Środa Wielkopolska 25.08.2020 Mistrzostwa Wielkopolski w Chodzie 2020. Międzywojewódzkie mistrzostwa w chodzie sportowym [DMP] [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||
1 | + | 14:53.38 | CZWOJDRAK Magdalena | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. | , Z/1239/17 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | + | 15:44.90 | BŁAŻEJEWSKA Amelia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/0642/17 | 2024 | ZKN | |||||||||
3 | + | 15:45.25 | BIESZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. | Z/3763/17 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | + | 15:45.61 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN | |||||||||||
5 | + | 17:49.94 | WALCZAK Weronika | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||||
6 | + | 18:14.64 | SOBIŚ Anna | UKS 12 Kalisz | 2004 | U18 | WP | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/2408/20 | 2022 | ||||||||||
7 | + | 19:47.66 | WILCZYŃSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||||
8 | + | 19:48.21 | GRALA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/2240/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:16.05 | WIŚNIEWSKA Emilia | UKS 12 Kalisz | 2005 | U16 | WP | II | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/1053/18 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:49.61 | TOMASZEWSKA Paulina | UKS 12 Kalisz | 2006 | U16 | WP | II | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/0162/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 16:34.63 | LUCHCIŃSKA Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | III | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 16:49.52 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U14 | WP | III | BIERŁA Dawid | Z/0747/18 | 2024 | BEZ | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 17:01.19 | ŚLEDZIŃSKA Martyna | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U16 | WP | III | BIERŁA Dawid # | Z/2816/18 | 2023 | BEZ | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 17:41.08 | SERAFIN Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 17:59.46 | RADAWIEC Oliwia | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 17:59.50 | SMOŁUCH Alicja | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U16 | ZP | IV | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 19:12.87 | IWAN Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U14 | ZP | V | PODLEŚNY Jan # | Z/0108/20 | 2024 | LDK! | |||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25:27.12 | CZWOJDRAK Magdalena | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | II | ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. | , Z/1239/17 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 25:55.71 | BIESZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | II | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. | Z/3763/17 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 25:55.83 | BŁAŻEJEWSKA Amelia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | GRENDA Jan | Z/0642/17 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 26:01.81 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | II | LDK! | ZKN | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 29:44.47 | WALCZAK Weronika | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 30:59.76 | SOBIŚ Anna | UKS 12 Kalisz | 2004 | U18 | WP | III | KISIEL Krzysztof # | Z/2408/20 | 2022 | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 33:18.99 | WILCZYŃSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | IV | LDK! | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 33:39.28 | GRALA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/2240/20 | 2023 | LDK! | |||||||
Chód 3 km M | |||||||||||||||||||||
1 | + | 17:25.55 | FRIEBE Nikodem | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||
1 | + | 25:12.62 | NOWOSTAWSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | -- | GRENDA Jan B.D. # | Z/3310/16 | 2024 | ZKN | |||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28:28.22 | FRIEBE Nikodem | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U16 | WP | IV | |||||||||||
Chód 10 km M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50:56.84 | NOWOSTAWSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | III | GRENDA Jan B.D. # | Z/3310/16 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 52:46.96 | ROSIEWICZ Jan | UKS 12 Kalisz | 2004 | U18 | WP | IV | KISIEL Krzysztof # | Z/1598/18 | 2023 | 3 | |||||||
s | 1 | DNF | GRUBECKI Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa # | 2004 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/4976/18 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3452830314636 sekund |