Poznań 11.11.2020
11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 km Mężczyzn
10 km M
1 29:14 KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. Z/0597/14, Z/0597/14 2022, 2024
2 29:32 JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. DUKLANOWSKI Hubert # , Z/0700/11 , 2024
3 29:55 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS -- B.D. Z/1684/11 2024 M
4 30:02 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1986 Sen PM -- B.D. Z/2257/11 2023
5 30:04 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP --
6 30:36 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 1989 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2023 1
7 30:42 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP -- B.D. Z/1405/11 2024 2
8 30:47 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo 1997 Sen PM -- B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
9 30:48 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1990 Sen MZ -- B.D. Z/1198/11 2023
10 31:06 DRAGAN Aleksander KKL Kielce 1990 Sen SK -- B.D. Z/4172/20 2023
11 31:14 NOWAK Łukasz KU AZS UAM Poznań # 1988 Sen WP -- NOWAK Łukasz # Z/3802/11 2024
12 31:25 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
13 31:25 SZYMAŃSKI Sebastian MKS Sambor Tczew 1994 Sen PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3301/15 2023 BEZ
14 31:26 STIPPA Adam Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/4181/20 2022
15 31:27 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1448/11 2021 3
16 31:27 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom # 1989 Sen MZ -- B.D. # Z/4024/11 2023
17 31:31 POŁEĆ Arkadiusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1990 Sen PD -- B.D. Z/4209/20 2020
18 31:33 BEDNAREK Adrian LUKS Start Nakło 1990 Sen KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3114/20 2024
19 31:41 KUJAWSKI Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck # 1978 Masters PM -- B.D. # Z/1162/20 2023
20 31:50 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
21 32:03 WÓJCIK Michał KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- WOSIEK Jacek # Z/2921/20 2023
22 32:05 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice 1991 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1703/11 2024
23 32:15 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U23 PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2024
24 32:24 TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica # 1999 U23 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
25 32:45 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2023
26 32:48 KSIĄŻKIEWICZ Piotr MKS Unia Hrubieszów # 1987 Sen LU -- B.D. Z/2904/20 2022
27 32:53 BRAUN Grzegorz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1994 Sen LB --
28 33:03 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/0357/15 2023
29 33:16 KARCZ Artur UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1979 Masters PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/3091/20 2021
30 34:29 SOBAS Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1985 Masters OP -- B.D. # Z/3377/11 2023
31 34:30 ŁUC Andrzej Air Zone Warszawa 1978 Masters MZ -- B.D. Z/4239/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.33065891265869 sekund