Warszawa 05.09.2020
Zawody im. Eugeniusza Lokajskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.24 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -0.8 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1  SKN  
2 2 e 1 12.40 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -0.8 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 e 1 12.75 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.8 II RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1754/17 2024
4 4 e 1 12.96 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.8 III B.D. 2
5 5 e 1 12.97 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD -0.8 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024 74
6 7 e 1 13.12 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.8 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2024
1 6 e 2 13.02 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -0.9 III
2 8 e 2 13.14 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2024
3 9 e 2 13.50 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 1990 Sen WP -0.9 --
4 10 e 2 13.51 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -0.9 IV
5 11 e 2 13.72 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U23 LD -0.9 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
1 1 e 3 12.49 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.6 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 e 3 12.54 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.6 II DMP MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   96
3 3 e 3 12.66 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.6 II DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN   90
4 5 e 3 12.77 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD +0.6 III #  ZKN  
5 6 e 3 12.79 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 7 e 3 12.88 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.6 III LDK!  ROSU  
7 8 e 3 13.00 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.6 III PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2023 5 LDK!  ROSU  
1 4 e 4 12.69 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -0.6 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
2 9 e 4 13.29 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -0.6 IV # LDK!  ROSU  
3 10 e 4 13.48 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -0.6 IV B.D. TUSTANOWSKA Jolanta 2 LDK!  ZKN  
4 11 e 4 13.51 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.6 IV # LDK!
5 12 e 4 13.54 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U18 LD -0.6 IV #
6 13 e 4 13.61 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -0.6 IV
7 15 e 4 13.79 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -0.6 IV LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!  ROSU  
8 16 e 4 13.80 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -0.6 IV LDK!
1 14 e 5 13.69 DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -0.5 IV B.D. 5 LDK!
2 17 e 5 13.83 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -0.5 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
3 18 e 5 14.28 ZALEWSKA Joanna UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN -0.5 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
4 19 e 5 14.43 CZARNOCKA Gabriela MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/1240/20 2021
5 20 e 5 14.83 DRĘŻEK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -0.5 --
6 21 e 5 15.16 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.5 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2024 LDK!  ROSU  
1 1 e 6 12.94 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +1.0 III
2 3 e 6 13.09 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN +1.0 III LDK!  ROSU  
3 2 e 6 13.09 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ +1.0 III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0840/18 2024 LDK! 68 108
4 4 e 6 13.15 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.0 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
5 6 e 6 13.50 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD +1.0 IV # LDK!
6 7 e 6 13.58 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U16 KP +1.0 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
7 9 e 6 13.73 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa # 2006 U16 MZ +1.0 IV BALCERZAK Piotr # Z/0904/21 2024
1 5 e 7 13.49 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP -2.1 IV
2 8 e 7 13.62 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN -2.1 IV BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
3 10 e 7 13.81 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD -2.1 V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!
4 11 e 7 13.87 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP -2.1 V
5 12 e 7 13.95 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U16 MZ -2.1 V # LDK!  ROSU  
6 14 e 7 14.21 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -2.1 V PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
7 17 e 7 14.56 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -2.1 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/1150/20 2024 LDK!
1 16 e 8 14.53 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -0.4 --
2 19 e 8 14.64 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -0.4 -- LDK!
3 20 e 8 14.69 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -0.4 -- # LDK!  ROSU  
4 22 e 8 14.92 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U16 MZ -0.4 -- LDK!
5 23 e 8 14.93 MARKIEWICZ Oliwia AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -0.4 --
6 24 e 8 14.94 WILCZEWSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ -0.4 --
7 25 e 8 14.99 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -0.4 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  ROSU  
1 13 e 9 14.17 GOZDEK Maria WLKS Nowe Iganie 2005 U16 MZ -0.6 V LDK!  ROSU  
2 15 e 9 14.43 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -0.6 V TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024
3 18 e 9 14.58 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U16 MZ -0.6 -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
4 21 e 9 14.74 SELIGA Olga WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -0.6 -- LDK!
5 26 e 9 15.29 BILCZEWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -0.6 -- LDK!
6 27 e 9 15.79 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -0.6 -- LDK!  ROSU  
1 f 1 12.18 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -0.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1  SKN  
2 f 1 12.31 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -0.4 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 12.94 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -0.4 III
4 f 1 13.08 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD -0.4 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024 69
5 f 1 13.15 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2024
1 f 2 12.50 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.6 II DMP MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   99
2 f 2 12.57 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -0.6 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 2 12.67 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.6 II DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN   89
4 f 2 12.89 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD -0.6 III #  ZKN  
5 f 2 12.95 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 2 12.95 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -0.6 III LDK!  ROSU  
1 f 3 13.02 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP -0.1 III
2 f 3 13.06 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.1 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 f 3 13.11 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -0.1 III LDK!  ROSU  
4 f 3 13.42 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 2005 U16 LD -0.1 IV # LDK!
5 f 3 13.45 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN -0.1 IV BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
6 f 3 13.45 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP -0.1 IV
400 m K
1 s 1 57.05 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II B.D. 3
2 s 1 59.08 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
3 s 1 60.03 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 1 60.05 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 1 60.15 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III DMP B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024 74
1 s 2 60.79 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 2 62.34 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
3 s 2 64.25 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ IV B.D.
4 s 2 66.77 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
80 pł K
1 1 s 1 11.98 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -0.6 II BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 12.27 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.6 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 3 s 1 12.62 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD -0.6 III B.D. #
4 4 s 1 13.15 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -0.6 IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  ROSU  
5 7 s 1 14.11 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -0.6 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
1 5 s 2 13.73 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -1.0 IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!  ROSU  
2 6 s 2 13.91 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -1.0 V # LDK!
3 8 s 2 14.34 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -1.0 V # LDK!  ROSU  
4 9 s 2 14.48 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ -1.0 V BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!
5 10 s 2 14.76 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -1.0 V TOPOLEWSKI Maciej # Z/4992/19 2024 LDK!  ROSU  
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.24 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -0.5 I B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
2 s 1 14.63 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -0.5 II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 s 1 14.99 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.5 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN  
4 s 1 16.79 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -0.5 III SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 1 DNF JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
100 m pł K
1 s 1 14.58 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ +0.2 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021  ZKN  
2 s 1 14.59 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +0.2 II DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   SKN   114
3 s 1 15.04 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD +0.2 II  KNF   SKN  
4 s 1 15.65 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +0.2 II LDK!  ZKN  
5 s 1 17.94 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ +0.2 -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
  s 1 DNF KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.2 -- B.D. 2
400 m pł K K
1 1 s 1 67.39 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024
2 2 s 1 67.73 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U23 LD III
3 3 s 1 67.96 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!
4 4 s 1 70.48 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD IV B.D.
5 5 s 1 71.66 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U20 LD IV
6 6 s 1 72.07 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.23 ŻUROWSKA Julia
NOWAKOWSKA Marcelina
LIPIŃSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
AKL Ursynów Warszawa 2001
2002
2001
2001
U20 MAZ -- RĄCZKA Paweł B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
B.D.
Z/1754/17
Z/2149/16
Z/2758/17
2024
2023
2024




2 2 s 1 51.52 ZAGÓRSKA Julianna
CELLMER Karolina
PESTA Natalia
NARODZONEK Weronika
MUKL Brodnica 2006
2006
2006
2005
U16 KPO --


WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon
, Z/0151/20
, 2022

1 1 s 2 48.57 BRODOWSKA Maja
SIELSKA Alicja
GOZDERA Zuzanna
ŻYWCZYK Natalia
KS Wisła Puławy 2004
2003
2004
2003
U18 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir
Z/4560/18
, Z/5293/15
Z/0892/18
, Z/3192/17
2023
, 2024
2024
, 2022
4



2 2 s 2 48.83 BARTCZAK Anna
WOŁCZAK Aleksandra
JARCZAK Sandra
LESIEWICZ Kornelia
AZS-AWF Gorzów 2004
2003
2003
2003
U18 LBU --
PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian
PAPUGA Sebastian
MATUSIŃSKI Aleksander
Z/0727/17
Z/0863/17
2024
2024



3 3 s 2 49.51 DEJA Liwia
DROBCZYŃSKA Kinga
MICHALSKA Malwina
KRAWIEC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2004
2004
2004
U18 KPO --


4 4 s 2 50.57 ZDUNOWSKA Marta
WIDULIŃSKA Wiktoria
KWASIBORSKA Julia
CHOJNACKA Klaudia
MKS Bank BS Płońsk 2003
2003
2004
2003
U18 MAZ -- MARKOWSKI Arkadiusz
ZABOROWSKI Marcin
MAJEWSKI Zbigniew B.D.
WIŚNIEWSKI Zbigniew
Z/2345/19
2024
5
5

3
5 5 s 2 50.59 KOGUT Nikola
PSZCZOŁA Weronika
ZAWROTNIAK Urszula
OLESZCZYŃSKA Amelia
MKS Agros Chełm 2004
2004
2003
2003
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian

LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
5
4
3
6 6 s 2 50.79 MAREK Justyna
SIENKIEWICZ Marianna
ŁUCJANEK Zofia
POLANOWSKA Nina
AKL Ursynów Warszawa 2003
2003
2004
2003
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.

JENDRYCH Marek
Z/3635/18
Z/5423/18
2024
2023


4
7 7 s 2 52.65 KULA Amelia
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja
DURAS Oliwia
MOTYKA Aleksandra
RKS Łódź 2003
2003
2004
2003
U18 LDZ -- JASZCZAK Stanisław

KOWALCZYK Katarzyna
JASZCZAK Stanisław
5
5
3
  s 2 DQ CZĘCZEK Michalina
LIS Aleksandra
BIELAKOW Katarzyna
SADURSKA Lena
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2004
2004
U18 WMZ -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D.
, Z/3460/17
, Z/3311/17
, Z/3068/18
, 2023
, 2024
, 2024
5

3

4x400 m K
1 1 s 1 4:02.80 SKOWRONEK Anna
CIESIELSKA Kinga
MASTERNAK Oliwia
SKRZYNIARZ Oliwia
KKL Kielce 2004
2003
2004
2003
U18 SWK -- JANUCHTA Krzysztof
TIETIERIN Paweł B.D.
LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D.
Z/0156/17
2024
2


2 2 s 1 4:03.16 KICIŃSKA Marta
LEWANDOWSKA Wiktoria
WOJNOWICZ Weronika
RĘBACZ Paulina
KS Żeglina Sieradz 2003
2004
2003
2004
U18 LDZ --


NOWAK Mieczysław B.D.
Z/4077/17
2024

3 3 s 1 4:04.95 JANKOWSKA Gracjana
TROCHOLEPSZA Martyna
MORSZNER Zofia
MUSIELAK Jagoda
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2004
2003
2004
U18 WLP --
B.D. PAPUGA Sebastian

CHMIELARZ Lucyna B.D.
, Z/0297/17
Z/1944/19
, 2024
2024


4 4 s 1 4:20.19 BORKOWSKA Wiktoria
LINOWSKA Rozalia
JUSZCZYK Aleksandra
RYCHLEWSKA Emilia
PTT Delta Płock 2004
2004
2004
2003
U18 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir B.D.
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir B.D.
Z/0087/18
Z/2653/18
Z/3374/20
Z/3277/17
2022
2021
2021
2022

4


Wzwyż K
1 f 1 1.74 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1  SKN  
2 f 1 1.65 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 1.65 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN  
4 f 1 1.60 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK III DMP TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2024 LDK!  ZKN   80
5 f 1 1.60 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ III B.D. 2 LDK!  ROSU  
6 f 1 1.60 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III DMP RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   80
7 f 1 1.55 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D.  ZKN  
7 f 1 1.55 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN  
9 f 1 1.55 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
10 f 1 1.55 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
11 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024  ZKN  
12 f 1 1.45 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU   ZKN  
13 f 1 1.40 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
14 f 1 1.40 RUTKA Angelika MKS Pułtusk 2005 U16 MZ V
15 f 1 1.35 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
16 f 1 1.35 BUJALSKA Alicja SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ --
17 f 1 1.30 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
17 f 1 1.30 SKIBIŃSKA Oktawia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- # LDK!  ROSU  
19 f 1 1.25 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
Tyczka K
1 f 1 2.20 EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ --
2 f 1 2.00 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 2.00 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej MASTALERZ Janusz Z/2707/20 2023
W dal K
1 f 1 5.38 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ +0.4 III ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  ZKN  
2 f 1 5.12 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +2.0 III SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 5.11 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.3 III GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024
4 f 1 5.09 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.1 IV
5 f 1 5.02 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -0.3 IV MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024  ZKN  
6 f 1 5.01 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.4 IV # LDK!  ROSU  
7 f 1 4.44 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.2 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2024 LDK!  ROSU  
8 f 1 4.43 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 2004 U18 MZ +0.1 -- LDK!
1 f 2 4.58 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa # 2006 U16 MZ -1.5 V BALCERZAK Piotr # Z/0904/21 2024
2 f 2 4.50 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ +0.2 V DMP TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024 32
3 f 2 4.48 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -0.7 -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!  ROSU  
4 f 2 4.47 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -1.9 -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  ROSU  
5 f 2 4.24 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
6 f 2 4.20 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -0.5 -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2024 LDK!  ROSU  
7 f 2 3.79 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ 0.0 -- # LDK!  ROSU  
8 f 2 3.16 KOZŁOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -0.5 -- # LDK!  ROSU  
Trójskok K
1 f 1 11.30 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +0.4 III LDK!
2 f 1 10.87 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -1.8 III
3 f 1 10.56 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.7 IV DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  ZKN   58
4 f 1 10.19 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.3 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
5 f 1 10.03 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP -0.4 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024 40
6 f 1 9.87 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +1.0 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
7 f 1 9.84 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.3 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
8 f 1 9.68 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.09 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2005 U16 MZ +0.3 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024
2 2 f 1 10.04 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ +0.7 IV # LDK!
3 3 f 1 9.39 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ +0.3 -- # LDK!  ROSU  
4 4 f 1 8.10 WILCZEWSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 15.45 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I #  KNF   SKN  
2 f 1 12.91 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN  
3 f 1 10.63 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D.  ZKN  
4 f 1 10.19 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN IV PALUCH Krystian 5 LDK!
5 f 1 10.06 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU IV B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN  
6 f 1 9.82 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 9.74 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 9.25 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
9 f 1 8.59 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
10 f 1 8.17 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2024 LDK!  ROSU  
11 f 1 8.14 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
12 f 1 8.01 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
Kula (4) K
1 f 1 11.80 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
2 f 1 11.42 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 10.59 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
Dysk (0.75) K
1 f 1 22.79 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 29.18 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2024 LDK!  ROSU  
Młot (3) K
1 f 1 48.09 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II TUZ Damian B.D. # Z/2464/20 2024  ZKN  
2 f 1 47.73 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ II  ZKN  
3 f 1 45.44 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ III
4 f 1 33.63 KRAJEWSKA Karolina AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- B.D. 3 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 55.45 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
Oszczep (500) K
1 f 1 41.58 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 38.95 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr # 3 LDK!  ZKN  
3 f 1 33.22 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV # LDK!
4 f 1 29.71 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 29.70 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
6 f 1 27.52 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
7 f 1 23.21 GRONKIEWICZ Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2004 U18 MZ -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 41.27 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II B.D. #  ZKN   SKN  
2 f 1 31.40 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
3 f 1 23.34 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy # 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz # Z/3081/20 2024
100 m M
1 1 e 1 11.04 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +0.4 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
2 2 e 1 11.05 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD +0.4 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 3 e 1 11.17 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD +0.4 II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
4 5 e 1 11.22 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN +0.4 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
5 6 e 1 11.25 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +0.4 II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
6 8 e 1 11.50 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ +0.4 III SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
7 10 e 1 11.61 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Masters MZ +0.4 III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
1 4 e 2 11.21 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -0.1 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 7 e 2 11.35 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.1 III MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
3 9 e 2 11.57 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -0.1 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 11 e 2 11.65 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.1 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2024
5 12 e 2 11.74 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 III
6 15 e 2 12.04 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!  ROSU  
1 13 e 3 11.88 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa # 2001 U20 MZ -0.6 IV JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
2 14 e 3 11.94 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -0.6 IV JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
3 16 e 3 12.35 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ -0.6 --
4 17 e 3 12.45 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2002 U20 MZ -0.6 -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!
5 18 e 3 12.81 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -0.6 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 1 e 4 11.34 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -0.8 III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 4 e 4 11.42 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -0.8 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
3 3 e 4 11.42 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -0.8 III  ZKN  
4 2 e 4 11.42 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.8 III
5 9 e 4 11.97 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -0.8 IV FROŃCZUK Rafał 3 LDK!  ZKN  
6 11 e 4 11.99 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -0.8 IV LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  ROSU  
7 19 e 4 12.13 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -0.8 IV  ROSU  
1 6 e 5 11.96 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.5 IV #
2 8 e 5 11.97 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
3 10 e 5 11.99 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD +0.5 IV #
4 14 e 5 12.03 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +0.5 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
5 17 e 5 12.11 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
6 18 e 5 12.13 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +0.5 IV
7 21 e 5 12.18 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD +0.5 IV
1 7 e 6 11.96 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -0.4 IV #
2 13 e 6 12.03 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -0.4 IV LDK!  ROSU  
3 15 e 6 12.06 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -0.4 IV LDK!
4 16 e 6 12.11 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -0.4 IV B.D.
5 20 e 6 12.16 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -0.4 IV #
6 22 e 6 12.33 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!  ROSU  
7 24 e 6 12.58 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka 2003 U18 MZ -0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina , Z/1497/17 , 2021 LDK!
1 5 e 7 11.65 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +0.1 III PAWLAK Przemysław 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 12 e 7 12.01 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.1 IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław # Z/0452/19 2024 LDK!  ROSU  
3 23 e 7 12.44 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ +0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
4 25 e 7 12.65 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ +0.1 -- LDK!  ROSU  
5 26 e 7 12.96 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.1 -- # LDK!  ROSU  
6 27 e 7 13.21 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ +0.1 -- #
7 28 e 7 13.30 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.1 -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0282/19 2024
1 1 e 8 11.73 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -1.8 III B.D. Z/0132/19 2024
2 2 e 8 12.00 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -1.8 IV LDK!  ROSU  
3 3 e 8 12.42 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP -1.8 V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
4 5 e 8 12.98 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -1.8 -- RĄCZKA Paweł # Z/2900/19 2024 LDK!
5 7 e 8 13.11 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -1.8 -- LDK!  ROSU  
6 8 e 8 13.31 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -1.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
1 9 e 9 13.32 GĄSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ -0.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
2 10 e 9 13.33 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U16 MZ -0.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2021 BEZ
3 11 e 9 13.34 KRZEWNIAK Maciej MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -0.3 -- KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz , Z/0782/20 , 2021 LDK!
4 13 e 9 13.51 BIERNAT Eryk MUKS Płock 2006 U16 MZ -0.3 -- # LDK!  ROSU  
5 15 e 9 13.55 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
6 16 e 9 13.56 BRODOWSKI Olaf UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0206/20 2021 LDK!  ROSU  
7 17 e 9 13.62 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
8 19 e 9 14.24 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -0.3 -- BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
1 4 e 10 12.52 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ 0.0 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  ROSU  
2 6 e 10 13.10 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U16 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
3 12 e 10 13.41 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ 0.0 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
4 14 e 10 13.53 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ 0.0 -- B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
5 18 e 10 14.14 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ 0.0 --
6 20 e 10 14.28 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2024 LDK!
1 f 1 11.07 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -0.1 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
2 f 1 11.08 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD -0.1 II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 11.31 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.1 III MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
4 f 1 11.41 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -0.1 III SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
5 f 1 11.63 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -0.1 III LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
1 f 2 11.27 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -0.2 II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 2 11.32 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.2 III
3 f 2 11.32 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -0.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
4 f 2 11.40 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -0.2 III  ZKN  
5 f 2 11.89 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -0.2 IV #
1 f 3 11.52 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -0.2 III B.D. Z/0132/19 2024
2 f 3 11.72 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -0.2 III LDK!  ROSU  
3 f 3 12.12 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP -0.2 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
4 f 3 13.26 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U16 MZ -0.2 -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
400 m M
1 s 1 49.89 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U20 MZ II B.D. Z/0546/19 2021
2 s 1 50.39 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
3 s 1 51.30 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 1 52.10 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN III
5 s 1 53.98 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #
  s 1 DNF DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
1 s 2 51.27 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/4152/19 2024
2 s 2 53.85 SUCHTA Marcin KS Prefbet-Sonarol # 2001 U20 PD IV B.D. Z/2168/19 2023
3 s 2 54.57 SAMSEL Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 2003 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/1849/20 2022
4 s 2 55.17 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz #
5 s 2 56.29 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2029/20 2023
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.27 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -0.4 V KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!  ROSU  
  s 1 DNF DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł # Z/2900/19 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.94 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.1 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 1 15.01 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP +0.1 III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 s 1 16.02 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.1 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/0070/19 2024 LDK!  ROSU  
4 s 1 16.44 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.1 IV RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN  
5 s 1 16.47 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +0.1 IV
6 s 1 17.34 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ +0.1 -- LDK!  ROSU  
7 s 1 18.19 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.25 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -0.1 II KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 2 s 1 15.36 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.1 II OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
3 3 s 1 15.97 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -0.1 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 16.60 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 IV # LDK!  ROSU  
5 5 s 1 17.07 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -0.1 IV
110 m pł M
1 s 1 14.05 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -0.6 M #  KN   SKN  
2 s 1 14.50 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -0.6 I B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
3 s 1 18.14 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ -0.6 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.25 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 1 57.41 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  ZKN  
3 s 1 57.88 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 1 58.15 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  ROSU  
5 s 1 58.16 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP III KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 s 1 59.23 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!  ROSU  
7 s 1 60.10 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
400 m pł M
1 s 1 56.39 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 1 56.47 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ II ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN  
3 s 1 58.69 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 1 62.25 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ --
4x100 m M
1 1 s 1 43.04 CHUDAK Franciszek
SUCHOROWSKI Jan
PRZYŻECKI Dominik
ZIELIŃSKI Stanisław
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2001
2001
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/4214/15
Z/1530/19
Z/2641/16
Z/4218/15
2024
2024
2024
2024
3



2 2 s 1 53.19 BADEŃSKI Bernard
RESIAK Paweł
MOTYK Radosław
ZIUŁKOWSKI Piotr
AKL Ursynów Warszawa 2005
2005
2006
2006
U16 MAZ -- B.D. B.D.
DAMSZEL Tomasz

OBROCKI Bogdan
Z/0302/19
Z/2111/19
Z/3233/20
2024
2024
2024

BEZ

1 s 2 44.59 KASIŃSKI Hubert
MALENDOWICZ Filip
SUTY Kacper
SELERZYŃSKI Hubert
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003
2003
2003
2004
U18 KPO --
KARNAS Zbigniew

KARNAS Kinga KOHUTEK Artur
, Z/0760/16
, 2024
3

2 s 2 44.88 LESZCZYŃSKI Mateusz
KOĆ Michał
GÓJSKI Krzysztof
CYDEJKO Szymon
MKS Pogoń Siedlce 2003
2004
2003
2003
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1419/17
Z/4027/18
Z/4026/18
Z/1417/17
2021
2021
2020
2024

5
BEZ
3
3 s 2 45.08 BRACKI Jakub
TATARA Dawid
GÓRNY Damian
KACPRZYK Bartosz
BKL Bełchatów 2003
2004
2004
2004
U18 LDZ -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D.
MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz
Z/3046/17
Z/3178/19
Z/3080/20
Z/0755/20
2024
2024
2022
2021




4 s 2 45.42 MAKSYMIUK Piotr
MŁYNARCZYK Mateusz
LIPSKI Maciej
HREHOROWICZ Bartosz
KS Podlasie Białystok 2004
2004
2004
2003
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
B.D.

Z/0452/19
2024


5 s 2 45.53 GÓRA Jakub
MROZIK Jakub
SWATOWSKI Kacper
KRAWCZYK Mateusz
KS Agros Zamość 2003
2003
2003
2003
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/3393/17
Z/3395/17
Z/3322/17
2020
2020
2021
4
5
3
  s 2 DQ KOWALSKI Bartosz
JANKOWSKI Oliwer
SADOWSKI Fryderyk
KEMPA Filip
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2004
U18 WLP -- PAWLAK Przemysław
JAGACIAK Jarosław

Z/0288/17
2024
3

  s 2 DQ KAMIONEK Patryk
SZRAJNER Gustaw
WIELOSZ Mikołaj
ZWOLSKI Maciej
UKS LA Basket Warszawa 2004
2003
2004
2004
U18 MAZ -- BOROŃ Adam


BOROŃ Adam
Z/3569/18
Z/1598/19
2024
2023
BEZ

2000 m prz M
1 s 1 6:19.6 r KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ -- B.D. Z/0283/19 2021
  s 1 DNF BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
4x400 m M
1 s 1 3:23.10 OGONOWSKI Szymon
SYPNIEWSKI Tomasz
KUCHARSKI Piotr
ADAMCZYK Jakub
PZLAM 1985
1984
1982
1979
Masters KPO -- OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
B.D. WASIAK Jarosław
ADAMCZYK Jakub B.D.
Z/1812/12
, Z/4514/18
, Z/1187/18
Z/3910/11
2023
, 2022
, 2023
2024
2

BEZ
3
1 s 2 3:29.18 GROŃSKI Oskar
KITLIŃSKI Bartosz
JANCZARA Miłosz
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
AZS UMCS Lublin 2003
2004
2003
2004
U18 LBE -- HOŁUB Grzegorz
KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D.

JAROS Andrzej B.D.
Z/5263/18
, Z/0630/18
Z/4999/19
2024
, 2024
2024
BEZ


2 s 2 3:31.48 LESZCZYŃSKI Mateusz
KOĆ Michał
GÓJSKI Krzysztof
CYDEJKO Szymon
MKS Pogoń Siedlce 2003
2004
2003
2003
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1419/17
Z/4027/18
Z/4026/18
Z/1417/17
2021
2021
2020
2024

5
BEZ
3
3 s 2 3:32.27 DĄBROWSKI Paweł
FOLGA Bartłomiej
MACIOCH Szymon
STEFAŃCZYK Jakub
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003
2003
2003
2004
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4658/18
, Z/0984/17
Z/1848/20
Z/5352/18
2024
, 2022
2021
2024




4 s 2 3:42.13 KAMIONEK Patryk
SZRAJNER Gustaw
WIELOSZ Mikołaj
ZWOLSKI Maciej
UKS LA Basket Warszawa 2004
2003
2004
2004
U18 MAZ -- BOROŃ Adam


BOROŃ Adam
Z/3569/18
Z/1598/19
2024
2023
BEZ

5 s 2 3:42.52 PATOLETA Adam
ŁAZARCZYK Kacper
JANIEC Radosław
TURBAŃSKI Mateusz
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003
2003
2003
2004
U18 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
MAŁECKI Leszek
WOŹNIAK Agnieszka
Z/4133/19
Z/3741/17
Z/0972/17
2021
2020
2022


4
Wzwyż M
1 f 1 2.06 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!  ROSU   KNF  
2 f 1 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK!  ZKN  
3 f 1 1.95 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2024  ZKN  
4 f 1 1.85 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III B.D. # 5 LDK!  ZKN  
5 f 1 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV #
6 f 1 1.65 LUBIAK Paweł MKS Pułtusk 2005 U16 MZ V
7 f 1 1.50 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
7 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
9 f 1 1.30 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
10 f 1 1.25 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2024
Tyczka M
1 f 1 4.85 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U16 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1119/18 2024 LDK!  ROSU   SKN  
2 f 1 4.60 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2024 LDK!  KNF   113
3 f 1 4.00 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD II KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  KNF  
4 f 1 3.80 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III KUBIAK Robert B.D. LISIAK Adam Z/2573/16 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 3.70 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF  
6 f 1 3.70 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U18 LD III LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 3.50 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  ROSU  
8 f 1 3.10 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2021
9 f 1 2.90 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  ZKN  
10 f 1 2.50 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
11 f 1 2.10 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2024
W dal M
1 f 1 6.72 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ +0.6 III B.D. #  ZKN  
2 f 1 6.50 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ +1.5 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 6.43 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
4 f 1 6.40 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.9 III OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
5 f 1 6.30 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +2.0 III B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 6.17 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.1 IV DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN   43
7 f 1 6.11 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.9 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr # , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
8 f 1 5.86 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ +0.4 -- #
9 f 1 5.80 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -1.0 --
1 f 2 5.66 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -1.7 V RĄCZKA Paweł # Z/2900/19 2024 LDK!
2 f 2 5.57 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -0.7 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr # , Z/2350/19 , 2024 LDK!  ROSU  
3 f 2 4.65 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -2.2 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2891/19 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.72 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ +1.7 I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
2 f 1 14.09 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD +0.8 III DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   80
3 f 1 12.76 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.5 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 11.84 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB +0.3 -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 10.84 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka 2003 U18 MZ +0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina , Z/1497/17 , 2021 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.15 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III LDK!
2 f 1 13.88 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ III
3 f 1 13.78 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 2003 U18 KP III
4 f 1 13.67 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD III
5 f 1 13.59 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U18 LD III  ZKN  
6 f 1 12.59 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN  
7 f 1 11.50 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 11.49 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ --
9 f 1 11.49 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ V LDK!  ROSU  
10 f 1 10.59 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/4491/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
11 f 1 10.28 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5619/19 2024 LDK!  ROSU  
12 f 1 9.82 KRAWCEWICZ Kacper UKS Sokół Węgorzewo # 2006 U16 WN -- LDK!  ROSU  
13 f 1 9.39 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
14 f 1 9.22 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!
15 f 1 8.24 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #  ROSU  
16 f 1 7.81 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!  ROSU  
Kula (6) M
1 f 1 15.84 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ II B.D.  ZKN   SKN  
Kula (7.26) M
1 f 1 9.21 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
Dysk (1) M
1 f 1 29.94 LEVI Charles OKS Skra Warszawa # 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2024
1 f 1 38.89 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ IV LDK!  ROSU  
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.93 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
2 f 1 35.77 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.12 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 41.16 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ III LDK!
Młot (4) M
1 f 1 45.11 PIĄCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2024
Młot (5) M
1 f 1 32.65 LEVI Charles OKS Skra Warszawa # 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2024
1 f 1 64.98 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024  ZKN  
Młot (6) M
1 f 1 57.10 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2023  ZKN  
2 f 1 51.25 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ II
3 f 1 43.22 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ III LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 53.09 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997 Sen LU II ROSA Mikołaj B.D. Z/1400/13 2020 1
Oszczep (600) M
1 f 1 46.88 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2005 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2024 LDK!
2 f 1 45.24 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce # 2005 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2024
3 f 1 44.57 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej # Z/5570/18 2024 LDK!
4 f 1 40.40 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/5619/19 2024 LDK!  ROSU  
5 f 1 40.33 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce # 2005 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2024
6 f 1 34.74 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2891/19 2023 LDK!
7 f 1 34.20 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2024 BEZ
8 f 1 33.39 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2024
9 f 1 25.94 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4491/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
10 f 1 21.54 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0271/19 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.759790897369 sekund