Kraków 06.09.2020
15. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U16. 6. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U12 i U14 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.37 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +1.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
2 2 s 1 9.69 OLSZAK Antonina LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS +1.0 -- LDK!
3 3 s 1 9.75 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA +1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2023
4 4 s 1 10.01 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA +1.0 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2023 LDK!
5 5 s 1 10.27 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U12 MA +1.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2023 LDK!
6 6 s 1 10.35 CHMURA Zofia UKS Romer Rabka-Zdrój # 2010 U12 MA +1.0 -- PERUCKA Kamila Z/9375/21 2022 LDK!
7 7 s 1 10.73 KOWALSKA Matylda UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +1.0 -- B.D. Z/3425/20 2021 LDK!
100 m K
1 2 s 1 14.70 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U14 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
2 4 s 1 15.02 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój # 2008 U14 MA +0.1 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2023 LDK!
3 5 s 1 15.10 ZGODA Oliwia WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +0.1 --
4 8 s 1 16.22 ŁOBODA Elena UKS Romer Rabka-Zdrój # 2007 U14 MA +0.1 -- LDK!
5 9 s 1 16.59 BOŚ Lena UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U14 SK +0.1 --
1 1 s 2 14.58 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.8 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 3 s 2 14.74 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U14 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
3 6 s 2 15.70 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/2749/20 2023 LDK!
4 7 s 2 16.18 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/2751/20 2023 LDK!
1 7 s 3 14.10 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +1.0 V GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
2 9 s 3 14.25 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +1.0 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2023 BEZ 70
3 10 s 3 14.39 KOWALSKA Alicja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +1.0 V # LDK!
4 11 s 3 14.73 SZWAGRZYK Aleksandra UKS Sokół Zator 2006 U16 MA +1.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/3867/19 2021 BEZ LDK!
5 12 s 3 15.79 SZYDŁOWSKA Izabela KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +1.0 --
1 1 s 4 13.16 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +1.2 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/3172/18 2023 BEZ LDK! 65
2 2 s 4 13.59 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +1.2 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
3 3 s 4 13.93 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +1.2 V DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz # Z/4231/19 2023 34 77
4 4 s 4 13.96 SUTKOWSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA +1.2 V # LDK!
5 5 s 4 13.97 JURCZAK Wiktoria UKS Kobylanka 2005 U16 MA +1.2 V B.D. Z/3431/19 2021
6 6 s 4 14.02 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +1.2 V
7 8 s 4 14.22 LIS Monika MLUKS Tarnów 2006 U16 MA +1.2 V JASICZ Ryszard # Z/5560/19 2023 BEZ LDK!
300 m K
1 4 s 1 48.97 BURY Maria MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3412/20 2022
2 6 s 1 49.58 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2023 LDK!
3 7 s 1 52.72 WOŻNIAK Maria UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U14 SK --
4 9 s 1 53.99 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
5 11 s 1 55.31 SYNOWSKA Emilia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U14 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/3428/20 2023
6 12 s 1 55.35 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U14 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/4103/19 2023
7 13 s 1 56.34 OSTROWSKA Olga UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U14 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/3433/20 2023
1 1 s 2 45.94 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
2 2 s 2 47.70 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
3 3 s 2 48.20 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2023
4 5 s 2 49.52 MIETŁA Oliwia MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- # LDK!
5 8 s 2 53.16 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
6 10 s 2 54.01 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
1 6 s 3 57.39 LASKOWSKA Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U12 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/3430/20 2023
2 8 s 3 60.05 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/4833/19 2023 LDK!
3 9 s 3 61.37 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza # 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
4 10 s 3 62.45 KUNA Alina TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U12 MA --
5 11 s 3 64.53 KOWALCZYK Martyna KS Olkusz 2009 U12 MA --
6 12 s 3 67.45 SLUSARCZYK Malgorzata KS Olkusz 2011 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/3456/20 2023 LDK!
1 1 s 4 49.22 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
2 2 s 4 50.90 ŁUKOWICZ Lena MLUKS Tarnów 2009 U12 MA -- # LDK!
3 3 s 4 53.57 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
4 4 s 4 55.09 SKUBIŃSKA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U12 MA -- GIZA Karolina Z/3465/20 2023
5 5 s 4 57.15 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
6 7 s 4 58.82 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2023 LDK!
1 5 s 5 47.49 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
2 6 s 5 48.13 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 2005 U16 MA V # LDK!
3 8 s 5 49.72 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
4 9 s 5 50.62 KAWIORSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- # LDK!
5 10 s 5 51.48 CURYŁO Julia KS Olkusz 2006 U16 MA --
1 1 s 6 42.85 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U16 SL II SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
2 2 s 6 44.27 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
3 3 s 6 44.87 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
4 4 s 6 47.04 GABRYEL Estera TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA V LDK!
5 7 s 6 48.90 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 2006 U16 MA -- LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:37.74 BATKO Adrianna MLUKS Tarnów 2009 U12 MA --
2 2 s 1 1:38.49 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
3 3 s 1 1:38.72 ZAGRODZKA Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U12 MA -- B.D. Z/3052/18 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:47.97 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2023 LDK!
5 5 s 1 2:02.33 NIEZABITOWSKA Małgorzata KS Limanowa Forrest 2009 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1979/20 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:51.10 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:51.22 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA -- GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:51.60 SIUDUT Katarzyna MLUKS Tarnów 2008 U14 MA -- # LDK!
4 4 s 1 1:52.26 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:56.30 FOLWARSKA Anita UKS Romer Rabka-Zdrój # 2007 U14 MA -- LDK!
6 6 s 1 1:57.33 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2023 LDK!
7 7 s 1 1:58.51 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
8 8 s 1 2:00.07 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- # LDK!
9 9 s 1 2:04.21 TRUCHAN Milena MLUKS Tarnów 2008 U14 MA --
10 10 s 1 2:08.77 OSIŃSKA Oliwia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U14 SK --
11 11 s 1 2:16.16 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2023 LDK!
1 1 s 2 2:00.76 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 2 2:01.20 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 2 2:01.27 KRAS Zuzanna MLUKS Tarnów 2006 U16 MA -- # LDK!
4 4 s 2 2:01.74 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team # 2005 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2483/18 2023
1 1 w 1 1:57.32 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- LDK! 400
2 2 w 1 2:01.74 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK! 333
3 3 w 1 2:22.84 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- 94
1000 m K
1 1 s 1 3:14.92 SMALEC Martyna UKS Kobylanka 2005 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/5057/19 2021 BEZ
2 2 s 1 3:15.58 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 3:15.67 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój # 2006 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
4 4 s 1 3:17.34 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:17.68 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA IV B.D. 5 LDK!
6 6 s 1 3:37.42 PIRÓG Wiktoria ULKS Lipinki 2005 U16 MA -- WOJNA Anna BEZ LDK!
7 7 s 1 3:39.24 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 2005 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej BEZ LDK!
80 pł K
1 1 w 1 12.74 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA +0.2 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK! 750
2 2 w 1 13.48 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.2 IV LDK! 641
3 3 w 1 16.83 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA +0.2 -- 249
200 m pł K
1 1 s 1 33.28 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U16 MA +1.1 IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4178/19 2021
2 2 s 1 35.20 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 2006 U16 MA +1.1 V JASICZ Ryszard B.D. # BEZ LDK!
3 3 s 1 35.59 RADZIUKIEWICZ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA +1.1 V
4 4 s 1 38.04 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +1.1 -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
5 5 s 1 41.93 JANAS Emilia ULKS Lipinki 2005 U16 MA +1.1 -- LDK!
1 1 s 2 32.62 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA +1.2 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
2 2 s 2 33.10 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U14 MA +1.2 IV JASICZ Ryszard # Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 2 34.84 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +1.2 V # LDK!
4 4 s 2 35.76 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 2007 U14 MA +1.2 V # LDK!
5 5 s 2 37.73 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U14 MA +1.2 -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
6 6 s 2 38.82 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.2 -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 GALAS Martyna UKS Maraton Sękowa 2008 U14 MA -- B.D. Z/5541/19 2022
1 f 2 1.57 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
2 f 2 1.57 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
3 f 2 1.42 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 1.48 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA IV LDK! 599
2 2 w 1 1.45 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK! 566
3 3 w 1 1.15 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- 266
W dal K
1 f 1 4.78 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.3 V LDK!
2 f 1 4.67 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA +0.5 V SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2023 BEZ LDK!
1 1 w 1 4.93 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -0.1 IV DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK! 540 56 77
2 2 w 1 4.41 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.2 -- LDK! 406
3 3 w 1 3.69 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA 0.0 -- 239
W dal strefa K
1 f 1 4.38 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 3.93 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA 0.0 -- # LDK!
3 f 1 3.92 SZAREK Marcelina UKS Maraton Sękowa 2009 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/5543/19 2022
1 f 2 4.18 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 --
2 f 2 4.13 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
3 f 2 4.00 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
4 f 2 3.85 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój # 2008 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
5 f 2 3.81 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA 0.0 -- WÓJCIK Weronika # Z/3498/19 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.17 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 8.70 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U16 MA V # LDK!
1 1 w 1 6.80 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- LDK! 322
2 2 w 1 6.60 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK! 309
3 3 w 1 5.06 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- 212
Ppal (80) K
1 f 1 29.00 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2996/19 2023 LDK!
2 f 1 10.50 SIERKA-MŚCICHOWSKA Julia KS Victoria Trzebinia 2010 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1648/18 , 2023 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 39.50 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
2 f 1 34.50 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
3 f 1 33.00 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
4 f 1 32.50 GALAS Wiktoria UKS Maraton Sękowa 2008 U14 MA -- B.D. Z/5542/19 2022
5 f 1 32.00 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
6 f 1 31.00 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
7 f 1 15.00 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.01 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK III TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz # , Z/4606/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 32.38 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
3 f 1 29.86 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.98 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023
2 f 1 32.90 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023 83
3 f 1 29.12 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/2524/18 2023 LDK!
4 f 1 25.17 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023
5-bój K MŁ K
1 f 1 2498 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
2 f 1 2368 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA IV LDK!
3 f 1 1060 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA --
60 m M
1 1 s 1 8.85 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U12 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023
2 2 s 1 9.12 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA +0.8 -- SYSAK Tomasz # Z/3273/19 2023
3 3 s 1 9.37 SZCZEPANIAK Tomasz WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA +0.8 --
4 4 s 1 9.75 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U12 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2023
5 5 s 1 10.60 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/5649/22 2023
6 6 s 1 10.69 MATYJA Robert UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U12 SK +0.8 --
7 7 s 1 10.71 PIELA Mateusz UKS Sokół Zator 2012 U12 MA +0.8 -- KAJTOCH Jolanta Z/3451/20 2021 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.88 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023
2 2 s 1 13.07 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA +1.0 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 13.37 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U14 MA +1.0 --
4 4 s 1 14.80 GOŁDA Igor TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA +1.0 -- # LDK!
5 5 s 1 14.94 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA +1.0 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
1 4 s 2 13.13 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -0.7 -- MUNIAK Michał Z/3450/19 2023 LDK!
2 5 s 2 13.50 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.7 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
3 6 s 2 13.55 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA -0.7 -- #
4 7 s 2 13.73 KWAŚNY Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -0.7 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 8 s 2 13.78 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -0.7 -- # LDK!
1 1 s 3 11.45 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.6 III CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
2 2 s 3 11.77 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA +0.6 IV
3 3 s 3 12.73 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.6 V LDK!
4 9 s 3 14.19 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +0.6 -- DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK! 42
300 m M
1 5 s 1 50.12 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
2 7 s 1 52.12 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 2008 U14 MA -- # LDK!
3 8 s 1 53.26 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
4 9 s 1 54.29 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
5 10 s 1 54.60 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
6 12 s 1 58.85 DRAGOSZ Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
1 1 s 2 45.84 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
2 2 s 2 46.49 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3518/20 2021 BEZ
3 3 s 2 48.30 MAJ Emil MLUKS Tarnów 2008 U14 MA -- # LDK!
4 4 s 2 48.35 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
5 6 s 2 52.07 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
6 11 s 2 55.60 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
  s 2 DNF LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- LDK!
1 1 s 3 51.05 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA -- # LDK!
2 2 s 3 66.20 KORDASZEWSKI Konrad KS Olkusz 2010 U12 MA --
  s 3 DQ STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2023 LDK!
1 1 s 4 36.87 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U16 MA II # LDK!
2 2 s 4 42.83 NYCZ Karol ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2006 U16 MA --
3 3 s 4 43.91 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- LDK!
4 4 s 4 44.80 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2023
500 m M
1 1 s 1 1:28.50 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój # 2009 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:31.36 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
3 3 s 1 1:33.44 MIETŁA Szymon MLUKS Tarnów 2009 U12 MA -- # LDK!
4 4 s 1 1:35.42 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U12 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
5 5 s 1 1:40.00 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2023
6 6 s 1 1:41.96 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/4832/19 2023 LDK!
7 7 s 1 1:44.06 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U12 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:06.16 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2628/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:07.92 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2007 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1453/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:13.86 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U14 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3407/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:26.45 PAWŁOWSKI Jakub ULKS Lipinki 2007 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3408/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:33.81 KUNA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U14 MA --
6 6 s 1 3:48.20 KOWALCZYK Kacper KS Limanowa Forrest 2007 U14 MA -- LDK!
1 1 s 2 2:51.96 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/3526/20 2023
2 2 s 2 2:59.76 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
3 3 s 2 3:11.22 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3310/19 2021 BEZ LDK!
4 4 s 2 3:15.05 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2444/20 2023
5 5 s 2 3:21.02 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
1 1 w 1 3:14.89 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy 526
2 2 w 1 3:21.68 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK! 468
3 3 w 1 3:37.83 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK! 342
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 17.48 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA +0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy 575
2 2 w 1 19.25 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.2 -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK! 411
3 3 w 1 20.47 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK! 313
  w 1 DNF TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.2 -- LDK! 0
200 m pł M
1 1 s 1 28.75 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 +0.8 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 32.07 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U16 MA +0.8 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 33.05 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 2006 U16 MA +0.8 -- KAJTOCH Jolanta Z/3450/20 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 33.64 LEWANDOWSKI Mikołaj TS Wieliczanka Wieliczka # 2005 U16 MA +0.8 --
5 5 s 1 34.14 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 2006 U16 MA +0.8 -- KAJTOCH Jolanta Z/4888/19 2021 BEZ LDK!
1 1 s 2 34.20 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U14 MA +1.4 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
2 2 s 2 34.27 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +1.4 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023 LDK!
3 3 s 2 41.29 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 2007 U14 MA +1.4 -- KAJTOCH Jolanta Z/4884/19 2021 BEZ LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:53.82 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA III GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:25.22 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.33 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
2 f 1 1.27 RAMS Bartosz MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3271/19 2021 BEZ
1 f 2 1.60 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 2 1.57 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/5546/19 2021
3 f 2 1.51 PAWEŁCZAK Daniel UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/5555/19 2021 LDK!
1 1 w 1 1.69 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy 536
2 3 w 1 1.48 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK! 374
3 2 w 1 1.48 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK! 374
W dal M
1 f 1 5.41 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +1.1 -- GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
2 f 1 5.25 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +1.0 --
3 f 1 5.13 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA +0.9 -- B.D. BEZ LDK!
3 f 1 5.16 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA +2.1 -- B.D. BEZ LDK!
4 f 1 5.10 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 2006 U16 MA +1.1 -- KAJTOCH Jolanta Z/4889/19 2021 BEZ LDK!
1 1 w 1 5.45 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA +1.9 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy 471
2 2 w 1 4.80 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA +0.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK! 345
3 3 w 1 4.44 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +1.3 -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK! 280
  w 1 DNS TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA 0.0 -- LDK! 0
W dal strefa M
1 f 1 4.30 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 2009 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/3452/20 2021 BEZ LDK!
2 f 1 2.95 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/5649/22 2023
1 f 2 4.01 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.13 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 11.41 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 2005 U16 MA V B.D. Z/5054/19 2021
3 f 1 10.58 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2023 LDK!
4 f 1 8.79 DUSZA Bartłomiej UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/5550/19 2021
1 1 w 1 7.83 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy 356
2 2 w 1 6.64 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK! 286
3 3 w 1 6.36 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK! 270
Ppal (80) M
1 f 1 32.00 ZIELEŃ Szymon UKS Kobylanka 2009 U12 MA -- B.D. Z/5491/19 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 51.00 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 2007 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/4887/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 43.50 PRAJSNAR Mikołaj UKS Maraton Sękowa 2007 U14 MA --
3 f 1 39.50 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U14 MA -- KARAŚ Stanisław # Z/3519/20 2023
4 f 1 39.00 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U14 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
5 f 1 35.00 KUŹMA Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U14 MA -- B.D. Z/3517/20 2022
6 f 1 23.50 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 39.75 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa # BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 33.19 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- B.D. LDK!
2 f 1 32.08 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA -- #
3 f 1 30.45 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2005 U16 MA --
4 f 1 21.79 FALKOWSKI Oskar UKS Sokół Zator 2006 U16 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3466/20 2021 LDK!
5 f 1 10.94 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 2006 U16 MA -- LDK!
5-bój M MŁ M
1 f 1 2464 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy
2 f 1 1819 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK!
3 f 1 1644 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 DNF TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U16 MA -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.316960096359 sekund