Toruń 01.02.2020
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne. Mistrzostwa Mistrzostwa woj.pomorskiego U16
60 m K
1 68 e 1 8.76 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN --
2 74 e 1 8.92 KALINOWSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2006 U16 PM -- # LDK!
3 79 e 1 9.10 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/0877/21 2022
4 80 e 1 9.27 WŁODARCZYK Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 2006 U16 PM -- LDK!
5 81 e 1 9.33 STACHERSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2006 U16 PM -- LDK!
6 82 e 1 9.44 DANILENKO Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- #
7 84 e 1 11.40 GRZYWACZ Inka KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
1 61 e 2 8.56 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP --
2 63 e 2 8.62 SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U16 PM -- GELO Krystyna Z/5004/19 2023 LDK!
3 69 e 2 8.77 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN --
4 71 e 2 8.84 LITWIN Nikola UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
5 76 e 2 8.98 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- B.D. # LDK!
6 83 e 2 9.81 KLANK Patrycja KS Wejher Wejherowo 2005 U16 PM -- LDK!
1 58 e 3 8.53 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
2 64 e 3 8.65 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -- # LDK!  ROSU  
3 66 e 3 8.71 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
4 67 e 3 8.76 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
5 70 e 3 8.81 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U18 PM -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!  ROSU  
6 72 e 3 8.86 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!  ROSU  
7 77 e 3 9.01 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -- B.D. B.D. LDK!  ROSU  
1 45 e 4 8.32 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
2 52 e 4 8.42 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!
3 55 e 4 8.47 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
4 57 e 4 8.48 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP --
4 56 e 4 8.48 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!
6 62 e 4 8.62 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM -- B.D. 3 LDK!
7 65 e 4 8.68 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
8 73 e 4 8.89 TRZMIELEWSKA Patrycja RKS Rumia 2005 U16 PM -- LDK!  ROSU  
1 44 e 5 8.31 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  ROSU  
2 46 e 5 8.34 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
3 50 e 5 8.39 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
3 48 e 5 8.39 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- LDK!  ROSU  
5 51 e 5 8.41 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!  ROSU  
6 59 e 5 8.55 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  ROSU  
1 29 e 6 8.07 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 41 e 6 8.29 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #  ZKN  
3 43 e 6 8.31 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024
4 47 e 6 8.35 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
5 53 e 6 8.43 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM -- B.D. 4
6 54 e 6 8.46 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 2003 U18 PM -- LDK!
  e 6 DQ RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
1 26 e 7 8.01 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 31 e 7 8.12 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --  ZKN  
3 33 e 7 8.17 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 39 e 7 8.18 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN --
5 37 e 7 8.22 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- #  ZKN  
6 35 e 7 8.25 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP --
7 40 e 7 8.26 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
8 49 e 7 8.39 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- LDK!  ROSU  
1 36 e 8 7.98 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
2 23 e 8 7.98 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!
3 27 e 8 8.04 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
4 28 e 8 8.05 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ROSU  
5 32 e 8 8.14 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
6 34 e 8 8.17 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP -- LDK!  ROSU  
7 22 e 8 8.19 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP --
8 38 e 8 8.22 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
1 15 e 9 7.79 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
2 16 e 9 7.80 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. B.D.  ZKN  
3 17 e 9 7.86 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2024
4 19 e 9 7.88 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U23 SL -- B.D. KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
5 20 e 9 7.94 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
6 24 e 9 8.00 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
7 30 e 9 8.10 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2024 3
1 1 e 10 7.48 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
2 3 e 10 7.50 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
3 4 e 10 7.54 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
4 7 e 10 7.64 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
5 12 e 10 7.71 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  KNF   SKN  
6 14 e 10 7.75 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
7 13 e 10 7.75 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
8 25 e 10 8.01 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  KNF   SKN  
1 2 e 11 7.49 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
2 5 e 11 7.55 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.  SKN  
3 6 e 11 7.64 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. # 1
4 8 e 11 7.65 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP -- B.D. 1  KN   SKN  
5 9 e 11 7.67 BORZEWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- B.D. SZKOŁA Sebastian BUTKIEWICZ Jacek , Z/1895/16 , 2024
6 10 e 11 7.70 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
7 11 e 11 7.71 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -- B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
8 21 e 11 7.96 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  ZKN  
1 18 e 12 7.88 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2024
2 42 e 12 8.31 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
3 60 e 12 8.56 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
4 75 e 12 8.97 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2024 LDK!
5 78 e 12 9.09 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2024
1 f 1 7.47 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 7.51 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
3 f 1 7.54 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 7.56 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.  SKN  
5 f 1 7.60 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
6 f 1 7.63 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
7 f 1 7.65 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. # 1
8 f 1 7.65 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP -- B.D. 1  KN   SKN  
1 f 2 7.68 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -- B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
2 f 2 7.68 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
3 f 2 7.73 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  KNF   SKN  
3 f 2 7.73 BORZEWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2001 U20 MA -- B.D. SZKOŁA Sebastian BUTKIEWICZ Jacek , Z/1895/16 , 2024
5 f 2 7.80 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
6 f 2 7.83 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
7 f 2 7.85 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. B.D.  ZKN  
200 m K
1 1 s 1 24.1 r FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.  SKN  
2 2 s 1 24.2 r KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 24.4 r WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
1 4 s 2 24.52 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. # 1
2 7 s 2 24.86 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I #  KNF   SKN  
3 8 s 2 24.90 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 12 s 2 25.45 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
1 5 s 3 24.62 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
2 6 s 3 24.80 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KNF   SKN  
3 9 s 3 25.10 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
1 10 s 4 25.24 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 13 s 4 25.66 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  KNF   SKN  
3 16 s 4 26.20 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD II GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2024 3
4 17 s 4 26.23 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ROSU  
1 19 s 5 26.27 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III # LDK!  ROSU   ZKN  
2 21 s 5 26.42 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
3 22 s 5 26.46 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN III #  ZKN  
4 26 s 5 26.79 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  ZKN  
  s 5 DNF KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
1 15 s 6 26.09 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP II LDK!  ROSU  
2 25 s 6 26.79 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U20 LD III B.D.
3 29 s 6 27.02 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U23 SL III B.D. KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
4 33 s 6 27.21 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN III
5 35 s 6 27.32 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
1 18 s 7 26.26 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD III #  ZKN  
2 23 s 7 26.50 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III
3 24 s 7 26.53 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 30 s 7 27.05 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
5 38 s 7 27.43 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
1 20 s 8 26.38 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III LDK!  ROSU   ZKN  
2 31 s 8 27.11 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP III
3 36 s 8 27.41 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
4 39 s 8 27.50 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS IV  ZKN  
5 43 s 8 27.73 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
1 32 s 9 27.13 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN III  ZKN  
2 41 s 9 27.57 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!
3 42 s 9 27.63 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 2003 U18 PM IV LDK!
4 50 s 9 28.71 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U16 WN V SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
1 28 s 10 27.00 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
2 40 s 10 27.53 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV #  ZKN  
3 48 s 10 28.51 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 53 s 10 29.32 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 2005 U16 KP V GURNA Jolanta 5 LDK!
1 14 s 11 25.83 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  SKN  
2 46 s 11 27.98 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP --
3 54 s 11 29.52 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
4 55 s 11 29.62 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ LDK!
5 57 s 11 30.52 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -- B.D. B.D. LDK!  ROSU  
  s 11 DNF DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2021 BEZ
1 11 s 12 25.44 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
2 27 s 12 26.90 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 34 s 12 27.31 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!  ROSU  
4 45 s 12 27.96 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM IV B.D. 3 LDK!
1 44 s 13 27.84 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM IV LDK!  ROSU  
2 47 s 13 28.38 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  ROSU  
3 49 s 13 28.62 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM V POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!
1 37 s 14 27.42 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM IV B.D. B.D. # 2 LDK!  ROSU  
2 51 s 14 29.00 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
3 52 s 14 29.21 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U14 PM V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2024 LDK!
4 56 s 14 29.81 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.02 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD -- ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 38.33 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KNF   SKN  
3 4 s 1 39.45 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  KN   SKN  
4 8 s 1 39.79 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  KNF  
5 54 s 1 47.40 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 2005 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2020 5 LDK!
1 3 s 2 38.94 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
2 5 s 2 39.51 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
3 7 s 2 39.78 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  KNF   SKN  
4 9 s 2 40.96 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
5 44 s 2 45.86 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2024
6 60 s 2 47.95 SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U16 PM V GELO Krystyna Z/5004/19 2023 LDK!
1 6 s 3 39.70 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
2 13 s 3 41.60 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM II JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024
3 14 s 3 41.76 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
4 72 s 3 54.05 KLANK Patrycja KS Wejher Wejherowo 2005 U16 PM -- LDK!
1 10 s 4 41.04 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 21 s 4 43.20 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024
3 24 s 4 43.32 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN   SKN  
4 32 s 4 44.35 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ROSU  
5 71 s 4 51.95 JEZNACH Anita KS Zamek Kurzętnik 2009 U12 WN -- LDK!
1 15 s 5 42.26 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN --  ZKN  
2 17 s 5 42.78 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 19 s 5 43.07 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/0087/18 2022
4 23 s 5 43.27 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM III WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!  ROSU  
5 70 s 5 51.14 KOZŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
1 26 s 6 43.37 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń # 1998 U23 KP -- B.D. B.D. WOŹNIAK Jacek
2 27 s 6 43.42 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN III LDK!  ROSU  
3 29 s 6 43.73 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
4 37 s 6 44.76 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
5 52 s 6 46.97 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U16 PM V LDK!  ROSU  
6 69 s 6 50.91 LESSNAU Oliwia KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
1 22 s 7 43.25 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!  ROSU  
2 28 s 7 43.51 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U16 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!
3 34 s 7 44.60 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD -- B.D.
4 38 s 7 44.81 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
5 40 s 7 45.14 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
6 64 s 7 48.39 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz # , Z/2924/18 , 2023 BEZ LDK!
1 31 s 8 44.20 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  ROSU  
2 41 s 8 45.45 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
3 45 s 8 45.99 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2021 3 LDK!
4 48 s 8 46.38 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2024
5 51 s 8 46.61 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM V # LDK!  ROSU  
1 20 s 9 43.11 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!
2 30 s 9 44.06 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel 4 LDK!
3 33 s 9 44.59 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U18 PM -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!  ROSU  
4 36 s 9 44.69 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U16 LD III #
5 63 s 9 48.25 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 2006 U16 WN V LDK!
1 46 s 10 45.99 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN IV PODOLAK Michał # BEZ LDK!  ROSU  
2 47 s 10 46.14 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
3 53 s 10 47.21 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
4 65 s 10 48.66 SOKOŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0397/20 2020 LDK!
1 43 s 11 45.77 WÓJCIK Zuzanna MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV
2 49 s 11 46.47 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
3 58 s 11 47.78 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
4 59 s 11 47.79 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
5 62 s 11 48.19 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ V LDK!
1 39 s 12 44.97 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
2 42 s 12 45.75 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV WALCZAK Michał # Z/0650/19 2024 LDK!  ROSU  
3 50 s 12 46.57 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM --
4 57 s 12 47.64 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U16 WN V B.D. Z/2339/19 2022
5 61 s 12 48.18 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM V CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
6 67 s 12 50.34 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U16 MZ -- LDK!
1 11 s 13 41.15 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -- B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  ZKN  
2 12 s 13 41.46 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
3 16 s 13 42.33 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
4 55 s 13 47.48 TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2022 5 LDK!
5 66 s 13 50.14 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
6 68 s 13 50.60 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- LDK!
1 18 s 14 43.00 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM --
2 25 s 14 43.36 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP -- #
3 35 s 14 44.67 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
4 56 s 14 47.58 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
1 s 15 44.22 ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/1560/18 2023 5 LDK!
2 s 15 45.75 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
3 s 15 46.00 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
4 s 15 50.22 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2024 LDK!  ROSU  
  s 15 DQ AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM -- B.D. Z/1638/20 2021
400 m K
1 1 s 1 56.11 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
2 2 s 1 57.60 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024  ZKN   SKN  
3 s 1 58.30 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II B.D. 2 LDK!  ZKN  
4 3 s 1 58.49 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
1 4 s 2 60.94 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
2 5 s 2 60.99 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
3 6 s 2 61.06 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!  ZKN  
1 7 s 3 63.49 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022  ZKN  
2 8 s 3 65.42 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1172/20 2024 LDK!
3 9 s 3 65.46 ŁOKIETKO Natalia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2024 LDK!
4 10 s 3 69.60 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
5 11 s 3 69.70 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!  ROSU  
600 m K
1 1 s 1 1:38.10 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --  ZKN  
2 2 s 1 1:38.68 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał # Z/3463/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 1:38.75 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U16 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. # Z/0690/18 2024 LDK!  ROSU  
4 5 s 1 1:39.45 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!  ZKN  
5 6 s 1 1:39.81 JANICKA Dominika Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!  ROSU  
6 7 s 1 1:40.28 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
7 9 s 1 1:40.37 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ --
8 10 s 1 1:41.13 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN   SKN  
1 4 s 2 1:38.77 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 8 s 2 1:40.36 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U14 PM III URBANEK Ryszard Z/5763/18 2024 LDK!
3 11 s 2 1:41.19 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek Z/1814/18 2022 4 LDK!
4 12 s 2 1:42.29 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów # 2006 U16 MZ III KOZIATEK Krzysztof B.D. # , Z/10796/21 , 2021 LDK!
5 13 s 2 1:44.03 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
6 14 s 2 1:44.10 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM -- LDK!  ROSU  
7 15 s 2 1:45.15 SZULSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM IV SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2024 LDK!  ROSU  
8 16 s 2 1:45.72 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!  ROSU  
9 18 s 2 1:46.23 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3  ZKN  
10 19 s 2 1:46.68 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2024 5 LDK!  ROSU  
1 17 s 3 1:46.16 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN V LDK!
2 20 s 3 1:46.92 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!
3 21 s 3 1:47.30 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
4 23 s 3 1:48.04 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2024 LDK!  ROSU  
5 26 s 3 1:50.67 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 2005 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
6 27 s 3 1:51.77 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
7 28 s 3 1:52.29 KWIATKOWSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM --
1 29 s 4 1:54.48 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
2 31 s 4 1:56.24 ORZECHOWSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # Z/2374/19 2023 LDK!  ROSU  
3 32 s 4 1:56.81 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- #
4 34 s 4 2:00.12 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP --
5 36 s 4 2:00.41 WOŹNIAK Kinga KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian BORYSEWICZ Piotr # , Z/3219/20 , 2022 LDK!
6 37 s 4 2:01.97 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
7 38 s 4 2:03.20 JEZNACH Olga KS Zamek Kurzętnik 2009 U12 WN -- LDK!
1 22 s 5 1:47.56 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM V # LDK!
2 24 s 5 1:48.83 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM V LDK!
3 25 s 5 1:48.88 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM V # LDK!  ROSU  
4 30 s 5 1:54.73 NIZIOŁEK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
5 33 s 5 1:59.46 WIŚNIEWSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
6 35 s 5 2:00.14 ZBARAZA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna LDK!
7 39 s 5 2:03.45 TROLL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
8 40 s 5 2:05.84 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
9 41 s 5 2:11.85 KOZAKIEWICZ Roksana LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. # BEZ LDK!
10 42 s 5 2:16.29 DOMŻALSKA Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0214/20 2023
  s 5 DNF MORAWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM -- #
800 m K
1 1 s 1 2:04.67 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2024 M  KN   SKN  
2 2 s 1 2:04.71 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 2:06.48 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
4 4 s 1 2:06.84 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 Sen ZP I B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
5 5 s 1 2:08.00 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  KNF   SKN  
6 6 s 1 2:09.74 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I  KN   SKN  
7 7 s 1 2:18.42 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
8 8 s 1 2:23.38 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
9 9 s 1 2:26.29 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 2004 U18 PM IV B.D. 3 LDK!  ROSU  
10 10 s 1 2:30.53 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U18 MZ IV LDK!
  s 1 DNF BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. 1
1000 m K
1 s 1 2:49.30 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U20 ZP -- #  KNF   SKN  
2 s 1 2:54.25 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. # Z/1272/15 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 s 1 2:58.10 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  ZKN  
4 s 1 2:58.15 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 1 2:59.27 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!  ZKN  
6 s 1 2:59.31 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
7 s 1 3:04.98 URBAN Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U16 PM III SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2024 LDK!  ROSU  
8 s 1 3:05.03 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2024 4 LDK!
9 s 1 3:05.66 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  ZKN  
10 s 1 3:08.00 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
11 s 1 3:08.05 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  ZKN  
12 s 1 3:10.31 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- B.D. #  ZKN  
13 s 1 3:13.58 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U16 PM IV LDK!  ROSU  
14 s 1 3:18.40 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD -- #
1 s 2 3:06.49 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM III RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
2 s 2 3:07.95 BIAŁEK Magdalena Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej NOWAKOWSKI Karol # , Z/0629/19 , 2024 LDK!  ROSU  
3 s 2 3:12.53 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 2 3:12.68 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 2 3:20.47 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2024 LDK!  ROSU  
6 s 2 3:20.85 ZAKRZEWSKA Amelia KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM --
7 s 2 3:22.29 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!
8 s 2 3:22.93 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
9 s 2 3:23.43 DEJNAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
10 s 2 3:25.41 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!
11 s 2 3:26.11 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- #
12 s 2 3:26.90 WĄSICKA Wiktoria AML Słupsk 2005 U16 PM V LDK!
13 s 2 3:26.95 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U14 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
14 s 2 3:46.23 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
1500 m K
1 s 1 5:30.08 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM +9.9 -- B.D. 3 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.44 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!
2 e 1 9.61 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!
3 e 1 9.88 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM -- LDK!  ROSU  
4 e 1 9.96 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
5 e 1 9.96 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -- LDK!  ROSU  
6 e 1 10.39 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2022 BEZ LDK!
1 e 2 10.36 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
2 e 2 10.55 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024
3 e 2 10.98 LESSNAU Oliwia KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
4 e 2 11.02 LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
5 e 2 11.73 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U16 PM -- B.D. # LDK!
6 e 2 12.77 STORMANN Kinga UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
1 f 1 9.48 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!
2 f 1 9.59 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM -- LDK!  ROSU  
3 f 1 9.80 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.07 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 2 e 1 9.14 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 e 1 9.35 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  ZKN  
4 4 e 1 9.80 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
5 5 e 1 9.98 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
6 6 e 1 10.04 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #  ZKN  
7 7 e 1 10.72 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
1 f 1 9.15 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 9.22 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  ZKN  
3 f 1 9.52 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
4 f 1 9.81 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
60 m pł K K
1 2 s 1 8.56 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
1 1 e 1 8.45 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 1 8.63 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 4 e 1 9.14 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U20 LB -- B.D. ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/1328/15 , 2024
4 5 e 1 9.33 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN  
1 6 e 2 9.53 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D.  ZKN  
2 7 e 2 10.01 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!
3 8 e 2 10.07 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
4 9 e 2 10.37 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- LDK!
1 f 1 8.47 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 8.66 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 f 1 9.02 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 9.17 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U20 LB -- B.D. ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/1328/15 , 2024
5 f 1 9.23 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 9.98 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
7 f 1 10.42 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.65 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 1.65 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  ROSU   SKN  
3 f 1 1.65 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U16 PM II KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  ROSU  
4 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
5 f 1 1.65 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM II LDK!  ZKN   SKN  
5 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 U23 WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0309/14 2024
7 f 1 1.60 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  ROSU  
8 f 1 1.60 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP III
9 f 1 1.55 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U20 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
10 f 1 1.50 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!
11 f 1 1.50 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF  
12 f 1 1.50 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
13 f 1 1.45 KOWALCZYK Aleksandra SKLA Sopot 2004 U18 PM IV
14 f 1 1.45 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024
15 f 1 1.40 BYLICKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V LIDZIŃSKA Małgorzata # LDK!
16 f 1 1.35 LESSNAU Oliwia KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.60 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 1 3.50 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM I LDK!  ZKN   SKN  
3 f 1 3.50 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM I LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 3.40 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM I LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
5 f 1 3.40 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 3.20 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2024 4 LDK!  ROSU  
7 f 1 3.10 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II LDK!  ROSU  
8 f 1 3.10 TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U20 PM II B.D.
9 f 1 2.80 GABORSKA Zofia KMS Szczecin # 2004 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/2600/18 2024 LDK!  ROSU  
10 f 1 2.70 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM III JURGA Łukasz # Z/3898/19 2024 LDK!  ROSU  
11 f 1 2.60 LEWANDOWSKA Weronika WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/4313/15 2024
12 f 1 2.50 KULPA Zofia KMS Szczecin # 2005 U16 ZP IV SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/5354/19 2024
13 f 1 2.40 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 2006 U16 PM IV #  ROSU  
13 f 1 2.40 ZAKHARCHENKO Yelyzaveta WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM IV
15 f 1 2.40 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2024
16 f 1 2.20 FRANCZAK Natalia MKL Szczecin # 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Renata # 5 LDK!  ROSU  
  f 1 NM IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
1 f 2 4.20 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP M B.D.  KN   SKN  
3 f 2 4.10 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 2 4.00 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP I #  SKN  
5 f 2 3.90 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024  KNF   SKN  
6 f 2 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN  
1 f 3 2.50 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U14 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2024
2 f 3 2.30 WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V
3 f 3 2.10 SARAWI Natalia KL Gdynia 2008 U14 PM V B.D. #
W dal K
1 f 1 6.11 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 6.05 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  SKN  
3 f 1 5.64 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
4 f 1 5.53 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 5.36 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF  
6 f 1 5.30 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB III
7 f 1 5.22 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
8 f 1 4.92 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV
9 f 1 4.89 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U20 WP IV
10 f 1 4.88 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024
11 f 1 4.81 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV # LDK!  ROSU  
12 f 1 4.81 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM IV B.D.  ZKN  
13 f 1 4.68 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U18 LB -- KONTEK Robert ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2680/17 , 2024 LDK!
14 f 1 4.62 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 2004 U18 PM -- # LDK!
15 f 1 4.33 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
16 f 1 3.90 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
1 f 2 5.55 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  ROSU  
2 f 2 5.37 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ROSU  
3 f 2 5.11 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM III B.D. 4
4 f 2 5.09 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  ROSU  
5 f 2 4.90 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM IV LDK!  ROSU  
6 f 2 4.76 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN V PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2023 4 LDK!  ROSU  
7 f 2 4.67 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
8 f 2 4.57 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN V
9 f 2 4.38 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0823/18 2024
10 f 2 4.18 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
11 f 2 4.18 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
12 f 2 4.17 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
13 f 2 4.05 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024
14 f 2 3.98 CHOLEWIŃSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz # Z/0351/20 2022
15 f 2 3.63 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
16 f 2 3.61 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/0877/21 2022
17 f 2 3.43 KLEBAN Nikola AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
Trójskok K
1 f 1 12.34 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 12.24 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 12.12 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  ZKN  
4 f 1 11.74 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP II GÓRSKA Hanna B.D. LDK!  ZKN  
5 f 1 11.67 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB II #  ZKN  
6 f 1 11.60 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 11.49 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP III LDK!  ZKN  
8 f 1 11.38 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
9 f 1 11.14 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
10 f 1 10.47 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5  ZKN  
Kula (3) K
1 f 1 14.28 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
2 f 1 13.96 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3  ZKN  
3 f 1 13.29 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!  ZKN  
4 f 1 12.67 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2024 2  ZKN  
5 f 1 11.70 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 2003 U18 PM III
6 f 1 10.75 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM IV LDK!
7 f 1 10.41 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KNF  
8 f 1 10.12 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
9 f 1 8.58 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN  
1 f 2 11.47 KRZEMIENIEWSKA Agata SKLA Sopot 2005 U16 PM III #  ROSU  
2 f 2 10.38 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 2 9.93 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2024 BEZ
4 f 2 9.89 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM IV B.D. # BEZ LDK!  ROSU  
5 f 2 9.83 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. # Z/0019/18 2024 5 LDK!
6 f 2 9.49 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM V WITEK Mirosław Z/4918/19 2024 LDK!
7 f 2 9.08 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2023
8 f 2 7.91 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2024 BEZ
9 f 2 7.45 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!  ROSU  
10 f 2 7.14 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024
Kula (4) K
1 f 1 15.31 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNF   SKN  
2 f 1 12.47 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 1 11.87 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2  ZKN   SKN  
4 f 1 11.40 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!  ZKN  
5 f 1 10.05 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP III GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 7.90 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
1 f 2 10.38 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D.  ZKN  
60 m M
1 1 e 1 6.73 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  SKN  
2 4 e 1 6.77 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 1 6.77 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
4 7 e 1 6.86 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KNF   SKN  
5 8 e 1 6.89 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
6 10 e 1 6.97 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. 1  KN   SKN  
7 13 e 1 6.99 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4779/15 2024 II  KNF   SKN  
8 17 e 1 7.06 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U20 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   SKN  
1 2 e 2 6.77 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
2 5 e 2 6.79 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN  
3 6 e 2 6.86 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 12 e 2 6.98 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #
4 11 e 2 6.98 PLICHTA Antoni MKL Szczecin 2000 U23 ZP -- #  KNF   SKN  
6 15 e 2 7.01 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
7 16 e 2 7.03 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -- B.D. #  SKN  
8 18 e 2 7.06 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -- B.D. B.D. Z/0103/14 2022
1 19 e 3 7.08 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN  
2 21 e 3 7.09 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. 2
2 20 e 3 7.09 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0553/19 2024 M LDK!  ZKN  
4 23 e 3 7.20 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 24 e 3 7.23 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2024
6 25 e 3 7.23 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 33 e 3 7.32 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS --
8 67 e 3 7.73 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP --
1 22 e 4 7.16 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 27 e 4 7.24 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
3 28 e 4 7.25 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
4 29 e 4 7.26 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 30 e 4 7.27 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U20 DS -- LDK!  ZKN   SKN  
6 39 e 4 7.39 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
7 46 e 4 7.50 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
8 94 e 4 8.58 ZYDOREK Franciszek SKLA Sopot 2006 U16 PM --
1 26 e 5 7.23 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
2 32 e 5 7.29 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 34 e 5 7.33 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP --
4 35 e 5 7.37 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!  ZKN  
5 40 e 5 7.39 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
6 38 e 5 7.39 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM -- LDK!  ZKN  
7 44 e 5 7.45 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!  ZKN  
1 37 e 6 7.37 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
2 41 e 6 7.39 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2024 LDK!
3 42 e 6 7.40 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor MKL Szczecin # 2000 U23 ZP -- #
4 45 e 6 7.49 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 47 e 6 7.50 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --
6 49 e 6 7.52 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
7 51 e 6 7.53 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD -- # LDK!
1 50 e 7 7.52 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --  ROSU  
1 48 e 7 7.52 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
3 53 e 7 7.55 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM -- LDK!
4 54 e 7 7.57 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP --
5 59 e 7 7.60 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 2003 U18 LD -- #
6 58 e 7 7.60 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # 4 LDK!  ROSU  
7 62 e 7 7.64 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --
8 65 e 7 7.67 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
1 43 e 8 7.41 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
2 52 e 8 7.54 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM -- # LDK!  ROSU  
3 56 e 8 7.59 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  ROSU  
4 55 e 8 7.59 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2024
5 60 e 8 7.62 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
6 61 e 8 7.63 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U20 PM -- LDK!
7 63 e 8 7.65 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP --  ZKN  
8 64 e 8 7.67 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
1 36 e 9 7.37 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
2 69 e 9 7.74 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- #
3 68 e 9 7.74 KRAWCZYK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 2005 U16 PM --
4 70 e 9 7.78 GRZEGORZEWSKI Bartosz KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0667/20 2021
5 73 e 9 7.83 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!  ROSU  
6 74 e 9 7.84 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
7 75 e 9 7.87 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # 5 LDK!  ROSU  
1 66 e 10 7.70 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
2 72 e 10 7.83 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0029/19 2024 LDK!
3 71 e 10 7.83 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
4 78 e 10 7.97 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2024 LDK!  ROSU  
5 81 e 10 8.05 PIESIEWICZ Jakub KL Lechia Gdańsk 2005 U16 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0433/20 2020
6 88 e 10 8.26 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 31 e 11 7.28 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
2 77 e 11 7.90 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
3 82 e 11 8.09 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!  ROSU  
4 84 e 11 8.17 KUKLA Maksymilian ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0541/19 2020 LDK!  ROSU  
5 85 e 11 8.18 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
6 90 e 11 8.31 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
7 92 e 11 8.37 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2024 LDK!
8 97 e 11 8.84 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
1 9 e 12 6.95 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
2 14 e 12 7.01 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
3 57 e 12 7.59 BACA Miłosz MKL Toruń 2003 U18 KP --
4 76 e 12 7.88 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- #
5 79 e 12 8.04 ŚCISŁOWSKI Daniel LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. LDK!
6 86 e 12 8.24 KLANK Przemysłąw KS Wejher Wejherowo 2004 U18 PM -- LDK!
7 96 e 12 8.62 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2021 BEZ
1 80 e 13 8.05 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
2 83 e 13 8.13 KRĘCIKOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD --
3 87 e 13 8.25 ŁUKOWSKI Antoni AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- LDK!
4 89 e 13 8.26 ABRAMOWICZ Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. LDK!
5 91 e 13 8.32 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk # 2005 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
6 93 e 13 8.41 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- # LDK!
7 95 e 13 8.59 BORSUK Andrzej LKS Prime Food Brda Przechlewo 2005 U16 PM --
8 98 e 13 8.98 KUCHARCZYK Sambor LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- # LDK!
1 f 1 6.72 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
2 f 1 6.73 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 6.76 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  SKN  
4 f 1 6.81 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 6.82 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KNF   SKN  
5 f 1 6.82 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN  
7 f 1 6.84 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
8 f 1 6.95 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
1 f 2 6.90 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
2 f 2 6.91 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. 1  KN   SKN  
3 f 2 6.97 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #
4 f 2 7.07 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
200 m M
1 1 s 1 21.29 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK M MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 21.60 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP I WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 21.93 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU II B.D. B.D. Z/0103/14 2022
4 5 s 1 21.97 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
1 4 s 2 21.95 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP II ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN  
2 6 s 2 22.00 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
3 7 s 2 22.11 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024  ZKN   SKN  
4 s 2 23.42 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III B.D.
1 8 s 3 22.63 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U20 DS II LDK!  ZKN  
2 9 s 3 22.67 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM II ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 11 s 3 22.83 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2024
4 16 s 3 23.03 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD III B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
5 31 s 3 23.76 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
1 10 s 4 22.76 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP II B.D.
2 13 s 4 22.94 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U20 WP III
3 14 s 4 22.95 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
4 19 s 4 23.19 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U20 DS III LDK!  ZKN   SKN  
5 20 s 4 23.33 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS III
1 17 s 5 23.15 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!  ZKN  
2 18 s 5 23.18 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  ROSU  
3 23 s 5 23.41 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
4 27 s 5 23.69 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/4484/23 2023
1 15 s 6 22.95 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil # Z/0553/19 2024 M LDK!  ZKN  
2 21 s 6 23.33 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III LDK!
3 22 s 6 23.37 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III #  ZKN  
4 33 s 6 23.84 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV
5 34 s 6 23.87 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
1 24 s 7 23.42 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP III
2 29 s 7 23.74 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD IV LDK!  ZKN  
3 30 s 7 23.76 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
4 36 s 7 23.96 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U20 PM IV LDK!
5 41 s 7 24.57 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --
1 25 s 8 23.48 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U20 LD III #
2 35 s 8 23.90 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD IV # LDK!
3 37 s 8 24.13 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD IV JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
4 38 s 8 24.23 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB IV MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  ROSU  
5 39 s 8 24.51 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 2003 U18 LD -- #
1 12 s 9 22.84 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP III KARNAS Zbigniew 3 LDK!
2 28 s 9 23.70 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/4323/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 43 s 9 25.06 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
4 46 s 9 25.58 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
5 47 s 9 26.99 MACIEJEWSKI Miron UKS Olimp Duszniki # 1975 Masters WP -- B.D. PLUCIŃSKI Krzysztof , Z/1887/19 , 2023
1 42 s 10 24.73 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- #
2 44 s 10 25.27 GRZEGORZEWSKI Bartosz KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0667/20 2021
3 45 s 10 25.40 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- #
4 48 s 10 27.02 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 40 s 11 24.56 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM --
2 49 s 11 27.10 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2024
3 51 s 11 28.39 KLANK Przemysłąw KS Wejher Wejherowo 2004 U18 PM -- LDK!
4 52 s 11 30.60 ZAMOLSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
1 26 s 12 23.59 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  ZKN  
2 32 s 12 23.81 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV  ZKN  
3 50 s 12 28.14 PIESIEWICZ Jakub KL Lechia Gdańsk 2005 U16 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0433/20 2020
300 m M
1 1 s 1 33.61 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS --  KN   SKN  
2 3 s 1 34.31 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1077/14 2024  ZKN  
1 2 s 2 34.25 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
2 4 s 2 34.31 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KN   SKN  
3 8 s 2 34.80 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
4 9 s 2 34.94 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD --
1 5 s 3 34.45 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 7 s 3 34.64 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN  
3 10 s 3 35.29 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS --  ZKN  
4 14 s 3 36.23 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 18 s 3 36.80 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --  ZKN  
1 6 s 4 34.57 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
2 11 s 4 35.62 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
3 12 s 4 36.08 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!  ROSU   ZKN  
4 13 s 4 36.20 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor MKL Szczecin # 2000 U23 ZP -- #
1 15 s 5 36.38 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
2 20 s 5 37.02 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 21 s 5 37.10 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
4 22 s 5 37.56 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2024 LDK!
5 31 s 5 39.84 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
1 19 s 6 36.92 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/0845/17 2024
2 23 s 6 38.14 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!  ROSU  
3 29 s 6 39.17 GAWEŁ Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP --
4 30 s 6 39.68 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek # Z/1079/20 2023
1 16 s 7 36.63 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -- BIEDERMANN Roman  ZKN  
2 17 s 7 36.71 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U16 PM II # LDK!  ROSU  
3 24 s 7 38.22 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0660/18 2024 BEZ
4 26 s 7 38.95 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0029/19 2024 LDK!
5 34 s 7 40.51 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
1 25 s 8 38.84 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
2 27 s 8 38.96 CIEŚLA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/1167/20 2022
3 36 s 8 41.34 KRĘCIKOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V
4 47 s 8 52.18 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
1 33 s 9 40.40 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
2 38 s 9 43.29 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
3 39 s 9 43.99 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!
4 43 s 9 45.41 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
5 46 s 9 51.17 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
6 48 s 9 52.46 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2024 LDK!
1 37 s 10 43.06 ŚCISŁOWSKI Daniel LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. LDK!
2 42 s 10 45.13 ZYDOREK Franciszek SKLA Sopot 2006 U16 PM --
3 44 s 10 46.73 KUCHARCZYK Sambor LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- # LDK!
4 45 s 10 47.80 CHUDZIK Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1973 Masters MA -- B.D. Z/1507/20 2021
1 28 s 11 39.08 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!  ROSU  
2 32 s 11 40.17 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
3 35 s 11 40.67 MASZCZYK Marcel MKL Szczecin 2004 U18 ZP -- FERFET Marek LDK!  ZKN  
4 40 s 11 44.02 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
5 41 s 11 44.61 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- # LDK!
400 m M
1 s 1 48.92 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U20 DS II LDK!  ZKN  
2 s 1 49.14 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #
3 s 1 49.21 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN  
4 s 1 50.83 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
1 s 2 51.16 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024
2 s 2 51.27 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U20 DS III
3 s 2 52.35 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS III B.D. Z/1613/15 2021
  s 2 DNF BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. LDK!
1 s 3 50.74 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN  
2 s 3 52.26 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 2002 U20 MZ III RADKE Karol LDK!  ROSU  
3 s 3 54.53 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV WALCZAK Michał B.D. # Z/1075/18 2023
4 s 3 55.25 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM --
1 s 4 52.50 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III  ZKN  
2 s 4 54.44 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN  
3 s 4 55.05 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
4 s 4 56.97 JADCZAK Adrian SKLA Sopot 2004 U18 PM -- # LDK!  ROSU  
500 m M
1 1 s 1 1:03.07 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS --  KN   SKN  
2 2 s 1 1:03.31 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 1:03.95 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik # Z/0865/14 2024  KNF   SKN  
4 4 s 1 1:07.39 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
600 m M
1 1 s 1 1:22.77 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  ZKN  
2 2 s 1 1:23.83 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
3 3 s 1 1:23.87 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 1:23.89 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 1 1:24.20 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN  
6 6 s 1 1:24.65 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  ZKN  
7 8 s 1 1:25.63 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS -- # LDK!  ROSU   ZKN  
8 10 s 1 1:28.34 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!  ROSU  
9 11 s 1 1:28.35 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
1 9 s 2 1:27.97 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --  ZKN  
2 13 s 2 1:29.69 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
3 16 s 2 1:30.40 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  ROSU  
4 17 s 2 1:30.74 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!  ROSU  
5 19 s 2 1:33.15 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
6 20 s 2 1:33.27 E A ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV LDK!  ROSU  
7 21 s 2 1:35.79 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN V CYTLAŁ Jacek # Z/3600/19 2023
8 24 s 2 1:36.69 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --
9 26 s 2 1:39.07 OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- # LDK!
1 7 s 3 1:24.85 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
2 12 s 3 1:29.24 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 2003 U18 ZP --
3 14 s 3 1:30.00 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 15 s 3 1:30.36 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --
5 18 s 3 1:32.47 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
6 22 s 3 1:35.93 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U16 PM V CZUBAK Tomasz # BEZ LDK!  ROSU  
7 23 s 3 1:36.67 PELA Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0326/20 , 2021 LDK!
8 25 s 3 1:37.68 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!
9 27 s 3 1:41.98 LINDORF Adrian LUKS Orneta # 2006 U16 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek # , Z/3071/20 , 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:51.96 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ II #  SKN  
2 2 s 1 1:53.16 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II B.D.  ZKN  
3 3 s 1 1:54.14 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2023
4 s 1 1:54.69 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
5 4 s 1 1:57.60 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
6 5 s 1 2:01.15 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U23 PM III LDK!
7 6 s 1 2:03.05 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2024 2
1 s 2 1:56.54 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
2 s 2 1:57.12 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
3 s 2 1:57.16 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U20 PD III # LDK!  ROSU   ZKN  
4 s 2 1:58.49 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III
5 s 2 2:01.30 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 2004 U18 PM III ZIELIŃSKI Ireneusz # 5 LDK!  ROSU  
6 s 2 2:11.31 BARAN Oliwier SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!  ROSU  
  s 2 DNF POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2024
1000 m M
1 s 1 2:29.22 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 Sen PM -- MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
2 s 1 2:30.41 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U18 PM -- B.D. 2 LDK!  ZKN  
3 s 1 2:33.85 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1738/13 , 2024 BEZ
4 s 1 2:34.45 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. 2
5 s 1 2:36.69 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
6 s 1 2:38.11 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U18 PM -- LDK!  ZKN  
7 s 1 2:39.91 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 1993 Sen LU -- B.D. # Z/0513/17 2023
8 s 1 2:40.62 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
9 s 1 2:45.68 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2024
10 s 1 2:45.73 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U23 PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2024
11 s 1 2:47.19 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
  s 1 DNF SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM -- B.D. 3  ZKN  
1 s 2 2:40.17 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
2 s 2 2:41.28 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
3 s 2 2:44.70 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM -- LDK!
4 s 2 2:45.61 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 s 2 2:46.05 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!  ROSU  
6 s 2 2:46.10 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM IV
7 s 2 2:46.21 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2024 LDK!  ROSU  
8 s 2 2:48.06 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023  ZKN  
9 s 2 2:59.79 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2024 LDK!  ROSU  
10 s 2 3:00.77 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U16 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2024
11 s 2 3:01.80 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
12 s 2 3:03.91 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 2005 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof BEZ LDK!
13 s 2 3:04.82 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LDK!
1 s 3 2:42.55 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM --
2 s 3 2:42.60 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
3 s 3 2:54.25 LIDZBARSKI Daniel GKS Żukowo 2006 U16 PM V KRÓL Krzysztof Z/5747/19 2021 LDK!
4 s 3 2:57.24 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!
5 s 3 2:57.49 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
6 s 3 2:59.01 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK!
7 s 3 2:59.29 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2024
8 s 3 2:59.63 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
9 s 3 3:04.69 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
10 s 3 3:10.94 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2024 BEZ
11 s 3 3:12.55 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
12 s 3 3:14.87 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!  ROSU  
13 s 3 3:18.67 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- # LDK!
14 s 3 3:22.56 BINCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0324/20 2021 LDK!
1 s 4 2:54.57 BIESIK Mariusz KUKS Remus Kościerzyna 2003 U18 PM -- LDK!
2 s 4 2:58.87 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2003 U18 PM -- LDK!
3 s 4 2:59.22 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!
4 s 4 2:59.75 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2024 LDK!
5 s 4 3:03.05 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
6 s 4 3:06.26 JASTRZĘBSKI Krzysztof MKL Toruń # 1972 Masters KP -- B.D. Z/2864/21 2022
7 s 4 3:06.64 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2024 LDK!
8 s 4 3:10.29 PIEKARSKI Jan MKS Sambor Tczew 2005 U16 PM --
9 s 4 3:10.76 NIEMCZYK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM --
10 s 4 3:11.15 TREBIK Łukasz LKS Fenix Słupsk 2004 U18 PM -- B.D. Z/9909/21 2021
1500 m M
1 1 s 1 3:57.10 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U23 PK +9.9 II LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2024  ZKN  
  s 1 DNF KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
60 m pł M Mł M
1 s 1 10.87 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2024
2 s 1 11.50 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
3 s 1 11.84 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 2005 U16 PM --
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.26 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP --  ZKN  
2 2 e 1 8.40 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 e 1 8.85 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
4 4 e 1 9.52 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
5 5 e 1 9.83 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK!
6 6 e 1 10.52 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2021 BEZ
1 f 1 8.15 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP --  ZKN  
2 f 1 8.56 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 8.64 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
4 f 1 9.29 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.88 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   SKN  
2 2 e 1 8.14 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB --  ROSU   ZKN  
3 3 e 1 8.92 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
4 4 e 1 9.22 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
5 5 e 1 9.58 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U20 PM --
1 f 1 8.14 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB --  ROSU   ZKN  
2 f 1 8.75 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
3 f 1 9.12 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
60 m pł M M
  e 1 DNF MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
Wzwyż M
1 f 1 2.10 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!  ROSU   KNF  
2 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK!  ZKN  
3 f 1 1.90 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/5098/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 1.90 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III B.D. # 5 LDK!  ZKN  
5 f 1 1.85 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III PAWLAK Przemysław 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 f 1 1.85 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
7 f 1 1.80 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ IV B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2024  ZKN  
8 f 1 1.80 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
9 f 1 1.60 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
10 f 1 1.45 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!  ROSU  
11 f 1 1.40 VISSER Jared SKLA Sopot 2005 U16 PM -- LDK!
  f 1 NM OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB --
  f 1 NM BAŃKOWSKI Kacper MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- SKRODZKI Dariusz B.D. # LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. 1
2 f 1 4.70 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I B.D. #  KNF   SKN  
3 f 1 4.50 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP I B.D.
4 f 1 4.40 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II # LDK!  ROSU   KNF   SKN  
5 f 1 4.40 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U20 PM II B.D. Z/2972/16 2022  ZKN  
6 f 1 4.20 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!  ROSU   KNF  
7 f 1 4.00 ASMOLOV Illia MKL Szczecin 2001 U20 ZP II B.D. # 3
8 f 1 4.00 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 2000 U23 PM II B.D.
9 f 1 3.60 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/4760/19 2024
10 f 1 3.60 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
11 f 1 3.00 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U16 PM V JURGA Łukasz # Z/3896/19 2024 BEZ LDK!
  f 1 NM ŻMICH Jakub KL Gdynia 2003 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0071/17 , 2023 4
1 f 2 4.50 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM I PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2024  KNF  
2 f 2 2.90 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 2 2.20 MUSZYŃSKI Andrzej KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1951 Masters WP -- B.D. Z/11068/21 2024
W dal M
1 f 1 7.09 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U20 MA II WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2024 3  KNF  
2 f 1 7.06 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U20 WP II JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3  ZKN  
3 f 1 6.51 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 6.48 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP III SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3565/16 2022 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 6.42 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III LDK!  ROSU  
6 f 1 6.32 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U23 KP III B.D. # 3
7 f 1 6.25 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 1999 U23 WP --
8 f 1 6.24 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP IV  ZKN  
9 f 1 6.14 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP IV WALCZAK Katarzyna # Z/1082/18 2024 3  ZKN  
10 f 1 6.12 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV B.D. 4 LDK!  ZKN  
11 f 1 6.01 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV LDK!  ZKN  
12 f 1 5.64 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!  ROSU  
13 f 1 5.48 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 2004 U18 PM -- LDK!
14 f 1 4.86 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
15 f 1 4.55 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK!
1 f 2 5.81 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD V #
2 f 2 5.47 ŁUKOWSKI Antoni AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- LDK!
3 f 2 5.34 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
4 f 2 5.28 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
5 f 2 5.25 MACKIEWICZ Maciej RKS Rumia 2005 U16 PM -- LDK!
6 f 2 5.24 KUKLA Maksymilian ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0541/19 2020 LDK!  ROSU  
7 f 2 5.13 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk # 2005 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
8 f 2 5.00 ABRAMOWICZ Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. LDK!
9 f 2 4.87 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
10 f 2 4.82 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.61 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP II #
2 f 1 14.12 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ROSU   KNF  
3 f 1 13.89 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III B.D. LDK!  ZKN  
4 f 1 13.87 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U20 LD III B.D.  ZKN  
5 f 1 13.86 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD III B.D. 3
6 f 1 13.48 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
7 f 1 12.96 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV B.D. BEZ LDK!  ROSU  
8 f 1 12.59 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
9 f 1 12.58 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -- B.D. 1
10 f 1 12.51 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
11 f 1 12.45 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
12 f 1 12.45 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. 4 LDK!  ZKN  
13 f 1 12.18 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP --  ZKN  
Kula (5) M
  f 1 12.05 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
1 f 1 14.25 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!
2 f 1 12.34 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM V B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 1 11.00 VISSER Jared SKLA Sopot 2005 U16 PM V LDK!
4 f 1 10.71 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U16 PM V B.D.
5 f 1 10.35 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 10.32 ŁAWRYNOWICZ Oskar LKS Fenix Słupsk 2005 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/3042/19 2020
7 f 1 9.82 DZIENISZ Karol UKS Lipusz 2005 U16 PM -- #
8 f 1 9.72 RYTLEWSKI Jakub UKS Lipusz 2005 U16 PM --
9 f 1 8.25 SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- WALCZAK Leszek # Z/3644/19 2024
10 f 1 8.02 KRAWCEWICZ Kacper UKS Sokół Węgorzewo # 2006 U16 WN -- LDK!  ROSU  
11 f 1 7.15 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
1 f 2 15.50 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  ZKN  
2 f 2 12.97 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV POGORZELSKA Marta # 5 LDK!  ZKN  
3 f 2 11.61 GNACIŃSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PIĄTEK Mirosław # Z/2703/19 2024 LDK!  ZKN  
4 f 2 10.91 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
5 f 2 9.98 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.36 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 17.33 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM I KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
2 f 1 15.48 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 1987 Sen PM I JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2024
3 f 1 13.80 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 1981 Masters PM II PŁOMIEŃ Waldemar Z/3459/11 2021 1
  f 1 NM KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP -- GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2024 2  SKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.1339550018311 sekund