Ostrawa (CZE) 25.01.2020
Halowe mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S
60 m K
  e 1 8.14 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
  e 1 8.41 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
  e 1 8.55 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
  e 1 9.72 UCHMANOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- LDK!
1 e 1 7.96 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
3 e 1 8.14 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 e 1 8.39 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
7 e 1 8.90 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. # , Z/4415/17 , 2023 LDK!
1 e 2 8.03 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
2 e 2 8.35 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
3 e 2 8.36 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/0757/20 2023
4 e 2 8.51 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
5 e 2 8.65 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
6 e 2 9.37 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
  e 3 7.97 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
  e 3 8.20 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --
  e 3 8.59 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
  e 3 8.64 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP --
3 e 3 8.45 MICHALEC Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- # LDK!
4 e 3 8.51 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2022 3 LDK!
7 e 3 9.34 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
  e 4 8.10 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
2 e 4 8.20 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 e 4 8.34 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK!
4 e 4 8.75 SIEROŃ Zuzanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5655/19 2022 LDK!
5 e 4 8.89 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- LDK!
6 e 4 9.12 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
7 e 4 9.39 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
  e 5 8.24 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- LDK!
  e 5 8.28 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP --
1 e 5 8.09 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
4 e 5 8.47 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2023 LDK!
5 e 5 8.57 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
6 e 5 8.70 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
7 e 5 9.29 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2023 LDK!
  F 7.68 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
  F 8.18 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/4183/19 2023 LDK!
  F 8.79 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2023 LDK!
  F 8.82 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
  F 9.17 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA --
1 F 7.65 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
1 F 7.79 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
1 F 8.03 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
2 F 7.93 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
3 F 7.97 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
3 F 8.08 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
3 F 8.45 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U16 SL -- MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 F 8.12 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL --
4 F 8.17 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
5 F 8.16 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL --
5 F 8.23 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
6 F 8.23 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
6 F 8.28 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
7 F 8.32 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK!
7 F 8.36 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL --
8 F 8.35 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/0757/20 2023
1 F A 7.54 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 F A 8.22 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
3 F A 8.26 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2021 2 LDK!
4 F A 8.38 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- LDK!
5 F A 8.60 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
6 F A 8.80 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL --
  F B 8.06 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA -- GIZA Andrzej Z/0903/17 2021 LDK!
  F B 8.30 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA --
  F B 8.54 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --
1 9.18 RYBICKA Oliwia UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- LDK!
2 9.18 KUBARA Martyna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1916/20 2020 LDK!
200 m K
1 s 1 24.39 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
1 s 1 24.96 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
1 s 1 25.69 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL II
2 s 1 25.59 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
2 s 1 25.90 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 s 1 26.55 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2021 2 LDK!
3 s 1 26.61 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
3 s 1 26.65 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL III LDK!
3 s 1 27.60 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
4 s 1 26.71 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL III
4 s 1 28.01 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
4 s 1 29.14 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
5 s 1 28.14 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
5 s 1 28.14 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV LDK!
6 s 1 28.35 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL IV KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
  s 2 24.62 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
  s 2 24.73 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
  s 2 25.47 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
  s 2 25.68 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
  s 2 26.41 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
  s 2 27.09 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP III B.D. #
  s 2 28.59 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --
1 s 2 27.51 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK!
2 s 2 28.48 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2023 LDK!
3 s 2 29.61 STRZAŁA Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2874/21 2023
4 s 2 29.38 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL --
4 s 2 30.57 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
5 s 2 31.24 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
1 s 3 27.80 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL IV HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
2 s 3 28.74 MICHALEC Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- # LDK!
3 s 3 29.02 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
4 s 3 30.04 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
5 s 3 30.12 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie 2004 U18 SL --
6 s 3 31.84 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
  s 4 26.98 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA III LDK!
  s 4 27.26 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS III
  s 4 27.61 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA IV # LDK!
  s 4 28.00 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
  s 4 28.33 HOC Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP IV PATERAK Mateusz 5 LDK!
  s 5 27.67 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U18 WP IV
  s 5 28.11 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
3 s 5 29.81 AUGUSCIK Julia niestowarzyszony 2004 U18 --
  27.63 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL IV B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
  28.90 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena # Z/0206/19 2023 LDK!
  29.08 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP V LACH Magdalena # Z/2803/18 2023 LDK!
  30.52 KUBARA Martyna UKS-MOS Opole 2005 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1916/20 2020 LDK!
  31.12 RYBICKA Oliwia UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- LDK!
  31.57 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 41.26 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 s 1 42.89 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- # LDK!
3 s 1 43.00 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
4 s 1 43.17 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
5 s 1 44.36 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
6 s 1 45.30 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
1 s 2 45.06 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U16 SL IV # LDK!
2 s 2 45.34 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV JACYSZYN Lechosław # Z/0929/19 2021 BEZ LDK!
3 s 2 46.16 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
4 s 2 46.86 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- WIKTOR Dagmara 4 LDK!
5 s 2 46.93 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
6 s 2 47.75 SZCZEPAŃSKA Iga KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL --
1 s 3 47.08 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- # LDK!
2 s 3 47.18 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2021 BEZ LDK!
3 s 3 48.22 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- #
4 s 3 48.65 WALU¦ Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U18 SL -- SYSAK Tomasz 5 LDK!
5 s 3 52.18 WOJTUSIAK Julia MKS Żywiec 2003 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/1094/20 2020
  s 4 44.20 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- LDK!
  s 4 45.29 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U18 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
  s 4 46.46 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/3960/17 2021 LDK!
  s 4 47.57 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V
  s 4 48.87 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
  s 5 42.19 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
  s 5 42.51 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
  s 5 44.01 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
  s 5 44.67 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- BU¦KO Michał # 4 LDK!
  s 5 45.26 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
  39.45 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
  40.42 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
  DQ WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1989 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
400 m K
1 s 1 58.05 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U23 SL II B.D.
1 s 1 60.93 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL III
2 s 1 59.81 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
2 s 1 61.32 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U20 SL III
3 s 1 60.61 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
3 s 1 61.78 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
4 s 1 66.64 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL -- BONK Stanisław LDK!
5 s 1 66.85 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U20 SL --
  s 2 59.98 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
  s 2 62.14 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U20 DS IV KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2023 LDK!
  s 2 62.51 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP IV
  s 2 64.88 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA -- KUKLA Rafał 3 LDK!
  s 2 65.80 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
  s 2 67.32 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --
  s 2 69.35 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
600 m K
1 s 1 1:34.92 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
2 s 1 1:39.53 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
3 s 1 1:40.59 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1148/17 2022 3 LDK!
4 s 1 1:41.43 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
5 s 1 1:42.41 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
6 s 1 1:45.24 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1014/18 2023 5 LDK!
7 s 1 1:51.03 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2023 LDK!
1 s 2 1:43.95 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- LDK!
2 s 2 1:46.35 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
3 s 2 1:47.32 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
4 s 2 1:47.68 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- LDK!
5 s 2 1:57.17 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
6 s 2 2:00.79 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2023 LDK!
  s 3 1:39.27 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
  s 3 1:39.69 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
  s 3 1:45.58 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U23 MA --
  s 3 1:48.05 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA -- LDK!
  s 3 1:50.13 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
  s 3 1:52.86 ŁOJKO Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PATERAK Mateusz BEZ LDK!
  s 3 1:54.12 GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK!
  s 3 DNF BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1350/20 2020
  1:51.38 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
800 m K
  2:34.89 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LDK!
1 2:22.69 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL III
2 2:26.51 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL IV
4 2:36.37 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- #
5 2:40.63 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL --
1000 m K
  2:46.68 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0090/11 2021 M
  2:47.32 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
  2:55.38 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL --
  2:56.85 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -- #
  3:03.34 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!
  3:06.11 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
  3:09.08 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
  3:12.13 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 2002 U20 SL -- LDK!
  3:12.66 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2023 LDK!
  3:18.73 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
  3:19.75 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U14 SL IV DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
  3:19.81 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
  3:21.27 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
  3:24.21 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
1 3:00.34 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
2 3:02.99 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
5 3:09.11 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2023 LDK!
10 3:21.73 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2023 5 LDK!
12 3:38.96 WIERZBICKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/5606/19 2021 LDK!
1500 m K
1 4:48.19 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
1 4:54.61 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
2 4:55.98 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice 2002 U20 SL III
3 5:00.76 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
3000 m K
  11:21.54 LAKWA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LDK!
1 10:50.89 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL III RU¦NIAK Stefan Z/3180/16 2023 2
1 11:30.28 MALINA Michalina GTS Bojszowy 2000 U23 SL -- TOMALA Grzegorz Z/1407/15 2019 3 LDK!
2 11:14.45 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL IV
2000 m K
  6:38.03 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK!
  6:44.14 KU¬NIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2023 LDK!
  6:48.24 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U18 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2020 LDK!
  7:06.92 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!
  7:28.02 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
  7:31.39 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2023 3 LDK!
  7:39.74 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/3284/19 2023 LDK!
  7:40.41 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2023
  9:01.38 SKOWRONEK Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PATERAK Mateusz BEZ LDK!
1 6:55.03 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
2 6:55.37 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
3 7:09.24 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1019/18 2023 4 LDK!
4 7:35.40 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!
5 7:40.36 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/4420/18 2023 5 LDK!
6 7:48.05 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota KRÓL Krzysztof Z/0906/18 2021 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 F A 8.99 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
2 F A 9.12 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
3 F A 9.64 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
4 F A 9.67 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK!
5 F A 10.02 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie 2004 U18 SL --
6 F A 10.05 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/1002/18 2023 BEZ
7 F A 10.84 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
8 F A 10.85 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. # , Z/4415/17 , 2023 LDK!
  F B 9.31 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
  F B 9.44 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa 3 LDK!
  F B 9.52 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
  F B 9.94 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
  F B 10.38 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
60 m pł K K
  9.11 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
  9.99 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- B.D. # LDK!
3 10.78 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
4 10.98 KUBAN Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL --
Wzwyż K
  1.40 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2023 LDK!
  1.45 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/0003/17 2020 LDK!
  1.50 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK!
  1.50 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. # LDK!
  1.60 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4
  1.60 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD III GRABOLUS Marek # Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
  1.65 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
  1.68 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK!
3 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
3 1.50 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV LDK!
4 1.50 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
5 1.50 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV
6 1.45 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
6 1.45 WILCZYŃSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław 4 LDK!
8 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK!
9 1.35 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK!
9 1.35 KURZYŃSKA Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- LDK!
Tyczka K
  2.91 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
1 2.21 FILU¦ Viktoria UKS Olimp Mazańcowice 2007 U14 SL V
1 2.21 MUSIAŁ Zuzanna MKS Ustroń 2005 U16 SL V
1 2.21 KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice 2006 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr # Z/4236/19 2021
1 3.21 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997 Sen SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2020 1
1 3.41 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL I #
1 3.61 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
2 2.01 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U14 SL V KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2023 LDK!
2 3.01 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL II
3 2.01 ZAWADA Wiktoria MKS Ustroń 2005 U16 SL V
3 2.81 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL III #
  NM CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń # 2003 U18 SL --
W dal K
  4.32 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023
  4.40 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
  4.88 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV # LDK!
  5.03 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV B.D. #
  5.09 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
  5.11 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III LACH Magdalena # Z/4183/19 2023 LDK!
  5.47 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
1 5.42 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
1 5.51 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1
2 5.11 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL III
2 5.33 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
2 5.40 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
3 5.33 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U23 SL III
4 5.03 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 Sen SL --
4 5.08 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
5 4.75 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
5 4.85 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV LDK!
5 4.99 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
6 4.56 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL --
6 4.72 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
6 4.90 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
7 4.89 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
8 4.65 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
9 4.63 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
9 4.63 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- CHRIST Marek 3 LDK!
11 4.43 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
13 4.26 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
14 3.74 GRYC Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
Trójskok K
  10.65 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
  10.81 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
1 11.45 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
1 12.28 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1
2 10.40 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL IV
2 10.99 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III CHRIST Marek 3 LDK!
2 11.56 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U23 SL II
3 10.17 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL --
3 10.80 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 Sen SL III
4 10.14 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
4 10.48 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
  NM PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
Kula (3) K
  9.24 ¦WIERK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- LDK!
  9.99 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2023 LDK!
1 11.27 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
2 10.13 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
3 9.59 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 9.40 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
6 9.06 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
7 8.72 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
8 8.20 SZYMKOWICZ Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK!
Kula (4) K
  6.59 APANOWICZ Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP --
  9.15 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
  9.38 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/2645/17 2023
1 10.53 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
1 13.08 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL I # LDK!
2 10.09 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U20 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
2 11.18 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL III #
3 9.69 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL IV
4 9.64 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
7 8.54 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
8 8.37 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
9 8.36 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
Chód 2 km K
1 10:09.93 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2023 BEZ
2 10:55.93 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
3 11:36.95 GOŁˇBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL --
4 11:55.57 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!
5 11:59.30 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!
  DNF WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz # 2000 U23 SL --
60 m M
  e 1 6.93 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
  e 1 6.95 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć # 2002 U20 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
  e 1 6.99 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
  e 1 7.36 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U20 MA -- B.D.
  e 1 7.42 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
  e 1 7.90 ROMANOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków # 1981 Masters MA --
  e 1 8.03 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U23 MA -- B.D. Z/2480/20 2023
1 e 1 7.28 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -- LDK!
2 e 1 7.12 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
2 e 1 7.34 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
3 e 1 7.13 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --
3 e 1 7.50 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
4 e 1 7.24 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL --
4 e 1 7.29 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 e 1 7.54 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
5 e 1 7.60 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
6 e 1 7.66 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
6 e 1 7.70 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
7 e 1 7.73 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL --
  e 2 6.97 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP --
  e 2 7.00 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
  e 2 7.30 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków # 2002 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0848/18 2023
  e 2 7.31 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria B.D. Z/3551/18 2020
  e 2 7.32 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP --
  e 2 7.43 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
  e 2 7.53 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- LDK!
  e 2 7.71 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2023
  e 2 8.10 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U20 OP --
1 e 2 7.14 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
1 e 2 7.32 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2021 5 LDK!
2 e 2 7.28 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- LDK!
2 e 2 7.41 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
3 e 2 7.00 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
4 e 2 7.16 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U23 MA -- B.D. # Z/0984/20 2023
4 e 2 7.55 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
5 e 2 7.63 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
6 e 2 7.56 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
6 e 2 7.67 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
6 e 2 7.83 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2023 LDK!
7 e 2 8.01 DAMSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Anna Z/3972/18 2022 BEZ
  e 3 7.07 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 Sen MA --
  e 3 7.51 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
  e 3 7.57 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
1 e 3 6.95 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 e 3 6.97 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- B.D. # Z/4779/15 2023 II
1 e 3 7.30 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
2 e 3 7.05 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2023 LDK!
2 e 3 7.22 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
2 e 3 7.34 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
3 e 3 7.40 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U20 SL -- SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
4 e 3 7.10 MIROCHA Grzegorz AZS ŁódĽ # 2000 U23 LD -- B.D.
4 e 3 7.41 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U20 SL --
4 e 3 7.79 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
5 e 3 7.33 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL -- CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
5 e 3 7.45 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
5 e 3 7.82 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
6 e 3 7.94 PIASECKI Igor CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/1202/20 2022
7 e 3 7.78 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -- LDK!
8 e 3 8.24 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
1 e 4 7.31 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
2 e 4 7.42 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
3 e 4 7.65 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
4 e 4 7.74 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
5 e 4 7.75 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
6 e 4 7.81 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
7 e 4 7.83 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
  e 5 7.61 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
1 e 5 7.32 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL --
2 e 5 7.42 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- # LDK!
3 e 5 7.51 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
4 e 5 7.59 MAŁEK Błażej MKS-SMS Victoria Racibórz # 2004 U18 SL --
6 e 5 8.01 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4169/19 2022
  F 7.57 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
  F 7.62 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # LDK!
  F 7.64 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
1 F 6.90 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- B.D. # Z/4779/15 2023 II
1 F 6.98 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 F 7.22 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL --
2 F 6.98 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 F 7.03 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
2 F 7.23 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -- LDK!
3 F 7.00 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2023 LDK!
3 F 7.14 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
3 F 7.24 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
4 F 7.13 MIROCHA Grzegorz AZS ŁódĽ # 2000 U23 LD -- B.D.
4 F 7.18 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL --
4 F 7.25 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
5 F 7.17 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U23 MA -- B.D. # Z/0984/20 2023
5 F 7.20 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL --
5 F 7.31 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
6 F 7.30 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
6 F 7.32 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
6 F 7.33 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2021 5 LDK!
7 F 7.33 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- LDK!
7 F 7.33 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL -- CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
7 F 7.42 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
8 F 7.37 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U20 SL -- SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
8 F 7.46 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
8 F 7.55 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
200 m M
1 s 1 21.83 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
1 s 1 21.99 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
1 s 1 23.10 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL III
2 s 1 22.03 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 s 1 22.11 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
2 s 1 23.17 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL III LDK!
3 s 1 22.04 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
3 s 1 22.45 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL II ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
3 s 1 23.92 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV LAMCH Czesław # Z/4213/19 2021 LDK!
4 s 1 22.53 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2023
4 s 1 23.32 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 s 1 23.95 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
5 s 1 23.36 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
5 s 1 24.47 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
5 s 1 24.81 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -- LDK!
6 s 1 24.43 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL --
  s 2 21.95 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
  s 2 22.75 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 Sen SL II RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
  s 2 23.42 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP III B.D.
  s 2 23.72 BOROWSKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 1995 Sen MA -- MACIEJEWSKI Janusz GIZA Andrzej ¦LIWKA Rafał # , Z/0023/16, Z/0023/16 , 2022, 2023
1 s 2 23.28 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U20 SL III SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
1 s 2 23.50 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III
2 s 2 23.49 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL III
2 s 2 23.78 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
3 s 2 23.66 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U20 SL IV LDK!
3 s 2 24.47 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
4 s 2 24.60 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
4 s 2 24.80 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0991/20 2023
5 s 2 24.93 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/2964/17 2021 BEZ LDK!
5 s 2 25.03 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
  s 3 22.00 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć # 2002 U20 LU II KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
  s 3 23.57 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP III B.D.
  s 3 23.67 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
  s 3 24.84 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2023
  s 3 24.85 ROMANOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków # 1981 Masters MA --
1 s 3 23.61 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2021 5 LDK!
2 s 3 24.75 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
3 s 3 25.06 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
3 s 3 25.08 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U20 SL -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
4 s 3 25.46 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
4 s 3 25.63 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
5 s 3 25.62 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
  s 4 23.55 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA III LDK!
3 s 4 25.99 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
4 s 4 27.90 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik # 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
300 m M
1 s 1 37.66 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
2 s 1 37.90 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
3 s 1 38.21 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 s 1 38.34 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
5 s 1 38.41 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
1 s 2 38.37 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
2 s 2 38.67 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
3 s 2 39.26 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
4 s 2 39.48 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- #
  s 2 DQ BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik # 2003 U18 SL -- LDK!
  s 3 36.14 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- LDK!
  s 3 37.04 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 s 3 37.65 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
4 s 3 38.83 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
5 s 3 40.67 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- KOS Kamil # Z/2318/19 2023 LDK!
6 s 3 41.16 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
  s 4 36.72 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2423/17 2022 3
  s 4 37.61 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
  s 4 42.25 KOSOWSKI Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1351/20 2020
  s 4 47.24 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0208/19 2023 LDK!
  34.70 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
  35.97 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U18 MA -- KUKLA Rafał 2 LDK!
  36.61 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- B.D.
  36.94 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
400 m M
1 s 1 48.52 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2023 LDK!
1 s 1 49.58 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
2 s 1 48.83 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2023
2 s 1 50.25 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021
3 s 1 50.15 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL II LDK!
3 s 1 51.68 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA III OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
4 s 1 52.53 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U23 SL III BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
4 s 1 53.04 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL IV KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2023
5 s 1 53.64 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 2001 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
6 s 1 54.43 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL IV
  s 1 DQ LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL --
  s 2 50.68 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA III GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
  s 2 51.46 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów # 1998 U23 WP III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
  s 2 51.57 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2020
  s 2 52.77 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U20 WP IV
  s 2 53.17 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA IV B.D. GIZA Andrzej # , Z/3868/16 , 2023
  s 2 53.98 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
  s 2 54.97 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U20 OP --
1 s 2 51.98 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
2 s 2 50.97 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
600 m M
  1:20.36 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
  1:21.69 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
  1:22.93 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2022
  1:24.13 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK!
  1:26.94 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
  1:27.87 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
  1:33.23 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2023 5
  1:35.97 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U16 OP V LACH Magdalena # Z/0209/19 2023 LDK!
  1:37.87 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
  1:42.57 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/1356/20 2023 LDK!
1 1:22.23 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2023 3
2 1:25.03 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
3 1:29.91 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
4 1:29.92 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/1003/18 2023 BEZ LDK!
5 1:32.17 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- LDK!
6 1:33.87 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2023
7 1:36.90 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- LDK!
  DQ DRO¬DZIKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 2004 U18 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1975/18 , 2019 BEZ LDK!
800 m M
  s 2:09.43 SZYMCZYK Kacper O¦ AZS Poznań # 2000 U23 WP -- GRENDA Jan Z/3457/23 2023
  s 2:10.12 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
1 s 1:59.85 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL III B.D. B.D. 2
  2:00.82 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U20 MA III KUKLA Rafał 4 LDK!
  2:08.01 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3622/17 2021
2 2:01.88 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL III #
5 2:06.34 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
7 2:16.33 KOTALA Marcin CKS Budowlani Częstochowa 2002 U20 SL --
8 2:18.49 PROKOP Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2002 U20 SL -- #
1000 m M
  2:46.73 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2020 4 LDK!
  2:47.99 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
  3:03.42 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
  3:05.51 BUDA Bartosz UKS-MOS Opole 2004 U18 OP --
  3:05.99 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
  3:07.66 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
  3:08.79 WITWICKI Artur MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- LDK!
1 2:41.67 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech # LDK!
2 2:43.16 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK!
3 2:43.41 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
4 2:43.54 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL -- #
5 2:46.46 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 2003 U18 SL --
6 2:46.58 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
7 2:54.34 WYDMUCH Kajetan UKS Kusy Warszawa # 2004 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3342/19 2021 LDK!
8 2:57.51 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
9 3:06.92 CZEMPAS Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
10 3:09.46 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U18 SL -- BONK Anna # Z/3967/18 2023 BEZ
11 3:10.88 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2023
1500 m M
  3:53.17 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
  3:58.56 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. # Z/3739/16 2023
  3:58.92 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2022 2
  4:20.64 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
  4:34.76 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
1 3:56.77 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL II LDK!
3 4:18.17 PIEKORZ Paweł TL ROW Rybnik 2001 U20 SL IV CIEPŁAK Maciej Z/2685/18 2021 BEZ
5 4:21.04 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
6 4:24.93 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 2001 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2021
7 4:24.94 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL --
9 5:02.37 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL --
3000 m M
  9:24.20 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA IV GIZA Maciej B.D. # Z/1781/18 2020
  10:27.02 NAKONIECZNY Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LDK!
1 8:17.00 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2023 1
1 9:19.41 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL IV
2 8:24.56 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL II
2 9:19.67 SZYMCZAK Ariel TL ROW Rybnik 2001 U20 SL IV
3 8:37.57 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
4 8:48.86 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2023 2
4 9:30.22 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice # 2001 U20 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. # Z/0560/19 2023
5 9:01.11 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 Sen SL III
5 9:54.95 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL IV
6 9:07.65 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U23 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
6 9:59.60 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL IV B.D.
7 9:08.18 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Masters SL III CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2023 3
7 10:07.16 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL IV MORKA Piotr Z/2520/19 2023
8 9:10.61 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL III PAŁKA Piotr Z/1643/11 2023 2
9 9:19.19 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2023 3
9 10:37.88 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
10 9:29.31 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
11 9:31.46 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
  DNF BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
  DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
2000 m M
  6:14.08 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2023 5 LDK!
1 5:40.76 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
2 5:59.35 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK!
3 6:02.94 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
4 6:13.41 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
5 6:23.51 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
6 6:37.71 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
7 6:46.24 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 2003 U18 SL --
60 m pł M J Mł M
1 F A 8.49 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 F A 8.90 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- # LDK!
3 F A 9.31 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
4 F A 9.38 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
  F B 8.56 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
  F B 8.73 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
  F B 9.22 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej 5 LDK!
  F B 9.33 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
  F B 10.16 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2804/18 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
  8.77 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP --
1 8.28 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
4 9.40 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- LDK!
60 m pł M M
  8.43 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
Wzwyż M
  1.80 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/1247/18 , 2023 LDK!
  1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
  1.90 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2023
  2.04 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
1 1.90 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL III HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
1 2.00 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2021 2
2 1.85 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
2 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
3 1.60 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
4 1.50 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- # LDK!
4 1.75 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- RAMUS Józef Z/1465/19 2023
5 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2023
Tyczka M
1 2.30 MĘŻYŃSKI Igor UKS Olimp Mazańcowice 2005 U16 SL --
1 3.80 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK!
1 4.00 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS II ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2023
  NM KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U16 SL -- #
  NM KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
W dal M
  5.27 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
  5.95 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
  6.04 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków # 2002 U20 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0848/18 2023
  6.44 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
1 6.25 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
1 7.35 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 6.11 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL IV JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2021 BEZ
2 6.27 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 6.48 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III #
3 6.05 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
3 6.47 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023
4 5.93 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL IV
4 6.03 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
4 6.44 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL III
5 5.82 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik # 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
5 6.43 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL III
6 5.92 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
6 6.01 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1993 Sen SL -- B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
7 5.14 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
7 5.88 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
8 5.50 BARANOWSKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0907/18 2022 BEZ
9 5.47 ROGOWICZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
10 5.41 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0456/18 2022 LDK!
  NM ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
Trójskok M
  12.15 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
  13.92 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
1 13.92 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
2 11.83 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
2 12.80 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL IV JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2021 BEZ
2 13.82 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III #
3 11.80 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1993 Sen SL -- B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
3 12.73 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U20 SL IV
4 12.66 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U20 SL IV
  NM WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0456/18 2022 LDK!
Kula (5) M
  9.12 WITWICKI Artur MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- LDK!
  9.88 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
  11.65 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- LDK!
  12.04 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
  13.29 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2004 U18 OP IV DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
  14.59 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
  15.64 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
2 15.05 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 14.62 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
5 14.48 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III
7 12.51 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL IV B.D. # Z/5379/19 2023
8 12.28 DYSSY Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/4159/18 2020 BEZ
10 12.02 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
11 11.98 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
12 11.67 GWÓ¬D¬ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U18 SL --
14 10.81 SITEK Nikodem MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2391/20 2020
15 10.77 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
16 10.06 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
18 8.33 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2023
Kula (6) M
  9.97 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -- B.D. BEZ LDK!
1 14.73 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL II
2 12.94 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
3 12.91 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
4 12.57 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U20 SL IV B.D.
5 11.74 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U20 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
Kula (7.26) M
  12.20 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice # 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
  12.74 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
1 15.10 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
2 14.94 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
3 14.28 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL II
4 13.47 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
7 10.50 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Chód 3 km M
  11:31.97 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2023 MM
  11:43.45 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 1980 Masters LU --
3 11:52.82 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.7245988845825 sekund