Łódź 25.01.2020
2. Halowy Mityng RKS i ŁOZLA 2020
60 m K
1 4 e 1 7.93 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1
2 7 e 1 8.05 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD -- #
3 9 e 1 8.13 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2023 LDK!
4 16 e 1 8.34 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD -- SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
5 25 e 1 8.47 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
1 2 e 2 7.88 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław , Z/0325/17 , 2023 LDK!
2 3 e 2 7.90 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
3 8 e 2 8.11 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
4 17 e 2 8.36 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
5 18 e 2 8.37 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 2001 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2022 2
6 22 e 2 8.45 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK!
1 1 e 3 7.58 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
2 5 e 3 7.97 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
3 10 e 3 8.15 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
4 15 e 3 8.31 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS -- B.D.
5 23 e 3 8.45 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel 4 LDK!
6 29 e 3 8.54 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
1 6 e 4 8.05 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2021
2 14 e 4 8.23 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U16 LU -- NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
3 12 e 4 8.23 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
4 20 e 4 8.42 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
5 24 e 4 8.46 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
6 27 e 4 8.48 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD --
1 11 e 5 8.18 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
2 28 e 5 8.52 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
3 31 e 5 8.54 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
4 33 e 5 8.65 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
5 35 e 5 8.70 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
6 36 e 5 8.75 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
1 19 e 6 8.42 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 30 e 6 8.54 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK -- LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2022 4 LDK!
3 34 e 6 8.67 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
4 37 e 6 8.77 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS --
5 38 e 6 8.82 KULA Amelia RKS Łódź 2003 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław 5 LDK!
6 56 e 6 9.57 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
1 21 e 7 8.44 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
2 40 e 7 8.90 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
3 42 e 7 9.01 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
4 46 e 7 9.09 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/5737/19 2023 LDK!
5 51 e 7 9.34 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
6 52 e 7 9.43 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- #
1 43 e 8 9.05 KICIŃSKA Pamela RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
2 45 e 8 9.09 CZOŁNOWSKA Kaja RKS Łódź 2005 U16 LD -- LDK!
3 48 e 8 9.13 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U14 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
4 49 e 8 9.23 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
5 54 e 8 9.50 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
6 55 e 8 9.53 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
1 41 e 9 8.91 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
2 53 e 9 9.50 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD --
3 58 e 9 9.69 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
4 59 e 9 9.70 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2023 LDK!
5 62 e 9 9.98 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
6 63 e 9 10.12 TOMCZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD --
1 13 e 10 8.23 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2023 LDK!
2 26 e 10 8.47 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- # LDK!
3 32 e 10 8.63 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
4 39 e 10 8.88 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD -- KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2023 LDK!
5 61 e 10 9.94 CICHERSKA Alicja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD --
6 64 e 10 10.23 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
1 44 e 11 9.05 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
2 47 e 11 9.10 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/2841/19 2021
3 50 e 11 9.30 MAZUR Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2419/18 2022
4 57 e 11 9.61 SZTORC Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2428/18 2022 BEZ
5 60 e 11 9.87 SŁAWECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS --
6 65 e 11 10.49 BOBROWICZ Jagoda KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
1 f 1 7.52 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
2 f 1 7.80 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1
3 f 1 7.86 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
4 f 1 7.88 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
5 f 1 7.89 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław , Z/0325/17 , 2023 LDK!
6 f 1 8.14 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD -- #
1 f 2 8.11 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2021
2 f 2 8.12 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
3 f 2 8.19 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
4 f 2 8.20 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
5 f 2 8.23 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2023 LDK!
6 f 2 8.32 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U16 LU -- NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
1 f 3 8.19 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
2 f 3 8.29 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 2001 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2022 2
3 f 3 8.34 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
4 f 3 8.38 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS -- B.D.
5 f 3 8.40 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD -- SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.73 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD III #
2 2 s 1 27.16 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
3 4 s 1 27.93 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/0248/18 2022 3
1 3 s 2 27.72 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS IV MAKUCH Beata 4 LDK!
2 5 s 2 28.00 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV #
3 9 s 2 28.40 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
1 12 s 3 28.98 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 2001 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2022 2
2 14 s 3 29.55 KICIŃSKA Pamela RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
3 35 s 3 31.91 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD --
1 11 s 4 28.50 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa # 2003 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
2 41 s 4 33.22 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2023
  13 s 4 DQ DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
1 6 s 5 28.15 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD IV
2 8 s 5 28.33 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD IV KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
3 23 s 5 30.67 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/5737/19 2023 LDK!
1 7 s 6 28.26 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD IV BRÓDKA Daniel 4 LDK!
2 21 s 6 30.33 KULA Amelia RKS Łódź 2003 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław 5 LDK!
3 30 s 6 31.39 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- #
1 17 s 7 30.03 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U18 LD -- #
2 31 s 7 31.67 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0270/19 2021
3 33 s 7 31.68 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
1 24 s 8 30.83 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U16 LD --
2 42 s 8 33.59 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
3 46 s 8 35.60 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
1 16 s 9 29.83 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia 4 LDK!
2 18 s 9 30.10 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
3 26 s 9 30.88 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD --
1 13 s 10 29.53 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
2 27 s 10 31.11 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
3 45 s 10 34.58 ŚPIGIEL Anna UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3477/19 2020 BEZ LDK!
1 39 s 11 32.59 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U14 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
2 43 s 11 34.14 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
3 44 s 11 34.27 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
1 10 s 12 28.42 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU IV # LDK!
2 15 s 12 29.80 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
3 22 s 12 30.49 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
1 19 s 13 30.12 CZOŁNOWSKA Kaja RKS Łódź 2005 U16 LD V LDK!
2 28 s 13 31.18 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
3 34 s 13 31.84 KOZUŃ Marika UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
1 25 s 14 30.88 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
2 47 s 14 41.56 BOBROWICZ Jagoda KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
1 29 s 15 31.38 POGREBNAIA Agata RKS Łódź 2005 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
2 37 s 15 32.02 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
3 38 s 15 32.03 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
1 20 s 16 30.31 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
2 40 s 16 33.09 SZTORC Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2428/18 2022 BEZ
1 32 s 17 31.68 ROKUSZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2005 U16 LD --
2 36 s 17 32.00 MAZUR Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2419/18 2022
300 m K
1 1 s 1 42.85 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. ZGRZEBNICKI Ireneusz # , Z/1604/19 , 2021
2 2 s 1 43.33 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2023 LDK!
  s 1 DQ NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
1 3 s 2 46.36 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U18 SK -- B.D. TIETIERIN Paweł # , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
2 4 s 2 46.48 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2712/17 2021 3 LDK!
3 5 s 2 46.54 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS V
400 m K
1 1 s 1 61.90 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022
2 4 s 1 76.38 KOZUŃ Marika UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
1 2 s 2 63.34 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN IV LDK!
2 3 s 2 69.66 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.79 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 2 s 1 1:41.81 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
3 3 s 1 1:42.77 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.26 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD -- B.D. #
5 5 s 1 1:43.32 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/0149/17 2022 3 LDK!
6 7 s 1 1:46.24 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
7 8 s 1 1:48.00 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U18 LD --
1 6 s 2 1:45.43 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 2003 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2020 3 LDK!
2 9 s 2 2:00.99 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław # Z/1709/20 2022
3 10 s 2 2:06.00 NITKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0656/20 2021
4 11 s 2 2:07.09 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2006 U16 SK -- LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:25.90 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK IV MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
2 2 s 1 2:47.25 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
3 3 s 1 2:55.53 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0386/20 2021 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.48 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 2000 U23 SK -- #
2 2 s 1 3:05.27 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 3:09.92 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 3:09.99 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 3:16.77 MAZURKIEWICZ Helena RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4732/19 2021 LDK!
6 6 s 1 3:20.55 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:44.58 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2022 2
2 2 s 1 6:52.58 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2021 3 LDK!
3 3 s 1 6:59.76 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
4 4 s 1 7:03.11 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK --
5 5 s 1 8:00.29 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.21 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 4 e 1 10.41 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
3 5 e 1 10.44 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
4 6 e 1 10.49 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
5 10 e 1 11.95 CHOJNOWSKA Wiktoria UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- # LDK!
1 2 e 2 9.61 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
2 3 e 2 9.69 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
3 7 e 2 10.95 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
4 8 e 2 11.21 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- LDK!
5 9 e 2 11.72 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2023
1 f 1 9.24 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 f 1 9.56 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
3 f 1 9.68 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
4 f 1 10.48 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 10.52 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
6 f 1 10.52 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 9.28 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
2 5 e 1 9.69 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #
3 8 e 1 9.91 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
4 9 e 1 9.96 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4
5 12 e 1 10.20 NOWAKOWSKA Maria UKS 55 Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
6 13 e 1 10.56 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022
1 3 e 2 9.31 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
2 10 e 2 9.98 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
3 11 e 2 10.02 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U18 SK -- B.D. TIETIERIN Paweł # , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK!
  e 2 DQ JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
1 1 e 3 9.18 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0148/17 2022 2 LDK!
2 4 e 3 9.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 6 e 3 9.81 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
4 7 e 3 9.91 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
5 14 e 3 11.67 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2022 BEZ
1 f 1 9.02 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0148/17 2022 2 LDK!
2 f 1 9.13 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 9.44 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 f 1 9.61 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
5 f 1 9.72 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #
6 f 1 9.85 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
60 m pł K K
1 e 1 8.58 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022
2 e 1 8.64 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1
3 e 1 9.09 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -- B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
4 e 1 9.74 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
5 e 1 9.86 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
6 e 1 10.71 BUDNER Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM --
1 f 1 8.64 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022
2 f 1 9.12 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ -- B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
3 f 1 9.80 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
4 f 1 9.97 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
5 f 1 10.92 BUDNER Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM --
  f 1 DNF FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1
Wzwyż K
1 f 1 1.65 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2022 LDK!
1 f 1 1.65 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #
3 f 1 1.60 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2023
4 f 1 1.60 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
5 f 1 1.60 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III #
6 f 1 1.50 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ IV B.D. # 2 LDK!
6 f 1 1.50 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
8 f 1 1.35 NOWAKOWSKA Maria UKS 55 Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
9 f 1 1.30 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
9 f 1 1.30 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0270/19 2021
9 f 1 1.30 SZPURA Julia KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- FROŃCZUK Rafał GĘBSKI Adam , Z/0030/17 , 2021 LDK!
9 f 1 1.30 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/2841/19 2021
13 f 1 1.30 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2023 LDK!
14 f 1 1.30 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
15 f 1 1.30 CHOJNOWSKA Wiktoria UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- # LDK!
16 f 1 1.25 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2022 LDK!
17 f 1 1.25 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD -- KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2023 LDK!
Tyczka K
1 s 1 4.10 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS M ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
3 s 1 3.80 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/0972/19 2022
4 s 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2022
1 s 2 3.60 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2022
2 s 2 3.50 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U20 LD I LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2023
3 s 2 3.30 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ I MASTALERZ Janusz # Z/0336/18 2022 3
4 s 2 3.30 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
5 s 2 3.20 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ II LDK!
6 s 2 3.00 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II LDK!
6 s 2 3.00 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2022
  s 2 NM GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU --
  s 2 NM PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U20 LD -- LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2023
1 1 s 3 2.80 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ III MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0840/18 2022 LDK!
2 2 s 3 2.80 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
3 3 s 3 2.70 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
4 4 s 3 2.40 POGREBNAIA Maria RKS Łódź 2005 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
  s 3 NM MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD -- LISIAK Adam Z/1477/20 2023
  s 3 NM SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz # Z/1121/18 2023 4
W dal K
1 f 1 5.57 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
2 f 1 5.46 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD II SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
3 f 1 5.31 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U20 MZ III B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
4 f 1 5.30 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław , Z/0325/17 , 2023 LDK!
5 f 1 5.17 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
6 f 1 5.09 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 5.06 BUDNER Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM IV
8 f 1 5.01 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U20 DS IV B.D.
9 f 1 4.88 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U16 LU IV NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
10 f 1 4.86 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4
11 f 1 4.53 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur FALIŃSKI Jacek # Z/1097/19 2022 LDK!
12 f 1 4.47 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
13 f 1 4.46 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022
14 f 1 4.45 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2003 U18 MZ --
15 f 1 3.97 ŚPIGIEL Anna UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3477/19 2020 BEZ LDK!
16 f 1 3.91 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2022 BEZ
17 f 1 3.38 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
18 f 1 3.21 BOBROWICZ Jagoda KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.91 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U20 LD III
2 f 1 10.41 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2022 4 LDK!
3 f 1 10.05 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2023
60 m M
1 1 e 1 6.85 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
2 10 e 1 7.17 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS --
3 17 e 1 7.27 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 Sen LD -- B.D.
4 18 e 1 7.29 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
5 37 e 1 7.56 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2023 LDK!
6 40 e 1 7.59 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
1 2 e 2 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- LDK!
2 19 e 2 7.33 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
3 25 e 2 7.37 ALEKSIAYUK Anton KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- #
4 36 e 2 7.56 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
5 66 e 2 8.42 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0810/20 2022 LDK!
  e 2 DQ KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK!
1 3 e 3 6.96 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
2 5 e 3 7.07 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2022
3 11 e 3 7.19 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
4 30 e 3 7.48 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
5 31 e 3 7.48 NOWAK Noel MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- LDK!
6 33 e 3 7.51 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2022
1 4 e 4 7.01 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!
2 7 e 4 7.09 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
3 14 e 4 7.24 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
3 16 e 4 7.24 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
5 32 e 4 7.50 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
6 42 e 4 7.61 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2022 4
1 6 e 5 7.08 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U23 DS --
2 21 e 5 7.34 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3
3 22 e 5 7.35 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
4 28 e 5 7.43 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U20 DS -- WOSIEK Jacek BEZ LDK!
5 35 e 5 7.55 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
6 46 e 5 7.64 ISZTWAN Przemysław MKS Piast Głogów # 2006 U16 DS -- B.D. # LDK!
1 12 e 6 7.20 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2023 LDK!
2 13 e 6 7.23 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
3 15 e 6 7.24 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- B.D.
4 27 e 6 7.43 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 29 e 6 7.45 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- B.D.
6 55 e 6 7.99 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
1 9 e 7 7.16 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
2 20 e 7 7.33 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2022
3 24 e 7 7.36 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U20 LD -- KOPEĆ Dominik # Z/2204/19 2022
4 23 e 7 7.36 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
5 41 e 7 7.60 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- #
6 50 e 7 7.80 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS --
1 51 e 8 7.84 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
2 52 e 8 7.87 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
3 54 e 8 7.95 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
4 56 e 8 8.00 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0368/20 2021
5 57 e 8 8.02 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD --
6 58 e 8 8.04 KOCIAK Szymon AZS Łódź 2003 U18 LD --
1 26 e 9 7.43 PAWŁOWSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4134/19 2020
2 53 e 9 7.88 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
3 59 e 9 8.04 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
4 63 e 9 8.28 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD --
5 64 e 9 8.34 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2022
6 65 e 9 8.38 OLSZEWSKI Kacper RKS Łódź 2003 U18 LD -- KOPEĆ Dominik LDK!
1 34 e 10 7.54 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- # LDK!
2 68 e 10 8.67 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5736/19 2022 LDK!
3 69 e 10 8.70 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
4 71 e 10 8.87 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- # LDK!
5 73 e 10 9.41 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U14 LD -- LISIAK Adam # Z/1111/20 2023
6 74 e 10 10.13 SMUS Michał RKS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
1 49 e 11 7.79 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK --
2 61 e 11 8.15 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
3 70 e 11 8.73 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U18 LD --
4 72 e 11 9.03 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2023 LDK!
5 75 e 11 10.61 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
6 76 e 11 10.82 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 39 e 12 7.59 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/2480/18 2022 5 LDK!
2 43 e 12 7.62 KOCOŃ Damian RKS Łódź 2003 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
3 48 e 12 7.70 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
4 60 e 12 8.06 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U16 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0461/19 , 2022 LDK!
5 62 e 12 8.19 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
6 67 e 12 8.60 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
1 8 e 13 7.12 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK!
2 38 e 13 7.58 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2023 LDK!
3 44 e 13 7.62 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
4 45 e 13 7.63 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
5 47 e 13 7.64 GAWRON Damian ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0655/20 2020
1 f 1 6.83 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
2 f 1 6.85 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- LDK!
3 f 1 6.95 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
4 f 1 6.98 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!
5 f 1 6.99 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz B.D. # Z/2244/18 2022
6 f 1 7.01 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U23 DS --
1 f 2 7.06 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
2 f 2 7.11 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
3 f 2 7.17 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS --
4 f 2 7.21 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
1 f 3 7.21 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
2 f 3 7.21 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 Sen LD -- B.D.
3 f 3 7.23 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2023 M
4 f 3 7.24 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- B.D.
200 m M
1 1 s 1 23.14 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
2 2 s 1 23.64 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD IV URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 29 s 1 27.67 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD --
1 4 s 2 24.14 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U20 LD IV KOPEĆ Dominik # Z/2204/19 2022
2 16 s 2 25.45 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
3 31 s 2 28.35 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2022
1 3 s 3 24.03 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD IV LDK!
2 6 s 3 24.27 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U20 LD IV JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
3 8 s 3 24.58 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2022
1 9 s 4 24.72 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
2 20 s 4 26.31 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
3 24 s 4 26.51 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
1 18 s 5 25.95 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
2 21 s 5 26.32 KOCIAK Szymon AZS Łódź 2003 U18 LD --
3 23 s 5 26.38 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS --
1 13 s 6 25.10 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
2 26 s 6 27.11 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2022
3 28 s 6 27.56 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
1 5 s 7 24.27 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
2 32 s 7 28.68 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2022 BEZ
3 37 s 7 32.09 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2022 BEZ
1 11 s 8 24.98 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- # LDK!
2 12 s 8 25.07 KOCOŃ Damian RKS Łódź 2003 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
3 25 s 8 26.89 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
1 7 s 9 24.54 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2023 LDK!
2 10 s 9 24.83 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
3 14 s 9 25.14 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
1 22 s 10 26.36 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
2 27 s 10 27.19 OLSZEWSKI Kacper RKS Łódź 2003 U18 LD -- KOPEĆ Dominik LDK!
3 33 s 10 28.68 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5736/19 2022 LDK!
1 15 s 11 25.18 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
2 17 s 11 25.53 ISZTWAN Przemysław MKS Piast Głogów # 2006 U16 DS V B.D. # LDK!
3 19 s 11 26.20 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U16 LD --
1 30 s 12 28.03 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U14 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 34 s 12 29.86 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- # LDK!
3 35 s 12 29.87 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2023 LDK!
1 36 s 13 31.43 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U14 LD -- LISIAK Adam # Z/1111/20 2023
2 38 s 13 37.03 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
3 39 s 13 38.05 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.98 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2022 2
2 2 s 1 37.91 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
3 7 s 1 41.61 GONERA Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0367/20 2020
1 3 s 2 38.70 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
2 4 s 2 39.50 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0368/20 2021
3 5 s 2 39.77 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2022 BEZ
1 9 s 3 44.54 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2022
2 10 s 3 47.40 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
1 6 s 4 41.17 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022
2 8 s 4 42.57 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U16 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0461/19 , 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.74 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
2 2 s 1 52.44 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
3 3 s 1 52.62 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2021 4 LDK!
1 4 s 2 53.03 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
2 5 s 2 53.44 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
3 6 s 2 54.06 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U20 DS IV B.D. Z/3667/15 2022
1 7 s 3 56.24 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
2 8 s 3 57.43 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/2480/18 2022 5 LDK!
3 9 s 3 64.95 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:28.88 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!
2 2 s 1 1:29.60 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2828/17 2020
3 3 s 1 1:30.78 MIELE Luca RK Athletics Warszawa 2001 U20 MZ --
4 4 s 1 1:30.99 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2023 LDK!
5 5 s 1 1:31.60 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U16 LD III SZABLEWSKI Tadeusz # Z/0229/19 2022 LDK!
6 7 s 1 1:32.99 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
7 9 s 1 1:35.79 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
  s 1 DNF SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2023
1 6 s 2 1:31.77 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
2 8 s 2 1:33.25 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!
3 10 s 2 1:37.54 MRÓZ Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
4 11 s 2 1:38.16 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
5 12 s 2 1:39.87 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U16 LD V
6 13 s 2 1:40.14 MOTYL Marcin RKS Łódź 2006 U16 LD --
7 14 s 2 1:57.82 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2021
800 m M
1 s 1 2:02.47 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD IV #
2 s 1 2:02.79 MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U20 DS IV
3 s 1 2:04.46 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław # 2001 U20 DS IV ADAMEK Marek Z/1355/20 2023
4 s 1 2:07.13 ROGALA Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U20 PK IV
5 s 1 2:15.71 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
  s 1 DNF MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:28.44 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
2 2 s 1 2:30.46 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ -- B.D.
3 3 s 1 2:30.60 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
4 4 s 1 2:30.83 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 Sen LD -- B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
5 5 s 1 2:32.75 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
6 6 s 1 2:33.09 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2022
7 7 s 1 2:34.58 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
8 8 s 1 2:35.33 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U20 LD -- B.D.
9 9 s 1 2:37.55 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
10 10 s 1 2:37.93 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
11 11 s 1 2:38.25 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD --
1 12 s 2 2:45.57 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/2229/19 2022 BEZ
2 13 s 2 2:48.31 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/5507/18 2022 BEZ
3 14 s 2 2:49.77 TROCIŃSKI Kacper RKS Łódź 2003 U18 LD --
4 15 s 2 2:52.21 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
5 16 s 2 2:53.25 RUTA Mateusz AZS Łódź 2001 U20 LD --
6 17 s 2 2:53.67 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
7 18 s 2 2:54.14 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U20 LD --
8 25 s 2 3:25.95 DRYPS Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 1957 Masters PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. , Z/0288/19 , 2020 BEZ
  s 2 DNF DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U16 LD --
  s 2 DQ KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD --
1 19 s 3 2:56.02 CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
2 20 s 3 2:57.23 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ -- SKORUPSKI Szymon # Z/0612/19 2021
3 21 s 3 2:59.91 POPIS Kamil UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/5076/19 2021 LDK!
4 22 s 3 3:00.01 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 2000 U23 MZ -- B.D.
5 23 s 3 3:02.69 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
6 24 s 3 3:10.24 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 2004 U18 LD --
2000 m M
1 1 s 1 6:06.25 GOS Mateusz RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:09.06 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 6:38.98 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 6:48.02 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 6:55.85 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.70 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 9.00 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
3 3 e 1 9.74 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
4 4 e 1 10.49 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2023
  e 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1 f 1 8.74 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 8.92 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
3 f 1 9.59 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
4 f 1 10.79 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2023
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.69 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
2 2 e 1 9.14 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
3 3 e 1 9.29 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 4 e 1 9.76 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
1 f 1 8.80 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
2 f 1 9.06 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
3 f 1 9.55 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 f 1 9.58 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
60 m pł M M
1 1 e 1 8.58 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
2 2 e 1 8.82 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
3 3 e 1 9.22 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
1 f 1 8.49 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
2 f 1 8.93 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
3 f 1 9.20 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
2 f 1 1.90 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III B.D.
3 f 1 1.90 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. #
4 f 1 1.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
5 f 1 1.80 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
6 f 1 1.80 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- B.D.
7 f 1 1.70 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS --
8 f 1 1.70 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
9 f 1 1.65 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2023
10 f 1 1.65 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
11 f 1 1.60 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 1.60 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
13 f 1 1.45 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD --
Tyczka M
1 s 1 5.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD I B.D.
2 s 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
3 s 1 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2022
4 s 1 4.60 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I #
5 s 1 4.50 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2022
6 s 1 4.40 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS II LDK!
7 s 1 4.20 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II MASTALERZ Janusz SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/2627/16 2022 I LDK!
8 s 1 4.20 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13, Z/1232/13 2019, 2
9 s 1 4.20 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS II
10 s 1 4.00 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
11 s 1 4.00 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD II OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2022 3 LDK!
  s 1 NM NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022
1 s 2 3.90 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS III
2 s 2 3.80 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III KUBIAK Robert Z/2573/16 2022 2 LDK!
3 s 2 3.80 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2163/17 2022 LDK!
4 s 2 3.50 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
  s 2 NM KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
1 s 3 2.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
2 s 3 2.40 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2021
3 s 3 2.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
W dal M
1 f 1 6.47 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U20 LD III ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3
2 f 1 6.28 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022
3 f 1 6.25 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
4 f 1 6.23 ALEKSIAYUK Anton KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS IV #
5 f 1 6.08 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 Sen LD -- B.D.
6 f 1 5.98 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
7 f 1 5.89 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2022 LDK!
8 f 1 5.37 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0810/20 2022 LDK!
9 f 1 5.16 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków # 1968 Masters MA -- B.D. # Z/0147/19 2022
10 f 1 4.41 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
11 f 1 4.38 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
12 f 1 3.79 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U14 MZ -- # LDK!
13 f 1 3.28 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
14 f 1 3.21 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
15 f 1 3.06 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
Trójskok M
1 f 1 13.60 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3
2 f 1 13.11 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
3 f 1 12.48 KULON Kacper WLKS Wrocław # 2004 U18 DS -- # LDK!
4 f 1 12.42 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
5 f 1 11.89 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5681798458099 sekund