Toruń 18.01.2020
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 s 1 7.50 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
2 6 s 1 7.73 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
3 7 s 1 7.83 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 9 s 1 7.88 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
5 10 s 1 7.93 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
6 13 s 1 7.99 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --  KN   SKN  
7 23 s 1 8.15 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. 2  ZKN  
8 29 s 1 8.22 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 3 s 2 7.70 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 4 s 2 7.71 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
3 8 s 2 7.87 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
4 12 s 2 7.97 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
5 15 s 2 8.07 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
6 17 s 2 8.12 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!
7 31 s 2 8.24 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
8 44 s 2 8.47 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
1 18 s 3 8.12 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU   ZKN  
2 28 s 3 8.22 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
3 33 s 3 8.30 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
4 45 s 3 8.49 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
5 51 s 3 8.57 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
1 16 s 4 8.12 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!  ROSU  
2 19 s 4 8.13 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
3 22 s 4 8.15 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!
3 21 s 4 8.15 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2023 5 LDK!  ROSU  
5 30 s 4 8.23 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 34 s 4 8.35 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
7 35 s 4 8.35 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN --
8 41 s 4 8.41 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -- B.D.
1 20 s 5 8.13 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 27 s 5 8.21 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 37 s 5 8.37 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP -- B.D. 4 LDK!
4 46 s 5 8.52 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
5 54 s 5 8.62 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
6 56 s 5 8.64 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0073/18 2024 LDK!  ROSU  
7 55 s 5 8.64 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
1 26 s 6 8.20 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 39 s 6 8.39 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
3 48 s 6 8.55 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!  ROSU  
4 50 s 6 8.57 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2023 LDK!  ROSU  
5 52 s 6 8.58 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
6 53 s 6 8.61 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
7 57 s 6 8.64 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
1 58 s 7 8.65 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
2 60 s 7 8.75 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U16 WN -- #
3 62 s 7 8.86 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
4 65 s 7 8.87 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!  ROSU  
5 66 s 7 8.88 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2024 LDK!
6 69 s 7 8.94 OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 2002 U20 WN -- #
7 70 s 7 9.00 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP -- LDK!
8 73 s 7 9.05 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
1 40 s 8 8.40 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 59 s 8 8.72 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
3 67 s 8 8.92 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- LDK!
4 74 s 8 9.10 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 2005 U16 WN -- # LDK!
5 76 s 8 9.16 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U16 WN -- LDK!
6 79 s 8 9.24 MATYKA Joanna CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 38 s 9 8.39 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
2 47 s 9 8.55 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP -- B.D. # Z/3584/17 2024
3 63 s 9 8.87 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof # 4 LDK!
4 77 s 9 9.17 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
5 78 s 9 9.19 ARCHACKA Jessica GSLA Gierzwałd 2005 U16 WN -- STEMPKOWSKI Daniel # Z/0099/20 2020
6 82 s 9 9.29 KWIATKOWSKA Klaudia MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4500/19 2020 LDK!
7 84 s 9 9.30 BĄCZEK Wiktoria Orka Iława Athletics 2006 U16 WN -- B.D. # LDK!
8 89 s 9 9.56 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
1 42 s 10 8.43 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
2 43 s 10 8.45 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
3 80 s 10 9.24 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 2005 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2819/19 2024 LDK!  ROSU  
4 81 s 10 9.26 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2024
5 90 s 10 9.59 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 2004 U18 WN --
1 2 s 11 7.57 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
2 61 s 11 8.80 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP --
3 68 s 11 8.93 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!
4 71 s 11 9.02 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
5 83 s 11 9.30 MAŁYSZA Alicja MKL Toruń 2007 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław # Z/2242/21 2021 LDK!
6 85 s 11 9.39 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2007 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert LDK!
7 87 s 11 9.42 ŻYBURA Aldona GSLA Gierzwałd 2006 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0666/20 2020
8 92 s 11 9.63 SZKUDLAREK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- #  ROSU  
1 49 s 12 8.56 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- # LDK!
2 72 s 12 9.04 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2024 LDK!
3 75 s 12 9.16 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
4 86 s 12 9.42 OSIKA Iga MKL Toruń 2007 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4467/19 2021 LDK!
5 91 s 12 9.60 TARANOWSKA Oliwia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- # LDK!
6 93 s 12 9.82 PAWŁOWSKA Oliwia MUKL Brodnica 2008 U14 KP --
7 94 s 12 9.86 JASKULSKA Amelia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- B.D. # LDK!
8 95 s 12 10.21 BISKUPSKA Helena CSiR Susz 2008 U14 WN -- LDK!
1 64 s 13 8.87 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta B.D. # Z/4265/19 2024 LDK!
2 88 s 13 9.51 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
3 98 s 13 10.44 MIŚKIEWICZ Edyta CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
4 101 s 13 10.74 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2023 LDK!
5 102 s 13 10.95 KOCHALSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0845/21 , 2023 LDK!
6 103 s 13 11.21 KLONOWSKA Oliwia MKL Toruń 2010 U12 KP --
7 104 s 13 11.45 PYŻEWSKA Maja CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
8 105 s 13 12.08 KASPRZAK Barbara MKL Toruń 2010 U12 KP --
1 96 s 14 10.24 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2024 LDK!
2 97 s 14 10.29 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
3 99 s 14 10.46 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/2284/21 2024 LDK!
4 100 s 14 10.58 SAMSON Caitlin MKL Toruń 2011 U12 KP --
1 5 s 15 7.71 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 11 s 15 7.96 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
3 14 s 15 8.02 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!
4 24 s 15 8.16 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
5 25 s 15 8.16 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU   ZKN  
6 32 s 15 8.26 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
7 36 s 15 8.36 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
200 m K
1 2 s 1 25.19 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 3 s 1 25.21 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
3 5 s 1 25.62 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 8 s 1 25.99 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 10 s 1 26.18 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II  KN   SKN  
1 1 s 2 24.91 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 4 s 2 25.47 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
3 6 s 2 25.76 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
4 15 s 2 26.72 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 9 s 3 26.05 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!  ROSU  
2 14 s 3 26.69 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD III B.D.
3 21 s 3 27.11 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN III
4 50 s 3 30.12 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U14 WN V
  s 3 DNF GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024
1 13 s 4 26.48 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 16 s 4 26.79 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM III B.D.
3 17 s 4 26.84 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 18 s 4 26.93 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
5 24 s 4 27.23 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 12 s 5 26.41 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!
2 25 s 5 27.30 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III B.D. 2  ZKN  
3 29 s 5 27.49 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
4 32 s 5 27.78 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
5 34 s 5 27.86 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP IV
1 22 s 6 27.19 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ROSU  
2 33 s 6 27.85 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
3 35 s 6 28.26 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 41 s 6 29.26 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/2295/20 , 2022 LDK!  ROSU  
1 36 s 7 28.31 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV B.D. 4 LDK!
2 37 s 7 28.62 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- # LDK!  ROSU  
3 38 s 7 28.82 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- LDK!
4 39 s 7 28.93 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
1 63 s 8 28.87 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN V LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
2 64 s 8 28.90 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP -- B.D. # Z/3584/17 2024
3 65 s 8 29.19 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U16 KP V B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
4 66 s 8 29.46 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!  ROSU  
1 43 s 9 29.43 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
2 46 s 9 29.68 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN V POLKOWSKA Martyna # LDK!
3 45 s 9 29.68 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP V LDK!
4 53 s 9 30.62 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
5 55 s 9 30.77 OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 2002 U20 WN -- #
6 62 s 9 33.20 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
1 7 s 10 25.77 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D. LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 42 s 10 29.41 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
3 48 s 10 29.80 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP V BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
4 51 s 10 30.33 GĘBALA Weronika KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ --
5 56 s 10 30.92 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2024
6 58 s 10 31.43 CIELESZ Izabela MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
1 11 s 11 26.26 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III # LDK!  ROSU   ZKN  
2 23 s 11 27.22 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
3 28 s 11 27.49 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN IV  ZKN  
4 31 s 11 27.65 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV # LDK!  ROSU  
5 44 s 11 29.46 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna # 4 LDK!
6 57 s 11 31.30 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2024 LDK!
1 19 s 12 27.04 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 20 s 12 27.09 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 27 s 12 27.45 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
4 40 s 12 28.97 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB V # LDK!
5 47 s 12 29.74 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
6 52 s 12 30.54 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- # LDK!
1 26 s 13 27.39 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!
2 30 s 13 27.64 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV # LDK!  ROSU  
3 59 s 13 32.18 PIECZYWEK Natalia GSLA Gierzwałd 2006 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0664/20 2020
4 61 s 13 33.10 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 2005 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2819/19 2024 LDK!  ROSU  
1 49 s 14 29.97 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP V
2 54 s 14 30.71 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo # 2006 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/2975/19 2024
3 60 s 14 32.30 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
300 m K
1 1 s 1 40.91 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 41.18 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
3 5 s 1 41.93 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
4 39 s 1 47.47 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
1 3 s 2 41.56 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 4 s 2 41.88 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
3 6 s 2 43.03 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN  
4 7 s 2 43.07 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!  ROSU  
5 16 s 2 44.07 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
6 28 s 2 45.40 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
1 9 s 3 43.16 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
2 13 s 3 43.58 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 14 s 3 43.75 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN --  ZKN  
4 21 s 3 44.86 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP -- GURNA Jolanta 2 LDK!
1 8 s 4 43.10 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP III
2 10 s 4 43.31 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP III
3 15 s 4 44.06 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń # 1998 U23 KP -- B.D. B.D. WOŹNIAK Jacek
4 19 s 4 44.64 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D.
1 12 s 5 43.55 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
2 17 s 5 44.26 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
3 22 s 5 44.97 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP -- DOBROWOLSKI Daniel LDK!
4 24 s 5 45.25 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U18 KP -- KENSIK Jan LDK!
5 26 s 5 45.26 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!  ROSU  
1 18 s 6 44.29 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław # 5 LDK!  ROSU  
2 27 s 6 45.36 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
3 29 s 6 45.67 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM --
4 35 s 6 46.63 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
5 38 s 6 47.22 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 2004 U18 KP --
1 25 s 7 45.25 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2024
2 30 s 7 45.78 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # 4 LDK!  ROSU  
3 33 s 7 46.34 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 2001 U20 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
4 34 s 7 46.57 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
1 40 s 8 47.92 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB V LDK!
2 43 s 8 48.29 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
3 46 s 8 48.62 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U16 WN -- #
4 50 s 8 49.74 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 2005 U16 WN -- # LDK!
1 41 s 9 48.07 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 2004 U18 KP --
2 45 s 9 48.59 GOLON Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ --
3 48 s 9 49.04 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 2003 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2024 5
4 52 s 9 50.43 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP -- MARCINIAK Roman # Z/0320/19 2024
5 55 s 9 51.18 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 2004 U18 WN --
1 20 s 10 44.78 KOSIKOWSKA Anita AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB --
2 42 s 10 48.15 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 44 s 10 48.35 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP V
4 47 s 10 48.95 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U16 WN -- LDK!
5 56 s 10 52.08 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2007 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert LDK!
1 31 s 11 46.08 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
2 36 s 11 46.67 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U20 KP -- LDK!
3 37 s 11 46.80 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
4 49 s 11 49.56 MAZUROWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
1 11 s 12 43.54 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP III RUDNIK Damian # Z/0526/19 2024 LDK!  ROSU  
2 32 s 12 46.29 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U16 KP IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 54 s 12 50.80 BĄCZEK Wiktoria Orka Iława Athletics 2006 U16 WN -- B.D. # LDK!
4 60 s 12 62.66 MIŚKIEWICZ Edyta CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
1 23 s 13 44.98 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów # 2006 U16 MZ III KOZIATEK Krzysztof B.D. # , Z/10796/21 , 2021 LDK!
2 51 s 13 50.41 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta B.D. # Z/4265/19 2024 LDK!
3 53 s 13 50.70 MATYKA Joanna CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
4 57 s 13 52.31 TARANOWSKA Oliwia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- # LDK!
5 58 s 13 54.30 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4494/19 2024 LDK!
6 59 s 13 54.97 JASKULSKA Amelia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- B.D. # LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:31.21 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024  SKN  
2 2 s 1 1:36.81 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 6 s 1 1:40.86 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!  ROSU  
4 8 s 1 1:43.11 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 2002 U20 SL -- LDK!
5 11 s 1 1:44.58 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV # LDK!
6 16 s 1 1:45.98 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- LDK!
7 18 s 1 1:46.75 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U16 KP V GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!  ROSU  
8 26 s 1 1:49.59 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP V LDK!
9 50 s 1 2:22.74 KAŹMIERSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/0565/20 2020
1 3 s 2 1:39.19 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 4 s 2 1:39.49 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U20 MZ -- LDK!  ZKN  
3 9 s 2 1:43.97 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM --
4 10 s 2 1:44.27 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!
5 12 s 2 1:44.76 PELA Oliwia MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4284/19 2021 BEZ LDK!  ZKN  
6 13 s 2 1:44.84 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
7 19 s 2 1:47.43 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2024 5 LDK!
8 27 s 2 1:49.83 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD V
9 30 s 2 1:51.12 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
1 14 s 3 1:45.54 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice # 2004 U18 DS -- ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. # , Z/0840/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 15 s 3 1:45.76 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U18 KP -- LDK!
3 22 s 3 1:48.29 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2024 LDK!  ROSU  
4 23 s 3 1:49.13 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U14 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
5 25 s 3 1:49.59 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
6 28 s 3 1:50.11 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
7 29 s 3 1:50.90 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!  ROSU  
8 38 s 3 1:55.55 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
9 39 s 3 1:58.63 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ -- # LDK!
1 5 s 4 1:40.67 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP -- ADAMCZYK Dariusz
2 7 s 4 1:42.14 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 17 s 4 1:46.47 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD V URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024
4 32 s 4 1:53.15 PIOTROWICZ Roksana Orka Iława Athletics 2002 U20 WN -- #
5 33 s 4 1:53.66 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
6 34 s 4 1:54.02 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
7 36 s 4 1:54.34 ADAMCZYK Agata MKS Gniezno 2002 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0862/16 2020 BEZ
8 42 s 4 2:00.60 WOŹNIAK Kinga KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian BORYSEWICZ Piotr # , Z/3219/20 , 2022 LDK!
9 45 s 4 2:07.97 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2024 BEZ LDK!
10 48 s 4 2:16.30 KLIMCZAK Amelia UKS Gimpas Pasłęk 2006 U16 WN -- LDK!
1 20 s 5 1:48.00 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 21 s 5 1:48.16 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof # Z/0947/19 2024 BEZ LDK!
3 24 s 5 1:49.18 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V LDK!
4 31 s 5 1:52.23 OLEWIŃSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- # LDK!
5 35 s 5 1:54.31 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2022 5 LDK!  ROSU  
6 37 s 5 1:54.78 WOŁCZACKA Julia PLKS Gwda Piła 2005 U16 WP --  ROSU  
7 41 s 5 2:00.47 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
8 47 s 5 2:12.55 PIAŚCIK Weronika UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian LDK!  ROSU  
1 40 s 6 1:59.66 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
2 43 s 6 2:02.97 SCHUTZ Martyna CKS Helios Czempiń 2007 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/4269/19 2020
3 44 s 6 2:05.96 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
4 46 s 6 2:08.35 FELSKA Karolina UKS Gimpas Pasłęk 2007 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian LDK!
5 49 s 6 2:22.11 SIKORSKA Izabela KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2011 U12 WN -- PRUSAKOWSKI Leon # Z/2293/20 2023 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:56.49 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
2 s 1 2:58.04 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN   SKN  
3 s 1 2:59.47 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
4 s 1 3:00.01 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024  ZKN  
5 s 1 3:07.92 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice 2002 U20 SL --
6 s 1 3:08.50 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- LDK!  ZKN  
7 s 1 3:10.94 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024  ZKN  
8 s 1 3:11.71 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ --
9 s 1 3:16.50 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz # Z/0351/18 2024 2 LDK!  ROSU  
1 s 2 3:07.57 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
2 s 2 3:08.25 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2024 5 LDK!  ROSU  
3 s 2 3:08.57 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- # LDK!
4 s 2 3:16.66 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!
5 s 2 3:17.21 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN IV
6 s 2 3:26.32 WIERZBOWSKA Kalina WKS Śląsk Wrocław # 2005 U16 DS V  ROSU  
7 s 2 3:27.06 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
8 s 2 3:33.79 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- #  ROSU  
9 s 2 3:42.77 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- FIGAT Kamil BEZ LDK!
10 s 2 3:42.77 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:17.83 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
2 2 s 1 6:34.85 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 1 6:37.33 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  ZKN  
4 4 s 1 6:46.76 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U20 WN -- LDK!
5 5 s 1 6:57.81 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --  ZKN  
6 6 s 1 6:59.63 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek # 2004 U18 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2671/15 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 1 7:06.44 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!  ZKN  
8 8 s 1 8:18.97 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.35 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!
2 s 1 9.50 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!  ROSU  
3 s 1 9.74 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- # LDK!  ROSU  
4 s 1 9.79 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
5 s 1 10.19 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2023 LDK!  ROSU  
6 s 1 10.24 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP -- KARNAS Kinga NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/7628/21 , 2024 LDK!  ROSU  
7 s 1 11.06 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -- LDK!  ROSU  
8 s 1 11.96 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
1 s 2 9.76 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. # 5 LDK!
2 s 2 10.97 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
3 s 2 11.05 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2023 LDK!
4 s 2 11.12 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- LDK!  ROSU  
5 s 2 11.74 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
6 s 2 11.82 KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
7 s 2 11.90 WYLANDOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2338/20 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 s 1 9.12 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 9.14 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 9.16 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF  
4 4 s 1 9.17 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- LDK!  ZKN  
5 5 s 1 9.18 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 9.84 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 1 9.89 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
8 8 s 1 10.62 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
60 m pł K K
1 1 s 1 8.92 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 2 s 1 8.93 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD --  KNF   SKN  
3 3 s 1 9.75 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -- LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 10.01 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
5 5 s 1 10.36 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM -- B.D. BEZ
1 s 2 9.64 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
2 s 2 9.74 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF  
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM II  ZKN  
2 f 1 1.60 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!  ZKN  
4 f 1 1.55 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III  ZKN  
5 f 1 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
5 f 1 1.55 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
5 f 1 1.55 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2021 2 LDK!  ZKN   SKN  
8 f 1 1.50 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV LDK!
9 f 1 1.50 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP IV # LDK!
10 f 1 1.50 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
11 f 1 1.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!  ROSU  
12 f 1 1.50 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV # LDK!  ROSU  
13 f 1 1.45 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!  ROSU  
14 f 1 1.40 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2024 BEZ
15 f 1 1.40 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM V DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2024 LDK!
  f 1 NM PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz # 2007 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0490/19 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.87 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF  
2 f 1 5.67 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 5.54 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
4 f 1 5.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 5.43 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
6 f 1 5.06 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 5.03 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV B.D. B.D. LDK!
8 f 1 4.92 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV # LDK!  ROSU  
9 f 1 4.89 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
10 f 1 4.85 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
11 f 1 4.84 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV LDK!  ROSU   ZKN  
12 f 1 4.82 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
13 f 1 4.74 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
15 f 1 4.70 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian # LDK!
16 f 1 4.61 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ROSU   ZKN  
17 f 1 4.59 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
18 f 1 4.50 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
19 f 1 4.44 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
20 f 1 4.42 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof # 4 LDK!
21 f 1 4.14 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  ROSU  
22 f 1 4.02 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- # LDK!
23 f 1 4.00 ADAMCZYK Agata MKS Gniezno 2002 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0862/16 2020 BEZ
1 f 2 4.99 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
2 f 2 4.73 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP V LDK!  ROSU  
3 f 2 4.68 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2024
4 f 2 4.45 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- LDK!
5 f 2 4.44 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo # 2006 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/2975/19 2024
6 f 2 4.20 SEROCKA Nikola GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- LDK!
7 f 2 4.17 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U14 KP -- DEJEWSKI Michał # LDK!
8 f 2 4.12 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
9 f 2 4.06 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0673/20 2024 LDK!  ROSU  
10 f 2 4.00 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!
11 f 2 3.96 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- LDK!  ROSU  
12 f 2 3.88 OSIKA Iga MKL Toruń 2007 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4467/19 2021 LDK!
13 f 2 3.79 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
14 f 2 3.55 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
15 f 2 3.53 ZIELIŃSKA Kamila LKS Lubawa 2006 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3071/19 , 2021 BEZ LDK!  ROSU  
  f 2 NM ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- # LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.09 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 11.80 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD II  KNF   SKN  
3 f 1 11.56 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II #  ZKN  
4 f 1 11.15 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA III B.D. 3 LDK!  KNF  
5 f 1 11.14 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 10.80 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 9.76 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --
8 f 1 9.52 KHUAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP --
Kula (3) K
1 f 1 14.26 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I #  KNF  
2 f 1 14.03 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
3 f 1 13.40 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!  ZKN  
4 f 1 13.40 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
5 f 1 11.98 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/0131/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 11.04 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III B.D. LDK!  ZKN  
7 f 1 10.58 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM IV LDK!
8 f 1 10.46 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
9 f 1 10.42 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz # 2003 U18 KP IV DREGER Jacek B.D. # Z/3886/18 2023
10 f 1 10.39 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  ROSU  
11 f 1 10.22 DYBICH Daria LKS Lubawa 2004 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2021 LDK!  ROSU  
12 f 1 9.33 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
13 f 1 8.89 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń # 2005 U16 KP V HULISZ Robert Z/4635/19 2024
14 f 1 8.75 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
15 f 1 8.68 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/4636/19 2024
16 f 1 8.31 RUSS Julia LUKS Serock 2005 U16 KP -- #
17 f 1 8.15 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/0530/20 2024 LDK!
18 f 1 8.01 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --  ROSU  
19 f 1 7.93 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!  ROSU  
20 f 1 7.13 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/3072/19 , 2024 LDK!  ROSU  
21 f 1 7.05 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
Kula (4) K
1 f 1 10.85 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP III LDK!
2 f 1 9.94 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 9.88 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 9.62 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP IV LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN  
5 f 1 9.51 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U20 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
6 f 1 9.22 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM IV RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!  ZKN  
7 f 1 9.16 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 2 14.01 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I B.D. WITEK Mirosław # , Z/4493/11 , 2024  KN  
2 f 2 10.39 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
Chód 3 km K
1 s 1 15:03.52 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 s 1 15:29.78 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP -- LDK!  ZKN  
3 s 1 15:42.14 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 1 16:14.86 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- LDK!  ZKN  
5 s 1 16:19.50 LISOWSKA Alicja niestowarzyszona 1969 Masters -- B.D. Z/0347/19 2020 BEZ
6 s 1 16:19.59 KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2004 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/4792/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 s 1 16:31.21 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/4710/17 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
8 s 1 17:18.79 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- KENSIK Jan 3 LDK!
9 s 1 17:22.85 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U16 ZP III BORATYŃSKA Dorota LDK!
10 s 1 17:42.93 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- LDK!  ROSU  
11 s 1 18:05.61 BOBOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP --
12 s 1 18:53.44 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/4681/18 2021 BEZ
13 s 1 20:00.73 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!  ROSU  
14 s 1 20:43.92 ŻEGOCKA Marika LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- B.D. LDK!  ROSU  
15 s 1 20:47.81 STAWISZYŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- LDK!  ROSU  
16 s 1 21:48.68 WAGNER Klara MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
  s 1 DNF WARMUZ Kinga KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2336/20 2021 LDK!
60 m M
1 1 s 1 6.81 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  SKN  
2 4 s 1 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 5 s 1 6.88 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
4 7 s 1 7.00 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. 1  KN   SKN  
5 8 s 1 7.06 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #
6 9 s 1 7.09 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
7 22 s 1 7.24 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --  SKN  
1 11 s 2 7.12 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 20 s 2 7.23 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- GRENDA Jan
3 21 s 2 7.24 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 27 s 2 7.27 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 29 s 2 7.29 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
6 38 s 2 7.41 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U20 KP --
7 62 s 2 7.76 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 2002 U20 KP -- B.D. B.D.
1 40 s 3 7.43 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. # , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 43 s 3 7.46 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
3 56 s 3 7.64 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- LDK!
4 57 s 3 7.65 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- #
5 66 s 3 7.78 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
6 81 s 3 8.01 STAROSTA Szymon LIUKS Kruszwica 2004 U18 KP -- LUZAK Małgorzata Z/5235/19 2019
7 84 s 3 8.06 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
1 15 s 4 7.17 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA --  KNF   SKN  
2 18 s 4 7.19 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. 2
3 25 s 4 7.26 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF  
4 30 s 4 7.30 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM -- B.D. 2
5 35 s 4 7.37 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 14 s 5 7.16 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 26 s 5 7.27 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL --
3 32 s 5 7.33 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
4 42 s 5 7.45 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
5 46 s 5 7.48 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 55 s 5 7.62 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -- B.D. Z/0132/19 2024
1 23 s 6 7.26 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2  ZKN   SKN  
2 33 s 6 7.36 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
3 36 s 6 7.37 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2024 3  KNF  
4 37 s 6 7.40 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U16 KP -- MARCINIAK Roman # Z/5614/18 2024 LDK!  ROSU  
5 39 s 6 7.41 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 41 s 6 7.45 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  ZKN  
1 49 s 7 7.56 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
2 50 s 7 7.57 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
3 52 s 7 7.61 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --
4 54 s 7 7.62 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
5 63 s 7 7.76 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U23 KP -- B.D. # 3
6 64 s 7 7.76 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  ROSU  
1 34 s 8 7.36 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor MKL Szczecin # 2000 U23 ZP -- #
2 60 s 8 7.75 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -- LDK!  ROSU  
3 65 s 8 7.77 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 68 s 8 7.79 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # 5 LDK!
5 69 s 8 7.82 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U18 WN --
6 70 s 8 7.83 REWIŃSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
7 80 s 8 7.97 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
8 85 s 8 8.14 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
1 59 s 9 7.73 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2024 BEZ
2 61 s 9 7.76 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2024 LDK!  ROSU  
3 77 s 9 7.93 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
4 79 s 9 7.96 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- LDK!
5 82 s 9 8.05 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ  ROSU  
6 83 s 9 8.06 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD --
7 86 s 9 8.15 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN --  ROSU  
8 89 s 9 8.29 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- #  ROSU  
1 51 s 10 7.60 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  ROSU  
2 90 s 10 8.32 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
3 92 s 10 8.36 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2024 LDK!
4 95 s 10 8.57 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
5 96 s 10 8.61 MARCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- # LDK!  ROSU  
6 97 s 10 9.13 PAWLAK Tomasz MUKL Brodnica 2007 U14 KP --
7 98 s 10 9.18 MIELCAREK Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1948 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz # Z/0345/19 2024
8 99 s 10 9.19 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 2 s 11 6.81 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  SKN  
2 6 s 11 7.00 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  ZKN   SKN  
3 24 s 11 7.26 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 47 s 11 7.51 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
5 53 s 11 7.61 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 2002 U20 KP --
6 71 s 11 7.88 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- LDK!
7 78 s 11 7.95 BANASIK Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
8 87 s 11 8.23 GRABOWSKI Michał MKS Inowrocław 2002 U20 KP --
1 12 s 12 7.12 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
2 17 s 12 7.19 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
3 44 s 12 7.47 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
4 45 s 12 7.47 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2023
5 73 s 12 7.89 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
6 76 s 12 7.93 KMIECIK Robert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
7 88 s 12 8.25 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD --
1 67 s 13 7.79 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP --
2 72 s 13 7.88 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  ROSU  
3 91 s 13 8.33 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/0119/20 2024 LDK!
4 93 s 13 8.48 GÓRNY Ricardo MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL --
5 94 s 13 8.54 JUREK Bartosz AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- # LDK!
6 100 s 13 9.50 SEROŻYŃSKI Jakub MKL Toruń 2008 U14 KP --
1 3 s 14 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 13 s 14 7.16 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 s 14 7.28 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
4 75 s 14 7.91 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U20 KP -- LDK!
5 101 s 14 9.63 ŚLEDZIŃSKI Dawid MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
6 102 s 14 9.70 MARCHLEWSKI Jakub MKL Toruń 2010 U12 KP --
7 103 s 14 10.22 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2024 BEZ LDK!
1 10 s 15 7.11 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
2 16 s 15 7.19 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- GRENDA Jan
3 19 s 15 7.22 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 31 s 15 7.30 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 48 s 15 7.53 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
6 58 s 15 7.66 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- #
7 74 s 15 7.91 BANASIK Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
200 m M
1 1 s 1 22.13 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #
2 6 s 1 22.56 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II B.D.  ZKN  
3 12 s 1 22.96 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA III B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
1 4 s 2 22.43 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 s 2 22.48 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023  KNF  
3 8 s 2 22.66 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II GRENDA Jan
4 10 s 2 22.94 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III  ZKN  
5 16 s 2 23.10 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD III B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
1 2 s 3 22.41 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN   SKN  
2 9 s 3 22.84 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM III B.D. 2
3 13 s 3 22.98 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP III B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 14 s 4 23.07 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!  ZKN  
2 17 s 4 23.10 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL III
3 19 s 4 23.46 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN III
4 21 s 4 23.58 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor MKL Szczecin # 2000 U23 ZP III #
5 62 s 4 38.10 GRYGOROWICZ Bogdan niest. Wrocław 1949 Masters DS --
1 22 s 5 23.86 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U20 WN IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
2 26 s 5 24.20 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ IV KOZIATEK Krzysztof # 5 LDK!
3 29 s 5 24.61 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN V B.D. Z/0132/19 2024
1 25 s 6 24.20 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica # 2004 U18 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!  ZKN  
2 30 s 6 24.88 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP V B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 31 s 6 24.90 ROMANOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków # 1981 Masters MA --
4 32 s 6 24.98 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U18 WN --
5 35 s 6 25.15 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
1 24 s 7 24.05 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD IV LDK!  ZKN  
2 36 s 7 25.46 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
3 38 s 7 25.93 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
4 45 s 7 26.38 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- #
5 52 s 7 27.02 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- LDK!
1 27 s 8 24.28 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV LDK!
2 43 s 8 26.10 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ  ROSU  
3 49 s 8 26.60 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
4 51 s 8 26.90 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
5 55 s 8 27.86 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U16 WN --
1 40 s 9 26.01 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN --  ROSU  
2 44 s 9 26.15 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
3 47 s 9 26.48 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- #  ROSU  
4 56 s 9 28.06 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2024 LDK!
5 57 s 9 28.39 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
6 60 s 9 30.19 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2024 LDK!
1 11 s 10 22.96 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2  ZKN   SKN  
2 15 s 10 23.09 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2024
3 20 s 10 23.51 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP III MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 53 s 10 27.18 GRABOWSKI Michał MKS Inowrocław 2002 U20 KP --
5 59 s 10 29.46 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2024 LDK!
1 3 s 11 22.41 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  ROSU   KNF  
2 7 s 11 22.59 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
3 18 s 11 23.19 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 34 s 11 25.12 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- LDK!
5 50 s 11 26.70 JAKUBCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
6 58 s 11 28.75 JUREK Bartosz AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- # LDK!
1 23 s 12 24.01 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
2 28 s 12 24.28 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM IV PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 33 s 12 25.04 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
4 37 s 12 25.87 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2024 LDK!  ROSU  
5 39 s 12 25.99 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
6 54 s 12 27.42 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD --
1 41 s 13 26.03 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan LDK!  ROSU  
2 42 s 13 26.03 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -- LDK!  ROSU  
3 46 s 13 26.39 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD --
4 48 s 13 26.60 BRZOZOWSKI Mateusz CKS Helios Czempiń 2006 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2977/19 2020
5 61 s 13 31.29 ZAMOLSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.12 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 34.49 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024  ZKN   SKN  
3 4 s 1 34.84 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA --  SKN  
3 5 s 1 34.84 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  KNF   SKN  
1 3 s 2 34.67 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  ROSU   KNF  
2 6 s 2 34.85 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
3 7 s 2 34.93 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023  KNF  
4 9 s 2 35.28 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP --  ZKN  
5 10 s 2 35.40 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- B.D.  ZKN  
1 8 s 3 35.24 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- LDK!
2 12 s 3 36.03 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2021 3 LDK!  ROSU   KNF  
3 14 s 3 36.39 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2024
4 16 s 3 36.48 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 17 s 3 36.58 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP -- KARNAS Zbigniew 3 LDK!
1 18 s 4 36.71 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  ZKN  
2 22 s 4 37.35 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
3 29 s 4 37.85 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U20 KP --
4 30 s 4 37.88 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
  s 4 DNF BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica # 2001 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
1 11 s 5 35.89 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024
2 15 s 5 36.41 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
3 24 s 5 37.43 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --
4 25 s 5 37.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
5 31 s 5 38.03 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
1 19 s 6 36.82 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024
2 23 s 6 37.38 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --  ZKN  
3 32 s 6 38.12 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica # 2003 U18 KP -- LUZAK Małgorzata 3 LDK!
4 47 s 6 40.91 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP V # LDK!  ROSU  
1 21 s 7 37.30 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 2002 U20 MZ -- RADKE Karol LDK!  ROSU  
2 26 s 7 37.54 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 37 s 7 39.34 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
4 40 s 7 39.75 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
5 42 s 7 40.14 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
1 27 s 8 37.65 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
2 38 s 8 39.51 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
3 41 s 8 39.89 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV
4 43 s 8 40.14 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD --
1 13 s 9 36.29 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  ZKN  
2 44 s 9 40.33 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # BEZ LDK!
3 48 s 9 41.21 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD V
4 50 s 9 41.56 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- LDK!  ROSU  
5 52 s 9 43.09 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 2006 U16 WN -- B.D. # LDK!
1 28 s 10 37.71 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- LDK!  ZKN  
2 45 s 10 40.34 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
3 51 s 10 42.08 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
4 53 s 10 43.48 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
1 20 s 11 37.14 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 33 s 11 38.18 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
3 34 s 11 38.26 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 46 s 11 40.48 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 2002 U20 WN -- TYKARSKI Marek B.D. Z/3342/16 2020
5 49 s 11 41.49 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
1 35 s 12 38.38 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  ROSU  
2 36 s 12 38.52 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  ROSU  
3 39 s 12 39.71 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!  ROSU  
4 54 s 12 44.81 MYSZKIEWICZ Patryk Orka Iława Athletics 2006 U16 WN -- # LDK!
600 m M
1 1 s 1 RP U18 1:20.11 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024  ZKN   SKN  
2 2 s 1 1:21.25 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN  
3 3 s 1 1:21.37 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ -- B.D.
4 5 s 1 1:22.54 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U20 KP -- LDK!  ROSU   KNF   SKN  
5 6 s 1 1:22.93 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP -- ZRADA Piotr B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 8 s 1 1:23.61 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 9 s 1 1:24.05 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
8 19 s 1 1:26.94 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
9 20 s 1 1:28.79 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
1 4 s 2 1:22.34 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
2 7 s 2 1:23.47 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM --
3 10 s 2 1:24.11 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/0847/16 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 s 2 1:24.70 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP -- B.D. Z/0781/11 2024 2
5 13 s 2 1:25.21 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U18 PM -- B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!  ZKN  
6 14 s 2 1:25.52 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U18 PM -- LDK!  ZKN  
7 15 s 2 1:25.54 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB --
8 16 s 2 1:25.62 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ROSU   ZKN  
9 17 s 2 1:26.18 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!  ZKN  
1 22 s 3 1:30.10 PESTKA Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U16 WP III PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2024 LDK!  ROSU  
2 23 s 3 1:30.26 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN III NAGY Czesław Z/0161/19 2024
3 25 s 3 1:30.76 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
4 27 s 3 1:33.29 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2023 5 LDK!  ROSU  
5 30 s 3 1:34.27 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
6 35 s 3 1:38.00 CISZEK Mariusz MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
7 37 s 3 1:42.98 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 2005 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof BEZ LDK!
8 40 s 3 1:46.71 DOBOSZ Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U18 ZP --
1 18 s 4 1:26.46 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U23 PM -- LDK!
2 21 s 4 1:29.78 WÓJCIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U20 SL --
3 24 s 4 1:30.35 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 2003 U18 ZP --
4 28 s 4 1:33.84 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!  ROSU  
5 29 s 4 1:33.93 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB --
6 31 s 4 1:34.51 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP IV DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2024 LDK!  ROSU  
7 32 s 4 1:34.56 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U18 WN -- BORYSEWICZ Magdalena # Z/2337/19 2024 5
8 33 s 4 1:35.13 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --
1 11 s 5 1:24.65 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- PODOLAK Michał # 2 LDK!  ZKN  
2 26 s 5 1:32.63 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
3 34 s 5 1:37.28 MACKIEWICZ Maciej PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP --
4 36 s 5 1:38.34 MŁYNARZ Kamil AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB V BOREK Krzysztof Z/0573/20 2020
5 38 s 5 1:44.12 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/1981/19 2023 LDK!
6 39 s 5 1:45.05 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2024
7 41 s 5 1:50.01 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U16 LD --
8 42 s 5 1:59.15 ŚLEDZIŃSKI Jakub MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
800 m M
1 1 s 1 1:53.12 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
2 2 s 1 1:53.95 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 s 1 1:54.57 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U23 PK II LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2024  ZKN  
4 4 s 1 2:01.72 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
5 5 s 1 2:03.57 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
6 6 s 1 2:33.56 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 2006 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2020
7 7 s 1 2:41.06 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U14 WN -- B.D. # LDK!
1000 m M
1 s 1 2:28.15 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL -- LDK!  ZKN  
2 s 1 2:28.64 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -- LDK!  ZKN  
3 s 1 2:28.66 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 s 1 2:29.93 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3  ZKN  
5 s 1 2:31.96 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  ZKN  
6 s 1 2:33.82 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -- WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
7 s 1 2:35.06 GARSKI Dawid AML Słupsk # 1995 Sen PM -- GARSKI Dawid # Z/0360/13 2024
8 s 1 2:37.81 CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk 1990 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2024
9 s 1 2:39.05 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL --
10 s 1 2:40.52 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
11 s 1 2:42.61 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD -- ADAMCZYK Dariusz
1 s 2 2:47.84 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
2 s 2 2:48.82 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --
3 s 2 2:49.03 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
4 s 2 2:52.01 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 2 2:52.91 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
6 s 2 2:53.20 KOZAK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 1972 Masters ZP -- B.D. CZEPIEL Mateusz , Z/4612/11 , 2023
7 s 2 2:54.21 VAN IEPEREN Alex MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
8 s 2 2:54.73 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!  ROSU  
9 s 2 3:04.73 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
10 s 2 3:06.42 MŁYNARZ Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/0568/20 2020
11 s 2 3:11.28 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 2002 U20 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!
1 s 3 2:45.73 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
2 s 3 2:45.76 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
3 s 3 2:47.82 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
4 s 3 2:49.86 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- #  ROSU  
5 s 3 2:51.73 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 s 3 2:52.32 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL --
7 s 3 2:53.41 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń # 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
8 s 3 2:54.33 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2024
9 s 3 2:57.26 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2024 LDK!  ROSU  
10 s 3 3:07.00 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4133/19 2021 LDK!
11 s 3 3:07.73 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2024
2000 m M
1 1 s 1 5:31.5 r WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
2 3 s 1 5:35.9 r SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024  KNF  
3 4 s 1 5:36.1 r MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2023  ZKN   SKN  
4 5 s 1 5:36.5 r GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP --  ZKN  
5 6 s 1 5:37.8 r TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024  ZKN  
6 7 s 1 5:38.2 r KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ --
7 8 s 1 5:43.0 r CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!  ROSU   ZKN  
8 9 s 1 5:44.8 r MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- # LDK!  ZKN  
9 10 s 1 5:47.0 r JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!  ROSU  
10 12 s 1 5:47.2 r ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ --  ZKN  
11 15 s 1 5:53.1 r KULIK Kamil SKLA Sopot 2003 U18 PM --
12 17 s 1 5:53.2 r RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
13 18 s 1 5:57.2 r BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
14 19 s 1 6:01.8 r ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 2002 U20 KP --
1 2 s 2 5:29.29 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
2 11 s 2 5:48.20 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 13 s 2 5:49.90 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U20 PD -- # LDK!  ROSU   ZKN  
4 14 s 2 5:52.82 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 16 s 2 5:54.18 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
6 20 s 2 6:11.18 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --  ROSU  
7 21 s 2 6:12.54 STOSIK Maciej BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- RUDNIK Damian B.D. # Z/5022/19 2024 LDK!
8 22 s 2 6:17.66 CHOJNICKI Damian MKL Toruń 1997 Sen KP --
9 23 s 2 6:20.42 KOŁAKOWSKI Marek KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- # LDK!  ROSU  
10 24 s 2 6:20.82 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 10.08 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/3453/19 2024 LDK!  ROSU  
  s 1 DNF MIELCAREK Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1948 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz # Z/0345/19 2024
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.52 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 s 1 8.73 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- # LDK!  ROSU   ZKN  
3 2 s 1 8.73 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. # , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 9.28 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 10.83 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- LDK!  ROSU  
6 6 s 1 11.01 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 8.22 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 2 s 1 8.31 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB --  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 8.65 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  KNF  
4 4 s 1 9.02 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  KNF  
60 m pł M M
1 1 s 1 7.97 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
2 2 s 1 9.26 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024  ZKN  
Wzwyż M
1 f 1 2.15 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KN   SKN  
2 f 1 2.00 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  KNF  
3 f 1 1.95 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/4605/17 2024 5 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 1.90 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # 3 LDK!  ROSU  
5 f 1 1.85 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III
6 f 1 1.85 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U20 KP III B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024
7 f 1 1.80 SYDIA Cezary GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP IV
8 f 1 1.75 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej # 3 LDK!  ROSU  
8 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
8 f 1 1.75 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U16 KP IV KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2023 LDK!
11 f 1 1.75 MACIOS Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP IV #  ROSU  
12 f 1 1.70 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  KNF  
13 f 1 1.65 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- #
14 f 1 1.60 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
W dal M
1 f 1 7.43 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD I B.D. 1  KN  
2 f 1 7.19 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
3 f 1 6.90 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 6.85 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 6.82 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U20 LD II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!  ZKN  
6 f 1 6.77 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM III KAŃSKI Ryszard  KNF  
7 f 1 6.65 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP III  ZKN  
8 f 1 6.57 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM III
9 f 1 6.56 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2024 3  KNF  
10 f 1 6.19 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
11 f 1 6.15 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP IV # LDK!  ROSU  
12 f 1 5.98 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV LDK!  ROSU   ZKN  
13 f 1 5.89 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2610/16 , 2020 LDK!  ZKN  
14 f 1 5.88 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 2002 U20 KP --
15 f 1 5.73 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
17 f 1 5.34 BACKHAUS Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
1 f 2 5.51 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 f 2 5.36 BRZOZOWSKI Mateusz CKS Helios Czempiń 2006 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2977/19 2020
3 f 2 5.13 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 2006 U16 WN -- B.D. # LDK!
4 f 2 4.50 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 2006 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2020
1 f 3 6.17 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U18 KP IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
2 f 3 6.05 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
3 f 3 6.00 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP IV
4 f 3 5.90 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV B.D. 4 LDK!  ZKN  
5 f 3 5.77 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
6 f 3 5.63 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- #
7 f 3 5.55 KRYPCIAK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan BEZ LDK!  ROSU  
8 f 3 5.48 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
9 f 3 4.63 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- LDK!  ROSU  
Trójskok M
1 f 1 15.32 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM I
2 f 1 14.26 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
3 f 1 14.11 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U20 KP III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 14.02 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD III B.D. 3
5 f 1 13.75 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD III B.D.  ZKN  
6 f 1 13.70 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U20 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!  ZKN  
7 f 1 13.61 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2024
8 f 1 13.57 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ROSU   KNF  
9 f 1 13.20 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023  ZKN  
10 f 1 12.93 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN  
11 f 1 12.57 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
12 f 1 12.42 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -- B.D. BEZ LDK!  ROSU  
13 f 1 11.68 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
14 f 1 11.64 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP --
  f 1 NM KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. 4 LDK!  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 14.26 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
2 f 1 14.25 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 2003 U18 KP III
3 f 1 12.97 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV # LDK!  ZKN  
4 f 1 12.94 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 f 1 12.81 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U18 LD IV  ZKN  
6 f 1 11.94 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
7 f 1 11.43 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --  ROSU  
8 f 1 11.03 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/4965/18 2024 5  ROSU   ZKN  
9 f 1 10.60 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP --  ROSU  
10 f 1 9.46 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- #  ROSU  
11 f 1 8.68 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz RADTKE Aleksandra # , Z/1376/19 , 2024 BEZ LDK!
12 f 1 8.30 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP -- HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!  ROSU  
Kula (6) M
1 f 1 14.28 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 13.63 MICHALAK Damian KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP III
3 f 1 13.62 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD III KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  KNF  
4 f 1 12.49 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP IV LDK!
5 f 1 11.29 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS IV ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
Chód 3 km M
1 s 1 13:23.08 NOWAK Mateusz KU AZS UAM Poznań # 1996 Sen WP -- NOWAK Łukasz Z/1555/12 2024 1
2 s 1 13:35.13 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP -- LDK!  ZKN  
3 s 1 13:55.85 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # Z/1990/15 2024 LDK!  ZKN  
4 s 1 14:48.26 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!  ZKN  
5 s 1 14:50.62 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena Z/1037/17 2024 LDK!  ZKN  
6 s 1 15:45.27 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
7 s 1 15:48.86 KIELING Mariusz GULKS Barwice 1961 Masters ZP -- B.D. Z/2756/18 2022 BEZ
8 s 1 15:56.80 MAŁECKI Waldemar UKS Walker Bieruń # 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2024 BEZ
9 s 1 16:13.32 KWITA Zbigniew OŚ AZS Poznań # 1959 Masters WP -- B.D. Z/0156/19 2022
10 s 1 16:29.01 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/1980/19 2023 LDK!  ROSU  
11 s 1 16:34.90 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. # Z/0002/11 2024 BEZ
12 s 1 18:03.26 HARASIŃSKI Ryszard KS Z Nogami w Chmurach Łódź # 1956 Masters LD -- B.D. # Z/1351/21 2024
13 s 1 18:04.29 POPIELAREK Paweł LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- # LDK!  ROSU  
14 s 1 19:18.62 KURZEJA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
15 s 1 19:18.73 JEZIORNY Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
16 s 1 22:28.81 GRYGOROWICZ Bogdan niest. Wrocław 1949 Masters DS --
17 s 1 22:48.90 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.8263461589813 sekund