Warszawa 18.01.2020
Halowe zawody kontrolne WMOZLA
60 m K
1 1 s 1 7.67 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
2 3 s 1 7.77 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
3 4 s 1 7.87 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1  SKN  
4 6 s 1 7.92 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023  ZKN  
5 7 s 1 8.00 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
1 5 s 2 7.91 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- B.D.
2 9 s 2 8.03 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2024
3 11 s 2 8.21 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. RATAJCZAK Maciej LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 s 2 8.22 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2023
1 10 s 3 8.09 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. 2
2 17 s 3 8.49 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
3 18 s 3 8.50 PAWLICKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 1996 Sen LD --
4 19 s 3 8.50 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. LDK!  ROSU  
1 8 s 4 8.02 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ --
2 15 s 4 8.43 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. # Z/4449/15 2023
3 16 s 4 8.47 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. # BEZ
4 22 s 4 8.77 SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra MKS Siechnice 1997 Sen DS --
1 2 s 5 7.69 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024  KN   SKN  
2 13 s 5 8.24 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
3 14 s 5 8.41 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!  ROSU  
4 20 s 5 8.51 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
5 21 s 5 8.59 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. # BEZ
1 3 e 1 8.36 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 4 e 1 8.52 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!
3 5 e 1 8.53 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
4 8 e 1 8.65 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # 5 LDK!  ROSU  
1 6 e 2 8.56 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- # LDK!  ROSU  
2 9 e 2 8.66 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/0189/19 2021 LDK!  ROSU  
3 12 e 2 8.74 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
4 14 e 2 8.76 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
5 16 e 2 8.79 ZIÓŁEK Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # LDK!
1 2 e 3 8.20 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  ROSU  
2 17 e 3 8.79 SKORUPA Kornelia UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/4739/19 2020 LDK!
3 23 e 3 9.09 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024
4 25 e 3 9.16 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
5 35 e 3 9.35 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
1 18 e 4 8.92 WARSICKA Martyna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
2 21 e 4 8.94 JAKUBASZEK Izabela OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
3 26 e 4 9.17 POSTEK Amelia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
4 29 e 4 9.28 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria # Z/3466/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
1 27 e 5 9.18 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
2 42 e 5 9.63 KOWALSKA Amelia KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
3 43 e 5 9.74 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
4 47 e 5 9.93 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
5 50 e 5 10.26 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- LDK!
1 11 e 6 8.73 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/0904/21 2022
2 30 e 6 9.30 WILCZEWSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ --
3 49 e 6 10.26 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
4 51 e 6 10.67 CZUBATKA Amelia KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
1 13 e 7 8.76 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/4992/19 2024 LDK!  ROSU  
2 20 e 7 8.93 JANUS Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek LDK!
3 24 e 7 9.14 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!
1 22 e 8 9.01 GRUZ Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ --
2 28 e 8 9.23 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/5723/19 2021 LDK!  ROSU  
3 31 e 8 9.33 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
4 33 e 8 9.34 ŁUKAWSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
5 38 e 8 9.44 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
1 34 e 9 9.35 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!  ROSU  
2 40 e 9 9.53 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
3 45 e 9 9.88 MAJCHER Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
4 52 e 9 15.44 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- B.D. LDK!
  e 9 DNF RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U16 MZ -- LDK!
1 1 e 10 7.95 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
2 10 e 10 8.68 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!  ROSU  
3 19 e 10 8.92 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
4 46 e 10 9.92 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
5 48 e 10 10.18 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
1 15 e 11 8.77 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U16 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # , Z/3936/18 , 2024 5 LDK!
2 36 e 11 9.37 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2024 LDK!
3 39 e 11 9.47 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ --
4 41 e 11 9.62 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2024 LDK!  ROSU  
1 e 12 8.39 KĄDZIOŁKA Jagna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
2 7 e 12 8.57 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
3 32 e 12 9.34 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2005 U16 MZ --
4 37 e 12 9.41 NEKANDA-TREPKA Helena AZS-AWF Warszawa 2006 U16 MZ -- #
5 44 e 12 9.79 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
1 1 e 13 7.83 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 e 13 8.02 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024  ZKN  
3 5 e 13 8.33 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
4 8 e 13 8.45 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2024
5 9 e 13 8.51 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
1 6 e 14 8.43 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
2 7 e 14 8.45 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU  
3 11 e 14 8.59 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
4 14 e 14 8.66 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 2003 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/0567/19 2019
5 15 e 14 8.68 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
1 13 e 15 8.60 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
2 16 e 15 8.71 KULCZYŃSKA Kinga AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
3 17 e 15 8.73 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0784/19 2024
4 19 e 15 8.85 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
1 21 e 16 8.86 ŁAPIŃSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
2 25 e 16 9.30 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
3 27 e 16 9.35 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
4 28 e 16 9.37 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ --
1 3 e 17 8.03 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 4 e 17 8.31 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
3 18 e 17 8.83 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
4 20 e 17 8.85 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- #
1 23 e 18 9.08 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U18 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
2 26 e 18 9.35 SOCZEWKA Sandra KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
3 29 e 18 9.44 WASILEWSKA Julia AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
4 31 e 18 9.83 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 2004 U18 MZ -- LDK!
1 10 e 19 8.56 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- # LDK!
2 12 e 19 8.60 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
3 22 e 19 8.96 SZCZYPKOWSKA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- #
4 24 e 19 9.08 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  ZKN  
5 30 e 19 9.50 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- #
1 1 f A 7.60 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024  KN   SKN  
2 2 f A 7.65 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
3 3 f A 7.80 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
4 4 f A 7.86 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- B.D.
1 1 f 1 7.96 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
2 2 f 1 8.18 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  ROSU  
3 3 f 1 8.34 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
1 1 f 2 8.00 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2024  ZKN  
2 2 f 2 8.05 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2024 3 LDK!  ROSU  
3 3 f 2 8.35 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.47 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 2001 U20 MZ IV KUBIK Ilona B.D. Z/1363/18 2020
2 2 s 1 29.60 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U18 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
3 3 s 1 30.60 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/0562/19 2024
300 m K
1 3 s 1 47.03 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ V B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  ROSU  
2 4 s 1 47.45 ZIÓŁEK Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta # LDK!
3 9 s 1 48.83 POSTEK Amelia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
4 10 s 1 48.88 KUBICZ Magdalena MUKS Płock 2005 U16 MZ -- # LDK!  ROSU  
5 7 s 1 48.96 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
6 14 s 1 52.01 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- B.D. LDK!
1 1 s 2 45.05 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
2 8 s 2 48.60 WARSICKA Martyna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
3 17 s 2 52.75 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
4 18 s 2 53.47 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
5 19 s 2 53.90 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
6 22 s 2 56.10 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
1 5 s 3 48.24 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/0904/21 2022
2 6 s 3 48.41 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ V # LDK!  ROSU  
3 11 s 3 49.86 ŁUKAWSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
4 13 s 3 51.62 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  ROSU  
5 15 s 3 52.12 HOFMAN Maja UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2006 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz # Z/1256/20 2022
6 16 s 3 52.18 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
1 2 s 4 46.73 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U16 MZ V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
2 12 s 4 51.55 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
3 20 s 4 54.14 RAKOSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ --
4 21 s 4 55.18 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
5 23 s 4 57.26 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. # Z/0751/20 2023 LDK!
  s 4 DNF NEKANDA-TREPKA Helena AZS-AWF Warszawa 2006 U16 MZ -- #
1 1 s 5 42.70 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. # BEZ
2 15 s 5 49.35 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
3 19 s 5 52.20 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
1 8 s 6 46.82 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
2 9 s 6 46.98 KALINOWSKA Maja UKS Otrębusy 2004 U18 MZ -- B.D. Z/2874/20 2021
1 4 s 7 44.21 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz
2 11 s 7 47.79 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
1 2 s 8 43.61 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
2 3 s 8 43.75 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
3 5 s 8 44.55 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
1 6 s 9 45.69 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
2 7 s 9 45.94 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!  ROSU  
3 12 s 9 48.17 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
1 16 s 10 50.09 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
2 17 s 10 50.36 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ --
3 18 s 10 51.14 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
1 10 s 11 47.42 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
2 13 s 11 48.23 ŁAPIŃSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
3 14 s 11 48.80 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- #
600 m K
1 7 s 1 1:53.92 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2024 LDK!  ROSU  
2 8 s 1 1:57.32 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- WRONA Grzegorz # Z/2853/19 2024
3 9 s 1 1:57.92 ZIMOCHOCKA Alicja OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
4 10 s 1 2:00.39 WITCZUK Oliwia Zofia MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/3515/17 2020 BEZ
5 11 s 1 2:01.52 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
6 16 s 1 2:13.63 SZUMIGAJ Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2005 U16 MZ -- B.D. Z/2131/19 2020
1 2 s 2 1:47.28 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 5 s 2 1:52.73 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U16 MZ -- B.D. Z/2132/19 2024
3 6 s 2 1:52.79 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2024
4 13 s 2 2:07.96 OSSOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
5 14 s 2 2:12.49 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew # Z/2000/19 2024 LDK!  ROSU  
6 18 s 2 2:29.57 WILCZYŃSKA Kinga MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
1 1 s 3 1:47.58 ŻYCZYŃSKA Natalia UKS Kusy Warszawa # 2005 U16 MZ V RADKE Karol Z/1676/20 2021 LDK!  ROSU  
2 3 s 3 1:48.76 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
3 4 s 3 1:49.23 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 2007 U14 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2022
4 12 s 3 2:04.21 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
5 15 s 3 2:13.00 MARCZUK Oliwia MKS Bank BS Płońsk 2007 U14 MZ --
6 17 s 3 2:14.78 DAKOWSKA Barbara KS Orzeł Warszawa # 2005 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2468/22 2022 LDK!
1 3 s 4 1:41.43 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 4 s 4 1:43.34 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 5 s 4 1:43.40 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2024 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 6 s 4 1:44.79 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!  ROSU  
5 7 s 4 1:48.29 GAJOWIAK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3561/21 2021
6 12 s 4 1:57.37 SZPURA Julia KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- FROŃCZUK Rafał GĘBSKI Adam , Z/0030/17 , 2021 LDK!
7 14 s 4 2:02.68 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ --
1 1 s 5 1:38.63 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  ZKN  
2 2 s 5 1:39.03 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz # , Z/4775/19 , 2024
3 8 s 5 1:48.43 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
4 9 s 5 1:48.50 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ --
5 10 s 5 1:52.40 IRACKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!
6 11 s 5 1:56.89 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!  ROSU  
7 13 s 5 2:00.53 URBAN Izabela RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!  ROSU  
1000 m K
1 1 s 1 3:10.28 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0647/20 2024
2 2 s 1 3:10.35 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- B.D. #
3 3 s 1 3:12.13 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. # Z/3520/19 2023  ROSU  
4 4 s 1 3:18.91 ŚWIERZBIN Agnieszka LKS Korab Olecko 2002 U20 WN -- LDK!
5 5 s 1 3:22.67 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
6 6 s 1 3:23.82 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
7 7 s 1 3:31.55 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2024 LDK!
8 8 s 1 3:47.50 ZIELIŃSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:08.79 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 9:10.27 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ --
60 m pł K Mł K
1 s 1 9.59 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 s 1 11.34 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
3 s 1 11.42 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2024 LDK!
4 s 1 11.94 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 2 9.24 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  ROSU  
2 s 2 10.60 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  ROSU  
3 s 2 11.68 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U16 MZ -- LDK!
4 s 2 12.28 ADAMSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
1 s 3 10.07 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 s 3 10.35 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
3 s 3 11.65 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U16 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # , Z/3936/18 , 2024 5 LDK!
4 s 3 11.92 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
1 s 4 9.31 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 s 4 9.97 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!  ROSU  
3 s 4 11.06 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/4992/19 2024 LDK!  ROSU  
4 s 4 11.76 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria # Z/3466/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.07 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 5 e 1 9.53 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU  
3 6 e 1 9.54 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN  
4 9 e 1 9.78 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
5 10 e 1 9.81 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU   ZKN  
1 2 e 2 9.25 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 2 9.29 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 11 e 2 10.50 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
1 4 e 3 9.50 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN  
2 7 e 3 9.67 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław 2 LDK!  ZKN  
3 8 e 3 9.71 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 1 8.99 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 9.14 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 9.65 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ROSU  
60 m pł K K
1 1 e 1 8.58 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1  SKN  
2 2 e 1 8.63 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
3 3 e 1 8.67 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #  KN  
4 5 e 1 8.78 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
1 4 e 2 8.77 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
2 6 e 2 9.11 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
3 7 e 2 9.18 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -- B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021  ZKN  
4 8 e 2 9.26 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023  ZKN  
1 9 e 3 9.73 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
2 10 e 3 9.75 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. LDK!  ROSU  
3 11 e 3 10.14 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
4 12 e 3 12.43 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 2001 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2019 BEZ
1 f 1 8.54 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1  SKN  
2 f 1 8.54 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 8.68 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #  KN  
4 f 1 8.74 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
5 f 1 8.75 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
Wzwyż K
1 f 1 1.55 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 2005 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2022 5 LDK!
2 f 1 1.50 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!
2 f 1 1.50 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD IV # LDK!  ZKN  
4 f 1 1.45 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ IV BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2024 4 LDK!  ROSU  
5 f 1 1.45 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2024
6 f 1 1.45 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2024 LDK!
7 f 1 1.40 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
8 f 1 1.35 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ --
9 f 1 1.30 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # 5 LDK!  ROSU  
10 f 1 1.25 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
11 f 1 1.20 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
Tyczka K
1 1 f 1 3.30 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ I LDK!  ZKN   SKN  
1 f 1 3.42 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023  ZKN   SKN  
2 2 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II #  ZKN  
2 2 f 1 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U23 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1  SKN  
4 4 f 1 3.20 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz 3 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 3.20 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II LDK!
6 6 f 1 3.20 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ II GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
7 7 f 1 2.80 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U16 SK III JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2024 BEZ LDK!
7 7 f 1 2.80 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU III
9 9 f 1 2.80 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ III MASTALERZ Janusz # Z/1121/18 2024 4
10 10 f 1 2.60 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ IV REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!  ROSU   ZKN  
11 11 f 1 2.60 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK IV WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!
12 12 f 1 2.60 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV
13 13 f 1 2.40 STASZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ IV GAWENDA Andrzej B.D. Z/5371/19 2021
  f 1 NM SZPURA Julia KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- FROŃCZUK Rafał GĘBSKI Adam , Z/0030/17 , 2021 LDK!
W dal K
1 f 1 5.46 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  ROSU  
2 f 1 4.96 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ IV # LDK!  ROSU  
3 f 1 4.93 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
4 f 1 4.75 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD V GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
5 f 1 4.60 SKORUPA Kornelia UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian # Z/4739/19 2020 LDK!
6 f 1 4.56 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ V B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  ROSU  
7 f 1 4.49 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
8 f 1 4.45 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
9 f 1 4.37 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
10 f 1 4.25 KĄDZIOŁKA Jagna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
11 f 1 4.25 ŁUKAWSKA Weronika OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
12 f 1 4.23 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 2005 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2022 5 LDK!
13 f 1 4.22 GRUZ Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ --
14 f 1 4.22 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
15 f 1 4.19 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/0189/19 2021 LDK!  ROSU  
16 f 1 4.16 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024
17 f 1 4.15 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -- RADKE Karol # Z/4223/18 2024 LDK!
18 f 1 4.15 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2024 LDK!  ROSU  
19 f 1 4.13 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2024
20 f 1 4.09 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!  ROSU  
21 f 1 4.05 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
22 f 1 3.93 OSSOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
23 f 1 3.83 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
24 f 1 3.74 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
25 f 1 3.66 KOZŁOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- # LDK!  ROSU  
25 f 1 3.67 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/5723/19 2021 LDK!  ROSU  
27 f 1 3.58 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ --
28 f 1 3.57 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
29 f 1 3.52 WILCZEWSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ --
30 f 1 2.93 SKIBIŃSKA Oktawia MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- # LDK!  ROSU  
1 1 f 2 6.06 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  KNF   SKN  
2 2 f 2 5.58 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II B.D.
3 3 f 2 5.49 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
4 4 f 2 5.47 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021  ZKN  
5 5 f 2 5.17 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
6 6 f 2 5.17 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU III B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN  
7 7 f 2 5.16 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
8 8 f 2 5.04 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D.  ZKN  
9 9 f 2 4.94 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU   ZKN  
10 10 f 2 4.93 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ IV SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
11 11 f 2 4.91 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV
12 12 f 2 4.79 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2024  ZKN  
13 13 f 2 4.77 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
14 14 f 2 4.13 DOMAŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ --
15 15 f 2 3.88 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- #
16 16 f 2 3.70 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ --
  f 2 NM SZCZYPKOWSKA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- #
Trójskok K
1 3 f 1 11.26 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ III B.D.
2 4 f 1 10.57 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  ZKN  
3 5 f 1 10.24 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD IV # LDK!  ZKN  
4 6 f 1 10.20 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
5 7 f 1 10.12 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0784/19 2024
6 1 f 1 9.95 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
7 2 f 1 9.20 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ --
Kula (3) K
1 1 f 1 12.45 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 1 10.40 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 1 9.49 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice # 2003 U18 LD -- ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
4 4 f 1 8.20 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 f 1 8.12 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U18 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN  
6 6 f 1 8.05 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- LDK!
7 7 f 1 7.77 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
  f 1 NM NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 4 LDK!  ROSU   ZKN  
  f 1 NM ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
  f 1 NM KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D.  ZKN  
  f 1 NM MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- #
  f 1 NM SZCZYPKOWSKA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- #
1 1 f 2 11.46 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!  ROSU  
2 2 f 2 10.77 WARSICKA Martyna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ IV
3 3 f 2 9.41 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 2 9.39 DYMEK Andżelika UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V LDK!  ROSU  
5 5 f 2 8.15 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
6 6 f 2 7.51 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
7 7 f 2 6.54 KOWALSKA Justyna MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
Kula (4) K
1 1 f 1 15.67 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I  KNF   SKN  
2 2 f 1 14.05 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I #  KN  
3 3 f 1 13.50 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
4 4 f 1 12.39 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022  SKN  
5 5 f 1 11.39 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
6 6 f 1 10.62 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
7 7 f 1 10.35 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U20 MZ III
8 8 f 1 9.10 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0757/15 2024
60 m M
1 2 s 1 6.88 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023  ZKN   SKN  
2 6 s 1 7.06 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!  ZKN  
3 8 s 1 7.13 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
4 11 s 1 7.22 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2023 2
5 17 s 1 7.36 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ --
1 3 s 2 6.97 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!  ZKN  
2 7 s 2 7.12 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN  
3 9 s 2 7.15 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
4 18 s 2 7.36 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej LDK!  ROSU   ZKN  
5 19 s 2 7.40 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U23 MZ -- B.D. 3
1 10 s 3 7.20 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ -- B.D. #  ZKN  
2 13 s 3 7.28 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2024 3
3 15 s 3 7.35 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2024 3
4 20 s 3 7.47 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
5 26 s 3 7.66 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk 2001 U20 MZ --
1 22 s 4 7.56 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
2 23 s 4 7.57 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2024  ZKN  
3 25 s 4 7.65 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- # LDK!  ROSU  
4 30 s 4 7.77 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
5 31 s 4 8.17 PAWSKI Wawrzyniec KS AZS AWF Kraków # 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2021
1 12 s 5 7.23 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
2 16 s 5 7.36 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
3 21 s 5 7.50 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2024
4 24 s 5 7.59 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
5 28 s 5 7.73 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
1 14 s 6 7.33 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
2 27 s 6 7.73 SOCHA Jan KS Sprintwarsaw # 1998 U23 MZ -- B.D. MALANOWSKI Łukasz # , Z/0763/20 , 2024
3 29 s 6 7.75 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
4 32 s 6 8.20 BOŁTUĆ Wiktor MKS Bank BS Płońsk 2002 U20 MZ --
1 1 s 7 6.83 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 4 s 7 7.01 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN  
3 5 s 7 7.02 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN   SKN  
1 1 e 1 7.25 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
2 2 e 1 7.74 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- #
3 4 e 1 7.95 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  ROSU  
4 8 e 1 8.16 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
5 12 e 1 8.27 OGÓREK Wojciech UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
1 3 e 2 7.89 CZARNOCKI Igor UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
2 6 e 2 8.06 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2024 LDK!
3 13 e 2 8.29 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2021 BEZ
4 23 e 2 8.89 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4491/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
5 26 e 2 9.10 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- LDK!
1 5 e 3 7.98 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
2 7 e 3 8.11 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
3 9 e 3 8.17 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!
4 25 e 3 9.07 WORONIECKI Igor LKS Korab Olecko 2006 U16 WN -- BRYNDA Marcin LDK!  ROSU  
5 29 e 3 9.33 STRZELEC Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2072/19 2021 LDK!
1 14 e 4 8.31 WOŹNIAK Alan MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5083/19 , 2021 LDK!
2 15 e 4 8.36 DZIURDA Piotr AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ --
3 16 e 4 8.41 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce # 2005 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2024
4 21 e 4 8.69 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce # 2005 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2024
5 28 e 4 9.28 GÓJSKI Jakub niestowarzyszony # 2006 U16 -- B.D. Z/3567/18 2024
1 11 e 5 8.26 GRABCZAK Michał MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5081/19 , 2020 LDK!
2 18 e 5 8.49 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2024
3 27 e 5 9.16 PODGÓRSKI Hubert UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0686/20 2021 LDK!
1 19 e 6 8.58 KRZEWNIAK Maciej MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz , Z/0782/20 , 2021 LDK!
2 24 e 6 8.90 PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie # 2006 U16 MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/12798/21 2024 LDK!
3 30 e 6 9.58 KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2021 LDK!
1 10 e 7 8.21 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
2 17 e 7 8.47 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki # 2006 U16 MZ -- LDK!
3 20 e 7 8.66 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- # LDK!
4 22 e 7 8.72 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/5833/19 2022
1 2 e 8 7.27 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 9 e 8 7.80 JABŁOŃSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ --
3 12 e 8 7.84 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ --
4 23 e 8 8.37 JEDYŃSKI Damian AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
5 27 e 8 9.16 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
1 1 e 9 7.26 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 e 9 7.53 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- #
3 4 e 9 7.55 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
4 7 e 9 7.68 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!  ROSU  
5 10 e 9 7.81 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #  ROSU  
1 8 e 10 7.71 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN  
2 11 e 10 7.84 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  ROSU  
3 14 e 10 7.86 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
4 16 e 10 7.87 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
5 20 e 10 8.14 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- #
1 6 e 11 7.61 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
2 15 e 11 7.86 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
3 19 e 11 8.03 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2020 BEZ
4 24 e 11 8.39 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!  ROSU  
1 17 e 12 7.90 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
2 18 e 12 7.92 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
3 22 e 12 8.18 KOBOS Filip MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
4 25 e 12 8.59 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
5 26 e 12 8.65 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
1 e 13 7.52 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --  ROSU  
2 5 e 13 7.60 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -- #
3 13 e 13 7.85 KOZICKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- B.D. Z/3597/19 2020
4 21 e 13 8.15 STARCZEWSKI Michał MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ --
1 1 f A 6.80 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 f A 6.83 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023  ZKN   SKN  
3 3 f A 6.93 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!  ZKN  
4 4 f A 7.05 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 f A 7.09 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN  
1 1 f 1 7.31 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
2 2 f 1 7.91 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- #
1 1 f 2 7.23 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 2 7.31 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 f 2 7.50 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
4 4 f 2 7.59 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- #
5 5 f 2 7.75 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -- #
200 m M
1 2 s 1 24.82 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
2 3 s 1 25.05 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 2002 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/0563/19 2019
3 4 s 1 25.36 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ --
1 1 s 2 24.69 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD V GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!
2 5 s 2 25.80 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2828/17 2020
3 6 s 2 26.12 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 2001 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2020 BEZ
300 m M
1 3 s 1 42.32 OGÓREK Wojciech UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ V LDK!  ROSU  
2 5 s 1 43.10 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!  ROSU  
3 6 s 1 43.23 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  ROSU  
4 7 s 1 44.25 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki # 2006 U16 MZ -- LDK!
5 8 s 1 46.60 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/5833/19 2022
1 1 s 2 40.43 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  ROSU  
2 2 s 2 41.79 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
3 4 s 2 42.62 DZIURDA Piotr AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ --
4 9 s 2 47.87 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- # LDK!
1 e 1 37.50 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN  
2 e 1 38.31 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ --
3 e 1 38.34 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
1 e 2 38.95 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  ROSU  
2 e 2 39.28 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ --
3 e 2 40.29 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
1 e 3 40.73 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
2 e 3 40.76 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #  ROSU  
3 e 3 43.65 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2023 BEZ
1 e 4 39.29 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- TITTINGER Katarzyna BEZ LDK!
2 e 4 41.98 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2020 BEZ
3 e 4 44.07 JEDYŃSKI Damian AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
1 e 5 39.56 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
2 e 5 40.28 JABŁOŃSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ --
3 e 5 42.82 KOZICKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- B.D. Z/3597/19 2020
1 e 6 40.16 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk 2002 U20 MZ --
2 e 6 48.26 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
1 e 7 39.80 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ --
2 e 7 42.75 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
3 e 7 43.93 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
600 m M
1 1 s 1 1:37.06 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:41.63 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2023
3 3 s 1 1:41.89 GÓJSKI Jakub niestowarzyszony # 2006 U16 -- B.D. Z/3567/18 2024
4 4 s 1 1:49.13 KRAJEWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -- #
5 5 s 1 1:52.63 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 1:58.21 PODGÓRSKI Hubert UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0686/20 2021 LDK!
1 7 s 2 1:40.92 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2024
2 8 s 2 1:45.35 KOWALSKI Wiktor AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -- #
3 9 s 2 1:47.29 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
4 11 s 2 1:52.80 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- LDK!
5 10 s 2 1:52.54 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/0773/20 2021 LDK!
1 7 s 3 1:31.80 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2024
2 9 s 3 1:35.11 MARCISZEWSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
3 12 s 3 1:37.12 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz #
4 14 s 3 1:42.01 DOMIAN Emil AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
5 15 s 3 1:45.95 KUĆMIERZ Jakub UKS MTE Milanówek 2003 U18 MZ --
1 1 s 4 1:25.10 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN  
2 3 s 4 1:26.98 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa # 2001 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
3 4 s 4 1:30.43 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2828/17 2020
4 5 s 4 1:30.55 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ --
5 8 s 4 1:33.04 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ -- #
1 2 s 5 1:26.89 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 2001 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2020 4  ZKN  
2 6 s 5 1:31.72 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2024 BEZ
3 10 s 5 1:35.14 BARAŃCZUK Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/5431/19 2022  ROSU  
4 11 s 5 1:36.56 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # LDK!
5 13 s 5 1:37.27 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2024 BEZ LDK!
1000 m M
1 2 s 1 2:37.68 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Sen LU -- B.D. Z/5039/19 2023
2 3 s 1 2:38.17 JENDRYCH Marek KS Czempion Warszawa # 1984 Masters MZ -- B.D. Z/5134/11 2023
3 4 s 1 2:46.89 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2024
4 6 s 1 2:48.46 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  ROSU  
5 8 s 1 2:49.95 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
6 17 s 1 3:02.55 PACZKOWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ --
7 18 s 1 3:03.43 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
  s 1 DNF ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
1 1 s 2 2:36.97 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2024 LDK!  ZKN  
2 5 s 2 2:47.35 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U20 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2024 3
3 7 s 2 2:48.91 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U20 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
4 16 s 2 3:01.96 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2024
5 23 s 2 3:08.28 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
6 24 s 2 3:10.09 KUĆMIERZ Jakub UKS MTE Milanówek 2003 U18 MZ --
7 30 s 2 3:37.98 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin # , Z/2353/19 , 2024 LDK!  ROSU  
1 9 s 3 2:52.26 JASZCZUK Michał LKS Korab Olecko 1990 Sen WN --
2 12 s 3 2:54.42 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2023
3 21 s 3 3:04.77 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
4 22 s 3 3:07.49 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2024 BEZ
5 25 s 3 3:17.31 PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U18 MZ -- #
6 27 s 3 3:28.02 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin # , Z/2352/19 , 2024 LDK!  ROSU  
7 28 s 3 3:28.23 SIDELNIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/7676/21 2022
8 29 s 3 3:31.45 KACPRZAK Kacper UKS Młodzik Warszawa 2004 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0537/20 2020 LDK!  ROSU  
1 10 s 4 2:54.30 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz # Z/2850/19 2024
2 11 s 4 2:54.35 WYDMUCH Kajetan UKS Kusy Warszawa # 2004 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3342/19 2021 LDK!
3 13 s 4 2:54.96 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2023 LDK!  ROSU  
4 14 s 4 2:57.72 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
5 15 s 4 2:58.47 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2024 LDK!
6 19 s 4 3:04.55 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  ROSU  
7 20 s 4 3:04.69 POPIS Kamil UKS Technik Radom 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5076/19 2021 LDK!  ROSU  
8 26 s 4 3:19.51 ZALEWSKI Bartosz UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ -- LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:48.92 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1738/13 , 2024 BEZ
2 2 s 1 5:49.33 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
3 3 s 1 5:59.23 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1999 U23 MZ -- B.D. Z/4667/18 2021
4 4 s 1 6:09.64 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!
5 5 s 1 6:21.47 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa # 2005 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2024
6 6 s 1 6:37.09 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 1985 Masters MZ -- B.D. Z/0511/19 2024
7 7 s 1 6:48.33 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2024
8 8 s 1 7:08.26 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ -- #
9 9 s 1 7:21.28 DRYPS Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 1957 Masters PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. , Z/0288/19 , 2020 BEZ
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.87 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 2005 U16 MZ -- LDK!
2 2 s 1 9.93 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.10 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.78 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 9.04 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  ROSU  
3 4 s 1 9.43 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
4 6 s 1 10.34 WAŚKIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
1 3 s 2 9.23 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2024  ZKN  
2 5 s 2 10.19 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 11.63 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!  ROSU  
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.89 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- # LDK!  ROSU  
2 s 1 9.02 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U20 MZ --
60 m pł M M
1 1 s 1 8.15 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2024  KNF  
2 2 s 1 8.21 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD --
3 3 s 1 8.34 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ -- B.D.
4 4 s 1 8.74 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
5 5 s 1 9.79 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
Wzwyż M
1 1 f 1 2.06 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II B.D.
2 2 f 1 2.03 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
3 3 f 1 2.03 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  ZKN  
4 5 f 1 1.96 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U20 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KNF  
6 6 f 1 1.65 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.60 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 2005 U16 MZ -- LDK!
8 8 f 1 1.40 STRZELEC Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2072/19 2021 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.82 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
2 f 1 4.62 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I B.D.
3 f 1 4.42 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2024  KNF  
4 f 1 4.42 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ II #
5 f 1 4.32 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ II B.D.
6 f 1 4.02 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK II WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  ZKN  
7 f 1 3.82 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF  
  f 1 NM ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D.
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2024 LDK!  KNF  
  f 1 NM KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 1 f 2 2.80 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  ZKN  
2 2 f 2 2.80 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2024  ZKN  
2 2 f 2 2.80 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
4 4 f 2 2.60 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/0822/20 , 2024 LDK!
5 5 f 2 2.40 WAŚKIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
6 6 f 2 2.00 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
  f 2 NM KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
W dal M
1 f 1 6.70 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III B.D. #  ZKN  
2 f 1 6.30 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III
3 f 1 6.17 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2024  ZKN  
4 f 1 5.91 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew # , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
5 f 1 5.84 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 5.81 DURKA Franciszek SSA Legia 1926 Warszawa 2003 U18 MZ -- B.D.
7 f 1 5.76 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
8 f 1 5.56 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #  ROSU  
9 f 1 5.26 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 5.18 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 2003 U18 MZ -- #
11 f 1 5.08 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- #
12 f 1 5.05 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2023 BEZ
13 f 1 4.74 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- # LDK!  ROSU  
14 f 1 4.25 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!  ROSU  
  f 1 NM GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024  KNF  
1 f 2 5.66 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ V MERWA Janusz # Z/0376/22 2024 LDK!
2 f 2 5.60 WOŹNIAK Alan MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5083/19 , 2021 LDK!
3 f 2 5.59 GRABCZAK Michał MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5081/19 , 2020 LDK!
4 f 2 5.36 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
5 f 2 5.30 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!  ROSU  
6 f 2 5.18 CZARNOCKI Igor UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- LDK!  ROSU  
7 f 2 5.05 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2021 BEZ
8 f 2 4.98 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
9 f 2 4.86 POGODA Wojciech RK Athletics Warszawa 2006 U16 MZ --
10 f 2 4.61 KRZEWNIAK Maciej MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz , Z/0782/20 , 2021 LDK!
11 f 2 4.44 WORONIECKI Igor LKS Korab Olecko 2006 U16 WN -- BRYNDA Marcin LDK!  ROSU  
12 f 2 4.36 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!  ROSU  
13 f 2 4.07 KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2021 LDK!
  f 2 NM MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- # LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 14.31 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ III SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
2 2 f 1 13.42 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 13.90 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III LDK!
2 f 1 13.81 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2024  ZKN  
3 f 1 12.70 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV #
4 f 1 11.14 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
5 f 1 10.98 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 10.38 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2023  ROSU   ZKN  
7 f 1 9.97 WAŚKIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
8 f 1 9.38 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- #
9 f 1 8.38 KRASUSKI Mateusz Gerard MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4994/19 2020
1 f 2 14.37 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
2 f 2 11.77 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej # Z/5570/18 2024 LDK!
3 f 2 10.90 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 2005 U16 MZ V LDK!  ROSU  
4 f 2 9.71 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5619/19 2024 LDK!  ROSU  
5 f 2 9.14 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4491/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 f 2 8.19 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. # Z/0271/19 2024
Kula (6) M
1 f 1 15.19 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U20 MZ II B.D.  ZKN   SKN  
2 f 1 13.18 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 12.40 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław Z/4784/19 2023
4 f 1 12.05 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 10.01 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
  f 1 NM NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
Kula (7.26) M
1 f 1 18.85 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. # M  KN   SKN  
2 f 1 17.05 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 16.28 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I  SKN  
4 f 1 15.84 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
5 f 1 15.15 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN   SKN  
6 f 1 14.30 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2024  KNF  
7 f 1 13.96 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U23 MZ II  ZKN   SKN  
8 f 1 13.31 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
9 f 1 12.40 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ III B.D.
10 f 1 11.78 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
11 f 1 8.08 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9936499595642 sekund