Toruń 25.01.2020
2. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14
60 m K
1 1 s 1 8.01 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1058/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 8.09 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
3 3 s 1 8.13 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
4 4 s 1 8.13 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1091/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 8.22 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!
6 8 s 1 8.32 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
7 13 s 1 8.35 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0457/19 2023
8 19 s 1 8.44 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
1 6 s 2 8.31 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 7 s 2 8.32 KĄDZIOŁKA Jagna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
3 10 s 2 8.34 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
4 14 s 2 8.37 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP -- B.D. 4 LDK!
5 18 s 2 8.42 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
6 20 s 2 8.45 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- B.D. 4
7 28 s 2 8.59 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
8 34 s 2 8.69 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # 5 LDK!
1 17 s 3 8.41 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
2 16 s 3 8.41 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
2 15 s 3 8.41 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
4 21 s 3 8.48 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
5 22 s 3 8.51 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- #
6 23 s 3 8.55 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
7 27 s 3 8.58 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
8 33 s 3 8.65 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
1 24 s 4 8.57 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
2 25 s 4 8.58 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
3 30 s 4 8.61 CZERWIŃSKA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
4 38 s 4 8.76 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- # LDK!
5 37 s 4 8.76 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP --
6 40 s 4 8.78 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U16 WN -- #
1 9 s 5 8.34 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
2 35 s 5 8.75 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
3 43 s 5 8.90 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
4 44 s 5 8.91 KWIATKOWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- B.D. LDK!
5 47 s 5 8.96 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2020 BEZ LDK!
6 49 s 5 9.03 JURKOWSKA Justyna MUKS Kangur Żnin 2006 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0581/20 2020 LDK!
7 53 s 5 9.12 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- B.D. Z/0109/19 2023 LDK!
1 50 s 6 9.07 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
2 51 s 6 9.09 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria # Z/3466/18 2023 BEZ LDK!
3 56 s 6 9.16 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
4 57 s 6 9.21 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
5 58 s 6 9.22 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0269/20 2023 LDK!
6 60 s 6 9.28 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2023 LDK!
1 29 s 7 8.60 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
2 32 s 7 8.62 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2023
3 46 s 7 8.93 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
4 61 s 7 9.34 BRONISZEWSKA Anna BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0888/20 2021 LDK!
5 62 s 7 9.37 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5541/18 2023 LDK!
6 65 s 7 9.84 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
6 66 s 7 9.84 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 11 s 8 8.34 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP --
1 12 s 8 8.34 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
3 48 s 8 8.97 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!
4 54 s 8 9.12 BYLICKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LIDZIŃSKA Małgorzata LIDZIŃSKA Małgorzata # , Z/3612/19 , 2021 LDK!
5 55 s 8 9.16 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0673/20 2023 LDK!
6 59 s 8 9.23 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2023
7 64 s 8 9.55 TARCZYKOWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LDK!
1 26 s 9 8.58 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
2 31 s 9 8.62 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
3 36 s 9 8.75 OLEWIŃSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/0576/20 2021 LDK!
4 39 s 9 8.77 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
5 42 s 9 8.81 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
1 s 10 8.70 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2023 LDK!
2 41 s 10 8.81 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia CMKL Człuchów 2005 U16 PM -- LDK!
3 45 s 10 8.92 TRZMIELEWSKA Patrycja RKS Rumia 2005 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/5060/18 2020 BEZ LDK!
4 52 s 10 9.09 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U16 KP --
5 63 s 10 9.43 WOŹNIAK Martyna KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1173/21 2021 LDK!
1 1 s 11 10.04 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2023 LDK!
3 4 s 11 10.78 SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/2275/20 2023 LDK!
4 7 s 11 11.47 KRYGIER Maja UKB Szubin 2011 U12 KP --
5 s 11 12.07 KUNIKOWSKA Julia KSLZS Kruszwica # 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1848/21 2021 LDK!
6 9 s 11 12.33 ŁAZAROWICZ Zofia UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/1038/20 2023 LDK!
1 2 s 12 10.14 PIOTROWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0905/20 2023 LDK!
2 5 s 12 11.39 PINDEL Monika KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3055/20 , 2023 LDK!
3 6 s 12 11.42 SMYK Kinga BOSiR Barcin 2011 U12 KP -- MORITZ Rafał Z/0894/20 2023 LDK!
4 s 12 11.75 SEKULSKA Matylda LUKS Start Nakło 2010 U12 KP --
5 10 s 12 12.58 RYŃSKA Alicja KSLZS Kruszwica # 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/11846/21 2021 LDK!
6 11 s 12 12.66 ŚNIEGOWSKA Małgorzata KSLZS Kruszwica # 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/5339/21 , 2023 LDK!
7 12 s 12 15.07 SZYMAŃSKA Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2435/23 2023 LDK!
1 1 s 13 9.16 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 2 s 13 9.54 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 6 s 13 9.91 SATEJA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0556/20 2023 LDK!
4 7 s 13 10.00 SZYPURA Martyna UKB Szubin 2009 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/0157/20 2023 LDK!
5 9 s 13 10.16 ZERA Alicja UKS MOSiR Działdowo 2009 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1082/20 2023 LDK!
1 3 s 14 9.69 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin # Z/0942/20 2023 LDK!
2 4 s 14 9.73 KRZYSZEWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/0566/20 2023 LDK!
3 11 s 14 10.70 BUJEWSKA Daria UKB Szubin 2009 U12 KP --
4 12 s 14 10.83 HADRYCH Agata LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/0481/22 2023 LDK!
5 13 s 14 10.98 BOBROWSKA Vanessa LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0934/20 2023 LDK!
1 5 s 15 9.91 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2023 BEZ LDK!
2 8 s 15 10.01 MOŻEJKO Zofia BKS Bydgoszcz 2010 U12 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0990/20 2023 LDK!
3 10 s 15 10.66 SZTOK Julia UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/1705/20 2022 LDK!
4 14 s 15 11.92 OSIŃSKA Jessica UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/1704/20 2022 LDK!
5 15 s 15 12.54 NOWICKA Bogumiła LUKS Start Nakło 2009 U12 KP --
1 1 e 1 8.40 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
2 2 e 1 8.43 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- B.D. # Z/0684/19 2021
3 3 e 1 8.45 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
4 4 e 1 8.55 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
5 5 e 1 8.58 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/0563/20 2021 LDK!
6 12 e 1 8.84 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta B.D. # Z/4265/19 2023 LDK!
7 24 e 1 8.97 KĘSIK Natalia AML Słupsk 2007 U14 PM -- LDK!
1 8 e 2 8.71 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- # LDK!
2 9 e 2 8.73 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
3 15 e 2 8.87 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
3 14 e 2 8.87 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- # LDK!
5 16 e 2 8.88 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U14 WN --
6 26 e 2 8.98 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
7 31 e 2 9.04 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2021 BEZ LDK!
8 32 e 2 9.05 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2023 LDK!
1 13 e 3 8.85 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
2 25 e 3 8.98 FILIPIUK Izabela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LDK!
3 28 e 3 8.99 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- # LDK!
4 35 e 3 9.11 KLĘK Julia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2023 LDK!
5 36 e 3 9.13 NOAK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- # LDK!
6 38 e 3 9.22 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław # , Z/0954/20 , 2023 LDK!
7 43 e 3 9.34 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2023 LDK!
8 46 e 3 9.40 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
1 18 e 4 8.93 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2023 LDK!
2 33 e 4 9.06 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2023 BEZ LDK!
3 39 e 4 9.26 OSIKA Iga MKL Toruń 2007 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4467/19 2021 LDK!
4 42 e 4 9.27 BUDKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2007 U14 WP -- LDK!
5 47 e 4 9.40 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- # LDK!
6 52 e 4 9.67 BORUCH Nikola MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0585/20 2021 LDK!
7 62 e 4 10.15 BRETT Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1039/19 2023 LDK!
1 30 e 5 9.03 DRĄCZKOWSKA Nadia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0561/20 2021 LDK!
2 41 e 5 9.27 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2023
3 40 e 5 9.27 WOJCIECHOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- LDK!
4 56 e 5 9.84 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2023 LDK!
5 59 e 5 10.02 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- #
6 64 e 5 10.36 MIKOŁAJCZAK Maja BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LDK!
7 65 e 5 10.42 KRALL Martyna UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3772/18 2022 BEZ LDK!
1 6 e 6 8.59 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/4308/22 2023 LDK!
2 17 e 6 8.89 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- B.D. Z/0428/20 2021
3 19 e 6 8.93 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
4 20 e 6 8.93 SOBCZYŃSKA Roksana BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- LDK!
5 23 e 6 8.96 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2023
6 27 e 6 8.99 STAWLUK Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- LDK!
7 34 e 6 9.08 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2023 LDK!
8 55 e 6 9.81 GOLIŃCZAK Oliwia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0562/20 2021 LDK!
1 7 e 7 8.66 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2023 LDK!
2 22 e 7 8.96 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- LDK!
3 37 e 7 9.20 MOCARSKA Weronika niest. Toruń 2007 U14 KP --
4 45 e 7 9.35 PILAWA Julia KL Lechia Gdańsk 2007 U14 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0434/20 2020
5 48 e 7 9.45 MAŁYSZA Alicja MKL Toruń 2007 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław # Z/2242/21 2021 LDK!
6 49 e 7 9.51 GÓRSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- # LDK!
7 51 e 7 9.67 BEDNAREK Tatiana UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
1 10 e 8 8.73 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
2 21 e 8 8.95 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- LDK!
3 29 e 8 9.01 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- LDK!
4 44 e 8 9.34 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- LDK!
5 50 e 8 9.52 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo # 2007 U14 WN -- SCHULZ Łukasz # Z/5276/22 2023
6 66 e 8 10.66 CZERNIAK Lili UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U14 WP --
1 11 e 9 8.79 OSS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM -- B.D. PASZKE Roman # , Z/2501/20 , 2023
2 53 e 9 9.71 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
3 54 e 9 9.72 KRYSZTOFOWICZ Natalia UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
4 57 e 9 9.86 ŚWIDERSKA Julia UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP --
4 58 e 9 9.86 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/0426/20 2023
6 61 e 9 10.10 NOWACKA Kinga UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1508/21 2022 LDK!
1 60 e 10 10.04 GZOWSKA Klara KL Lechia Gdańsk 2008 U14 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/2699/19 2020
2 63 e 10 10.35 MINISZEWSKA Antonina LUKS Start Nakło 2008 U14 KP --
3 67 e 10 11.36 KWIATKOWSKA Kinga LIUKS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata
200 m K
1 1 s 1 26.14 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 26.29 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ III BALCERZAK Piotr # Z/3467/18 2023 3 LDK!
3 3 s 1 26.31 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 7 s 1 26.71 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2023 4 LDK!
5 9 s 1 27.32 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP IV KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
1 11 s 2 26.96 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!
2 40 s 2 27.28 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL III CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 30 s 2 27.29 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP III
4 4 s 2 27.41 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
5 28 s 2 28.22 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV B.D. 4
1 5 s 3 26.50 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1091/18 2023 4 LDK!
2 10 s 3 27.35 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP IV
3 27 s 3 28.57 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U16 KP V WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
4 29 s 3 28.58 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP V B.D. 4 LDK!
5 39 s 3 29.26 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!
1 8 s 4 27.26 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 21 s 4 28.34 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
3 33 s 4 28.75 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP V GURNA Jolanta 5 LDK!
4 41 s 4 29.32 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 2006 U16 DS V #
5 44 s 4 29.59 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
1 19 s 5 28.19 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U16 LD IV BLAUSZ Henryka # Z/0457/19 2023
2 23 s 5 28.36 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV WALCZAK Michał # Z/0650/19 2023 LDK!
3 31 s 5 28.62 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!
1 17 s 6 28.15 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0298/18 , 2023 BEZ LDK!
2 48 s 6 29.79 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta # 5 LDK!
3 52 s 6 30.08 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP V
4 62 s 6 31.01 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
1 s 7 25.86 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1058/18 2023 3 LDK!
2 s 7 27.15 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ III BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2023 4 LDK!
3 s 7 30.77 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia CMKL Człuchów 2005 U16 PM -- LDK!
4 s 7 30.89 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/5257/19 2022 LDK!
1 6 s 8 26.58 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
2 50 s 8 30.01 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ LDK!
3 56 s 8 30.44 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2005 U16 WN -- #
4 61 s 8 30.78 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U16 KP --
1 46 s 9 29.69 KWIATKOWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V B.D. LDK!
2 47 s 9 29.72 KĄDZIOŁKA Jagna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ V
3 49 s 9 29.81 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U16 WN V #
4 68 s 9 31.47 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 14 s 10 27.72 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!
2 24 s 10 28.39 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
3 51 s 10 30.07 KUBICZ Magdalena MUKS Płock 2005 U16 MZ V # LDK!
4 70 s 10 31.63 POSTEK Amelia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ --
1 15 s 11 27.79 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 18 s 11 28.18 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
3 60 s 11 30.63 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5541/18 2023 LDK!
4 71 s 11 31.83 SZCZERBA Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ -- LDK!
1 43 s 12 29.58 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
2 66 s 12 31.39 KOWALSKA Agnieszka KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- LUZAK Andrzej BEZ LDK!
3 72 s 12 33.23 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
4 74 s 12 34.28 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
1 12 s 13 27.38 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 55 s 13 30.23 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria # Z/3466/18 2023 BEZ LDK!
3 57 s 13 30.46 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
4 59 s 13 30.55 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0866/16 2021 BEZ LDK!
5 67 s 13 31.40 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2023
1 22 s 14 28.36 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje # 2006 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał # , Z/13133/21 , 2023 LDK!
2 25 s 14 28.45 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
3 32 s 14 28.63 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM V CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
4 54 s 14 30.16 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2023 LDK!
5 63 s 14 31.18 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
6 69 s 14 31.49 KUCZKOWSKA Katarzyna KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2322/20 2021 LDK!
1 13 s 15 27.60 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 16 s 15 28.15 CZERWIŃSKA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV
3 26 s 15 28.56 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
4 38 s 15 29.23 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
5 42 s 15 29.34 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
6 73 s 15 33.69 TOMCZYK Ania UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3873/18 2021 BEZ LDK!
1 20 s 16 28.27 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM IV LDK!
2 34 s 16 28.83 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
3 36 s 16 29.05 SŁUPSKA Otylia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5201/18 2022 LDK!
4 45 s 16 29.69 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2023
5 58 s 16 30.53 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- B.D. Z/5030/19 2023 LDK!
6 64 s 16 31.28 MORAWSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5535/19 2021 LDK!
1 s 17 27.36 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
2 35 s 17 29.03 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2023
3 37 s 17 29.22 OLEWIŃSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB V PAPUGA Sebastian # Z/0576/20 2021 LDK!
4 53 s 17 30.15 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2021 4 LDK!
5 65 s 17 31.34 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3578/19 2023 BEZ
1 s 18 35.00 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. MYSZKIEWICZ Maciej # , Z/0571/20 , 2023 LDK!
2 s 18 41.57 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/1332/21 , 2023 LDK!
3 s 18 42.83 DANIELEWSKA Roksana KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata
4 s 18 42.87 GARDOCKA Maja LUKS Start Nakło 2011 U12 KP --
5 s 18 44.72 WANIAK Weronika LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0174/23 2023 LDK!
1 s 19 36.38 RAJSNER Antonina UKB Szubin 2011 U12 KP --
2 s 19 37.63 OSTROWSKA Maja LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- # LDK!
3 s 19 38.22 SZUMAN Rozalia KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1175/21 , 2022 LDK!
4 s 19 43.23 PRZEKWAS Nadia KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/4800/21 , 2021 LDK!
1 s 20 34.93 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2284/21 2023 LDK!
2 s 20 39.57 ZRADA Urszula LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/6908/21 , 2023 LDK!
3 s 20 41.25 ŚNIEGOWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/5338/21 , 2023 LDK!
4 s 20 44.86 WUDIAK Ola UKS Czapla Białe Błota 2012 U12 KP -- # LDK!
1 s 21 31.39 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0579/18 2023 LDK!
2 s 21 31.95 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2023 LDK!
3 s 21 34.51 WARMUZ Melania KSLZS Kruszwica # 2009 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3053/20 , 2022 LDK!
4 s 21 34.55 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2023 LDK!
5 s 21 37.35 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2022 BEZ LDK!
1 s 22 32.99 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2023 BEZ LDK!
2 s 22 33.49 CHODULSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0885/20 2023 LDK!
3 s 22 36.03 ZERA Alicja UKS MOSiR Działdowo 2009 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1082/20 2023 LDK!
4 s 22 36.76 WOJCIECHOWSKA Kornelia KSLZS Kruszwica # 2009 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3054/20 , 2023 LDK!
5 s 22 36.80 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2023 BEZ LDK!
6 s 22 38.41 BŁASZCZYK Julita MUKS Kangur Żnin 2009 U12 KP -- SZYMAŃSKA Kamila Z/0588/20 2020 LDK!
1 s 23 32.46 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U12 PM -- RADTKE Marek B.D. # Z/0322/20 2023 LDK!
2 s 23 34.70 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1041/19 2023 LDK!
3 s 23 36.45 DERENDA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U12 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1588/20 2023 LDK!
4 s 23 36.60 GRZESZCZAK Maria LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna # Z/2448/21 2023 LDK!
5 s 23 38.99 IGNASIAK Hanna LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # LDK!
6 s 23 39.74 GAPA Vanessa LUKS Start Nakło 2009 U12 KP --
1 s 24 33.22 KRZYSZEWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/0566/20 2023 LDK!
2 s 24 34.20 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U12 KP -- # LDK!
3 s 24 35.92 KŁOSOWSKA Justyna MKL Toruń 2009 U12 KP --
1 s 25 32.35 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
2 s 25 37.00 MAŁKOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2009 U12 KP --
3 s 25 37.21 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2865/20 2023 LDK!
1 s 26 33.58 ZIĘTAK Melania CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U12 KP -- B.D. ROJTEK Mikołaj , Z/0093/20 , 2022 LDK!
2 s 26 38.17 PIOTEREK Nadia MUKS Kangur Żnin 2009 U12 KP -- SZYMAŃSKA Kamila Z/1041/20 2020 LDK!
3 s 26 38.57 PRZYBYLSKA Lena UKS Wyspiański Szubin 2010 U12 KP -- KASZEWSKI Tomasz # Z/6396/23 2023
4 s 26 42.03 PARADOWSKA Magdalena UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1036/20 2023 LDK!
5 s 26 44.35 OSMÓLSKA Karina UKB Szubin 2010 U12 KP --
1 s 27 37.00 SIEDLECKA Lena KSLZS Kruszwica # 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/1172/21 , 2023 LDK!
2 s 27 37.39 SEMPOŁOWICZ Jagna LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0887/20 2023 LDK!
3 s 27 38.80 KORDYLEWSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- SZMYT Miłosz # Z/0806/19 2023 LDK!
4 s 27 39.79 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica # 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/2288/21 , 2023 LDK!
1 2 e 1 27.76 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
2 7 e 1 28.78 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB V PAPUGA Sebastian # Z/0563/20 2021 LDK!
3 10 e 1 29.32 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
4 25 e 1 30.47 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2021 BEZ LDK!
  e 1 DNF ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
1 3 e 2 27.76 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 6 e 2 28.53 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
3 8 e 2 29.12 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP V BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
4 14 e 2 30.01 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U14 WN V
5 22 e 2 30.36 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
1 28 e 3 30.55 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5204/18 2021 BEZ LDK!
2 32 e 3 30.86 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- RUDNIK Damian Z/2300/18 2023 LDK!
3 50 e 3 32.01 MACIEJEWSKA Melania GKS Olimpia Grudziądz 2007 U14 KP -- DEJEWSKI Michał # BEZ LDK!
4 58 e 3 32.43 LITKE Olga PLKS Gwda Piła # 2008 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/11314/21 2023 LDK!
5 61 e 3 32.92 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U14 KP -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2023 LDK!
1 9 e 4 29.32 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
2 13 e 4 29.93 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
3 31 e 4 30.71 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
4 62 e 4 33.10 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2023 LDK!
5 67 e 4 33.38 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
1 26 e 5 30.49 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
2 54 e 5 32.30 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
3 53 e 5 32.30 ŚWIDER Amelia LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek BEZ LDK!
4 70 e 5 33.78 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- #
5 77 e 5 34.92 KOSIŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2007 U14 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5475/19 , 2019 LDK!
1 20 e 6 30.33 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/4308/22 2023 LDK!
2 72 e 6 33.92 NOWAK Amelia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1587/19 2022 BEZ LDK!
3 78 e 6 35.00 LIPIŃSKA Maria KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2326/20 2022 LDK!
4 79 e 6 36.05 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0919/19 2023 LDK!
1 18 e 7 30.22 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP V GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2023
2 35 e 7 31.02 PILAWA Julia KL Lechia Gdańsk 2007 U14 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0434/20 2020
3 38 e 7 31.23 MOCARSKA Weronika niest. Toruń 2007 U14 KP --
1 24 e 8 30.45 WOJCIECHOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- LDK!
2 33 e 8 30.92 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- LDK!
3 40 e 8 31.30 NOAK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- # LDK!
4 56 e 8 32.38 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo # 2007 U14 WN -- SCHULZ Łukasz # Z/5276/22 2023
1 5 e 9 27.95 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP IV WALCZAK Michał # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
2 21 e 9 30.36 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2023 LDK!
3 37 e 9 31.19 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
4 48 e 9 31.72 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- B.D. LDK!
5 51 e 9 32.01 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2023 LDK!
1 41 e 10 31.44 TYBURSKA Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- # LDK!
2 52 e 10 32.22 BUJEWSKA Tatiana UKB Szubin 2007 U14 KP -- LDK!
3 71 e 10 33.88 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2023
1 1 e 11 27.51 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U14 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2023 LDK!
2 34 e 11 30.99 GÓRSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- # LDK!
3 49 e 11 31.78 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
4 59 e 11 32.58 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U14 WP -- B.D. Z/2136/21 2023 LDK!
5 65 e 11 33.35 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
1 16 e 12 30.04 KĘSIK Natalia AML Słupsk 2007 U14 PM V LDK!
2 19 e 12 30.24 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP V # LDK!
3 27 e 12 30.53 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2023 LDK!
4 36 e 12 31.06 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- B.D. B.D. # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
5 44 e 12 31.67 OSIKA Iga MKL Toruń 2007 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4467/19 2021 LDK!
1 17 e 13 30.04 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U14 PM V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
2 64 e 13 33.35 MIELCARSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- # LDK!
1 15 e 14 30.02 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
2 29 e 14 30.60 FILIPIUK Izabela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LDK!
3 57 e 14 32.42 ZYCH Julia LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/6909/21 2023 BEZ LDK!
4 69 e 14 33.73 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
5 73 e 14 34.13 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U14 KP -- # LDK!
6 76 e 14 34.62 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
1 11 e 15 29.65 DRĄCZKOWSKA Nadia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB V BOREK Krzysztof Z/0561/20 2021 LDK!
2 12 e 15 29.84 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP V JUNIEWICZ Jakub # Z/5757/19 2023 BEZ LDK!
3 47 e 15 31.71 BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/3246/19 2023 BEZ LDK!
4 68 e 15 33.56 GOLIŃCZAK Oliwia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0562/20 2021 LDK!
5 74 e 15 34.27 GZOWSKA Klara KL Lechia Gdańsk 2008 U14 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/2699/19 2020
1 23 e 16 30.42 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/0345/20 2023 LDK!
2 30 e 16 30.63 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
3 55 e 16 32.31 KRAWCZYK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2007 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/12049/21 2022 LDK!
4 60 e 16 32.86 WRÓBEL Zuzanna UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- LDK!
5 66 e 16 33.35 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- # LDK!
1 4 e 17 27.78 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 IV WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2023 LDK!
2 43 e 17 31.64 KLĘK Julia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2023 LDK!
3 45 e 17 31.69 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
1 39 e 18 31.24 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
2 42 e 18 31.48 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta B.D. # Z/4265/19 2023 LDK!
3 46 e 18 31.70 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2023 LDK!
4 63 e 18 33.30 DOMAŃSKA Julia UKB Szubin 2008 U14 KP --
5 75 e 18 34.57 KUJAWIŃSKA Patrycja KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2323/20 2021 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.96 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2023 3 LDK!
2 2 s 1 1:35.53 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:37.70 DOROBA Zuzanna AZS-AWF Gorzów # 2006 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/14843/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:39.36 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!
5 5 s 1 1:40.49 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2023 4 LDK!
6 6 s 1 1:42.47 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U16 III NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!
7 8 s 1 1:42.94 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U16 KP III GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
8 9 s 1 1:44.81 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U16 LD IV BLAUSZ Henryka # Z/0503/19 2023
9 11 s 1 1:45.29 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 1:42.63 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM III WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
2 12 s 2 1:46.19 SZULSKA Aleksandra niestowarzyszona # 2005 U16 V SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2023 LDK!
3 15 s 2 1:49.45 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 2005 U16 PM V DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
4 16 s 2 1:51.04 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
5 21 s 2 1:52.71 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!
6 28 s 2 1:56.99 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U16 WN -- LDK!
7 30 s 2 1:59.04 BOLEWSKA Martyna MUKS Kangur Żnin # 2006 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0587/20 2020 LDK!
1 13 s 3 1:47.28 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2023 5 LDK!
2 14 s 3 1:49.13 WĄSICKA Wiktoria AML Słupsk 2005 U16 PM V LDK!
3 18 s 3 1:51.44 JAWORSKA Amelia MKL Maraton Świnoujście 2006 U16 ZP -- LDK!
4 20 s 3 1:52.34 JORDANOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13774/21 2023 LDK!
5 23 s 3 1:53.21 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LDK!
6 24 s 3 1:53.56 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2023 LDK!
7 25 s 3 1:53.58 KWIATKOWSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM --
8 29 s 3 1:57.55 KARASEK Kaja MKL Maraton Świnoujście 2005 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz , Z/3443/18 , 2020 BEZ LDK!
9 31 s 3 2:00.41 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/1595/20 , 2023 LDK!
1 10 s 4 1:44.85 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/5655/18 , 2023 LDK!
2 17 s 4 1:51.44 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP -- RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
3 19 s 4 1:52.19 KOLBER Małgorzata BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP --
4 22 s 4 1:52.71 SŁOWIŃSKA Maja UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ -- LDK!
5 26 s 4 1:54.05 MARKOWSKA Patrycja niest. Toruń 2006 U16 KP --
6 s 4 1:54.52 BOGDAŃSKA Agata CMKL Człuchów 2007 U14 PM -- # LDK!
7 27 s 4 1:56.01 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
8 32 s 4 2:04.26 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
9 33 s 4 2:05.33 GRATYS Natalia OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- #
1 6 s 5 1:48.46 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U14 PM V DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0060/19 , 2023 BEZ LDK!
2 7 s 5 1:48.63 BREZA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2007 U14 PM V WRYCZA Jarosław # Z/3827/18 2021 BEZ LDK!
3 12 s 5 1:54.53 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0753/20 2022 LDK!
4 17 s 5 1:55.42 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2023 BEZ LDK!
5 30 s 5 2:02.44 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
6 35 s 5 2:04.48 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0955/20 , 2023 LDK!
7 36 s 5 2:04.97 MIELNIKIEWICZ Roxana MUKS Płock 2007 U14 MZ -- # LDK!
8 41 s 5 2:06.93 FRANC Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 2007 U14 PM -- KALINOWSKA Joanna # Z/4824/18 2021 LDK!
1 18 s 6 1:55.46 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
2 22 s 6 1:56.55 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2023 LDK!
3 33 s 6 2:04.03 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
4 34 s 6 2:04.42 MATYKA Joanna CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
5 47 s 6 2:11.96 CISKOWSKA Marta KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
6 53 s 6 2:42.54 PORĘBSKA Inka MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U12 KP -- LDK!
1 23 s 7 1:57.65 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- KOHUTEK Artur # Z/2440/19 2023 LDK!
2 25 s 7 1:57.78 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
3 26 s 7 1:58.34 PILARSKA Oliwia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- # LDK!
4 32 s 7 2:03.68 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2023
5 39 s 7 2:05.83 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
6 45 s 7 2:09.29 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech # Z/0510/20 2023 LDK!
7 46 s 7 2:10.38 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U12 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2023 LDK!
8 51 s 7 2:23.70 KILKIEWICZ Blanka MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U12 KP -- #
1 1 s 8 1:41.33 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U14 PM III URBANEK Ryszard Z/5763/18 2023 LDK!
2 2 s 8 1:43.30 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 8 1:44.42 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U14 KP IV WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
4 4 s 8 1:44.82 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U14 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2023
5 5 s 8 1:46.19 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 2007 U14 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2022
6 8 s 8 1:51.47 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0990/19 2022 LDK!
7 10 s 8 1:52.66 KRYTENKO Anna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM --
8 20 s 8 1:56.16 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
  s 8 DNF JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz # 2008 U14 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/0380/20 2023 LDK!
1 9 s 9 1:51.54 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2023 LDK!
2 13 s 9 1:54.70 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0297/20 2023 LDK!
3 14 s 9 1:54.89 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
4 15 s 9 1:54.90 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. # Z/0567/18 2022 BEZ LDK!
5 28 s 9 1:59.89 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2023 LDK!
6 37 s 9 2:05.49 ŁUKASZEWSKA Nikola MKS Gniezno # 2008 U14 WP -- PINIARSKI Paweł # Z/9061/21 2021 LDK!
7 42 s 9 2:07.07 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0299/20 2023 LDK!
8 50 s 9 2:16.01 RÓŻYCKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U14 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/1089/20 2022 LDK!
  s 9 DNF SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
1 19 s 10 1:56.09 BARICA Kinga Orka Iława Athletics # 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/0728/23 2023 LDK!
2 27 s 10 1:59.54 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
3 29 s 10 2:01.76 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2023 LDK!
4 31 s 10 2:03.11 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
5 38 s 10 2:05.70 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0163/20 2023 LDK!
6 40 s 10 2:06.76 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2023 BEZ LDK!
7 43 s 10 2:07.44 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4494/19 2023 LDK!
8 44 s 10 2:07.83 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2023 LDK!
1 11 s 11 1:53.07 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2023 LDK!
2 16 s 11 1:55.02 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2023 BEZ LDK!
3 21 s 11 1:56.53 KULBAKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/5823/19 2022 LDK!
4 24 s 11 1:57.75 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/3685/19 2023 BEZ LDK!
5 48 s 11 2:12.77 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U14 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/0153/20 2023
6 49 s 11 2:14.32 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2023 LDK!
7 52 s 11 2:25.24 SIKORSKA Izabela KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2011 U12 WN -- PRUSAKOWSKI Leon # Z/2293/20 2023 LDK!
  s 11 DNF SKÓRA Emilia AZS-AWF Gorzów # 2007 U14 LB --
1000 m K
1 s 1 3:04.22 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U16 III SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
2 s 1 3:05.24 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2023 2 LDK!
3 s 1 3:08.27 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM III RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
4 s 1 3:09.57 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2023 5 LDK!
5 s 1 3:12.49 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
6 s 1 3:18.64 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2023 LDK!
7 s 1 3:19.36 KOWALEWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka 5 LDK!
8 s 1 3:20.22 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2023 LDK!
9 s 1 3:27.12 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2023 LDK!
1 s 2 3:11.39 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0629/19 , 2023 LDK!
2 s 2 3:18.62 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka 5 LDK!
3 s 2 3:22.42 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
4 s 2 3:30.65 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech # Z/3216/19 2023 LDK!
5 s 2 3:33.15 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
6 s 2 3:34.45 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2023
7 s 2 3:40.98 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
1 s 3 3:05.54 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/0690/18 2023 4 LDK!
2 s 3 3:25.41 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2021 BEZ LDK!
3 s 3 3:53.40 NIEREBIŃSKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
4 s 3 3:56.38 KERZSCHK Nikola CMKL Człuchów 2005 U16 PM -- LDK!
5 s 3 3:56.83 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U14 PM -- BODZIAK Igor # LDK!
6 s 3 4:31.31 FELKNER Alicja UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- # LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.35 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- LDK!
2 2 s 1 10.44 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U14 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
3 4 s 1 10.65 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2023
4 5 s 1 10.77 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/4951/18 2023 BEZ
5 8 s 1 11.99 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
6 10 s 1 12.48 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
7 12 s 1 12.65 BEDNAREK Tatiana UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
8 16 s 1 12.89 BORUCH Nikola MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0585/20 2021 LDK!
1 3 s 2 10.62 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
2 6 s 2 10.98 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
3 9 s 2 12.47 DRANIAK Paulina UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- B.D. LDK!
4 s 2 12.55 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U14 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz # Z/3784/19 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 12.75 JĘDRZEJCZAK Oliwia MUKS Kangur Żnin # 2007 U14 KP -- SZYMAŃSKA Kamila Z/0582/20 2020 LDK!
6 15 s 2 12.75 KRYSZTOFOWICZ Natalia UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
7 18 s 2 15.18 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz # BEZ LDK!
1 7 s 3 11.66 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
2 11 s 3 12.60 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
3 13 s 3 12.67 PRZYBYLSKA Anna KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/4979/23 2023 LDK!
4 17 s 3 12.91 SIM Marta MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/0425/20 2020
  s 3 DNF CZERNIAK Lili UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U14 WP --
  s 3 DNF ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.51 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
2 s 1 9.55 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
3 s 1 9.71 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
4 s 1 9.72 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
5 s 1 9.74 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
6 s 1 9.86 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
7 s 1 10.15 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
8 s 1 10.20 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM -- LDK!
1 s 2 9.83 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 s 2 9.98 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
3 s 2 10.56 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ LDK!
4 s 2 10.57 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
5 s 2 10.71 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
6 s 2 10.85 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2023 LDK!
7 s 2 11.58 ŚNIEŻEK Lena GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/3927/19 , 2021 LDK!
8 s 2 11.79 EVYA Hoefsmit UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- # LDK!
1 s 3 9.32 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 s 3 10.22 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
3 s 3 10.65 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- LDK!
4 s 3 10.89 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/4992/19 2023 LDK!
5 s 3 11.12 WASILCZYSZYN Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP -- LDK!
6 s 3 11.13 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
7 s 3 11.15 WYLANDOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2338/20 2023 LDK!
8 s 3 11.81 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/5257/19 2022 LDK!
1 s 4 9.97 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
2 s 4 10.98 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
3 s 4 11.41 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
  s 4 DNF FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.70 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U16 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2023 LDK!
2 f 1 1.70 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK!
3 f 1 1.60 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
4 f 1 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
5 f 1 1.55 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP III #
5 f 1 1.55 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U16 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
5 f 1 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III WALCZAK Marek # Z/1066/18 2023 4 LDK!
8 f 1 1.50 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP IV # LDK!
8 f 1 1.50 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV # LDK!
10 f 1 1.45 JESZKA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U14 PM IV RÓŻYCKI Ryszard # Z/0857/20 2021 LDK!
11 f 1 1.45 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
12 f 1 1.45 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV JANKOWSKA Joanna # BEZ LDK!
13 f 1 1.40 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
14 f 1 1.40 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP V LDK!
15 f 1 1.35 BYLICKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LIDZIŃSKA Małgorzata LIDZIŃSKA Małgorzata # , Z/3612/19 , 2021 LDK!
16 f 1 1.35 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
17 f 1 1.35 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
18 f 1 1.35 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2023 BEZ LDK!
19 f 1 1.30 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- # LDK!
20 f 1 1.30 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
21 f 1 1.25 KRUSIK Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- LDK!
22 f 1 1.25 STRĘKOWSKA Zuzanna MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0580/20 2021 LDK!
23 f 1 1.25 RUTKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2008 U14 KP -- JETTER Piotr Z/5476/19 2021 BEZ LDK!
24 f 1 1.20 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0866/16 2021 BEZ LDK!
  f 1 NM KWIATKOWSKA Olga GKS Olimpia Grudziądz # 2008 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/5656/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM TOMCZYK Ania UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3873/18 2021 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.30 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
2 f 1 3.10 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II LDK!
3 f 1 3.10 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2023 4 LDK!
4 f 1 2.60 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM IV KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2023 LDK!
5 f 1 2.40 WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV
6 f 1 2.40 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U14 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2023
  f 1 NM SARAWI Natalia KL Gdynia 2008 U14 PM -- B.D. #
  f 1 NM JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD -- ROJEK Julita LISIAK Adam # , Z/0310/18 , 2023 LDK!
W dal K
1 f 2 5.24 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
2 f 2 4.89 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
3 f 2 4.81 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD IV GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
4 f 2 4.78 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
5 f 2 4.68 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP V KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
6 f 2 4.67 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2023
7 f 2 4.55 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U16 KP V B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
8 f 2 4.53 JURKOWSKA Justyna MUKS Kangur Żnin 2006 U16 KP V SZYMAŃSKA Kamila # Z/0581/20 2020 LDK!
9 f 2 4.48 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
10 f 2 4.42 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
11 f 2 4.42 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
12 f 2 4.38 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U16 KP --
13 f 2 4.35 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/3559/18 2021 BEZ LDK!
14 f 2 4.32 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- # LDK!
15 f 2 4.25 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2005 U16 WN -- #
16 f 2 4.22 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
17 f 2 4.16 ŚWITANOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- MAGDOWSKI Michał 5 LDK!
18 f 2 3.95 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2023 BEZ LDK!
19 f 2 3.93 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2020 BEZ LDK!
20 f 2 3.81 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- LDK!
21 f 2 3.60 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0673/20 2023 LDK!
22 f 2 3.55 WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
1 f 3 4.80 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM IV B.D. # Z/0684/19 2021
2 f 3 4.55 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U14 LD V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
3 f 3 4.53 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0183/20 2023 LDK!
4 f 3 4.48 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- # LDK!
5 f 3 4.45 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
6 f 3 4.35 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2023
7 f 3 4.27 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U14 KP -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2023 LDK!
8 f 3 4.22 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- B.D. Z/0428/20 2021
9 f 3 4.18 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U14 DS -- # LDK!
10 f 3 4.18 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- LDK!
11 f 3 4.17 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- B.D. B.D. # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
12 f 3 4.16 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2023 LDK!
13 f 3 4.10 DZIERLA Patrycja PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- B.D. B.D. SOBKOWSKI Przemysław , Z/5157/19 , 2023 LDK!
14 f 3 4.09 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- LDK!
15 f 3 4.00 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- # LDK!
16 f 3 3.98 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
17 f 3 3.97 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- RUDNIK Damian Z/2300/18 2023 LDK!
18 f 3 3.96 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/4951/18 2023 BEZ
19 f 3 3.96 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
20 f 3 3.89 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2023 LDK!
21 f 3 3.86 BUJEWSKA Tatiana UKB Szubin 2007 U14 KP -- LDK!
22 f 3 3.85 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
23 f 3 3.82 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2023 LDK!
24 f 3 3.71 SIM Marta MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/0425/20 2020
25 f 3 3.71 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2023 LDK!
26 f 3 3.69 GLAPA Katarzyna UKS Sprinter Słodków 2007 U14 WP -- LDK!
27 f 3 3.68 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- LDK!
28 f 3 3.65 KRUSIK Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- LDK!
29 f 3 3.64 KACZYŃSKA Amelia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona # BEZ LDK!
30 f 3 3.57 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/0426/20 2023
31 f 3 3.44 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
32 f 3 3.17 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- LDK!
33 f 3 3.16 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- LDK!
34 f 3 3.01 ŚWIEC Nadia LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0594/19 2020 LDK!
  f 3 NM KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- # LDK!
  f 3 NM OKONIEWSKA Michalina LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/2863/20 2021 LDK!
W dal strefa K
  f 1 3.58 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2023 LDK!
  f 1 3.78 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin # Z/0942/20 2023 LDK!
1 f 1 3.93 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
2 f 1 3.87 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/2276/20 2023 LDK!
3 f 1 3.75 ZIĘBA Anna GKS Olimpia Grudziądz 2009 U12 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/1050/20 2022 LDK!
4 f 1 3.67 WEŁNIAK Zofia LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/2447/21 2023 LDK!
5 f 1 3.55 MOŻEJKO Zofia BKS Bydgoszcz 2010 U12 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0990/20 2023 LDK!
6 f 1 3.38 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2023 LDK!
7 f 1 2.98 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2141/21 2023 LDK!
8 f 1 2.82 KALKA Zofia UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra ZIELIŃSKA Janina Z/0155/20 2022 LDK!
1 f 2 3.40 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2023 LDK!
2 f 2 3.33 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/2866/20 2023 LDK!
3 f 2 2.95 FRANCZAK Zofia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona Z/8616/21 2023 LDK!
4 f 2 2.90 SZCZUPAK Magdalena KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Andrzej # Z/3052/20 2023 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.66 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
2 f 1 8.89 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
3 f 1 8.58 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
4 f 1 8.12 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
5 f 1 8.04 NOWACKA Kinga UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1508/21 2022 LDK!
6 f 1 8.01 KOSEK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP --
7 f 1 7.77 BRZEZIŃSKA Oliwia GKS Start Długołęka 2007 U14 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/1077/20 , 2022 LDK!
8 f 1 7.65 CZUBATKA Amelia KM Aktywni Sochaczew 2007 U14 MZ -- LDK!
9 f 1 7.25 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U12 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1002/20 2023 LDK!
10 f 1 6.75 DĘBSKA Wiktoria KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LUZAK Małgorzata
11 f 1 6.69 KRALL Martyna UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3772/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 6.11 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2023 LDK!
13 f 1 5.68 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U12 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1001/20 2023 LDK!
14 f 1 3.87 ŁĄCZNA Joanna LIUKS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata
Kula (3) K
1 f 1 11.44 KRZEMIENIEWSKA Agata SKLA Sopot 2005 U16 PM III #
2 f 1 10.58 WARSICKA Martyna OKS Skra Warszawa 2005 U16 MZ IV
3 f 1 10.49 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV LDK!
4 f 1 10.43 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2023 LDK!
5 f 1 10.29 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 10.20 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM IV B.D. # BEZ LDK!
7 f 1 10.10 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
8 f 1 9.72 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
9 f 1 9.43 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
10 f 1 9.42 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM V WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
11 f 1 9.38 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM V WITEK Mirosław B.D. # Z/0019/18 2023 5 LDK!
12 f 1 9.24 JUSZCZAK Aleksandra UKS Cyprianka 2006 U16 KP V JETTER Piotr Z/4455/19 2021 LDK!
13 f 1 8.63 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
14 f 1 8.28 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
15 f 1 8.15 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
16 f 1 8.05 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/0530/20 2023 LDK!
17 f 1 7.84 WALERCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona # BEZ LDK!
18 f 1 7.63 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
19 f 1 7.47 GRULA Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- LDK!
20 f 1 7.34 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3578/19 2023 BEZ
21 f 1 6.84 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
22 f 1 5.98 TOMASZEWSKA Laura KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LDK!
23 f 1 5.57 JACHIM Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP --
60 m M
1 1 s 1 7.17 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 s 1 7.19 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2023 LDK!
3 3 s 1 7.32 KLOSKOWSKI Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0264/19 , 2020 BEZ LDK!
3 4 s 1 7.32 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP -- WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
5 5 s 1 7.37 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 7.42 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
7 8 s 1 7.57 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2023 LDK!
8 13 s 1 7.63 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U16 LD -- #
1 7 s 2 7.55 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -- B.D. Z/0132/19 2023
2 11 s 2 7.61 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
2 10 s 2 7.61 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
4 12 s 2 7.61 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
5 14 s 2 7.66 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
6 16 s 2 7.78 PÓŁTORAK Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL --
7 19 s 2 7.84 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 2005 U16 WP --
8 20 s 2 7.86 RADOŃ Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- KACZOCHA Alina LDK!
1 9 s 3 7.60 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 15 s 3 7.75 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/3828/19 2021 LDK!
3 18 s 3 7.82 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
4 21 s 3 7.87 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
5 22 s 3 7.88 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
6 25 s 3 7.89 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- B.D. # BEZ LDK!
7 28 s 3 7.98 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
8 33 s 3 8.15 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/3106/19 2023 LDK!
1 29 s 4 8.01 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
2 30 s 4 8.06 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
3 31 s 4 8.12 ZAJĄC Kacper UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- LDK!
4 34 s 4 8.15 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
5 37 s 4 8.29 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
5 38 s 4 8.29 DERESIŃSKI Miłosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- # LDK!
7 45 s 4 8.63 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2023 LDK!
1 35 s 5 8.22 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2023 LDK!
2 36 s 5 8.23 WESOŁOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- BELTER Artur LDK!
3 39 s 5 8.31 KUCHARSKI Kacper BOSiR Barcin 2005 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3929/18 , 2021 BEZ LDK!
4 40 s 5 8.36 MISZKIEWICZ Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP --
5 42 s 5 8.42 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki # 2006 U16 MZ -- LDK!
6 44 s 5 8.48 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/5833/19 2022
7 46 s 5 8.64 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
1 17 s 6 7.79 PISCITELLI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- # LDK!
2 23 s 6 7.88 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
3 27 s 6 7.96 PAŁACHA Mikołaj ULKS Skoczek Pogórze 2005 U16 PM --
4 32 s 6 8.12 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
5 43 s 6 8.43 HINCA Franciszek niest. Toruń 2006 U16 KP --
6 48 s 6 9.13 KABACIŃSKI Oliwier LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
1 24 s 7 7.88 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2023 LDK!
2 26 s 7 7.93 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
3 41 s 7 8.42 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0554/20 2023 LDK!
4 47 s 7 9.01 KOSECKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
1 1 s 8 9.27 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2023 LDK!
2 2 s 8 11.55 WOJCIECHOWSKI Wiktor LUKS Start Nakło 2011 U12 KP --
3 3 s 8 11.67 SZYMAŃSKI Feliks KSLZS Kruszwica # 2013 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LDK!
4 4 s 8 12.05 BIEGANOWSKI Wojciech KSLZS Kruszwica # 2013 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1169/21 2023 LDK!
1 2 s 9 8.24 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- #
2 4 s 9 8.40 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
3 6 s 9 8.52 JUREK Bartosz AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/0578/20 2021 LDK!
4 8 s 9 8.66 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław # Z/1504/21 2023 LDK!
5 7 s 9 8.66 SKOWROŃSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0811/19 2022 LDK!
6 9 s 9 8.67 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/0262/20 2023 LDK!
7 11 s 9 8.71 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
1 3 s 10 8.37 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1105/20 2023 LDK!
2 12 s 10 8.83 KAŁUŻNY Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U14 WP -- LDK!
3 13 s 10 8.85 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- # LDK!
4 16 s 10 9.31 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1078/20 , 2023 LDK!
5 19 s 10 9.60 MATYJASIK Kacper LIUKS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/0974/20 2020 LDK!
6 21 s 10 9.69 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
7 22 s 10 9.72 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2023 LDK!
1 1 s 11 8.18 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2023 LDK!
2 5 s 11 8.46 CIESZEWSKI Adam MKL Toruń # 2007 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4625/19 2023 LDK!
2 3 s 11 10.58 SAMSON Catlin MKL Toruń 2011 U12 KP --
3 10 s 11 8.71 MARCHLEWSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LDK!
4 14 s 11 9.10 ZIÓŁEK Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2008 U14 MZ -- #
5 15 s 11 9.12 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1575/20 2023 LDK!
6 20 s 11 9.62 SEROŻYŃSKI Jakub MKL Toruń 2008 U14 KP --
1 17 s 12 9.47 KUBIK Jan UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP --
2 18 s 12 9.50 SZAUER Grzegorz LKS Lubawa 2009 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/1104/20 , 2023 LDK!
3 23 s 12 9.75 JACHIM Oskar LUKS Start Nakło 2008 U14 KP --
4 24 s 12 10.10 JAROCHA Przemysław UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- KASZEWSKI Tomasz # Z/11949/21 2022
1 s 13 8.60 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB -- BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2023 LDK!
2 s 13 8.85 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
3 s 13 9.05 ŁĘŻYK Bartosz MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2247/21 2023 LDK!
4 s 13 9.34 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2023 LDK!
5 s 13 9.56 KWAŚNIAK Kacper UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3876/18 2021 LDK!
1 2 e 1 8.98 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica # 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2023 LDK!
2 8 e 1 9.91 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
3 9 e 1 9.98 GUCKI Maksymilian UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U12 WP -- LDK!
4 11 e 1 10.31 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2023 LDK!
5 12 e 1 10.65 POCHOWSKI Gracjan LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona LDK!
6 13 e 1 10.80 ANTONOWICZ Emil UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U12 WP -- LDK!
1 3 e 2 9.20 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2023 LDK!
2 4 e 2 9.21 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
3 5 e 2 9.34 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2023 LDK!
4 7 e 2 9.66 JABŁOŃSKI Filip UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1066/19 2023 LDK!
5 14 e 2 11.24 SPRENGER Tymoteusz LUKS Start Nakło 2010 U12 KP --
6 15 e 2 12.01 JABŁOŃSKI Kacper LUKS Start Nakło 2010 U12 KP --
1 1 e 3 8.84 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
2 6 e 3 9.64 DOBRZENIAK Jan MUKS Płock 2009 U12 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0956/20 , 2023 LDK!
3 10 e 3 10.14 OBCZYŃSKI Batłomiej MUKS Płock 2009 U12 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0953/20 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.43 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD III GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2023 LDK!
2 2 s 1 23.53 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U16 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
3 5 s 1 24.16 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN IV B.D. Z/0132/19 2023
4 9 s 1 24.69 PÓŁTORAK Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U16 SL V
5 11 s 1 24.80 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP V B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 24.14 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
2 8 s 2 24.51 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
3 14 s 2 25.08 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
4 19 s 2 25.40 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
5 28 s 2 26.12 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
1 24 s 3 25.87 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- #
2 31 s 3 26.62 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- #
3 34 s 3 26.94 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
4 39 s 3 27.12 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
5 47 s 3 29.16 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2023 LDK!
1 36 s 4 26.99 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0554/20 2023 LDK!
2 41 s 4 27.26 ROŻEK Jakub LUKS Start Nakło 2005 U16 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona LDK!
3 45 s 4 28.36 KURKIEWICZ Jakub UKB Szubin 2005 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/1125/16 2021 BEZ LDK!
4 46 s 4 28.44 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
5 48 s 4 29.22 KOSECKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
1 3 s 5 24.13 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM IV CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 7 s 5 24.50 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
3 15 s 5 25.21 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 2005 U16 WP V
4 18 s 5 25.39 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP V KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
5 35 s 5 26.98 MISZKIEWICZ Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP --
1 10 s 6 24.80 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U16 LD V #
2 s 6 26.05 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2023 LDK!
3 33 s 6 26.92 PAŁACHA Mikołaj ULKS Skoczek Pogórze 2005 U16 PM --
4 38 s 6 27.11 WESOŁOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- BELTER Artur LDK!
5 43 s 6 27.57 GRZESIŃSKI Aleks UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- # LDK!
1 6 s 7 24.40 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/3104/19 2023 LDK!
2 17 s 7 25.33 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP V
3 20 s 7 25.69 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
4 21 s 7 25.73 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0383/20 2023 LDK!
1 16 s 8 25.21 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V LDK!
2 23 s 8 25.85 RADOŃ Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- KACZOCHA Alina LDK!
3 25 s 8 25.91 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
4 29 s 8 26.21 PISCITELLI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- # LDK!
5 42 s 8 27.30 DERESIŃSKI Miłosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- # LDK!
1 13 s 9 24.93 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie # 2005 U16 KP V WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
2 27 s 9 26.11 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
3 32 s 9 26.88 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
4 44 s 9 27.77 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/5833/19 2022
5 49 s 9 30.33 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
1 12 s 10 24.83 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 22 s 10 25.78 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
3 30 s 10 26.41 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
4 37 s 10 27.00 MARCINIAK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- KACZOCHA Alina LDK!
5 40 s 10 27.22 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki # 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 11 38.00 DĘBECKI Oliwier LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona Z/2449/21 2022 LDK!
2 s 11 38.20 MIELCARSKI Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U12 KP --
2 s 11 38.20 ZAWADA Jerzy MKL Toruń 2012 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/13610/21 2023 LDK!
4 s 11 38.25 KORNACKI Kasper KSLZS Kruszwica # 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1846/21 , 2022 LDK!
1 s 12 37.63 TUBISZEWSKI Krystian UKS Wyspiański Szubin 2011 U12 KP -- LDK!
2 s 12 38.06 SIERADZKI Kacper KSLZS Kruszwica # 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/0895/23 2023 LDK!
3 s 12 41.78 SZYMAŃSKI Kacper KSLZS Kruszwica # 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata
1 1 s 13 26.79 WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5199/18 2021 LDK!
2 6 s 13 28.53 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
3 12 s 13 29.75 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew BEZ LDK!
4 18 s 13 30.44 JUREK Bartosz AZS-AWF Gorzów 2007 U14 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/0578/20 2021 LDK!
5 21 s 13 30.72 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
1 2 s 14 26.95 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2023 LDK!
2 13 s 14 29.81 RADKE Oskar UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- B.D. STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/0766/17 , 2021 BEZ LDK!
3 14 s 14 29.97 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
4 16 s 14 30.31 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5410/23 2023 LDK!
5 25 s 14 31.76 LIS Michał MKL Szczecin # 2007 U14 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
1 20 s 15 30.57 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2023 LDK!
2 28 s 15 33.25 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
3 30 s 15 33.47 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0569/20 2023 LDK!
4 32 s 15 34.53 MATCZYŃSKI Aleksander UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- LDK!
5 34 s 15 37.15 KMIEĆ Jakub UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3770/18 2021 LDK!
1 5 s 16 28.44 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/0262/20 2023 LDK!
2 7 s 16 28.89 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
3 8 s 16 29.15 MARCHLEWSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LDK!
4 10 s 16 29.50 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/0040/19 2023 LDK!
5 24 s 16 31.54 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- # LDK!
6 27 s 16 32.70 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1135/20 2022 LDK!
1 9 s 17 29.43 LANGER Mateusz UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/0156/20 2022 LDK!
2 11 s 17 29.67 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- KOHUTEK Artur # Z/0031/20 2023 LDK!
3 15 s 17 30.16 PAWLAK Tomasz MUKL Brodnica 2007 U14 KP --
4 19 s 17 30.56 BRYCKI Wojciech UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP -- STAROŃ Tomasz # Z/1471/21 2022 LDK!
1 17 s 18 30.34 ŁĘŻYK Bartosz MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2247/21 2023 LDK!
2 22 s 18 30.73 KOPYCIŃSKI Antoni MKL Toruń 2009 U12 KP --
3 29 s 18 33.37 SZAUER Grzegorz LKS Lubawa 2009 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/1104/20 , 2023 LDK!
4 31 s 18 33.85 KOZIK Fryderyk UKB Szubin 2008 U14 KP --
5 35 s 18 37.62 TADYCH Brajan LUKS Start Nakło 2008 U14 KP --
1 3 s 19 27.64 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1105/20 2023 LDK!
2 4 s 19 27.89 CIESZEWSKI Adam MKL Toruń # 2007 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4625/19 2023 LDK!
3 23 s 19 31.23 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- # LDK!
4 26 s 19 31.78 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1078/20 , 2023 LDK!
5 33 s 19 36.92 WOŹNIAK Karol UKB Szubin 2008 U14 KP --
1 e 1 33.08 BUJEWSKI Ksawery UKB Szubin 2009 U12 KP --
2 e 1 33.17 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
3 e 1 33.85 GIERACH Jakub BKS Bydgoszcz 2009 U12 KP -- RUDNIK Damian # Z/0570/20 2023 LDK!
4 e 1 35.44 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0804/19 2023 LDK!
5 e 1 37.42 KMIEĆ Aleksander UKB Szubin # 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/2406/21 2023 LDK!
1 e 2 30.86 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0808/19 2023 LDK!
2 e 2 32.20 MARCHEWKA Adrian LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/6912/21 , 2023 LDK!
3 e 2 33.04 LIS Mikołaj LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/18 2020 BEZ LDK!
4 e 2 34.81 KOMĘZA Tymoteusz LUKS Start Nakło 2009 U12 KP --
5 e 2 34.92 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U12 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0022/20 2023 LDK!
6 e 2 35.60 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2023 LDK!
1 e 3 32.40 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2277/20 2023 LDK!
2 e 3 34.59 WRÓBLEWSKI Wiktor LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZRADA Piotr LDK!
3 e 3 36.61 KORDYLEWSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0807/19 2023 LDK!
4 e 3 37.37 TOKARCZYK Piotr niest. Toruń 2010 U12 KP --
5 e 3 37.53 OCH Jakub UKB Szubin 2009 U12 KP -- LDK!
1 e 4 31.54 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
2 e 4 32.68 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
3 e 4 34.34 GUCKI Maksymilian UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U12 WP -- LDK!
4 e 4 35.34 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3577/19 2023 LDK!
5 e 4 38.30 ANTONOWICZ Emil UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U12 WP -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.23 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
2 3 s 1 1:30.08 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
3 4 s 1 1:30.56 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!
4 5 s 1 1:32.68 CICHOWICZ Kamil UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3119/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 1:33.81 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2023
6 7 s 1 1:35.63 MŁYNARZ Kamil AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB V BOREK Krzysztof Z/0573/20 2020
7 10 s 1 1:36.53 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP V B.D. B.D. # Z/5226/18 2022
8 13 s 1 1:37.16 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2023
9 18 s 1 1:52.00 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
1 2 s 2 1:30.07 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
2 8 s 2 1:36.02 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U16 MZ V RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
3 9 s 2 1:36.43 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN V CYTLAŁ Jacek # Z/1079/20 2023
4 11 s 2 1:36.86 MŁYNARZ Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB V BOREK Krzysztof Z/0568/20 2020
5 12 s 2 1:37.04 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 2006 U16 DS V B.D. # BEZ LDK!
6 14 s 2 1:37.30 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD V
7 15 s 2 1:37.74 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V
8 16 s 2 1:38.75 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0014/18 , 2023 BEZ LDK!
9 17 s 2 1:40.58 DUSZA Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM -- # LDK!
10 19 s 2 1:52.36 THRUN Kamil niest. Toruń 2006 U16 KP --
1 3 s 3 1:41.91 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
2 5 s 3 1:45.65 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0558/20 2023 LDK!
3 6 s 3 1:46.65 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0325/20 2022 LDK!
4 16 s 3 1:55.71 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2023 LDK!
5 23 s 3 2:01.99 SOBCZAK Maciej UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/5523/19 2022 LDK!
6 25 s 3 2:02.20 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2023 LDK!
7 27 s 3 2:03.71 SWOBODZIŃSKI Casper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U12 KP -- #
1 4 s 4 1:43.91 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
2 12 s 4 1:52.45 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U14 WP -- LDK!
3 17 s 4 1:55.91 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0298/20 2023 LDK!
4 18 s 4 1:56.96 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/3137/19 2022 LDK!
5 21 s 4 1:57.69 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2023 LDK!
6 24 s 4 2:01.99 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- KENSIK Jan Z/0147/20 2023 LDK!
7 29 s 4 2:07.13 SZEREMIOTA Dawid STS Pomerania Szczecinek 2009 U12 ZP -- # LDK!
8 33 s 4 2:09.94 MIKUCKI Adam LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0886/20 2021 LDK!
9 38 s 4 2:16.87 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U12 KP -- MATUS Marek # Z/1559/20 2023 LDK!
1 1 s 5 1:38.44 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
2 9 s 5 1:49.71 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2023 LDK!
3 20 s 5 1:57.04 GĄSIOROWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- LDK!
4 22 s 5 2:01.05 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/2932/21 2023 LDK!
5 26 s 5 2:02.42 KURZEJA Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U12 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1586/20 2023 LDK!
6 28 s 5 2:03.83 BARAŃSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- LDK!
7 30 s 5 2:07.75 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
8 32 s 5 2:09.66 BODEŃSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP --
9 34 s 5 2:10.03 BETHER Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
1 2 s 6 1:39.14 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2023 LDK!
2 7 s 6 1:48.62 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
3 8 s 6 1:49.69 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- # LDK!
4 10 s 6 1:49.99 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz # 2008 U14 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof # , Z/4053/23 , 2023 LDK!
5 11 s 6 1:52.08 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
6 13 s 6 1:52.53 KALKA Jakub MKS Baszta Szamotuły # 2007 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/3013/22 2022 LDK!
7 14 s 6 1:53.35 BONAS Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U12 KP -- MATUS Marek # Z/1564/20 2023 LDK!
1 15 s 7 1:55.60 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/2297/18 2023 LDK!
2 19 s 7 1:56.98 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin # 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
3 31 s 7 2:08.01 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2023 LDK!
4 35 s 7 2:11.43 ŚWIĄDER Adam MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
5 36 s 7 2:11.95 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
6 37 s 7 2:15.48 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:53.25 E A ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V LDK!
2 s 1 2:54.88 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
3 s 1 2:58.20 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U16 WP V OLSZYNA Waldemar # Z/0160/20 2023
4 s 1 3:02.44 SZYMCZAK Maciej KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2334/20 2021 LDK!
5 s 1 3:02.64 KMIEĆ Jędrzej UKB Szubin 2005 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/0945/18 2021 BEZ LDK!
6 s 1 3:10.26 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2023 BEZ LDK!
7 s 1 3:13.80 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
8 s 1 3:16.35 PIECHOWIAK Jakub UKB Szubin 2005 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/3902/16 2022 BEZ LDK!
1 s 2 2:51.51 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2023 4 LDK!
2 s 2 2:59.35 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2023 LDK!
3 s 2 3:00.27 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U16 MZ -- # LDK!
4 s 2 3:11.15 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
5 s 2 3:14.53 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2023 LDK!
6 s 2 3:14.92 WĘGIERSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- # LDK!
7 s 2 3:17.01 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!
8 s 2 3:19.34 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2023 LDK!
9 s 2 3:21.74 PIETRZAK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0991/19 2022 BEZ LDK!
10 s 2 3:26.20 BOLEWSKI Jakub MUKS Kangur Żnin 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0586/20 2020 LDK!
11 s 2 3:46.27 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0346/18 2023 BEZ LDK!
1 s 3 2:59.61 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
2 s 3 2:59.70 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/4136/18 2023 LDK!
3 s 3 3:04.38 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
4 s 3 3:04.42 PELA Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0326/20 , 2021 LDK!
5 s 3 3:10.07 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- LDK!
6 s 3 3:17.10 BEDNARCZYK Igor KS Pro Athlete Grudziądz # 2006 U16 KP -- MIRA Krzysztof # Z/3885/18 2023 LDK!
7 s 3 4:00.19 TERCJAK Maksymilian LUKS Start Nakło 2005 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0531/20 2020 LDK!
1 s 4 3:01.79 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3600/19 2023
2 s 4 3:04.87 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2023 BEZ
3 s 4 3:05.91 KNAP Dominik ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- LDK!
4 s 4 3:06.90 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
5 s 4 3:08.33 MANISTA Dawid PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5384/19 2023
6 s 4 3:20.49 BINCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0324/20 2021 LDK!
7 s 4 3:25.17 WRZOS Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 11.29 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 11.55 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica # 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
3 4 s 1 12.35 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3138/18 2023 BEZ LDK!
4 7 s 1 13.48 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U14 WP -- LDK!
1 3 s 2 11.72 MIKOŁAJEWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LDK!
2 5 s 2 12.52 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2023 LDK!
3 6 s 2 13.01 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.46 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2023 BEZ
2 s 1 10.10 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 2005 U16 MZ -- LDK!
3 s 1 10.15 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
4 s 1 11.21 MADAJSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek BEZ LDK!
  s 1 DNF KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U16 WN --
1 s 2 10.28 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
2 s 2 11.50 KURKIEWICZ Jakub UKB Szubin 2005 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/1125/16 2021 BEZ LDK!
3 s 2 12.57 JANUSZEK Antoni KSLZS Kruszwica # 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.85 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 1.65 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
3 f 1 1.65 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 2005 U16 MZ V LDK!
4 f 1 1.40 KALINOWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2005 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin LDK!
5 f 1 1.40 MIKOŁAJEWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- LDK!
6 f 1 1.35 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2023 LDK!
7 f 1 1.30 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2023 LDK!
8 f 1 1.30 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
9 f 1 1.25 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
10 f 1 1.20 SADOWSKI Oliwier UKS Cyprianka 2007 U14 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5477/19 , 2021 LDK!
11 f 1 1.20 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0574/18 2023 BEZ LDK!
12 f 1 1.10 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.20 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U16 PM IV JURGA Łukasz # Z/3896/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 2.80 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 2.50 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2023 BEZ
W dal M
1 f 1 5.72 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V #
2 f 1 5.71 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
3 f 1 5.54 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 5.45 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- LDK!
5 f 1 5.34 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2023 LDK!
6 f 1 5.24 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/3106/19 2023 LDK!
7 f 1 5.22 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2023 BEZ
8 f 1 5.02 DUDA Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U16 KP -- KACZOCHA Alina BEZ LDK!
9 f 1 4.97 KWIATKOWSKI Hubert UKS Wyspiański Szubin 2005 U16 KP -- STAROŃ Tomasz BEZ LDK!
10 f 1 4.94 HINCA Franciszek niest. Toruń 2006 U16 KP --
11 f 1 4.84 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 2006 U16 WN -- B.D. # LDK!
12 f 1 4.72 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
13 f 1 4.62 STOLARSKI Łukasz KSLZS Kruszwica # 2005 U16 KP --
14 f 1 4.57 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/3828/19 2021 LDK!
15 f 1 4.41 BOLEWSKI Jakub MUKS Kangur Żnin 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0586/20 2020 LDK!
16 f 1 4.40 BOGUSŁAWSKI Jakub UKS Wyspiański Szubin 2005 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3874/18 2020
17 f 1 4.40 KWAŚNIEWSKI Michał UKS Wyspiański Szubin 2005 U16 KP --
18 f 1 4.37 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
19 f 1 4.33 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- MORITZ Rafał BEZ LDK!
  f 1 NM WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD --
1 f 2 4.64 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U14 WP -- #
2 f 2 4.61 KWAŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła # 2007 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1670/20 2022 LDK!
3 f 2 4.61 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
4 f 2 4.58 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
5 f 2 4.57 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U14 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0187/20 2023 LDK!
6 f 2 4.57 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB -- BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2023 LDK!
7 f 2 4.55 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0893/20 2023 LDK!
8 f 2 4.50 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/2297/18 2023 LDK!
9 f 2 4.40 KOPYCIŃSKI Antoni MKL Toruń 2009 U12 KP --
10 f 2 4.38 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław # Z/1504/21 2023 LDK!
11 f 2 4.27 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2023 BEZ
12 f 2 4.25 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/0040/19 2023 LDK!
13 f 2 4.24 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2023 LDK!
14 f 2 4.22 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U14 KP -- KOHUTEK Artur # Z/0031/20 2023 LDK!
15 f 2 4.20 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5410/23 2023 LDK!
16 f 2 4.13 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew BEZ LDK!
17 f 2 4.01 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
18 f 2 3.95 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
19 f 2 3.91 ZIÓŁEK Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2008 U14 MZ -- #
20 f 2 3.87 SIUDA Franciszek niest. Toruń 2007 U14 KP --
21 f 2 3.82 SKOWROŃSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0811/19 2022 LDK!
22 f 2 3.71 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
23 f 2 3.65 SEROŻYŃSKI Jakub MKL Toruń 2008 U14 KP --
24 f 2 3.58 KWAŚNIAK Kacper UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3876/18 2021 LDK!
25 f 2 3.53 KUBIK Jan UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP --
26 f 2 3.52 JAROCHA Przemysław UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- KASZEWSKI Tomasz # Z/11949/21 2022
27 f 2 3.23 WOJTCZAK Paweł UKS Wyspiański Szubin 2007 U14 KP --
28 f 2 3.11 MATCZYŃSKI Aleksander UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- LDK!
W dal strefa M
  f 1 4.13 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2023 LDK!
1 f 1 4.01 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2277/20 2023 LDK!
2 f 1 3.96 WEKWEJT Dawid KSLZS Kruszwica # 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/2337/20 2022 LDK!
3 f 1 3.86 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 3.50 SOSIŃSKI Miłosz UKS Cyprianka 2010 U12 KP -- JETTER Piotr Z/1086/20 2023 LDK!
5 f 1 3.20 STÓFF Mikołaj LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- LDK!
6 f 1 3.20 STRULAK Błażej UKS Cyprianka 2010 U12 KP -- JETTER Piotr # Z/1054/20 2023 LDK!
1 f 2 3.67 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2023 BEZ LDK!
2 f 2 3.27 JOPEK Nikodem LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona Z/8613/21 2021 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 12.87 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U14 PM V KOWNATKE Rafał # Z/1045/21 2023 LDK!
2 f 1 9.59 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U14 KP -- HULISZ Robert # Z/3168/19 2023
3 f 1 9.53 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- LDK!
4 f 1 8.65 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2023 LDK!
5 f 1 8.42 SZUTARSKI Szymon KSLZS Kruszwica # 2007 U14 KP -- LDK!
6 f 1 8.21 KAMIŃSKI Oskar LUKS Start Nakło 2007 U14 KP --
7 f 1 7.59 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2023 LDK!
8 f 1 7.31 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK!
9 f 1 7.21 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1592/20 2023 LDK!
10 f 1 6.55 RUTKOWSKI Nikodem UKS Cyprianka 2008 U14 KP -- JETTER Piotr Z/1000/20 2022 LDK!
11 f 1 6.43 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1593/20 2023 LDK!
12 f 1 6.05 KUBKA Robert UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- LDK!
13 f 1 5.51 SOBCZAK Maciej UKB Szubin 2007 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/5523/19 2022 LDK!
14 f 1 5.45 PAWLAK Kacper UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- B.D. LDK!
15 f 1 4.78 GRABOWSKI Aleksander UKS Cyprianka 2007 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/5480/19 2022 LDK!
16 f 1 4.43 KOMINIAK Kacper LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- LDK!
Kula (5) M
1 f 2 14.91 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD III JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!
2 f 2 12.85 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
3 f 2 11.06 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
4 f 2 11.04 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM V B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 2 11.01 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U16 PM V B.D.
6 f 2 10.12 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
7 f 2 9.60 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward # , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
8 f 2 9.06 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
9 f 2 8.64 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP -- HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!
10 f 2 8.49 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U16 KP -- KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
11 f 2 8.33 JANASIK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/5139/19 2020 LDK!
12 f 2 7.63 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
13 f 2 7.23 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2023
14 f 2 6.56 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.305824041367 sekund