Brzeszcze 18.01.2020
Halowy mityng LA
60 m K
1 e 1 8.26 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 e 1 8.43 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- LDK!
3 e 1 8.45 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
4 e 1 8.61 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
5 e 1 8.62 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- LDK!
1 e 2 8.04 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
2 e 2 8.68 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 e 2 8.94 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2004 U18 MA -- KUCZEK Piotr # Z/1288/18 2021 LDK!
4 e 2 9.44 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/2015/20 2021
5 e 2 10.08 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 e 3 8.14 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2002 U20 MA --
2 e 3 8.16 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
3 e 3 9.05 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2020 BEZ
1 e 4 8.27 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 e 4 8.37 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U23 SL --
3 e 4 8.41 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
4 e 4 8.45 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL --
5 e 4 8.59 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
6 e 4 8.69 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
7 e 4 9.27 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- # LDK!
1 e 5 8.38 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2023
2 e 5 8.63 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL --
3 e 5 9.16 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
4 e 5 9.40 BURY Maria MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3412/20 2022
5 e 5 9.80 ¦WIDERSKA Kinga UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- # LDK!
6 e 5 10.76 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
7 e 5 10.79 KULIG Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- B.D. Z/5416/19 2020
1 e 6 8.75 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 e 6 8.82 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL --
3 e 6 9.04 MAZUREK Magdalena UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL --
4 e 6 9.08 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
5 e 6 9.43 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
6 e 6 9.44 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- # LDK!
7 e 6 9.56 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
1 e 7 8.27 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
2 e 7 8.71 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 e 7 8.84 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
4 e 7 9.30 GROSZ Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2242/20 2022 LDK!
5 e 7 9.88 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
6 e 7 10.10 ŁUPIŃSKA Gaja MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- #
7 e 7 10.49 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1583/21 2023 LDK!
1 e 8 8.70 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2023
2 e 8 9.08 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 e 8 9.26 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
4 e 8 9.28 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
5 e 8 9.72 ŁABRO Tamara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U16 MA --
6 e 8 10.40 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
7 e 8 11.64 BARAŃSKA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL --
1 e 9 7.81 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 e 9 7.97 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 e 9 8.49 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 e 9 8.49 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U16 OP -- ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
5 e 9 8.56 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
6 e 9 8.81 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
7 e 9 9.37 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
1 e 10 8.46 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 e 10 8.79 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U16 SL --
3 e 10 9.15 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
4 e 10 9.29 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
5 e 10 9.69 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
6 e 10 9.83 KOSMAN Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL --
7 e 10 10.31 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3320/20 2023 LDK!
1 e 11 8.64 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
2 e 11 8.90 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
3 e 11 9.04 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
4 e 11 9.11 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
5 e 11 9.24 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
6 e 11 9.44 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
7 e 11 10.26 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna # 2007 U14 SL -- # LDK!
1 e 12 8.37 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
2 e 12 9.25 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U16 SL --
3 e 12 9.38 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
4 e 12 9.57 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
5 e 12 9.57 KRÓL Karolina MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- BIELA Monika # Z/1713/20 2021 LDK!
6 e 12 10.11 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U12 SL -- LDK!
7 e 12 10.31 FRˇCKOWIAK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1581/21 2023 LDK!
1 f 1 8.10 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
2 f 1 8.27 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
3 f 1 8.39 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- LDK!
4 f 1 8.56 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
5 f 1 8.58 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
6 f 1 8.65 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
7 f 1 8.66 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- LDK!
1 f 2 7.85 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 f 2 7.95 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 f 2 8.14 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
4 f 2 8.18 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2002 U20 MA --
5 f 2 8.27 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
6 f 2 8.35 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.86 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
2 e 1 10.21 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
3 e 1 10.76 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
1 f 1 9.96 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
2 f 1 10.30 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
3 f 1 10.92 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
60 m pł K J Mł K
1 e 1 10.15 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- LDK!
2 e 1 10.17 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 e 1 10.19 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA --
4 e 1 10.47 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
1 e 2 9.63 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 e 2 10.38 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
3 e 2 10.97 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2004 U18 MA -- KUCZEK Piotr # Z/1288/18 2021 LDK!
4 e 2 11.19 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
5 e 2 11.74 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 f 1 9.47 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 f 1 9.90 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 f 1 10.22 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA --
4 f 1 10.26 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- LDK!
5 f 1 10.37 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
6 f 1 10.67 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
7 f 1 10.92 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2004 U18 MA -- KUCZEK Piotr # Z/1288/18 2021 LDK!
60 m pł K K
1 e 1 8.68 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 e 1 8.74 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 e 1 10.30 KUBAN Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL --
1 f 1 8.61 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 f 1 8.77 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
Wzwyż K
1 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
2 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
3 1.45 KWA¦NY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!
4 1.45 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
5 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 2004 U18 MA --
5 1.40 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
7 1.35 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
8 1.30 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2570/18 2021 BEZ
W dal K
1 5.44 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 5.44 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U23 SL II
3 5.28 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
4 5.16 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
5 5.04 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV # LDK!
6 5.01 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
7 4.97 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków # 2005 U16 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
8 4.88 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U14 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
9 4.79 KWA¦NY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!
10 4.67 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
11 4.61 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2020 BEZ
12 4.61 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
13 4.60 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
14 4.37 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
15 4.34 TATARCZUCH Ja¶mina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- LDK!
16 4.32 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
17 4.22 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
18 4.04 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
19 4.04 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL --
20 4.02 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 2006 U16 MA -- B.D. Z/5413/19 2022 5
21 3.91 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
22 3.90 GRYC Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
23 3.85 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
24 3.85 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
25 3.80 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
26 3.78 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
27 3.73 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
28 3.72 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- # LDK!
29 3.71 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
30 3.66 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
31 3.55 KOSMAN Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL --
32 3.50 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
33 3.28 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
34 3.19 GANCARCZYK Nikola UKS Gminy Brzeszcze 2008 U14 MA --
35 3.14 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1583/21 2023 LDK!
36 3.00 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3320/20 2023 LDK!
37 2.95 KUKLA Natalia UKS Gminy Brzeszcze 2008 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12413/21 2021
38 2.88 ŁUPIŃSKA Gaja MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- #
39 2.85 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
40 2.50 FRˇCKOWIAK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1581/21 2023 LDK!
Trójskok K
1 9.99 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
2 9.70 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
3 8.70 TATARCZUCH Ja¶mina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- LDK!
Kula (2) K
1 6.61 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- # LDK!
Kula (3) K
1 11.53 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA III
2 10.53 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
3 10.19 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 9.89 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
5 9.32 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2005 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2637/20 2023 LDK!
6 8.94 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
7 8.64 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2005 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
8 6.98 KULIG Laura MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA --
Kula (4) K
1 10.35 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 7.62 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
60 m M
1 e 1 7.56 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
2 e 1 7.80 PETRYLA Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/1798/20 2022 LDK!
3 e 1 7.82 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 e 1 7.88 CHORˇŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2309/20 2023
5 e 1 8.12 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 2003 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2019 4
6 e 1 8.39 MAŁEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA --
1 e 2 7.38 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 e 2 7.65 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
3 e 2 7.67 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej 5 LDK!
4 e 2 7.68 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
5 e 2 7.70 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
6 e 2 7.85 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022
7 e 2 8.36 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 2004 U18 MA -- B.D. Z/5060/19 2019
1 e 3 7.70 KOLAK Gabriel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA --
2 e 3 7.72 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022
3 e 3 7.78 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA --
4 e 3 7.80 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
5 e 3 7.89 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA --
6 e 3 8.08 ZAJˇC Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA --
1 e 4 7.01 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć # 2002 U20 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
2 e 4 7.34 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria B.D. Z/3551/18 2020
3 e 4 7.58 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/2487/19 2021
4 e 4 7.71 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
5 e 4 7.81 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA --
6 e 4 7.87 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
1 e 5 7.21 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -- B.D. B.D. Z/2687/18 2021
2 e 5 7.36 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
3 e 5 7.37 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2023
4 e 5 7.49 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- #
5 e 5 7.87 SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
1 e 6 7.71 PÓŁTORAK Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL --
2 e 6 7.73 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL --
3 e 6 7.81 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
4 e 6 7.86 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- LDK!
5 e 6 8.69 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
6 e 6 8.77 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2020 BEZ LDK!
7 e 6 9.43 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1587/21 2023 LDK!
1 e 7 7.39 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA --
2 e 7 7.62 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
3 e 7 7.82 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
4 e 7 8.02 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
5 e 7 8.68 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- SYZDEK Mariusz # Z/1364/19 2023 LDK!
6 e 7 9.50 FILIPIEC Kacper MKS Iskra Pszczyna 2008 U14 SL -- BIELA Monika # Z/3856/19 2021 LDK!
7 e 7 9.78 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- GŁˇB Magdalena # Z/1588/21 2023 LDK!
1 e 8 7.64 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U16 MA --
2 e 8 8.24 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
3 e 8 8.28 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze # 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2023
4 e 8 8.41 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- LDK!
5 e 8 9.30 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
6 e 8 9.55 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1590/21 2023 LDK!
1 e 9 7.73 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
2 e 9 7.88 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U20 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
3 e 9 8.81 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U14 SL -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
4 e 9 8.98 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2020 BEZ LDK!
5 e 9 9.07 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3269/19 2020
6 e 9 9.89 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
1 e 10 7.75 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
2 e 10 8.25 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
3 e 10 8.82 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 e 10 9.00 KUPCZYK Tymoteusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- LDK!
5 e 10 9.28 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/3270/19 2022
6 e 10 9.58 GIBUŁA Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1582/21 2023 LDK!
1 e 11 7.20 MIROCHA Grzegorz AZS ŁódĽ # 2000 U23 LD -- B.D.
2 e 11 7.48 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
2 e 11 7.48 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
4 e 11 7.88 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
5 e 11 8.54 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
6 e 11 8.82 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
1 e 12 7.13 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 e 12 7.59 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!
3 e 12 8.18 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP --
4 e 12 8.53 KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/5831/19 2020
5 e 12 10.01 NOWAK Bartosz UKS Czwórka Żory 2009 U12 SL -- LDK!
6 e 12 10.50 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1586/21 2023 LDK!
1 f 1 7.36 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 f 1 7.59 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
3 f 1 7.63 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
4 f 1 7.72 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
5 f 1 7.73 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej 5 LDK!
6 f 1 7.76 KOLAK Gabriel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA --
1 f 2 7.01 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć # 2002 U20 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
2 f 2 7.13 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U20 MA -- B.D. B.D. Z/2687/18 2021
3 f 2 7.32 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
4 f 2 7.33 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria B.D. Z/3551/18 2020
5 f 2 7.33 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2023
6 f 2 7.58 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- #
7 f 2 7.62 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/2487/19 2021
1 f 3 7.12 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 f 3 7.13 MIROCHA Grzegorz AZS ŁódĽ # 2000 U23 LD -- B.D.
3 f 3 7.43 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
4 f 3 7.46 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA --
5 f 3 7.50 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
6 f 3 7.72 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 e 1 10.56 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 e 1 10.78 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
3 e 1 10.96 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 f 1 10.73 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.76 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 e 1 8.84 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
3 e 1 9.00 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
4 e 1 9.60 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
1 f 1 8.74 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 f 1 8.86 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
3 f 1 8.91 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.51 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
2 e 1 9.31 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
3 e 1 10.59 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
4 e 1 11.77 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
1 f 1 8.48 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
2 f 1 9.17 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
3 f 1 10.67 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
4 f 1 11.17 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
Wzwyż M
1 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
2 1.75 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
3 1.70 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/1247/18 , 2023 LDK!
4 1.70 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
5 1.50 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 1.45 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
7 1.45 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
8 1.40 BIELENIN Maksymilian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2990/20 2022
9 1.40 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
10 1.35 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
W dal M
1 6.40 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 2000 U23 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2020 3
2 6.21 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
3 6.18 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA IV KUKLA Rafał 3 LDK!
4 5.90 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022
5 5.80 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
6 5.74 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
7 5.72 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/2487/19 2021
8 5.70 BARANOWSKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0907/18 2022 BEZ
9 5.57 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/1247/18 , 2023 LDK!
10 5.55 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL --
11 5.50 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U18 MA --
12 5.33 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022
13 5.30 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
14 5.10 SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
15 5.10 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 2003 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2019 4
16 5.10 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
17 5.00 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
18 4.94 PETRYLA Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój # 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/1798/20 2022 LDK!
19 4.85 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 2005 U16 MA -- LDK!
20 4.80 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
21 4.71 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
22 4.70 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
23 4.60 CHORˇŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2309/20 2023
24 4.60 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze # 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2023
25 4.53 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
26 4.32 KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/5831/19 2020
27 4.30 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
28 4.17 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3269/19 2020
29 4.10 LACH Bartosz UKS Gminy Brzeszcze 2007 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/10996/21 2021
30 3.96 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
31 3.68 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1590/21 2023 LDK!
32 3.53 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1587/21 2023 LDK!
33 3.48 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
34 3.00 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U12 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1586/21 2023 LDK!
  NM RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
  NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
Trójskok M
1 13.80 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
2 12.65 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 2002 U20 MA IV WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2020 4
3 11.90 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
Kula (5) M
1 15.01 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 14.97 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
3 14.01 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
4 13.33 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
5 12.42 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
6 12.36 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
7 11.85 DYSSY Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/4159/18 2020 BEZ
8 11.62 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
9 10.70 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA --
10 10.63 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U16 SL V PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
11 10.48 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
12 10.29 SITEK Nikodem MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2391/20 2020
13 9.65 GˇSIOREK Artur KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- TOTT Bartłomiej Z/11588/21 2022
14 9.58 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2020 BEZ LDK!
15 9.48 GAJOWIEC Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U16 SL --
16 9.41 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
17 9.12 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2020 BEZ LDK!
18 8.18 KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 2005 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/5831/19 2020
19 7.95 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 2004 U18 MA -- B.D. Z/5060/19 2019
Kula (6) M
1 13.06 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP III
2 12.41 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV #
3 11.81 KOSIOR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 17.38 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
2 14.77 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL I
3 14.06 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
4 11.52 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
5 10.43 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.4859628677368 sekund