Włocławek 12.09.2020
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (POM-KPM) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.85 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +0.5 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
2 3 e 1 12.96 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP +0.5 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
3 7 e 1 13.41 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U16 KP +0.5 IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
4 8 e 1 13.47 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U16 KP +0.5 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
5 9 e 1 13.50 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +0.5 IV B.D. 4
6 11 e 1 13.55 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP +0.5 IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
7 13 e 1 13.82 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.5 V KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
1 1 e 2 12.80 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP -0.3 III RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
2 4 e 2 13.25 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.3 IV CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
3 5 e 2 13.33 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP -0.3 IV B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
4 6 e 2 13.38 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP -0.3 IV
5 10 e 2 13.53 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP -0.3 IV
6 12 e 2 13.80 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP -0.3 IV
7 16 e 2 14.10 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP -0.3 V BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
1 14 e 3 13.87 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -0.2 V PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
2 15 e 3 14.03 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.2 V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2023 LDK!
3 17 e 3 14.24 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.2 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2023
4 19 e 3 14.53 BORZEWSKA Agata MKL Toruń 2005 U16 KP -0.2 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3050/20 2020
5 20 e 3 15.54 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1886/19 2023 LDK!
1 18 e 4 14.41 KUSIAK Agnieszka SKLA Sopot 2005 U16 PM +0.5 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3370/20 2022
2 21 e 4 16.19 ŁANGOWSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM +0.5 -- LDK!
3 22 e 4 16.22 TOMCZYK Ania UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +0.5 -- STAROŃ Tomasz Z/3873/18 2021 BEZ LDK!
1 f 1 12.74 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +0.5 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
2 f 1 12.79 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP +0.5 III RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
3 f 1 13.00 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP +0.5 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 f 1 13.27 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP +0.5 IV B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
5 f 1 13.29 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U16 KP +0.5 IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.34 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
2 2 s 1 41.87 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP II RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
3 3 s 1 42.23 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!
4 4 s 1 42.39 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP II
5 5 s 1 42.99 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP II
6 6 s 1 43.70 AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM III B.D. Z/1638/20 2021
1 7 s 2 43.89 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
2 8 s 2 44.65 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
3 9 s 2 45.01 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
4 10 s 2 45.12 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2023 LDK!
5 11 s 2 45.58 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2023 LDK!
6 12 s 2 46.28 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!
1 s 3 44.38 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2023 LDK!
2 s 3 45.48 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0269/19 2021 BEZ LDK!
3 s 3 45.68 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
4 s 3 45.79 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
5 s 3 48.13 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
6 s 3 48.25 KWIATKOWSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM V
600 m K
1 2 s 1 1:38.05 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U16 II TRZASKO Bogusław B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/0054/18 , 2023 LDK!
2 1 s 1 1:38.05 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:38.89 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM II RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2023 4 LDK!
4 4 s 1 1:42.15 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/5655/18 , 2023 LDK!
5 5 s 1 1:43.62 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2023 5 LDK!
6 6 s 1 1:44.44 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U16 KP IV GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
7 7 s 1 1:45.12 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:46.29 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
1 9 s 2 1:46.34 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
2 10 s 2 1:46.39 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2023 LDK!
3 11 s 2 1:48.67 JEZNACH Anna MMKS Gdańsk 2006 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1807/20 , 2021 LDK!
4 12 s 2 1:49.48 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U16 PM V B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2023 LDK!
5 13 s 2 1:53.28 SULIKOWSKA Ida SKLA Sopot 2006 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1273/20 2022
6 14 s 2 1:54.17 JORDANOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13774/21 2023 LDK!
7 15 s 2 1:56.57 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.36 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/0690/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 3:04.68 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 3:06.86 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2022 LDK!
4 4 s 1 3:07.42 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U16 PM III B.D. 3 LDK!
5 5 s 1 3:09.19 SZULSKA Aleksandra niestowarzyszona # 2005 U16 III SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2023 LDK!
6 6 s 1 3:10.75 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM III B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
7 7 s 1 3:12.51 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
8 8 s 1 3:15.86 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM IV MICHALSKI Henryk # Z/0471/19 2022 LDK!
9 9 s 1 3:17.16 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech # Z/3216/19 2023 LDK!
10 10 s 1 3:25.29 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U16 PM V LDK!
11 11 s 1 3:32.25 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:36.53 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:38.97 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:36.29 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP II KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
2 2 s 1 6:48.35 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 6:52.08 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U16 II SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
4 4 s 1 7:03.50 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0629/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 7:08.58 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2023 LDK!
6 6 s 1 7:09.29 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2021 BEZ LDK!
7 7 s 1 7:10.81 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 7:29.14 ROKITA Maja LKS Zorza Gdynia 2005 U16 PM IV WALENDZIAK Renata # Z/0621/19 2021
9 9 s 1 7:52.34 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
10 10 s 1 8:02.00 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2023 LDK!
11 11 s 1 8:57.69 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2023
80 pł K
1 1 e 1 12.12 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +1.0 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 4 e 1 12.33 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP +1.0 II SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
3 5 e 1 12.61 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +1.0 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
4 6 e 1 12.66 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP +1.0 III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
5 9 e 1 12.96 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +1.0 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
6 10 e 1 13.00 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB +1.0 III SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
7 18 e 1 13.95 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP +1.0 V KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
1 2 e 2 12.30 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP 0.0 II DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
2 3 e 2 12.32 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP 0.0 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
3 7 e 2 12.73 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM 0.0 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
4 8 e 2 12.83 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP 0.0 III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
5 12 e 2 13.16 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP 0.0 IV KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
6 13 e 2 13.32 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM 0.0 IV B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
1 11 e 3 13.10 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM +0.1 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK!
2 14 e 3 13.33 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP +0.1 IV DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
3 15 e 3 13.60 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM +0.1 IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2023 LDK!
4 16 e 3 13.72 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U16 PM +0.1 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
5 17 e 3 13.84 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.1 V LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
6 19 e 3 13.97 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U16 KP +0.1 V MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
7 20 e 3 14.23 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM +0.1 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ LDK!
1 21 e 4 14.41 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM +0.3 V B.D. # BEZ LDK!
2 22 e 4 17.57 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.3 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
3 23 e 4 18.41 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM +0.3 -- LDK!
1 f 1 11.97 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM +0.6 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.33 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP +0.6 II DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
3 f 1 12.52 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP +0.6 III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
4 f 1 12.63 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP +0.6 III SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
5 f 1 12.90 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +0.6 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
6 f 1 13.02 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +0.6 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
7 f 1 18.72 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP +0.6 -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.6 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 29.35 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM -0.1 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 30.56 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -0.1 II LDK!
3 3 s 1 31.04 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -0.1 II DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
4 5 s 1 31.15 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP -0.1 II KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
5 7 s 1 31.54 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -0.1 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
6 8 s 1 32.21 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -0.1 III KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
1 4 s 2 31.07 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM 0.0 II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2023 LDK!
2 6 s 2 31.42 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM 0.0 II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2023 LDK!
3 s 2 31.46 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM 0.0 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
4 s 2 32.54 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB 0.0 IV SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
5 9 s 2 33.19 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP 0.0 IV B.D. KOHUTEK Artur # , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
6 10 s 2 33.34 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM 0.0 IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2023 LDK!
7 12 s 2 34.15 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM 0.0 V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
1 11 s 3 33.60 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM 0.0 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 34.35 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP 0.0 V DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
3 14 s 3 35.21 WYLANDOWSKA Marta KSLZS Kruszwica 2005 U16 KP 0.0 V LUZAK Andrzej Z/2338/20 2023 LDK!
4 15 s 3 35.40 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP 0.0 V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0342/18 2023 BEZ LDK!
5 16 s 3 36.99 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U16 KP 0.0 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
6 17 s 3 36.99 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM 0.0 --
4x100 m K
1 1 s 1 50.98 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
JAROSIŃSKA Maria
ŁAKOMSKA Olga
DOKSA Maja
MKL Toruń 2005
2006
2005
2005
U16 KPO -- WOŹNIAK Jacek
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
Z/2396/19
Z/0356/18
, Z/5160/18
Z/2304/18
2023
2023
, 2021
2021
4
3
5
3
2 5 s 1 56.17 MORAWSKA Anna
MORAWSKA Nadia
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria
HAŚKIEWICZ Aleksandra
LKS Vectra Włocławek 2006
2006
2006
2006
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
WIERZBICKI Dariusz
DOBROSIELSKA Martyna
NOWAKOWSKA Agnieszka
Z/0344/18
Z/5535/19
Z/4773/19
Z/0342/18
2023
2021
2021
2023
BEZ


BEZ
3 6 s 1 56.51 KRASIŃSKA Natalia
MAŃKOWSKA Maja
URBAŃSKA Martyna
KRZYWIEC Zuzanna
UKS Cyprianka 2005
2005
2005
2005
U16 KPO -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr
JETTER Piotr JETTER Piotr
JETTER Piotr JETTER Piotr
JETTER Piotr JETTER Piotr
Z/4890/18
, Z/5585/18
, Z/5594/18
, Z/4891/18
2022
, 2023
, 2022
, 2021
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
  s 1 DNF KACZKOWSKA Martyna
SKORNA Hanna
GLAZA Julia
FALK Natalia
AZS-AWFiS Gdańsk 2006
2006
2005
2005
U16 POM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna
RATAJCZAK Maciej

Z/2346/20
Z/0013/19
2023
2023


1 2 s 2 51.27 ZAGÓRSKA Julianna
CELLMER Karolina
PESTA Natalia
NARODZONEK Weronika
MUKL Brodnica 2006
2006
2006
2005
U16 KPO --


WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon
, Z/0151/20
, 2022

2 3 s 2 53.96 JORDANOWSKA Natalia
KRYSIAK Julia
MORITZ Nicola
POPIELARZ Agata
BOSiR Barcin 2006
2006
2006
2005
U16 KPO -- NIEBUDEK Sylwester
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
MORITZ Rafał LUZAK Andrzej
Z/13774/21
, Z/3928/18
, Z/3924/18
, Z/3920/18
2023
, 2023
, 2022
, 2023

5
5
BEZ
3 4 s 2 56.04 KWIATKOWSKA Oliwia
ĆWIKLIŃSKA Natalia
CHODYNICKA Katarzyna
KELM Julia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005
2005
2005
2006
U16 KPO -- B.D.
B.D. KOHUTEK Artur
B.D.
B.D.
, Z/0179/18
Z/5541/18
Z/0173/18
, 2023
2023
2023

4


4 7 s 2 57.16 DZIERŻAWSKA Daria
KUCZKOWSKA Katarzyna
KUKUCZKA Aleksandra
WYLANDOWSKA Marta
KSLZS Kruszwica 2006
2006
2006
2005
U16 KPO -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
, Z/2319/20
Z/2322/20
Z/2325/20
Z/2338/20
, 2021
2021
2022
2023




5 8 s 2 57.75 WIŚNIEWSKA Kinga
BROWARCZYK Oliwia
ŚMIGOWSKA Nadia
SOKALSKA Weronika
LKS Zantyr Sztum 2005
2006
2006
2005
U16 POM -- B.D.

B.D.
B.D. PAPROCKA Dorota
, Z/1704/19
, 2022
BEZ


Wzwyż K
1 f 1 1.72 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK! 145
2 f 1 1.60 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK! 115
3 f 1 1.60 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III # LDK!
4 f 1 1.55 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III # LDK!
5 f 1 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
5 f 1 1.55 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III LDK!
7 f 1 1.50 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
8 f 1 1.45 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
9 f 1 1.35 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
10 f 1 1.30 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2021 BEZ LDK!
10 f 1 1.30 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM -- LDK!
12 f 1 1.30 WIŚNIEWSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.20 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II LDK!
2 f 1 3.00 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/3898/19 2023 LDK!
3 f 1 3.00 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2023 4 LDK!
4 f 1 2.90 WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III
5 f 1 2.80 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 2006 U16 PM III #
6 f 1 2.70 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2023
7 f 1 2.50 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2023 LDK!
8 f 1 2.40 PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U16 PM IV #
9 f 1 2.30 ŚWITANOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP V MAGDOWSKI Michał 5 LDK!
W dal K
1 f 1 4.83 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM +0.7 IV B.D. 4
2 f 1 4.81 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM +0.9 IV B.D. # BEZ LDK!
3 f 1 4.80 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP +0.8 IV B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
4 f 1 4.80 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP +0.5 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
5 f 1 4.80 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.8 IV LDK!
6 f 1 4.80 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.1 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
7 f 1 4.69 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.5 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 4.68 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP +0.6 V # LDK!
9 f 1 4.59 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP +0.9 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
10 f 1 4.50 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM +0.5 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/10189/21 , 2022 LDK!
11 f 1 4.27 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM +1.8 -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
12 f 1 4.16 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM +1.3 -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0269/19 2021 BEZ LDK!
13 f 1 3.99 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +1.2 -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2023 LDK!
14 f 1 3.88 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP +1.0 -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
15 f 1 3.83 TOMCZYK Ania UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +0.8 -- STAROŃ Tomasz Z/3873/18 2021 BEZ LDK!
16 f 1 3.53 WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.5 --
Kula (3) K
1 f 1 11.71 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM III GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
2 f 1 11.70 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK! 105
3 f 1 10.59 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP IV B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK!
4 f 1 9.96 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM IV KOWNATKE Rafał # Z/1813/20 2023 LDK!
5 f 1 9.92 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK! 82
6 f 1 9.80 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 2005 U16 PM IV LDK!
7 f 1 9.63 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM V WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
8 f 1 9.44 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM V B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 9.19 JUSZCZAK Aleksandra UKS Cyprianka 2006 U16 KP V JETTER Piotr Z/4455/19 2021 LDK!
10 f 1 8.96 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. # BEZ LDK!
11 f 1 8.72 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
12 f 1 8.64 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
13 f 1 8.41 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
14 f 1 8.18 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
15 f 1 7.10 KLECHA Wiktoria UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4458/19 2021 LDK!
16 f 1 7.02 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
17 f 1 6.63 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.25 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 2005 U16 PM III LDK!
2 f 1 33.75 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM III JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2023
3 f 1 32.68 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz B.D. 5 LDK!
4 f 1 32.45 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2023
5 f 1 31.42 DUDZIŃSKA Klaudia UKS Duo-Set Świecie 2005 U16 KP IV WYSOCKI Waldemar Z/4635/19 2021
6 f 1 29.20 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2023 BEZ
7 f 1 27.40 JABŁOŃSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP V #
8 f 1 23.66 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1813/20 2023 LDK!
9 f 1 22.75 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
10 f 1 22.71 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
11 f 1 21.67 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
12 f 1 21.36 JUSZCZAK Aleksandra UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4455/19 2021 LDK!
13 f 1 20.54 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/2514/20 2023
14 f 1 20.35 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK!
15 f 1 19.73 TOMASZEWSKA Laura KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LDK!
16 f 1 19.60 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2023 LDK!
17 f 1 18.06 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
18 f 1 14.98 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- LDK!
  f 1 NM PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM KLECHA Wiktoria UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4458/19 2021 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 47.55 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK!
2 f 1 42.12 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
3 f 1 39.74 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV LDK!
4 f 1 35.44 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP IV DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK! 82
5 f 1 34.13 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 30.02 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
7 f 1 29.69 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V LDK!
8 f 1 26.02 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2023
9 f 1 25.45 POPEK Iga LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- LDK!
10 f 1 18.80 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.95 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM III WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
2 f 1 35.97 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV DMP U20 WITEK Mirosław B.D. # Z/0019/18 2023 5 LDK! 93
3 f 1 33.94 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 32.35 SZWED Louise Michell AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1805/20 2023
5 f 1 30.56 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM V B.D. WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 29.99 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
7 f 1 29.90 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM V GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
8 f 1 29.79 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM V DMP U20 GRECKA Ewa # Z/2514/20 2023 73
9 f 1 28.94 SZYMAŃSKA Karolina BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP V DREGER Jacek # Z/3487/20 2022
10 f 1 25.81 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
11 f 1 23.58 VLIG Iwona LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/2100/20 2021
12 f 1 20.58 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
13 f 1 17.23 POLITOWSKA Zuzanna UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4461/19 2020 LDK!
14 f 1 15.29 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 18:41.80 ŻEGOCKA Marika LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV B.D. LDK!
2 s 1 18:45.74 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!
3 s 1 18:45.79 STAWISZYŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV LDK!
4 s 1 19:13.01 WARMUZ Kinga KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP V LUZAK Małgorzata Z/2336/20 2021 LDK!
5 s 1 19:45.98 GÓRSKA Sandra Oliwia MKS Sambor Tczew 2005 U16 PM V
6 s 1 20:36.04 WAGNER Klara MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
7 s 1 20:37.27 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/4451/19 2023 LDK!
8 s 1 21:50.34 MORAWSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5535/19 2021 LDK!
9 s 1 23:22.62 KUCZKOWSKA Katarzyna KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2322/20 2021 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.30 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM +0.6 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 3 e 1 11.56 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +0.6 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
3 5 e 1 11.82 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.6 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
4 7 e 1 11.91 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP +0.6 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
5 9 e 1 11.99 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U16 KP +0.6 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
6 12 e 1 12.29 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.6 V RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2023
7 18 e 1 13.07 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +0.6 -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
1 2 e 2 11.43 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +0.4 III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 114
2 4 e 2 11.65 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM +0.4 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
3 6 e 2 11.89 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP +0.4 IV PRZYBYŁ Janusz # Z/0383/20 2023 LDK!
4 8 e 2 11.91 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP +0.4 IV WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
5 10 e 2 12.03 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP +0.4 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
6 13 e 2 12.31 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM +0.4 V DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2023 LDK! 78
  e 2 DQ OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +0.4 -- DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
1 11 e 3 12.24 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP +0.2 V
2 14 e 3 12.40 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.2 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
3 15 e 3 12.76 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP +0.2 -- DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2023 LDK! 11 68
4 16 e 3 12.82 PISCITELLI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP +0.2 -- # LDK!
5 17 e 3 13.00 GRZESIŃSKI Aleks UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP +0.2 -- # LDK!
6 19 e 3 13.32 KUCHARSKI Kacper BOSiR Barcin 2005 U16 KP +0.2 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3929/18 , 2021 BEZ LDK!
7 20 e 3 13.35 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4468/19 2021 LDK!
8 21 e 3 13.96 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U16 PM +0.2 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
1 f 1 11.26 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM +0.1 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 11.39 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +0.1 III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 116
3 f 1 11.53 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM +0.1 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
4 f 1 11.68 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.1 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
5 f 1 11.75 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM +0.1 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
6 f 1 11.93 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP +0.1 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.16 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM II CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 2 s 1 36.66 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
3 3 s 1 37.12 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP II WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
4 4 s 1 37.22 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
5 5 s 1 37.65 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2023 LDK!
6 6 s 1 37.94 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP III PRZYBYŁ Janusz # Z/0383/20 2023 LDK!
7 7 s 1 38.00 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP III
1 8 s 2 38.58 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM III CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
2 9 s 2 44.76 ECHAUST Mateusz UKB Szubin 2006 U16 KP -- LDK!
3 10 s 2 49.70 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.37 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:27.91 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 1:28.07 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
4 4 s 1 1:29.22 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP III DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2023 LDK!
5 6 s 1 1:30.33 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM III B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 1:31.88 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2023 BEZ
7 8 s 1 1:33.46 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 1:29.31 CICHOWICZ Kamil UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3119/18 2023 BEZ LDK!
2 9 s 2 1:36.94 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
3 10 s 2 1:37.73 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V #
4 11 s 2 1:44.93 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!
5 12 s 2 1:51.48 BINCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0324/20 2021 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:40.97 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2023
2 2 s 1 2:51.34 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM V B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:51.41 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:52.97 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
5 5 s 1 2:53.46 KMIEĆ Jędrzej UKB Szubin 2005 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/0945/18 2021 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:58.98 LIDZBARSKI Daniel GKS Żukowo 2006 U16 PM V KRÓL Krzysztof Z/5747/19 2021 LDK!
7 7 s 1 3:00.43 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U16 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2023
8 8 s 1 3:03.17 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj GKS Żukowo 2005 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1748/19 2021 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:04.63 ZASADA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5322/18 2020 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:04.94 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0554/20 2023 LDK!
11 11 s 1 3:06.24 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
12 12 s 1 3:10.21 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek # Z/0323/20 2021 LDK!
13 13 s 1 3:11.62 PIEKARSKI Jan MKS Sambor Tczew 2005 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/4825/18 2020 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 6:08.40 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 2005 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2023 LDK!
2 2 s 1 6:15.61 E A ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV LDK!
3 3 s 1 6:17.87 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2023 LDK!
4 4 s 1 6:18.99 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2023 LDK!
5 5 s 1 6:24.57 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 6:28.26 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2023 LDK!
7 7 s 1 6:28.95 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2023 LDK!
8 8 s 1 6:30.24 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0014/18 , 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 6:39.72 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V B.D. # Z/3183/20 2022
10 10 s 1 6:41.42 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2023 LDK!
11 11 s 1 6:55.97 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- LDK!
12 12 s 1 7:24.52 WĘGIERSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- # LDK!
13 13 s 1 7:44.21 PIETRZAK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0991/19 2022 BEZ LDK!
14 14 s 1 7:51.05 MODRZEJEWSKI Szymon UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.43 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM +0.6 III KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
2 2 e 1 16.58 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.6 III KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 3 e 1 16.88 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM +0.6 III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2023 BEZ
1 4 e 2 19.73 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -0.5 -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
2 5 e 2 21.05 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -0.5 -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
3 6 e 2 23.12 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -0.5 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
4 e 2 23.13 ARACH Łukasz LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -0.5 -- # LDK!
1 f 1 16.32 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM +0.2 III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2023 BEZ
2 f 1 16.49 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM +0.2 III KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
3 f 1 16.72 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.2 III KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
4 f 1 19.07 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.2 -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
5 f 1 20.78 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 21.53 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +0.2 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 21.79 ARACH Łukasz LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.2 -- # LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 28.00 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP +0.2 III KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
2 2 s 1 29.49 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM +0.2 V KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
3 4 s 1 29.82 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM +0.2 V B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2023 BEZ
4 8 s 1 32.83 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U16 PM +0.2 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2023
1 7 s 2 31.80 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +0.4 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
2 9 s 2 32.88 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +0.4 -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
3 10 s 2 33.55 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +0.4 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
4 11 s 2 33.94 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 3 s 3 29.63 SZYMCZAK Maciej KSLZS Kruszwica 2005 U16 KP 0.0 V LUZAK Andrzej Z/2334/20 2021 LDK!
2 5 s 3 30.74 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP 0.0 -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
3 6 s 3 31.18 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM 0.0 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
4 12 s 3 38.61 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP 0.0 -- B.D. B.D. # Z/5226/18 2022
4x100 m M
1 1 s 1 46.08 KUCHARSKI Antoni
KOŁODZIEJ Kacper
MINKLEJ Adrian
LACH Radosław
MKL Toruń 2006
2005
2005
2006
U16 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0589/20
Z/3190/20
, Z/0697/18
Z/3189/20
2023
2023
, 2023
2023


BEZ
BEZ
2 2 s 1 48.38 CZMARA Wiktor
POPIELAREK Paweł
ZASADA Wiktor
BAJRASZEWSKI Tomasz
LKS Vectra Włocławek 2006
2005
2006
2006
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka

DOBROSIELSKA Martyna
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0554/20
Z/5322/18
Z/0568/18
2023
2020
2023

BEZ
BEZ
3 3 s 1 52.51 GRZESIŃSKI Aleks
KURZEWSKI Kacper
PILCH Miłosz
PILCH Tomasz
UKS Czapla Białe Błota 2005
2006
2005
2006
U16 KPO --
KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech
KARNAS Zbigniew
, Z/1072/19
, 2023

BEZ
  s 1 DNF ŁYSKO Wiktor
TOMASZEWSKI Oskar
MARCINIAK Mikołaj
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006
2005
2006
2006
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D. B.D.
KACZOCHA Alina
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/5474/19
Z/5226/18
Z/5473/19
2023
2022
2023




Wzwyż M
1 f 1 1.85 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 1.50 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
3 f 1 1.50 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
4 f 1 1.45 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.45 WOJTAŚ Mateusz LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- LDK!
6 f 1 1.40 SEWERYNOWICZ Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP --
6 f 1 1.40 SOŁTYS Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
8 f 1 1.20 ARACH Łukasz LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
W dal M
1 f 1 6.08 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP -0.1 IV DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK! 39 84
2 f 1 5.82 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U16 PM +0.2 V SKALSKI Krzysztof Z/0166/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.70 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM +0.4 V ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
4 f 1 5.42 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +0.2 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
5 f 1 5.33 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +0.4 -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
6 f 1 5.13 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2023
7 f 1 5.05 SZYMCZAK Maciej KSLZS Kruszwica 2005 U16 KP -0.1 -- LUZAK Andrzej Z/2334/20 2021 LDK!
8 f 1 4.97 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -0.1 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
9 f 1 4.90 MARCINIAK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -0.3 -- KACZOCHA Alina LDK!
10 f 1 4.71 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM +0.2 -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.38 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM V B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 11.25 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U16 PM V B.D. KLIMASZEWSKI Andrzej , Z/4645/19 , 2022
3 f 1 11.15 PILCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP V KARNAS Zbigniew BEZ LDK!
4 f 1 10.48 MICHALSKI Dawid UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- ŁABĘCKI Adam Z/4464/19 2020
5 f 1 10.27 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 9.94 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 9.83 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
8 f 1 9.82 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP -- HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!
9 f 1 9.78 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
10 f 1 9.33 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
11 f 1 8.87 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
12 f 1 8.86 PILCH Tomasz UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- # LDK!
13 f 1 8.12 WOJTAŚ Mateusz LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- LDK!
14 f 1 7.42 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2022 LDK!
15 f 1 5.65 WAŁĘZA Paweł LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 56.82 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 45.49 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
3 f 1 37.02 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
4 f 1 36.19 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2023
5 f 1 36.06 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
6 f 1 33.95 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
7 f 1 32.55 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
8 f 1 32.25 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
9 f 1 29.65 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
10 f 1 28.91 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
11 f 1 27.24 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2022 LDK!
12 f 1 21.18 KĘMPIŃSKI Markus UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- ŁABĘCKI Adam Z/3181/20 2020
Młot (5) M
1 f 1 51.06 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 48.49 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2023
3 f 1 48.35 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP IV HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!
4 f 1 47.36 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
5 f 1 42.99 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
6 f 1 28.09 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
7 f 1 27.16 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
8 f 1 23.13 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
9 f 1 14.06 ROSIŃSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP --
10 f 1 13.94 WAŁĘZA Paweł LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
  f 1 NM KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- DMP U20 JUSZCZAK Stanisław # Z/3021/17 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 52.32 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2023 LDK!
2 f 1 51.33 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 49.62 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
4 f 1 49.58 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 46.01 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP IV JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward # , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 37.53 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
7 f 1 37.11 PIŁAT Jan MKL Toruń # 2006 U16 KP V JETTER Piotr HULISZ Robert # , Z/4462/19 , 2023 LDK!
8 f 1 27.42 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
9 f 1 26.62 BULIŃSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
10 f 1 25.05 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2023
Chód 5 km M
1 s 1 30:43.41 JEZIORNY Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP V LDK!
2 s 1 31:16.99 KURZEJA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP V LDK!
3 s 1 31:17.04 MISZEWSKI Mikołaj MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM V B.D. LDK!
4 s 1 31:36.42 POPIELAREK Paweł LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP V # LDK!
5 s 1 34:38.63 OCZKOŚ Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan LDK!
6 s 1 34:58.62 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0346/18 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.668064117432 sekund