Reda 09.09.2020
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego U12 i U14 2020 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 9.82 RONOWSKA Magda UKS Jedynka Reda 2009 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/3535/20 2021 LDK!
2 s 1 10.14 TUSK Julia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U12 PM 0.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3366/20 2023 LDK!
3 s 1 10.39 KUBICA Anna ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM 0.0 -- # LDK!
4 s 1 10.62 HAMERLIK Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U12 PM 0.0 -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1278/20 2023 LDK!
1 s 2 9.26 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
2 s 2 9.59 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2023 LDK!
3 s 2 9.79 SCHMIDT Paulina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/3538/20 2023 LDK!
3 s 2 9.79 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U12 PM 0.0 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/2505/20 2023 LDK!
5 s 2 9.91 PIOTRZKOWSKA Kinga UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/3543/20 2023 LDK!
1 s 3 9.54 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2023 LDK!
2 s 3 9.59 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM 0.0 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KLIMASZEWSKA Małgorzata # Z/3569/20 2023 LDK!
3 s 3 10.05 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2023 LDK!
4 s 3 10.27 RYBICKA Alicja KL Gdynia 2011 U12 PM 0.0 -- LDK!
1 s 4 8.66 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM 0.0 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/3160/20 2023 BEZ
2 s 4 8.73 ROLBIECKA Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2023 LDK!
3 s 4 8.74 OSS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM 0.0 -- B.D. PASZKE Roman # , Z/2501/20 , 2023
4 s 4 10.21 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM 0.0 -- DZIĄBA Bogusław # Z/1000/21 2023 LDK!
1 s 5 9.43 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM 0.0 -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
2 s 5 9.63 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM 0.0 -- # LDK!
3 s 5 10.02 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3557/20 2023 LDK!
4 s 5 10.08 CISKOWSKA Marta KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM 0.0 -- LDK!
1 s 6 8.69 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM 0.0 -- B.D. # Z/0684/19 2021
2 s 6 8.74 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM 0.0 -- LDK!
3 s 6 8.85 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2023 LDK!
4 s 6 9.32 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U14 PM 0.0 -- LDK!
1 s 7 9.02 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM 0.0 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2023
2 s 7 9.18 RYBICKA Daria KL Gdynia 2007 U14 PM 0.0 -- # LDK!
3 s 7 9.53 HERMANOWSKA Emilia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM 0.0 -- # LDK!
4 s 7 9.61 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U14 PM 0.0 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2023 LDK!
5 s 7 9.74 KIEDROWICZ Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM 0.0 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5195/19 2021 LDK!
6 s 7 9.85 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM 0.0 -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 48.02 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
2 s 1 53.25 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2023 LDK!
3 s 1 53.93 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1000/21 2023 LDK!
1 s 2 48.79 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
2 s 2 50.84 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
3 s 2 52.57 HERMANOWSKA Emilia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
1 s 3 47.16 SZUKALSKA Marcelina SKLA Sopot 2007 U14 PM V LDK!
2 s 3 50.43 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U14 PM -- LDK!
3 s 3 51.62 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2023 LDK!
4 s 3 54.60 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3557/20 2023 LDK!
1 s 4 46.89 OSS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM V B.D. PASZKE Roman # , Z/2501/20 , 2023
2 s 4 57.29 SMENTOCH Zofia KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0321/20 2023 LDK!
1 s 5 44.61 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U14 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
2 s 5 46.89 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/3160/20 2023 BEZ
3 s 5 47.73 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
1 s 6 49.26 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- LDK!
2 s 6 49.82 BEHRENDT Julia UKS Jedynka Reda 2007 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0506/18 2021 BEZ LDK!
3 s 6 51.23 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2023 LDK!
4 s 6 52.79 KRZOSKA Milena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- B.D. # LDK!
1 s 7 52.72 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2023 LDK!
2 s 7 53.91 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk # 2009 U12 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2023 LDK!
3 s 7 54.34 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U12 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/2505/20 2023 LDK!
4 s 7 60.43 HAMERLIK Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U12 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1278/20 2023 LDK!
1 s 8 53.33 TARNOWSKA Nikola UKS Jedynka Reda 2009 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3536/20 2022 LDK!
2 s 8 55.81 KUBICA Anna ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM -- # LDK!
3 s 8 55.83 TUSK Julia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3366/20 2023 LDK!
4 s 8 57.95 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3560/20 , 2023 LDK!
1 s 9 52.28 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2023 LDK!
2 s 9 54.97 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3546/20 2023 LDK!
3 s 9 58.76 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2023 LDK!
4 s 9 73.86 RADTKE Aleksandra KS Wejher Wejherowo 2010 U12 PM -- LDK!
600 m K
1 s 1 1:49.23 URBAN Paulina KKS Sfora Bojano # 2007 U14 PM V # LDK!
1 s 1 1:49.23 URBAN Paulina KKS Sfora Bojano # 2007 U14 PM V # LDK!
2 s 1 1:51.44 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2023 LDK!
2 s 1 1:51.44 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2023 LDK!
3 s 1 1:51.90 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
3 s 1 1:51.90 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
4 s 1 1:53.37 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
4 s 1 1:53.37 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
5 s 1 1:58.26 KRAJEWSKA Marta ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
5 s 1 1:58.26 KRAJEWSKA Marta ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
6 s 1 2:02.93 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2023 LDK!
6 s 1 2:02.93 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2023 LDK!
7 s 1 2:04.00 KREFT Lilianna UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/1810/20 2021 LDK!
7 s 1 2:04.00 KREFT Lilianna UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/1810/20 2021 LDK!
8 s 1 2:04.29 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
8 s 1 2:04.29 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
9 s 1 2:04.34 PILARSKA Oliwia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
9 s 1 2:04.34 PILARSKA Oliwia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
10 s 1 2:05.26 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
10 s 1 2:05.26 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
1 s 2 1:37.18 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U14 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2023 LDK!
1 s 2 1:37.18 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U14 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2023 LDK!
2 s 2 1:52.02 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
2 s 2 1:52.02 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
3 s 2 1:52.32 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5194/19 2023 LDK!
3 s 2 1:52.32 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5194/19 2023 LDK!
4 s 2 1:54.45 KUCHARCZYK Laura UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/5401/19 2021 LDK!
4 s 2 1:54.45 KUCHARCZYK Laura UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/5401/19 2021 LDK!
5 s 2 1:57.54 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3549/20 , 2023 LDK!
5 s 2 1:57.54 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3549/20 , 2023 LDK!
6 s 2 1:59.14 ZABROCKA Oliwia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3537/20 2022 LDK!
6 s 2 1:59.14 ZABROCKA Oliwia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3537/20 2022 LDK!
7 s 2 2:01.08 MARKOWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/2508/20 2022 LDK!
7 s 2 2:01.08 MARKOWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/2508/20 2022 LDK!
8 s 2 2:02.81 MOLENDA Paulina UKS Jedynka Reda 2007 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0626/19 2022 LDK!
8 s 2 2:02.81 MOLENDA Paulina UKS Jedynka Reda 2007 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0626/19 2022 LDK!
9 s 2 2:07.08 BORYS Agata MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3364/20 2021
9 s 2 2:07.08 BORYS Agata MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3364/20 2021
10 s 2 2:09.41 SZEWCZYK Julia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3534/20 2021 LDK!
10 s 2 2:09.41 SZEWCZYK Julia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3534/20 2021 LDK!
1 s 3 1:54.54 PTACH Weronika SKLA Sopot 2009 U12 PM -- URBANEK Ryszard Z/0098/20 2021
2 s 3 1:54.96 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U12 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2023 LDK!
3 s 3 1:58.94 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2023 LDK!
4 s 3 2:02.38 STENCEL Zuzanna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3365/20 2023 LDK!
5 s 3 2:03.58 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2023 LDK!
6 s 3 2:11.85 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U12 PM -- URBANEK Ryszard # Z/0187/22 2023 LDK!
7 s 3 2:17.33 WITOSŁAWSKA Weronika MKS GALA Gdańsk # 2011 U12 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna # Z/14576/21 2023
Wzwyż K
1 f 1 1.30 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U14 PM -- # LDK!
2 f 1 1.15 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U14 PM -- LDK!
3 f 1 1.10 TUSK Martyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2007 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3367/20 2022 LDK!
3 f 1 1.10 MACHOLL Kalina KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
5 f 1 1.05 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U14 PM -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.00 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM II SZYMCZAK Edward # Z/3782/20 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.94 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -1.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
2 f 1 3.47 SCHMIDT Paulina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -0.1 -- MYSZK Ilona Z/3538/20 2023 LDK!
3 f 1 3.30 RYBICKA Alicja KL Gdynia 2011 U12 PM +0.5 -- LDK!
4 f 1 2.71 RADTKE Aleksandra KS Wejher Wejherowo 2010 U12 PM -0.8 -- LDK!
  f 1 NM PIOTRZKOWSKA Kinga UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -0.2 -- MYSZK Ilona Z/3543/20 2023 LDK!
1 f 2 4.91 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -1.6 -- B.D. # Z/0684/19 2021
2 f 2 4.46 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -0.6 -- B.D. Z/4951/18 2023 BEZ
3 f 2 4.41 ŻYLLA Julia MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM -0.8 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/3017/23 2023 LDK!
4 f 2 4.35 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -1.3 -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
5 f 2 4.26 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -1.5 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2023
6 f 2 4.20 RYBICKA Daria KL Gdynia 2007 U14 PM -0.5 -- # LDK!
7 f 2 4.15 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -2.4 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2023 LDK!
8 f 2 4.09 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U14 PM -0.4 -- # LDK!
9 f 2 4.02 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U14 PM -2.6 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2023 LDK!
10 f 2 3.91 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -1.2 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2023 LDK!
11 f 2 3.88 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM -1.4 -- # LDK!
12 f 2 3.85 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM -0.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2023
13 f 2 3.73 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U14 PM +0.4 -- LDK!
14 f 2 3.69 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U14 PM -0.6 -- LDK!
15 f 2 3.46 CISKOWSKA Marta KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM +0.2 -- LDK!
16 f 2 3.39 MACHOLL Kalina KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -0.2 -- LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 25.00 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KLIMASZEWSKA Małgorzata # Z/3569/20 2023 LDK!
2 f 1 24.00 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3560/20 , 2023 LDK!
3 f 1 18.00 POBRAN Antonina LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -- # LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 35.00 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
2 f 1 29.00 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
3 f 1 23.00 TUSK Martyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2007 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3367/20 2022 LDK!
60 m M
1 s 1 8.87 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11445/21 2023 LDK!
2 s 1 9.01 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM 0.0 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
3 s 1 9.18 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1817/20 2023 LDK!
4 s 1 10.26 RADTKE Tomasz KS Wejher Wejherowo 2007 U14 PM 0.0 -- LDK!
5 s 1 11.87 BLOCH Olivier MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM 0.0 -- LDK!
1 s 2 8.06 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1105/20 2023 LDK!
2 s 2 8.60 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
3 s 2 9.55 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM 0.0 -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2023 LDK!
4 s 2 9.70 NOWAK Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM 0.0 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0992/21 , 2023 LDK!
1 s 3 9.45 DYLAK Adam UKS Jedynka Reda 2010 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/1812/20 2021 LDK!
2 s 3 9.64 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM 0.0 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2023 LDK!
3 s 3 9.85 WAŁĘSA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4375/22 2023
4 s 3 10.07 JASZEWSKI Nikodem UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U12 PM 0.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3554/20 2023 LDK!
5 s 3 10.11 PLATA Marcel KL Lechia Gdańsk 2010 U12 PM 0.0 -- WIETEK Zbigniew Z/0435/20 2021
300 m M
1 s 1 42.24 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1105/20 2023 LDK!
2 s 1 46.40 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 2007 U14 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # Z/0598/19 2021 BEZ LDK!
3 s 1 46.47 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11445/21 2023 LDK!
1 s 2 42.41 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
2 s 2 48.13 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3440/19 2023 LDK!
3 s 2 52.38 PAWLAK Oskar MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0991/21 , 2023 LDK!
1 s 3 53.18 MEJ Olaf UKS Jedynka Reda 2010 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3544/20 2023 LDK!
2 s 3 57.26 WAŁĘSA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4375/22 2023
3 s 3 57.80 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
4 s 3 58.30 PLATA Marcel KL Lechia Gdańsk 2010 U12 PM -- WIETEK Zbigniew Z/0435/20 2021
1 s 4 51.11 STENCEL Filip UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3533/20 2023 LDK!
2 s 4 54.85 KNAP Karol ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM -- # LDK!
3 s 4 55.93 MEJ Wojciech UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3541/20 2022 LDK!
1 s 5 53.64 SUGIER Franciszek KUKS Remus Kościerzyna 2009 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1921/21 2023 LDK!
2 s 5` 54.77 GUSARSKI Maksymilian KUKS Remus Kościerzyna 2009 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1919/21 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:06.07 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
2 s 1 3:12.89 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2023 LDK!
3 s 1 3:15.42 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- # LDK!
4 s 1 3:18.10 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U14 PM -- B.D. # LDK!
5 s 1 3:23.43 TAŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3562/20 2023
6 s 1 3:25.10 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
7 s 1 3:28.93 GRACZYK Aleksander ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
8 s 1 3:31.36 JAŻDZEWSKI Jonatan AML Słupsk 2008 U14 PM --
9 s 1 3:33.38 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2023 LDK!
10 s 1 3:33.52 WYŻLIC Damian ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
11 s 1 3:44.22 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1135/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.40 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
2 f 1 1.30 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
3 f 1 1.20 ZBLEWSKI Piotr UKS Olimpijczyk Skorzewo 2007 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0081/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.30 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.15 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM -0.1 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2023 LDK!
2 f 1 3.86 MEJ Wojciech UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -1.3 -- MYSZK Ilona Z/3541/20 2022 LDK!
3 f 1 3.60 STENCEL Filip UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U12 PM -1.9 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3533/20 2023 LDK!
1 f 2 4.48 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 2007 U14 PM -3.0 -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # Z/0598/19 2021 BEZ LDK!
2 f 2 4.47 ZBRÓG Szymon UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -2.2 -- MYSZK Ilona # Z/14574/21 2022 LDK!
3 f 2 4.42 MACHNICKI Marek UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -0.2 -- MYSZK Ilona Z/3532/20 2022 LDK!
4 f 2 3.65 RADTKE Tomasz KS Wejher Wejherowo 2007 U14 PM -4.0 -- LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 35.00 JASZEWSKI Nikodem UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3554/20 2023 LDK!
2 f 1 34.50 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 51.00 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2023 LDK!
2 f 1 42.50 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 38.00 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2023 LDK!
4 f 1 33.00 JAŻDZEWSKI Jonatan AML Słupsk 2008 U14 PM --
5 f 1 33.00 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2023 LDK!
6 f 1 32.00 NOWAK Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0992/21 , 2023 LDK!
7 f 1 31.50 PAWLAK Oskar MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0991/21 , 2023 LDK!
8 f 1 28.00 ZBLEWSKI Piotr UKS Olimpijczyk Skorzewo 2007 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0081/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.4262659549713 sekund