
NAWROT Mikołaj
ZDROJEWSKI Amadeusz
OŚ AZS Poznań 2000
1998
2000
1998
U23 WLP -- WALCZAK Michał B.D.
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
B.D.
Z/1067/17
Z/3182/17
Z/0793/15
2024
2024
2024




2 2 s 1 3:15.26 KOZŁOWSKI Przemysław
MAJEWSKI Jacek
DZIDA Paweł
PAŹDZIERZ Adam
AZS-AWF Katowice 1998
2000
1999
2000
U23 SLK -- B.D. PRENCEL Piotr
MATUSIŃSKI Aleksander
KRUPA Iwona
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
, Z/0326/14
Z/4611/15
Z/0121/15
Z/4651/15
, 2024
2022
2024
2024


1

3 3 s 1 3:17.63 MNICH Robert
TURSKI Krzysztof
LEBIODA Stanisław
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
RLTL ZTE Radom 1998
2000
1999
1999
U23 MAZ -- B.D.

TRZOS Leszek B.D.
B.D. B.D.
Z/0133/15
Z/3078/15
2023
2024



4 4 s 1 3:18.62 GOŁĘBIOWSKI Oskar
OLESZEK Kamil
ŻYWKO Szymon
KANIA Karol
AZS UMCS Lublin 2000
1998
1999
1998
U23 LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
KRÓL Zbigniew B.D.
BARSZCZ Mirosław B.D.
B.D.
Z/6045/15
Z/0705/16
Z/1224/16
2024
2024
2024




5 5 s 1 3:19.93 BANY Bartłomiej
WÓJCICKI Grzegorz
LEC Dawid
GADOMSKI Daniel
AZS-AWF Warszawa 1998
1999
1999
1998
U23 MAZ -- B.D.
B.D.
BAŁDYKA Jakub B.D.
B.D.
Z/1908/17
2023



2
6 6 s 1 3:25.55 KIDOŃ Piotr
STOLARSKI Jakub
ZIĘBA Szymon
BIELSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 2000
2000
1999
1999
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
SZKOŁA Sebastian B.D.
B.D. SOBCZYK Grzegorz
B.D. B.D.
Z/1693/17
Z/5579/15
, Z/0312/15
Z/0474/15
2024
2024
, 2024
2023




7 7 s 1 3:27.04 BRZOZOWSKI Rafał
POULAIN Kamil
WEREMCZUK Krzysztof
RYBAKOWSKI Michał
MKS Polonia Warszawa 1998
1998
2000
2000
U23 MAZ -- B.D.
B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia

JOBT Andrzej B.D.
, Z/3372/15
Z/1769/15
, 2024
2024
3


3000 m prz M
1 1 s 1 9:33.35 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2024 1  ZKN  
2 2 s 1 9:36.03 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2024 2
3 3 s 1 9:40.30 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
4 4 s 1 9:40.51 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III
5 5 s 1 10:00.80 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
6 6 s 1 10:17.77 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
7 7 s 1 10:27.14 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U23 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2023 3
8 8 s 1 11:00.98 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --
Wzwyż M
1 f 1 2.12 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM I NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  KNF  
2 f 1 2.02 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS II  KNF   SKN  
3 f 1 2.02 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2024 M  ZKN  
4 f 1 1.98 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
5 f 1 1.94 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III  ZKN  
6 f 1 1.94 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP III
7 f 1 1.84 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 63
8 f 1 1.84 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB III
Tyczka M
1 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I B.D. #  KNF   SKN  
2 f 1 4.70 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I B.D.
3 f 1 4.50 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF  
4 f 1 4.50 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS I  ZKN  
5 f 1 4.20 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN  
W dal M
1 f 1 7.62 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -0.7 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN   SKN  
2 f 1 7.19 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -1.0 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024  KNF   104
3 f 1 7.19 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.9 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
4 f 1 7.10 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -0.2 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 7.05 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.1 II KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3  KNF  
6 f 1 6.84 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -0.8 II  ZKN  
7 f 1 5.28 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +0.3 -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2024
  f 1 NM KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM 0.0 -- KAŃSKI Ryszard  KNF  
Trójskok M
1 f 1 15.42 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +1.7 I #  ZKN  
2 f 1 15.40 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +0.2 I DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   123
3 f 1 15.00 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +0.7 I DMP KORZEŃ Robert # Z/0485/14 2024 1 109
4 f 1 14.74 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -0.1 II
5 f 1 14.56 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +2.0 II B.D. 1
6 f 1 14.42 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP +0.1 II IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
7 f 1 14.35 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.3 III  ZKN  
8 f 1 14.11 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1999 U23 PD +2.4 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
9 f 1 13.89 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL +1.6 III  ZKN  
  f 1 NM DZIEDZIECH Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM 0.0 --
Kula (7.26) M
1 f 1 18.55 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNF   SKN   161
2 f 1 17.15 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2024 2  SKN  
3 f 1 16.72 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
4 f 1 16.35 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
5 f 1 16.33 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
6 f 1 16.11 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  ZKN   SKN  
7 f 1 15.76 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
8 f 1 15.22 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2024  KNF   SKN  
9 f 1 15.02 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
10 f 1 14.90 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U23 MZ I  SKN  
11 f 1 14.58 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U23 SL I
12 f 1 13.42 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U23 MZ II  ZKN   SKN  
Dysk (2) M
1 f 1 57.23 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2024  KNF   SKN   149
2 f 1 51.93 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
3 f 1 51.56 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # Z/5235/15 2024  KNF   SKN   122
4 f 1 47.43 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNF   SKN  
5 f 1 47.08 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
6 f 1 44.77 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS II B.D. #
7 f 1 43.83 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
8 f 1 35.81 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U23 MZ III  ZKN   SKN  
Młot (7.26) M
1 f 1 63.16 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024  KNF   SKN   137
2 f 1 58.81 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I DMP KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1  ZKN   SKN   122
3 f 1 57.82 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2024 1  ZKN   119
4 f 1 56.88 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ I B.D.  ZKN  
5 f 1 54.57 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024  ZKN   108
6 f 1 52.90 PTAK Adam KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0958/14 2024
7 f 1 49.03 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno 2000 U23 WP II
8 f 1 46.86 KILUK Konrad AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ II  ZKN  
Oszczep (800) M
1 f 1 75.34 MRZYGŁÓD Cyprian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U23 LB M PAWELSKI Grzegorz # Z/0962/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 69.83 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNF   SKN  
3 f 1 69.11 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I DMP HULISZ Robert B.D. # Z/2049/16 2024  ZKN   SKN   128
4 f 1 59.37 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. # Z/2310/16 2024
5 f 1 58.25 PTAK Adam KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0958/14 2024
6 f 1 56.04 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 1998 U23 ZP II B.D. 1
7 f 1 53.76 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2021 1
8 f 1 52.43 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN  
9 f 1 47.59 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 1998 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/0395/15 2021 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.554774045944 sekund