Kołobrzeg 04.07.2020 Mityng KMKL Sztorm Kołobrzeg (rzuty, skoki, chód) [DMP] [DMP U20] |
||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | II | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | SZCZUKO Urszula | STS Pomerania Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | III | B.D. # | Z/6560/15 | 2023 | LDK! | ZKN SKN | ||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | SŁODZIŃSKA Maja | UKS OSoT Szczecin # | 2006 | U16 | ZP | IV | DMP U20 | FERFET Marek FERFET Marek | , Z/5013/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | 92 | ||||||
3 | f | 1 | 1.50 | MIŚCIUR Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | IV | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/19 | 2022 | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | U14 | PM | IV | KOPEĆ Bernadeta | Z/2345/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | GONDEK Maja | AML Słupsk # | 2009 | U12 | PM | V | DIAK Mateusz | Z/14583/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 1.40 | PROŚNIEWSKA Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | -- | KECLER Dorota GIZA Zdzisław # | , Z/1210/17 | , 2021 | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | WOŹNIAK Martyna | AML Słupsk | 2008 | U14 | PM | V | DMP U20 | KOPEĆ Bernadeta | Z/2547/20 | 2024 | LDK! | 68 | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.17 | JARCZAK Sandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | +0.2 | III | PAPUGA Sebastian # | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.79 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | +1.2 | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota | Z/1142/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 4.78 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | +1.9 | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | |||||||||
4 | f | 1 | 4.78 | JAWORSKA Karolina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | -- | BARTA Franciszek # | Z/2735/17 | 2021 | 4 | ||||||||
5 | f | 1 | 4.75 | STEFAŃSKA Natalia | UKL Ósemka Police | 2005 | U16 | ZP | +1.2 | V | OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | 1 | 4.75 | REICH Zofia | KL Iskra Białogard | 2005 | U16 | ZP | +0.6 | V | RUDZIK Grzegorz | Z/0744/20 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||||
7 | f | 1 | 4.69 | WÓJS Lena | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U16 | ZP | +0.1 | V | DMP U20 | STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota | Z/2660/19 | 2024 | LDK! | 68 | ||||||
8 | f | 1 | 4.66 | RUDNIK Julia | niestowarzyszona # | 2007 | U14 | +0.8 | V | NADARZYŃSKI Szymon # | Z/2650/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 4.42 | SŁODZIŃSKA Maja | UKS OSoT Szczecin # | 2006 | U16 | ZP | -0.1 | -- | FERFET Marek FERFET Marek | , Z/5013/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
10 | f | 1 | 4.32 | BOGACKA Wiktoria | UKL Ósemka Police | 2006 | U16 | ZP | +1.1 | -- | OBERLAN Paulina # | BEZ | LDK! | |||||||||
11 | f | 1 | 4.18 | STĘPIEŃ Julia | AML Słupsk | 2004 | U18 | PM | +1.5 | -- | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # | , Z/4735/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
12 | f | 1 | 4.13 | MORAWIAN Amelia | UKL Ósemka Police | 2004 | U18 | ZP | +2.0 | -- | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||||
13 | f | 1 | 3.79 | BOREJZA Martyna | UKL Ósemka Police | 2004 | U18 | ZP | +1.1 | -- | OBERLAN Paulina | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | f | 2 | 4.67 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | U14 | PM | +3.7 | V | DIAK Mateusz # | Z/2343/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 2 | 4.57 | ASTAPCZYK Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2007 | U14 | WP | +0.6 | V | WAWRUSZAK Andrzej # | Z/1671/20 | 2022 | LDK! | ||||||||
3 | f | 2 | 4.19 | PASTOR Karolina | AZS-AWF Gorzów | 2006 | U16 | LB | +0.6 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
4 | f | 2 | 4.06 | BUJAROWICZ Natalia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2008 | U14 | ZP | +2.0 | -- | KECLER Szymon # | Z/4534/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 4.06 | SYSIK Julia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | +1.3 | -- | KECLER Szymon | Z/1136/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
6 | f | 2 | 3.90 | CHMIELEWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2008 | U14 | ZP | +1.9 | -- | STEFAŃSKI Jacek | Z/1153/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
7 | f | 2 | 3.84 | WYSOCKA Marta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | +1.7 | -- | BARTA Franciszek # | Z/1198/20 | 2021 | |||||||||
8 | f | 2 | 3.79 | LIPIŃSKA Lena | MKL Szczecin # | 2008 | U14 | ZP | +3.1 | -- | IWIŃSKA Anna | Z/0084/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
9 | f | 2 | 3.78 | SZACHNOWSKA Daria | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U14 | ZP | +1.3 | -- | # | LDK! | ||||||||||
10 | f | 2 | 3.76 | PAWŁOWSKA Małgorzata | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | +2.8 | -- | KECLER Dorota KECLER Szymon | , Z/1133/18 | , 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
11 | f | 2 | 3.73 | RECKA Julia | AML Słupsk # | 2008 | U14 | PM | +1.0 | -- | DIAK Mateusz | Z/5504/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
12 | f | 2 | 3.57 | SOBCZAK Janet | MLUKS Mokasyn Płoty | 2009 | U12 | ZP | +0.4 | -- | KECLER Szymon # | Z/1665/20 | 2021 | LDK! | ||||||||
13 | f | 2 | 3.40 | ŁUSZCZEK Natasza | MKS Kusy Szczecin | 2007 | U14 | ZP | +2.5 | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||||
14 | f | 2 | 3.39 | JABŁOŃSKA Martyna | AML Słupsk # | 2009 | U12 | PM | +1.7 | -- | DIAK Mateusz # | Z/0683/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
15 | f | 2 | 2.97 | SOBCZAK Wiktoria | MLUKS Mokasyn Płoty | 2009 | U12 | ZP | +0.4 | -- | KECLER Dorota # | Z/2542/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
2.97 | ŁUSZCZEK Natasza | MKS Kusy Szczecin | 2007 | U14 | ZP | +0.2 | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | ||||||||||||
3.70 | LIPIŃSKA Lena | MKL Szczecin # | 2008 | U14 | ZP | -0.4 | -- | IWIŃSKA Anna | Z/0084/22 | 2024 | LDK! | |||||||||||
3.70 | PAWŁOWSKA Małgorzata | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | U16 | ZP | +0.3 | -- | KECLER Dorota KECLER Szymon | , Z/1133/18 | , 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||||
4.55 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | U14 | PM | +1.4 | V | DIAK Mateusz # | Z/2343/20 | 2024 | LDK! | |||||||||||
Wieloskok K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.10 | SŁODZIŃSKA Maja | UKS OSoT Szczecin # | 2006 | U16 | ZP | +1.4 | IV | FERFET Marek FERFET Marek | , Z/5013/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 8.78 | MOHAMAD Besna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | +1.0 | -- | BARTA Franciszek # | Z/2746/19 | 2022 | |||||||||
3 | f | 1 | 8.30 | WYSOCKA Marta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | +1.7 | -- | BARTA Franciszek # | Z/1198/20 | 2021 | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.78 | HALECKA Patrycja | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | III | LDK! | ||||||||||||
2 | f | 1 | 11.27 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/3286/19 | 2024 | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.96 | KALINOWSKA Małgorzata | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.88 | OSTROWSKA Karolina | MKS Junior Złocieniec | 2005 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
5 | f | 1 | 8.58 | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | |||||||||
6 | f | 1 | 7.92 | BUBEL Magdalena | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.46 | MACIEJEWSKA Marta | SKSG Korona Szczecin # | 1986 | Sen | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał | Z/3980/18 | 2024 | ||||||||||
2 | f | 1 | 8.52 | KAWA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U20 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2676/19 | 2021 | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.24 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/3286/19 | 2024 | ||||||||||
2 | f | 1 | 32.72 | HOROSZKIEWICZ Julia | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U16 | LB | IV | HOROSZKIEWICZ Łukasz # | Z/3557/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 26.90 | OSTROWSKA Karolina | MKS Junior Złocieniec | 2005 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.88 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | I | WALCZAK Aleksandra | Z/0093/14 | 2024 | M | KNF SKN | ||||||||
2 | f | 1 | 44.06 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U18 | PM | I | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||||
f | 1 | NM | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.68 | TOBIASZ Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2885/16 | 2023 | ZKN | |||||||||
2 | f | 1 | 38.61 | DERKACH Viktoriia | MKL Szczecin | 2005 | U16 | ZP | III | CHMIELEWSKI Krzysztof | Z/3481/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 37.34 | MIEDZIEWSKA Małgorzata | AML Słupsk | 2006 | U16 | PM | III | WITEK Mirosław | Z/4918/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 34.45 | MICHALAK Karolina | AML Słupsk | 2006 | U16 | PM | IV | WITEK Mirosław B.D. # | Z/0019/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 34.07 | HALECKA Patrycja | AML Słupsk | 2003 | U18 | PM | IV | LDK! | ||||||||||||
6 | f | 1 | 34.04 | POSZYTEK Olga | MKL Toruń # | 2004 | U18 | KP | IV | HULISZ Robert | Z/2254/18 | 2023 | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.55 | MLAK Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U16 | ZP | -- | STEFAŃSKI Jacek # | Z/1155/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 24.38 | PIETKIEWICZ Nina | MKS Junior Złocieniec | 2006 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
9 | f | 1 | 20.63 | TARAS Patrycja | MKS Junior Złocieniec | 2006 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
f | 1 | NM | ZAWOJSKA Małgorzata | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.88 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk | 1995 | Sen | PM | MM | DMP | WITEK Mirosław B.D. | Z/4493/11 | 2024 | KN | 175 | |||||||
2 | f | 1 | 43.11 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U20 | ZP | II | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 41.79 | KALICKA Natalia | MKL Szczecin | 1998 | U23 | ZP | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
4 | f | 1 | 36.99 | PEITLER Alicja | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | III | B.D. B.D. # | ||||||||||||
5 | f | 1 | 33.82 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U23 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||||||
6 | f | 1 | 30.10 | KAWA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U20 | ZP | IV | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2676/19 | 2021 | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:13.48 | ŻELAZNA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2004 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/2001/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:43.32 | KRZYŻANOWSKA Izabela | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2004 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4792/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 15:52.24 | LUCHCIŃSKA Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | II | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17:59.25 | SERAFIN Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 17:59.93 | SMOŁUCH Alicja | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 18:49.48 | RADAWIEC Oliwia | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26:41.40 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | II | LDK! | ZKN | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 27:04.60 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U20 | ZP | III | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/3207/16 | 2024 | 3 | ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 29:42.58 | SŁOBODA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | III | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/1323/19 | 2022 | |||||||||
s | 1 | DNF | KACZPERSKA Anita | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4681/18 | 2021 | BEZ | ||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57:23.12 | KREJA Zofia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | Sen | ZP | -- | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.96 | KRÓL Marcin | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | II | KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # | 3 | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | 1 | 1.80 | OSTROWSKI Norbert | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | IV | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/5776/15 | 2022 | 3 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | BRZEZICKI Bartosz | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | IV | RUDZIK Grzegorz | Z/1708/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | KARPIŃSKI Maksymilian | MKS Święc Sławno | 2005 | U16 | ZP | IV | KAPAŁA Leszek | Z/0513/18 | 2021 | 5 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.75 | ROZMIAREK Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2005 | U16 | KP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech | , Z/4249/18 | , 2023 | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 1.70 | WILCZEWSKI Jakub | AML Słupsk # | 2006 | U16 | PM | V | DIAK Mateusz # | Z/0087/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 1.70 | DERLATKA Kacper | PLKS Gwda Piła | 2005 | U16 | WP | V | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # | , Z/4250/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 1.70 | MACIOS Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U18 | WP | -- | # | ROSU | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.65 | KOROWAJCZYK Jakub | MKS Święc Sławno | 2007 | U14 | ZP | V | KAPAŁA Leszek | Z/0517/18 | 2022 | BEZ | |||||||||
10 | f | 1 | 1.60 | CHOMICZ Marcel | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U16 | ZP | -- | GIZA Zdzisław # | Z/2748/19 | 2024 | ||||||||||
11 | f | 1 | 1.60 | AMBROZIEWICZ Aleks | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/4396/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
12 | f | 1 | 1.40 | JAROSZEWICZ Wiktor | KMS Szczecin # | 2008 | U14 | ZP | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin | Z/5215/23 | 2024 | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 1.20 | BRZOZOWSKI Wojciech | UKS OSoT Szczecin # | 2009 | U12 | ZP | -- | DMP U20 | FERFET Marek | Z/0079/22 | 2024 | 16 | LDK! | 28 | ||||||
f | 1 | NM | KORKUĆ Jakub | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.31 | JANDA Bartosz | SKSG Korona Szczecin # | 1993 | Sen | ZP | +2.8 | III | ŚLIWKA Rafał # | Z/8730/21 | 2024 | |||||||||
2 | f | 1 | 6.18 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | +1.3 | IV | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 5.87 | SMOLIŃSKI Michał | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | +0.6 | -- | RUDZIK Grzegorz | Z/0734/17 | 2023 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 5.29 | KOZACZUK Kacper | AML Słupsk | 2004 | U18 | PM | +0.5 | -- | CZUBAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | f | 1 | 5.21 | KOZACZUK Jakub | AML Słupsk | 2004 | U18 | PM | +3.2 | -- | CZUBAK Tomasz # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 1 | 4.63 | WOŹNIAK Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U16 | ZP | +3.0 | -- | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/1194/20 | 2021 | |||||||||
7 | f | 1 | 4.55 | ŚWITOŃ Piotr | MLUKS Mokasyn Płoty | 2007 | U14 | ZP | +3.5 | -- | KECLER Szymon # | Z/1663/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 3.82 | SOBIERALSKI Kacper | MLUKS Mokasyn Płoty | 2009 | U12 | ZP | +3.1 | -- | KECLER Szymon # | Z/1666/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 3.71 | JAROSZEWICZ Wiktor | KMS Szczecin # | 2008 | U14 | ZP | +0.8 | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin | Z/5215/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 3.63 | BUZE Igor | MKS Święc Sławno | 2009 | U12 | ZP | +1.4 | -- | KAPAŁA Leszek # | Z/3514/19 | 2023 | |||||||||
11 | f | 1 | 3.47 | BRZOZOWSKI Wojciech | UKS OSoT Szczecin # | 2009 | U12 | ZP | +1.1 | -- | FERFET Marek | Z/0079/22 | 2024 | 16 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 3.27 | MAJCHER Stefan | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U12 | ZP | +1.5 | -- | LDK! | |||||||||||
13 | f | 1 | 3.18 | FĄFARA Dominik | MLUKS Mokasyn Płoty | 2007 | U14 | ZP | +0.9 | -- | KECLER Szymon # | Z/2541/20 | 2022 | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 2.83 | WRĘGA Stanisław | MKL Szczecin # | 2009 | U12 | ZP | +2.0 | -- | FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy | , Z/0768/24 | , 2024 | LDK! | ||||||||
6.22 | JANDA Bartosz | SKSG Korona Szczecin # | 1993 | Sen | ZP | +1.9 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/8730/21 | 2024 | ||||||||||||
Wieloskok M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.61 | WOŹNIAK Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U16 | ZP | +1.1 | -- | ŻUROMSKI Kazimierz # | Z/1194/20 | 2021 | |||||||||
2 | f | 1 | 9.97 | BORYSOV Ivan | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U16 | ZP | +1.6 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.63 | BARAN Miłosz | MKS Kusy Szczecin | 2006 | U16 | ZP | +3.2 | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 9.07 | CACAJ Adam | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U16 | ZP | +2.8 | -- | FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin | LDK! | ROSU | |||||||||
6.30 | BARAN Miłosz | MKS Kusy Szczecin | 2006 | U16 | ZP | +1.9 | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | ||||||||||||
8.61 | CACAJ Adam | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U16 | ZP | +0.6 | -- | FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin | LDK! | ROSU | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.52 | STACHOWSKI Mateusz | UKS OSoT Szczecin # | 2008 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0077/22 | 2024 | LDK! | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 13.37 | MATEL Allan | MKL Szczecin | 2004 | U18 | ZP | IV | # | LDK! | |||||||||||
2 | f | 2 | 12.08 | BRELIŃSKI Grzegorz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||||
3 | f | 2 | 11.47 | CHOJNACKI Radosław | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2006 | U16 | ZP | V | SZYBOWSKI Mirosław | Z/1978/19 | 2024 | ||||||||||
4 | f | 2 | 11.08 | LIBERA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2473/18 | 2023 | BEZ | |||||||||
5 | f | 2 | 10.86 | WAWIEROWICZ Ignacy | AML Słupsk | 2006 | U16 | PM | V | B.D. WITEK Mirosław # | , Z/2797/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 7.41 | TYMBARSKI Kacper | UKS OSoT Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.08 | MAZURKIEWICZ Paweł | SKSG Korona Szczecin | 1977 | Masters | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/8733/21 | 2024 | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.30 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | II | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 34.54 | CHOJNACKI Radosław | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2006 | U16 | ZP | V | SZYBOWSKI Mirosław | Z/1978/19 | 2024 | ||||||||||
3 | f | 1 | 27.39 | ŻUKOWSKI Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek # | BEZ | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 23.09 | STANISŁAWCZYK Łukasz | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U16 | ZP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | f | 1 | 22.15 | TYMBARSKI Kacper | UKS OSoT Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
6 | f | 1 | 20.02 | HOROSZKIEWICZ Antoni | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | HOROSZKIEWICZ Łukasz # | Z/5131/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | CACAJ Adam | UKS OSoT Szczecin | 2006 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin | LDK! | ROSU | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.29 | SZWEJDA Paweł | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | f | 1 | 30.15 | LIBERA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2473/18 | 2023 | BEZ | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.78 | KULAS Gracjan | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | III | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | Z/3592/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 39.76 | ŻELAZEK Krzysztof | MKS Junior Złocieniec | 2006 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
3 | f | 1 | 36.72 | WŁODARSKI Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U16 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław | Z/2750/19 | 2021 | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 36.21 | WAWIEROWICZ Ignacy | AML Słupsk | 2006 | U16 | PM | -- | B.D. WITEK Mirosław # | , Z/2797/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 25.41 | ŻUKOWSKI Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2005 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek # | BEZ | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 24.78 | PIWOWARCZYK Oskar | MKS Święc Sławno | 2006 | U16 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0519/18 | 2022 | BEZ | |||||||||
7 | f | 1 | 19.27 | FĄFARA Dominik | MLUKS Mokasyn Płoty | 2007 | U14 | ZP | -- | KECLER Szymon # | Z/2541/20 | 2022 | LDK! | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.92 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | IV | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | ZKN | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 62.59 | GUNERA Mateusz | MKS Olimp Łobez | 1998 | U23 | ZP | I | B.D. | 1 | |||||||||||
2 | f | 1 | 55.23 | GAWĘDA Wojciech | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | II | # | ZKN | |||||||||||
3 | f | 1 | 50.80 | KOMOROWSKI Kacper | KL Bałtyk Koszalin | 2002 | U20 | ZP | III | CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward | , Z/2896/16 | , 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:01.57 | DZIDA Kamil | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/1980/19 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 63:02.90 | MATUSZCZAK Natan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | -- | SZPAK Robert # | 4 | LDK! | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.6308381557465 sekund |