Łódź 05 - 06.09.2020
XXVI FINAŁ Czwartków Lekkoatletycznych
60 m K
1 5 e 1 8.45 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
2 7 e 1 8.49 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U14 WP 0.0 -- CZERNIAK Przemysław # Z/1694/20 2024 LDK!
3 24 e 1 9.04 KACZOR Amelia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U14 OP 0.0 -- # LDK!
4 35 e 1 9.52 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 2007 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek BEZ LDK!
1 2 e 2 8.22 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB 0.0 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2024 LDK!
2 6 e 2 8.45 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U14 WN 0.0 -- B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2023 LDK!
3 13 e 2 8.61 JAWORSKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD 0.0 -- # LDK!
1 4 e 3 8.36 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
2 9 e 3 8.52 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin # 2007 U14 ZP 0.0 -- IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2023 LDK!
3 14 e 3 8.61 PYTLAK Nikola PZS Gontyniec Chodzież 2007 U14 WP 0.0 -- LDK!
4 15 e 3 8.63 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce # 2007 U14 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024
5 17 e 3 8.69 MOCARSKA Weronika niest. Toruń 2007 U14 KP 0.0 --
6 21 e 3 8.82 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
2 25 e 4 9.05 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U14 OP 0.0 -- PIERÓG Paweł # Z/9269/21 2024 LDK!
4 29 e 4 9.22 GARSZTKA Nadia UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP 0.0 -- LDK!
5 30 e 4 9.28 ZYGOŃ Aleksandra UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
6 31 e 4 9.30 WNUK Bianka AZS Łódź 2007 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
1 3 e 5 8.25 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!
2 12 e 5 8.61 STANISZEWSKA Nadia niest. Poznań 2007 U14 WP 0.0 --
3 18 e 5 8.70 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U14 WP 0.0 -- LDK!
4 22 e 5 8.84 BIELAWIAK Julia PZS Gontyniec Chodzież 2007 U14 WP 0.0 -- LDK!
5 26 e 5 9.06 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U14 WP 0.0 -- # LDK!
6 32 e 5 9.31 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
7 33 e 5 9.33 MATYKA Joanna CSiR Susz 2007 U14 WN 0.0 -- LDK!
1 1 e 6 8.13 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!
2 8 e 6 8.50 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP 0.0 -- LDK!
3 10 e 6 8.53 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
4 11 e 6 8.58 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
5 19 e 6 8.73 KUKLIŃSKA Małgorzata MMKS Gdańsk 2007 U14 PM 0.0 -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1808/20 , 2022 LDK!
6 20 e 6 8.74 WOŹNIAK Ola niest. Gdańsk 2007 U14 PM 0.0 -- B.D. BEZ
7 39 e 6 10.07 JANKOWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN 0.0 -- POLKOWSKA Martyna # LDK!
1 1 e 7 8.28 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 5 e 7 8.70 MAZURKIEWICZ Adrianna WLKS Nowe Iganie # 2008 U14 MZ 0.0 -- GĄSIOROWSKI Tadeusz # Z/4484/22 2022 LDK!
3 6 e 7 8.75 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
4 8 e 7 8.79 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
1 2 e 8 8.45 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
2 7 e 8 8.75 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ 0.0 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
3 10 e 8 8.85 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
5 21 e 8 9.38 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 2008 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2022 LDK!
6 28 e 8 9.54 ZYŚK Amelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ 0.0 -- SZUSTER Katarzyna LDK!
7 34 e 8 9.95 BISKUPSKA Helena CSiR Susz 2008 U14 WN 0.0 -- LDK!
2 15 e 9 9.01 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP 0.0 -- LDK!
3 18 e 9 9.13 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0084/22 2024 LDK!
5 22 e 9 9.39 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
6 24 e 9 9.43 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2023 LDK!
1 4 e 10 8.67 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
2 9 e 10 8.82 MATERNIK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U14 WP 0.0 -- # LDK!
4 23 e 10 9.40 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
1 3 e 11 8.61 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP 0.0 -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2024 LDK!
2 11 e 11 8.88 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
3 13 e 11 8.91 KOPYŁEK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/0270/23 , 2024 LDK!
4 17 e 11 9.10 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
5 25 e 11 9.44 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz # BEZ LDK!
6 26 e 11 9.46 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP 0.0 -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
8 35 e 11 10.41 MIKOŁAJCZAK Maja BOSiR Barcin 2008 U14 KP 0.0 -- LDK!
1 1 e 12 8.26 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP 0.0 -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
4 18 e 12 9.75 KASICA Oliwia UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP 0.0 -- LDK!
5 21 e 12 9.80 DANIELCZYK Lena BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
1 2 e 13 8.58 RUS Maja AZS Łódź 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
2 5 e 13 8.97 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
4 11 e 13 9.42 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U12 WN 0.0 -- #
6 23 e 13 10.17 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U12 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2023 LDK!
1 4 e 14 8.90 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2024 LDK!
2 8 e 14 9.28 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie # 2009 U12 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/9404/21 2024 LDK!
3 13 e 14 9.54 TAMULONEK Julia UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP 0.0 -- LDK!
4 16 e 14 9.56 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U12 OP 0.0 -- LDK!
1 3 e 15 8.82 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1121/20 2024 LDK!
3 12 e 15 9.51 WIELGOS Laura UKB Szubin # 2009 U12 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2023 LDK!
4 14 e 15 9.54 RÓJ Alicja KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
5 15 e 15 9.56 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2023 LDK!
6 19 e 15 9.75 STAŃCZAK Urszula MKS Polonia Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/0021/24 2024 LDK!
1 f 1 8.13 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!
2 f 1 8.21 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!
3 f 1 8.33 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB 0.0 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2024 LDK!
4 f 1 8.48 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U14 WP 0.0 -- CZERNIAK Przemysław # Z/1694/20 2024 LDK!
5 f 1 8.52 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U14 WN 0.0 -- B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2023 LDK!
6 f 1 8.53 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
7 f 1 8.59 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 8.68 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP 0.0 -- LDK!
1 f 2 8.27 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 f 2 8.43 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 f 2 8.46 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP 0.0 -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2024 LDK!
4 f 2 8.68 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
5 f 2 8.88 MAZURKIEWICZ Adrianna WLKS Nowe Iganie # 2008 U14 MZ 0.0 -- GĄSIOROWSKI Tadeusz # Z/4484/22 2022 LDK!
6 f 2 8.89 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ 0.0 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
7 f 2 8.92 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
8 f 2 8.93 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
1 f 3 8.08 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP 0.0 -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 f 3 8.59 RUS Maja AZS Łódź 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
3 f 3 8.87 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1121/20 2024 LDK!
4 f 3 8.92 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
5 f 3 9.14 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie # 2009 U12 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/9404/21 2024 LDK!
6 f 3 24.50 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2024 LDK!
300 m K
1 7 e 1 46.48 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
2 10 e 1 47.01 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
3 17 e 1 48.39 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
4 23 e 1 50.25 OSTASZYN Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U14 OP -- # LDK!
6 26 e 1 51.30 KRAWCZYK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- # LDK!
1 2 e 2 44.67 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP III OBERLAN Paulina # 4 LDK!
2 12 e 2 47.32 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2007 U14 SL V ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 15 e 2 48.16 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U14 KP V KARNAS Zbigniew # Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
4 20 e 2 49.40 KACA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 1 e 3 44.30 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2024 BEZ
2 4 e 3 44.78 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
3 5 e 3 45.16 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP IV WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
4 14 e 3 47.74 ZAWISZA Emilia niest. Olsztyn 2007 U14 WN V
6 22 e 3 49.70 FICYGOWSKA Aleksandra KL Lumel Zielona Góra # 2007 U14 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir # Z/13673/21 2023 LDK!
1 3 e 4 44.70 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań # 2007 U14 WP III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
2 9 e 4 46.88 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN V POLKOWSKA Martyna # LDK!
3 13 e 4 47.61 JASTRZĘBSKA Sylwia WLKS Nowe Iganie # 2007 U14 MZ V CHOJECKI Daniel # Z/9405/21 2022 LDK!
4 18 e 4 48.60 LIPOWICZ Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2007 U14 WP -- LDK!
1 6 e 5 45.38 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U14 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
2 8 e 5 46.87 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!
3 11 e 5 47.02 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice # 2007 U14 SL V ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!
5 19 e 5 48.95 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- LDK!
6 28 e 5 53.05 JEFIMIK Julia niest. Gdańsk 2007 U14 PM -- B.D. KRYSTECKI Krzysztof
1 3 e 6 45.81 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
2 9 e 6 48.22 NOSEK Maja UKS Atos Woźnice # 2008 U14 WN V BRODOWSKI Wojciech # Z/4212/23 2024 LDK!
3 16 e 6 51.03 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2024 LDK!
4 18 e 6 51.87 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
1 1 e 7 44.40 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
2 4 e 7 46.41 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP IV ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2023 BEZ LDK!
3 11 e 7 49.32 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3819/19 2024 LDK!
4 12 e 7 49.57 SOŚNIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- LDK!
5 13 e 7 49.65 KUBACZ Anna UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
6 15 e 7 50.49 LITKE Olga PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/11314/21 2023 LDK!
7 17 e 7 51.72 KOSARSKA Laura MKS Agros Chełm # 2008 U14 LU -- SZKODA Piotr LDK!
1 2 e 8 44.43 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD III GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
2 6 e 8 47.38 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
3 7 e 8 47.40 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023 LDK!
4 10 e 8 48.99 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila # Z/0271/20 2024 LDK!
5 19 e 8 52.86 TRYBA Oliwia PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8634/21 2023 LDK!
6 20 e 8 54.69 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- # LDK!
1 5 e 9 47.12 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN V SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
2 8 e 9 47.59 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U14 PM V DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
3 14 e 9 49.77 ZDANOWICZ Nikola UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- LDK!
1 2 e 10 47.41 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U12 MZ V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3424/21 2024 LDK!
2 6 e 10 49.28 JEGER Liwia UKS 20 Poznań # 2009 U12 WP -- WIADEREK Piotr Z/9440/21 2024
3 13 e 10 52.80 ANTONIEWICZ Zofia RKL Kusy Rokietnica 2009 U12 WP -- LDK!
4 18 e 10 55.40 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2023 LDK!
6 26 e 10 58.13 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0266/20 2024 LDK!
1 5 e 11 49.05 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań # 2009 U12 WP -- WIADEREK Piotr Z/9438/21 2024
2 7 e 11 49.88 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2009 U12 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2023 LDK!
3 9 e 11 50.39 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2023 LDK!
5 11 e 11 51.03 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U12 OP -- PIERÓG Paweł # Z/9264/21 2024 LDK!
1 8 e 12 50.23 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian Z/3206/21, Z/2079/24 2023, LDK!
3 15 e 12 53.86 MIELNICKA Lila UKS Siódemka Ostrołęka # 2009 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna # LDK!
6 23 e 12 57.44 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U12 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2023
1 1 e 13 46.02 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U12 KP IV LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 3 e 13 48.78 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
3 4 e 13 48.97 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2024 LDK!
6 21 e 13 56.21 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0358/20 2024
7 22 e 13 56.95 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
8 25 e 13 58.11 SZCZEPKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2009 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/5474/21 , 2024 LDK!
1 f 1 42.55 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP II OBERLAN Paulina # 4 LDK!
2 f 1 42.76 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
3 f 1 43.29 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2024 BEZ
4 f 1 43.44 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań # 2007 U14 WP III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
5 f 1 45.11 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U14 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
6 f 1 46.15 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!
7 f 1 46.18 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
1 f 2 43.18 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD III GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
2 f 2 43.51 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
3 f 2 45.16 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
4 f 2 45.56 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP IV ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 47.35 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN V SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
6 f 2 47.55 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023 LDK!
7 f 2 47.70 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U14 PM V DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
8 f 2 48.03 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
1 f 3 46.44 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U12 KP IV LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 f 3 47.47 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U12 MZ V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3424/21 2024 LDK!
3 f 3 48.08 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
4 f 3 48.70 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2024 LDK!
5 f 3 48.90 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań # 2009 U12 WP -- WIADEREK Piotr Z/9438/21 2024
6 f 3 49.37 JEGER Liwia UKS 20 Poznań # 2009 U12 WP -- WIADEREK Piotr Z/9440/21 2024
7 f 3 49.82 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2009 U12 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2023 LDK!
8 f 3 50.24 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian Z/3206/21, Z/2079/24 2023, LDK!
600 m K
1 14 s 1 1:51.66 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
2 16 s 1 1:54.23 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- LDK!
3 17 s 1 1:54.36 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB -- # LDK!
4 25 s 1 1:57.33 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz # BEZ LDK!
6 32 s 1 2:04.15 LEMAŃSKA Maja MKL Szczecin # 2007 U14 ZP -- BARAŃSKI Przemysław # Z/5750/19 2024 LDK!
8 35 s 1 2:10.39 KOWALSKA Weronika UKS Młodzik Warszawa 2007 U14 MZ -- RĄCZKA Paweł
1 21 s 2 1:55.10 URBAN Paulina KKS Sfora Bojano # 2007 U14 PM -- # LDK!
2 22 s 2 1:55.29 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa # 2007 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
3 24 s 2 1:57.32 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/2440/19 2023 LDK!
4 26 s 2 1:58.01 BĄK Adrianna MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
6 29 s 2 2:01.32 OLSZEWSKA Zuzanna MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/1827/20 2023 LDK!
8 33 s 2 2:05.69 JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -- B.D. LDK!
1 8 s 3 1:44.39 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U14 WP IV OKONIEWSKI Zbigniew # Z/1824/19 2024
2 10 s 3 1:45.93 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
3 13 s 3 1:50.61 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023 LDK!
4 15 s 3 1:52.71 BOGDAŃSKA Agata CMKL Człuchów 2007 U14 PM -- # LDK!
5 18 s 3 1:54.50 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
7 20 s 3 1:54.92 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U14 PM -- LDK!
8 23 s 3 1:55.57 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4302/20 2024
9 28 s 3 2:00.57 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 1 s 4 1:39.09 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2023 LDK!
2 2 s 4 1:40.21 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
3 3 s 4 1:40.38 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa # 2007 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
4 4 s 4 1:40.85 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U14 WP III GRENDA Jan # Z/3133/19 2024 LDK!
5 5 s 4 1:41.45 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/2462/20 2023 LDK!
6 6 s 4 1:41.71 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!
7 7 s 4 1:43.86 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL IV DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
8 9 s 4 1:45.26 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL IV LDK!
9 11 s 4 1:46.95 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U14 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
10 12 s 4 1:47.28 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 2007 U14 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2022
1 12 s 5 1:59.34 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2024 LDK!
2 16 s 5 2:02.37 GĘBA Julia MKL Chełm # 2008 U14 LU -- SZKODA Piotr SEREJ Łukasz # , Z/0922/22 , 2024 LDK!
4 20 s 5 2:05.74 SENDROWSKA Laura OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ -- SZUSTER Katarzyna # LDK!
5 22 s 5 2:10.38 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2024 LDK!
7 24 s 5 2:21.48 SZCZEPAŃSKA Matylda MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- B.D. # LDK!
1 5 s 6 1:51.23 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!
2 6 s 6 1:52.25 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5194/19 2024 LDK!
3 9 s 6 1:55.01 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- # LDK!
4 10 s 6 1:56.37 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2024 LDK!
5 11 s 6 1:57.65 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
6 13 s 6 1:59.50 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz # , Z/0058/20 , 2023 LDK!
7 15 s 6 2:02.33 ŚWIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U14 LD -- LDK!
8 17 s 6 2:03.38 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U14 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek # , Z/0694/21 , 2024 LDK!
9 21 s 6 2:07.93 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- # LDK!
1 1 s 7 1:46.74 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD V LISIECKI Paweł B.D. # Z/1911/19 2023 LDK!
2 2 s 7 1:47.59 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V # LDK!
3 3 s 7 1:47.81 WRĘBIAKOWSKA Maria MKL Maraton Świnoujście 2008 U14 ZP V WALKOWIAK Janusz # Z/3700/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 7 1:49.22 JASZCZUR Amelia UKS Atos Woźnice # 2008 U14 WN V LDK!
5 7 s 7 1:53.27 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław # , Z/2368/20 , 2023 LDK!
6 8 s 7 1:54.68 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/3685/19 2023 BEZ LDK!
7 14 s 7 2:00.31 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!
8 19 s 7 2:04.45 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0060/21 2023 LDK!
4 20 s 8 2:10.29 KALKA Zofia UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/0155/20 2022 LDK!
5 22 s 8 2:12.00 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U12 PM -- URBANEK Ryszard # Z/0187/22 2024 LDK!
7 24 s 8 2:14.52 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2024 BEZ LDK!
8 25 s 8 2:15.57 PARADECKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7882/21 2024 LDK!
9 26 s 8 2:15.95 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U12 KP -- # LDK!
10 27 s 8 2:17.98 WOJCIECHOWSKA Kornelia KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3054/20 , 2023 LDK!
1 4 s 9 1:55.43 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2024 LDK!
2 7 s 9 1:58.67 JASKULSKA Gabriela MKS-MOS Śrem # 2009 U12 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/10968/21 2024
3 8 s 9 1:59.06 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U12 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2024 LDK!
4 14 s 9 2:05.43 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U12 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
5 15 s 9 2:06.89 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1502/21 2023 LDK!
6 16 s 9 2:07.68 NIEMIEC Maja MKL Chełm # 2009 U12 LU -- SEREJ Łukasz # Z/3525/23 2024 LDK!
7 17 s 9 2:11.88 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2469/20 2023 LDK!
1 1 s 10 1:50.02 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
2 2 s 10 1:52.49 WYLĘGŁY Kinga SKL Filippides Starogard Gdański 2009 U12 PM --
3 3 s 10 1:54.34 BIELAWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2009 U12 PM -- URBANEK Ryszard # Z/5945/23 2024 LDK!
4 5 s 10 1:55.90 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3138/20 2024 LDK!
5 6 s 10 1:56.88 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U12 ZP -- CZEPIEL Mateusz # Z/3151/20 2023 LDK!
6 9 s 10 1:59.38 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2024 LDK!
7 10 s 10 2:00.87 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/0869/20 2024 LDK!
8 11 s 10 2:00.98 CHOJNACKA Kalina OŚ AZS Poznań 2009 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2388/20 2023 LDK!
10 13 s 10 2:02.14 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U12 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV JANKOWSKA Joanna # BEZ LDK!
2 f 1 1.50 JESZKA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U14 PM IV RÓŻYCKI Ryszard # Z/0857/20 2021 LDK!
3 f 1 1.45 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła # 2007 U14 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2024
4 f 1 1.40 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/2570/18 2021 BEZ
5 f 1 1.40 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość # 2007 U14 LU V STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK!
6 f 1 1.35 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
6 f 1 1.35 JĘDRZEJEWSKA Dominika MKS Pułtusk 2007 U14 MZ -- #
8 f 1 1.35 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/10890/21 2024
9 f 1 1.35 STRĘKOWSKA Zuzanna MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0580/20 2021 LDK!
10 f 1 1.20 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
12 f 1 1.20 TONDER Maja MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0579/20 2020 LDK!
  f 1 NM SZABAŁOWSKA Julia OLA Warmińsko-mazurskie 2007 U14 WN -- B.D. LDK!
1 f 2 1.40 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
2 f 2 1.35 DEMBIŃSKA Julia niest. Poznań 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej
3 f 2 1.30 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/9741/21 2023 LDK!
4 f 2 1.15 FILIPKOWSKA Alicja MKS Pułtusk 2008 U14 MZ -- #
  f 2 NM APPINO Asia AZS Łódź # 2008 U14 LD -- LDK!
1 f 3 1.45 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM IV DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!
2 f 3 1.20 JAWORSKA Katarzyna MKS Pułtusk # 2009 U12 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11740/21 2023
3 f 3 1.20 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- # LDK!
4 f 3 1.15 KALINOWSKA Olga MKS Pułtusk # 2009 U12 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11737/21 2023
5 f 3 1.05 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
5 f 3 1.05 KOZŁOWSKA Wiktoria niest. Poznań 2009 U12 WP --
W dal K
1 f 1 4.91 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U14 MZ +0.5 IV WOLIŃSKI Michał # Z/5441/19 2024 LDK!
2 f 1 4.88 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2024 LDK!
3 f 1 4.86 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U14 MZ +0.2 IV LDK!
4 f 1 4.80 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP +0.1 IV LDK!
5 f 1 4.71 ASTAPCZYK Aleksandra PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP +0.2 V WAWRUSZAK Andrzej # Z/1671/20 2022 LDK!
6 f 1 4.68 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U14 WP +0.2 V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 4.55 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U14 KP +0.3 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2024 LDK!
8 f 1 4.52 BRDYS Monika UKS Piątka Jarocin 2007 U14 WP 0.0 V SZYMKOWIAK Marcin # Z/3129/19 2022 LDK!
9 f 1 4.46 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U14 MZ 0.0 -- MAKARUK Tadeusz LDK!
10 f 1 4.43 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
11 f 1 4.41 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość # 2007 U14 LU +0.3 -- B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
12 f 1 4.38 SOSNOWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP 0.0 -- LDK!
13 f 1 4.35 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U14 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
14 f 1 4.26 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL 0.0 -- RUŚNIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
16 f 1 4.12 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP +0.3 -- # LDK!
17 f 1 4.11 GAŁĘZA Julia OLA Warmińsko-mazurskie 2007 U14 WN 0.0 -- B.D. LDK!
19 f 1 4.05 CZECH Nelly MKS Pułtusk 2007 U14 MZ 0.0 -- #
W dal strefa K
1 f 1 4.93 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
2 f 1 4.90 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP 0.0 -- # LDK!
3 f 1 4.79 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP 0.0 -- # LDK!
4 f 1 4.71 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
5 f 1 4.57 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/2390/20 2023 LDK!
6 f 1 4.40 DZIERLA Patrycja PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP 0.0 -- B.D. B.D. SOBKOWSKI Przemysław , Z/5157/19 , 2023 LDK!
7 f 1 4.37 ŚWIĄTKOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- PROKOP Wojciech # Z/0699/21 2024 LDK!
8 f 1 4.36 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ 0.0 -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz # , Z/1808/21 , 2024 LDK!
9 f 1 4.20 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U14 MZ 0.0 -- WOLIŃSKI Michał # Z/5578/19 2024 LDK!
10 f 1 4.07 OKONIEWSKA Michalina LUKS Start Nakło 2008 U14 KP 0.0 -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/2863/20 2021 LDK!
11 f 1 4.05 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U14 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
12 f 1 4.02 BAJER Hanna OKS Start Otwock # 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
14 f 1 3.94 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
15 f 1 3.90 STRZELCZYK Kinga niest. Łódź 2008 U14 LD 0.0 --
17 f 1 3.85 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM 0.0 -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2023
18 f 1 3.83 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2024 LDK!
19 f 1 3.65 PRZYBYLSKA Anna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/4979/23 2023 LDK!
23 f 1 3.52 KACZYŃSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ 0.0 --
1 f 2 4.30 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk # 2009 U12 PM 0.0 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
2 f 2 4.26 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK!
3 f 2 4.24 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U12 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2023 LDK!
4 f 2 4.15 KOŹLUK Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2009 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
5 f 2 4.12 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz # Z/2276/20 2024 LDK!
6 f 2 3.93 WŁODARCZYK Blanka LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
7 f 2 3.89 DANA Gabriela niest. Warszawa 2009 U12 MZ 0.0 --
8 f 2 3.80 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2023
9 f 2 3.73 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP 0.0 -- # LDK!
10 f 2 3.68 WEŁNIAK Zofia LUKS Start Nakło 2009 U12 KP 0.0 -- BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/2447/21 2023 LDK!
11 f 2 3.66 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U12 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz # Z/3280/20 2024 LDK!
12 f 2 3.64 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U12 WP 0.0 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
13 f 2 3.62 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ 0.0 -- LDK!
15 f 2 3.56 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk # 2009 U12 PM 0.0 -- DIAK Mateusz # Z/0683/21 2024 LDK!
19 f 2 3.26 BANY Dominika UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP 0.0 -- # LDK!
20 f 2 3.26 SZYPURA Martyna UKB Szubin 2009 U12 KP 0.0 -- PAWLAK Sandra Z/0157/20 2023 LDK!
21 f 2 3.25 MOŻEJKO Zofia BKS Bydgoszcz 2010 U12 KP 0.0 -- BACZYŃSKI Waldemar # Z/0990/20 2024 LDK!
22 f 2 3.18 ZYGOŃ Blanka UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP 0.0 -- LDK!
23 f 2 3.12 KWIATKOWSKA Anastazja UKB Szubin 2011 U12 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew # Z/1703/20 2024 LDK!
25 f 2 2.97 BŁASIAK Nadia UKS Jedynka Łowicz 2009 U12 LD 0.0 -- #
Kula (2) K
1 f 1 12.00 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
2 f 1 9.70 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
3 f 1 9.57 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -- B.D. BEZ LDK!
4 f 1 8.95 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/2922/20 2023 LDK!
5 f 1 8.76 BOGUSZ Małgorzata UKS GOK Zduny # 2007 U14 LD -- ZNYK Stanisław Z/10678/21 2022
6 f 1 8.72 KOWALCZYK Martyna niest. Poznań 2007 U14 WP --
7 f 1 8.15 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
8 f 1 7.52 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2023 LDK!
9 f 1 6.99 BIELIŃSKA Barbara niest. Gdańsk 2007 U14 PM --
Ppal (150) K
1 f 1 62.00 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U14 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!
2 f 1 60.50 JUREK Nikola LKS Korab Olecko 2007 U14 WN -- LDK!
3 f 1 50.50 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
4 f 1 48.50 SOKOŁOWSKA Oliwia MKL Maraton Świnoujście 2007 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof # Z/3448/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 47.50 NOWAK Wiktoria BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- B.D. LDK!
6 f 1 44.00 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- # LDK!
7 f 1 42.00 JANKOWSKA Beata PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- ŁAPACZ Zbigniew # Z/1528/20 2021 LDK!
8 f 1 40.50 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
9 f 1 38.00 GOCHNIO Agata MKS Pogoń Siedlce 2007 U14 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5080/19 2022
12 f 1 35.00 NOWAK Aleksandra OLA Łódzkie 2007 U14 LD -- B.D. LDK!
13 f 1 35.00 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U14 MZ -- SZYMCZUK Dariusz # Z/5438/19 2024 LDK!
1 f 2 43.00 SPRENGEL Lena MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- B.D. B.D. # LDK!
2 f 2 40.50 JÓŹWINA Karolina niest. Poznań 2008 U14 WP --
3 f 2 40.50 KALAFUS Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/13099/21 2023 LDK!
4 f 2 39.00 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U14 LD -- B.D. Z/4262/21 2023 LDK!
5 f 2 39.00 WIERZBICKA Julia niest. Gdańsk 2008 U14 PM --
6 f 2 36.50 MANKIEWICZ Weronika niest. Gdańsk 2008 U14 PM --
7 f 2 34.00 WĘDROWCZYK Marcjanna UKS Vis Skierniewice # 2008 U14 LD -- LDK!
8 f 2 33.00 SZATKOWSKA Matylda niest. Gdańsk 2008 U14 PM --
1 f 3 34.00 WIELEWSKA Emilia niest. Gdańsk 2009 U12 PM --
2 f 3 32.00 BACZYŃSKA Lena MKS Pogoń Siedlce # 2009 U12 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/13305/21 2022
3 f 3 31.50 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm # 2009 U12 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3822/23 2024 LDK!
4 f 3 31.50 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/2813/20 2023 LDK!
5 f 3 29.00 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
6 f 3 25.00 WARZYWODA Justyna niest. Łódź 2009 U12 LD --
7 f 3 24.00 WOŹNIAK Milena niest. Gdańsk 2009 U12 PM --
8 f 3 22.00 KUŚMIERCZYK Laura niest. Łódź 2009 U12 LD --
10 f 3 14.00 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2865/20 2024 LDK!
60 m M
1 4 e 1 7.81 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 8 e 1 8.20 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta OSIK Tadeusz Z/2367/20 2024 LDK!
3 9 e 1 8.26 LUBCZYŃSKI Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U14 WP 0.0 -- # LDK!
4 19 e 1 8.85 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 2 e 2 7.74 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 11 e 2 8.32 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 2007 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina SANIEWSKI Dariusz # , Z/2652/19 , 2024 BEZ LDK!
3 12 e 2 8.36 LACHOWICZ Kacper AZS Łódź # 2007 U14 LD 0.0 -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/12015/21 , 2024 LDK!
1 1 e 3 7.73 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 3 e 3 7.76 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0067/21 2023 LDK!
3 15 e 3 8.65 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
1 5 e 4 7.89 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2024 LDK!
2 6 e 4 7.92 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta OSIK Tadeusz , Z/4533/19 , 2024 LDK!
3 7 e 4 8.15 LUBAWY Krzysztof UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz Z/2188/20 2022 LDK!
6 14 e 4 8.64 CHATALSKI Szymon KS Agros Zamość # 2007 U14 LU 0.0 -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0389/21 , 2022 LDK!
1 2 e 5 8.33 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
2 7 e 5 8.74 GAWEŁ Rafał MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP 0.0 -- LDK!
3 8 e 5 8.80 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2023
4 14 e 5 9.31 KOWALSKI Adam LIUKS Kruszwica 2008 U14 KP 0.0 -- LUZAK Małgorzata BEZ
1 1 e 6 8.21 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2023 LDK!
2 3 e 6 8.35 MENDEL Stefan AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- B.D. Z/3952/23 2023
3 4 e 6 8.35 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM 0.0 -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
4 5 e 6 8.46 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
1 6 e 7 8.53 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
2 9 e 7 8.80 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP 0.0 -- # LDK!
4 12 e 7 9.11 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0074/22 2024 LDK!
5 13 e 7 9.12 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!
1 1 e 8 8.21 BORECKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U12 WP 0.0 -- # LDK!
2 6 e 8 9.04 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2023 LDK!
3 7 e 8 9.10 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2023 LDK!
4 9 e 8 9.18 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL 0.0 -- LDK!
6 12 e 8 9.30 LASZUK Karol MKS Truso Elbląg # 2011 U12 WN 0.0 -- POLKOWSKA Martyna B.D. WONDZIŃSKA Aleksandra # , Z/1801/23 , 2024 LDK!
7 16 e 8 9.57 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP 0.0 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2024 LDK!
1 2 e 9 8.60 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
2 3 e 9 8.79 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce # 2009 U12 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2024
3 5 e 9 8.97 STYCZEŃ Michał niest. Olsztyn 2009 U12 WN 0.0 --
4 8 e 9 9.17 SUCHODOLSKI Jan MKS Pogoń Siedlce 2009 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/0777/20 2020
1 4 e 10 8.95 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2024 LDK!
4 14 e 10 9.43 JABŁOŃSKI Filip UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP 0.0 -- # LDK!
6 17 e 10 9.58 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej # Z/2329/20 2023 LDK!
1 f 1 7.56 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 f 1 7.66 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
3 f 1 7.67 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
4 f 1 7.74 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0067/21 2023 LDK!
5 f 1 7.90 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta OSIK Tadeusz , Z/4533/19 , 2024 LDK!
6 f 1 7.91 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2024 LDK!
7 f 1 8.00 LUBAWY Krzysztof UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz Z/2188/20 2022 LDK!
8 f 1 8.23 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta OSIK Tadeusz Z/2367/20 2024 LDK!
1 f 2 8.18 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
2 f 2 8.31 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2023 LDK!
3 f 2 8.37 MENDEL Stefan AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- B.D. Z/3952/23 2023
4 f 2 8.50 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM 0.0 -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
5 f 2 8.61 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
6 f 2 8.71 GAWEŁ Rafał MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP 0.0 -- LDK!
7 f 2 8.72 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
8 f 2 8.85 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD 0.0 -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2023
1 f 3 8.28 BORECKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U12 WP 0.0 -- # LDK!
2 f 3 8.53 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
3 f 3 8.74 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2024 LDK!
4 f 3 8.84 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce # 2009 U12 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2024
5 f 3 9.02 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2023 LDK!
6 f 3 9.06 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2023 LDK!
7 f 3 9.34 SUCHODOLSKI Jan MKS Pogoń Siedlce 2009 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/0777/20 2020
300 m M
1 1 e 1 39.82 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U14 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2023 LDK!
2 5 e 1 42.76 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!
3 7 e 1 42.86 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin # 2007 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!
5 14 e 1 46.21 BOROWIAK Oliwier LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U14 PM -- B.D. LDK!
6 17 e 1 46.67 SOBCZAK Maciej UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/5523/19 2022 LDK!
7 18 e 1 46.82 LANGER Mateusz UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/0156/20 2022 LDK!
1 2 e 2 41.09 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice # 2007 U14 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!
2 3 e 2 42.07 GOWGIEL Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. # 2007 U14 WP V KACZOR Mieczysław # Z/3132/19 2024 LDK!
3 6 e 2 42.79 MALINOWSKI Filip UKS 20 Poznań # 2007 U14 WP --
4 11 e 2 45.08 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
5 13 e 2 46.02 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U14 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2023
1 4 e 3 42.24 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!
2 8 e 3 42.87 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U14 PM -- LDK!
4 10 e 3 43.99 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2024 BEZ LDK!
5 15 e 3 46.29 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
7 19 e 3 47.57 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
1 1 e 4 43.70 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 2 e 4 44.56 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
3 6 e 4 47.27 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U14 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2024 LDK!
4 7 e 4 47.28 CEBRAT Marcel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8629/21 2023 LDK!
1 3 e 5 45.18 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2023 BEZ LDK!
2 4 e 5 45.76 DUDEK Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD --
3 5 e 5 45.80 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
4 8 e 5 47.37 TASZYCKI Alan OLA Lubelskie 2008 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
2 10 e 6 49.76 WOLAK Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- LDK!
3 14 e 6 54.62 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1052/19 2023 LDK!
1 4 e 7 49.15 CYRAN Filip niest. Łódź 2009 U12 LD --
2 5 e 7 49.62 ŁUCZAK Paweł niest. Poznań 2009 U12 WP --
3 9 e 7 50.83 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0254/20 2024 LDK!
4 11 e 7 52.17 DZIK Ksawery MKS Truso Elbląg # 2010 U12 WN -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław , Z/6402/23 , 2024 LDK!
1 3 e 8 48.30 WĄTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2024 LDK!
2 7 e 8 50.61 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
1 1 e 9 47.53 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/2932/21 2024 LDK!
2 2 e 9 47.86 OPAS Szymon UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP -- LDK!
3 6 e 9 49.77 GÓRA Sergiusz UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -- LDK!
4 8 e 9 50.71 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena # Z/9270/21 2024 LDK!
5 10 e 9 51.68 MAKOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2009 U12 LB -- LDK!
6 12 e 9 53.51 WRĘGA Stanisław MKL Szczecin # 2009 U12 ZP -- FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy , Z/0768/24 , 2024 LDK!
7 16 e 9 55.78 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
1 f 1 38.34 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U14 WP III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2023 LDK!
2 f 1 40.57 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice # 2007 U14 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!
3 f 1 41.13 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!
4 f 1 41.72 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!
5 f 1 41.81 GOWGIEL Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. # 2007 U14 WP V KACZOR Mieczysław # Z/3132/19 2024 LDK!
6 f 1 42.13 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U14 PM V LDK!
7 f 1 42.28 MALINOWSKI Filip UKS 20 Poznań # 2007 U14 WP V
8 f 1 43.15 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin # 2007 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!
1 f 2 43.78 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 f 2 43.98 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
3 f 2 45.04 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 46.17 DUDEK Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD --
5 f 2 46.46 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
6 f 2 47.66 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U14 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2024 LDK!
7 f 2 47.67 TASZYCKI Alan OLA Lubelskie 2008 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
8 f 2 48.55 CEBRAT Marcel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8629/21 2023 LDK!
1 f 3 47.53 WĄTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2024 LDK!
2 f 3 47.92 OPAS Szymon UKL Ósemka Police 2009 U12 ZP -- LDK!
3 f 3 48.42 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/2932/21 2024 LDK!
4 f 3 49.37 CYRAN Filip niest. Łódź 2009 U12 LD --
5 f 3 50.31 GÓRA Sergiusz UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -- LDK!
6 f 3 50.56 ŁUCZAK Paweł niest. Poznań 2009 U12 WP --
7 f 3 51.47 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena # Z/9270/21 2024 LDK!
8 f 3 53.41 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
1000 m M
1 5 s 1 3:13.89 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3446/20 2023 LDK!
2 6 s 1 3:16.29 BRZUZY Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U14 MZ -- LDK!
3 8 s 1 3:17.01 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- # LDK!
5 11 s 1 3:28.29 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan PZS Gontyniec Chodzież 2007 U14 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2470/20 2022 LDK!
6 13 s 1 3:30.07 STEJUK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- # LDK!
7 14 s 1 3:31.41 GODLEWSKI Stanisław MKS Pułtusk 2007 U14 MZ --
1 1 s 2 2:56.82 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
2 2 s 2 3:09.43 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
3 3 s 2 3:11.28 STRZEGOCKI Jan UKS 20 Poznań # 2007 U14 WP --
4 4 s 2 3:11.35 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/2377/20 2024 LDK!
5 7 s 2 3:16.65 KALKA Jakub MKS Baszta Szamotuły # 2007 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/3013/22 2022 LDK!
6 9 s 2 3:24.71 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/2784/20 2024 LDK!
7 12 s 2 3:29.16 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3138/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 3 3:01.98 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4381/23 2023 LDK!
2 2 s 3 3:14.55 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2023 LDK!
3 3 s 3 3:20.43 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/2297/18 2023 LDK!
4 4 s 3 3:21.91 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- TWOREK Urszula # Z/6331/22 2023
5 5 s 3 3:22.62 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -- LDK!
6 6 s 3 3:30.14 DUDANIEC Igor MKS GALA Gdańsk # 2008 U14 PM --
7 7 s 3 3:31.81 ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa # 2008 U14 MZ -- RADKE Karol Z/5828/22 2023 LDK!
8 8 s 3 3:34.62 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
9 9 s 3 3:35.78 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2023 LDK!
10 10 s 3 3:41.78 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023 LDK!
11 11 s 3 3:47.36 ADAMIEC Maciej LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- #
12 12 s 3 3:51.68 STASIAK Wojciech UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
1 9 s 4 3:33.56 SOŁYGA Kamil niest. Poznań 2009 U12 WP --
3 11 s 4 3:38.57 WRÓBEL Maksymilian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0249/20 2024 LDK!
4 12 s 4 3:39.82 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U12 LD -- B.D. Z/3468/19 2024 LDK!
5 14 s 4 3:46.60 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0359/20 2024
7 17 s 4 4:16.18 CHRZANOWSKI Aleks OLA Mazowieckie 2009 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna LDK!
1 1 s 5 3:11.41 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2024 LDK!
2 2 s 5 3:12.20 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella # , Z/5834/19 , 2024 LDK!
3 3 s 5 3:13.45 SZŁAPKA Tymoteusz MKS-MOS Śrem 2009 U12 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew # Z/9329/21 2024
4 4 s 5 3:16.11 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2384/20 2023 LDK!
5 5 s 5 3:18.75 LASKOWSKI Adam niest. Gdańsk 2009 U12 PM --
6 6 s 5 3:20.89 WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk # 2009 U12 PM -- KRAWCZAK Tomasz # Z/6648/21 2023
7 7 s 5 3:25.26 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa # 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/0002/24 2024 LDK!
8 8 s 5 3:26.33 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2024 LDK!
10 16 s 5 3:53.68 ZIELONY Adrian KS Orzeł Warszawa 2009 U12 MZ -- LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.73 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U14 ZP V KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
2 f 1 1.55 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań # 2007 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław # Z/5170/19 2024 LDK!
3 f 1 1.55 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/3389/20 2023 LDK!
4 f 1 1.50 GÓRSKI Bartłomiej niest. Olsztyn 2007 U14 WN --
5 f 1 1.45 WIŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła # 2007 U14 WP --
6 f 1 1.45 SIEMEK Miłosz MKS Pułtusk 2007 U14 MZ -- #
7 f 1 1.45 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U14 LD -- B.D. Z/9742/21 2023 LDK!
8 f 1 1.40 GÓRSKI Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U14 PM -- WÓJCICKI Jakub # Z/0858/20 2020 LDK!
9 f 1 1.40 MAŚLAK Kewin PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8632/21 2022 LDK!
10 f 1 1.30 PROKOPOWICZ Marcel OLA Lubelskie 2007 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
10 f 1 1.30 KAMIŃSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0856/20 2022 LDK!
10 f 1 1.30 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 1.30 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
1 f 2 1.45 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2023 LDK!
2 f 2 1.45 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2023 LDK!
3 f 2 1.40 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0859/20 2023 LDK!
4 f 2 1.20 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
1 f 3 1.35 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK!
2 f 3 1.35 DOBBER Tymoteusz PLKS Gwda Piła 2010 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8631/21 2023 LDK!
3 f 3 1.20 ZIĘCINA Konstanty WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3425/21 2024 LDK!
4 f 3 1.10 ADAMOWICZ Adam niest. Poznań 2009 U12 WP --
5 f 3 1.10 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP -- PIETRUSZKA Renata # Z/1034/18 2021 BEZ
  f 3 NM GRUNT Paweł KS Orzeł Warszawa # 2009 U12 MZ -- LDK!
W dal M
1 f 1 5.42 LANGNER Szymon niest. Poznań 2007 U14 WP +0.6 --
2 f 1 5.40 KISZKA Marcel MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U14 WP 0.0 -- # LDK!
3 f 1 5.31 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA +1.8 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
4 f 1 5.15 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
5 f 1 5.05 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U14 KP +0.7 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0893/20 2023 LDK!
6 f 1 4.79 KORALEWSKI Adrian OŚ AZS Poznań 2007 U14 WP +0.6 -- LDK!
7 f 1 4.78 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD +1.8 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
8 f 1 4.57 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP +1.4 -- LDK!
9 f 1 4.39 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP 0.0 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2024 BEZ
10 f 1 4.19 DUDEK Maksymilian LUKS Boguszyce 2007 U14 LD +0.1 -- # LDK!
13 f 1 4.06 SMAL Damian niest. Gdańsk 2007 U14 PM +0.5 -- B.D. BEZ
15 f 1 4.03 SIUDA Franciszek niest. Toruń 2007 U14 KP +0.1 --
18 f 1 3.69 STROMSKI Karol MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN +0.2 -- #
W dal strefa M
1 f 1 5.29 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość # 2008 U14 LU 0.0 -- B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz # , Z/0385/21 , 2024 LDK!
2 f 1 5.06 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD 0.0 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar # Z/1428/21 2023 LDK!
3 f 1 4.85 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
4 f 1 4.81 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0280/20 2024 LDK!
5 f 1 4.72 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2024 LDK!
6 f 1 4.65 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2024 LDK!
7 f 1 4.63 ŁABECKI Kacper PLKS Gwda Piła # 2007 U14 WP 0.0 --
8 f 1 4.59 SEROKA Miłosz MKS Pułtusk 2008 U14 MZ 0.0 --
9 f 1 4.35 WESOŁOWSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 --
11 f 1 4.32 TOMCZYK Maciej UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2733/20 2023 LDK!
12 f 1 4.30 CZAJKOWSKI Konrad OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
13 f 1 4.26 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2023 BEZ LDK!
14 f 1 4.01 GRZESIAK Mikołaj Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2008 U14 PM 0.0 --
16 f 1 3.30 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GAJDUS Grzegorz # Z/5825/21 2024 LDK!
1 f 2 4.80 MĄCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ 0.0 -- B.D. REDESTOWICZ Robert RADKIEWICZ Przemysław , Z/11688/21, Z/2046/24 , 2023, 2024 LDK!
2 f 2 4.55 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U12 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin # Z/2277/20 2024 LDK!
3 f 2 4.44 RYSIEWSKI Filip KS Gwardia Piła # 2009 U12 WP 0.0 -- CHWAŁEK Jarosław Z/5750/23 2024 LDK!
4 f 2 4.25 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM 0.0 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2024 LDK!
5 f 2 4.21 MAŃKOWSKI Mikołaj niest. Gdańsk 2009 U12 PM 0.0 -- KRYSTECKI Krzysztof
6 f 2 4.11 KASPRZAK Bartosz MKS Święc Sławno 2009 U12 ZP 0.0 --
7 f 2 4.10 ZNAJDEK Bartosz niest. Łódź 2009 U12 LD 0.0 --
8 f 2 3.94 GWIAZDECKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 2009 U12 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/7214/23 2023 LDK!
9 f 2 3.89 WEKWEJT Dawid KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/2337/20 2022 LDK!
10 f 2 3.82 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2024 BEZ LDK!
Kula (3) M
1 f 1 13.99 ARTYCH Wiktor niest. Warszawa 2007 U14 MZ --
2 f 1 11.89 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
3 f 1 11.35 GIL Karol niest. Poznań 2007 U14 WP --
4 f 1 11.00 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 2007 U14 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2023 LDK!
5 f 1 9.85 SOKOŁOWSKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U14 PK --
6 f 1 9.38 LIS Marek LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 2008 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/4292/20 2023 LDK!
7 f 1 8.26 KARKOWSKI Szymon niest. Poznań 2007 U14 WP --
8 f 1 8.04 WIRKUS Bartosz niest. Gdańsk 2007 U14 PM --
Ppal (150) M
1 f 1 68.00 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB -- BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2024 LDK!
2 f 1 63.00 BARTCZAK Antoni MKS Pułtusk # 2007 U14 MZ --
3 f 1 62.50 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/3720/21 2023 LDK!
4 f 1 57.50 PODRAŻKA Kacper niest. Łódź 2007 U14 LD --
5 f 1 57.00 PEPKA Kacper niest. Poznań 2007 U14 WP --
6 f 1 57.00 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/8628/21 2023 LDK!
7 f 1 52.50 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/2634/20 2023 LDK!
8 f 1 51.50 FALKOWSKI Filip niest. Gdańsk 2007 U14 PM --
10 f 1 50.50 PATOLETA Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2007 U14 MZ -- B.D.
11 f 1 48.50 WĄSIKOWSKI Mateusz MMKS Gdańsk 2007 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz LDK!
12 f 1 48.50 ZIELIŃSKI Miłosz BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP --
1 f 2 60.00 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0026/21 2023 LDK!
2 f 2 58.50 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5742/23 2023
3 f 2 50.00 KWIATKOWSKI . niest. Łódź 2008 U14 LD --
4 f 2 42.50 MRÓZ Szymon niest. Lublin 2008 U14 LU --
5 f 2 42.00 KURZAWA Franciszek UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
6 f 2 40.50 ZIELENIEWICZ Mateusz AZS Łódź 2008 U14 LD -- LDK!
7 f 2 40.50 WANARSKI Olwier niest. Lublin 2008 U14 LU --
8 f 2 39.50 GOEBEL Klaudiusz niest. Gdańsk 2008 U14 PM --
9 f 2 38.50 MILCZAREK Bartłomiej niest. Łódź 2008 U14 LD --
12 f 2 35.50 KAMIŃSKI Gabriel MKS Pułtusk 2008 U14 MZ -- #
14 f 2 22.00 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0545/18 2023 LDK!
1 f 3 44.50 MULARCZYK Mateusz niest. Łódź 2009 U12 LD --
2 f 3 42.00 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2024 LDK!
3 f 3 40.50 STYK Dominik niest. Lublin 2009 U12 LU --
4 f 3 40.50 MACIEJEWSKI Maksymilian niest. Warszawa 2009 U12 MZ --
5 f 3 39.50 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock # 2009 U12 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11154/21 2023 LDK!
6 f 3 36.00 PIWOSZ Seweryn UKS Vis Skierniewice # 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/4859/23 2023 LDK!
7 f 3 36.00 DYL Błażej niest. Poznań 2009 U12 WP --
8 f 3 34.50 CIACH Jeremi niest. Łódź 2009 U12 LD --
10 f 3 32.50 GARCZEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- TOFIL Fabian Z/3051/20 2021 LDK!
15 f 3 23.50 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U12 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław # , Z/3290/23 , 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.992164850235 sekund