Opole 05.09.2020
Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego U14 i U16 oraz Mityng LA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 6 s 1 14.74 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -2.6 -- DMP U20 LACH Magdalena Z/5381/19 2023 LDK! 61
2 7 s 1 15.05 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -2.6 --
3 8 s 1 15.19 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -2.6 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
4 9 s 1 15.27 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -2.6 --
5 10 s 1 15.42 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -2.6 --
1 1 s 2 13.19 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -2.4 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
2 2 s 2 13.81 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U16 OP -2.4 V # LDK!
3 3 s 2 13.83 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U16 OP -2.4 V DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
4 4 s 2 14.48 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -2.4 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
5 5 s 2 14.63 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP -2.4 -- GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2023 LDK!
1 7 s 3 14.51 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka # 2008 U14 DS -2.7 -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2023 LDK!
2 8 s 3 14.65 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -2.7 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
3 9 s 3 14.96 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -2.7 -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2023
4 10 s 3 16.33 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -2.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 1 s 4 13.28 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -2.3 IV SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 2 s 4 13.53 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP -2.3 IV
3 3 s 4 13.62 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.3 IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
4 4 s 4 13.89 LIPOWIECKA Barbara AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.3 -- B.D. LDK!
5 5 s 4 14.30 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -2.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
6 6 s 4 14.44 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -2.3 -- LDK!
300 m K
1 s 1 44.24 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP III DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
2 s 1 44.67 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U16 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
3 s 1 44.98 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP III LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
4 s 1 45.85 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
5 s 1 48.90 WI¦NIEWSKA Natalia LUKS Namysłów 2005 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/3088/19 2022 LDK!
6 s 1 50.48 CHĘCIŃSKA Magdalena LKS Victoria Olesno # 2005 U16 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/2450/19 , 2022 LDK!
1 s 2 43.45 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- BU¦KO Michał # 4 LDK!
2 s 2 43.84 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP --
3 s 2 44.63 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4 s 2 48.09 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U14 OP V # LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:45.73 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
2 2 s 1 1:46.88 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:56.62 BARTYLA Vanessa KS Victoria Olesno # 2006 U16 OP -- LDK!
6 4 s 1 2:12.33 KONFISZ Paula UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- KOMAR Patryk
1 1 s 2 2:06.52 BAZIUK Hanna LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2090/20 2020 LDK!
2 2 s 2 2:10.86 RADOMSKA Natalia UKS-MOS Opole 2007 U14 OP -- # LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:15.24 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 3:21.70 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:22.22 WIENCIERZ Julia KS Victoria Olesno # 2005 U16 OP IV LDK!
1 1 s 2 3:29.48 GAWRECKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1148/20 2023 LDK!
80 pł K
1 7 s 1 13.47 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -3.5 IV DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
2 9 s 1 13.95 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -3.5 V ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
3 10 s 1 14.33 MAŃKA Hanna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -3.5 V # LDK!
4 11 s 1 15.49 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -3.5 --
5 12 s 1 15.83 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS -3.5 --
6 13 s 1 16.78 MARCINIAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -3.5 -- ZOK Roman Z/1915/20 2021 LDK!
1 1 s 2 12.58 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -3.1 III ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 2 s 2 12.81 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -3.1 III LACH Magdalena # Z/4183/19 2023 LDK!
3 3 s 2 13.09 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -3.1 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
4 4 s 2 13.15 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -3.1 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
5 5 s 2 13.37 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -3.1 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
6 6 s 2 13.38 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -3.1 IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK!
7 8 s 2 13.69 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U16 OP -3.1 IV # LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.39 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka # 2008 U14 DS -3.4 -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2023 LDK!
2 2 s 1 15.44 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -3.4 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
3 3 s 1 15.59 CIUPRYK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -3.4 --
4 4 s 1 17.25 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -3.4 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
200 m pł K
1 1 s 1 30.65 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -2.6 II ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
2 2 s 1 31.97 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -2.6 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
3 3 s 1 32.02 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -2.6 III LACH Magdalena # Z/0206/19 2023 LDK!
4 6 s 1 32.51 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -2.6 IV DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
5 10 s 1 42.84 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -2.6 -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
1 4 s 2 32.48 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -2.6 III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
2 5 s 2 32.50 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U16 OP -2.6 III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 33.74 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -2.6 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
4 8 s 2 39.10 WIECZOREK Agata UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -2.6 --
5 9 s 2 40.26 MARCINIAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -2.6 -- ZOK Roman Z/1915/20 2021 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.66 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK! 100 135
2 2 s 1 76.68 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
  s 1 DNF JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:22.62 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III BU¦KO Przemysław # Z/6140/21 2023 2 LDK!
  s 1 DNF MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- BU¦KO Michał # 4 LDK!
  s 1 DNF RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
4x100 m K
1 f 1 56.00 GRUBIAK Oliwia
MATYSEK Oliwia
RAK Wiktoria
GLATKI Ewa
LUKS Podium Kup 2006
2006
2005
2005
U16 OPL -- DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
Z/2390/19
Z/2389/19
, Z/2478/19
Z/2744/18
2021
2021
, 2023
2023
BEZ
BEZ


2 f 1 59.17 WIENCIERZ Julia
CHĘCIŃSKA Magdalena
BARTYLA Vanessa
OBLONK Marta
LUKS Podium Kup 2005
2005
2006
2005
U16 OPL --
BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur

DZIUBA Jacek
, Z/2450/19
Z/5234/19
, 2022
2022


Wzwyż K
1 f 1 1.72 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 113 145
2 f 1 1.60 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U18 OP III
3 f 1 1.40 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2023 LDK!
4 f 1 1.20 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U14 OP -- # LDK!
1 f 2 1.60 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
2 f 2 1.55 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP III DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 103
3 f 2 1.45 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 2005 U16 OP IV LDK!
4 f 2 1.40 MAJ Joanna LUKS Namysłów 2005 U16 OP V WOLAK Bożena LDK!
5 f 2 1.40 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U16 OP V MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK!
6 f 2 1.40 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena Z/5381/19 2023 LDK!
7 f 2 1.35 HASNY Agata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- LDK!
7 f 2 1.35 PIEKORZ Milena LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3352/20 2020 2 LDK!
9 f 2 1.25 KOBLAK Zuzanna UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata #
10 f 2 1.20 KORNIIAKA Kateryna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -- ŻYŻYK Genowefa # Z/1600/19 2020 BEZ LDK!
10 f 2 1.20 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U16 DS --
W dal K
1 f 1 5.33 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +2.0 III DMP LACH Magdalena # Z/4183/19 2023 LDK! 81
2 f 1 4.89 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U16 OP +1.9 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
3 f 1 4.47 PIEKORZ Milena LUKS Podium Kup 2006 U16 OP +0.5 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3352/20 2020 2 LDK!
4 f 1 4.43 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U16 OP +1.9 -- # LDK!
5 f 1 4.39 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.9 -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK!
6 f 1 4.05 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP +1.9 -- GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2023 LDK!
6 f 1 4.28 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP +1.2 -- GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2023 LDK!
7 f 1 4.11 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP +2.4 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł # , Z/5605/19 , 2023 LDK!
8 f 1 4.11 MAKOHON Wiktoria MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +2.7 -- LDK!
9 f 1 3.95 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +2.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
10 f 1 3.83 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +2.6 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 3.57 HASNY Agata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +1.6 -- LDK!
12 f 1 3.40 SŁOWIK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +1.8 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/3778/20 2021 LDK!
1 f 2 5.62 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM +3.0 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
2 f 2 4.99 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +2.0 IV B.D. LDK!
2 f 2 5.02 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +3.5 IV B.D. LDK!
3 f 2 5.02 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.4 IV SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
4 f 2 4.20 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP +2.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
5 f 2 3.94 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP +2.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
6 f 2 3.71 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.9 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.09 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +1.9 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
2 f 1 9.78 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP +2.4 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.16 MAŃKA Hanna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP +1.6 IV # LDK!
2 f 1 8.93 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +2.2 -- LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
3 f 1 8.47 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +1.4 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 8.75 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +2.8 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
  8.68 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.9 -- LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.25 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
2 f 1 7.25 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2023
3 f 1 6.79 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław # Z/11088/21 2022 LDK!
1 f 2 10.73 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2023 LDK!
2 f 2 10.25 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2023 LDK!
3 f 2 9.37 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U16 OP V PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 2 9.09 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V LDK!
5 f 2 8.73 WO¬NICZKA Zuzanna LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2771/18 , 2020 5 LDK!
6 f 2 8.69 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP -- # LDK!
7 f 2 8.19 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- LDK!
8 f 2 7.36 WYPYCH Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/3779/20 2021 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.03 KOZŁOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP III OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2777/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 30.67 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
3 f 1 29.80 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
4 f 1 29.04 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 28.80 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV # LDK!
6 f 1 27.65 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 27.60 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2023 LDK!
8 f 1 25.33 WERESZCZYŃSKA Kamila LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2743/18 2020 BEZ LDK!
9 f 1 23.00 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- LDK!
10 f 1 21.06 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2023 LDK!
11 f 1 14.07 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław # Z/11088/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 28.16 APANOWICZ Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP IV
2 f 1 15.51 SZYLAR Dominika MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP -- RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 35.73 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław # , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!
1 f 2 27.52 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
2 f 2 25.54 KOZŁOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2777/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 25.46 WO¬NICZKA Zuzanna LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2771/18 , 2020 5 LDK!
4 f 2 21.73 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
5 f 2 18.20 WYPYCH Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/3779/20 2021 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 31.50 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2020 3
Oszczep (500) K
1 f 1 31.40 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2637/20 2023 LDK!
2 f 1 29.60 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V DMP U20 LACH Magdalena # Z/0206/19 2023 LDK! 73
3 f 1 28.53 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
4 f 1 27.03 HELLBACH Joanna LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3351/20 2021 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 31.90 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:39.47 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1223/17 , 2021 4 LDK!
2 2 s 1 19:31.39 ALEKSANDROWICZ Alicja LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # Z/1163/19 2021 LDK!
3 3 s 1 20:22.76 ŻOŁNOWSKA Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2093/20 2020 LDK!
4 4 s 1 20:22.84 SUSZCZYŃSKA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP V LDK!
5 5 s 1 20:48.15 MIELNIK Julia LUKS Podium Kup 2005 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2741/18 , 2020 LDK!
6 6 s 1 21:19.23 KWOCZEK Monika LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- LDK!
7 7 s 1 22:10.43 BAUDLER Paulina LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław LDK!
  s 1 DNF CHUDEK Jagoda LUKS MGOKSiR Korfantów # 2007 U14 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/3484/20 2021 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.56 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U16 OP -2.0 V DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 12.91 SKIRZEWSKI Oskar MUKS Gim 2 Nysa 2006 U16 OP -2.0 -- LDK!
3 3 s 1 13.40 LISOŃ Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U16 OP -2.0 --
1 s 2 11.78 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -1.7 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
2 s 2 12.08 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -1.7 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
3 s 2 12.33 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -1.7 -- DZIUBA Jacek # Z/2423/17 2022 3
4 s 2 13.14 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -1.7 -- B.D. Z/0147/19 2023
300 m M
1 1 s 1 36.39 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
2 2 s 1 38.05 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
1 1 s 2 45.14 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- WALIDUDA Anna # Z/3344/20 2023 LDK!
600 m M
1 s 1 1:22.00 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
2 s 1 1:42.88 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- LDK!
1 1 s 2 1:34.83 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/0209/19 2023 LDK!
2 2 s 2 1:47.30 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:26.17 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
2 s 1 2:44.29 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
3 s 1 3:04.86 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
1 1 s 2 2:52.53 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2023 LDK!
2 2 s 2 2:59.44 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice # 2006 U16 DS V MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/9999/21 , 2021 LDK!
3 3 s 2 3:11.08 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.18 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -3.2 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
2 2 s 1 16.26 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP -3.2 IV
3 3 s 1 16.90 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -3.2 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
200 m pł M
1 1 s 1 29.23 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U16 OP -1.1 IV DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 33.23 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U16 OP -1.1 -- RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.89 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
2 2 s 1 56.91 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U18 OP III
3 3 s 1 58.87 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP IV
4 4 s 1 61.01 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2804/18 2023 LDK!
400 m pł M
1 1 s 2 54.46 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP I DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2023 LDK! 107
2 2 s 2 55.24 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II DMP OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2023 LDK! 97
3 3 s 2 56.07 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U20 OP II B.D.
  s 2 DNF GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
2 f 1 1.90 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. #
3 f 1 1.85 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2001 U20 OP III SACZKO Andrzej 2 LDK!
1 f 2 1.60 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 2 1.50 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
3 f 2 1.50 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.58 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +2.0 III DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2023 65
2 f 1 5.16 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA +3.6 -- B.D. Z/0147/19 2023
1 f 2 5.58 SKIRZEWSKI Oskar MUKS Gim 2 Nysa 2006 U16 OP +2.0 -- LDK!
2 f 2 5.34 NOGA Kacper LUKS Namysłów 2005 U16 OP +2.0 -- GŁOWACKI Leszek Z/4991/19 2022 LDK!
3 f 2 5.17 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +2.0 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
  5.13 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA +2.0 -- B.D. Z/0147/19 2023
Trójskok M
1 f 1 14.28 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP +2.0 III
2 f 1 12.02 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +2.2 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.68 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP +1.7 -- JASIŃSKI Cyprian # LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.53 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP III DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2023 LDK!
1 f 1 18.06 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 11.78 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 14.98 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
3 f 1 11.61 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
3 f 1 14.83 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP III DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
4 f 1 10.24 CHEŁMIŃSKI Mateusz LUKS Namysłów 2005 U16 OP -- LDK!
4 f 1 14.42 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
5 f 1 9.93 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
5 f 1 11.25 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
6 f 1 9.25 MˇKOSZ Andrzej LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/3482/20 2022 LDK!
7 f 1 9.15 KRZYSZTANOWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2091/20 2020 LDK!
8 f 1 8.29 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.67 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
2 f 1 13.82 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
3 f 1 13.26 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice # 1980 Masters OP II B.D. Z/11723/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 43.73 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP III DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2023 LDK!
2 f 1 40.06 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 f 1 33.58 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0199/19 2023 LDK!
4 f 1 31.39 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2023 LDK!
5 f 1 30.77 CHEŁMIŃSKI Mateusz LUKS Namysłów 2005 U16 OP -- LDK!
6 f 1 29.13 MˇKOSZ Andrzej LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/3482/20 2022 LDK!
7 f 1 28.00 KRZYSZTANOWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2091/20 2020 LDK!
8 f 1 25.84 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.30 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
2 f 1 44.20 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP III DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
3 f 1 41.89 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
4 f 1 36.77 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U18 OP IV
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.55 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 40.19 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
Młot (5) M
1 f 1 51.88 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2023 3 LDK!
2 f 1 49.70 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
3 f 1 32.10 NOWAK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4422/18 2020 BEZ LDK!
1 f 2 43.22 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2023 LDK!
2 f 2 27.27 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
3 f 2 16.34 KOJDER Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- # LDK!
Młot (6) M
1 f 1 42.51 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 38.22 WAL Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III B.D. Z/3604/20 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 38.58 NOGA Kacper LUKS Namysłów 2005 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/4991/19 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.73 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II
2 f 1 41.95 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. # Z/5379/19 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 61.02 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2023 1 LDK! 97
Chód 3 km M
1 1 s 1 21:36.42 KALINOWSKI Kamil LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3353/20 2020 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.478394031525 sekund