Kędzierzyn-KoĽle 12.09.2020
Mistrzostwa Woj. Opolskiego LDK U14 i U16 w Rzutach i Skokach [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.01 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -0.3 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
2 2 s 1 13.06 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.3 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
3 3 s 1 13.79 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U16 OP -0.3 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
4 4 s 1 14.02 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -0.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
5 5 s 1 14.53 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -0.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
1 7 s 2 14.63 RYBICKA Oliwia UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -0.6 -- LDK!
2 8 s 2 14.73 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP -0.6 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł # , Z/5605/19 , 2023 LDK!
3 10 s 2 16.18 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -0.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 6 s 3 14.60 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
2 9 s 3 16.08 RAPIEJKO Zofia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP +0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1295/20 2022 BEZ LDK!
3 11 s 3 16.92 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP +0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
4 12 s 3 17.18 PODGÓRSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP +0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0524/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.38 PIEKORZ Milena LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3352/20 2020 2 LDK!
2 f 1 1.35 HASNY Agata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.05 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U16 OP +0.4 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
2 f 1 4.57 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP -0.4 V RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł # , Z/5605/19 , 2023 LDK!
3 f 1 4.42 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP +1.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
4 f 1 4.13 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
5 f 1 3.88 HASNY Agata MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +1.0 -- LDK!
6 f 1 3.80 SŁOWIK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +1.0 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/3778/20 2021 LDK!
7 f 1 NM PIEKORZ Milena LUKS Podium Kup 2006 U16 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3352/20 2020 2 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.90 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III LDK!
2 f 1 9.77 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
3 f 1 9.61 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2637/20 2023 LDK!
4 f 1 9.37 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
5 f 1 9.05 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP V # LDK!
6 f 1 7.21 WERESZCZYŃSKA Kamila LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2743/18 2020 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.88 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
2 f 1 28.73 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV # LDK!
3 f 1 23.31 WERESZCZYŃSKA Kamila LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2743/18 2020 BEZ LDK!
4 f 1 17.24 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław # Z/11088/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 32.48 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III LDK!
2 f 1 24.73 APANOWICZ Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP --
100 m M
1 s 1 11.29 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -0.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
2 s 1 12.48 SKIRZEWSKI Oskar MUKS Gim 2 Nysa 2006 U16 OP -0.1 V LDK!
3 s 1 13.17 BUJAK Bartosz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -0.1 -- LDK!
4 s 1 13.29 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -0.1 -- LDK!
5 s 1 13.34 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -0.1 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
6 s 1 15.10 SKOCZEŃ Filip MUKS Gim 2 Nysa 2005 U16 OP -0.1 -- LDK!
7 s 1 15.10 RAPIEJKO Jan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0525/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.85 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
2 f 1 1.70 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP -- DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
3 f 1 1.55 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
4 f 1 1.55 SYPOSZ Dawid UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- KOMAR Patryk
5 f 1 1.55 BUJAK Bartosz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -- LDK!
6 f 1 1.40 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.84 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP 0.0 II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
2 f 1 5.70 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
3 f 1 5.54 SKIRZEWSKI Oskar MUKS Gim 2 Nysa 2006 U16 OP 0.0 -- LDK!
4 f 1 5.39 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
5 f 1 5.11 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP 0.0 -- LDK!
6 f 1 4.10 RAPIEJKO Jan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0525/20 2022 LDK!
7 f 1 4.01 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.45 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
2 f 1 14.72 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP III DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
3 f 1 13.07 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP IV DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
4 f 1 12.31 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- LDK!
5 f 1 11.42 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
6 f 1 10.70 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
7 f 1 9.39 KRZYSZTANOWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2091/20 2020 LDK!
8 f 1 9.06 BAJA¦ Karol LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP -- LDK!
9 f 1 8.83 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
10 f 1 8.11 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.87 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
Dysk (1) M
1 f 1 40.58 BAJA¦ Karol LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP IV LDK!
2 f 1 33.21 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
3 f 1 26.09 KRZYSZTANOWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2091/20 2020 LDK!
4 f 1 25.07 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 58.67 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 53.97 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL I GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 f 1 46.86 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL II
4 f 1 42.99 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP III DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
5 f 1 42.85 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
6 f 1 37.76 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!
7 f 1 32.49 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 47.27 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL I BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1487820148468 sekund