Chorzów 10.10.2020
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego U12 i U14 2020
60 m K
1 1 e 1 8.24 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP -0.2 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 10 e 1 9.70 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.2 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
3 21 e 1 10.07 ERYNKWAJT Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/5150/21 2022
4 22 e 1 10.09 NAPIÓRA Nadia MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -0.2 -- DUDAŁA Piotr Z/4441/19 2023 BEZ LDK!
5 23 e 1 10.13 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2023 LDK!
6 29 e 1 10.59 WYSTEMP Lena TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena # Z/2855/20 2020 LDK!
7 31 e 1 10.62 KOCZAR Hiacynta RMKS Rybnik 2009 U12 SL -0.2 -- LDK!
1 2 e 2 8.86 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -0.3 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
2 8 e 2 9.68 FABER Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL -0.3 -- ŻUK Bartłomiej Z/5562/21 2022 LDK!
3 13 e 2 9.77 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U12 SL -0.3 -- LDK!
4 35 e 2 10.94 PREISNER Matylda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -0.3 -- PASZTA Anna # Z/0851/21 2023 LDK!
5 42 e 2 11.50 PIETER Małgorzata TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.3 -- GRUCHEL Marzena # Z/3591/20 2022 LDK!
1 5 e 3 9.54 SKALSKA Lena MOSM Tychy 2009 U12 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan
2 14 e 3 9.78 WINIARSKA Lila MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -0.1 -- # LDK!
3 17 e 3 9.85 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U12 SL -0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2023 LDK!
4 18 e 3 9.88 KORDELA Anita TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/4387/19 2023 LDK!
5 30 e 3 10.60 KRUŻOŁEK Jagoda LKS Pogórze Skoczów 2010 U12 SL -0.1 --
1 3 e 4 9.19 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -0.4 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
2 4 e 4 9.42 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U12 SL -0.4 -- RAMUS Józef # Z/3593/22 2023 LDK!
3 15 e 4 9.83 REVUTSKA Olena MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U12 SL -0.4 -- # LDK!
4 16 e 4 9.85 SOJKA Justyna MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -0.4 -- DUDAŁA Piotr Z/5872/21 2023 LDK!
5 24 e 4 10.21 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U12 SL -0.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4520/19 2023 LDK!
6 41 e 4 11.43 PLAZA Magdalena TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -0.4 -- # LDK!
7 43 e 4 11.93 HONISZ Paulina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL -0.4 -- B.D. Z/1905/21 2023 LDK!
1 12 e 5 9.72 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -0.6 -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
2 26 e 5 10.43 GARBULA Maja UKS Trójka Mikołów 2011 U12 SL -0.6 -- WAJDA Aleksandra Z/4223/20 2023 LDK!
3 27 e 5 10.45 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -0.6 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2023 LDK!
4 32 e 5 10.65 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -0.6 -- PASEK Magdalena # Z/1391/20 2023 LDK!
5 34 e 5 10.66 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -0.6 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2023 LDK!
6 38 e 5 11.08 BOLIK Agnieszka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -0.6 -- LDK!
7 46 e 5 12.47 WAJDA Gabriela UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -0.6 -- WAJDA Aleksandra # Z/1748/21 2023 LDK!
1 6 e 6 9.61 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2010 U12 SL -0.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2023 LDK!
2 11 e 6 9.72 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/3094/20 2023
3 19 e 6 9.90 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -0.2 -- MARMUR Stanisław # Z/3901/20 2023 LDK!
4 20 e 6 10.03 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -0.2 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2023 LDK!
5 36 e 6 10.97 KAMIŃSKA Marcelina RMKS Rybnik 2009 U12 SL -0.2 -- LDK!
6 37 e 6 11.04 SOKÓLSKA Pola MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -0.2 -- LDK!
7 40 e 6 11.27 TODUR Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -0.2 -- LDK!
1 7 e 7 9.66 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -0.6 -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
2 9 e 7 9.70 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U12 SL -0.6 -- LDK!
3 25 e 7 10.40 MOJ Lena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/6241/21 2022 LDK!
4 28 e 7 10.47 WRONA Patrycja MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -0.6 -- BIELA Monika # Z/1717/20 2022 LDK!
5 33 e 7 10.66 WRONA Dominika MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -0.6 -- BIELA Monika # Z/1716/20 2022 LDK!
6 39 e 7 11.21 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -0.6 -- PASZTA Anna # Z/3909/20 2023 LDK!
7 44 e 7 12.17 HAJDUCZEK Izabela MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL -0.6 -- B.D. Z/3049/21 2021 LDK!
8 45 e 7 12.18 STAWINOGA Zofia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.6 -- B.D. Z/2856/20 2023 LDK!
1 f 1 8.30 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP -0.6 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 f 1 9.03 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -0.6 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 f 1 9.21 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -0.6 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
4 f 1 9.42 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U12 SL -0.6 -- RAMUS Józef # Z/3593/22 2023 LDK!
5 f 1 9.55 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -0.6 -- BIELA Monika # Z/3861/19 2023 LDK!
6 f 1 9.57 FABER Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL -0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/5562/21 2022 LDK!
7 f 1 9.67 SKALSKA Lena MOSM Tychy 2009 U12 SL -0.6 -- PRZYBYCIN Bogdan
8 f 1 9.76 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2010 U12 SL -0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2023 LDK!
100 m K
1 2 e 1 13.53 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.8 IV PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 38 e 1 15.53 KLINOWSKA Nina MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U14 SL -0.8 --
3 47 e 1 16.05 NIEMIEC Julia TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/3045/18 2022 BEZ LDK!
4 56 e 1 16.55 JANIA Julia MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -0.8 -- DUDAŁA Piotr # Z/4438/19 2022 BEZ
  e 1 DNF SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -0.8 -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
1 5 e 2 13.90 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL 0.0 V MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
2 16 e 2 14.64 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- # LDK!
3 19 e 2 14.74 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL 0.0 -- # LDK!
4 22 e 2 15.01 ZAMIELA Julia MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL 0.0 -- DUDAŁA Piotr Z/4444/19 2021 LDK!
5 29 e 2 15.24 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
6 35 e 2 15.36 PIECZKA Katarzyna LKS Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
7 52 e 2 16.32 KNOPIK Emilia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 3 e 3 13.85 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL -0.3 V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
2 6 e 3 13.94 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -0.3 V WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
3 21 e 3 14.98 KUBOSZEK Zofia MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -0.3 -- BIELA Monika # Z/3859/19 2021 BEZ LDK!
4 37 e 3 15.50 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -0.3 -- B.D. Z/4076/20 2023
5 40 e 3 15.69 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL -0.3 -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
6 42 e 3 15.78 KURASZ Dominika MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL -0.3 --
7 51 e 3 16.25 WINIARSKA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -0.3 --
1 1 e 4 13.34 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL 0.0 IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
2 13 e 4 14.44 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 V # LDK!
3 15 e 4 14.51 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
4 23 e 4 15.06 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2023 BEZ
5 30 e 4 15.26 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/4079/20 2023
6 34 e 4 15.35 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
7 48 e 4 16.17 BOŻEK Nadia MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
8 50 e 4 16.19 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL 0.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
1 10 e 5 14.27 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL 0.0 V MICHALSKA Alicja # Z/4637/19 2021 LDK!
2 11 e 5 14.32 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL 0.0 V KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2023 LDK!
3 20 e 5 14.89 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL 0.0 -- KRUPA Iwona # Z/2684/20 2023 LDK!
4 24 e 5 15.10 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL 0.0 -- RAMUS Józef # Z/2680/20 2023 LDK!
5 28 e 5 15.23 LEGUT Martyna LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/4584/19 2020 BEZ LDK!
6 32 e 5 15.28 WÓJCIK-MIRSKA Lilianna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5580/21 2021
7 54 e 5 16.46 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
8 55 e 5 16.50 GOŁUCH Milena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/5563/21 2022 LDK!
1 8 e 6 14.14 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.5 V # LDK!
2 9 e 6 14.24 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.5 V KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
3 25 e 6 15.12 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U14 SL -0.5 -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
4 27 e 6 15.20 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -0.5 -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
5 31 e 6 15.26 HANDZLIK Paulina LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL -0.5 --
6 41 e 6 15.71 ŻAK Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -0.5 -- LDK!
7 44 e 6 15.95 STAWOWCZYK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.5 -- ŻUK Bartłomiej Z/5570/21 2021 LDK!
8 49 e 6 16.19 RDUCH Oliwia UKS Czwórka Żory 2007 U14 SL -0.5 -- # LDK!
1 4 e 7 13.88 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
2 7 e 7 14.05 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL 0.0 V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
3 17 e 7 14.66 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
4 18 e 7 14.71 HELLER Lena LKS Orzeł Kozy 2008 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/4576/19 2022 BEZ LDK!
5 26 e 7 15.16 KRÓL Karolina MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika # Z/1713/20 2021 LDK!
6 36 e 7 15.47 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL 0.0 --
7 45 e 7 15.99 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL 0.0 -- PEROŃ Katarzyna # Z/0932/19 2021 BEZ LDK!
1 12 e 8 14.38 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL 0.0 V WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2023 LDK!
2 14 e 8 14.45 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL 0.0 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
3 33 e 8 15.33 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
4 39 e 8 15.62 KICIA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U14 SL 0.0 --
5 43 e 8 15.82 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL 0.0 -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2023 LDK!
6 46 e 8 16.03 DˇBROWSKA Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U14 SL 0.0 --
7 53 e 8 16.35 RYNDAK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
8 57 e 8 20.19 WODARCZYK Maja MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL 0.0 -- PEROŃ Katarzyna # Z/1405/20 2022 LDK!
1 f 1 13.30 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -1.2 IV PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 f 1 13.40 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL -1.2 IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
3 f 1 13.86 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL -1.2 V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
4 f 1 13.93 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -1.2 V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
5 f 1 13.94 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -1.2 V WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 13.95 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -1.2 V MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 13.95 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U14 SL -1.2 V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 14.47 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -1.2 V # LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.92 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 2 s 1 44.24 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 3 s 1 44.63 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 45.31 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
5 5 s 1 46.58 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
6 11 s 1 47.24 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL V LDK!
1 6 s 2 46.67 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
2 7 s 2 46.82 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
3 8 s 2 47.04 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V # LDK!
4 10 s 2 47.18 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/4936/22 2023 LDK!
5 17 s 2 48.16 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
6 19 s 2 48.88 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
1 14 s 3 47.92 FRANC Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL V # LDK!
2 16 s 3 48.13 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL V PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
3 21 s 3 49.01 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U14 SL -- RUSZEL Piotr SZYJKA Anna # , Z/1636/23 , 2023 LDK!
4 23 s 3 49.18 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
5 27 s 3 49.50 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1417/20 2023 LDK!
6 28 s 3 49.79 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2023 LDK!
1 12 s 4 47.63 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL V JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
2 20 s 4 48.98 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
3 22 s 4 49.07 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK!
4 24 s 4 49.19 ŁUKASZEWSKA Daria CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3932/20 2021 LDK!
5 25 s 4 49.23 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
6 30 s 4 50.35 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -- LDK!
1 9 s 5 47.05 KAPŁAN Oliwia UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL V
2 15 s 5 48.00 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
3 18 s 5 48.33 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL V LDK!
4 34 s 5 50.74 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
5 36 s 5 51.70 SZMATLOCH Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- LDK!
1 29 s 6 50.02 WO¬NIAK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL --
2 35 s 6 50.92 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- LDK!
3 42 s 6 52.98 BOROWICZ Anna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- B.D. Z/1411/20 2021
4 43 s 6 53.53 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/1808/19 2023
5 44 s 6 54.01 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
6 45 s 6 54.16 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- LDK!
1 26 s 7 49.31 GÓRNY Janet MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3903/20 2022
2 37 s 7 51.82 ¦LOSARCZYK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4634/19 2021 LDK!
3 41 s 7 52.90 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- #
4 47 s 7 56.74 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U14 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
5 48 s 7 56.91 ŻERNICKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
1 33 s 8 50.73 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- B.D. Z/3794/20 2023
2 38 s 8 52.42 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/4652/19 2023 LDK!
3 39 s 8 52.45 WOJTYŁA Zuzanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- LDK!
4 49 s 8 57.51 GREGORCZYK Martyna UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- LDK!
1 13 s 9 47.88 WYPARŁO Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V PEROŃ Katarzyna # Z/3899/20 2022
2 31 s 9 50.45 KAŁWA Emilia TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/0254/21 2022 LDK!
3 32 s 9 50.72 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
4 40 s 9 52.59 HERCOG Weronika TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4358/19 2021 BEZ LDK!
5 46 s 9 55.51 DOBOSZ Julia TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/0251/21 2021
1 1 s 10 48.10 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
2 3 s 10 49.20 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2023 BEZ LDK!
3 4 s 10 49.48 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
4 5 s 10 49.93 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2087/20 2023 LDK!
5 7 s 10 51.36 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U12 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2023 LDK!
6 14 s 10 54.08 SARNICKA Daria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- LDK!
1 2 s 11 48.34 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL V WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2023 LDK!
2 8 s 11 52.37 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- # LDK!
3 16 s 11 54.74 NOREK Milena TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -- GRUCHEL Marzena # Z/4392/19 2022 LDK!
4 17 s 11 55.19 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2023 LDK!
5 22 s 11 56.86 PIERZCHAŁA Zofia MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1401/20 2021 LDK!
6 25 s 11 61.79 STAROŃ Gabriela UKS Trójka Mikołów 2010 U12 SL --
1 9 s 12 52.40 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4564/19 2023
2 15 s 12 54.59 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U12 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2023
3 19 s 12 56.08 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/3935/20 2023 LDK!
4 20 s 12 56.73 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2089/20 2023 LDK!
5 23 s 12 58.11 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -- BIELA Monika # Z/1711/20 2023 LDK!
1 6 s 13 50.72 JANIK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U12 SL --
2 10 s 13 53.18 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof # Z/4390/19 2023 LDK!
3 11 s 13 53.26 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/3876/20 2023
4 12 s 13 53.42 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2023 LDK!
5 21 s 13 56.74 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -- BIELA Monika # Z/1715/20 2023 LDK!
1 13 s 14 53.64 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2023 LDK!
2 18 s 14 55.28 KACZOROWSKA Iga MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika # Z/1712/20 2023 LDK!
3 24 s 14 58.75 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2023 LDK!
4 26 s 14 63.78 SZEREMETA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3910/20 2023 LDK!
  s 14 DNF KRÓL Nikola TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -- B.D. Z/3093/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.49 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.84 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3321/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:45.27 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL IV LDK!
4 4 s 1 1:45.71 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL IV PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
5 5 s 1 1:47.10 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
6 6 s 1 1:47.19 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LDK!
7 7 s 1 1:48.73 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
8 8 s 1 1:49.11 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL V RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
9 10 s 1 1:50.39 BˇK Adrianna MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
10 13 s 1 1:52.06 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3790/20 2022 LDK!
11 14 s 1 1:52.41 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
1 11 s 2 1:50.52 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
2 12 s 2 1:50.73 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U14 SL -- # LDK!
3 16 s 2 1:55.08 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4170/19 2023
4 17 s 2 1:56.12 HUCULAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3900/19 2021 LDK!
5 18 s 2 1:56.60 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2023 LDK!
6 19 s 2 1:56.79 LEMAŃSKA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3931/20 2021 BEZ LDK!
7 20 s 2 1:56.84 ZAKRZEWSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2007 U14 SL -- # LDK!
8 23 s 2 1:58.32 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
9 36 s 2 2:07.94 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3919/20 2023 LDK!
1 21 s 3 1:57.53 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
2 25 s 3 1:58.49 TARABURA Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
3 26 s 3 1:58.81 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2086/20 2023 LDK!
3 27 s 3 1:58.81 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/5534/19 2023 LDK!
5 28 s 3 1:59.98 RÓŻAŃSKA Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL --
6 30 s 3 2:01.64 JAŁOWIECKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- # LDK!
7 31 s 3 2:02.42 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2023
8 32 s 3 2:03.56 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U14 SL --
9 35 s 3 2:07.78 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3247/20 2023
10 37 s 3 2:09.52 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy # 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/2176/18 2023 LDK!
1 9 s 4 1:49..5 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U14 SL II WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2023 LDK!
2 15 s 4 1:52..8 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2008 U14 SL II CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2023 LDK!
3 22 s 4 1:57..9 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U14 SL II KALINOWSKI Stefan # Z/2084/20 2023 LDK!
4 24 s 4 1:58..4 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL II SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
5 29 s 4 2:00..5 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL II LDK!
6 33 s 4 2:03..6 SMALCUGA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL II
7 34 s 4 2:07..5 KRAKOWCZYK Julia UKS Diament Godów 2007 U14 SL II KALINOWSKI Stefan # Z/2081/20 2022 LDK!
8 38 s 4 2:15..0 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL II KOS Kamil # Z/5560/21 2023 LDK!
1 1 s 5 1:48.77 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL V SZCZYRK Janusz # Z/1413/20 2023 LDK!
2 2 s 5 1:54.01 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
3 5 s 5 1:58.19 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3318/20 2023 LDK!
4 8 s 5 1:59.85 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U12 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
5 10 s 5 2:01.73 WALCZUCH Anna MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3942/20 2022 LDK!
6 12 s 5 2:02.37 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
7 21 s 5 2:22.15 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U12 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4640/18 2023 BEZ LDK!
1 4 s 6 1:55.45 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
2 7 s 6 1:58.65 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2023 BEZ LDK!
3 9 s 6 2:01.70 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice # 2009 U12 SL -- ROLAK Dorota # Z/1781/22 2023 LDK!
4 13 s 6 2:05.41 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U12 SL -- BONK Anna # Z/4099/20 2023 LDK!
5 14 s 6 2:05.69 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/1800/19 2023
6 16 s 6 2:09.81 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3320/20 2023 LDK!
7 17 s 6 2:10.99 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów # 2010 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2023 LDK!
1 3 s 7 1:55.22 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U12 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
2 6 s 7 1:58.42 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2023 LDK!
3 11 s 7 2:02.06 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/3941/20 2023 LDK!
4 15 s 7 2:07.49 KOMAR Barbara GKS Piast Gliwice 2009 U12 SL -- LDK!
5 18 s 7 2:11.46 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -- B.D. Z/3328/20 2023 LDK!
6 19 s 7 2:12.06 WAWRZYŃCZAK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1579/21 2023 LDK!
7 20 s 7 2:21.11 ¦LIWKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2009 U12 SL --
8 22 s 7 2:24.72 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna # Z/5578/21 2023 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:16.54 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
2 s 1 3:20.91 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
3 s 1 3:26.22 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
4 s 1 3:26.84 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL V LAMCH Czesław # Z/3892/20 2023 LDK!
5 s 1 3:29.41 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
6 s 1 3:32.46 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
7 s 1 3:38.17 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz # Z/1543/20 2023 LDK!
8 s 1 3:39.45 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- # LDK!
9 s 1 3:39.63 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
10 s 1 3:39.69 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
11 s 1 3:49.92 BARON Julia TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- CZECH Klaus Z/4148/19 2022 BEZ
  s 1 DNF MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3928/20 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.78 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.9 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.13 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U14 SL -0.9 -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.65 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
4x100 m K
1 3 s 1 54.48 KUBIK Julia
TRˇBCZYŃSKA Julia
DˇDELA Wiktoria
OWCZAREK Ewa
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2007
2007
2007
U14 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/4620/19
Z/4622/19
Z/3930/20
Z/4637/19
2023
2023
2022
2021
BEZ
BEZ


2 7 s 1 55.88 SKORUPKA Maja
KRZESAK Patrycja
TOMASZEK Zofia
CICHOWSKA Laura
MKS Żywiec 2007
2007
2008
2007
U14 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/1074/20
Z/2514/19
Z/4569/19
Z/1072/20
2022
2023
2022
2023




3 8 s 1 56.28 BIEŃKOWSKA Oliwia
CYGANEK Marta
SOCHACKA Julia
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2007
U14 SLK --
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1192/19
Z/1180/19
Z/0115/21
2023
2023
2023

5

4 9 s 1 56.64 PIECZKA Katarzyna
GAZDA Hanna
WRONA Zuzanna
GŁˇBEK Milena
LKS Pszczyna 2007
2007
2007
2007
U14 SLK --


KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna
, Z/4548/19
, 2022
BEZ
5 14 s 1 59.04 HELLER Lena
LEGUT Martyna
HANDZLIK Paulina
KUC Agata
LKS Orzeł Kozy 2008
2007
2007
2007
U14 SLK -- HARAT Beata
HARAT Beata

RU¦NIAK Stefan
Z/4576/19
Z/4584/19
Z/4562/19
2022
2020
2023
BEZ
BEZ

6 15 s 1 59.40 MANOWSKA Magdalena
KUBOSZEK Zofia
KRÓL Karolina
MUNARI Sara
MKS Iskra Pszczyna 2007
2007
2007
2007
U14 SLK -- BIELA Marek
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/3860/19
Z/3859/19
Z/1713/20
2023
2021
2021

BEZ

1 5 s 2 55.04 WYPARŁO Maja
KADZIMIERZ Jessica
DUDA Magdalena
WYSYPOŁ Karolina
MKS-MOSM Bytom 2007
2008
2007
2007
U14 SLK -- PEROŃ Katarzyna
KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/3899/20
Z/1396/20
Z/0928/19
Z/1408/20
2022
2023
2022
2022




2 6 s 2 55.74 FRANC Oliwia
PAWLIK Oliwia
SZYLDER Zuzanna
JANIK Zofia
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2008
2008
2007
U14 SLK --
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/3315/20
Z/3319/20
2023
2023

BEZ
3 10 s 2 57.62 OLKUSKA Amelia
FILIPOWSKA Paula
RAJCA Maria
JATKOWSKA Weronika
UKS 10 Zagórze 2008
2007
2008
2007
U14 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
Z/1300/21
Z/1292/21
Z/1297/21
, Z/1293/21
2023
2023
2023
, 2023




4 13 s 2 58.29 LASATOWICZ Maja
WIEJA Klaudia
JOPEK Wiktoria
WĘGRZYN Zofia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2008
2008
2007
U14 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2548/19
Z/5577/21
Z/2525/19
Z/3877/19
2023
2023
2022
2021




5 16 s 2 62.04 ŻOCHOWSKA Bianka
KICIA Milena
DˇBROWSKA Wiktoria
KLINOWSKA Nina
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008
2007
2007
2007
U14 SLK -- B.D.


Z/4079/20
2023

1 1 s 3 53.70 ŁAZARCZYK Lena
WIKŁO Wiktoria
MIKOŁAJEWSKA Barbara
BISKUP Wiktoria
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2007
2008
2008
U14 SLK --

DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/2780/19
Z/2787/19
2022
2023


2 2 s 3 54.34 JARCZYK Milena
PORWOLIK Oliwia
ABSYL Wiktoria
WÓJCIK Magdalena
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U14 SLK -- WAJDA Aleksandra

ROLAK Dorota
WAJDA Aleksandra
Z/4666/19
Z/2319/18
Z/2316/18
2023
2023
2023


BEZ
3 4 s 3 54.76 BEDNAREK Nicola
PODGÓRSKA Magdalena
KACZMAREK Julia
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2007
U14 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław

PRENCEL Piotr
Z/5144/21
Z/1747/19
Z/5604/18
2023
2023
2023

BEZ
5
4 11 s 3 57.65 DUNIKOWSKA Julia
RDUCH Oliwia
WI¦NIEWSKA Maja
KOTULSKA Marianna
UKS Czwórka Żory 2008
2007
2008
2008
U14 SLK -- KRUPA Iwona


KRUPA Iwona
Z/2684/20
Z/1386/18
2023
2023

BEZ
5 12 s 3 58.21 JAŁOWIECKA Julia
PANASZ Wiktoria
MILCZAREK Oliwia
ZIĘBA Lena
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2007
2008
U14 SLK --
RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1936/19
Z/5534/19
Z/3790/20
2022
2023
2022
BEZ


1 1 s 4 59.64 WALASZCZYK Natalia
WÓJTOWICZ Weronika
GRADOŃ Maja
MAJEWSKA Emilia
CKS Budowlani Częstochowa 2009
2009
2010
2010
U12 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/3933/20
Z/3934/20
Z/3944/20
Z/3936/20
2022
2022
2023
2023



BEZ
2 3 s 4 61.33 RYGIEL Amelia
SOBU¦ Alicja
JAWORSKA Milena
REVUTSKA Olena
MKS Czechowice-Dziedzice 2009
2009
2009
2010
U12 SLK --
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/4063/20
Z/3318/20
2023
2023


3 5 s 4 63.56 WIEJA Dagmara
WOJCIESZCZAK Emilia
GRZEMPA Oliwia
FABER Patrycja
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011
2009
2009
2010
U12 SLK -- ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
Z/5576/21
Z/5578/21
Z/4631/19
Z/5562/21
2023
2023
2023
2022




4 7 s 4 69.77 SARNICKA Daria
OPIOŁA Emilia
FRANCUZ Marianna
PASIERBEK Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2009
2009
2010
2009
U12 SLK --
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/2110/20
Z/4054/20
Z/2112/20
2023
2023
2023



  s 4 DQ GŁUCH Malwina
SOKÓLSKA Pola
ZAWIERUCHA Aleksandra
SYCHLA Emilia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2010
2009
2009
U12 SLK -- PASZTA Anna


PASZTA Anna
Z/3909/20
Z/2147/20
2023
2023


1 1 s 5 59.64 WˇSEK Hanna
WALCZUCH Anna
CZARNECKA Agata
LESZCZYŃSKA Oliwia
MKS-MOSM Bytom 2011
2009
2009
2009
U12 SLK -- PASEK Magdalena
SZCZYRK Janusz
PASEK Magdalena
SZCZYRK Janusz
Z/1418/20
Z/3942/20
Z/3941/20
Z/1413/20
2023
2022
2023
2023




2 4 s 5 61.98 ZIENTEK Natalia
ROJEK Karolina
PAPROTA Julia
TUCKA Emilia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2009
2009
U12 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1781/22
Z/1585/21
Z/3320/20
Z/1589/21
2023
2023
2023
2023




3 6 s 5 64.98 WRONA Dominika
RYT Zuzanna
BIESZCZAD Tamara
KACZOROWSKA Iga
MKS Iskra Pszczyna 2009
2009
2010
2011
U12 SLK -- BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/1716/20
Z/3861/19
Z/1711/20
Z/1712/20
2022
2023
2023
2023




  s 5 DQ SZCZUREK Iga
SENYK Maja
MOJ Lena
TKOCZ Maja
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009
2009
2010
2010
U12 SLK -- SITARSKI Michał
SITARSKI Michał
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/1800/19
Z/1792/19
Z/6241/21
Z/2735/20
2023
2023
2022
2023




Wzwyż K
1 f 1 1.40 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL V # LDK!
2 f 1 1.35 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- #
3 f 1 1.30 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK!
4 f 1 1.30 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
5 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
6 f 1 1.25 HANDZLIK Julia LKS Orzeł Kozy 2008 U14 SL --
7 f 1 1.25 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
8 f 1 1.25 PLEWNIA Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
9 f 1 1.20 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
10 f 1 1.15 BINDA Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
1 f 2 1.15 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
2 f 2 1.05 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/1794/19 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.01 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL 0.0 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 f 1 4.92 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -0.7 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
3 f 1 4.51 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.3 V DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
4 f 1 4.26 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.6 -- LDK!
5 f 1 4.13 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -1.2 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
6 f 1 4.10 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -0.3 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.07 LIBERDA Klaudia TL Athletics Jastrzębie 2007 U14 SL -1.0 -- # LDK!
8 f 1 4.05 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
9 f 1 4.04 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
10 f 1 3.95 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -0.6 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
11 f 1 3.87 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK!
12 f 1 3.83 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -0.2 -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK!
13 f 1 3.76 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -1.2 -- # LDK!
14 f 1 3.74 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
15 f 1 3.58 KÓSKA Mira KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -0.9 -- # LDK!
16 f 1 3.24 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL -0.4 -- KUZAK Piotr # Z/2600/19 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.07 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna # Z/2147/20 2023 LDK!
2 f 1 3.82 KLI¦ Oliwia MKS Żywiec 2009 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/1073/20 2021 LDK!
3 f 1 3.80 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
4 f 1 3.80 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U12 SL 0.0 -- BONK Anna # Z/2543/20 2023 LDK!
5 f 1 3.72 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL 0.0 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
6 f 1 3.56 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota # Z/8955/21 2023 LDK!
7 f 1 3.50 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2023 LDK!
8 f 1 3.41 OPIOŁA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2110/20 2023 LDK!
9 f 1 3.38 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U12 SL 0.0 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2023 LDK!
10 f 1 3.31 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2023 LDK!
11 f 1 3.24 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/1804/19 2023
12 f 1 3.23 NIEMIEC Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL 0.0 --
13 f 1 3.22 SIUDA-DEC Lilianna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5571/21 2022 LDK!
14 f 1 2.96 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/3294/20 2023 LDK!
15 f 1 2.83 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2023 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 13.04 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 f 1 9.00 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4639/19 2023 LDK!
3 f 1 8.95 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4073/20 2023 LDK!
4 f 1 8.61 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- MARMUR Stanisław # Z/1398/20 2023
5 f 1 8.50 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2023
6 f 1 8.31 MURDZA Weronika MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL -- BONK Stanisław # Z/5864/21 2021
7 f 1 7.48 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- # LDK!
8 f 1 7.29 ZWIERZYK Amelia MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3900/20 2022
9 f 1 7.02 ROPSKA Nikola LKS Orzeł Kozy 2007 U14 SL --
10 f 1 6.93 OKUNIEWICZ Natalia UKS Czwórka Żory 2007 U14 SL -- # LDK!
11 f 1 6.88 MUC Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- #
12 f 1 6.63 ORAWCZAK Laura SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 37.00 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/1792/19 2023
2 f 1 32.00 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 27.00 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
4 f 1 25.50 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2023 LDK!
5 f 1 24.00 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U12 SL -- HARAT Beata # Z/4066/20 2023 LDK!
6 f 1 24.00 STOKŁOSA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5573/21 2021 LDK!
7 f 1 19.00 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2023
8 f 1 18.50 PIECZARA Liwia MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -- KUZAK Piotr # Z/12232/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.30 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 f 1 24.14 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
3 f 1 17.62 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 f 1 16.64 NOGAJ Jagoda MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL -- LDK!
5 f 1 15.78 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
6 f 1 15.18 OLKUSKA Amelia UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir # Z/1300/21 2023 LDK!
7 f 1 10.56 OSKWAREK Zuzanna MCKiS Jaworzno 2007 U14 SL --
Chód 1 km K
1 1 s 1 6:00.26 ŁOPATA Nadia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- LDK!
2 2 s 1 6:38.64 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
3 3 s 1 6:45.54 DESKA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4069/20 2020 LDK!
60 m M
1 3 e 1 8.96 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
2 9 e 1 9.33 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U12 SL -0.5 -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2023 LDK!
3 11 e 1 9.94 MˇCZKA Aleksander TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.5 -- GRUCHEL Marzena # Z/4389/19 2023 LDK!
4 15 e 1 10.36 STĘŻAŁY Grzegorz TL ROW Rybnik 2010 U12 SL -0.5 -- OLSZAR Michał Z/8127/21 2023 LDK!
5 20 e 1 10.66 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/0824/20 2023 LDK!
6 21 e 1 10.76 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4643/19 2023 LDK!
7 27 e 1 11.47 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.5 -- PODCHUL Krzysztof # Z/2857/20 2023 LDK!
1 1 e 2 8.65 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -1.0 -- BIELA Monika # Z/3171/20 2022 LDK!
2 10 e 2 9.71 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -1.0 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
3 14 e 2 10.27 MACHNIK Michał TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/0213/21 2023 BEZ LDK!
4 16 e 2 10.39 ¦WIERCZYŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/2849/20 2022 LDK!
5 24 e 2 11.12 KSIˇŻEK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -1.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2145/20 2023 LDK!
6 25 e 2 11.15 STAWOWCZYK Krzysztof SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL -1.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/5572/21 2021 LDK!
7 28 e 2 11.71 STEFAŃSKI Borys TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -1.0 -- # LDK!
1 2 e 3 8.89 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -0.1 -- JACYSZYN Lechosław # Z/3943/20 2023 LDK!
2 7 e 3 9.20 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U12 SL -0.1 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
3 8 e 3 9.25 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2023 LDK!
4 12 e 3 10.13 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2023 LDK!
5 13 e 3 10.20 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1177/20 2023 LDK!
6 18 e 3 10.53 OGÓREK Jakub LKS Pogórze Skoczów 2010 U12 SL -0.1 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5731/19 2023 LDK!
7 26 e 3 11.31 RYBARCZYK Robert MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -0.1 -- LDK!
8 29 e 3 12.01 HIPPMAN Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -0.1 -- LDK!
1 4 e 4 9.02 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL 0.0 -- LDK!
2 5 e 4 9.09 GIBUŁA Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1582/21 2023 LDK!
3 6 e 4 9.18 ROGACZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna # Z/2143/20 2023 LDK!
4 17 e 4 10.51 KIPKA Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL 0.0 --
5 19 e 4 10.63 GUZIUK Bartłomiej RMKS Rybnik 2010 U12 SL 0.0 -- LDK!
6 22 e 4 10.83 SAWULA Tomasz TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL 0.0 -- # LDK!
7 23 e 4 11.02 KALUS Igor MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL 0.0 -- LDK!
1 f 1 8.62 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U12 SL -1.2 -- BIELA Monika # Z/3171/20 2022 LDK!
2 f 1 8.90 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -1.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
3 f 1 8.95 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -1.2 -- JACYSZYN Lechosław # Z/3943/20 2023 LDK!
4 f 1 9.11 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -1.2 -- LDK!
5 f 1 9.15 GIBUŁA Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -1.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1582/21 2023 LDK!
6 f 1 9.19 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -1.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2023 LDK!
7 f 1 9.44 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U12 SL -1.2 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
8 f 1 9.50 ROGACZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -1.2 -- PASZTA Anna # Z/2143/20 2023 LDK!
100 m M
1 2 e 1 12.52 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.5 V B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 15 e 1 14.38 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U14 SL -0.5 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
3 17 e 1 14.53 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.5 -- #
4 20 e 1 15.10 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
5 27 e 1 16.89 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2023 LDK!
1 1 e 2 12.30 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -0.6 V WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 10 e 2 13.88 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice # 2007 U14 SL -0.6 -- ROLAK Dorota # Z/0579/22 2023
3 14 e 2 14.35 ZAWISZA Oskar MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -0.6 -- LAKSA Dariusz # Z/1406/20 2022 LDK!
4 18 e 2 14.57 CZAPLA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/2395/20 2022
5 24 e 2 16.14 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL -0.6 --
6 29 e 2 17.38 KUBICA Jakub MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -0.6 -- DUBIEL Adam Z/12478/21 2023
1 3 e 3 12.86 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
2 5 e 3 12.97 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna # Z/3126/21 2023 LDK!
3 7 e 3 13.53 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
4 9 e 3 13.61 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U14 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2022 BEZ LDK!
5 12 e 3 14.28 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna # Z/2144/20 2023
6 21 e 3 15.36 PIECHA Adrian UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL 0.0 -- # LDK!
7 22 e 3 15.41 KMIEĆ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
1 6 e 4 13.02 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.3 -- PASZTA Wiesław # Z/2148/20 2023 LDK!
2 11 e 4 14.22 KULA Piotr RMKS Rybnik 2007 U14 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/4411/20 2021 LDK!
3 19 e 4 14.75 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -0.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2023 LDK!
4 26 e 4 16.56 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -0.3 -- PEROŃ Katarzyna # Z/0939/19 2022 LDK!
1 4 e 5 12.87 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -0.5 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
2 8 e 5 13.58 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.5 -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
3 13 e 5 14.35 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -0.5 -- JARCZOK Miłosz # Z/1906/21 2023 LDK!
4 16 e 5 14.44 TKOCZ Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.5 --
5 23 e 5 15.50 RYBKA Mateusz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.5 -- # LDK!
6 25 e 5 16.33 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -0.5 -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2023 LDK!
7 28 e 5 17.03 KLEFAS Jakub UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.5 -- # LDK!
1 f 1 12.35 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.4 V B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 f 1 12.96 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U14 SL -0.4 -- PASZTA Wiesław # Z/2148/20 2023 LDK!
3 f 1 13.01 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -0.4 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 13.15 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna # Z/3126/21 2023 LDK!
5 f 1 13.57 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -0.4 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
6 f 1 13.62 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.4 -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
7 f 1 13.75 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice # 2007 U14 SL -0.4 -- ROLAK Dorota # Z/0579/22 2023
8 f 1 13.78 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2022 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 44.26 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
2 2 s 1 44.69 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
3 3 s 1 44.99 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U14 SL -- B.D. # Z/2185/18 2023 LDK!
4 4 s 1 46.10 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
5 5 s 1 47.12 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
6 8 s 1 48.13 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 47.42 KŁODA Adam GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3303/18 2022 LDK!
2 11 s 2 49.90 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3123/20 2023
3 14 s 2 50.73 SZAFRON Piotr LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/6108/21 2023 LDK!
4 15 s 2 51.75 BOJDA Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
5 16 s 2 53.01 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
1 7 s 3 47.73 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1590/21 2023 LDK!
2 9 s 3 48.41 KMIEĆ Kacper KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- LDK!
3 10 s 3 49.53 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
4 18 s 3 53.41 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2022 LDK!
1 12 s 4 50.11 GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2023 LDK!
2 13 s 4 50.58 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
3 17 s 4 53.20 KONIECZNY Aleksander MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4038/20 2021 LDK!
4 19 s 4 55.00 WOJCIECHOWSKI Michal TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4383/19 2021 BEZ LDK!
5 20 s 4 58.57 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3938/20 2023
6 21 s 4 74.50 ZEMRYS Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
1 1 s 5 47.60 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
2 2 s 5 48.17 GÓRA Sergiusz UKS Trójka Mikołów 2009 U12 SL -- LDK!
3 3 s 5 48.93 DEKO Antoni CKS Budowlani Częstochowa 2009 U12 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/3923/20 2023 LDK!
4 4 s 5 49.13 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2023 LDK!
  s 5 DNF SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U12 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2023
1 5 s 6 51.31 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
2 7 s 6 52.71 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4060/20 2023 LDK!
3 8 s 6 54.70 DEPO Kacper TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -- # LDK!
4 11 s 6 56.91 PRZYBYŁOWSKI Fabian MKS-MOS Katowice 2009 U12 SL -- DUBIEL Adam Z/12474/21 2022
1 6 s 7 52.69 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2023 LDK!
2 9 s 7 54.81 KRZAK Beniamin LKS Pogórze Skoczów 2010 U12 SL -- KULESZA Artur Z/4096/20 2022 LDK!
3 10 s 7 56.45 BUKOWCZAN Robert LKS Pogórze Skoczów 2010 U12 SL -- KULESZA Artur Z/4094/20 2022 LDK!
4 12 s 7 57.69 CISZEWSKI Dawid MOSiR Łaziska Górne 2011 U12 SL -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:37.09 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:39.59 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:43.51 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
4 4 s 1 1:45.25 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/3922/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:47.03 ZAŁĘCKI Łukasz GKS Piast Gliwice 2007 U14 SL -- LDK!
6 7 s 1 1:48.37 NOWAK Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- LDK!
7 8 s 1 1:48.97 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
8 9 s 1 1:49.39 GWÓ¬D¬ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1395/20 2022 LDK!
9 11 s 1 1:50.63 SZWEDA Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- LDK!
10 14 s 1 1:52.97 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
1 6 s 2 1:47.78 GÓRNY Diego MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3902/20 2022 LDK!
2 10 s 2 1:50.35 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
3 12 s 2 1:51.56 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
4 13 s 2 1:52.05 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2023 LDK!
5 15 s 2 1:59.11 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2023 LDK!
6 16 s 2 1:59.46 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4650/19 2023 LDK!
7 17 s 2 2:00.00 KARWACKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- # LDK!
8 18 s 2 2:00.63 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4550/19 2023 LDK!
9 19 s 2 2:04.01 WITEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL --
10 20 s 2 2:06.77 ARIK Emin MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- B.D. Z/1412/20 2023
1 1 s 3 1:47.35 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2023 LDK!
2 2 s 3 1:51.02 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2023 LDK!
3 3 s 3 1:51.78 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
4 4 s 3 1:53.03 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
5 5 s 3 1:54.96 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
6 11 s 3 2:08.50 CIAŁOŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 2009 U12 SL -- BONK Anna # Z/4101/20 2023 LDK!
7 13 s 3 2:11.66 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3172/20 2023 LDK!
1 6 s 4 1:59.61 KONIUKHOV Dmytro MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -- # LDK!
2 7 s 4 2:01.58 ADAMCZYK Bartosz TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -- GRUCHEL Marzena # Z/2838/20 2023 LDK!
3 8 s 4 2:01.64 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 2009 U12 SL -- BONK Anna # Z/4010/18 2023 BEZ LDK!
4 9 s 4 2:03.97 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
5 10 s 4 2:05.14 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1586/21 2023 LDK!
6 12 s 4 2:10.94 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3939/20 2023 LDK!
7 14 s 4 2:22.14 WO¬NICA Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U12 SL -- LDK!
8 15 s 4 2:22.28 TRONINA Seweryn MKS-MOSM Bytom 2009 U12 SL -- LAKSA Dariusz # Z/1404/20 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:02.41 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:02.47 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- LDK!
3 3 s 1 3:02.57 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
4 5 s 1 3:13.29 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4174/19 2022
5 7 s 1 3:14.70 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2023 LDK!
6 8 s 1 3:16.74 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U14 SL -- GAWLINA Józef # Z/3409/19 2023
7 10 s 1 3:21.46 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
8 12 s 1 3:25.91 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
9 13 s 1 3:29.15 LUBOŃ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3322/20 2023 LDK!
1 4 s 2 3:07.76 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3788/20 2023 LDK!
2 6 s 2 3:14.26 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1593/21 2023 LDK!
3 9 s 2 3:18.23 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/0949/19 2023 LDK!
4 11 s 2 3:25.89 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- KOS Kamil # Z/5565/21 2023 LDK!
5 14 s 2 3:31.88 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
6 15 s 2 3:33.39 PIECYK Wiktor TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4353/19 2022 BEZ LDK!
7 16 s 2 3:36.49 NOWAK Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
8 17 s 2 3:47.44 PIECYK Karol TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4354/19 2022 BEZ LDK!
100 m pł M
1 1 s 1 18.48 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 18.56 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 2007 U14 SL 0.0 -- CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 53.94 KIERMASZ August
SZWEDA Mateusz
PAWLIK Konrad
RUDY Maksymilian
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2007
2007
2008
U14 SLK -- JARCZOK Miłosz

JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/1906/21
Z/3314/20
Z/3316/20
2023
2023
2023



2 2 s 1 54.10 ZANDER Filip
SŁOWIKOWSKI Sebastian
RYCHLIK Patryk
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2008
2007
2008
2008
U14 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1590/21
Z/5529/19
Z/3788/20
Z/1584/21
2023
2023
2023
2023




3 3 s 1 54.49 CZAPLA Dominik
MIKUŁA Mateusz
WIDŁAK Julian
STAWOWY Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007
2008
2007
2008
U14 SLK -- B.D.
PASZTA Anna
PASZTA Wiesław
PASZTA Anna
Z/2395/20
Z/2144/20
Z/2148/20
Z/4166/19
2022
2023
2023
2023




4 4 s 1 54.76 PIETRZYK Konrad
JORDAN Gabriel
TKOCZ Mikołaj
SURMA Igor
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2008
2007
2007
U14 SLK --
CZYŻ Katarzyna

CZYŻ Katarzyna
Z/4366/19
Z/3272/18
2023
2023

BEZ
5 7 s 1 58.19 KLEJNOCKI Dawid
LEGIEŃ Wojciech
BIZOŃ Grzegorz
KOCZUR Karol
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U14 SLK -- KOS Kamil
KOS Kamil
DOBIJA Katarzyna
JUSTYNIAK Joanna
Z/5565/21
Z/3292/20
Z/1992/20
Z/1994/18
2023
2023
2023
2023



BEZ
1 5 s 2 56.54 KONIECZNY Aleksander
BURY Tomasz
OKRZESIK Maksymilian
SZYMOŃSKI Michał
MKS Żywiec 2008
2008
2007
2007
U14 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/4038/20
Z/4036/20
Z/5216/18
Z/4171/18
2021
2022
2021
2023


BEZ
BEZ
2 6 s 2 58.10 KUBIAK Bartosz
MLECZEK Karol
BANACH Antoni
JEŻEWSKI Filip
UKS 10 Zagórze 2008
2007
2008
2007
U14 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
, Z/1294/21
Z/1295/21
Z/1290/21
, 2023
2023
2023




3 8 s 2 58.55 GAJEWSKI Franciszek
BUDA Piotr
NOWAK Kacper
POLOCZEK Kamil
UKS Olimpia Zabrze 2008
2008
2008
2008
U14 SLK -- GAJEWSKI Wojciech
GAJEWSKI Wojciech

GAJEWSKI Wojciech
Z/4629/19
Z/1771/19
Z/1546/20
2023
2023
2023



4 9 s 2 60.47 KLEFAS Jakub
RYBKA Mateusz
PIECHA Adrian
WUWER Bartosz
UKS Czwórka Żory 2008
2008
2008
2008
U14 SLK --


SYZDEK Mariusz
Z/1364/19
2023

5 10 s 2 60.62 KMIEĆ Kacper
KMIEĆ Igor
JAROSZ Robert
ZIOBROWSKI Michał
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2007
2008
2007
U14 SLK --

DĘBOWSKI Michał
Z/4050/20
2023

6 11 s 2 61.49 SZAFRON Piotr
BACZYŃSKI Jakub
PLUTA Damian
DUDZIK Krzysztof
LKS Pszczyna 2008
2008
2008
2008
U14 SLK -- HELBIK Marzanna
HELBIK Marzanna
HELBIK Marzanna
KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna
Z/6108/21
Z/4650/19
Z/4550/19
, Z/4567/18
2023
2023
2023
, 2023



BEZ
1 s 3 59.60 DOPIERAŁA Adam
WˇTROBA Tymoteusz
RAKOCZY Jan
KURZYNIEC Jan
KS Sprint Bielsko-Biała 2010
2009
2009
2009
U12 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/4055/20
Z/2121/20
Z/2114/20
Z/2108/20
2023
2023
2023
2023




2 s 3 59.83 BARANOWSKI Jan
NIECHCIAŁ Daniel
NIECHCIAŁ Dawid
GIBUŁA Radosław
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2009
2009
U12 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
GŁˇB Magdalena
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1580/21
Z/1587/21
Z/1588/21
Z/1582/21
2022
2023
2023
2023




3 s 3 61.72 MˇCZKA Aleksander
ADAMCZYK Bartosz
KRYCA Kacper
¦WIERCZYŃSKI Marcin
TS AKS Chorzów 2009
2009
2009
2009
U12 SLK -- GRUCHEL Marzena
GRUCHEL Marzena
GRUCHEL Marzena
GRUCHEL Marzena
Z/4389/19
Z/2838/20
Z/4388/19
Z/2849/20
2023
2023
2023
2022




4 s 3 62.46 GASZCZYK Marcin
MICHALSKI Piotr
NIECZYPOR Krzysztof
HEMLECKI Paweł
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009
2009
2011
2010
U12 SLK -- SPISAK Barbara
SPISAK Barbara

CZYŻ Katarzyna
Z/5152/21
Z/1709/19
Z/5564/19
2023
2023
2023



5 s 3 65.76 BRYŁA Kajetan
BRÓZDA Szymon
WOJACZEK Tymoteusz
DEPO Kacper
TL Athletics Jastrzębie 2010
2010
2010
2010
U12 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/0824/20
Z/1177/20
Z/4643/19
2023
2023
2023



6 s 3 72.42 STAWOWCZYK Krzysztof
KUK Hubert
JOPEK Michał
WÓJCIK Paweł
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010
2009
2011
2009
U12 SLK -- ŻUK Bartłomiej
ŻUK Bartłomiej
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
Z/5572/21
Z/5568/21
Z/9198/21
Z/1998/18
2021
2023
2021
2021




Wzwyż M
1 f 1 1.45 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
2 f 1 1.35 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Anna # Z/4166/19 2023 LDK!
3 f 1 1.30 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -- #
4 f 1 1.30 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
1 f 2 1.30 MYSZOR Hubert RMKS Rybnik 2009 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/4418/20 2023 LDK!
2 f 2 1.25 KMIECIK Marcin RMKS Rybnik 2009 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/4415/20 2021 LDK!
3 f 2 1.20 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2021 LDK!
4 f 2 1.10 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- RAMUS Józef # Z/8115/21 2023 LDK!
5 f 2 ..90 SOJKA Tymoteusz UKS 10 Zagórze 2011 U12 SL -- PILAREK Sławomir LDK!
6 f 2 ..90 KAZIMIERCZAK Mateusz MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL --
W dal M
1 f 1 5.18 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U14 SL -0.4 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 4.98 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U14 SL -1.1 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
3 f 1 4.86 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -0.3 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 4.64 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U14 SL -0.1 -- # LDK!
5 f 1 4.41 MIKUŁA Dennis CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U14 SL -0.9 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz # Z/4221/19 2023
6 f 1 4.35 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL -0.8 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
7 f 1 4.28 JEŻEWSKI Filip UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir LDK!
8 f 1 4.22 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U14 SL -0.9 -- B.D. Z/4074/20 2023
9 f 1 4.17 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.2 -- SITARSKI Michał # Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 4.14 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2022 BEZ LDK!
11 f 1 3.98 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -0.9 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
12 f 1 3.71 STASIAK Wojciech UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -0.6 -- LDK!
13 f 1 3.64 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 2007 U14 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena Z/4355/19 2022 BEZ LDK!
14 f 1 3.50 ZAJDA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL -0.7 -- #
W dal strefa M
1 f 1 4.32 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2023 LDK!
2 f 1 4.16 WIATR Jakub MKS Żywiec 2009 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4039/20 2021 LDK!
3 f 1 4.04 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
4 f 1 3.97 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1587/21 2023 LDK!
5 f 1 3.86 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
6 f 1 3.84 URBANOWICZ Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U12 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna # Z/9249/21 2022 LDK!
7 f 1 3.74 KRYCA Kacper TS AKS Chorzów 2009 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena # Z/4388/19 2023 LDK!
8 f 1 3.62 NOWAK Emanuel UKS Miotacz Sosnowiec # 2009 U12 SL 0.0 -- MALARZ Beata BEZ LDK!
9 f 1 3.51 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U12 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2023 LDK!
10 f 1 3.23 NIECZYPOR Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 --
11 f 1 3.07 JOPEK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/9198/21 2021 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 10.07 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK!
2 f 1 8.67 NOWAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2007 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0945/19 2021 BEZ LDK!
3 f 1 8.43 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 39.00 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- GŁˇB Magdalena # Z/1588/21 2023 LDK!
2 f 1 36.00 BROŻEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/4653/19 2023 LDK!
3 f 1 34.50 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -- GRUCHEL Marzena # Z/2852/20 2023 LDK!
4 f 1 31.00 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/3916/20 2023 LDK!
5 f 1 28.00 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -- KUZAK Piotr # Z/1362/20 2023 LDK!
6 f 1 25.00 KUK Hubert SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5568/21 2023 LDK!
7 f 1 19.50 WALCZAK Antoni MOSiR Łaziska Górne 2009 U12 SL -- BONK Anna # Z/4103/20 2023 LDK!
8 f 1 14.00 JÓ¬WIK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -- LDK!
9 f 1 11.00 KSIˇŻEK Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2013 U12 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/2146/20 2023 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 27.87 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
2 f 1 23.28 BADOŃ Oliwier UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- LDK!
3 f 1 17.93 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3034250736237 sekund