Kraków 12.09.2020
Małopolski mityng LA - I Ty możesz zostać mistrzem - wrzesień [DMP] [DMP U20]
100 m K
2 14 s 1 14.05 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -0.8 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2022 74
3 15 s 1 15.18 BARSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.8 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3330/19 2022 52
4 16 s 1 15.53 BABIARZ Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U18 MA -0.8 --
1 7 s 2 13.08 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL 0.0 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
2 10 s 2 13.24 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
3 11 s 2 13.54 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK 0.0 IV MAZUR Janusz 4 LDK!
4 12 s 2 13.55 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA 0.0 IV GIZA Maciej # Z/3960/17 2021 LDK!
5 13 s 2 13.56 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK 0.0 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!
1 1 s 3 12.23 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -0.4 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 3 s 3 12.53 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -0.4 II B.D. MIREK Wacław # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
3 4 s 3 12.74 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL -0.4 II
4 5 s 3 13.02 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -0.4 III NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2020 3
5 6 s 3 13.03 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.4 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2022 3
6 8 s 3 13.10 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA -0.4 III B.D. B.D. , Z/1689/12 , 2021
7 9 s 3 13.13 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS -0.4 III
200 m K
2 7 s 1 27.45 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA 0.0 IV LDK!
3 9 s 1 27.93 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA 0.0 IV GIZA Maciej # Z/3960/17 2021 LDK!
4 12 s 1 28.57 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA 0.0 -- GIZA Andrzej # Z/1955/17 2022 4
5 13 s 1 28.75 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2022
6 14 s 1 29.80 BORYS Zofia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA 0.0 -- LDK!
1 5 s 2 27.26 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK +0.2 III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2022 4 LDK!
2 10 s 2 27.97 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK +0.2 IV TITTINGER Katarzyna 4 LDK!
3 11 s 2 28.03 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +0.2 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2022 91
1 2 s 3 26.58 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.2 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2022 3
2 3 s 3 26.83 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.2 III
3 4 s 3 26.89 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +0.2 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
4 6 s 3 27.35 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.2 IV
5 8 s 3 27.75 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK +0.2 IV MAZUR Janusz 4 LDK!
400 m K
1 4 s 1 60.59 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2022 2 LDK!
2 5 s 1 63.63 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
3 8 s 1 65.19 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/0277/18 2022 LDK!
4 9 s 1 66.14 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U20 SK -- LDK!
5 10 s 1 68.91 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U18 MA -- # LDK!
6 11 s 1 71.19 MACH Ewa KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2026/20 2022
1 1 s 2 57.88 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2021 2 LDK!
2 2 s 2 59.11 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2022 4 LDK!
3 3 s 2 60.22 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
4 6 s 2 64.14 ANTKIEWICZ Natalia MKS Stal Nowa Dęba # 2004 U18 PK IV ŻĄDŁO Jacek ŻAK Dariusz , Z/0609/18 , 2022 LDK!
5 7 s 2 64.30 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA IV LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:19.05 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0085/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 2:21.83 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
3 3 s 1 2:26.12 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK IV BIGUS Anna Z/1225/20 2022
4 4 s 1 2:32.68 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK -- LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:16.63 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM M POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2022 1 LDK!
2 2 s 1 4:21.71 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL I B.D. Z/4043/11 2022
3 3 s 1 4:54.67 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJĄC Bartosz # Z/1002/11 2022 BEZ
4 4 s 1 5:30.38 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 5 s 1 5:51.71 CHLIPAŁA Agnieszka UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2308/20 2022
6 6 s 1 6:26.44 SZELIGA Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2456/20 2021
  s 1 DNF KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
  s 1 DNF PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
  s 1 DNF SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL --
400 m pł K K
1 1 s 1 63.03 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
2 2 s 1 66.50 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2021 2 LDK!
3 3 s 1 67.24 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA III KUCZEK Piotr Z/1288/18 2021 LDK!
4 4 s 1 67.48 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
5 5 s 1 68.54 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA III LDK!
6 6 s 1 70.25 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2022 3
7 7 s 1 70.68 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV LDK!
8 8 s 1 79.96 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.58 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2021 4 LDK!
2 f 1 1.54 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 66 101
W dal K
1 f 1 5.67 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U23 MA -0.1 II B.D.
2 f 1 5.60 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +1.7 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 99
3 f 1 5.58 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U23 MA +1.0 II DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022 97
4 f 1 5.30 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +1.0 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 79 105
5 f 1 5.08 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA +0.9 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
6 f 1 4.92 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
7 f 1 4.90 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.8 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 54 75
8 f 1 4.37 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA +0.2 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4090/19 2021 BEZ
9 f 1 4.31 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.8 -- LDK!
10 f 1 4.31 ŚWISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.5 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.96 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.60 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I NIERODA Renata B.D. Z/1361/13 2021
Oszczep (600) K
1 f 1 42.88 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2 106
100 m M
1 16 s 1 11.96 SZŁAPKA Oskar KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -0.4 IV KLIMEK Józef B.D. B.D. , Z/3196/20 , 2020
2 21 s 1 12.25 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -0.4 -- KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2022 LDK!
3 22 s 1 12.29 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.4 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 24 s 1 12.78 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
5 25 s 1 13.15 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1300/19 2021 BEZ
1 15 s 2 11.96 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.6 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 89
2 17 s 2 11.98 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA -0.6 IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022
3 18 s 2 12.06 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -0.6 -- B.D. Z/0788/19 2022
4 19 s 2 12.09 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.6 IV DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
5 20 s 2 12.24 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2022
6 23 s 2 12.44 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL -0.6 V
1 7 s 3 11.76 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA 0.0 IV # LDK!
2 8 s 3 11.81 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA 0.0 IV LDK!
3 9 s 3 11.82 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL 0.0 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
4 11 s 3 11.90 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej 5 LDK!
5 12 s 3 11.90 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA 0.0 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 92
6 13 s 3 11.95 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA 0.0 IV
7 14 s 3 11.96 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA 0.0 IV DMP DMP U20 40 89
1 1 s 4 10.96 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL -1.3 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
2 2 s 4 11.31 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -1.3 III WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 3 s 4 11.45 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -1.3 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 4 s 4 11.54 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -1.3 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 63 108
5 5 s 4 11.65 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -1.3 III GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
6 6 s 4 11.68 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.3 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
7 10 s 4 11.85 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U18 MA -1.3 IV ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2022 LDK!
200 m M
1 9 s 1 24.10 SZŁAPKA Oskar KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -0.2 IV KLIMEK Józef B.D. B.D. , Z/3196/20 , 2020
2 12 s 1 24.65 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.2 V DMP DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 33
3 15 s 1 25.74 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -0.2 -- CHRYCZYK Katarzyna B.D. # Z/3192/20 2022
4 17 s 1 26.21 BANACH Gabriel KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -0.2 -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna # Z/2700/18 2022 67
5 18 s 1 27.48 TARGOSZ Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -0.2 -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna # Z/3606/20 2022 57
1 1 s 2 21.85 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL +0.1 I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
2 2 s 2 22.47 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +0.1 II WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 3 s 2 22.64 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.1 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 4 s 2 23.16 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.1 III GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
5 5 s 2 23.83 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.1 IV GIZA Andrzej 5 LDK!
6 6 s 2 23.89 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA +0.1 IV
7 8 s 2 24.09 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U18 MA +0.1 IV ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2022 LDK!
1 7 s 3 23.93 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.1 IV LDK!
2 10 s 3 24.10 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA +0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022
3 11 s 3 24.52 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA +0.1 --
4 13 s 3 25.09 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +0.1 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2022
5 14 s 3 25.43 CYGAN Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2006 U16 SL +0.1 V
6 16 s 3 25.81 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +0.1 -- KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2022 LDK!
400 m M
1 4 s 1 53.27 INGLOT Michał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/1959/20 2022 98
2 5 s 1 53.41 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK IV KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK!
3 6 s 1 54.23 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4584/17 2021 LDK!
4 8 s 1 55.17 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2022
5 10 s 1 55.48 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U20 MA --
6 11 s 1 60.87 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
1 1 s 2 50.16 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2022 2
2 2 s 2 51.55 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
3 3 s 2 52.91 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV # LDK!
4 7 s 2 54.46 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
5 9 s 2 55.23 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- DMP U20 MIREK Wacław # Z/3050/18 2022 5 81
800 m M
1 1 s 1 1:59.19 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK III BIGUS Anna Z/1226/20 2022
2 2 s 1 1:59.86 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U18 PK III ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:05.36 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD IV DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022 24 81
4 4 s 1 2:06.90 KONOPKA Szymon KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna # Z/2438/20 2021
5 5 s 1 2:07.14 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK IV
6 6 s 1 2:10.40 FORYŚ Maciej Kraków Athletics Team # 2004 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4583/17 2020 LDK!
7 7 s 1 2:12.97 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2020 2
8 8 s 1 2:32.34 BYDŁOŃ Dawid UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U16 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2347/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:10.74 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021
2 2 s 1 4:19.13 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK IV CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # Z/0488/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 4:19.34 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 4:28.81 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:49.87 KOŁODZIEJCZYK Łukasz GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.12 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.7 III MUNIAK Michał 5 LDK!
2 2 s 1 15.22 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -0.7 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
3 3 s 1 16.48 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.82 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 102
2 f 1 1.66 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
  f 1 NM SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.38 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +0.5 III TORBA Tomasz Z/3431/17 2021 4 LDK!
2 f 1 6.37 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +0.4 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
3 f 1 6.02 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA +0.4 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
4 f 1 5.52 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.5 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK! 17 66
Kula (5) M
1 f 1 11.86 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2022
Kula (6) M
1 f 1 12.98 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 2001 U20 MA IV
2 f 1 11.03 ROGALA Mateusz WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV
Kula (7.26) M
1 f 1 12.62 MAGNUCKI Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA III B.D. NIERODA Renata , Z/3205/20 , 2020 2
2 f 1 10.23 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA --
Oszczep (700) M
1 f 1 30.04 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/3271/20 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 42.24 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2021 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.3669998645782 sekund