Warszawa 26 - 27.09.2020
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza U18 oraz U20 [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.63 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.0 II B.D. LDK!
2 4 e 1 12.75 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -1.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
3 5 e 1 12.85 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.0 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
4 6 e 1 12.88 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -1.0 III RĄCZKA Paweł B.D. B.D. # Z/1754/17 2023
5 7 e 1 12.98 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
6 11 e 1 13.05 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.0 III LDK!
7 12 e 1 13.14 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -1.0 III RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
8 13 e 1 13.40 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U20 MZ -1.0 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023
1 3 e 2 12.72 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.5 II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
2 8 e 2 13.00 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -1.5 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 9 e 2 13.01 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -1.5 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
4 10 e 2 13.05 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -1.5 III MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
5 14 e 2 13.41 SZTEMBERG Julia UKS Kusy Warszawa 2003 U18 MZ -1.5 IV RADKE Karol Z/0528/20 2021 LDK!
6 15 e 2 13.43 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -1.5 IV
7 17 e 2 13.77 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.5 IV MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/4187/19 2022 LDK!
8 20 e 2 13.88 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -1.5 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2023
1 16 e 3 13.52 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -2.2 IV RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!
2 18 e 3 13.84 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -2.2 V BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
3 19 e 3 13.85 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -2.2 V PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
4 21 e 3 13.92 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -2.2 -- LDK!
5 24 e 3 14.31 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -2.2 -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2023 LDK!
6 28 e 3 14.81 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -2.2 -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2023 LDK!
7 30 e 3 15.36 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -2.2 -- B.D. Z/0681/20 2023
1 1 e 4 12.51 SZULC Monika SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -2.1 II
2 22 e 4 13.96 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -2.1 V OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
3 23 e 4 14.00 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -2.1 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
4 25 e 4 14.39 KUSY Roksana KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -2.1 V GOGOŁEK Marcin # Z/13638/21 2022 LDK!
5 26 e 4 14.57 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -2.1 --
6 27 e 4 14.75 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U16 MZ -2.1 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
7 29 e 4 15.22 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -2.1 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
1 f 1 12.87 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -3.5 III B.D. LDK!
2 f 1 13.03 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -3.5 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
3 f 1 13.09 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -3.5 III RĄCZKA Paweł B.D. B.D. # Z/1754/17 2023
4 f 1 13.18 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -3.5 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
5 f 1 13.36 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -3.5 IV RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
6 f 1 13.39 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -3.5 IV MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
7 f 1 13.40 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U20 MZ -3.5 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023
8 f 1 13.64 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -3.5 IV RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!
1 f 2 12.72 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -1.9 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
2 f 2 12.89 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.9 III LDK!
3 f 2 12.96 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -1.9 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
4 f 2 13.11 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -1.9 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
5 f 2 13.52 SZTEMBERG Julia UKS Kusy Warszawa 2003 U18 MZ -1.9 IV RADKE Karol Z/0528/20 2021 LDK!
6 f 2 13.59 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -1.9 IV
7 f 2 13.81 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -1.9 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2023
8 f 2 14.04 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.9 -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/4187/19 2022 LDK!
1 f 3 12.37 SZULC Monika SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -1.7 II
2 f 3 12.88 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.7 III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
3 f 3 13.77 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -1.7 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
4 f 3 13.86 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -1.7 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
5 f 3 13.90 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -1.7 V OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
6 f 3 13.96 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -1.7 -- LDK!
7 f 3 14.28 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.7 -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.35 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU -0.9 II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
2 2 s 1 25.67 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -0.9 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2023 3 LDK!
3 3 s 1 25.93 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.9 II B.D. LDK!
4 4 s 1 26.16 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -0.9 II RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
5 6 s 1 26.44 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -0.9 III LDK!
6 7 s 1 26.56 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U20 MZ -0.9 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023
7 9 s 1 26.85 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -0.9 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
8 10 s 1 26.97 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.9 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
1 8 s 2 26.72 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U18 MZ -0.5 III ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
2 11 s 2 27.07 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -0.5 III RĄCZKA Paweł B.D. B.D. # Z/1754/17 2023
3 12 s 2 27.16 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD -0.5 III JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
4 13 s 2 27.34 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -0.5 IV MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
5 14 s 2 27.39 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -0.5 IV RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!
6 15 s 2 27.39 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ -0.5 IV TOPOLEWSKI Maciej B.D. TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
7 17 s 2 27.63 SZTEMBERG Julia UKS Kusy Warszawa 2003 U18 MZ -0.5 IV RADKE Karol Z/0528/20 2021 LDK!
1 18 s 3 27.93 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -1.0 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
2 19 s 3 28.27 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -1.0 IV
3 20 s 3 28.38 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -1.0 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
4 21 s 3 28.51 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2023
5 23 s 3 28.95 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -1.0 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2023
6 24 s 3 29.09 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U16 MZ -1.0 V NISZTOR Stanisław LDK!
7 26 s 3 29.22 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -1.0 V OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
1 16 s 4 27.59 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ +1.1 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
2 22 s 4 28.83 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ +1.1 V BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
3 27 s 4 29.47 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ +1.1 --
4 30 s 4 30.42 DUSZA Izabela niest. Warszawa 1995 Sen MZ +1.1 -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
5 32 s 4 30.77 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.1 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
6 34 s 4 31.20 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +1.1 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
7 35 s 4 31.60 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ +1.1 -- LDK!
8 36 s 4 32.01 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ +1.1 -- B.D. 2
1 5 s 5 26.41 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.3 III WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023
2 25 s 5 29.14 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ +0.3 V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
3 28 s 5 29.52 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa # 2005 U16 MZ +0.3 V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4300/20 2023
4 29 s 5 29.80 CZARNOCKA Gabriela MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +0.3 -- B.D. Z/1240/20 2021
5 31 s 5 30.67 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ +0.3 --
6 33 s 5 31.05 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.3 -- B.D. Z/0681/20 2023
7 37 s 5 35.32 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Sen KP +0.3 -- B.D. BEZ
400 m K
1 1 s 1 56.54 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023
2 2 s 1 56.61 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U20 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
3 3 s 1 58.22 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
4 4 s 1 58.53 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
5 5 s 1 60.78 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U18 MZ III ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
6 9 s 1 62.90 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
7 10 s 1 63.00 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U20 MZ IV PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2023 LDK!
1 6 s 2 61.28 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ III B.D. #
2 7 s 2 62.31 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2023
3 12 s 2 64.27 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA IV MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2023
4 14 s 2 64.83 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2023 LDK!
5 15 s 2 66.00 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- SKORUPSKI Szymon B.D. Z/3156/16 2022
6 19 s 2 67.86 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2023
7 20 s 2 67.92 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
1 13 s 3 64.81 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
2 21 s 3 69.04 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!
3 22 s 3 69.37 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
4 24 s 3 70.34 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
5 25 s 3 70.84 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2023 LDK!
6 26 s 3 72.19 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4302/20 2023 LDK!
7 27 s 3 77.01 KŁYSZEWSKA Michalina KU AZS SGH w Warszawie 2000 U23 MZ -- B.D.
1 8 s 4 62.71 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
2 11 s 4 63.48 KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 U20 MZ IV B.D. Z/2646/20 2023
3 16 s 4 66.16 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U16 MZ V NISZTOR Stanisław LDK!
4 17 s 4 66.83 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa # 2005 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4300/20 2023
5 18 s 4 67.80 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/2713/20 2023
6 23 s 4 69.67 RÓŻAŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:16.27 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2023
2 2 s 1 2:18.06 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ III B.D. #
3 3 s 1 2:19.11 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
4 4 s 1 2:20.59 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ III PARADOWSKA Renata # Z/1874/18 2023 4 LDK!
5 6 s 1 2:22.91 KANDER Paulina OKS Start Otwock 2003 U18 MZ III LDK!
6 7 s 1 2:26.80 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ IV LDK!
7 9 s 1 2:27.83 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2023 3
1 5 s 2 2:22.91 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK!
2 8 s 2 2:27.75 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ IV LDK!
3 10 s 2 2:27.99 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock # 1997 Sen MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2023
4 11 s 2 2:37.42 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
5 12 s 2 2:37.50 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
6 13 s 2 2:44.77 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Sen KP -- B.D. BEZ
7 14 s 2 2:58.66 KŁYSZEWSKA Michalina KU AZS SGH w Warszawie 2000 U23 MZ -- B.D.
8 15 s 2 3:03.69 GŁODEK Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- #
1500 m K
1 1 s 1 4:49.85 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 4:57.31 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
3 3 s 1 4:58.25 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U18 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
4 4 s 1 5:04.33 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2023 LDK!
5 5 s 1 5:42.42 SOBIECH Alicja OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2760/19 2021
6 6 s 1 5:46.07 ZEMBRZUSKA Paulina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ --
7 7 s 1 5:47.31 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Sen KP -- B.D. BEZ
5000 m K
1 1 s 1 20:41.82 HASS-KALITA Joanna Anna MKS Syrena Warszawa 1975 Masters MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4023/21 2022 LDK!
2 2 s 1 20:47.80 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ IV
3 3 s 1 21:19.06 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- OLEJNIK Tomasz # Z/4998/19 2023 LDK!
4 4 s 1 23:45.94 KUCHARSKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.55 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ +0.6 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
  s 1 DNF WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.6 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.02 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +0.6 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
2 2 s 1 16.19 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ +0.6 III
  s 1 DNF JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ +0.6 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
400 m pł K K
1 1 s 1 66.17 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!
2 2 s 1 68.38 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ III
3 3 s 1 76.57 JABŁOŃSKA Natalia GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
2000 m prz K
1 s 1 7:28.80 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
2 s 1 9:41.89 ZIELIŃSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.08 ŻUROWSKA Julia
NOWAKOWSKA Marcelina
MASZKIEWICZ Maja
LIPIŃSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 2001
2002
2001
2001
U20 MAZ -- RĄCZKA Paweł B.D. B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/1754/17
Z/2149/16
Z/2152/16
Z/2758/17
2023
2023
2022
2023




2 2 s 1 51.33 ŁUCJANEK Zofia
POLANOWSKA Nina
SIENKIEWICZ Marianna
MAREK Justyna
AKL Ursynów Warszawa 2004
2003
2003
2003
U18 MAZ --
JENDRYCH Marek
KĘDZIORA Robert B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/5423/18
Z/3635/18
2023
2023
4


3 3 s 1 52.17 ZDUNOWSKA Marta
WIDULIŃSKA Wiktoria
KWASIBORSKA Julia
CHOJNACKA Klaudia
MKS Bank BS Płońsk 2003
2003
2004
2003
U18 MAZ -- MARKOWSKI Arkadiusz
ZABOROWSKI Marcin
MAJEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew
Z/2345/19
2023
5
5
3
3
4 4 s 1 53.21 BUCZEK Kinga
JACKIEWICZ Maja
PIOTROWSKA Klaudia
WOŹNIAK Paulina
UKS LA Basket Warszawa 2003
2004
2004
2004
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona

BOROŃ Adam
Z/0343/17
Z/4737/19
Z/0811/20
2022
2021
2023
4


5 5 s 1 57.34 DEREZIŃSKA Hanna
WĄSOWSKA Aleksandra
MULTAN Julianna
WIERZCHOWSKA Maja
SRS Kondycja Piaseczno 2004
2004
2004
2004
U18 MAZ --
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKA Renata
PARADOWSKI Wiesław
Z/1687/20
Z/1874/18
Z/1878/18
2023
2023
2023

4
5
Wzwyż K
1 f 1 1.50 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
2 f 1 1.45 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
3 f 1 1.45 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
4 f 1 1.40 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
5 f 1 1.40 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
6 f 1 1.35 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK! 62
7 f 1 1.25 DUSZA Izabela niest. Warszawa 1995 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
8 f 1 1.20 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.30 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I LDK!
1 f 1 3.31 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK! 145
2 f 1 2.60 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ IV REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!
2 f 1 3.20 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ II LDK!
3 f 1 2.40 STASZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/5371/19 2021
3 f 1 2.80 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
4 f 1 2.20 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023 83
4 f 1 2.40 KEMPISTY Małgorzata AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil # LDK!
5 f 1 2.40 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
6 f 1 2.00 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
  f 1 NM SZPURA Julia KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- FROŃCZUK Rafał GĘBSKI Adam , Z/0030/17 , 2021 LDK!
W dal K
1 f 1 5.25 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD +0.6 III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
2 f 1 5.16 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +1.8 III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 f 1 5.06 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +3.2 IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!
4 f 1 5.04 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.7 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
5 f 1 5.04 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ +1.9 IV LDK!
6 f 1 4.93 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
7 f 1 4.91 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ +2.9 IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
8 f 1 4.64 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ +1.9 --
9 f 1 4.59 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 -- LDK!
10 f 1 4.47 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +2.0 --
11 f 1 4.41 SIENNICKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ +2.1 --
12 f 1 4.40 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.0 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
1 f 2 4.42 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U16 MZ +0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
2 f 2 4.32 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa # 2005 U16 MZ +2.3 -- #
3 f 2 4.07 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ +3.8 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
4 f 2 3.28 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ +2.9 -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.59 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -1.3 IV ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
2 f 1 10.42 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.7 IV ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
3 f 1 10.24 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -0.6 IV
4 f 1 10.08 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -0.1 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
5 f 1 9.01 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -1.6 --
6 f 1 8.15 DUSZA Izabela niest. Warszawa 1995 Sen MZ -0.6 -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
  f 1 NM BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.83 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
2 f 1 11.35 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
3 f 1 10.91 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV # LDK!
4 f 1 9.95 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
5 f 1 9.83 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U16 MZ IV # LDK!
6 f 1 9.54 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
7 f 1 9.33 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5
8 f 1 8.64 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
9 f 1 8.48 GÓRNIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
  f 1 NM WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.05 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
2 f 1 10.69 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
3 f 1 9.45 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ IV
4 f 1 9.44 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
5 f 1 8.47 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
6 f 1 7.06 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa # 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
Dysk (1) K
1 f 1 40.93 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2023 3
2 f 1 38.38 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
3 f 1 31.49 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
4 f 1 30.10 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 2
5 f 1 29.98 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ IV SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK!
6 f 1 29.93 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ -- NISZTOR Stanisław
7 f 1 26.98 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2023 LDK! 87
8 f 1 23.73 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ -- # LDK!
9 f 1 21.19 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U16 MZ -- # LDK!
10 f 1 14.95 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4
Młot (3) K
1 f 1 52.36 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II GÓRA Marcin Z/2464/20 2023
2 f 1 48.64 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ II ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4
3 f 1 46.20 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5
4 f 1 36.98 KRAJEWSKA Karolina AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ IV B.D. 3 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 55.29 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK!
2 f 1 40.27 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ III ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2022 2 LDK!
3 f 1 20.69 NOCEK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 37.22 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
2 f 1 36.98 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U18 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2023 4 LDK!
3 f 1 34.73 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
4 f 1 31.29 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2023 LDK!
5 f 1 28.22 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- # LDK!
6 f 1 27.43 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
7 f 1 24.53 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
8 f 1 21.57 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
9 f 1 18.69 GÓRNIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
10 f 1 16.71 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 27.43 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
2 f 2 24.15 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom # 2007 U14 MZ -- DMP U20 B.D. # Z/2054/20 2023 LDK! 55
Oszczep (600) K
1 f 1 29.88 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
2 f 1 23.98 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 f 1 19.27 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa # 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
1 f 2 26.94 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
2 f 2 25.03 WALCZAK Malwina RLTL ZTE Radom 2002 U20 MZ --
100 m M
1 1 e 1 11.00 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U20 MZ -1.1 II ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
2 2 e 1 11.12 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -1.1 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 3 e 1 11.28 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.1 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
4 4 e 1 11.39 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ -1.1 III ADAMSKI Robert NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2023
5 5 e 1 11.59 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -1.1 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
6 6 e 1 11.64 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ -1.1 III B.D.
7 7 e 1 11.73 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -1.1 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
8 34 e 1 18.64 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.1 -- ADAMCZYK Dariusz LDK!
1 8 e 2 11.95 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -1.1 -- B.D. BEZ
2 10 e 2 12.02 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.1 IV #
3 11 e 2 12.08 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ -1.1 IV CZYŻ Maciej Z/1921/16 2023 BEZ
4 12 e 2 12.09 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -1.1 IV RADKE Karol Z/4728/18 2021 LDK!
5 13 e 2 12.16 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -1.1 IV BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
6 14 e 2 12.24 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -1.1 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
7 22 e 2 12.69 SOCHACZEWSKI Jakub Mazovia ProActiv Ciechanów 2005 U16 MZ -1.1 V PAJEWSKI Tomasz Z/3732/20 2020
8 23 e 2 12.69 TURKIEWICZ Karol UKS 55 Łódź 1998 U23 LD -1.1 -- B.D.
1 9 e 3 11.98 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL -1.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
2 16 e 3 12.34 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -1.8 --
3 17 e 3 12.42 WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -1.8 -- LDK!
4 18 e 3 12.54 SUŁECKI Błażej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.8 V LDK!
5 20 e 3 12.63 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -1.8 --
6 24 e 3 12.69 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -1.8 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2023 LDK!
7 21 e 3 12.69 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.8 -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
8 26 e 3 13.11 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -1.8 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023 62
1 15 e 4 12.25 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL -1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
2 19 e 4 12.58 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -1.5 V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2023
3 25 e 4 12.91 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ -1.5 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
4 28 e 4 13.19 OGÓREK Wojciech UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -1.5 -- LDK!
5 31 e 4 13.88 WESOŁOWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -1.5 -- #
1 27 e 5 13.17 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ +0.1 -- #
2 29 e 5 13.38 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ +0.1 -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
3 30 e 5 13.57 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +0.1 -- # LDK!
4 32 e 5 13.89 OLIWKOWSKI Piotr UKS Młodzik Warszawa 2004 U18 MZ +0.1 -- RONEK-GLIWA Aneta RADKE Karol RADKE Karol , Z/4549/18 , 2021 LDK!
5 33 e 5 13.91 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ +0.1 -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2023 BEZ
1 f 1 11.06 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U20 MZ -0.8 II ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!
2 f 1 11.20 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -0.8 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 f 1 11.32 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.8 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
4 f 1 11.73 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -0.8 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
5 f 1 12.00 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ -0.8 IV CZYŻ Maciej Z/1921/16 2023 BEZ
6 f 1 12.16 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.8 IV BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
7 f 1 12.31 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -0.8 -- RADKE Karol Z/4728/18 2021 LDK!
1 f 2 11.64 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ -3.9 III ADAMSKI Robert NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2023
2 f 2 11.82 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -3.9 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
3 f 2 12.20 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -3.9 IV #
4 f 2 12.51 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -3.9 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
5 f 2 12.58 WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -3.9 -- LDK!
6 f 2 12.60 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -3.9 --
7 f 2 12.77 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -3.9 --
8 f 2 13.08 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -3.9 -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
1 f 3 11.80 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ -1.5 -- B.D.
2 f 3 12.09 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -1.5 -- B.D. BEZ
3 f 3 12.22 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL -1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
4 f 3 12.47 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL -1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
5 f 3 12.67 SUŁECKI Błażej RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -1.5 V LDK!
6 f 3 12.72 TURKIEWICZ Karol UKS 55 Łódź 1998 U23 LD -1.5 -- B.D.
7 f 3 12.80 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -1.5 -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2023
8 f 3 13.26 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ -1.5 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
200 m M
1 1 s 1 22.38 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +0.6 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
2 2 s 1 22.52 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ +0.6 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 4 s 1 23.04 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ +0.6 III ADAMSKI Robert NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2023
4 5 s 1 23.16 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U18 MZ +0.6 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
5 6 s 1 23.17 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.6 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
6 8 s 1 23.30 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ +0.6 III B.D.
7 9 s 1 23.55 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ +0.6 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
8 11 s 1 23.63 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +0.6 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
1 3 s 2 22.93 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ +0.7 III ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!
2 7 s 2 23.25 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ +0.7 III RADKE Karol Z/2053/15 2021 3 LDK!
3 10 s 2 23.56 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ +0.7 III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
4 12 s 2 23.80 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ +0.7 IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
5 14 s 2 24.06 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 2002 U20 MZ +0.7 IV RADKE Karol LDK!
6 15 s 2 24.10 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM +0.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2023 4 LDK!
7 17 s 2 24.51 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +0.7 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
8 18 s 2 24.62 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ +0.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2020 BEZ
1 16 s 3 24.23 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U18 MZ -0.5 IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
2 19 s 3 25.06 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.5 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK! 77
3 20 s 3 25.14 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -0.5 -- RADKE Karol Z/4728/18 2021 LDK!
4 22 s 3 25.43 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -0.5 --
5 23 s 3 25.68 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.5 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
6 27 s 3 26.15 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
7 28 s 3 26.19 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -0.5 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
1 21 s 4 25.37 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -1.1 V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2023
2 25 s 4 25.96 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -1.1 -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2023
3 26 s 4 26.09 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.1 -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
4 30 s 4 27.70 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -1.1 -- BOROŃ Adam # Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
5 32 s 4 29.98 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 1994 Sen SL -1.1 -- B.D. BEZ
6 33 s 4 30.42 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -1.1 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 13 s 5 24.01 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -0.7 IV
2 24 s 5 25.84 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa # 1999 U23 MZ -0.7 -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021
3 29 s 5 26.89 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ -0.7 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
4 31 s 5 28.24 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ -0.7 -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2023
5 34 s 5 32.67 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -0.7 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.59 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2023
2 2 s 1 49.75 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Masters MZ II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
3 3 s 1 50.19 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U20 MZ II B.D. Z/0546/19 2021
4 4 s 1 50.40 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ II ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
5 5 s 1 51.21 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa # 2001 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
6 6 s 1 51.40 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
7 7 s 1 51.47 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD III B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
8 8 s 1 52.12 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
1 s 2 52.44 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
2 s 2 54.22 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
3 s 2 54.93 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
4 s 2 55.14 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
5 s 2 56.10 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0282/19 2023
6 s 2 56.20 SZYMAJDA Marcin niest. Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. BEZ
7 s 2 59.28 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U16 MZ -- LDK!
8 s 2 59.29 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021
1 s 3 56.86 SAŁACH Michał niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D.
2 s 3 57.52 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2023 LDK!
3 s 3 59.03 LEWCZUK Bartosz KU AZS SGGW Warszawa 1999 U23 MZ -- B.D. B.D.
4 s 3 59.27 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2023 BEZ
5 s 3 61.51 MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
6 s 3 62.39 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
7 s 3 67.99 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
800 m M
1 2 s 1 1:53.82 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 3 s 1 1:54.06 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023
3 4 s 1 1:55.66 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
4 6 s 1 2:00.92 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U20 MZ III PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
5 7 s 1 2:01.22 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ III ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
6 9 s 1 2:01.58 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. # , Z/3905/16 , 2023
7 11 s 1 2:03.75 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
1 8 s 2 2:01.35 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
2 12 s 2 2:04.03 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 1997 Sen PM -- B.D. BEZ
3 13 s 2 2:05.05 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
4 14 s 2 2:06.93 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
5 15 s 2 2:07.49 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
6 18 s 2 2:11.41 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
7 21 s 2 2:14.88 ŻAK Kamil AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
8 22 s 2 2:18.22 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2023 LDK!
9 23 s 2 2:19.32 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
1 1 s 3 1:53.58 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
2 5 s 3 2:00.84 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź # 1992 Sen LD III B.D.
3 10 s 3 2:02.37 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 1993 Sen MZ -- CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
4 16 s 3 2:07.59 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
5 17 s 3 2:11.31 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0282/19 2023
6 19 s 3 2:14.52 BARAŃCZUK Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/5431/19 2022
7 20 s 3 2:14.77 SAŁACH Michał niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D.
8 24 s 3 2:27.35 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U16 MZ -- LDK!
1000 m M
1 s 1 2:43.08 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --
  s 1 DNF KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL -- LDK!
1500 m M
1 s 1 4:01.53 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1989 Sen MZ II B.D. B.D. # , Z/4811/19 , 2023
2 s 1 4:03.55 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. # , Z/3905/16 , 2023
3 s 1 4:03.64 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 1993 Sen MZ III CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
4 s 1 4:06.43 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
5 s 1 4:07.71 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2002 U20 MZ III PAWELEC Dariusz Z/1994/19 2022 4 LDK!
6 s 1 4:08.52 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
7 s 1 4:08.65 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2023 3 LDK!
8 s 1 4:11.71 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź # 1992 Sen LD III B.D.
9 s 1 4:13.04 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 1997 Sen PM -- B.D. BEZ
10 s 1 4:13.41 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 2003 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata # Z/1877/18 2021 5 LDK!
11 s 1 4:14.66 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
12 s 1 4:15.11 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1980 Masters PD -- B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
13 s 1 4:15.76 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2023
14 s 1 4:33.88 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
15 s 1 4:34.46 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2023
3000 m M
1 s 1 8:53.54 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U20 III B.D. SZAŁACH Krzysztof B.D. # , Z/2827/16 , 2023
2 s 1 8:54.86 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
3 s 1 9:04.43 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2021
4 s 1 9:12.48 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 Sen ZP III B.D. # 2
5 s 1 9:28.29 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2023 BEZ LDK!
6 s 1 9:34.35 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1980 Masters PD -- B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
7 s 1 9:46.71 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/2282/19 2021
8 s 1 10:03.34 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2023 BEZ LDK!
9 s 1 10:24.01 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
10 s 1 10:25.70 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
11 s 1 10:47.52 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
12 s 1 12:08.54 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021
13 s 1 12:11.32 ŚWIADKOWSKI Dawid KU AZS SGH w Warszawie 2000 U23 MZ -- B.D.
  s 1 DNF MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2023
  s 1 DNF ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
5000 m M
1 1 s 1 15:33.87 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ III
2 2 s 1 15:56.11 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno # 2001 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2021
3 3 s 1 16:11.18 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III
4 4 s 1 16:30.15 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ IV PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2023 5 LDK!
5 5 s 1 18:12.42 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ --
  s 1 DNF ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 2001 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2020 4
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.21 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -0.4 III ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.23 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.4 -- #
3 3 s 1 18.83 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
4 4 s 1 21.01 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.4 -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.78 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -0.4 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
2 2 s 1 17.08 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 IV #
110 m pł M
1 1 s 1 16.12 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -0.4 III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.24 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
2 s 1 60.33 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 s 1 66.20 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
400 m pł M
1 s 1 55.88 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ II ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!
2 s 1 58.20 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
  s 1 DNF BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U23 MZ -- B.D. 3
2000 m prz M
1 s 1 6:08.41 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
2 s 1 6:08.50 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ --
3 s 1 6:23.26 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U20 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2023 3
4 s 1 6:23.29 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U18 PM III LDK!
5 s 1 7:30.38 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2023
4x100 m M
1 1 s 1 45.77 SUCHOROWSKI Jan
CHUDAK Franciszek
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2001
2001
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
Z/1530/19
Z/4214/15
Z/4218/15
Z/2641/16
2023
2023
2023
2023

3

2
2 5 s 1 45.92 FRYC Krzysztof
ŁAGODZIŃSKI Krzysztof
SZKOPAŃSKI Jakub
TURKIEWICZ Karol
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1999
1992
1996
1998
Sen MAZ -- GĄSIEWSKI Artur B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3068/17
2023


BEZ

3 3 s 1 47.14 BIELECKI Dominik
GARSTECKI Mikołaj
DĄBROWSKI Aleksander
KOZAK Jakub
KU AZS SGH w Warszawie 1996
2000
2000
1997
Sen MAZ -- B.D. B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
BEZ


BEZ
4 4 s 1 47.90 POULAIN Kamil
PŁASKOWICKI Damian
KRUSCHE Konrad
KIERSKI Jan
KU AZS Politechniki Warszawskiej 1998
2000
2001
1994
Sen MAZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia
B.D.
B.D. DAMSZEL Tomasz
B.D.
, Z/3372/15
, Z/10829/21
, 2023
, 2023



BEZ
5 2 s 1 48.84 CYDEJKO Szymon
GÓJSKI Krzysztof
LESZCZYŃSKI Mateusz
KOĆ Michał
MKS Pogoń Siedlce 2003
2003
2003
2004
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1417/17
Z/4026/18
Z/1419/17
Z/4027/18
2022
2020
2021
2021
3
BEZ

5
  s 1 DNF ZWOLSKI Maciej
WIELOSZ Mikołaj
SZRAJNER Gustaw
KAMIONEK Patryk
UKS LA Basket Warszawa 2004
2004
2003
2004
U18 MAZ -- BOROŃ Adam

BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/1598/19
Z/4751/19
Z/3569/18
2023
2022
2023


BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III #
2 f 1 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
3 f 1 1.60 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- # LDK!
4 f 1 1.55 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2023 LDK!
5 f 1 1.55 LIZOŃ Rafał KU AZS SGH w Warszawie 1999 U23 MZ -- B.D.
5 f 1 1.55 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ --
7 f 1 1.55 SUWAŁA Mateusz MLKL Płock 2003 U18 MZ --
8 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
9 f 1 1.50 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ --
Tyczka M
1 f 1 3.00 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 2.80 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ --
3 f 1 2.80 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
4 f 1 2.40 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
  f 1 NM BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
  f 1 NM ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.60 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +2.7 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!
2 f 1 6.51 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ +2.1 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
3 f 1 6.22 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ +2.1 IV LDK!
4 f 1 6.21 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U23 MA +1.9 -- B.D.
5 f 1 6.19 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ +2.5 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 6.12 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U18 MZ +2.0 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
7 f 1 5.99 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.6 IV #
8 f 1 5.84 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL +2.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
9 f 1 5.81 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
10 f 1 5.74 SZYMAJDA Marcin niest. Warszawa 1993 Sen MZ +2.4 -- B.D. BEZ
11 f 1 5.69 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ +1.8 -- #
12 f 1 5.24 LIZOŃ Rafał KU AZS SGH w Warszawie 1999 U23 MZ +1.4 -- B.D.
13 f 1 5.03 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.8 -- # LDK!
14 f 1 4.81 SUWAŁA Mateusz MLKL Płock 2003 U18 MZ +1.5 --
1 f 2 5.67 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ +1.8 V NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2023 LDK!
2 f 2 5.20 OGÓREK Wojciech UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +1.9 -- LDK!
3 f 2 5.06 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ +1.8 -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2023 BEZ
4 f 2 4.50 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +0.5 -- # LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.61 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U23 MA +0.9 -- B.D.
2 f 1 11.59 KRUSCHE Konrad AKL Ursynów Warszawa # 2001 U20 MZ -0.4 -- B.D. DAMSZEL Tomasz # , Z/10829/21 , 2023
3 f 1 11.39 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -0.6 -- B.D. BEZ
4 f 1 11.08 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 1994 Sen SL -1.0 -- B.D. BEZ
5 f 1 10.77 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -0.8 -- #
6 f 1 10.44 MIANOWSKI Dawid GKS Wilga Garwolin 2005 U16 MZ +0.4 --
7 f 1 10.43 TURKIEWICZ Karol UKS 55 Łódź 1998 U23 LD 0.0 -- B.D.
Kula (5) M
1 f 1 14.54 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ III
2 f 1 13.24 WALENDA Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ IV
3 f 1 12.97 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV
4 f 1 12.95 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
5 f 1 11.99 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
6 f 1 11.48 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 15.56 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ II GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2023 LDK!
2 f 1 11.75 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2023
3 f 1 9.25 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.26 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
2 f 1 37.33 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!
3 f 1 34.68 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
4 f 1 28.93 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
5 f 1 27.01 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ --
6 f 1 24.23 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.56 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ III LDK!
2 f 1 38.99 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ III GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2023 LDK!
3 f 1 33.94 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
4 f 1 31.27 MORAWSKI Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2001 U20 MZ -- KAMIŃSKI Damian
5 f 1 30.39 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2023
6 f 1 30.15 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2023
Dysk (2) M
1 f 1 41.06 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
Młot (4) M
1 f 1 46.76 PIĄCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2023
Młot (6) M
1 f 1 59.91 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2023
2 f 1 42.66 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 47.66 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2023 LDK!
2 f 1 37.27 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
3 f 1 27.61 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 60.96 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1
2 2 f 1 55.14 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. # Z/2310/16 2023
3 3 f 1 52.60 KRUSCHE Konrad AKL Ursynów Warszawa # 2001 U20 MZ III B.D. DAMSZEL Tomasz # , Z/10829/21 , 2023
4 4 f 1 49.02 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 1998 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz # Z/0395/15 2021 3
5 5 f 1 39.50 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV
6 6 f 1 38.10 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 1994 Sen SL -- B.D. BEZ
7 7 f 1 35.40 MORAWSKI Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2001 U20 MZ -- KAMIŃSKI Damian
8 8 f 1 31.26 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ --
9 9 f 1 27.00 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
10 10 f 1 20.75 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.053344964981 sekund