Radom 18 - 20.09.2020
52. PZLA Mistrzostwa Polski U18 [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.24 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -3.2 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
2 6 e 1 12.48 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -3.2 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 9 e 1 12.63 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -3.2 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN  
4 14 e 1 12.76 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -3.2 III  ZKN   SKN  
5 15 e 1 12.76 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -3.2 III MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 18 e 1 12.87 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL -3.2 III  ZKN  
7 23 e 1 13.15 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -3.2 III
8 24 e 1 13.22 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -3.2 IV WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ROSU  
1 2 e 2 12.27 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.5 II LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 2 12.32 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -2.5 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 7 e 2 12.57 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -2.5 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 8 e 2 12.58 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP -2.5 II JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
5 12 e 2 12.71 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -2.5 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 13 e 2 12.73 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -2.5 II LDK!  ROSU   ZKN  
7 16 e 2 12.79 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -2.5 III KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN  
8 17 e 2 12.81 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -2.5 III WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN  
1 4 e 3 12.34 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -2.9 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 3 12.44 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -2.9 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 10 e 3 12.67 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -2.9 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN  
4 11 e 3 12.68 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 2003 U18 ZP -2.9 II ŚLIWKA Irena # 2 LDK!  KNF   SKN  
5 19 e 3 12.89 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -2.9 III MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
6 20 e 3 12.93 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -2.9 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. # , Z/4503/17 , 2024 LDK!  ZKN  
7 21 e 3 12.95 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -2.9 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
8 22 e 3 13.15 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD -2.9 III #  ZKN  
1 1 f 1 12.06 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -1.6 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
2 2 f 1 12.23 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -1.6 II LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 1 12.25 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -1.6 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
4 4 f 1 12.29 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -1.6 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 f 1 12.34 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -1.6 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 f 1 12.35 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -1.6 II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 f 1 12.59 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.6 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
  8 f 1 DNF TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP -1.6 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
1 9 f 2 12.44 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 2003 U18 ZP -1.3 II ŚLIWKA Irena # 2 LDK!  KNF   SKN  
2 10 f 2 12.49 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -1.3 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN  
3 11 f 2 12.56 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -1.3 II  ZKN   SKN  
4 12 f 2 12.57 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -1.3 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN  
5 13 f 2 12.63 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -1.3 II LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 f 2 12.89 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -1.3 III KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN  
  15 f 2 DNF WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -1.3 -- MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
  15 f 2 DQ ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -1.3 -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
200 m K
1 2 e 1 24.52 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -0.9 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
2 3 e 1 24.55 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -0.9 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 5 e 1 24.88 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -0.9 I TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 14 e 1 25.94 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 15 e 1 25.94 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL -0.9 II  ZKN  
6 18 e 1 26.05 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.9 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
7 19 e 1 26.10 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.9 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 21 e 1 26.56 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD -0.9 III #  ZKN  
1 1 e 2 24.52 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -0.1 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 4 e 2 24.72 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.1 I LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 e 2 25.39 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.1 II MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 10 e 2 25.70 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -0.1 II  ZKN   SKN  
5 13 e 2 25.84 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU -0.1 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. # , Z/4503/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 16 e 2 26.01 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -0.1 II KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN  
7 20 e 2 26.39 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 2003 U18 PD -0.1 III SOWÓL Bogusław 2 LDK!  ROSU  
1 6 e 3 25.37 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -0.8 II LDK!  ROSU   ZKN  
2 8 e 3 25.52 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -0.8 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
3 9 e 3 25.63 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -0.8 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN  
4 11 e 3 25.77 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.8 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!
5 12 e 3 25.82 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -0.8 II # LDK!  ROSU   ZKN  
6 17 e 3 26.04 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -0.8 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
7 22 e 3 26.85 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.8 III LDK!  ZKN  
1 1 f 1 24.30 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +0.5 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 1 24.47 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +0.5 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
3 3 f 1 24.58 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK +0.5 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
4 4 f 1 24.60 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.5 I LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 f 1 24.86 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK +0.5 I TORBA Agnieszka 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 f 1 25.18 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +0.5 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
7 7 f 1 25.33 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.5 II MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 8 f 1 25.35 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +0.5 II LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 f 2 25.64 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +1.1 II  ZKN   SKN  
2 10 f 2 25.67 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +1.1 II  ZKN  
3 11 f 2 25.76 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +1.1 II # LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 f 2 25.85 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL +1.1 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!
5 13 f 2 25.85 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +1.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 f 2 25.85 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +1.1 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN  
7 15 f 2 25.98 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U18 LU +1.1 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. # , Z/4503/17 , 2024 LDK!  ZKN  
8 16 f 2 26.30 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS +1.1 III KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN  
1 12 w 1 27.95 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -1.2 IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   635
2 14 w 1 28.21 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.2 IV WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 614
3 19 w 1 29.01 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -1.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 553
4 20 w 1 29.01 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -1.2 -- LDK!  ROSU   ZKN   553
5 21 w 1 29.31 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -1.2 -- B.D.  ZKN   531
6 22 w 1 29.46 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -1.2 -- 520
7 23 w 1 29.68 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -1.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 505
  w 1 DNS PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -1.2 -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ 0
1 8 w 2 27.80 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -1.0 IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   647
2 9 w 2 27.82 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -1.0 IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   645
3 11 w 2 27.84 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -1.0 IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   643
4 13 w 2 28.16 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM -1.0 IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   618
5 15 w 2 28.21 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -1.0 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   614
6 16 w 2 28.39 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB -1.0 IV ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 600
7 17 w 2 28.48 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.0 IV GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 594
8 18 w 2 28.84 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -1.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 566
1 1 w 3 25.82 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   813
2 2 w 3 25.95 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -0.5 II B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   802
3 3 w 3 26.37 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.5 III JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   765
4 4 w 3 27.04 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -0.5 III LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 708
5 5 w 3 27.20 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -0.5 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   695
6 6 w 3 27.22 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -0.5 III B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   694
7 7 w 3 27.75 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -0.5 IV B.D. B.D. LDK! 651
8 10 w 3 27.82 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.5 IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   645
400 m K
1 1 e 1 56.15 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 4 e 1 57.54 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!
3 6 e 1 57.60 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ROSU  
4 10 e 1 58.08 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/4956/19 2024 LDK!  ZKN  
5 14 e 1 58.70 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU II KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
6 16 e 1 59.17 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III  ZKN  
7 20 e 1 59.55 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
8 23 e 1 61.50 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
1 2 e 2 56.32 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 7 e 2 57.91 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
3 9 e 2 58.07 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
4 11 e 2 58.46 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U18 LB II B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  ROSU  
5 13 e 2 58.51 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D. , Z/3068/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 15 e 2 58.77 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ZKN  
7 21 e 2 60.02 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
8 22 e 2 60.42 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ III
1 3 e 3 57.01 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. # , Z/0895/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 e 3 57.58 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 e 3 58.05 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
4 12 e 3 58.48 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II  ZKN  
5 17 e 3 59.21 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III # LDK!  ZKN  
6 18 e 3 59.35 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/0414/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 19 e 3 59.36 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III REJEWSKI Robert B.D. # Z/4946/18 2024  ZKN  
8 24 e 3 61.59 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian B.D. # Z/2201/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 1 f 1 52.73 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL M MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 2 f 1 55.67 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP I RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir B.D. # , Z/0895/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 1 55.87 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 f 1 56.40 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 f 1 57.36 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
6 6 f 1 57.43 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!
7 7 f 1 57.90 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ROSU  
8 8 f 1 58.35 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 f 2 57.08 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D. , Z/3068/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 10 f 2 57.52 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II  ZKN  
3 11 f 2 58.13 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ZKN  
4 12 f 2 58.32 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
5 13 f 2 58.56 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U18 LB II B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  ROSU  
6 14 f 2 58.72 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/4956/19 2024 LDK!  ZKN  
7 15 f 2 58.96 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU II KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
8 16 f 2 59.59 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III  ZKN  
800 m K
1 10 e 1 2:20.25 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  ZKN  
2 13 e 1 2:20.54 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP III GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  ZKN  
3 15 e 1 2:21.07 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
4 17 e 1 2:22.61 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  ZKN  
5 18 e 1 2:22.90 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!  ZKN  
6 19 e 1 2:23.82 OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM III WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof B.D. , Z/4413/17 , 2024 LDK!
7 20 e 1 2:24.77 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL III PASZTA Anna # 3 LDK!  ZKN  
8 22 e 1 2:27.89 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata # Z/1874/18 2024 4 LDK!
1 3 e 2 2:17.15 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
2 4 e 2 2:17.91 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN  
3 9 e 2 2:20.06 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!  ZKN  
4 12 e 2 2:20.41 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 14 e 2 2:20.85 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
6 16 e 2 2:21.63 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ III
7 21 e 2 2:26.30 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM IV KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!  ZKN  
1 1 e 3 2:16.88 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK II ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ZKN  
2 2 e 3 2:17.09 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 5 e 3 2:18.39 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U18 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2024 3  ZKN  
4 6 e 3 2:18.62 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!  ZKN  
5 7 e 3 2:18.89 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 8 e 3 2:19.41 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 11 e 3 2:20.28 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 1 f 1 2:11.93 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
2 2 f 1 2:12.42 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  ZKN  
3 3 f 1 2:12.84 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 f 1 2:13.41 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL II HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 2:14.58 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  ZKN  
6 6 f 1 2:16.38 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK II ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ZKN  
7 7 f 1 2:18.13 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U18 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2024 3  ZKN  
8 8 f 1 2:19.70 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!  ZKN  
1 9 f 2 2:17.50 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 10 f 2 2:17.88 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!  ZKN  
3 11 f 2 2:17.88 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 f 2 2:18.10 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 13 f 2 2:18.51 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 f 2 2:20.22 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
7 15 f 2 2:20.81 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 16 f 2 2:23.34 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ III
1 9 w 1 2:39.10 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 583
2 10 w 1 2:39.12 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 583
3 12 w 1 2:42.74 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 542
4 13 w 1 2:42.97 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK! 539
5 14 w 1 2:43.10 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   538
6 16 w 1 2:49.64 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   467
7 18 w 1 2:54.91 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 414
8 19 w 1 2:55.04 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN   413
9 20 w 1 2:59.43 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 370
10 21 w 1 3:01.41 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 352
  w 1 DNF ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 0
1 1 w 2 2:22.41 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   791
2 2 w 2 2:23.44 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   777
3 3 w 2 2:33.53 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   649
4 4 w 2 2:34.21 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   641
5 5 w 2 2:34.32 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 640
6 6 w 2 2:34.49 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   638
7 7 w 2 2:37.84 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   598
8 8 w 2 2:38.53 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   590
9 11 w 2 2:41.77 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   553
10 15 w 2 2:48.34 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN   481
11 17 w 2 2:50.22 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   461
12 22 w 2 3:21.73 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   190
1500 m K
1 1 s 1 4:37.03 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 4:38.69 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  ZKN  
3 3 s 1 4:40.31 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 4:41.66 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!
5 5 s 1 4:41.80 WRÓBEL Wiktoria niestowarzyszona # 2004 U18 II B.D. Z/0212/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 4:41.84 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2024
7 7 s 1 4:43.33 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. , Z/3619/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 8 s 1 4:43.68 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  ZKN  
9 10 s 1 4:55.94 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS III  ZKN  
  s 1 DNF JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  ZKN  
1 9 s 2 4:50.40 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U18 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  ZKN  
2 11 s 2 4:56.00 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III LDK!  ROSU  
3 12 s 2 4:56.87 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP III
4 13 s 2 4:58.06 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/3284/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 14 s 2 5:01.80 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL IV SZYJKA Beata 4 LDK!  ROSU  
6 15 s 2 5:03.03 KRUPA Urszula SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS IV WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2023 2  ZKN  
7 16 s 2 5:05.65 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna B.D. # Z/1944/19 2024 LDK!  ROSU  
8 17 s 2 5:21.72 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- LDK!
9 18 s 2 5:24.81 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --  ZKN  
10 19 s 2 5:36.64 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP --
3000 m K
1 1 s 1 9:59.93 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2  ZKN  
2 2 s 1 10:05.46 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 10:13.47 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD II MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. # Z/0431/18 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 10:22.22 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA II LDK!  ZKN  
5 5 s 1 10:22.86 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 10:28.15 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2024 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 10:34.73 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U18 WP III B.D. LDK!
8 8 s 1 10:42.52 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!  ZKN  
9 9 s 1 10:49.44 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB III KIEDROWICZ Krystyna # Z/2174/17 2023 2 LDK!
10 10 s 1 10:51.54 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U18 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!  ZKN  
11 11 s 1 10:51.70 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
12 12 s 1 10:53.90 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL III B.D. B.D. # , Z/2138/17 , 2024 LDK!
13 13 s 1 10:59.54 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
14 14 s 1 10:59.72 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
15 15 s 1 11:00.23 CHMIEL Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU III
16 16 s 1 11:03.48 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
17 17 s 1 11:15.81 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. # Z/4925/18 2024
18 18 s 1 11:18.11 DOROŻYŃSKA Joanna LUKS Namysłów 2004 U18 OP IV # LDK!
19 19 s 1 11:19.75 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!  ZKN  
20 20 s 1 11:42.30 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- #
21 21 s 1 11:47.51 DUDEK Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/1853/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 1 DNF GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
  s 1 DNF CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2024
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 13.79 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.6 I SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 3 e 1 13.89 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +1.6 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 e 1 14.34 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.6 I SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN  
4 10 e 1 14.38 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +1.6 I PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 13 e 1 14.48 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP +1.6 I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 16 e 1 14.69 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.6 II LDK!  ROSU   ZKN  
7 19 e 1 14.98 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP +1.6 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF  
8 24 e 1 15.43 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK +1.6 II TIETIERIN Paweł B.D. LDK!
1 1 e 2 13.71 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +0.9 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 8 e 2 14.34 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +0.9 I B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
3 9 e 2 14.37 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP +0.9 I B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!  ZKN  
4 12 e 2 14.44 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.9 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN  
5 17 e 2 14.71 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB +0.9 II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 20 e 2 15.01 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +0.9 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024
7 21 e 2 15.04 ŁOKIETKO Natalia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.9 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2024 LDK!
8 22 e 2 15.11 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD +0.9 II GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  ZKN  
1 4 e 3 14.09 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +2.1 I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN   SKN  
2 5 e 3 14.20 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ +2.1 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 6 e 3 14.25 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +2.1 I BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 11 e 3 14.41 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +2.1 I KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN  
5 14 e 3 14.54 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN +2.1 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
6 15 e 3 14.58 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +2.1 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. # , Z/2888/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 18 e 3 14.97 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +2.1 II LDK!  ZKN  
8 23 e 3 15.19 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK +2.1 II SUGIER Krzysztof 2 LDK!  ZKN  
1 1 f 1 13.84 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.5 I SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 2 f 1 13.87 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +1.5 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 1 13.88 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP +1.5 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 4 f 1 14.01 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ +1.5 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 f 1 14.19 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.5 I B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
6 6 f 1 14.22 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU +1.5 I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  ZKN   SKN  
7 7 f 1 14.45 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.5 I SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN  
8 8 f 1 14.55 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +1.5 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 f 2 14.20 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.4 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN  
2 10 f 2 14.40 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP +0.4 I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 11 f 2 14.49 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.4 I SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. # , Z/2888/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 f 2 14.50 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP +0.4 I B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!  ZKN  
5 13 f 2 14.61 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +0.4 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 f 2 14.65 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN +0.4 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
7 15 f 2 15.45 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.4 II LDK!  ROSU   ZKN  
  16 f 2 DNF GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +0.4 -- KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN  
1 15 w 1 16.72 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -2.1 III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   628
2 18 w 1 17.40 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -2.1 IV WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 552
3 19 w 1 17.71 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -2.1 IV 519
4 20 w 1 17.72 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.1 IV LDK!  ROSU   ZKN   518
5 21 w 1 18.12 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -2.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 476
6 22 w 1 18.20 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -2.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 468
7 23 w 1 18.80 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -2.1 -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ 409
8 24 w 1 19.41 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -2.1 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 353
1 7 w 2 15.84 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -2.4 III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   734
2 10 w 2 16.33 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -2.4 III SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   674
3 11 w 2 16.44 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -2.4 III KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   661
4 12 w 2 16.51 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.4 III BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   653
5 13 w 2 16.64 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -2.4 III B.D. B.D. LDK! 638
6 14 w 2 16.65 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -2.4 III GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 637
7 16 w 2 16.87 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB -2.4 III ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 611
8 17 w 2 16.90 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -2.4 III LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 608
1 1 w 3 14.45 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -2.8 I B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   916
2 2 w 3 14.64 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -2.8 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   890
3 3 w 3 15.35 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.8 II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   796
4 4 w 3 15.44 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -2.8 II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   784
5 5 w 3 15.46 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -2.8 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   782
6 6 w 3 15.73 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -2.8 II BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   748
7 8 w 3 16.08 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM -2.8 III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   704
8 9 w 3 16.28 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -2.8 III B.D.  ZKN   680
400 m pł K K
1 3 e 1 63.13 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 e 1 63.26 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 6 e 1 63.53 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK II JANUCHTA Krzysztof 2 LDK!  ZKN  
4 13 e 1 66.02 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 14 e 1 66.09 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!  ROSU  
6 17 e 1 67.74 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK III MAZUR Janusz 2 LDK!  ZKN  
7 19 e 1 67.98 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  ZKN  
8 21 e 1 68.33 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 2 e 2 62.51 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 e 2 63.83 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 8 e 2 63.90 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice # 2004 U18 DS II ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. # , Z/0840/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 11 e 2 65.51 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU II GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
5 15 e 2 66.53 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU  
6 20 e 2 68.22 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP III LDK!
7 23 e 2 70.18 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!  ROSU  
1 1 e 3 62.41 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB I LDK!  ROSU   ZKN  
2 4 e 3 63.20 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 9 e 3 63.95 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP II B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!  ZKN  
4 10 e 3 64.25 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 12 e 3 65.66 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 16 e 3 66.91 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III LDK!  ROSU  
7 18 e 3 67.75 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!  ROSU  
8 22 e 3 68.68 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
1 1 f 1 60.93 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA I PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 1 62.23 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA I SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 3 f 1 62.67 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB II LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 f 1 63.05 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 f 1 63.11 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 f 1 63.12 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK II JANUCHTA Krzysztof 2 LDK!  ZKN  
7 7 f 1 63.27 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN  
8 8 f 1 64.05 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice # 2004 U18 DS II ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. # , Z/0840/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 f 2 64.12 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 10 f 2 64.38 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U18 LU II GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
3 11 f 2 64.98 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 f 2 66.16 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!  ROSU  
5 13 f 2 66.26 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III LDK!  ROSU  
6 14 f 2 66.74 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U18 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ROSU  
7 15 f 2 67.16 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP III B.D. # Z/2279/16 2024 LDK!  ZKN  
  16 f 2 DNF KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4x100 m K
1 1 s 1 47.80 ŻYWCZYK Natalia
OKO Wiktoria
GOZDERA Zuzanna
SIELSKA Alicja
KS Wisła Puławy 2003
2003
2004
2003
U18 LBE -- OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D.
, Z/3192/17
Z/0160/17
Z/0892/18
, Z/5293/15
, 2022
2024
2024
, 2024




2 2 s 1 48.06 BARTCZAK Anna
WOŁCZAK Aleksandra
JARCZAK Sandra
LESIEWICZ Kornelia
AZS-AWF Gorzów 2004
2003
2003
2003
U18 LBU --
PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian
PAPUGA Sebastian
MATUSIŃSKI Aleksander
Z/0727/17
Z/0863/17
2024
2024



3 3 s 1 48.16 GÓRECZNA Julia
KRAUZE Martyna
TYLAK Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 2003
2003
2003
2003
U18 DOL -- KNULL Marta
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
2
3
3
4 4 s 1 48.52 STAŚKOWIAK Anna
TROCHOLEPSZA Martyna
JANKOWSKA Gracjana
DZIAMSKA Julia
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2004
2003
2003
U18 WLP --
B.D. PAPUGA Sebastian

OSIK Tadeusz B.D.
, Z/0297/17
Z/0868/15
, 2024
2024


5 5 s 1 49.01 ŻABSKA Emilia
ŁOKIETKO Natalia
LÜDTKE Martyna
KUNCEWICZ Tamara
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2003
2004
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
WOSIEK Jacek
Z/1259/18
Z/1260/18
2024
2024


4
6 6 s 1 49.06 MICHALSKA Malwina
DEJA Liwia
KRAWIEC Wiktoria
DROBCZYŃSKA Kinga
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2004
2004
2004
U18 KPO --


7 7 s 1 50.80 NEUMANN Sophia
GRUNAS Maja
WIŚNIEWSKA Oliwia
LANDOWSKA Zofia
OKS Skra Warszawa 2004
2004
2003
2003
U18 MAZ --


BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław
Z/2312/17
2022
4
8 8 s 1 50.81 DUBERT Martyna
SZYMKOWIAK Zofia
PAŁUKA Agnieszka
KADŁUBOWICZ Weronika
UKS Orkan Środa Wlkp. 2004
2003
2003
2004
U18 WLP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D.
SZOSTAK Janusz
SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek
, Z/1240/17
, Z/0221/17
Z/2836/18
Z/3764/17
, 2022
, 2024
2022
2023
2

5
3
1500 m prz K
1 1 s 1 5:03.12 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 5:03.48 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ II MISZTAL Janusz B.D. Z/2894/18 2022 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 5:03.58 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 5:11.44 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK II KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 5:13.05 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 5:15.03 KURASZ Justyna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/4898/18 2024  ZKN  
7 7 s 1 5:17.58 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U18 WP III
8 10 s 1 5:22.95 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK III
9 13 s 1 5:28.15 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III LDK!  ZKN  
10 14 s 1 5:28.81 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!  ZKN  
11 15 s 1 5:32.22 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U18 WP III B.D. LDK!
1 8 s 2 5:19.67 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!  ZKN  
2 9 s 2 5:19.72 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL III JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2024 3 LDK!
3 11 s 2 5:26.10 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD III LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 s 2 5:26.34 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom # 2003 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK!  ROSU  
5 16 s 2 5:33.78 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK III ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2021 3 LDK!  ZKN  
6 17 s 2 5:37.72 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
7 18 s 2 5:38.30 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP IV B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
8 19 s 2 5:40.70 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP IV GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
9 20 s 2 5:44.29 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP IV # LDK!  ROSU  
10 21 s 2 5:44.41 ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
11 22 s 2 5:49.65 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU  
12 23 s 2 6:00.50 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!  ROSU  
4x400 m K
1 1 s 1 3:52.47 KLAMA Julia
KROK Agnieszka
MAZUR Zuzanna
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2004
2004
2004
U18 OPL -- DZIUBA Jacek
JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof
BUŚKO Michał
LACH Magdalena B.D.
Z/2739/18
, Z/4783/17
Z/1145/20
2024
, 2024
2024


4

2 2 s 1 3:53.59 LIS Aleksandra
CYBULSKA Wiktoria
BIELAKOW Katarzyna
SADURSKA Lena
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2004
2004
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
PODOLAK Michał PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D.
, Z/3311/17
Z/3463/17
, Z/3068/18
, 2024
2023
, 2024

3
3

3 3 s 1 3:53.66 CZAJKA Olga
GOŚCINIAK Marcelina
KRAWCZYK Wiktoria
PLUTA Daria
MKL Jarocin 2004
2004
2004
2003
U18 WLP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja
GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
Z/4198/18
, Z/0688/19
Z/3509/18
Z/1869/19
2022
, 2023
2024
2022

3
3

4 4 s 1 4:00.52 STEMPKOWSKA Kamila
KORNACKA Kinga
KOWALSKA Aleksandra
KORNACKA Karolina
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004
2003
2004
2003
U18 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta
PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej
, Z/0711/19
, Z/1125/17
, Z/0199/20
, Z/1124/17
, 2024
, 2022
, 2023
, 2024




5 5 s 1 4:01.79 KICIŃSKA Marta
LEWANDOWSKA Wiktoria
WOJNOWICZ Weronika
RĘBACZ Paulina
KS Żeglina Sieradz 2003
2004
2003
2004
U18 LDZ --


NOWAK Mieczysław B.D.
Z/4077/17
2024

6 6 s 1 4:02.58 GRUDZIEŃ Zuzanna
SEREK Katarzyna
HAJDUK Zuzanna
SKIMINA Emilia
KS AZS AWF Kraków 2004
2004
2004
2004
U18 MLP -- B.D. BRACHMAN Tomasz
MIREK Wacław
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D.
, Z/3681/17
Z/5229/18
, Z/2054/18
, Z/0274/18
, 2021
2022
, 2024
, 2022




7 7 s 1 4:03.05 URYSZ Nadia
NOWAK Nadia
RUGOWSKA Anna
KUBIS Paulina
WLKS Wrocław 2003
2004
2004
2004
U18 DOL --
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil B.D.
KOBIAŁKA Kamil B.D.
Z/2695/18
Z/0742/18
Z/0743/18
2024
2024
2024



8 8 s 1 4:03.39 CIESIELSKA Kinga
SKRZYNIARZ Oliwia
MASTERNAK Oliwia
SKOWRONEK Anna
KKL Kielce 2003
2003
2004
2004
U18 SWK -- TIETIERIN Paweł B.D.

LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D.
JANUCHTA Krzysztof
Z/0156/17
2024


2
Wzwyż K
1 1 e 1 1.62 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 6 e 1 1.62 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. # Z/0917/19 2023 LDK!  ZKN  
3 9 e 1 1.62 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/4116/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
3 9 e 1 1.62 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ II B.D. 2 LDK!  ROSU  
5 11 e 1 1.59 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U18 OP III
5 11 e 1 1.59 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!  ZKN  
7 14 e 1 1.59 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  ZKN  
8 15 e 1 1.55 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
9 17 e 1 1.55 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP III
10 18 e 1 1.55 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
11 20 e 1 1.50 HOŚCIŁO Żaneta GOKSiT Suchowola 2003 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
1 1 e 2 1.62 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 2 1.62 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2024 LDK!  ZKN  
2 3 e 2 1.62 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM II  ZKN  
4 5 e 2 1.62 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 7 e 2 1.62 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU   ZKN  
5 7 e 2 1.62 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024
7 11 e 2 1.59 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
8 15 e 2 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024  ZKN  
9 19 e 2 1.50 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  ZKN  
10 20 e 2 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
  e 2 NM KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023  ZKN  
1 f 1 1.76 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 1.72 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM I B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 1.65 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/4116/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 1.62 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD II JASZCZAK Stanisław 4 LDK!  ZKN  
6 f 1 1.62 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024
7 f 1 1.62 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U18 OP II
8 f 1 1.62 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2024 LDK!  ZKN  
9 f 1 1.59 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN III GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. # Z/0917/19 2023 LDK!  ZKN  
10 f 1 1.59 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III  ZKN  
11 f 1 1.59 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ III B.D. 2 LDK!  ROSU  
12 f 1 1.55 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III TORBA Agnieszka 4 LDK!  ROSU   ZKN  
13 f 1 1.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
1 1 w 1 1.63 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   771
2 2 w 1 1.63 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   771
3 3 w 1 1.60 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   736
4 4 w 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   736
5 5 w 1 1.60 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   736
5 5 w 1 1.60 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D.  ZKN   736
7 7 w 1 1.57 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   701
7 7 w 1 1.57 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   701
9 9 w 1 1.54 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   666
10 10 w 1 1.54 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   666
11 11 w 1 1.51 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   632
12 12 w 1 1.51 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 632
13 13 w 1 1.48 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 599
14 14 w 1 1.48 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   599
15 15 w 1 1.48 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU   ZKN   599
16 16 w 1 1.45 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 566
17 17 w 1 1.45 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV 566
18 18 w 1 1.45 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 566
19 19 w 1 1.42 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK! 534
19 19 w 1 1.42 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ 534
21 21 w 1 1.42 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 534
22 22 w 1 1.36 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 470
23 23 w 1 1.33 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 439
24 24 w 1 1.30 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   409
Tyczka K
1 1 e 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ II GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
1 1 e 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!  ZKN  
1 1 e 1 3.00 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U18 ZP II FERFET Marek 4 LDK!
1 1 e 1 3.00 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP II LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
5 9 e 1 3.00 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ II REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 e 1 2.60 GABORSKA Zofia KMS Szczecin # 2004 U18 ZP IV SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2600/18 2024 LDK!  ROSU  
7 16 e 1 2.60 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2023
8 18 e 1 2.40 EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV
9 19 e 1 2.40 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2023
  e 1 NM KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!  ROSU  
  e 1 NM BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL -- #  ZKN  
1 1 e 2 3.00 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
1 1 e 2 3.00 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II LDK!
1 1 e 2 3.00 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM II KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 8 e 2 3.00 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II #  ZKN  
5 10 e 2 2.80 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP III  ZKN   SKN  
5 10 e 2 2.80 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U18 LD III
5 10 e 2 2.80 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL III  ZKN  
8 13 e 2 2.60 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV
9 15 e 2 2.60 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD IV LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024
10 17 e 2 2.60 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej MASTALERZ Janusz Z/2707/20 2023
11 20 e 2 2.20 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
11 20 e 2 2.20 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 3.80 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 3.60 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
4 f 1 3.30 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 f 1 3.30 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I LDK!
4 f 1 3.30 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!  ZKN  
7 f 1 3.30 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL I  ZKN  
8 f 1 3.30 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U18 ZP I FERFET Marek 4 LDK!
9 f 1 3.10 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ II REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!  ROSU   ZKN  
9 f 1 3.10 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II #  ZKN  
11 f 1 2.70 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U18 LD III
  f 1 NM KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --  ZKN   SKN  
W dal K
  e 1 5.35 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +2.0 III SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
1 1 e 1 5.50 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP +2.6 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF  
2 2 e 1 5.46 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +3.0 II SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 4 e 1 5.37 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP +2.4 III LDK!  ZKN  
4 7 e 1 5.29 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +3.1 III CHRIST Marek B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
5 10 e 1 5.23 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.9 III KOTOWSKI Jan B.D. # Z/2525/17 2022 LDK!  ZKN  
6 12 e 1 5.22 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +3.3 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN  
7 13 e 1 5.19 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U18 PD +2.6 III KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2022 3 LDK!  ZKN  
8 15 e 1 5.17 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK +3.3 III SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  ZKN  
9 16 e 1 5.14 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +1.7 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  ZKN  
10 17 e 1 5.11 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL +2.6 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3  ZKN  
11 22 e 1 4.91 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK +2.1 IV SUGIER Maria B.D. LDK!  ZKN  
12 24 e 1 4.37 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM +0.6 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
1 3 e 2 5.45 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP +0.3 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
2 5 e 2 5.33 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB +2.5 III PAPUGA Sebastian # LDK!
3 6 e 2 5.29 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U18 SL +1.3 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!  ZKN  
4 8 e 2 5.29 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +3.2 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
5 9 e 2 5.26 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA +2.5 III B.D. 3 LDK!  KNF  
6 11 e 2 5.23 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +2.1 III KALINOWSKI Paweł 5 LDK!  ZKN  
7 14 e 2 5.18 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +1.6 III STACHURSKA Agnieszka # 3 LDK!  ROSU   ZKN  
8 18 e 2 5.03 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP +2.8 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
9 19 e 2 5.03 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA +1.8 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!  ZKN  
10 20 e 2 5.01 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +1.4 IV # LDK!  ROSU  
11 21 e 2 4.99 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U18 SK +1.7 IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2022 4 LDK!  ZKN  
12 23 e 2 4.89 TERLIKOWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2004 U18 MZ +1.7 IV
1 f 1 5.87 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -0.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF  
2 f 1 5.72 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP +1.7 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 5.69 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +1.3 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 5.69 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP +2.0 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 5.45 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +1.2 II KOTOWSKI Jan B.D. # Z/2525/17 2022 LDK!  ZKN  
6 f 1 5.41 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.2 II SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
7 f 1 5.38 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U18 SL 0.0 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!  ZKN  
8 f 1 5.35 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP +0.7 III LDK!  ZKN  
9 f 1 5.22 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA +1.3 III B.D. 3 LDK!  KNF  
10 f 1 5.19 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -0.1 III PAPUGA Sebastian # LDK!
11 f 1 5.18 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.9 III KALINOWSKI Paweł 5 LDK!  ZKN  
12 f 1 5.01 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.3 IV CHRIST Marek B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
1 1 w 1 5.41 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   674
2 2 w 1 5.37 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU +0.3 III B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   663
3 3 w 1 5.25 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -0.7 III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   628
4 4 w 1 5.20 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +1.4 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   614
5 5 w 1 5.20 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM +0.9 III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   614
6 6 w 1 5.16 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB +0.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 603
7 7 w 1 5.12 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +0.9 III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   592
8 8 w 1 5.09 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +0.1 IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   584
9 9 w 1 5.03 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.9 IV GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 567
10 10 w 1 4.91 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.6 IV B.D. B.D. LDK! 535
11 11 w 1 4.89 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM +0.3 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   530
12 12 w 1 4.84 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.5 IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   516
13 13 w 1 4.78 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.4 -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 500
14 14 w 1 4.76 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP +0.8 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 495
15 15 w 1 4.75 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ +1.2 -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   492
16 16 w 1 4.74 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +0.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 490
17 17 w 1 4.71 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.5 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   482
18 18 w 1 4.67 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.1 -- LDK!  ROSU   ZKN   472
19 19 w 1 4.66 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.1 -- B.D.  ZKN   469
20 20 w 1 4.65 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 466
21 21 w 1 4.58 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.7 -- 448
22 22 w 1 4.50 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   428
23 23 w 1 4.43 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 411
Trójskok K
1 2 e 1 11.63 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM +0.6 II LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
2 4 e 1 11.48 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP +0.1 III LDK!  ZKN  
3 6 e 1 11.43 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +0.2 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  ZKN  
4 9 e 1 11.34 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA +0.5 III B.D. 3 LDK!  KNF  
5 10 e 1 11.33 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP +0.3 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
6 12 e 1 11.29 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS +0.9 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024
7 15 e 1 10.92 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK +0.4 III SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  ZKN  
8 16 e 1 10.88 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL +0.5 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!  ZKN  
9 17 e 1 10.82 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.4 III KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!  ROSU  
10 19 e 1 10.79 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +0.4 III # LDK!
11 21 e 1 10.43 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP +0.1 IV #
12 23 e 1 9.70 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS +1.1 -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
1 1 e 2 11.90 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB +0.7 II CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5  ZKN  
2 3 e 2 11.53 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD +0.5 II PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!  ZKN  
3 5 e 2 11.45 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +1.6 III CHRIST Marek B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
4 7 e 2 11.37 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.7 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN  
5 8 e 2 11.35 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +2.0 III TORBA Tomasz LDK!  ZKN  
6 10 e 2 11.33 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +1.6 III KOTOWSKI Jan B.D. # Z/2525/17 2022 LDK!  ZKN  
7 13 e 2 11.10 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.2 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!  ZKN  
8 14 e 2 11.06 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +0.3 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  ZKN  
9 18 e 2 10.81 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +1.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
10 20 e 2 10.65 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP +1.1 IV GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
11 22 e 2 10.28 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.4 IV LDK!  ROSU  
  f 1 11.79 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +0.4 II KOTOWSKI Jan B.D. # Z/2525/17 2022 LDK!  ZKN  
1 f 1 12.50 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB +2.0 I CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5  ZKN  
2 f 1 11.89 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U18 PD +2.2 II KOTOWSKI Jan B.D. # Z/2525/17 2022 LDK!  ZKN  
3 f 1 11.87 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU +1.0 II KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 11.86 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA +1.8 II B.D. 3 LDK!  KNF  
5 f 1 11.74 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP +1.6 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 11.72 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +1.3 II CHRIST Marek B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 11.66 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD +0.2 II PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!  ZKN  
8 f 1 11.55 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP +1.7 II LDK!  ZKN  
9 f 1 11.41 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +3.9 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN  
10 f 1 11.41 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U18 PK +0.6 III TORBA Tomasz LDK!  ZKN  
11 f 1 11.31 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS +2.0 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024
12 f 1 11.19 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM +1.4 III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
Kula (3) K
1 2 e 1 14.80 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I #  KNF   SKN  
2 5 e 1 13.54 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 6 e 1 13.15 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
4 7 e 1 12.85 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
5 8 e 1 12.74 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
6 13 e 1 12.27 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
7 15 e 1 11.82 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III SUPROŃ Jarosław 4 LDK!  ZKN  
8 16 e 1 11.74 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
9 18 e 1 11.45 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB III CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024  ZKN  
10 19 e 1 11.25 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
11 22 e 1 10.32 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM IV LDK!
1 1 e 2 15.09 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 3 e 2 14.34 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 4 e 2 13.97 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II #  KNF  
4 9 e 2 12.70 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III LDK!  ZKN  
5 10 e 2 12.68 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2024  ZKN  
6 11 e 2 12.58 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. B.D. Z/4782/17 2024 LDK!  ZKN  
7 12 e 2 12.33 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
8 14 e 2 11.90 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III B.D. LDK!  ZKN  
9 17 e 2 11.56 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA III
10 20 e 2 11.04 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III # LDK!  ZKN  
11 21 e 2 10.69 DYBICH Daria LKS Lubawa 2004 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2021 LDK!  ROSU  
1 f 1 15.84 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 15.19 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I #  KNF   SKN  
3 f 1 14.46 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I #  KNF  
4 f 1 14.15 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP I CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 14.08 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
6 f 1 13.30 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
7 f 1 12.78 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III LDK!  ZKN  
8 f 1 12.77 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. B.D. Z/4782/17 2024 LDK!  ZKN  
9 f 1 12.70 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
10 f 1 12.53 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2024  ZKN  
11 f 1 12.51 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
12 f 1 10.89 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
1 1 w 1 12.44 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   690
2 2 w 1 10.92 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   590
3 3 w 1 10.89 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   588
4 4 w 1 10.70 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 575
5 5 w 1 10.67 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU   ZKN   573
6 6 w 1 10.65 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   572
7 7 w 1 10.20 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D.  ZKN   543
8 8 w 1 10.07 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   534
9 9 w 1 9.45 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   494
10 10 w 1 9.25 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   480
11 11 w 1 8.98 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   463
12 12 w 1 8.78 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   450
13 13 w 1 8.72 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 446
14 14 w 1 8.56 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 436
15 15 w 1 8.55 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   435
16 16 w 1 8.51 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK! 432
17 17 w 1 8.50 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   432
18 18 w 1 8.49 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 431
19 19 w 1 8.36 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 423
20 20 w 1 7.97 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   397
21 21 w 1 7.75 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 383
22 22 w 1 6.96 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 332
23 23 w 1 6.52 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 304
24 24 w 1 6.32 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ 292
Dysk (1) K
1 1 e 1 43.74 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
2 2 e 1 41.86 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
3 3 e 1 40.64 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!  ZKN  
4 4 e 1 37.45 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II #  KNF  
5 7 e 1 35.46 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 8 e 1 34.67 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III # LDK!  ZKN  
7 10 e 1 34.43 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
8 12 e 1 33.79 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!  ZKN  
9 15 e 1 31.81 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV B.D. LDK!  ZKN  
10 19 e 1 29.80 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/5572/19 2024 LDK!  ROSU  
11 20 e 1 29.37 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV B.D. LDK!  ZKN  
12 21 e 1 28.69 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3  ZKN  
1 5 e 2 37.18 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ II # LDK!  ZKN  
2 6 e 2 36.87 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB III CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024  ZKN  
3 9 e 2 34.44 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  ZKN  
4 11 e 2 34.14 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 13 e 2 33.58 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
6 14 e 2 31.86 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV  ROSU  
7 16 e 2 31.65 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 17 e 2 30.79 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM IV  ZKN  
9 18 e 2 30.29 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2023 4
10 22 e 2 28.17 WRZESIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec # 2004 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary B.D. Z/1484/18 2022  ZKN  
  e 2 NM SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U18 MA -- MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 1 45.80 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
2 f 1 43.92 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
3 f 1 43.56 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I #  KNF  
4 f 1 43.45 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I LDK!  ZKN  
5 f 1 42.37 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB II CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024  ZKN  
6 f 1 37.96 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 37.65 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!  ZKN  
8 f 1 36.41 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III # LDK!  ZKN  
9 f 1 35.31 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
10 f 1 35.02 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  ZKN  
11 f 1 34.03 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL III # LDK!  ZKN  
12 f 1 31.60 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
Młot (3) K
1 2 e 1 56.27 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 1 52.99 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 8 e 1 48.70 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta 4 LDK!  ZKN  
4 11 e 1 47.33 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz 5 LDK!  ZKN  
5 12 e 1 47.13 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III TUZ Damian B.D. # Z/2464/20 2024  ZKN  
6 14 e 1 46.15 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ III  ZKN  
7 15 e 1 45.00 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  ZKN  
8 17 e 1 43.23 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof 4 LDK!
9 21 e 1 41.31 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III
10 22 e 1 40.08 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ IV
  e 1 NM SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2021 3  ZKN  
  e 1 NM MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA -- LDK!  ZKN  
1 1 e 2 56.28 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
2 4 e 2 52.55 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II KOZŁOWSKI Krzysztof # 4 LDK!
3 5 e 2 51.45 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2023 2
4 6 e 2 51.22 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U18 LU II PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!  ZKN  
5 7 e 2 49.76 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II  ZKN  
6 9 e 2 48.06 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
7 10 e 2 47.52 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
8 13 e 2 46.40 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP III
9 16 e 2 44.94 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4  ZKN  
10 18 e 2 42.73 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4  ZKN  
11 19 e 2 42.42 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
12 20 e 2 41.55 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
1 f 1 60.64 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 59.30 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 56.50 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 53.29 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP I PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
5 f 1 52.81 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2023 2
6 f 1 52.34 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U18 LU II PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!  ZKN  
7 f 1 51.03 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta 4 LDK!  ZKN  
8 f 1 50.98 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!  ROSU  
9 f 1 49.43 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II KOZŁOWSKI Krzysztof # 4 LDK!
10 f 1 48.14 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II  ZKN  
11 f 1 47.48 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III TUZ Damian B.D. # Z/2464/20 2024  ZKN  
12 f 1 44.47 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz 5 LDK!  ZKN  
Oszczep (500) K
1 2 e 1 43.56 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
2 3 e 1 43.14 BAAS Marleen SKLA Sopot # 2004 U18 PM II LEWANDOWSKI Michał # Z/1200/20 2024 LDK!
3 4 e 1 41.72 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
4 5 e 1 39.36 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr # 3 LDK!  ZKN  
5 7 e 1 38.67 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
6 11 e 1 35.68 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!  ROSU  
7 12 e 1 35.63 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
8 14 e 1 34.46 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U18 KP IV HULISZ Robert Z/2254/18 2023
9 17 e 1 31.56 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U18 PK -- BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5  ZKN  
10 20 e 1 28.71 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
  e 1 NM WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # 4 LDK!  ROSU  
1 1 e 2 45.81 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD II SIKORSKI Karol Z/2544/17 2023 1  KNF   SKN  
2 6 e 2 39.13 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023  ZKN  
3 8 e 2 37.67 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0533/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 9 e 2 37.06 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5  ZKN  
5 10 e 2 36.68 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
6 13 e 2 35.26 ŁAGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec # 2003 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2022  ZKN  
7 15 e 2 33.65 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/4636/19 2024
8 16 e 2 33.65 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM IV LDK!
9 18 e 2 31.33 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U18 ZP -- B.D. # LDK!
10 19 e 2 29.71 LISIECKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- #
11 21 e 2 28.65 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2024 LDK!  ROSU  
1 f 1 47.90 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2023 1  KNF   SKN  
2 f 1 47.75 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS I PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
3 f 1 44.88 BAAS Marleen SKLA Sopot # 2004 U18 PM II LEWANDOWSKI Michał # Z/1200/20 2024 LDK!
4 f 1 42.47 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 41.56 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023  ZKN  
6 f 1 39.59 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0533/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 1 38.99 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA III B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
8 f 1 37.83 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr # 3 LDK!  ZKN  
9 f 1 37.80 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!  ROSU  
10 f 1 37.52 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
11 f 1 35.73 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
12 f 1 35.15 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/5324/18 2021 5  ZKN  
1 1 w 1 31.92 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU   513
2 2 w 1 30.59 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   488
3 3 w 1 29.89 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK! 475
4 4 w 1 29.32 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN   464
5 5 w 1 29.22 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN   462
6 6 w 1 28.49 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN   448
7 7 w 1 28.25 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN   444
8 8 w 1 28.17 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN   442
9 9 w 1 28.10 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   441
10 10 w 1 26.57 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF   412
11 11 w 1 25.71 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   396
12 12 w 1 25.00 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021 382
13 13 w 1 24.57 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 374
14 14 w 1 22.21 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   330
15 15 w 1 21.17 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 311
16 16 w 1 20.96 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK! 307
17 17 w 1 19.49 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023 279
18 18 w 1 19.30 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024 276
19 19 w 1 18.05 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN   253
20 20 w 1 17.92 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU   250
21 21 w 1 17.20 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN   237
22 22 w 1 15.70 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024 209
  w 1 NM ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 0
7-bój J MŁ K
1 f 1 4886 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U18 MZ I B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN  
2 f 1 4839 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 4469 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 4400 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN  
5 f 1 4297 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 4142 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN  
7 f 1 4113 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
8 f 1 4070 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK!
9 f 1 3969 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
10 f 1 3959 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U18 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN  
11 f 1 3884 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III B.D.  ZKN  
12 f 1 3755 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!  ROSU   ZKN  
13 f 1 3636 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL III B.D. B.D. LDK!
14 f 1 3611 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
15 f 1 3570 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU   ZKN  
16 f 1 3550 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
17 f 1 3543 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024
18 f 1 3460 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU  
19 f 1 3405 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
20 f 1 3145 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!
21 f 1 3104 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
22 f 1 2994 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
23 f 1 2484 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
  f 1 DNF PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:41.82 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 24:47.57 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP II ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 25:17.47 BŁAŻEJEWSKA Amelia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II GRENDA Jan Z/0642/17 2024  ZKN  
4 4 s 1 25:37.87 TOMASIK Kinga KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL II MARMUR Stanisław # Z/0905/18 2024  ZKN  
5 5 s 1 25:38.26 KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2004 U18 LB II WOŹNIAK Agnieszka # Z/4792/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 25:49.35 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2023 2 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 26:00.10 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ZKN  
8 8 s 1 26:16.85 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3  ZKN  
9 9 s 1 26:34.99 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP II LDK!  ZKN  
10 10 s 1 27:18.39 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna # Z/4710/17 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
11 11 s 1 27:35.01 CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU III CHOJECKI Daniel B.D. # Z/4555/18 2024  ZKN  
12 12 s 1 28:06.97 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1223/17 , 2021 4 LDK!
13 13 s 1 28:26.44 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2021 4 LDK!
14 14 s 1 28:39.24 ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
15 15 s 1 28:57.92 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP III #
16 16 s 1 29:32.37 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS III
17 17 s 1 29:56.30 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL III LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!  ROSU  
18 18 s 1 30:02.99 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS III LDK!
19 19 s 1 30:10.43 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
20 20 s 1 30:53.52 SŁOBODA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U18 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz # Z/1323/19 2022
21 21 s 1 30:57.06 SOBIŚ Anna UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP III #
22 22 s 1 31:33.63 GOŁĄBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL IV  ROSU  
100 m M
1 1 e 1 11.03 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -2.0 II WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 e 1 11.08 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -2.0 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
3 8 e 1 11.28 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -2.0 II ROŻEJ Marek Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN  
4 14 e 1 11.52 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -2.0 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
5 19 e 1 11.56 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -2.0 III LDK!  ROSU   ZKN  
6 20 e 1 11.66 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -2.0 III # LDK!  ROSU  
  e 1 DQ WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP -2.0 -- CERK Łukasz Z/2815/20 2022
1 3 e 2 11.10 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -1.8 II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 6 e 2 11.24 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -1.8 II LDK!  ZKN  
3 7 e 2 11.26 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -1.8 II BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 9 e 2 11.40 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -1.8 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 10 e 2 11.41 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL -1.8 III
6 11 e 2 11.43 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -1.8 III RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  ZKN  
7 18 e 2 11.56 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U18 WN -1.8 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0226/18 2024  ZKN  
8 21 e 2 12.00 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -1.8 IV FROŃCZUK Rafał 3 LDK!  ZKN  
1 4 e 3 11.11 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP -2.2 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 5 e 3 11.24 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -2.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 12 e 3 11.44 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -2.2 III B.D. LDK!  ZKN  
4 13 e 3 11.48 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -2.2 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 15 e 3 11.52 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP -2.2 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
6 16 e 3 11.52 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -2.2 III
7 17 e 3 11.53 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -2.2 III  ZKN  
1 1 f 1 10.85 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP -1.1 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 2 f 1 10.99 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -1.1 II LDK!  ZKN  
3 3 f 1 11.03 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -1.1 II WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 f 1 11.04 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -1.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 f 1 11.07 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -1.1 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
6 6 f 1 11.16 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -1.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 f 1 11.19 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -1.1 II ROŻEJ Marek Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN  
8 8 f 1 11.70 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -1.1 III BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 f 2 11.29 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -1.7 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 10 f 2 11.35 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL -1.7 III
3 11 f 2 11.36 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -1.7 III RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  ZKN  
4 12 f 2 11.39 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -1.7 III
5 13 f 2 11.41 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -1.7 III B.D. LDK!  ZKN  
6 14 f 2 11.42 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U18 WP -1.7 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
7 15 f 2 11.47 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -1.7 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
  16 f 2 DQ DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -1.7 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 w 1 12.35 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP -2.4 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  ROSU   584
2 10 w 1 12.36 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -2.4 -- 582
3 15 w 1 12.68 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -2.4 -- # LDK! 523
4 17 w 1 12.72 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -2.4 -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023  ROSU   516
5 18 w 1 12.76 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -2.4 -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024 509
6 20 w 1 13.03 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.4 -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!  ROSU   463
7 22 w 1 13.17 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.4 -- # LDK!  ROSU   439
8 23 w 1 13.20 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -2.4 -- # LDK!  ROSU   434
1 2 w 2 11.79 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.3 IV BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN   693
2 11 w 2 12.39 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -2.3 -- #  ROSU   576
3 13 w 2 12.55 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -2.3 -- LDK! 547
4 14 w 2 12.57 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -2.3 -- B.D. # Z/5017/18 2022 4 LDK!  ROSU   543
5 16 w 2 12.70 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -2.3 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK! 520
6 19 w 2 12.88 PIECHOWIAK Adrian KS Gwardia Piła 2003 U18 WP -2.3 -- 488
7 21 w 2 13.13 WIŚNIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -2.3 -- 446
1 1 w 3 11.50 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -1.5 III KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   753
2 3 w 3 11.86 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.5 IV RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN   679
3 4 w 3 11.90 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.5 IV B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 671
4 5 w 3 12.07 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -1.5 IV 637
5 6 w 3 12.11 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -1.5 IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN   629
6 7 w 3 12.13 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -1.5 IV ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   626
7 8 w 3 12.17 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.5 IV LDK! 618
8 12 w 3 12.47 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ -1.5 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4 562
200 m M
1 3 e 1 22.17 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.2 II LDK!  ZKN  
2 5 e 1 22.36 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -0.2 II ROŻEJ Marek Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN  
3 6 e 1 22.48 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD -0.2 II STACHURSKA Agnieszka 2 LDK!  ZKN  
4 9 e 1 22.68 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U18 ZP -0.2 II MŁYNARCZYK Marta # LDK!
5 11 e 1 22.80 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -0.2 II KARNAS Zbigniew 3 LDK!
6 18 e 1 23.02 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -0.2 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
7 19 e 1 23.10 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -0.2 III LDK!  ZKN  
8 20 e 1 23.20 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U18 WN -0.2 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0226/18 2024  ZKN  
1 2 e 2 21.93 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -0.7 II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 e 2 22.62 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -0.7 II B.D. LDK!  ZKN  
3 12 e 2 22.84 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -0.7 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 13 e 2 22.89 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.7 III WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  ROSU  
5 17 e 2 23.02 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -0.7 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!  ZKN  
6 21 e 2 23.54 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -0.7 III LDK!  ZKN  
7 22 e 2 23.75 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U18 ZP -0.7 IV CERK Łukasz Z/2815/20 2022
  e 2 DQ KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -0.7 -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
1 1 e 3 21.72 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP -0.5 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 4 e 3 22.33 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -0.5 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 8 e 3 22.67 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL -0.5 II
4 10 e 3 22.72 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -0.5 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 14 e 3 22.90 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -0.5 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
6 15 e 3 22.96 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.5 III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 16 e 3 22.99 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -0.5 III  ZKN  
1 1 f 1 21.61 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP +3.2 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 2 f 1 21.69 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +3.2 I LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 1 21.85 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +3.2 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 f 1 22.14 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS +3.2 II ROŻEJ Marek Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 22.18 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +3.2 II LDK!  ZKN  
6 6 f 1 22.37 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA +3.2 II B.D. LDK!  ZKN  
7 7 f 1 22.53 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL +3.2 II
  8 f 1 DNF RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD +3.2 -- STACHURSKA Agnieszka 2 LDK!  ZKN  
1 9 f 2 22.37 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP +1.8 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 10 f 2 22.52 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD +1.8 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 11 f 2 22.58 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +1.8 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 f 2 22.61 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +1.8 II LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 13 f 2 22.69 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.8 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  ROSU  
6 14 f 2 22.70 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD +1.8 II  ZKN  
7 15 f 2 22.78 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP +1.8 II KARNAS Zbigniew 3 LDK!
8 16 f 2 23.60 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U18 ZP +1.8 III MŁYNARCZYK Marta # LDK!
400 m M
1 2 e 1 49.02 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN II NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024  ZKN   SKN  
2 3 e 1 49.27 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  ZKN  
3 11 e 1 50.19 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II  ZKN  
4 16 e 1 50.83 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U18 PD III FROŃCZUK Rafał LDK!
5 17 e 1 50.86 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U18 ZP III #  ZKN  
6 18 e 1 50.92 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/4152/19 2024
7 22 e 1 52.03 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
8 24 e 1 52.52 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL III HOMA Wioleta B.D. # Z/2034/18 2024 LDK!  ROSU  
1 1 e 2 48.86 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS II ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN  
2 4 e 2 49.38 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 e 2 49.81 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 10 e 2 50.13 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ II TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 13 e 2 50.59 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  ZKN  
6 19 e 2 51.09 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
7 20 e 2 51.34 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
8 23 e 2 52.17 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!
1 5 e 3 49.42 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U18 MA II KUKLA Rafał 2 LDK!  ZKN  
2 6 e 3 49.50 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP II WALCZAK Michał # Z/0845/17 2024
3 8 e 3 49.99 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
4 9 e 3 50.06 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN  
5 12 e 3 50.58 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ZKN  
6 14 e 3 50.65 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
7 15 e 3 50.79 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III  ZKN  
8 21 e 3 51.55 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP III B.D. #
1 1 f 1 47.84 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS I ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  ZKN  
2 2 f 1 48.49 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP I GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  ZKN  
3 3 f 1 48.66 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN II NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024  ZKN   SKN  
4 4 f 1 49.00 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U18 MA II KUKLA Rafał 2 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 49.09 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP II WALCZAK Michał # Z/0845/17 2024
6 6 f 1 49.21 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 f 1 49.49 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 8 f 1 49.87 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD II DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 f 2 50.00 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN  
2 10 f 2 50.17 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II  ZKN  
3 11 f 2 50.30 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  ZKN  
4 12 f 2 50.42 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ II TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
5 13 f 2 50.71 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 14 f 2 50.79 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ZKN  
7 15 f 2 51.42 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III  ZKN  
  16 f 2 DNF ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U18 PD -- FROŃCZUK Rafał LDK!
1 6 w 1 54.54 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV #  ROSU   617
2 16 w 1 57.50 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK! 502
3 17 w 1 57.87 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. # Z/5017/18 2022 4 LDK!  ROSU   489
4 19 w 1 58.70 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- 458
5 20 w 1 59.35 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!  ROSU   436
6 21 w 1 61.22 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0528/19 2023  ROSU   373
7 22 w 1 62.56 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- # LDK!  ROSU   330
8 23 w 1 63.41 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- # LDK!  ROSU   304
1 2 w 2 53.39 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN   665
2 8 w 2 54.65 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN   613
3 9 w 2 54.69 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4 611
4 13 w 2 56.26 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 549
5 14 w 2 56.34 PIECHOWIAK Adrian KS Gwardia Piła 2003 U18 WP -- 546
6 15 w 2 56.53 WIŚNIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- 539
7 18 w 2 58.48 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK! 466
1 1 w 3 51.56 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN   744
2 3 w 3 54.14 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP IV B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 634
3 4 w 3 54.22 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB IV 631
4 5 w 3 54.48 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN   620
5 7 w 3 54.62 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  ROSU   614
6 10 w 3 54.98 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN   600
7 11 w 3 55.11 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK! 594
8 12 w 3 56.19 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024 552
800 m M
1 1 e 1 1:56.25 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U18 PM II KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 2 e 1 1:56.85 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 e 1 1:57.63 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III  ZKN  
4 4 e 1 1:57.93 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!  ZKN  
5 16 e 1 2:01.64 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS III LDK!  ROSU  
6 17 e 1 2:01.86 FRĄTCZAK Jerzy AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1845/20 2024
7 22 e 1 2:04.10 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2023 3
1 5 e 2 1:58.40 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN  
2 7 e 2 1:58.77 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  ZKN  
3 10 e 2 1:59.95 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon LDK!  ROSU  
4 11 e 2 2:00.11 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK III # LDK!  ZKN  
5 12 e 2 2:00.63 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. , Z/4639/17 , 2024 LDK!  ZKN  
6 18 e 2 2:02.04 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 19 e 2 2:02.56 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
8 21 e 2 2:03.24 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV WALCZAK Michał B.D. # Z/1075/18 2023
1 6 e 3 1:58.56