Teresin 13.09.2020
Olimpiada o Puchar Mazowsza U12 i U14
60 m K
1 s 1 9.62 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/7582/21 2023 LDK!
2 s 1 9.96 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/8274/21 2024 LDK!
3 s 1 10.52 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2023 LDK!
4 s 1 11.03 GIEJBATOW Pola RLTL Optima Radom # 2012 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
1 s 2 9.38 WŁODARCZYK Blanka LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- LDK!
2 s 2 10.15 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0358/20 2024
3 s 2 10.60 WARSICKA Nikola OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 --
4 s 2 10.76 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U12 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3707/20 2023 LDK!
1 s 3 9.60 LUBANIAK Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ 0.0 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3829/20 2023
2 s 3 10.44 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- # LDK!
3 s 3 10.83 ŁUCZAK Lilianna OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 --
4 s 3 11.76 AUGUSTYNIAK Antonina UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD 0.0 -- # LDK!
1 s 4 8.65 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2024 LDK!
2 s 4 10.68 KUMANOWSKA Anna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD 0.0 -- LDK!
3 s 4 10.69 TAMOŃ Jowita LUKS Boguszyce 2012 U12 LD 0.0 -- LDK!
4 s 4 11.32 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3702/20 2023 LDK!
1 s 5 9.04 FLORCZUK Malwina KS Atak Agrykola Warszawa # 2007 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # LDK!
2 s 5 9.80 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
3 s 5 10.10 KIESZEK Zuzanna LUKS Boguszyce 2008 U14 LD 0.0 -- LDK!
4 s 5 10.11 AUGUSTYNIAK Małgorzata UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- # LDK!
1 s 6 8.88 SOKOŁOWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
2 s 6 8.99 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U14 MZ 0.0 -- DZICZEK Szymon Z/4726/19 2023
3 s 6 9.75 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
1 s 7 9.46 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
2 s 7 9.57 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
3 s 7 10.02 KUBAT Antonina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
4 s 7 10.64 NARKINTOWICZ Maria KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ 0.0 -- LDK!
1 s 8 8.88 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U14 MZ 0.0 --
2 s 8 9.24 BAJER Hanna OKS Start Otwock # 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
3 s 8 9.50 SIERGIEJ Agnieszka KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
4 s 8 9.74 SOBCZAK Alicja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ 0.0 -- B.D. # LDK!
1 s 9 9.68 WIĄCEK Milena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
2 s 9 9.80 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ 0.0 -- LDK!
3 s 9 10.36 ŚWICA Zofia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ 0.0 --
4 s 9 10.54 KOWALCZYK Zuzanna LUKS Boguszyce 2008 U14 LD 0.0 -- LDK!
1 s 10 8.81 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
2 s 10 9.48 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian # Z/5456/21 2023 LDK!
3 s 10 10.02 WIERZBICKA Maja LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
4 s 10 10.18 GÓRNICKA Kaja UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- # LDK!
300 m K
1 s 1 55.36 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
2 s 1 55.57 GŁOWACKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U12 MZ --
3 s 1 68.56 RODOWALD Klara UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/3383/20 2024 LDK!
1 s 2 51.64 KRZYŚKÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2023
2 s 2 61.41 GIEJBATOW Pola RLTL Optima Radom # 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
1 s 3 49.29 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2024 LDK!
2 s 3 58.53 ZAJĄC Nina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3818/20 2023
1 s 4 56.48 OMEN Nina UKS Rusiec 2009 U12 MZ --
2 s 4 57.49 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023 LDK!
1 s 5 47.75 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U14 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
2 s 5 51.42 GOLEC Zofia UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ -- #
3 s 5 57.17 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0549/20 2024 LDK!
1 s 6 50.40 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
2 s 6 54.48 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
3 s 6 56.29 PODGÓRSKA Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -- #
1 s 7 48.56 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!
2 s 7 50.23 SOŚNIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- LDK!
3 s 7 50.78 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
1 s 8 46.74 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!
2 s 8 47.47 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!
3 s 8 48.66 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023 LDK!
4 s 8 55.24 WIERZBICKA Maja LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
600 m K
1 s 1 1:53.83 MARKUSZEWSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3827/20 2023
2 s 1 2:01.22 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2024 LDK!
3 s 1 2:02.75 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3722/20 2023 LDK!
4 s 1 2:05.53 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian # , Z/3706/20 , 2024 LDK!
5 s 1 2:12.23 GRALEWICZ Zofia KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- LDK!
6 s 1 2:28.11 GORLEWSKA Kornelia KS Zawkrze Mława 2009 U12 MZ --
1 s 2 1:55.77 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/5198/18 2024 LDK!
2 s 2 2:00.97 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2024 LDK!
3 s 2 2:03.38 WOJEWODA Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/10453/21 2022
4 s 2 2:12.35 DRABIO Oliwia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3253/20 2024 LDK!
5 s 2 2:12.66 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
6 s 2 2:13.22 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2023 LDK!
7 s 2 2:19.71 WRÓBLEWSKA Monika MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U12 MZ -- # LDK!
1 s 3 1:49.54 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa # 2007 U14 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
2 s 3 1:50.66 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- B.D. LDK!
4 s 3 2:06.96 SADOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4415/19 2022
5 s 3 2:13.94 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- LDK!
6 s 3 2:16.38 MURAŃSKA Marcelina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -- #
7 s 3 2:19.97 WULTAŃSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- # LDK!
8 s 3 2:27.06 KŁOSIŃSKA Natalia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta B.D. LDK!
1 s 4 1:58.55 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4728/19 2023
2 s 4 1:59.28 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U14 MZ -- # LDK!
3 s 4 2:00.78 GIEJBATOW Julia RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!
4 s 4 2:02.27 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2023 LDK!
5 s 4 2:05.14 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
6 s 4 2:07.66 KISIAŁA Wiktoria UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- LDK!
1 s 5 1:45.80 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
2 s 5 1:47.00 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U14 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023 LDK!
3 s 5 1:50.74 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- # LDK!
4 s 5 1:56.06 WIŚNIEWSKA Róża KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/7029/21 2022
5 s 5 1:56.22 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2024 LDK!
5 s 5 1:56.22 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2024 LDK!
7 s 5 1:56.82 NIEWIADOMSKA Maja niest. Warszawa 2008 U14 MZ --
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K
1 s 1 13.20 DOMAGAŁA Nikola UKS MTE Milanówek 2009 U12 MZ 0.0 -- B.D. LDK!
2 s 1 14.31 IGNACIUK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/1413/24 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 e 1 13.71 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
2 e 1 16.26 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
3 e 1 17.60 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ 0.0 -- LDK!
4 e 1 17.97 KOSSON Barbara KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/11708/21 2023 LDK!
1 e 2 13.77 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 e 2 14.43 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
3 e 2 15.22 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 2007 U14 MZ 0.0 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2022
4 e 2 16.49 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2024 LDK!
1 f 1 13.57 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU 0.0 -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 f 1 14.02 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
3 f 1 14.13 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.28 WOJEWODA Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/10453/21 2022
2 f 1 1.07 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2024 LDK!
3 f 1 1.05 DAKOWSKA Krystyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3839/20 2023
1 f 2 1.36 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- # LDK!
2 f 2 1.36 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 2 1.33 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!
Ppal (80) K
1 38.00 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
2 35.00 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- KORWEK Joanna # Z/2813/20 2023 LDK!
3 30.00 ZDUNEK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U12 MZ -- LDK!
4 18.50 KARWOWSKA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3833/20 2022
Ppal (150) K
1 44.00 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- # LDK!
2 36.00 POREMBNA Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U14 MZ -- #
3 33.50 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U14 MZ -- # LDK!
4 26.50 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
5 23.50 WIŚNIEWSKA Róża KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/7029/21 2022
6 23.00 ADAMCZYK Małgorzata KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
60 m M
1 s 1 9.28 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ 0.0 -- RODOWALD Olaf # Z/0688/20 2024 LDK!
2 s 1 9.65 STRZAŁKOWSKI Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ 0.0 -- REDESTOWICZ Robert Z/3822/20 2023
3 s 1 11.44 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- LDK!
4 s 1 12.88 SOBIERAJ Adam UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/2053/21 2022
1 s 2 9.36 STASIEWICZ Jakub UKS Filipides Teresin 2009 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4486/23 2024 LDK!
2 s 2 9.48 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U12 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
3 s 2 9.65 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U12 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0359/20 2024
4 s 2 9.89 KRZYŚKÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
5 s 2 11.13 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- LEMIESZEWSKA Marta # Z/0176/24 2024 LDK!
1 s 3 8.47 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
2 s 3 8.74 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
3 s 3 9.24 PIETKIEWICZ Wiktor UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
1 s 4 8.42 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
2 s 4 8.88 MRÓWCZYŃSKI Ksawery UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- IWAŃSKI Sławomir Z/4011/19 2023
3 s 4 9.49 WOLSKI Wojciech UKS Sprint 2020 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2085/19 2020
300 m M
1 s 1 45.94 MĄCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ -- B.D. REDESTOWICZ Robert RADKIEWICZ Przemysław , Z/11688/21, Z/2046/24 , 2023, 2024 LDK!
2 s 1 47.62 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/2932/21 2024 LDK!
3 s 1 53.81 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2024 LDK!
1 s 2 49.73 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
2 s 2 49.96 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2024 LDK!
3 s 2 53.72 BAZYLCZUK Szymon UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ --
4 s 2 65.22 BOLCZAK Jan OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/10573/21 2023 LDK!
1 s 3 43.54 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!
2 s 3 49.76 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023 LDK!
3 s 3 54.23 ADAMIEC Maciej LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- #
1 s 4 47.26 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2023
2 s 4 49.65 CZACHURSKI Maciej KS Czempion Warszawa 2007 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3786/20 2022
1 s 5 42.10 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!
2 s 5 45.20 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2024 LDK!
3 s 5 46.46 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
4 s 5 46.86 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U14 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:17.25 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella # , Z/5834/19 , 2024 LDK!
2 s 1 3:38.46 CABAJ Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U12 MZ -- IWAŃSKI Sławomir Z/3997/19 2023
3 s 1 3:48.59 DRĘŻEK Olaf MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3727/20 2024 LDK!
4 s 1 3:49.51 KOŁNIERZAK Mateusz GKS Wilga Garwolin 2010 U12 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2701/20 2024
5 s 1 3:51.41 JAGODZIŃSKI Wiktor UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- # LDK!
6 s 1 3:52.09 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3404/20 2024 LDK!
7 s 1 4:01.30 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3721/20 2023 LDK!
8 s 1 4:26.07 KIEŁEK Julian UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ --
1 s 2 3:24.85 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2023 LDK!
2 s 2 3:24.96 BOROWY Karol MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U14 MZ --
3 s 2 3:25.62 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U14 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2024
3 s 2 3:25.62 WRZOSEK Łukasz UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3117/20 2022
5 s 2 3:26.19 KORACH Tadeusz Ducla Academy Warszawa # 2008 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta DUKLANOWSKA Edyta # , Z/5167/23 , 2024
6 s 2 3:33.59 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2024
7 s 2 4:17.48 TARTANUS Paweł UKS Vis Skierniewice 2007 U14 LD -- # LDK!
1 s 3 3:16.57 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0558/20 2024 LDK!
2 s 3 3:22.93 WILEŃSKI Jan UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ --
3 s 3 3:35.75 LEŚNIAK Igor UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
4 s 3 3:45.66 SIERGIEJ Kacper KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- # LDK!
5 s 3 3:47.86 BUCZKOWSKI Kacper UKS Rusiec 2008 U14 MZ -- LDK!
100 m pł M
1 s 1 18.66 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.20 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U12 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4002/20 2023
2 f 1 1.17 POPKIEWICZ Antoni UKS Vis Skierniewice 2009 U12 LD -- LDK!
3 f 1 1.15 LISZEWSKI Przemysław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3830/20 2023
1 f 2 1.35 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
2 f 2 1.30 PRZYBYSZ Radosław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U14 MZ --
3 f 2 1.20 DOMAGAŁA Kamil UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- LDK!
Ppal (80) M
1 43.50 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock # 2009 U12 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11154/21 2023 LDK!
2 40.00 DOLNY Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3838/20 2023
3 37.50 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
Ppal (150) M
1 48.50 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
2 43.00 CZECH Gustaw UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5571069717407 sekund