ŁódĽ 03 - 04.10.2020
3. PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach
4x200 m K
1 1 s 1 1:37.92 WOJCIESZEK Anna
PALUCH Justyna
DUCHNOWSKA Natalia
PALUCH Paulina
AZS-AWF Warszawa 1991
1997
1996
1998
Sen MAZ -- B.D. B.D. RˇCZKA Paweł
B.D.
B.D.
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
, Z/1793/13
Z/0261/14
, 2023
2023

2
1

2 2 s 1 1:39.72 ZIELIŃSKA Paulina
JASTRZˇB Izabela
CIUPEK Sylwia
WASILUK Agata
MKS Agros Chełm 2000
2000
2000
2000
U23 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D.
BONK Stanisław
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
Z/0172/15
, Z/4184/18
, Z/0973/15
2023
, 2023
, 2023




3 3 s 1 1:42.84 ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
ZAPORA Blanka
PIETROŃ Monika
SKLA Sopot 2001
2001
2001
2002
U20 POM -- B.D. B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
LEWANDOWSKI Michał B.D.
B.D. ANDRZEJCZAK Paweł
Z/3543/18
Z/3200/17
, Z/2850/16
2023
2023
, 2023




4 4 s 1 1:45.31 ZIEBURA Martyna
KAŁMUK Marta
CZAJKOWSKA Magda
WYPPICH Zuzanna
UKS Czwórka Żory 2001
2001
2003
2003
U20 SLK --


5 5 s 1 1:54.29 MIELCZAREK Laura
ABRAMOWICZ Róża
WIECZOREK Krystyna
KOWALSKA Justyna
UKS Herkules Sulejówek 2004
2004
2004
2004
U18 MAZ --


CZYŻ Maciej
Z/2219/16
2023
4
1 1 s 2 1:41.24 TYLAK Martyna
LÜDTKE Martyna
KRAUZE Martyna
PODWIKA Lena
MKS MOS Wrocław 2003
2003
2003
2002
U20 DOL -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
3
4
3
2 2 s 2 1:41.44 ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
JACHOREK Aleksandra
PIETROŃ Monika
SKLA Sopot 2001
2001
2001
2002
U20 POM -- B.D. B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.

B.D. ANDRZEJCZAK Paweł
Z/3543/18
, Z/2850/16
2023
, 2023



3 3 s 2 1:43.46 CIURKOT Noemi
KOGUT Zuzanna
ORSZAGH Natalia
FORC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2002
2002
U20 KPO -- MARCINIAK Roman B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0071/15
2023


2

4 4 s 2 1:43.48 KAMIEŃ Julia
GAJEWSKA Karolina
KROTKIEWICZ Karina
KAMIEŃ Wiktoria
MKS Unia Hrubieszów 2002
2001
2001
2002
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
GIZA Maciej B.D.
B.D.
MAGDZIAK Tomasz
Z/3086/16
Z/0576/15
Z/5170/15
Z/3000/16
2021
2023
2022
2021
4


3
5 5 s 2 1:44.87 ŻUROWSKA Julia
LIPIŃSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
NOWAKOWSKA Marcelina
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2001
2002
U20 MAZ -- RˇCZKA Paweł B.D. B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/1754/17
Z/2758/17
Z/2152/16
Z/2149/16
2023
2023
2022
2023




6 6 s 2 1:49.66 ZAJˇC Magdalena
GIL Natalia
BLOK Natalia
BRASEWICZ Paulina
KS AZS AWF Wrocław 2002
2007
2005
2003
U20 DOL --
SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika
SKRZYPACZ Adrian
Z/2850/18
Z/1341/19
2023
2023


7 7 s 2 1:50.14 KRÓL Zofia
MAKUCH Maria
SZAFRAN Wiktoria
BUK Aleksandra
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004
2002
2003
2001
U20 DOL --
MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz B.D.
B.D. STOLARCZYK Grzegorz
Z/0730/18
, Z/3394/15
2023
, 2023
4


  s 2 DQ ŻABSKA Emilia
PINKOSZ Julia
ŁOKIETKO Natalia
KUNCEWICZ Tamara
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U18 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
, Z/1259/18
Z/1335/19
Z/1260/18
, 2023
2023
2023
4

5
1 3 s 3 1:51.60 KOZŁOWSKA Zofia
PYTEL Jagoda
PAJĘCKA Lena
BLUM Łucja
WLKS Wrocław 2005
2006
2007
2005
U16 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
STOLARCZYK Grzegorz
KOBIAŁKA Kamil
Z/1144/19
Z/5094/19
Z/0737/18
Z/1314/20
2023
2023
2023
2023
BEZ



2 6 s 3 1:53.63 KARWOWSKA Michalina
RĘKAWIECKA Roksana
KRZESICKA Ewa
CACKOWSKA Patrycja
PTT Delta Płock 2006
2006
2005
2006
U16 MAZ -- KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
Z/2877/19
Z/2878/19
Z/2673/20
Z/2674/20
2022
2023
2022
2021




3 8 s 3 1:54.41 PIOTROWSKA Klaudia
RATAJCZAK Zofia
GAWLICKA Zuzanna
SKRZYPCZAK Zuzanna
MUKS Szok Bojanowo 2008
2007
2007
2006
U16 WLP -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej

Z/5131/18
Z/0038/18
2023
2023
BEZ
BEZ
4 13 s 3 2:05.80 KOSMATKA Maja
LASKA Amelia
RUSIN Michalina
NOWAKOWSKA Jagoda
UKS Vis Skierniewice 2007
2008
2009
2008
U14 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
Z/3813/19
Z/3814/19
Z/2813/20
Z/3819/19
2022
2023
2023
2023




5 14 s 3 2:14.04 BASIOR Zuzanna
MADANOWSKA Maja
FLIS Gabriela
JANIAK Patrycja
KM Aktywni Sochaczew 2006
2007
2007
2007
U16 MAZ --


1 3 s 4 1:51.04 ANHALT Anna
BONI¦NIAK Alicja
JANKA Otylia
KONERA Wiktoria
UKS Czapla Białe Błota 2005
2006
2006
2005
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga
SKORUPA Krzysztof
KOHUTEK Artur
KARNAS Zbigniew
Z/3112/18
Z/1071/19
Z/1042/19
Z/2658/16
2022
2023
2023
2022
BEZ


2
2 5 s 4 1:53.50 GRZEGORZEK Martyna
¦NIEŻEK Lena
BISKUP Oliwia
TRYBA Martyna
GKS Start Długołęka 2006
2006
2005
2006
U16 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk

BENKOWSKI Henryk
, Z/0606/20
, Z/3927/19
Z/0205/20
, 2023
, 2021
2023



3 7 s 4 1:53.88 KASPRZAK Oliwia
DAŃKOWSKA Natalia
FELIKS Oliwia
KARSZNIA Dominika
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007
2006
2007
2007
U16 DOL -- KOBIAŁKA Kamil

MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz
Z/3881/20
Z/0819/19
Z/2424/18
2023
2023
2023



4 9 s 4 1:56.92 NOWAKOWSKA Lena
POLKOWSKA Katarzyna
FOLWARSKA Ida
KORYCKA Anna
UKS MTE Milanówek 2007
2006
2006
2007
U16 MAZ --
SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek
SOBIERAJ Aneta
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
, Z/1100/18
, Z/0831/18
, 2023
, 2023

BEZ
BEZ
1 1 s 5 1:46.29 ROKICKA Weronika
PRZEWIE¬LIK Julia
NAWROT Paulina
SRAGA Zuzanna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2005
2006
2006
2006
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1930/19
Z/0919/18
Z/0918/18
, Z/0013/20
2023
2023
2023
, 2023

5
4

2 2 s 5 1:47.23 BYCZKOWSKA Amelia
ORZECHOWSKA Noemi
KULCZYK Paulina
SURDY Zuzanna
UKS Czapla Białe Błota 2005
2006
2006
2005
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna
KARNAS Zbigniew
SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew
Z/0374/20
, Z/7628/21
Z/1044/19
2023
, 2023
2023



5
3 10 s 5 1:56.96 BˇBELEWSKA Klaudia
NICPOŃ Paulina
BˇBELEWSKA Daria
JOŃSKA Natalia
LZS KL Kotwica Brzeg 2006
2005
2006
2006
U16 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman
Z/3028/19
Z/0394/19
Z/3027/19
Z/3029/19
2023
2021
2021
2023
BEZ
5
5
BEZ
4 11 s 5 1:57.07 GOSIK Michalina
SKOMIAŁ Julia
PTASZYŃSKA Patrycja
HOYER Natalia
KM Aktywni Sochaczew 2006
2005
2008
2008
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel

ZIMNY Emanuel
Z/0192/19
Z/0193/19
Z/5814/19
2023
2023
2023



5 12 s 5 1:57.31 MARCHWICKA Nadia
OGRODOWCZYK Anna
JACKOWSKA Amelia
¦WIERCZYŃSKA Julia
RKS ŁódĽ 2005
2006
2006
2006
U16 LDZ --

KOPEĆ Dominik
GOWORSKI Tomasz
Z/5739/19
Z/1246/20
2023
2023


2x2x400 m MIX
1 1 s 1 4:01.29 JELSKA Justyna
KLEPACKI Maksymilian
KS Podlasie Białystok 1999
1998

brak daty POD -- JELSKA Justyna B.D. B.D.
NABIAŁEK Łukasz B.D.
Z/1051/15
Z/1077/14
2023
2023


2 2 s 1 4:04.40 PŁOCIŃSKA Aleksandra
KUCHARSKI Bartosz
SRS Kondycja Piaseczno 1999
2000

brak daty MAZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D.
PARADOWSKI Wiesław B.D.
Z/5219/15
Z/1215/16
2023
2023


3 3 s 1 4:09.59 KACZMARCZYK Justyna
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 1997
1992

brak daty POD -- B.D.
DUDEK Bartosz
Z/5014/15
Z/3483/11
2020
2023
2

4 4 s 1 4:12.27 DAWIDZIUK-GOSK Diana
GOSK Dominik
MKS Agros Chełm 1994
1992

brak daty LBE -- B.D.
B.D.
Z/0103/13
Z/3154/20
2023
2023


5 5 s 1 4:22.29 KOŁODZIEJCZYK Lidia
PĘDZIWIATR Jakub
ULKS MOSiR Sieradz 2000
1999

brak daty LDZ -- B.D. FIRLIT Roman
B.D. KU¦ Tomasz
, Z/4999/15
, Z/0930/17
, 2022
, 2023
2

6 6 s 1 4:59.65 BUZA Aleksandra
MALANOWSKI Łukasz
KS Sprinterzy.com Kraków 1998
1996

brak daty MLP -- B.D.
MALANOWSKI Łukasz
Z/3997/15
2023
BEZ

4x400 m MIX
1 1 s 1 3:35.55 MAŁECKI Adrian
GADOMSKA Julia
RUDNIK Anita
MAZUR Krystian
UKS Kusy Warszawa 2002
2001
2002
2002
U20 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert
RADKE Karol
RADKE Karol
, Z/2613/16
Z/2074/15
Z/3425/17
Z/2053/15
, 2021
2023
2021
2021



3
2 2 s 1 3:40.80 SKOWRONEK Anna
MASACZYŃSKI Adam
SKRZYNIARZ Oliwia
SOBURA-DURMA Jakub
KKL Kielce 2004
2001
2003
2002
U20 SWK -- JANUCHTA Krzysztof
JÓ¬WIK Krzysztof B.D.

TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł
Z/3631/15
Z/1101/16
2023
2023
2

2
3 3 s 1 3:41.53 BENKOWSKA Hanna
WAWRZYNIAK Sebastian
PUZIO Dorota
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 2002
2002
2003
2003
U20 DOL -- BENKOWSKI Henryk B.D.
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk B.D.
BENKOWSKI Henryk B.D.
Z/0104/15
Z/0178/16
Z/0251/17
Z/2442/17
2023
2023
2023
2023

3


4 4 s 1 3:42.20 TRZÓSŁO Adrian
FORC Wiktoria
KOGUT Zuzanna
ŻYGOWSKI Damian
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001
2002
2002
2001
U20 KPO -- B.D.
B.D.
B.D.



5 5 s 1 3:43.70 SALA Emilia
PIETRUSA Jakub
BURLIGA Zuzanna
SIKORA Maciej
UKS bieganie.pl Stryszawa 2002
2002
2002
2003
U20 MLP -- KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian
KUKLA Rafał B.D.
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
, Z/1543/16
Z/2859/16
, 2023
2023


3
2
6 6 s 1 4:00.74 BEMBNISTA Martyna
PYSZKA Mikołaj
TRZCIŃSKI Dawid
STRZELEWICZ Zuzanna
LUKS Start Nakło 2002
2002
2002
2002
U20 KPO -- JANKOWSKI Marcin
BYTNIEWSKI Szymon
JANKOWSKI Marcin
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/3439/16
Z/0579/16
Z/1327/16
Z/0024/15
2023
2023
2023
2023
4

BEZ

1 3 s 2 3:45.82 GŁOWACKI Sambor
JASZCZAK Aleksandra
GAŁKA Ada
BABULA Maciej
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003
2004
2003
2003
U18 OPL --
JASIŃSKI Cyprian
SZARZYŃSKA Barbara
PLASKOTA Krzysztof
Z/2201/17
Z/3475/16
2023
2023

4

2 4 s 2 3:47.85 OLESZCZYŃSKA Amelia
BAŃKA Łukasz
ZAWROTNIAK Urszula
ZAZULA Remigiusz
MKS Agros Chełm 2003
2003
2003
2003
U18 LBE -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/2806/17
, Z/0091/17
2023
, 2023
3

4

3 5 s 2 3:49.04 JACHEĆ Nikodem
TWARÓG Anna
SZCZEPAŃSKI Tomasz
WALIDUDA Klaudia
LZS KL Kotwica Brzeg 2004
2003
2003
2003
U18 OPL -- ZOK Roman ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
, Z/1264/18
, Z/3066/19
, Z/1378/17
, Z/1380/17
, 2021
, 2021
, 2022
, 2021
3

BEZ
4
4 7 s 2 3:54.63 LESZCZYŃSKI Mateusz
STASIUK Wiktoria
CZARNOCKA Gabriela
CYDEJKO Szymon
MKS Pogoń Siedlce 2003
2003
2003
2003
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz

B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1419/17
Z/1240/20
Z/1417/17
2021
2021
2022


3
5 8 s 2 3:58.99 BANASIK Marcelina
BIAŁEK Kacper
GUT Agata
KAWIŃSKI Karol
GKS Start Długołęka 2004
2004
2004
2003
U18 DOL -- BENKOWSKA Nina
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/1275/18
Z/2774/18
, Z/1283/18
Z/2847/17
2022
2023
, 2020
2022

5
4
4
1 1 s 3 3:35.86 AUGUSTYNIAK Janusz
KROK Agnieszka
GREINER Olivia
RAK Filip
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003
2004
2004
2003
U18 OPL -- DZIUBA Jacek
JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof
LACH Magdalena
OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek
Z/2423/17
, Z/4783/17
Z/1145/20
, Z/3466/16
2022
, 2023
2023
, 2023
3



2 2 s 3 3:39.27 ŁYSKOWKA Maja
DUCHNOWSKI Igor
KRAWCZYŃSKA Martyna
DˇBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2004
2003
2004
2003
U18 POD -- MARUSZEWSKI Piotr
DˇBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej B.D.
Z/4909/19
Z/1589/17
Z/4033/18
Z/0987/17
2023
2021
2023
2023




3 6 s 3 3:51.08 GRABOWSKA Wiktoria
DˇBROWSKI Paweł
DZWONKOWSKA Karolina
JURAK Bartosz
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2005
2003
2003
2003
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej

KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4612/19
Z/4658/18
Z/4754/18
2023
2022
2023



4 9 s 3 4:05.93 GLAZA Mateusz
JABŁOŃSKA Adrianna
KAROW Damian
ROZPĘDZIK Marzena
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2003
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew

KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D.
, Z/4507/17
, Z/4508/17
, Z/1324/17
, 2023
, 2023
, 2023
3
3

  s 3 DNF CIE¦LIK Wiktoria
¦CISŁOWSKA Julia
FRANCZAK Mateusz
RYMUT Konrad
KS SMS Szklarska Poręba 2004
2003
2004
2003
U18 DOL -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr
ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D.

Z/5048/18
Z/1198/17
2022
2023


1 1 s 4 3:38.80 WASILUK Agata
BAŃKA Łukasz
ZIELIŃSKA Paulina
ZAZULA Remigiusz
MKS Agros Chełm 2000
2003
2000
2003
U23 LBE -- B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
, Z/0973/15
Z/2806/17
Z/0172/15
, Z/0091/17
, 2023
2023
2023
, 2023




2 2 s 4 3:43.99 SOKOŁOWSKA Julia
GARSTECKI Mikołaj
LE¦NIK Zofia
ZIELIŃSKI Stanisław
AKL Ursynów Warszawa 2000
2000
2001
2001
U23 MAZ -- B.D. KĘDZIORA Robert
B.D.
B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
, Z/2324/15
Z/4218/15
, 2023
2023




3 3 s 4 3:52.19 CZAJKOWSKA Magda
BRILLA Cyprian
STĘPKA Patrycja
KANIA Damian
UKS Czwórka Żory 2003
2003
2003
2004
U18 SLK --
KRUPA Iwona

KRUPA Iwona
Z/0803/17
Z/1305/20
2023
2023
3

4 4 s 4 3:53.38 ABRAMOWICZ Róża
ŁUKASIAK Szymon
KOWALSKA Justyna
WIECZOREK Bartosz
UKS Herkules Sulejówek 2004
2003
2004
2006
U18 MAZ --
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/2216/16
Z/2219/16
Z/1101/18
2023
2023
2023
3
4
5
5 5 s 4 4:07.74 LESZKIEWICZ Michalina
WÓDKA Jakub
MASŁOWSKA Sylwia
KNERA Antoni
UKS Błyskawica Domaniewice 2006
2003
1999
2004
U23 LDZ -- B.D.
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
Z/0399/19
Z/3908/20
Z/3925/20
Z/3879/20
2023
2021
2022
2021




4x600 m MIX
1 1 s 1 6:15.86 PIETRZAK Kamil
URBAN Monika
JANICKA Dominika
CHOJNOWSKI Antoni
SKLA Sopot 2005
2005
2005
2005
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
SZAŁACH Krzysztof
NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/0026/18
Z/4860/18
Z/0054/18
Z/0029/19
2022
2023
2023
2023
5



2 2 s 1 6:22.35 GAMROT Zuzanna
SOKOŁOWSKI Wiktor
KOPEĆ Sylwia
JAWORSKI Oliwier
SSMKS Parasol Wrocław 2005
2005
2005
2005
U16 DOL -- B.D. KOBIAŁKA Kamil


B.D.
, Z/0051/22
, 2023

5
3 3 s 1 6:25.78 KUBACKI Antoni
GÓRSKA Małgorzata
KRÓLAK Marta
FIJAŁKOWSKI Mikołaj
SKLA Sopot 2006
2005
2006
2005
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł

ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/5421/19
Z/0052/18
Z/0124/19
2023
2023
2023

5

4 4 s 1 6:26.12 SWOROWSKI Krzysztof
CZUBASZEK Weronika
SIEDLECKA Hanna
TOBOLSKI Konrad
GKS Olimpia Grudzi±dz 2005
2005
2005
2005
U16 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław
CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka
DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian
Z/0383/20
Z/3882/18
, Z/5655/18
, Z/3888/18
2023
2021
, 2023
, 2023

BEZ


5 5 s 1 6:33.74 ¦WIERCZYNA Jakub
NEUMANN Borys
BOCHENEK Jagoda
AUGUSTINIOK Kamila
MKS-MOSM Bytom 2006
2006
2006
2006
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0955/19
, Z/0944/19
Z/3405/19
Z/0961/19
2023
, 2023
2023
2023

BEZ


6 6 s 1 6:34.39 KUCZEROWSKI Kamil
SZCZUDRAWA Marta
BORECKI Antoni
KSIˇŻEK Daria
AML Słupsk 2005
2006
2005
2005
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
RUMIŃSKI Wojciech
B.D. RUMIŃSKI Wojciech
RUMIŃSKI Wojciech B.D.
, Z/3794/18
Z/3216/19
, Z/0014/18
Z/0017/18
, 2023
2023
, 2023
2023
BEZ

BEZ
4
7 7 s 1 7:03.89 SKORUPA Natalia
ŻULIŃSKA Kamila
MAŁECKI Mateusz
KLONOWSKI Andrzej
KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006
2005
2005
2005
U16 MAZ --
TOPOLEWSKI Maciej
ZDUNEK Stanisław
ZDUNEK Stanisław
Z/3484/19
Z/3485/19
Z/3744/19
2023
2023
2023



8 8 s 1 7:13.48 OWCARZ Krystian
LISOWSKA Martyna
MIERZWA Karol
PONIKOWSKA Alicja
GKS Start Długołęka 2005
2005
2005
2005
U16 DOL --
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/1354/19
, Z/2772/18
Z/0497/20
, 2021
, 2022
2022

BEZ

4x800 m MIX
1 1 s 1 8:40.71 ¦CISŁOWSKA Julia
CIE¦LIK Wiktoria
RYMUT Konrad
SZMIT Patryk
KS SMS Szklarska Poręba 2003
2004
2003
2003
U18 DOL -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D.
ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr

ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D.
Z/1198/17
Z/5048/18
Z/3933/17
2023
2022
2023



2 2 s 1 8:47.83 JURAK Bartosz
DZWONKOWSKA Karolina
KRAWCZYŃSKA Martyna
FOLGA Bartłomiej
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2003
2003
2004
2003
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej

KORYTKOWSKI Andrzej
DˇBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4754/18
Z/4033/18
, Z/0984/17
2023
2023
, 2022



3 3 s 1 8:49.34 MUSIAŁEK Paweł
RĘBACZ Paulina
LEWANDOWSKA Wiktoria
TEDYS Mateusz
KS Żeglina Sieradz 2004
2004
2004
2003
U18 LDZ -- NOWAK Mieczysław
NOWAK Mieczysław
NOWAK Mieczysław
NOWAK Mieczysław
Z/5047/19
Z/4077/17
Z/3529/18
Z/5383/18
2023
2023
2023
2021

3
3
3
4 4 s 1 8:52.37 SIKORA Julia
JANAS Filip
WI¦NIEWSKA Aleksandra
MAJEWSKI Adam
SSMKS Parasol Wrocław 2003
2004
2004
2004
U18 DOL --
GOLEC Dominik
ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr
Z/1589/18
Z/4930/18
2023
2023
BEZ

5 5 s 1 10:59.94 SZEWCZYK Maciej
GABRYSIAK Szymon
OLEJNIK Natalia
ENDLER Julia
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2003
2004
2003
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D.
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
, Z/3875/17
Z/0882/19
Z/0670/18
, 2023
, 2023
2023
2020
BEZ


4
1 1 s 2 8:41.30 BIELAK Natalia
PIECHOWICZ Katarzyna
FRANCZAK Mateusz
KORO¦ Wojciech
KS SMS Szklarska Poręba 2002
2002
2004
2002
U20 DOL -- B.D. B.D. B.D.


Z/0442/16
2023

2 2 s 2 9:12.29 LIKWIARZ Dawid
GRABOWSKA Wiktoria
DˇBROWSKI Piotr
LIPSKA Weronika
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2002
2005
2003
2005
U20 POD --
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej B.D.
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4612/19
Z/0987/17
Z/2267/20
2023
2023
2023



3 3 s 2 9:17.74 KLATKA Anna
DOMINIAK Daniel
POPIEL Kaja
KRĘCZEWSKI Piotr
SL GKS Olsza Olszyna 2005
2001
2004
2002
U20 DOL -- ROSTKOWSKA Anna
URBATZKA Natalia
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/2231/18
Z/0817/16
Z/3924/17
Z/0219/16
2023
2023
2022
2022

3
4

4 4 s 2 9:18.57 STRZELEWICZ Zuzanna
TRZCIŃSKI Dawid
BEMBNISTA Martyna
PYSZKA Mikołaj
LUKS Start Nakło 2002
2002
2002
2002
U20 KPO -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
BYTNIEWSKI Szymon
Z/0024/15
Z/1327/16
Z/3439/16
Z/0579/16
2023
2023
2023
2023

BEZ
4

  s 2 DNF SZEWCZYK Maciej
GABRYSIAK Szymon
OLEJNIK Natalia
ENDLER Julia
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2003
2004
2003
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D.
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
, Z/3875/17
Z/0882/19
Z/0670/18
, 2023
, 2023
2023
2020
BEZ


4
1 1 s 3 8:21.06 WYDERKA Maciej
TYPER Michalina
WÓJCIK Alicja
KUCHMAN Mateusz
MKS-MOSM Bytom 2002
2001
2003
2001
U20 SLK -- SZCZYRK Janusz B.D.
SZCZYRK Janusz B.D.
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D.
Z/1315/16
Z/1317/16
, Z/1162/17
2023
2023
, 2023



2 2 s 3 8:39.99 HOŁOWIENKO Marcin
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
JELSKA Justyna
JANKOWSKI Andrzej
KS Podlasie Białystok 2003
1992
1999
1993
Sen POD --
DˇBROWSKI Tomasz
JELSKA Justyna B.D. B.D.
Z/3113/11
Z/1051/15
2023
2023
M

100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:14.09 KOŁODZIEJCZUK Maria
WÓJCIK Natalia
LEWANDOWSKA Wiktoria
MATY¦KIEWICZ Maja
Łódzkie 2004
2004
2004
2004
U18 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona
MANTYK Łukasz
NOWAK Mieczysław
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
, Z/0755/19
Z/0304/18
Z/3529/18
, Z/0895/19
, 2023
2023
2023
, 2023


3

2 2 s 1 2:15.33 TYLAK Martyna
RUGOWSKA Anna
PUZIO Dorota
KUBIS Paulina
Dolno¶l±skie 2003
2004
2003
2004
U18 DOL -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
KOBIAŁKA Kamil
BENKOWSKI Henryk B.D.
KOBIAŁKA Kamil
Z/0742/18
Z/0251/17
Z/0743/18
2023
2023
2023
3
4

3
3 3 s 1 2:15.48 CICHY Laura
LESZEK Weronika
TKOCZ Zofia
KU¬MIŃSKA Justyna
¦l±skie 2004
2003
2003
2004
U18 SLK -- PILAREK Sławomir B.D.

B.D. PRENCEL Piotr
MORKA Piotr
, Z/2407/17
, Z/2281/17
Z/1004/18
, 2023
, 2023
2023


3
4 4 s 1 2:16.97 KOWALSKA Aleksandra
STEMPKOWSKA Kamila
KORNACKA Kinga
KORNACKA Karolina
Warmińsko-Mazurskie 2004
2004
2003
2003
U18 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta
PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D.
, Z/0199/20
, Z/1125/17
, Z/1124/17
, 2023
, 2022
, 2022

3


5 5 s 1 2:27.85 ¦LIWIAK Natalia
DULIAN Wiktoria
GRUDZIEŃ Zuzanna
BROŻEK Oliwia
Małopolskie 2004
2003
2004
2004
U18 MLP -- SKOCZEŃ Marcin

B.D. BRACHMAN Tomasz
Z/2126/18
, Z/3681/17
2023
, 2021
3

1 1 s 2 2:19.51 CZEPIEL Milena
SMOROŃ Nadia
GLAZA Julia
DURAJ Dominika
Pomorskie 2006
2005
2005
2005
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna

JASKUŁKA Teresa
Z/4971/18
, Z/4662/17
Z/3720/17
2023
, 2023
2023
5
5
2
2 2 s 2 2:19.84 TARNOWSKA Aleksandra
BIBIK Anna
WO¬NIAK Barbara
KAROLCZUK Martyna
Łódzkie 2005
2005
2005
2005
U16 LDZ -- MARKOWSKA Dorota
NAMIOTKO Stanisław
WASIAK Jarosław
B.D. MAJCHER Elżbieta
Z/0429/18
Z/0401/19
Z/5148/18
, Z/0221/19
2023
2023
2023
, 2023


4
BEZ
3 3 s 2 2:20.56 CHROSTEK Klaudia
SŁOMSKA Magdalena
YOUSSEF Hanna
THAMM Milena
¦l±skie 2006
2006
2006
2005
U16 SLK -- B.D.
ROLAK Dorota
SPISAK Barbara
DUDAŁA Piotr
Z/3394/18
Z/1946/19
Z/3486/18
2023
2023
2023
4

4
2
4 4 s 2 2:20.58 DOKSA Maja
JAROSIŃSKA Maria
CELLMER Karolina
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
Kujawsko-Pomorskie 2005
2006
2006
2005
U16 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.

WO¬NIAK Jacek
Z/2304/18
Z/0356/18
Z/2396/19
2021
2023
2023
3
3
4
5 5 s 2 2:21.08 KOPIENIAK Oliwia
KOWALIŃSKA Aleksandra
JAKUBOWSKA Alicja
NAGIĘĆ Nikola
Małopolskie 2005
2006
2005
2005
U16 MLP -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy
ZAGRODZKI Marcin
SIEMIEŃSKA Barbara
GIZA Maciej GIZA Maciej
, Z/2484/18
Z/3056/18
, Z/2156/20
, 2023
2023
, 2022

4
3

6 6 s 2 2:23.13 SZAUER Anna
DˇBROWSKA Michalina
ZIELIŃSKA Martyna
ŁUGIEWICZ Alina
Warmińsko-Mazurskie 2005
2005
2005
2005
U16 WMZ -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek

PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
, Z/5707/18
, Z/2295/20
, Z/2294/20
, 2023
, 2022
, 2023
BEZ


7 7 s 2 2:29.71 ZUBRZYCKA Dominika
ANTONOWICZ Dominika
KALINOWSKA Kamila
STRZYMIŃSKA Magdalena
Podlaskie 2005
2005
2005
2006
U16 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
Z/0448/19
Z/0447/19
, Z/2533/20
2023
2023
, 2022




4x200 m M
1 1 s 1 1:28.46 KWIATKOWSKI Mateusz
JABŁOŃSKI Jakub
DUDEK Bartosz
JAROSZEWICZ Ernest
MKS Juvenia Białystok 1999
2002
1992
1999
Sen POD -- DUDEK Bartosz
B.D. B.D.
DUDEK Bartosz
B.D. DUDEK Bartosz
Z/1796/16
Z/2453/20
Z/3483/11
, Z/2454/20
2022
2022
2023
, 2023
2



2 2 s 1 1:29.48 GOŁˇB Jarosław
GRZEGORZEWSKI Szymon
PĘDZIWIATR Jakub
PAWŁOWSKI Patryk
ULKS MOSiR Sieradz 2000
2002
1999
1997
Sen LDZ -- KU¦ Tomasz B.D.
FIRLIT Roman
B.D. KU¦ Tomasz
GABRYSIAK Marcin
Z/2244/18
Z/0258/19
, Z/0930/17
Z/1260/13
2023
2023
, 2023
2023

4

1
3 3 s 1 1:29.85 GÓRNY Mateusz
SZANIEC Mateusz
PATRZYK Adam
CHROSTA Filip
BKL Bełchatów 2002
2002
2002
2002
U20 LDZ -- MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz B.D.
B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian
Z/3147/17
Z/3579/20
Z/0169/16
, Z/0168/16

2021
2020
, 2023
2

3

4 4 s 1 1:35.97 SEJDAK Jakub
KUBICA Mateusz
WOJDA Cezary
WIETESKA Tomasz
UKS Błyskawica Domaniewice 1997
2002
1996
2001
Sen LDZ -- ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
Z/3907/20
Z/3983/18
Z/0140/12
Z/4029/15
2021
2021
2020
2021



3
  s 1 DNF MAKOS Szymon
ŁUKASIAK Szymon
WRÓBEL Adam
WIECZOREK Bartosz
UKS Herkules Sulejówek 2002
2003
2001
2006
U20 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/1921/16
Z/2216/16
Z/2133/17
Z/1101/18
2023
2023
2023
2023
BEZ
3
3
5
  s 1 DNF SOSNA Seweryn
SMOLNICKI Bartosz
OPUSZEWICZ Damian
KOZELAN Hubert
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
2004
2003
2003
U18 POM -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/0207/17
Z/0685/18
Z/4125/19
Z/2635/17
2023
2022
2023
2023
4
5


  s 1 DQ BASAŁYGO Paweł
BILIŃSKI Robin
STOKŁOSA Aleks
GADŻAŁA Paweł
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995
2001
2002
1992
Sen OPL -- PLASKOTA Krzysztof B.D.
PLASKOTA Krzysztof B.D.
OLCZYK Hubert B.D.
JASIŃSKI Cyprian
Z/4426/11
Z/0971/16
Z/0665/16
Z/3650/11
2023
2023
2023
2023




1 1 s 2 1:26.47 WIECZOREK Kacper
GRˇBCZEWSKI Mateusz
ŁUCZYŃSKI Dominik
KISIL Kamil
WLKS Wrocław 2001
2002
2002
2004
U20 DOL --

KOBIAŁKA Kamil B.D.
Z/0553/19
2023

2 2 s 2 1:27.25 BUGAJSKI Paweł
OCHWAT Kamil
KADYŁO Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
MKS MOS Wrocław 2001
2001
2003
2001
U20 DOL -- ROSTEK William B.D.

ROŻEJ Marek B.D.
ROSTEK William
Z/4584/15
Z/5139/18
Z/1867/17
2023
2023
2023



3 3 s 2 1:28.93 BOIŃSKI Dominik
KASZYŃSKI Dawid
GRZEGRZÓŁKA Jakub
TRZÓSŁO Adrian
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2002
2001
U20 KPO -- MARCINIAK Roman B.D.
B.D.
ROJTEK Mikołaj B.D.
B.D.
Z/0178/20
Z/0440/19
2023
2023

2


4 4 s 2 1:29.43 PIETRUSA Jakub
KWA¦NY Błażej
SIKORA Maciej
PIETRUSA Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa 2005
2001
2003
2002
U20 MLP -- TRZOP-KUKLA Katarzyna
B.D.
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał B.D.
Z/1155/19
Z/2859/16
2023
2023


2

5 5 s 2 1:36.38 KUBICA Mateusz
KNERA Antoni
TARASKA Szymon
WIETESKA Tomasz
UKS Błyskawica Domaniewice 2002
2004
2003
2001
U20 LDZ -- ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
Z/3983/18
Z/3879/20
Z/3924/20
Z/4029/15
2021
2021
2021
2021



3
1 s 3 1:31.89 OSIŃSKI Jan
GOSTOMCZYK Jan
ZAKRZEWSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
Z/3217/19
, Z/2543/18
, Z/4002/18
2023
2023
, 2023
, 2023


4
5
2 s 3 1:37.70 SZARAPO Jakub
WOLAŃSKI Piotr
DIDYK Mateusz
BASIŃSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 2006
2007
2005
2005
U16 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek BAUMGART Iwona
SZOMBURG Tomasz
ROSTEK William
SKRZYPIŃSKI Jacek
, Z/0473/20
Z/0392/20
Z/3314/19
Z/2658/20
, 2023
2023
2023
2023




3 s 3 1:37.72 OWCARZ Krystian
CZERWIŃSKI Piotr
SKRZEK Bartłomiej
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 2005
2005
2005
2005
U16 DOL --
BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/3763/19
, Z/1353/19
, Z/5731/18
2023
, 2023
, 2023


5
4 s 3 1:38.66 ROGIŃSKI Bartosz
BAGIŃSKI Piotr
PORUCZNIK Łukasz
JAMIOŁKOWSKI Jakub
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2006
2005
2005
2005
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej

NIWIŃSKI Andrzej
Z/10643/21
Z/4996/18
Z/4997/18
2023
2021
2021

BEZ

5 s 3 1:57.00 OPALIŃSKI Franciszek
ANDRZEJAK Maksymilian
SZEWCZYK Jakub
GLINKOWSKI Wiktor
MUKS Park Zduńska Wola 2005
2005
2006
2005
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
, Z/1284/20
Z/3687/20
, Z/3605/19
, Z/4374/18
, 2023
2023
, 2023
, 2021


BEZ

100-200-300-400 M
1 1 s 1 1:56.31 CZOŁNOWSKI Beniamin
MATERA Mateusz
NAPIERAJ Mateusz
SZCZEPANIAK Jakub
Łódzkie 2004
2004
2003
2003
U18 LDZ --
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof

URBANIAK Jarosław
, Z/0658/18
Z/3273/17
, 2023
2023
4
2
2 2 s 1 1:58.35 KOZELAN Hubert
FOJUTH Kacper
ŁOWICKI Michał
MAJCHRZAK Wiktor
Pomorskie 2003
2003
2004
2003
U18 POM -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej
Z/2635/17
, Z/1505/17
, Z/0468/18
2023
, 2023
, 2023

2
4
3 3 s 1 1:58.46 SATERNUS Szymon
WAŁASZEK Nikodem
SŁOWIK Maciej
SIKORA Maciej
Małopolskie 2004
2003
2004
2003
U18 MLP --
WAŁASZEK Jarosław
WÓJCIK Teodor
KUKLA Rafał
Z/3822/17
Z/0086/18
2022
2023
2
3
2
4 4 s 1 1:58.64 KISIL Kamil
KADYŁO Adam
BRZEZIŃSKI Konrad
WIECZOREK Miłosz
Dolno¶l±skie 2004
2003
2003
2003
U18 DOL --
ROŻEJ Marek B.D.
BENKOWSKI Henryk B.D.
CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł
Z/5139/18
Z/2442/17
, Z/0854/17
2023
2023
, 2021


2
5 5 s 1 2:02.02 ZALEWSKI Tomasz
URBANEK Łukasz
MARUSA Maksymilian
CITAK Miłosz
¦l±skie 2003
2003
2004
2003
U18 SLK --

JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/5531/19
Z/0785/17
2023
2023

3
6 6 s 1 2:10.52 SZEWCZYK Maciej
KRUPIŃSKI Dawid
KURUC Jakub
GABRYSIAK Szymon
Łódzkie 2004
2003
2003
2003
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
KU¦ Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D.
, Z/0672/18
Z/4078/18
Z/3878/17
, Z/3875/17
, 2023
2022
2021
, 2023
BEZ
3
BEZ

7 7 s 1 2:19.11 GÓRECZNY Filip
GAJEWSKI Przemysław
MICHALAK Michał
GRZELAK Kornel
Łódzkie 2003
2004
2004
2004
U18 LDZ --

KUDŁA Małgorzata
KUDŁA Jacek
Z/3192/19
Z/0722/19
2023
2023


1 1 s 2 2:02.75 OSIŃSKI Jan
ZAKRZEWSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Oliwier
GOSTOMCZYK Jan
Pomorskie 2005
2005
2005
2005
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
, Z/2543/18
, Z/4002/18
Z/3217/19
2023
, 2023
, 2023
2023

4
5

2 2 s 2 2:02.96 DZIEWIĘCKI Rafał
BASIŃSKI Paweł
GONKIEWICZ Jan
SZARAPO Jakub
Dolno¶l±skie 2006
2005
2005
2006
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPIŃSKI Jacek
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek BAUMGART Iwona
Z/2611/18
Z/2658/20
, Z/5731/18
, Z/0473/20
2023
2023
, 2023
, 2023


5

3 3 s 2 2:03.75 PIŁKA Dariusz
GORZKOWICZ Michał
PIETRUSA Jakub
LEGUTKO Wiktor
Małopolskie 2005
2005
2005
2005
U16 MLP -- BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz
CZYŻ Radosław
TRZOP-KUKLA Katarzyna
, Z/3095/18
Z/5432/18
Z/1155/19
, 2022
2023
2023
5
4

4 4 s 2 2:06.13 MOTYLEWSKI Kornel
DˇBKOWSKI Jakub
STĘPIEŃ Mateusz
KIJEWSKI Michał
Warmińsko-Mazurskie 2005
2006
2005
2005
U16 WMZ -- JASZCZYK Krzysztof
CYTLAŁ Jacek
B.D.
PALUCH Krystian PALUCH Krystian
Z/3218/20
Z/1079/20
Z/0132/19
Z/0910/19
2023
2023
2023
2023




5 5 s 2 2:08.25 SZYMANEK Aleksy
LEPIONKA Adrian
¦MIETANKA Jan
PAŃKO Kacper
Lubelskie 2005
2006
2005
2006
U16 LBE --
GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej
MAGDZIAK Tomasz
BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz
, Z/0121/20
Z/3227/19
, Z/3491/19
, 2023
2023
, 2022



6 6 s 2 2:10.02 DANIELCZYK Dawid
GLINKOWSKI Wiktor
SZYMAŃSKI Daniel
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario
Łódzkie 2005
2005
2005
2005
U16 LDZ -- MANTYK Łukasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
GRABOLUS Marek
WASIAK Jarosław
Z/4312/19
, Z/4374/18
Z/1022/19
Z/0055/19
2021
, 2021
2023
2023



5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.9875659942627 sekund