ŁódĽ 28.12.2019
Otwarty ogólnopolski mityng lekkoatletyczny U16, Masters i Amatorów
60 m K
1 s 1 8.65 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 9.76 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/5251/19 2023 LDK!
3 s 1 9.99 BIAŁACH Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2010 U12 MZ -- LDK!
4 s 1 10.02 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2023
6 s 1 12.24 WÓJCIK Karolina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
1 s 2 9.70 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
2 s 2 11.02 BONIKOWSKA Antonina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
3 s 2 11.38 KLONOWSKA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
4 s 2 11.51 KUP¦ Maja UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U14 WP --
2 s 3 9.77 JANIAK Magdalena UKS Azymut Pabianice 2007 U14 LD -- LDK!
3 s 3 9.88 BORUCH Nikola MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0585/20 2021 LDK!
4 s 3 10.02 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
6 s 3 10.38 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 s 4 9.25 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
2 s 4 9.42 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
3 s 4 9.77 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1907/19 2023 LDK!
4 s 4 9.92 ŁUCZAK Natalia KL Ziemia Kłodzka 2007 U14 DS -- LDK!
5 s 4 9.93 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2023 LDK!
6 s 4 10.32 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 s 5 8.75 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
2 s 5 9.19 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- # LDK!
3 s 5 9.30 ROGALSKA Kinga ULKS Muflon Bielawa 2007 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/1324/20 , 2022 BEZ LDK!
4 s 5 9.58 SIMARA Weronika RKS ŁódĽ 2007 U14 LD --
6 s 5 10.32 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 s 6 8.77 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2023 LDK!
2 s 6 8.87 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
3 s 6 8.90 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
4 s 6 9.09 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- # LDK!
5 s 6 9.53 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
6 s 6 10.42 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. # LDK!
1 s 7 8.81 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
2 s 7 9.43 MARCINIAK Oliwia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. # LDK!
3 s 7 9.59 CHOJNOWSKA Wiktoria UKS 55 ŁódĽ 2006 U16 LD -- # LDK!
4 s 7 9.61 GOSZCZ Julia UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
5 s 7 9.72 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
1 s 8 8.36 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS ŁódĽ # 2005 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0238/18 2023
2 s 8 8.54 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP -- KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
3 s 8 8.70 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
4 s 8 9.05 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
5 s 8 9.16 CZOŁNOWSKA Kaja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
6 s 8 9.36 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
1 s 9 8.70 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 s 9 8.97 JACKOWSKA Amelia RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2023 LDK!
3 s 9 9.04 LUBNAUER Julia UKS 55 ŁódĽ 2005 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
4 s 9 9.22 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
5 s 9 9.29 ŁABIENIEC Kornelia UKS Azymut Pabianice 2005 U16 LD -- LDK!
1 s 10 8.80 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
2 s 10 8.90 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
3 s 10 9.10 MIECZYŃSKA Alicja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
4 s 10 9.12 MARCHWICKA Nadia RKS ŁódĽ 2005 U16 LD --
1 s 11 8.65 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
2 s 11 9.70 POGREBNAIA Agata RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
3 s 11 9.74 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 s 12 8.64 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
2 s 12 8.81 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
3 s 12 8.95 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
1 s 13 8.39 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
2 s 13 9.04 NOWAKOWSKA Maria UKS 55 ŁódĽ 2004 U18 LD -- LDK!
3 s 13 9.37 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 s 14 8.36 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- B.D. 4 LDK!
2 s 14 8.91 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
3 s 14 9.03 DURAS Oliwia RKS ŁódĽ 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
4 s 14 9.77 NAGŁOWSKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- LDK!
1 s 15 8.48 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
2 s 15 8.52 WŁO¦CIAŃSKA Patrycja RKS ŁódĽ 2003 U18 LD -- #
3 s 15 8.55 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
4 s 15 9.62 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
5 s 15 10.01 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
1 s 16 7.81 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 s 16 8.79 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- B.D. 5 LDK!
3 s 16 8.91 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
4 s 16 9.21 REMBOWSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- # LDK!
5 s 16 9.43 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- LDK!
1 s 17 9.13 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
2 s 17 9.24 SKRZYŃSKA Ewa W-MKLAM Olsztyn # 1968 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11017/21 2022
3 s 17 11.94 GˇSOWSKA Maria niest. Bydgoszcz 1945 Masters KP --
1 s 18 8.61 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
2 s 18 8.71 JACKOWSKA Amelia RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2023 LDK!
4 s 18 9.31 MIECZYŃSKA Alicja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
5 s 18 9.38 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 s 19 8.66 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
2 s 19 8.80 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
3 s 19 8.84 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
4 s 19 9.01 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
5 s 19 9.30 CZOŁNOWSKA Kaja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
6 s 19 9.54 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 s 20 8.38 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- B.D. 4 LDK!
2 s 20 8.74 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
3 s 20 9.12 DURAS Oliwia RKS ŁódĽ 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
4 s 20 9.31 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- # LDK!
150 m K
1 s 1 22.70 HA¦KIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 25.54 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 s 2 23.39 SIMARA Weronika RKS ŁódĽ 2007 U14 LD --
2 s 2 25.46 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
3 s 2 26.04 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 s 3 21.67 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
2 s 3 24.49 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2023 LDK!
3 s 3 24.57 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 s 4 22.39 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
2 s 4 24.59 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1907/19 2023 LDK!
3 s 4 25.58 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS ŁódĽ # 2005 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0238/18 2023
1 s 5 21.28 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
2 s 5 21.69 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3472/19 2023 LDK!
3 s 5 23.14 CHOJNOWSKA Wiktoria UKS 55 ŁódĽ 2006 U16 LD -- # LDK!
1 s 6 22.10 LUBNAUER Julia UKS 55 ŁódĽ 2005 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
2 s 6 22.46 MARCHWICKA Nadia RKS ŁódĽ 2005 U16 LD --
3 s 6 25.20 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. # LDK!
1 s 7 21.46 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 s 7 23.16 POGREBNAIA Agata RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
3 s 7 26.08 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 8 22.27 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
2 s 8 23.07 BORUCZKOWSKA Emilia KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -- LDK!
3 s 8 24.80 JĘDRZEJCZAK Oliwia MUKS Kangur Żnin # 2007 U14 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0582/20 2020 LDK!
1 s 9 19.01 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 s 9 21.87 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
3 s 9 23.85 NAGŁOWSKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- LDK!
1 s 10 21.48 WŁO¦CIAŃSKA Patrycja RKS ŁódĽ 2003 U18 LD -- #
2 s 10 21.73 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- B.D. 5 LDK!
1 s 11 19.62 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 s 11 21.17 GˇSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
1 s 12 22.09 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
2 s 12 23.90 SIMARA Weronika RKS ŁódĽ 2007 U14 LD --
1 s 14 21.66 JACKOWSKA Amelia RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2023 LDK!
2 s 14 22.56 MARCHWICKA Nadia RKS ŁódĽ 2005 U16 LD --
1 s 15 20.90 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS ŁódĽ # 2005 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0238/18 2023
2 s 15 21.49 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
3 s 15 22.37 MIECZYŃSKA Alicja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
1 s 16 19.51 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 s 16 21.72 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3472/19 2023 LDK!
3 s 16 23.28 POGREBNAIA Agata RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
1 s 17 20.99 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
2 s 17 21.90 DURAS Oliwia RKS ŁódĽ 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
3 s 17 22.78 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- #
1 s 18 21.04 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
2 s 18 21.24 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- B.D. 4 LDK!
3 s 18 21.48 WŁO¦CIAŃSKA Patrycja RKS ŁódĽ 2003 U18 LD -- #
1 s 19 21.04 GˇSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
2 s 19 22.73 SKRZYŃSKA Ewa W-MKLAM Olsztyn # 1968 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11017/21 2022
1 s 20 22.26 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
2 s 20 22.33 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
1 s 21 21.09 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 s 21 22.00 CZOŁNOWSKA Kaja RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
3 s 21 22.34 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 47.14 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD V B.D. Z/0399/19 2023 LDK!
2 s 1 48.67 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS -- WO¦ Michał LDK!
3 s 1 50.27 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
1 s 2 49.07 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
2 s 2 49.12 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP -- BAUMGART Iwona # Z/0374/20 2023 LDK!
3 s 2 50.70 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
1 s 3 49.84 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD --
2 s 3 49.85 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
3 s 3 54.01 MARCINIAK Oliwia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. # LDK!
1 s 4 50.15 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!
2 s 4 54.08 NOWAK Julia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- # LDK!
3 s 4 55.46 JĘDRZEJCZAK Oliwia MUKS Kangur Żnin # 2007 U14 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0582/20 2020 LDK!
1 s 5 45.80 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 s 5 50.61 POREDA Zofia RKS ŁódĽ 2005 U16 LD --
3 s 5 51.53 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
1 s 6 48.67 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- # LDK!
2 s 6 49.78 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -- LDK!
1 s 7 44.86 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
2 s 7 48.09 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
3 s 7 56.67 NAGŁOWSKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- LDK!
1 s 8 48.66 GˇSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
2 s 8 49.30 SKRZYŃSKA Ewa W-MKLAM Olsztyn # 1968 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11017/21 2022
3 s 8 52.01 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ --
1 s 9 54.93 JANIAK Magdalena UKS Azymut Pabianice 2007 U14 LD -- LDK!
1 s 10 51.96 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
2 s 10 52.40 GOSZCZ Julia UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
1 s 11 49.89 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
1 s 12 50.05 POREDA Zofia RKS ŁódĽ 2005 U16 LD --
2 s 12 50.38 ŁABIENIEC Kornelia UKS Azymut Pabianice 2005 U16 LD -- LDK!
3 s 12 50.55 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 s 13 47.58 GˇSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
2 s 13 51.25 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
1 s 14 49.07 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2023 LDK!
2 s 14 50.28 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
3 s 14 52.04 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- # LDK!
1 s 15 44.42 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 s 15 47.52 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
3 s 15 51.82 BOLEWSKA Martyna MUKS Kangur Żnin # 2006 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0587/20 2020 LDK!
500 m K
1 s 1 1:29.89 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 s 1 1:31.19 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 s 1 1:32.08 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1911/19 2023 LDK!
4 s 1 1:32.98 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0990/19 2022 LDK!
5 s 1 1:34.46 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
6 s 1 1:34.84 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 2000 U23 LD --
1 s 2 1:28.72 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- #
2 s 2 1:28.77 KOWALEWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka 5 LDK!
3 s 2 1:29.25 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka 5 LDK!
4 s 2 1:34.63 HA¦KIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0342/18 2023 BEZ LDK!
5 s 2 1:34.86 MORAWSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5535/19 2021 LDK!
1 s 3 1:23.59 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 s 3 1:24.42 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
3 s 3 1:24.81 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
4 s 3 1:26.33 WŁODARCZYK Kamila AZS ŁódĽ 2000 U23 LD --
5 s 3 1:26.78 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
6 s 3 1:36.62 BOLEWSKA Martyna MUKS Kangur Żnin # 2006 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0587/20 2020 LDK!
8 s 3 1:42.52 KALISTA-ŁEBEK Beata UKS Otrębusy # 1980 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0771/19 2023
1000 m K
1 s 1 3:15.52 PRZĘZAK Karolina ULKS Muflon Bielawa 2005 U16 DS IV SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/5365/19 , 2020 LDK!
2 s 1 3:21.06 KRUPA Urszula SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS -- WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2023 2
3 s 1 3:22.14 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- #
4 s 1 3:25.37 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD V B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
5 s 1 3:31.33 OLCZAK Liwia RKS ŁódĽ 2006 U16 LD V LISIAK Adam # Z/0192/20 2023
6 s 1 3:34.56 KAZUBA Martyna RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- #
7 s 1 3:41.10 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP -- BAUMGART Iwona # Z/0374/20 2023 LDK!
1 s 2 3:13.31 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
2 s 2 3:14.36 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
3 s 2 3:22.95 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
4 s 2 3:23.41 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
5 s 2 3:29.60 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U14 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
6 s 2 3:35.14 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2023 LDK!
7 s 2 3:55.09 KIJAŃSKA Nadia RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
2000 m K
1 s 1 7:28.03 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD +9.9 -- MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1.59 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1.56 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
3 f 1.50 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. # LDK!
4 f 1.50 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
5 f 1.50 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
6 f 1.45 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
7 f 1.45 KRÓLIKOWSKA Patrycja UKS 44 ŁódĽ 1998 U23 LD -- RÓŻAŃSKI Waldemar 4
8 f 1.45 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
9 f 1.40 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
10 f 1.40 NOWAKOWSKA Maria UKS 55 ŁódĽ 2004 U18 LD -- LDK!
11 f 1.40 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
12 f 1.35 BORUCZKOWSKA Emilia KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -- LDK!
13 f 1.35 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2023 LDK!
14 f 1.35 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
15 f 1.30 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!
16 f 1.30 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
17 f 1.30 CHOJNOWSKA Wiktoria UKS 55 ŁódĽ 2006 U16 LD -- # LDK!
18 f 1.30 JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/0225/20 2022 LDK!
19 f 1.20 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
20 f 1.20 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
  f NM NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
W dal K
1 f 5.04 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2023 4
2 f 5.02 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
3 f 4.93 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
4 f 4.89 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. # LDK!
5 f 4.72 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U16 DS V WO¦ Michał LDK!
6 f 4.71 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP V KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
7 f 4.62 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
8 f 4.54 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
9 f 4.48 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
10 f 4.42 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/5494/18 2021 BEZ
11 f 4.39 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
12 f 4.34 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
13 f 4.33 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- LDK!
14 f 4.33 LUBNAUER Julia UKS 55 ŁódĽ 2005 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
15 f 4.22 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- # LDK!
16 f 4.21 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- # LDK!
17 f 4.20 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
18 f 4.19 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
19 f 4.17 KALISTA-ŁEBEK Beata UKS Otrębusy # 1980 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0771/19 2023
20 f 4.15 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
21 f 4.01 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U14 LD -- B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
22 f 3.95 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
23 f 3.95 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
24 f 3.74 BORUCH Nikola MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0585/20 2021 LDK!
25 f 3.61 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
26 f 3.60 ŁUCZAK Natalia KL Ziemia Kłodzka 2007 U14 DS -- LDK!
27 f 3.30 BONIKOWSKA Antonina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
28 f 3.05 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- LDK!
29 f 2.81 KLONOWSKA Barbara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
30 f 2.72 BIAŁACH Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2010 U12 MZ -- LDK!
32 f 2.29 WÓJCIK Karolina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
60 m M
1 s 1 9.38 OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1910/19 2023 LDK!
2 s 1 10.55 WROCIŃSKI Damian UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- # LDK!
3 s 1 10.93 GIERSZEWSKI Jeremi UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP -- LDK!
4 s 1 11.63 KUP¦ Filip UKS D±b Suchy Las # 2011 U12 WP -- LDK!
1 s 2 9.81 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2023 LDK!
2 s 2 9.59 PRZYBYŁA Jan UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U12 WP -- LDK!
5 s 2 11.97 STĘPNIAK Tomasz KM Aktywni Sochaczew 2009 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5816/19 2023 LDK!
1 s 3 10.22 KO¬LICKI Julian KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
2 s 3 10.58 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
3 s 3 10.61 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- B.D. # LDK!
1 s 4 8.91 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2023 LDK!
2 s 4 9.36 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3471/19 2023 LDK!
3 s 4 9.82 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2023 LDK!
4 s 4 10.34 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD --
1 s 5 9.38 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna GˇSIOROWSKI Adam , Z/0197/20 , 2022 LDK!
3 s 6 10.05 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 2007 U14 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0418/19 2021 LDK!
4 s 6 10.74 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint PrzeĽmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
1 s 7 8.64 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
3 s 7 10.01 DURMA Jerzy UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
1 s 8 8.07 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- B.D. # BEZ LDK!
2 s 8 8.66 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
3 s 8 8.74 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/3099/18 2023 LDK!
4 s 8 8.86 ŁUBISZ Dominik UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0426/19 2021 LDK!
5 s 8 8.93 PODRAŻKA Mikołaj RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
6 s 8 9.41 KIELNIEROWSKI Wojciech UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0425/19 2021 LDK!
1 s 9 8.49 WINIECKI Igor RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław # , Z/0190/20 , 2023 LDK!
2 s 9 9.62 WESOŁOWSKI Oskar UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0422/19 2021 LDK!
3 s 9 10.03 SMUS Michał RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- LDK!
4 s 9 10.24 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0421/19 2021 LDK!
1 s 10 7.59 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # LDK!
3 s 10 8.86 WEDER Paweł RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
1 s 11 8.01 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
2 s 11 8.27 SOKOŁOWSKI Karol RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD --
3 s 11 8.86 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
1 s 12 7.50 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
2 s 12 8.25 JEŻYNA Maciej RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD --
3 s 12 8.27 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2020 5
4 s 12 8.99 ANTCZAK Krystian RKS ŁódĽ 2004 U18 LD --
1 s 13 7.40 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
2 s 13 7.81 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
3 s 13 8.30 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
1 s 14 7.43 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 s 14 7.51 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
3 s 14 7.69 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
4 s 14 7.80 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
5 s 14 10.06 SITO Kamil KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS --
1 s 15 7.32 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2001 U20 DS --
2 s 15 7.46 KOWALSKI Jędrzej RKS ŁódĽ 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
3 s 15 7.50 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
4 s 15 7.58 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- # LDK!
5 s 15 7.81 DITRICH Radosław UKS Aiki Budo One Way Szubin 2000 U23 KP -- B.D.
6 s 15 8.35 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
1 s 16 6.98 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
2 s 16 7.93 GRZYBOWSKI Przemysław niest. ŁódĽ 1978 Masters LD --
3 s 16 8.14 DITRICH Jacek niest. Bydgoszcz 1966 Masters KP --
5 s 16 8.82 SYMA Sebastian niest. Katowice 1976 Masters SL -- B.D. Z/0289/19 2019 BEZ
1 s 17 8.39 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy # 1971 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2023
2 s 17 8.48 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS D±b Suchy Las # 1974 Masters WP -- B.D. # Z/0346/19 2023
3 s 17 8.86 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
5 s 17 9.42 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ --
1 s 18 7.82 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
3 s 18 8.41 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2023
4 s 18 8.70 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic ŁódĽ # 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
5 s 18 10.04 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
1 s 20 7.52 KOWALSKI Jędrzej RKS ŁódĽ 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
2 s 20 8.87 WEDER Paweł RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
3 s 20 10.01 SMUS Michał RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- LDK!
1 s 21 8.08 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2023
2 s 21 8.11 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS D±b Suchy Las # 1974 Masters WP -- B.D. # Z/0346/19 2023
3 s 21 9.11 SYMA Sebastian niest. Katowice 1976 Masters SL -- B.D. Z/0289/19 2019 BEZ
1 s 22 7.11 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
2 s 22 7.99 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- B.D. # BEZ LDK!
3 s 22 8.01 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy # 1971 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2023
4 s 22 8.60 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
5 s 22 8.77 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic ŁódĽ # 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
150 m M
1 s 1 26.23 WROCIŃSKI Damian UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- # LDK!
2 s 2 22.23 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3471/19 2023 LDK!
3 s 2 23.08 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD --
4 s 2 23.80 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- B.D. # LDK!
1 s 3 21.24 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2023 LDK!
2 s 3 22.37 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint PrzeĽmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
1 s 4 18.69 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
2 s 4 20.66 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0554/20 2023 LDK!
3 s 4 20.74 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
1 s 5 17.92 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
2 s 5 18.23 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
3 s 5 21.32 ANTCZAK Krystian RKS ŁódĽ 2004 U18 LD --
1 s 6 18.37 KOWALSKI Jędrzej RKS ŁódĽ 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
2 s 6 18.84 DITRICH Radosław UKS Aiki Budo One Way Szubin 2000 U23 KP -- B.D.
3 s 6 19.39 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2023 LDK!
1 s 7 17.91 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- B.D.
2 s 7 17.97 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
3 s 7 18.33 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic ŁódĽ # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
1 s 8 18.26 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
2 s 8 19.04 GRZYBOWSKI Przemysław niest. ŁódĽ 1978 Masters LD --
3 s 8 21.90 SYMA Sebastian niest. Katowice 1976 Masters SL -- B.D. Z/0289/19 2019 BEZ
1 s 9 20.62 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS D±b Suchy Las # 1974 Masters WP -- B.D. # Z/0346/19 2023
2 s 9 21.08 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2023
1 s 10 20.74 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa # 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2022
2 s 10 20.76 DITRICH Jacek niest. Bydgoszcz 1966 Masters KP --
3 s 10 21.61 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic ŁódĽ # 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
1 s 11 18.59 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
2 s 11 18.85 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
3 s 11 21.90 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
1 s 13 21.27 WEDER Paweł RKS ŁódĽ 2005 U16 LD -- LDK!
2 s 13 21.90 PODRAŻKA Mikołaj RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
3 s 13 24.71 SMUS Michał RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- LDK!
1 s 14 18.52 KOWALSKI Jędrzej RKS ŁódĽ 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
2 s 14 21.71 ANTCZAK Krystian RKS ŁódĽ 2004 U18 LD --
1 s 15 19.58 SEKIETA Radosław KS Dynamic ŁódĽ # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2023
2 s 15 22.42 SYMA Sebastian niest. Katowice 1976 Masters SL -- B.D. Z/0289/19 2019 BEZ
1 s 16 18.74 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
2 s 16 20.19 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy # 1971 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2023
3 s 16 20.79 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS D±b Suchy Las # 1974 Masters WP -- B.D. # Z/0346/19 2023
1 s 17 19.97 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2023
2 s 17 20.56 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2023
1 s 18 21.07 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
2 s 18 22.24 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic ŁódĽ # 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
300 m M
1 s 1 45.10 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS -- WO¦ Michał WO¦ Michał # Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
2 s 1 49.55 OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1910/19 2023 LDK!
3 s 1 52.87 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U14 DS -- WO¦ Michał Z/6706/21 2023 LDK!
1 s 2 45.99 JEŻYNA Maciej RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD --
2 s 2 46.98 PIEKARSKI Krystian UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- # LDK!
3 s 2 50.46 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
1 s 3 42.29 SOKOŁOWSKI Karol RKS ŁódĽ # 2005 U16 LD V
2 s 3 55.62 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
3 s 3 56.63 OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 1953 Masters KP -- B.D. Z/0291/19 2019
1 s 4 42.18 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD V URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2020 5
2 s 4 43.36 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
3 s 4 45.93 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2023
1 s 5 37.90 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- # LDK!
2 s 5 38.12 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
3 s 5 39.12 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 ŁódĽ 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
1 s 6 37.31 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
2 s 6 38.69 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2001 U20 DS --
3 s 6 45.74 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
1 s 7 37.75 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
2 s 7 38.27 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- B.D.
3 s 7 41.09 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
1 s 8 41.02 GRZYBOWSKI Przemysław niest. ŁódĽ 1978 Masters LD --
2 s 8 41.57 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
1 s 9 39.10 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
2 s 9 45.25 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa # 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2022
3 s 9 45.85 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2023
1 s 10 43.24 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2023
2 s 10 44.35 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
1 s 11 44.55 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2023
2 s 11 45.90 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2023 BEZ
3 s 11 54.55 JUREK Paweł KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/1383/20 2023
1 s 12 49.57 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna GˇSIOROWSKI Adam , Z/0197/20 , 2022 LDK!
2 s 12 49.87 WESOŁOWSKI Oskar UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0422/19 2021 LDK!
1 s 13 50.86 KIELNIEROWSKI Wojciech UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0425/19 2021 LDK!
2 s 13 51.26 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 2007 U14 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0418/19 2021 LDK!
3 s 13 53.07 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0421/19 2021 LDK!
1 s 14 45.54 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WO¬NIAK Jerzy Z/3099/18 2023 LDK!
2 s 14 48.07 DURMA Jerzy UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
3 s 14 48.13 ŁUBISZ Dominik UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GˇSIOROWSKI Adam Z/0426/19 2021 LDK!
1 s 15 39.51 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
2 s 15 44.17 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2023
1 s 16 40.24 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
2 s 16 40.30 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
3 s 16 41.20 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2023 LDK!
500 m M
1 s 1 1:15.41 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
2 s 1 1:23.25 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- LDK!
3 s 1 1:23.34 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
4 s 1 1:28.59 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0558/20 2023 LDK!
5 s 1 1:34.36 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
6 s 1 1:37.79 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0346/18 2023 BEZ LDK!
1 s 2 1:09.82 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 s 2 1:11.67 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U20 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2023
3 s 2 1:12.24 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2001 U20 LD -- B.D. 3 LDK!
4 s 2 1:13.05 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 ŁódĽ 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
5 s 2 1:13.32 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
6 s 2 1:13.45 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2023 BEZ LDK!
1 s 3 1:07.96 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
2 s 3 1:22.40 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa # 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2022
3 s 3 1:27.55 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic ŁódĽ # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
4 s 3 1:28.87 SEKIETA Radosław KS Dynamic ŁódĽ # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2023
5 s 3 1:32.53 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2023
6 s 3 1:48.65 OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 1953 Masters KP -- B.D. Z/0291/19 2019
1 s 4 1:09.44 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2001 U20 LD -- B.D. 3 LDK!
2 s 4 1:09.76 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic ŁódĽ # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
3 s 4 1:15.84 MŁYNARZ Kamil SKB Kra¶nik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2023 2
4 s 4 1:19.08 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U16 LD -- LDK!
1 s 5 1:14.90 SEKIETA Radosław KS Dynamic ŁódĽ # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2023
3 s 5 1:19.21 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2023 BEZ
4 s 5 1:22.20 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2023
5 s 5 1:31.23 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2023
1000 m M
1 s 1 2:52.23 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2023 LDK!
2 s 1 3:00.10 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2023 LDK!
3 s 1 3:00.35 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
4 s 1 3:06.94 MOTYL Marcin RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- #
5 s 1 3:08.03 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS --
6 s 1 3:13.99 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
8 s 1 3:30.75 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
1 s 2 2:46.66 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
3 s 2 2:53.70 WIROWSKI Aleksander RKS ŁódĽ 2005 U16 LD V # LDK!
4 s 2 3:15.53 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
5 s 2 3:19.90 KUĆMIERZ Jakub UKS MTE Milanówek 2003 U18 MZ --
1 s 3 2:41.60 MŁYNARZ Kamil SKB Kra¶nik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2023 2
2 s 3 2:42.22 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
3 s 3 2:44.65 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa # 1973 Masters MZ -- WˇSOWSKI Janusz Z/2688/11 2023 BEZ
5 s 3 2:59.92 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2023
  s 3 DNF KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2023
1 s 4 2:44.41 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
2 s 4 2:53.73 DUSZYŃSKI Sebastian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1989 Sen LD --
3 s 4 2:55.38 KRYGIER Krzysztof niest. ŁódĽ 1991 Sen LD -- B.D.
4 s 4 2:56.92 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
6 s 4 3:07.72 WINIECKI Igor RKS ŁódĽ 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław # , Z/0190/20 , 2023 LDK!
7 s 4 3:08.53 TOSIK Witold niest. ŁódĽ 1982 Masters LD --
8 s 4 3:12.35 KUBAS Łukasz niest. ŁódĽ 1984 Masters LD --
10 s 4 3:40.46 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2023
2000 m M
1 s 1 5:47.32 MŁYNARZ Kamil SKB Kra¶nik 1990 Sen LU +9.9 -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2023 2
2 s 1 6:05.70 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD +9.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3241/16 2023 3
3 s 1 6:06.30 DUSZYŃSKI Sebastian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1989 Sen LD +9.9 --
4 s 1 6:07.28 KRYGIER Krzysztof niest. ŁódĽ 1991 Sen LD +9.9 -- B.D.
5 s 1 6:09.49 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa # 1973 Masters MZ +9.9 -- WˇSOWSKI Janusz Z/2688/11 2023 BEZ
6 s 1 6:10.15 JAGUSIAK Maciej KS Rajsport Sieradz Active Team # 1981 Masters LD +9.9 -- B.D. Z/3980/22 2022
7 s 1 6:18.89 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ +9.9 -- B.D. Z/5532/18 2023 BEZ
8 s 1 6:42.97 KOWALCZYK Marcin niest. ŁódĽ 1979 Masters LD +9.9 --
9 s 1 6:54.44 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +9.9 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
11 s 1 7:35.35 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ +9.9 -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2023
Wzwyż M
1 f 2.05 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
2 f 1.85 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1995 Sen MZ III #
4 f 1.45 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2023
5 f 1.45 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS -- WO¦ Michał WO¦ Michał # Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
7 f 1.25 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 6.78 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U20 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
2 f 5.82 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
3 f 5.78 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
4 f 5.67 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
5 f 5.34 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
6 f 5.07 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2023
7 f 4.93 MALINOWSKI Michał KS Dynamic ŁódĽ # 1983 Masters LD -- SEKIETA Radosław Z/3834/22 2023
9 f 4.72 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # LDK!
10 f 4.62 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 2005 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2020 5
13 f 4.35 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2023
14 f 4.09 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U14 DS -- WO¦ Michał Z/6706/21 2023 LDK!
15 f 3.23 KO¬LICKI Julian KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
16 f 3.22 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5928349494934 sekund