Słubice 16.09.2020
Otwarte Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce
60 m K
1 s 1 9.76 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +1.6 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2023 LDK!
2 s 1 10.50 LUC Martynka SP 2 Krosno Odrzańskie 2011 U12 LB +1.6 --
3 s 1 11.21 KAPLA Anna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr Z/3716/19 2023 LDK!
4 s 1 11.74 WRONIEWICZ Milena LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
5 s 1 12.95 KRASZEWSKA Anna LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
1 s 2 10.07 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.4 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
2 s 2 10.48 WOJNICKA Weronika LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.4 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2207/20 2023 LDK!
3 s 2 10.73 JANOWICZ Zofia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.4 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4079/19 2023 LDK!
4 s 2 11.08 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.4 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2023 LDK!
1 s 3 10.11 WIECZOREK Amelia LKS Lubusz Słubice # 2010 U12 LB +1.3 -- LDK!
2 s 3 10.24 MISIORNA Olga AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB +1.3 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12141/21 2021
3 s 3 10.77 LASOTA Hanna SP 2 Gubin 2010 U12 LB +1.3 --
4 s 3 10.85 BODZON Kalina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB +1.3 -- LDK!
5 s 3 11.12 KOWALCZYK Pola SP 2 Krosno Odrzańskie 2009 U12 LB +1.3 --
1 s 4 9.36 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB +1.7 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
2 s 4 9.40 KWIECIŃSKA Klaudia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB +1.7 -- KWAPICH Roman # Z/3242/20 2021 LDK!
3 s 4 10.28 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB +1.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2023 LDK!
4 s 4 11.13 NOWAK Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB +1.7 -- KACZMAREK Adam Z/10388/21 2021 LDK!
5 s 4 11.15 BŁAŻKIEWICZ Barbara MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB +1.7 -- KACZMAREK Adam Z/10394/21 2021
1 s 5 9.56 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB +1.6 -- KONDRATOWICZ Marcin # Z/0942/20 2023 LDK!
2 s 5 9.80 PIEKARSKA Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB +1.6 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12146/21 2021
3 s 5 9.81 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2023 LDK!
4 s 5 9.98 WÓJCICKA Malwina MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB +1.6 -- KACZMAREK Adam Z/10393/21 2021
5 s 5 10.97 PIRÓG Sara LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB +1.6 -- NOGA Grzegorz Z/8117/21 2023 LDK!
6 s 5 11.51 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB +1.6 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12121/21 2022 LDK!
1 s 6 8.57 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U14 LB +1.5 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 s 6 8.65 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB +1.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2023 LDK!
3 s 6 8.92 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB +1.5 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
4 s 6 8.99 SCHWARC Anika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +1.5 -- LDK!
5 s 6 9.01 WIŚNIEWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.5 -- LDK!
6 s 6 9.59 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +1.5 -- LDK!
1 s 7 9.06 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +1.2 -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
2 s 7 9.18 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.2 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
3 s 7 9.42 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.2 -- LDK!
4 s 7 9.86 PROKOPOWICZ Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +1.2 -- KIEDROWICZ Piotr Z/5130/19 2023 LDK!
5 s 7 9.95 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.2 -- LDK!
6 s 7 10.03 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +1.2 -- LDK!
1 s 8 8.85 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.5 -- WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
2 s 8 8.91 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB +1.5 -- LDK!
3 s 8 9.40 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +1.5 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
4 s 8 9.52 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +1.5 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
5 s 8 9.64 GADECKA Daria MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2008 U14 LB +1.5 -- KACZMAREK Adam Z/10391/21 2021 LDK!
6 s 8 10.23 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2008 U14 LB +1.5 -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
100 m K
1 s 1 12.84 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.4 III
2 s 1 13.83 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP +1.4 V BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
3 s 1 14.13 KROPIDŁOWSKA Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB +1.4 V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/5663/19 , 2021 LDK!
4 s 1 14.21 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.4 V GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
5 s 1 14.31 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB +1.4 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
6 s 1 14.38 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +1.4 V ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0673/20 2023 LDK!
7 s 1 15.12 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.4 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 54.01 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2023 LDK!
2 s 1 56.50 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
3 s 1 57.67 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2023 LDK!
4 s 1 64.65 KAPLA Anna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3716/19 2023 LDK!
1 s 2 49.82 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2023 LDK!
2 s 2 53.12 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin # Z/0942/20 2023 LDK!
3 s 2 54.65 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
4 s 2 57.28 MISIORNA Olga AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12141/21 2021
5 s 2 57.33 BODZON Kalina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- LDK!
6 s 2 60.83 SOROCZYŃSKA Zuzanna SP 2 Gubin 2010 U12 LB --
1 s 3 57.50 PIEKARSKA Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12146/21 2021
2 s 3 58.49 KRZYWICKA Aleksandra SP 2 Gubin 2010 U12 LB --
3 s 3 59.03 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2023 LDK!
4 s 3 64.80 KUŚNIEREK Laura SP 2 Gubin 2010 U12 LB --
5 s 3 65.85 LASOTA Hanna SP 2 Gubin 2010 U12 LB --
6 s 3 68.41 PIĄTKIEWICZ Agata MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB -- KWAPICH Roman Z/10392/21 2021 LDK!
1 s 4 46.14 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U14 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 s 4 49.70 SŁOMIŃSKA Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2007 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/10507/21 2021 LDK!
3 s 4 50.26 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
4 s 4 59.51 SZYMENDERA Julia SP 2 Gubin 2007 U14 LB --
1 s 5 46.17 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB IV PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
2 s 5 46.34 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB IV WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
3 s 5 49.80 WIŚNIEWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- LDK!
4 s 5 51.74 SZOSTAK Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2007 U14 LB -- NOGA Grzegorz KWAPICH Roman BEZ LDK!
5 s 5 56.39 KUŚMIEREK Zofia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman LDK!
6 s 5 57.99 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- LDK!
1 s 6 53.47 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
2 s 6 54.00 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- LDK!
3 s 6 60.93 TRESENBERG Weronika LKS Lubusz Słubice # 2010 U12 LB -- NOGA Grzegorz Z/8120/21 2023 LDK!
4 s 6 62.28 POLAK Emilia SP 2 Krosno Odrzańskie 2009 U12 LB --
1 s 7 49.78 RAJCHEL Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/3243/20 2021 LDK!
2 s 7 51.25 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
3 s 7 53.01 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- LDK!
4 s 7 60.17 KUŻOWNIK Tatiana MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/10389/21 2021 LDK!
1 s 8 42.93 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
2 s 8 46.80 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
3 s 8 53.45 MAJCHRZAK Zuzanna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/5665/19 2021 LDK!
4 s 8 53.47 KWIECIŃSKA Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/5664/19 2020 LDK!
600 m K
1 s 1 2:03.80 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2023 LDK!
1 s 2 2:03.78 GARCZYK Karina LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5314/18 2023 BEZ LDK!
2 s 2 2:06.59 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2023 LDK!
3 s 2 2:09.30 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
1 s 3 1:56.88 ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/4390/20 2022 LDK!
2 s 3 1:59.05 SŁOWIŃSKA Amelia LLKS Gubin 2007 U14 LB -- NOGA Grzegorz KWAPICH Roman BEZ LDK!
3 s 3 1:59.84 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary # 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/2551/22 2022 LDK!
4 s 3 2:05.43 PROKOPOWICZ Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5130/19 2023 LDK!
5 s 3 2:07.06 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:30.43 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr # Z/1684/18 2022 5 LDK!
2 s 1 3:30.47 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 3:30.68 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2023 LDK!
4 s 1 3:31.11 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1911/18 2020 BEZ LDK!
5 s 1 3:36.58 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5670/19 2021 LDK!
6 s 1 3:52.35 KRAWCZYK Justyna MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/0919/20 2021 LDK!
7 s 1 3:55.42 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2023 LDK!
8 s 1 3:59.46 JANOWICZ Zofia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4079/19 2023 LDK!
9 s 1 4:48.60 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 4.45 KROPIDŁOWSKA Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB +0.8 -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/5663/19 , 2021 LDK!
2 f 1 3.77 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.2 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB 0.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
W dal strefa K
1 f 1 3.65 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2023 LDK!
2 f 1 3.52 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
3 f 1 3.42 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2023 LDK!
4 f 1 3.21 JANOWICZ Zofia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4079/19 2023 LDK!
5 f 1 2.84 KAPLA Anna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/3716/19 2023 LDK!
6 f 1 2.84 WOJNICKA Weronika LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2207/20 2023 LDK!
7 f 1 2.81 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2023 LDK!
8 f 1 2.73 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2023 LDK!
9 f 1 2.58 WRONIEWICZ Milena LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
1 f 2 4.30 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin # Z/0942/20 2023 LDK!
2 f 2 4.16 KWIECIŃSKA Klaudia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB 0.0 -- KWAPICH Roman # Z/3242/20 2021 LDK!
3 f 2 3.94 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
4 f 2 3.83 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2023 LDK!
5 f 2 3.56 BODZON Kalina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
6 f 2 3.44 MISIORNA Olga AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12141/21 2021
7 f 2 3.38 KRZYWICKA Aleksandra SP 2 Gubin 2010 U12 LB 0.0 --
8 f 2 3.33 PIEKARSKA Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12146/21 2021
9 f 2 3.27 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12121/21 2022 LDK!
10 f 2 3.17 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2023 LDK!
11 f 2 3.09 PIĄTKIEWICZ Agata MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/10392/21 2021 LDK!
12 f 2 3.08 BŁAŻKIEWICZ Barbara MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/10394/21 2021
13 f 2 3.00 HAJKOWICZ Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/10395/21 2021 LDK!
14 f 2 2.99 NOWAK Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/10388/21 2021 LDK!
15 f 2 2.57 WÓJCICKA Malwina MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2009 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/10393/21 2021
1 f 3 4.79 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 f 3 4.72 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB 0.0 -- LDK!
3 f 3 4.58 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
4 f 3 4.42 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
5 f 3 4.25 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2023 LDK!
6 f 3 4.24 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
7 f 3 4.17 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
8 f 3 4.13 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB 0.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
9 f 3 4.11 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
10 f 3 3.85 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
11 f 3 3.85 SZOSTAK Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2007 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz KWAPICH Roman BEZ LDK!
12 f 3 3.81 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
13 f 3 3.80 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
14 f 3 3.75 RAJCHEL Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman # Z/3243/20 2021 LDK!
15 f 3 3.71 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
16 f 3 3.64 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB 0.0 -- LDK!
17 f 3 3.49 GADECKA Daria MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2008 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/10391/21 2021 LDK!
18 f 3 3.44 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
19 f 3 3.41 KUŻOWNIK Tatiana MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/10389/21 2021 LDK!
20 f 3 3.39 NOGA Emilia BbL Gubin 2007 U14 LB 0.0 --
21 f 3 3.21 KARSKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2007 U14 LB 0.0 -- LDK!
22 f 3 2.89 RADZION Kornelia SP 2 Gubin 2008 U14 LB 0.0 --
  f 3 NM SŁOMIŃSKA Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2007 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/10507/21 2021 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.31 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
2 f 1 8.96 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/7487/21 2023 LDK!
3 f 1 6.17 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2023 LDK!
4 f 1 6.17 MACIEJCZAK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- LDK!
5 f 1 5.98 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2023 LDK!
6 f 1 5.38 KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/0292/21 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.96 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB +0.9 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
2 f 1 9.86 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.9 V ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0673/20 2023 LDK!
3 f 1 9.59 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +1.2 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.12 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
2 f 1 8.04 MORGIEWICZ Marta LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- #
3 f 1 7.87 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/5660/19 , 2021 LDK!
4 f 1 7.69 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
5 f 1 7.35 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2023 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 19.00 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
2 f 1 17.50 KAPLA Anna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3716/19 2023 LDK!
3 f 1 13.50 JANOWICZ Zofia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4079/19 2023 LDK!
1 f 2 28.50 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2023 LDK!
1 f 3 45.00 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
2 f 3 42.00 NAJEWSKA Maja SP 2 Gubin 2008 U14 LB --
3 f 3 37.00 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/7487/21 2023 LDK!
4 f 3 36.50 SZYMENDERA Julia SP 2 Gubin 2007 U14 LB --
5 f 3 36.00 MAZIEC Wiktoria SP 2 Gubin 2007 U14 LB --
6 f 3 23.50 KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/0292/21 2023 LDK!
7 f 3 18.00 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2023 LDK!
8 f 3 16.50 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2023 LDK!
9 f 3 15.00 MACIEJCZAK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- LDK!
1 f 4 46.00 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/5660/19 , 2021 LDK!
2 f 4 38.00 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 f 4 32.50 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
4 f 4 28.50 MORGIEWICZ Marta LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -- #
60 m M
1 s 1 10.03 ŁOBACZEWSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr Z/2239/20 2023 LDK!
2 s 1 10.30 SUWALD Marcel LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.6 -- NOGA Grzegorz LDK!
3 s 1 10.77 SKOWROŃSKI Oskar ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +1.6 -- LDK!
4 s 1 11.93 LISOWSKI Lucjan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.6 -- LDK!
5 s 1 13.46 HAŚCIŁO Jakub LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2023 LDK!
6 s 1 13.49 HAŚCIŁO Wojciech LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7706/21 2023 LDK!
1 s 2 10.26 KRASZEWSKI Tymon LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.8 -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
2 s 2 12.73 CHOJNACKI Stanisław LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +1.8 --
3 s 2 14.61 CHOJNICKI Miłosz LKS Lubusz Słubice 2013 U12 LB +1.8 --
1 s 3 9.11 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB +1.5 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
2 s 3 9.36 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB +1.5 -- KACZMAREK Adam # Z/10386/21 2023 LDK!
3 s 3 9.61 MATECKI Oskar SP 2 Gubin 2009 U12 LB +1.5 --
4 s 3 9.67 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB +1.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/12119/21 2023 LDK!
5 s 3 10.07 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice # 2010 U12 LB +1.5 -- NOGA Grzegorz Z/8123/21 2023 LDK!
6 s 3 10.58 PARADOWSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB +1.5 --
7 s 3 12.76 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB +1.5 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7271/21 2023 LDK!
1 s 4 7.87 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U14 LB +1.2 -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2023 LDK!
2 s 4 8.11 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.2 -- WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
3 s 4 8.17 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.2 -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
4 s 4 9.30 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB +1.2 -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
5 s 4 9.42 SŁOMIŃSKI Filip MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB +1.2 -- KALITA Teresa # LDK!
6 s 4 10.75 MARCHLEWSKI Hubert SP 2 Gubin 2008 U14 LB +1.2 --
7 s 4 11.58 STARYSZAK Dyzio AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +1.2 --
100 m M
1 s 2 12.63 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.0 --
300 m M
1 s 1 65.59 KRASZEWSKI Tymon LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
2 s 1 68.62 LISOWSKI Lucjan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- LDK!
3 s 1 68.64 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2023 LDK!
4 s 1 61.03 ŁOBACZEWSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2239/20 2023 LDK!
1 s 2 52.27 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB -- KACZMAREK Adam # Z/10386/21 2023 LDK!
2 s 2 58.01 MATECKI Oskar SP 2 Gubin 2009 U12 LB --
3 s 2 58.09 PARADOWSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB --
4 s 2 60.79 SMYK Piotr SP 2 Gubin 2010 U12 LB --
5 s 2 86.87 TUROWSKI Aleksander SP 2 Gubin 2009 U12 LB --
1 s 3 43.80 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
2 s 3 45.58 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
3 s 3 52.04 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
4 s 3 53.04 SŁOMIŃSKI Filip MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KALITA Teresa # LDK!
5 s 3 55.83 SOBOLEWSKI Grzegorz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KACZMAREK Adam # Z/10385/21 2021 LDK!
6 s 3 57.31 ŚPIEWAK Igor MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman LDK!
7 s 3 61.89 PONIKIEWSKI Krystian MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman LDK!
1 s 4 38.41 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
2 s 4 40.76 SKARBIERZ Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U18 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2587/19 2019 LDK!
3 s 4 43.36 STĘPCZYŃSKI Kacper MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/5661/19 2021 LDK!
600 m M
1 s 1 1:52.40 SUWALD Bartłomiej LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/1629/20 2023 LDK!
2 s 1 1:56.80 ZIÓŁKOWSKI Maciej SP 2 Gubin 2007 U14 LB --
3 s 1 1:57.24 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
4 s 1 1:58.17 FALTYN Przemysław MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2007 U14 LB -- KALITA Teresa LDK!
5 s 1 1:59.20 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra # 2008 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2023 LDK!
6 s 1 2:00.16 GLAPA Piotr MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5705/19 2022 LDK!
7 s 1 2:00.84 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2023 LDK!
8 s 1 2:01.18 JĘDRZEJEWSKI Kuba LKS Lubusz Słubice # 2010 U12 LB -- NOGA Grzegorz Z/7989/21 2023 LDK!
9 s 1 2:02.17 GRZEGORZAK Bartosz SP 2 Gubin 2008 U14 LB --
10 s 1 2:04.12 KUŚNIEREK Mikołaj SP 2 Gubin 2008 U14 LB --
11 s 1 2:05.16 SKOWROŃSKI Oskar ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB -- LDK!
12 s 1 2:06.16 LISOWSKI Lucjan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- LDK!
13 s 1 2:10.16 DZIAMSKI Szymon LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
1 s 2 2:03.08 STARYSZAK Dyzio AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB --
1000 m M
1 s 2 3:20.21 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2023 BEZ LDK!
2 s 2 3:46.12 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 4.33 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/8908/21 2023
W dal strefa M
1 f 1 3.42 SKOWROŃSKI Oskar ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- LDK!
2 f 1 2.93 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2023 LDK!
3 f 1 2.87 LISOWSKI Lucjan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
4 f 1 2.48 DZIAMSKI Szymon LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr LDK!
5 f 1 2.13 HAŚCIŁO Wojciech LKS Lubusz Słubice 2014 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7706/21 2023 LDK!
1 f 2 4.16 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam # Z/10386/21 2023 LDK!
2 f 2 4.03 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
3 f 2 3.88 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2023 LDK!
4 f 2 3.41 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice # 2010 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/8123/21 2023 LDK!
5 f 2 3.29 PARADOWSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 --
6 f 2 2.37 WRONIEWICZ Michał LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7271/21 2023 LDK!
1 f 3 4.82 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
2 f 3 4.44 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
3 f 3 4.05 SOBOLEWSKI Grzegorz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam # Z/10385/21 2021 LDK!
4 f 3 3.65 PONIKIEWSKI Krystian MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman LDK!
5 f 3 2.92 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.33 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
2 f 1 10.71 STĘPCZYŃSKI Kacper MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB V KWAPICH Roman Z/5661/19 2021 LDK!
3 f 1 8.95 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
4 f 1 5.05 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 27.00 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/12119/21 2023 LDK!
2 f 1 27.00 KOZACZYŃSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr # Z/7491/21 2023 LDK!
1 f 2 43.50 SOBOLEWSKI Grzegorz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KACZMAREK Adam # Z/10385/21 2021 LDK!
2 f 2 42.00 MARCHLEWSKI Hubert SP 2 Gubin 2008 U14 LB --
3 f 2 33.50 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
1 f 3 61.00 STĘPCZYŃSKI Kacper MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/5661/19 2021 LDK!
2 f 3 51.50 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
3 f 3 43.00 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6620359420776 sekund