Bełchatów 26.08.2020
Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U12 i U14 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 8.42 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.9 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 s 1 8.70 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD -0.9 -- GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
3 s 1 9.12 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U14 LD -0.9 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
4 s 1 9.22 SOBIESZEK Maja LUKS Strzałków 2007 U14 LD -0.9 -- LDK!
5 s 1 9.87 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -0.9 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2023
6 s 1 9.88 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U14 LD -0.9 -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
1 s 2 8.61 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -2.4 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
2 s 2 9.05 SZWEDZIK Aleksandra LUKS Strzałków 2007 U14 LD -2.4 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3282/20 2023 LDK!
3 s 2 9.36 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD -2.4 -- URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2023
4 s 2 9.50 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD -2.4 -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
5 s 2 9.75 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -2.4 -- # LDK!
6 s 2 10.36 LISIECKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -2.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0538/21 2022
7 s 2 10.74 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -2.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2023
1 s 3 8.58 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -1.7 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2023 LDK!
2 s 3 9.50 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.7 -- KORWEK Joanna # Z/3819/19 2023 LDK!
3 s 3 9.54 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -1.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
4 s 3 9.89 BRODALA Zuzanna UKS Sokół Żmigród 2008 U14 DS -1.7 --
5 s 3 10.01 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -1.7 -- KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
6 s 3 10.43 KOWALCZYK Zuzanna LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -1.7 -- LDK!
1 s 4 8.58 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U14 LD -1.4 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2023 BEZ LDK!
2 s 4 8.91 JANIK Agnieszka UKS Sokół Żmigród 2007 U14 DS -1.4 -- B.D. Z/5361/21 2021
3 s 4 9.03 SZYMCZAK Weronika MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -1.4 --
4 s 4 9.68 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.4 -- KORWEK Joanna # Z/3814/19 2023 LDK!
6 s 4 9.82 CZYŻ Karita UMLKS Pegaz Opoczno 2007 U14 LD -1.4 -- GRABOLUS Marek # LDK!
1 e 1 9.73 DANIELCZYK Lena BKL Bełchatów 2009 U12 LD +1.5 -- LDK!
2 e 1 10.09 MAZUROWSKA Hanna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0539/21 2021
3 e 1 10.77 DOMAGAŁA Zuzanna BKL Bełchatów 2009 U12 LD +1.5 -- LDK!
4 e 1 10.80 KUMANOWSKA Anna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD +1.5 -- LDK!
5 e 1 10.84 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U12 LD +1.5 -- SUPEŁ Dorota # Z/1034/21 2023
6 e 1 10.90 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD +1.5 -- GRABOLUS Marek # Z/1889/21 2022 LDK!
7 e 1 11.07 CIESIELSKA Łucja LKS Koluszki 2012 U12 LD +1.5 -- TOMCZYK Antoni Z/4291/19 2023 LDK!
8 e 1 11.50 JAROS Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD +1.5 --
1 e 2 9.12 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD -0.2 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2023 LDK!
2 e 2 9.64 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U12 LD -0.2 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2023 LDK!
3 e 2 9.95 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U12 LD -0.2 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2023 LDK!
4 e 2 9.99 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U12 LD -0.2 -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2023
5 e 2 10.48 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -0.2 -- KORWEK Joanna # Z/7579/21 2022 LDK!
6 e 2 11.05 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -0.2 -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
7 e 2 13.15 ŚWIĄDER Joanna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD -0.2 -- LDK!
1 e 3 9.88 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -1.2 -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
2 e 3 10.32 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -1.2 -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2023 LDK!
3 e 3 10.33 ZAWIŚLAK Lena LKS Omega Kleszczów 2010 U12 LD -1.2 -- URBANIAK Mateusz Z/5194/22 2023
4 e 3 10.75 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD -1.2 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2023
5 e 3 10.91 TAMOŃ Jowita LUKS Boguszyce 2012 U12 LD -1.2 -- LDK!
6 e 3 11.48 PIETRUCHA Julia BKL Bełchatów 2010 U12 LD -1.2 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2353/20 2023 LDK!
1 e 4 8.88 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD +1.2 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
2 e 4 9.71 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U12 LD +1.2 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2023 LDK!
3 e 4 9.75 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD +1.2 -- KORWEK Joanna # Z/7586/21 2022 LDK!
4 e 4 9.89 SUSMĘD Natalia LKS Omega Kleszczów 2010 U12 LD +1.2 -- URBANIAK Mateusz Z/0528/21 2023
5 e 4 10.25 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD +1.2 -- KORWEK Joanna # Z/2813/20 2023 LDK!
6 e 4 10.66 SZTAJNERT Gabriela BKL Bełchatów 2011 U12 LD +1.2 -- LDK!
7 e 4 10.95 DIKS Agata UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD +1.2 -- KORWEK Joanna Z/7584/21 2022 LDK!
1 e 5 9.77 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD -2.7 -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2023
2 e 5 10.76 BŁASIAK Nadia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD -2.7 -- KRET Waldemar # Z/1426/21 2023
3 e 5 11.16 ZAWADZKA Lena UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD -2.7 -- KRET Waldemar # Z/1433/21 2023
1 f 1 8.95 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -0.1 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
2 f 1 9.15 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD -0.1 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2023 LDK!
3 f 1 9.56 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD -0.1 -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2023
4 f 1 9.65 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U12 LD -0.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2023 LDK!
5 f 1 9.69 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -0.1 -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
6 f 1 9.73 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U12 LD -0.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2023 LDK!
7 f 1 9.79 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -0.1 -- KORWEK Joanna # Z/7586/21 2022 LDK!
8 f 1 9.86 DANIELCZYK Lena BKL Bełchatów 2009 U12 LD -0.1 -- LDK!
1 f 2 8.22 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.6 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 f 2 8.31 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.6 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2023 LDK!
3 f 2 8.40 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -0.6 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
4 f 2 8.57 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD -0.6 -- GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
5 f 2 8.63 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U14 LD -0.6 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2023 BEZ LDK!
6 f 2 8.85 JANIK Agnieszka UKS Sokół Żmigród 2007 U14 DS -0.6 -- B.D. Z/5361/21 2021
7 f 2 9.01 SZWEDZIK Aleksandra LUKS Strzałków 2007 U14 LD -0.6 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3282/20 2023 LDK!
8 f 2 9.13 SZYMCZAK Weronika MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -0.6 --
300 m K
1 e 1 46.52 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U14 LD V MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2023 BEZ LDK!
2 e 1 47.51 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD V URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2023
3 e 1 55.36 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
4 e 1 58.30 SOŁTYS Maja UKS Sokół Żmigród 2008 U14 DS --
1 e 2 44.84 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD III GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
2 e 2 50.67 JANIK Agnieszka UKS Sokół Żmigród 2007 U14 DS -- B.D. Z/5361/21 2021
3 e 2 54.37 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2023 LDK!
1 e 3 68.81 CHAMCZYK Julia LUKS Strzałków 2006 U16 LD -- # LDK!
2 e 3 74.16 ŚWIĄDER Adrianna LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
3 e 3 71.20 GROBEL Adrianna LUKS Strzałków 2006 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/2168/20 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:49.33 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD V B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
2 s 1 1:53.75 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
3 s 1 1:57.05 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
4 s 1 1:57.80 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
5 s 1 1:59.99 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2023 LDK!
6 s 1 2:04.15 BRODALA Zuzanna UKS Sokół Żmigród 2008 U14 DS --
7 s 1 2:06.53 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2023 LDK!
8 s 1 2:10.69 ŚWIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U14 LD -- LDK!
9 s 1 2:16.33 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
10 s 1 2:21.42 CZYŻ Karita UMLKS Pegaz Opoczno 2007 U14 LD -- GRABOLUS Marek # LDK!
1 s 2 2:04.04 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
2 s 2 2:05.12 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2023 LDK!
3 s 2 2:12.57 PARADECKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7882/21 2023 LDK!
4 s 2 2:12.58 WOLNA Martyna BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
5 s 2 2:18.76 MAZUROWSKA Hanna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0539/21 2021
6 s 2 2:19.55 KAMIŃSKA Natalia UKS Sokół Żmigród 2011 U12 DS -- B.D. Z/5079/21 2021
7 s 2 2:21.89 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2023
Wzwyż K
1 f 1 1.05 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2023 LDK!
  f 1 NM CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1889/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.20 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
2 f 1 4.02 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
3 f 1 4.00 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów # 2009 U12 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz # Z/4480/23 2023 LDK!
4 f 1 3.86 WŁODARCZYK Blanka LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
5 f 1 3.85 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2023 LDK!
6 f 1 3.79 DANIELCZYK Lena BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
7 f 1 3.70 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2023 LDK!
8 f 1 3.58 MAZUROWSKA Hanna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0539/21 2021
9 f 1 3.51 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U12 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2023
10 f 1 3.51 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2023
11 f 1 3.44 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2023 LDK!
12 f 1 3.36 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
13 f 1 3.30 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/7586/21 2022 LDK!
14 f 1 3.27 BŁASIAK Nadia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1426/21 2023
15 f 1 3.23 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2023
16 f 1 3.23 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/7579/21 2022 LDK!
17 f 1 3.14 DOMAGAŁA Zuzanna BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
18 f 1 3.03 ZAWADZKA Lena UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1433/21 2023
19 f 1 2.95 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # Z/1889/21 2022 LDK!
20 f 1 2.93 KUMANOWSKA Anna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD 0.0 -- LDK!
21 f 1 2.75 DIKS Agata UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/7584/21 2022 LDK!
22 f 1 2.74 PIETRUCHA Julia BKL Bełchatów 2010 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2353/20 2023 LDK!
23 f 1 2.70 TAMOŃ Jowita LUKS Boguszyce 2012 U12 LD 0.0 -- LDK!
24 f 1 2.59 CIESIELSKA Łucja LKS Koluszki 2012 U12 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4291/19 2023 LDK!
25 f 1 2.53 ŚWIĄDER Joanna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD 0.0 -- LDK!
1 f 2 5.31 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0183/20 2023 LDK!
2 f 2 4.85 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
3 f 2 4.80 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
4 f 2 4.32 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
5 f 2 4.18 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U14 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2023
6 f 2 4.07 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
7 f 2 4.03 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/3819/19 2023 LDK!
8 f 2 3.97 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD 0.0 -- # LDK!
9 f 2 3.90 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2023
10 f 2 3.86 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U14 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
11 f 2 3.83 SZYMCZAK Weronika MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD 0.0 --
12 f 2 3.73 LISIECKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0538/21 2022
12 f 2 3.73 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2023
14 f 2 3.66 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/3814/19 2023 LDK!
15 f 2 3.51 CZYŻ Karita UMLKS Pegaz Opoczno 2007 U14 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek # LDK!
16 f 2 3.49 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
17 f 2 3.15 KIESZEK Zuzanna LUKS Boguszyce 2008 U14 LD 0.0 -- LDK!
18 f 2 3.04 ŚWIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U14 LD 0.0 -- LDK!
Kula (2) K
  f 1 8.55 WÓJCIK Wiktoria LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0361/20 2022 LDK!
1 1 f 1 9.60 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz # 2007 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona # Z/1414/22 2023 LDK!
2 2 f 1 8.57 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2023
3 3 f 1 8.07 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
4 4 f 1 7.33 LIPINA Maja LUKS Strzałków 2007 U14 LD -- LDK!
5 5 f 1 6.88 SOBIESZEK Maja LUKS Strzałków 2007 U14 LD -- LDK!
6 6 f 1 6.41 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SZEWCZYK Maciej # Z/0542/21 2023
Ppal (80) K
1 f 1 32.00 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/2813/20 2023 LDK!
2 f 1 28.00 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
3 f 1 19.50 MAZUROWSKA Hanna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0539/21 2021
4 f 1 17.50 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
5 f 1 15.00 PIEKUT Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD --
6 f 1 14.00 JAROS Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD --
60 m M
1 s 1 8.61 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD +0.6 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
2 s 1 8.79 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD +0.6 -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
3 s 1 9.15 TOMCZYK Maciej UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD +0.6 -- GRABOLUS Marek Z/2733/20 2023 LDK!
4 s 1 9.20 WESOŁOWSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.6 --
5 s 1 9.21 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.6 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
6 s 1 9.31 KOWALSKI Oktawian niestowarzyszony 2008 U14 +0.6 --
7 s 1 9.60 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD +0.6 --
1 s 2 9.13 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD -2.3 -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2023
2 s 2 9.23 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -2.3 -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2023 LDK!
3 s 2 7.90 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD -2.3 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
5 s 2 8.61 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -2.3 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
6 s 2 9.72 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U14 LD -2.3 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
7 s 2 8.57 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U14 LD -2.3 -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
8 s 2 8.78 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD -2.3 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar # Z/1428/21 2023 LDK!
1 e 1 9.10 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U12 LD -3.5 -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2023 BEZ LDK!
2 e 1 9.68 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U12 LD -3.5 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
3 e 1 9.84 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD -3.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
4 e 1 10.41 KUNKA Jakub LKS Koluszki 2009 U12 LD -3.5 -- TOMCZYK Antoni Z/1996/20 2023
5 e 1 10.43 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD -3.5 -- B.D.
6 e 1 11.57 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -3.5 -- KORWEK Joanna Z/7587/21 2022 LDK!
1 f 1 9.18 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U12 LD -1.7 -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 9.69 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U12 LD -1.7 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
3 f 1 9.94 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD -1.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
4 f 1 10.62 KUNKA Jakub LKS Koluszki 2009 U12 LD -1.7 -- TOMCZYK Antoni Z/1996/20 2023
5 f 1 10.86 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD -1.7 -- B.D.
6 f 1 12.01 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -1.7 -- KORWEK Joanna Z/7587/21 2022 LDK!
1 f 2 7.71 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD +2.1 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 f 2 8.41 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U14 LD +2.1 -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
3 f 2 8.51 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD +2.1 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
4 f 2 8.57 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +2.1 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
5 f 2 8.83 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD +2.1 -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
6 f 2 8.85 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD +2.1 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar # Z/1428/21 2023 LDK!
7 f 2 9.10 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD +2.1 -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2023
8 f 2 9.23 TOMCZYK Maciej UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD +2.1 -- GRABOLUS Marek Z/2733/20 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 44.68 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
2 2 s 1 45.42 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2023
3 3 s 1 49.00 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2023 LDK!
4 4 s 1 49.01 GRUDA Rafał MKS Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SULIŃSKI Andrzej # Z/5591/21 2023 LDK!
5 5 s 1 56.00 MARKOWICZ Aleksander LUKS Boguszyce 2007 U14 LD --
600 m M
1 s 1 1:46.17 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
2 s 1 1:46.61 KACZMARCZYK Paweł LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD --
3 s 1 1:47.01 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- # LDK!
4 s 1 1:54.80 BOGACZ Wojciech LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3197/19 2023 LDK!
5 s 1 1:55.28 STAWIKOWSKI Olaf UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- LDK!
6 s 1 2:03.80 ANDRYSIAK Nikodem MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD --
7 s 1 2:17.62 ADAMIEC Maciej LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0354/20 2023
1 s 2 1:59.45 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U12 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2023 BEZ LDK!
2 s 2 2:02.63 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U12 LD -- B.D. Z/3468/19 2023 LDK!
3 s 2 2:06.72 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0359/20 2023
4 s 2 2:10.11 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/1039/21 2023
5 s 2 2:27.18 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.20 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U12 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2023 LDK!
W dal strefa M
  f 1 5.79 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
1 f 1 3.53 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
1 f 1 5.13 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD 0.0 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2023
2 f 1 3.25 KUNKA Jakub LKS Koluszki 2009 U12 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/1996/20 2023
2 f 1 5.08 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD 0.0 -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0187/20 2023 LDK!
3 f 1 3.14 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U12 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
3 f 1 4.85 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD 0.0 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar # Z/1428/21 2023 LDK!
4 f 1 3.00 FOGEL Ignacy MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0531/21 2021
4 f 1 4.81 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2023 LDK!
4 f 1 4.81 WŁODARCZYK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/2632/21 2023 BEZ
5 f 1 2.90 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD 0.0 -- B.D.
6 f 1 2.70 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/7587/21 2022 LDK!
6 f 1 4.53 DUDEK Maksymilian LUKS Boguszyce 2007 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0355/20 2022 LDK!
7 f 1 4.50 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
8 f 1 4.32 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD 0.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
9 f 1 4.26 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2023
10 f 1 4.25 TOMCZYK Maciej UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2733/20 2023 LDK!
11 f 1 4.18 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
12 f 1 4.16 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD 0.0 -- BELTER Artur # Z/0186/20 2023 LDK!
13 f 1 4.08 WESOŁOWSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 --
14 f 1 3.93 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
15 f 1 3.64 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD 0.0 --
Kula (4) M
1 f 1 7.93 LEWANDOWSKI Bartłomiej LUKS Boguszyce 2007 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0357/20 2022 LDK!
2 f 1 7.04 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
3 f 1 6.59 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2023
4 f 1 5.42 WÓJCIK Kacper LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/1040/21 2023
5 f 1 5.15 GRUDA Rafał MKS Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SULIŃSKI Andrzej # Z/5591/21 2023 LDK!
6 f 1 6.52 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2023 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 29.00 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U12 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2023 LDK!
2 f 1 25.50 FOGEL Ignacy MUKS Park Zduńska Wola 2009 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0531/21 2021
3 f 1 24.00 ULATOWSKI Ludwik MKS Zduńska Wola 2009 U12 LD -- SULIŃSKI Andrzej # Z/5595/21 2023 LDK!
4 f 1 24.00 DZIKOWSKI Igor LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/1035/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.392376899719 sekund