Toruń 09.02.2020
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 22 e 1 8.01 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
2 25 e 1 8.10 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  KNF  
3 26 e 1 8.12 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2023 5 LDK!  ROSU  
4 27 e 1 8.12 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 31 e 1 8.17 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- #  ZKN  
6 33 e 1 8.20 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
  e 1 DQ KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --  ZKN  
1 28 e 2 8.12 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- LDK!  ROSU   ZKN  
2 34 e 2 8.21 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP --
3 35 e 2 8.22 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 38 e 2 8.27 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- LDK!  ROSU  
5 40 e 2 8.32 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/2826/19 2024 LDK!
6 43 e 2 8.36 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -- B.D.
7 54 e 2 8.54 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN --
8 55 e 2 8.55 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- B.D. # LDK!
1 37 e 3 8.25 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  ZKN  
2 39 e 3 8.31 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
3 44 e 3 8.38 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
4 45 e 3 8.41 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK!
5 46 e 3 8.41 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!
6 48 e 3 8.43 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!  ROSU  
7 68 e 3 8.69 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U18 PM -- B.D. B.D. 3 LDK!
1 36 e 4 8.24 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
2 41 e 4 8.34 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
3 47 e 4 8.42 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!
4 50 e 4 8.46 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- #
5 52 e 4 8.48 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP --
6 60 e 4 8.58 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
7 62 e 4 8.60 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM --
8 66 e 4 8.67 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
1 49 e 5 8.43 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2023 LDK!  ROSU  
2 51 e 5 8.47 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  ROSU  
3 58 e 5 8.56 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -- # LDK!  ROSU  
4 59 e 5 8.56 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
5 57 e 5 8.56 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!
6 63 e 5 8.63 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
7 65 e 5 8.66 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- # LDK!  ROSU  
8 70 e 5 8.71 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U18 PM -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!  ROSU  
1 42 e 6 8.35 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM -- LDK!  ROSU  
2 56 e 6 8.55 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN --
3 61 e 6 8.59 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN -- POLKOWSKA Martyna # LDK!
4 64 e 6 8.64 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP --
5 67 e 6 8.68 KOŚCIK Zofia AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
6 69 e 6 8.70 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!  ROSU  
7 71 e 6 8.78 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN --
8 75 e 6 8.88 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/2811/18 2024
1 73 e 7 8.81 URBAŃSKA Martyna UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5594/18 , 2022 BEZ LDK!
2 76 e 7 8.90 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!  ROSU  
3 77 e 7 8.99 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
4 78 e 7 9.07 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U16 WN -- LDK!
5 80 e 7 9.16 KACA Julia CSiR Susz 2005 U16 WN --
6 81 e 7 9.17 MATYKA Joanna CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 72 e 8 8.81 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
2 74 e 8 8.83 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP --
3 79 e 8 9.14 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LDK!  ROSU  
4 82 e 8 9.20 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
5 84 e 8 9.37 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
6 85 e 8 9.38 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Mariusz # , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
7 87 e 8 9.46 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 2004 U18 WN --
8 88 e 8 9.59 KACA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 23 e 9 8.02 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
2 83 e 9 9.33 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
3 86 e 9 9.42 BARICA Kinga Orka Iława Athletics # 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!
4 89 e 9 10.17 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
5 90 e 9 10.21 MIŚKIEWICZ Edyta CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
6 91 e 9 10.91 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2023 LDK!
1 3 e 10 7.65 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 5 e 10 7.67 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  KNF   SKN  
3 8 e 10 7.76 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. B.D.  ZKN  
4 9 e 10 7.77 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. 2
5 12 e 10 7.82 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
6 19 e 10 7.98 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
7 20 e 10 7.99 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!
8 30 e 10 8.16 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU   ZKN  
1 1 e 11 7.52 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
2 4 e 11 7.66 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
3 6 e 11 7.75 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 10 e 11 7.77 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
5 15 e 11 7.87 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
6 21 e 11 7.99 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
1 2 e 12 7.56 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
2 7 e 12 7.75 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
3 11 e 12 7.79 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
4 13 e 12 7.82 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
5 14 e 12 7.84 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
6 16 e 12 7.92 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
7 18 e 12 7.96 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
8 29 e 12 8.13 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP --
1 17 e 13 7.94 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
2 24 e 13 8.10 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!
3 32 e 13 8.19 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU   ZKN  
4 53 e 13 8.49 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
1 f 1 7.45 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
2 f 1 7.56 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
3 f 1 7.60 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
4 f 1 7.68 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  KNF   SKN  
4 f 1 7.68 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
6 f 1 7.71 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
7 f 1 7.75 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. B.D.  ZKN  
8 f 1 7.91 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
1 f 2 7.72 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
2 f 2 7.72 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
3 f 2 7.77 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. 2
4 f 2 7.79 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. # 2 LDK!  ROSU  
5 f 2 7.84 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
6 f 2 7.87 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
7 f 2 7.94 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
200 m K
1 1 s 1 24.10 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
2 2 s 1 24.21 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I B.D.  ZKN  
3 4 s 1 24.65 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I #  KNF   SKN  
4 17 s 1 25.71 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021  ZKN  
5 67 s 1 29.65 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2024 LDK!
1 3 s 2 24.46 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
2 8 s 2 24.98 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ II B.D. 1  SKN  
3 10 s 2 25.11 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
4 12 s 2 25.18 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U20 PM II B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  KNF  
5 21 s 2 26.03 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
1 6 s 3 24.83 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I B.D. 2
2 9 s 3 25.02 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
3 14 s 3 25.23 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
4 20 s 3 25.88 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
5 73 s 3 30.21 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej # Z/0691/18 2022 LDK!  ROSU  
1 5 s 4 24.81 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. 1
2 11 s 4 25.16 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D. LDK!  ROSU   KNF   SKN  
3 13 s 4 25.19 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 22 s 4 26.05 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
1 15 s 5 25.46 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ II
2 18 s 5 25.71 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM II B.D. B.D. LDK!  ZKN  
3 19 s 5 25.76 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 23 s 5 26.10 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U16 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!  ROSU  
5 26 s 5 26.27 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN III #  ZKN  
1 24 s 6 26.15 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!  ROSU   ZKN  
2 25 s 6 26.22 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D. # LDK!  ROSU   ZKN  
3 28 s 6 26.48 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III
4 29 s 6 26.81 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ROSU  
5 36 s 6 27.19 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
1 7 s 7 24.89 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN   SKN  
2 27 s 7 26.44 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM III B.D.
3 30 s 7 26.84 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 31 s 7 27.00 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
1 32 s 8 27.05 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  ROSU  
2 34 s 8 27.17 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS III  ZKN  
3 44 s 8 27.53 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM IV B.D. B.D. # 2 LDK!  ROSU  
4 46 s 8 27.66 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
5 52 s 8 28.08 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
1 38 s 9 27.28 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS III MAKUCH Beata 4 LDK!
2 39 s 9 27.35 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV #  ZKN  
3 40 s 9 27.39 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV B.D. LDK!  ROSU  
4 45 s 9 27.54 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP --
5 51 s 9 28.06 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
1 41 s 10 27.48 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  ROSU  
2 42 s 10 27.51 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD IV B.D. #
3 49 s 10 28.03 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM IV
4 53 s 10 28.08 KOŚCIK Zofia AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
5 66 s 10 29.56 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
1 33 s 11 27.09 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III
2 50 s 11 28.05 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
3 54 s 11 28.39 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN IV # LDK!  ROSU  
4 57 s 11 28.71 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN V LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
5 62 s 11 29.07 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U16 WP V CECH Aleksandra # LDK!
6 81 s 11 32.09 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
1 48 s 12 27.88 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP IV MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
2 59 s 12 28.78 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN V POLKOWSKA Martyna # LDK!
3 64 s 12 29.42 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 65 s 12 29.56 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/2811/18 2024
5 68 s 12 29.83 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM V KASZUBA Tomasz Z/0611/19 2022 BEZ LDK!
1 60 s 13 28.82 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V LDK!  ROSU  
2 63 s 13 29.40 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
3 70 s 13 30.08 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- LDK!
4 74 s 13 30.37 WADECKA Maja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- LDK!  ROSU  
5 76 s 13 30.47 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
6 78 s 13 30.84 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2021 BEZ
1 35 s 14 27.18 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
2 75 s 14 30.40 CIELESZ Izabela MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
3 77 s 14 30.64 LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
4 83 s 14 33.34 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn # 1965 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/0176/19 2024
1 16 s 15 25.51 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 47 s 15 27.77 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK IV TIETIERIN Paweł B.D. # LDK!
3 55 s 15 28.40 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
4 69 s 15 29.98 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
5 79 s 15 31.11 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
  s 15 DNF GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
1 56 s 16 28.45 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U18 MZ IV B.D. RADKE Karol # , Z/1399/17 , 2023 LDK!
2 61 s 16 28.87 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U18 ZP --
3 72 s 16 30.12 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
4 80 s 16 31.29 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
1 37 s 17 27.27 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN III LDK!  ROSU  
2 43 s 17 27.52 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  ROSU   SKN  
3 58 s 17 28.75 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP V OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir LDK!  ROSU  
4 71 s 17 30.08 URBAŃSKA Martyna UKS Cyprianka 2005 U16 KP V JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5594/18 , 2022 BEZ LDK!
5 82 s 17 32.99 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Mariusz # , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
6 84 s 17 33.59 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2021 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.00 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 s 1 41.59 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
3 4 s 1 41.65 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
1 2 s 2 40.91 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM II JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024
2 5 s 2 41.86 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 s 2 42.08 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. 2  ZKN  
4 40 s 2 45.94 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN IV PODOLAK Michał Z/2367/19 2023 LDK!  ROSU  
1 6 s 3 41.92 SAMORDAK Magdalena RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. # BEZ
2 11 s 3 42.56 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN --  ZKN  
3 18 s 3 43.23 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ROSU  
4 25 s 3 43.69 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- LDK!  ROSU   ZKN  
5 26 s 3 43.94 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie 2002 U20 KP -- LDK!
1 15 s 4 43.12 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
2 16 s 4 43.19 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!  ROSU  
3 21 s 4 43.36 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
4 28 s 4 44.03 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 2003 U18 PM -- LDK!
1 10 s 5 42.54 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/4956/19 2024 LDK!  ZKN  
2 20 s 5 43.36 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2005 U16 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024
3 23 s 5 43.62 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 32 s 5 44.58 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U18 PM -- B.D. 3 LDK!
1 14 s 6 43.11 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U16 KP III KARNAS Kinga NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/7628/21 , 2024 LDK!  ROSU  
2 34 s 6 44.92 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!  ROSU  
3 39 s 6 45.76 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
4 52 s 6 51.03 KACA Julia CSiR Susz 2005 U16 WN --
5 54 s 6 52.64 JACKIEWICZ Emilia MLKS Ostróda 2007 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0373/20 , 2021 LDK!
6 55 s 6 53.85 KACA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 13 s 7 43.03 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN --
2 17 s 7 43.20 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP III
3 22 s 7 43.36 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U18 PM -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!  ROSU  
4 36 s 7 45.26 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2021 3 LDK!
5 42 s 7 46.11 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
6 50 s 7 49.90 SMOSARSKA Julia MLKS Ostróda 2008 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0371/20 , 2021 LDK!
1 19 s 8 43.24 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
2 29 s 8 44.05 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław B.D. Z/0501/17 2022
3 33 s 8 44.61 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III # LDK!  ROSU  
4 35 s 8 45.22 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1172/20 2024 LDK!
5 43 s 8 46.42 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
6 51 s 8 49.98 WŁODARSKA Hanna MLKS Ostróda 2008 U14 WN -- B.D. Z/0443/20 2020
1 24 s 9 43.66 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!  ROSU  
2 44 s 9 46.74 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U16 WN V B.D. Z/2338/19 2022
3 45 s 9 47.27 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM V CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
4 46 s 9 47.99 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 2004 U18 KP --
5 47 s 9 48.27 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U16 WN V B.D. Z/2339/19 2022
6 58 s 9 62.48 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2023 LDK!
1 12 s 10 42.85 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM -- LDK!  ROSU   ZKN  
2 48 s 10 48.80 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U16 WN -- LDK!
3 49 s 10 49.34 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U14 KP -- MARCINIAK Roman # Z/0320/19 2024
4 57 s 10 58.91 MIŚKIEWICZ Edyta CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
1 31 s 11 44.40 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -- LDK!
2 41 s 11 46.07 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -- PASZKE Roman # Z/4442/18 2022 3
3 53 s 11 51.35 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 2004 U18 WN --
4 56 s 11 57.16 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
1 8 s 12 42.12 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 9 s 12 42.19 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D. , Z/3068/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 27 s 12 43.98 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/4946/18 2024  ZKN  
4 30 s 12 44.40 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
5 37 s 12 45.58 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2024 LDK!
6 38 s 12 45.65 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
1 s 13 46.31 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 2005 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2020 5 LDK!
2 s 13 47.55 LEMKE Liliana SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!  ROSU  
3 s 13 47.90 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
400 m K
1 1 s 1 56.18 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
2 3 s 1 56.58 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
3 4 s 1 57.60 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024  ZKN   SKN  
4 6 s 1 59.03 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
5 7 s 1 59.55 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
1 9 s 2 61.02 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U20 PM III LDK!  ZKN   SKN  
2 10 s 2 61.24 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!  ZKN  
3 12 s 2 61.90 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń # 1998 U23 KP III B.D. B.D. WOŹNIAK Jacek
4 15 s 2 63.42 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
1 2 s 3 56.22 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. 1
2 18 s 3 64.79 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- B.D.
3 22 s 3 67.06 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
4 23 s 3 67.56 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta B.D. B.D. Z/3456/18 2022
5 24 s 3 70.08 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
1 5 s 4 57.88 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 8 s 4 60.65 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP III #
3 11 s 4 61.70 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM III
4 16 s 4 63.51 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
5 19 s 4 64.97 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- GRENDA Jan # Z/0255/16 2023 3 LDK!
1 13 s 5 62.92 KUJAWA Julia KS Energetyk Poznań 2003 U18 WP IV GRENDA Jan # Z/0701/19 2021 LDK!
2 14 s 5 62.96 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
3 17 s 5 64.71 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
4 20 s 5 65.23 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM V LDK!
5 21 s 5 66.93 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!  ROSU  
600 m K
1 1 s 1 1:30.86 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 Sen ZP -- B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
2 2 s 1 1:31.05 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 1:38.39 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  ZKN  
4 4 s 1 1:39.02 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --  ZKN  
5 6 s 1 1:39.58 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U18 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2024 3  ZKN  
6 7 s 1 1:39.88 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN -- LDK!  ROSU   ZKN  
7 9 s 1 1:40.71 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!  ROSU  
8 10 s 1 1:41.68 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!  ZKN  
9 11 s 1 1:41.99 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2024 LDK!
10 12 s 1 1:42.05 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  ZKN  
11 15 s 1 1:42.40 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek Z/1814/18 2022 4 LDK!
12 16 s 1 1:42.42 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U18 SK -- # LDK!
13 23 s 1 1:45.71 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!
1 5 s 2 1:39.36 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 2004 U18 PM -- B.D. 3 LDK!  ROSU  
2 8 s 2 1:40.63 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
3 13 s 2 1:42.12 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U16 WP III # LDK!
4 14 s 2 1:42.27 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2024 5 LDK!  ROSU  
5 17 s 2 1:43.27 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
6 18 s 2 1:44.11 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!  ROSU  
7 20 s 2 1:44.78 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 2005 U16 PM IV # LDK!
8 21 s 2 1:45.14 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP --
9 22 s 2 1:45.35 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
10 24 s 2 1:45.74 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN IV
11 25 s 2 1:46.42 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- #
12 26 s 2 1:46.68 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
13 30 s 2 1:49.25 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!  ROSU  
14 38 s 2 2:00.51 BOLEWSKA Martyna MUKS Kangur Żnin # 2006 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/0587/20 2020 LDK!  ROSU  
1 28 s 3 1:48.31 BIAŁEK Magdalena Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej NOWAKOWSKI Karol # , Z/0629/19 , 2024 LDK!  ROSU  
2 29 s 3 1:48.45 ZIARKIEWICZ Hanna KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP V GRENDA Jan # Z/4237/18 2021 5 LDK!
3 31 s 3 1:49.84 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz LDK!
4 33 s 3 1:51.91 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK --
5 34 s 3 1:54.04 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
6 36 s 3 1:56.72 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
7 39 s 3 2:03.89 PRZYJEMCZAK Martyna RKS Rumia 2003 U18 PM -- LDK!
1 19 s 4 1:44.22 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U14 WP IV GRENDA Jan # Z/3133/19 2024 LDK!
2 27 s 4 1:47.77 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP V PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan # , Z/4239/18 , 2023 BEZ LDK!
3 32 s 4 1:50.42 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!
4 35 s 4 1:56.23 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
5 37 s 4 1:59.46 BRUŹ Nina MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/5161/18 2021 4 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:16.81 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 2:18.55 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN   SKN  
3 3 s 1 2:20.80 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
4 4 s 1 2:21.35 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 2000 U23 SK III #
5 5 s 1 2:21.46 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U20 WN III LDK!
6 8 s 1 2:28.20 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  ZKN  
7 10 s 1 2:33.89 PELA Oliwia MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4284/19 2021 BEZ LDK!  ZKN  
8 12 s 1 2:36.97 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U20 PM --
1 6 s 2 2:22.44 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 2001 U20 WP III SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2021 2
2 7 s 2 2:22.87 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2024 4 LDK!
3 9 s 2 2:31.35 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń # 2003 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
4 11 s 2 2:36.82 DEJNAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
5 13 s 2 2:41.95 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:06.03 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 3:08.20 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --  ZKN  
3 3 s 1 3:08.42 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U16 PM III LDK!  ROSU  
4 4 s 1 3:15.86 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U18 WP --
5 5 s 1 3:19.18 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!  ROSU  
6 6 s 1 3:19.85 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2024 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 3:23.53 NACZK Wiktoria KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo # 2002 U20 PM -- MIELEWCZYK Łukasz # Z/1385/15 2024 LDK!
8 8 s 1 3:25.64 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK -- # LDK!
9 9 s 1 3:32.14 GOŁĄBOWICZ Oliwia LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U18 PM -- PILARSKA Klaudia # Z/0006/16 2021 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:36.86 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
  s 1 DNF PERZ Marianna UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna # BEZ LDK!
  s 1 DNF NITKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0656/20 2021
Mila K
1 1 s 1 4:47.72 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 4:49.31 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U20 ZP -- #  KNF   SKN  
3 3 s 1 4:53.45 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U20 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 s 1 4:56.51 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U20 PM -- B.D. Z/2119/15 2023  KNF   SKN  
5 5 s 1 5:14.82 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
6 6 s 1 5:19.98 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 3 LDK!
7 7 s 1 5:20.86 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U20 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023  ZKN  
8 8 s 1 5:24.75 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM --
9 9 s 1 5:25.74 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3
10 10 s 1 5:25.82 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  ZKN  
11 11 s 1 5:34.40 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- B.D. #  ZKN  
12 12 s 1 5:43.04 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U20 SK -- B.D. # LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.44 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 9.49 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U16 LD -- B.D. #
3 3 s 1 9.57 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 9.60 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
5 5 s 1 9.88 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- # LDK!  ROSU  
6 6 s 1 10.08 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U16 KP -- SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!  ROSU  
7 9 s 1 10.63 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
1 7 s 2 10.55 LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
2 8 s 2 10.58 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/2826/19 2024 LDK!
3 10 s 2 10.97 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -- LDK!  ROSU  
4 11 s 2 11.07 LESSNAU Oliwia KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
5 12 s 2 11.11 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U16 WP -- CECH Aleksandra # LDK!
  s 2 DQ WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 2005 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/0611/19 2022 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.78 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 e 1 8.88 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!  ZKN  
3 3 e 1 9.00 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #  ZKN  
4 4 e 1 9.12 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 e 1 9.42 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024
5 5 e 1 9.79 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
6 6 e 1 9.44 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # LDK!
7 9 e 1 9.77 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
1 7 e 2 9.59 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 8 e 2 9.70 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 10 e 2 9.98 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U18 MZ -- B.D. RADKE Karol # , Z/1399/17 , 2023 LDK!
4 11 e 2 10.21 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
5 12 e 2 10.41 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
6 13 e 2 10.47 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
1 f 1 8.85 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 9.03 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 9.10 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #  ZKN  
4 f 1 9.34 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024
5 f 1 9.44 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U18 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # LDK!
6 f 1 9.85 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 9.85 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
  f 1 DNF LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ROSU   ZKN  
7 f 2 9.80 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
60 m pł K K
1 1 e 1 8.46 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1  SKN  
2 2 e 1 8.49 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
3 3 e 1 8.81 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M
4 4 e 1 9.57 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U23 PM -- B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!
6 6 e 1 9.88 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ --
1 1 e 2 8.54 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 2 e 2 9.04 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN  
3 3 e 2 9.18 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
4 4 e 2 9.38 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
5 5 e 2 9.40 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  ZKN  
6 6 e 2 9.41 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF  
1 7 e 3 9.65 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- LDK!
2 8 e 3 9.85 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. LDK!  ROSU  
3 9 e 3 10.03 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. B.D. LDK!
4 10 e 3 10.04 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM -- B.D. BEZ
1 f 1 8.44 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1  SKN  
2 f 1 8.61 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
3 f 1 9.93 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ --
1 f 2 8.54 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
2 f 2 8.91 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN  
3 f 2 9.16 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
4 f 2 9.25 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
5 f 2 9.34 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF  
6 f 2 9.68 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- LDK!
  f 2 DNF BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  ZKN  
Wzwyż K
1 f 1 1.73 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  ROSU   SKN  
2 f 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M
3 f 1 1.65 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 f 1 1.65 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM II  ZKN  
3 f 1 1.65 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U20 KP II LDK!  ZKN  
6 f 1 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP II B.D. #
6 f 1 1.65 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM II LDK!  ZKN   SKN  
8 f 1 1.65 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II
9 f 1 1.60 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN III GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. # Z/0917/19 2023 LDK!  ZKN  
10 f 1 1.55 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III # LDK!
11 f 1 1.55 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III  ZKN  
12 f 1 1.55 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF  
13 f 1 1.50 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2024 BEZ LDK!  ROSU  
14 f 1 1.45 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2024 LDK!  ROSU  
14 f 1 1.45 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2024 BEZ
16 f 1 1.45 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 2007 U14 KP IV JANKOWSKA Joanna # BEZ LDK!
16 f 1 1.45 KOWALCZYK Aleksandra SKLA Sopot 2004 U18 PM IV
18 f 1 1.35 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman # Z/5169/18 2024 4 LDK!
19 f 1 1.35 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1136/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
20 f 1 1.30 STRĘKOWSKA Zuzanna MUKS Kangur Żnin 2007 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/0580/20 2021 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.70 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U20 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 3.60 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM I LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
3 f 1 3.60 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U20 LD I LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024  ZKN   SKN  
4 f 1 3.60 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ROSU   KNF   SKN  
5 f 1 3.60 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U20 LD I LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  ZKN   SKN  
6 f 1 3.50 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM I LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 3.50 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U16 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
8 f 1 3.40 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM I LDK!  ZKN   SKN  
9 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN   SKN  
10 f 1 3.20 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U20 LD II B.D.  ZKN  
10 f 1 3.20 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM II LDK!  ROSU  
12 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II #  ZKN  
13 f 1 3.00 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/0374/18 2024 4 LDK!  ROSU  
13 f 1 3.00 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U16 PM II JURGA Łukasz # Z/3898/19 2024 LDK!  ROSU  
15 f 1 3.00 CZERNIAWSKA Julianna SL Olimpia Poznań 2003 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2022 2
16 f 1 3.00 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II  ZKN   SKN  
17 f 1 2.80 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ III MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0840/18 2024 LDK!
18 f 1 2.80 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 2005 U16 WP III #
19 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz # Z/1121/18 2024 4
19 f 1 2.60 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD IV ROJEK Julita LISIAK Adam # , Z/0310/18 , 2024 LDK!
19 f 1 2.60 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław # Z/5174/18 2022 5 LDK!
22 f 1 2.40 ZAKHARCHENKO Yelyzaveta WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM IV
22 f 1 2.40 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 2006 U16 PM IV #  ROSU  
22 f 1 2.40 LEWANDOWSKA Weronika WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/4313/15 2024
  f 1 NM TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U20 PM -- B.D.
1 f 2 4.20 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 2 4.00 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024  KNF   SKN  
3 f 2 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. B.D. Z/0583/15 2021  SKN  
4 f 2 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN  
1 f 3 2.90 KALINICZENKO Jelizawieta AML Słupsk # 2006 U16 PM III FERFET Marek B.D. # , Z/2900/20 , 2024 LDK!  ROSU  
2 f 3 2.70 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM III KASZUBA Tomasz # Z/0610/19 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.75 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  SKN  
2 f 1 5.44 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
3 f 1 5.29 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN III PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 4.90 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2024 LDK!
5 f 1 4.80 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM IV B.D. 4
6 f 1 4.65 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U16 ZP V OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir LDK!  ROSU  
7 f 1 4.60 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN V
8 f 1 4.58 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U16 SK V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!
9 f 1 4.50 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP V
10 f 1 4.22 ŚWITANOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U16 KP -- MAGDOWSKI Michał 5 LDK!
11 f 1 4.22 LESSNAU Oliwia KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
12 f 1 4.22 TABUŁA Patrycja KL Gdynia # 2006 U16 PM -- LDK!  ROSU  
13 f 1 4.10 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
14 f 1 4.10 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
15 f 1 4.03 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
16 f 1 3.98 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1136/18 2020 BEZ LDK!  ROSU  
1 f 2 5.74 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF  
2 f 2 5.73 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 2 5.44 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
4 f 2 5.43 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U20 LD II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  ZKN  
5 f 2 5.39 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
6 f 2 5.27 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
7 f 2 5.24 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U20 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
8 f 2 4.98 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3  ZKN  
9 f 2 4.84 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  ZKN  
10 f 2 4.76 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 2004 U18 PM -- # LDK!
11 f 2 4.72 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
12 f 2 4.53 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!  ROSU  
13 f 2 4.39 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
14 f 2 4.21 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  ROSU  
W dal strefa K
1 f 1 4.44 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U14 PM -- #
2 f 1 3.98 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
3 f 1 3.95 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
4 f 1 3.76 LASKOWSKA Antonina KS Wejher Wejherowo 2007 U14 PM -- LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.41 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 10.56 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
3 f 1 9.46 CHORĄŻEWSKA Patrycja MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM --
4 f 1 8.85 PYTKA Agata MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM --
Kula (2) K
1 f 1 7.77 LASKOWSKA Antonina KS Wejher Wejherowo 2007 U14 PM -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.08 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
2 f 1 14.31 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I #  KNF   SKN  
3 f 1 13.47 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II LDK!  ZKN  
4 f 1 12.81 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/0131/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 12.01 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  ZKN  
6 f 1 11.94 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 2003 U18 PM III
7 f 1 11.20 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U18 PM III LDK!
8 f 1 10.33 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM IV  ZKN  
9 f 1 8.96 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian 5 LDK!
  f 1 NM LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
1 f 2 7.60 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
1 f 3 10.16 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. # Z/0019/18 2024 5 LDK!
2 f 3 10.12 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 3 9.63 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2023
4 f 3 9.46 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 2005 U16 PM V B.D. # BEZ LDK!  ROSU  
5 f 3 9.16 JUSZCZAK Aleksandra UKS Cyprianka 2006 U16 KP V JETTER Piotr Z/4455/19 2021 LDK!
6 f 3 9.01 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN V PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2024 LDK!  ROSU  
7 f 3 8.94 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP V UNGER Krzysztof Z/3111/19 2024
8 f 3 8.67 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/0530/20 2024 LDK!
9 f 3 7.62 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U14 KP -- # LDK!
10 f 3 7.54 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!  ROSU  
11 f 3 6.93 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/0533/18 2024 BEZ LDK!
12 f 3 6.92 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2021 BEZ LDK!
13 f 3 6.68 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!  ROSU  
Kula (4) K
1 f 1 12.70 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I #  KNF   SKN  
2 f 1 11.57 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 1 11.46 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!  ZKN  
  f 1 NM CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ --
  f 1 NM ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ --  KNF   SKN  
1 f 2 12.96 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
60 m M
1 4 e 1 6.91 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  ZKN   SKN  
2 6 e 1 6.93 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
3 9 e 1 7.00 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -- B.D. #  SKN  
4 10 e 1 7.03 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M  SKN  
5 11 e 1 7.05 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U20 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   SKN  
6 21 e 1 7.21 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
7 20 e 1 7.21 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020  ZKN  
8 27 e 1 7.26 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
1 2 e 2 6.86 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- #  KN   SKN  
2 5 e 2 6.91 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. 1  KN   SKN  
3 7 e 2 6.97 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
4 14 e 2 7.14 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 17 e 2 7.17 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
6 18 e 2 7.19 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
7 22 e 2 7.22 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2024
8 24 e 2 7.24 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
1 1 e 3 6.82 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
2 3 e 3 6.89 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KNF   SKN  
3 8 e 3 6.99 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -- B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
4 12 e 3 7.10 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. 2
5 13 e 3 7.10 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
6 15 e 3 7.15 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
7 23 e 3 7.22 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
8 30 e 3 7.29 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
1 25 e 4 7.25 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM -- B.D. 2
2 29 e 4 7.27 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
3 28 e 4 7.27 PAWŁOWSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4134/19 2020
4 31 e 4 7.29 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
5 32 e 4 7.30 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 35 e 4 7.34 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
7 36 e 4 7.36 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
8 55 e 4 7.58 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2024
1 34 e 5 7.32 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 37 e 5 7.39 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  ZKN  
3 39 e 5 7.40 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin 2003 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
4 40 e 5 7.40 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP -- BIEDERMANN Roman  ZKN  
5 43 e 5 7.44 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
6 45 e 5 7.48 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
7 49 e 5 7.53 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP --
8 56 e 5 7.58 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
1 33 e 6 7.31 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 38 e 6 7.39 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2023 5
3 41 e 6 7.41 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2023
4 46 e 6 7.49 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --
5 50 e 6 7.54 GAWRON Damian ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0655/20 2020
6 53 e 6 7.55 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
7 62 e 6 7.65 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # 4 LDK!  ROSU  
1 42 e 7 7.43 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
2 44 e 7 7.48 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2024
3 47 e 7 7.51 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 54 e 7 7.57 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM --
5 57 e 7 7.59 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -- # LDK!
6 59 e 7 7.60 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN -- B.D. Z/0132/19 2024
7 60 e 7 7.61 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- # LDK!  ROSU  
8 67 e 7 7.77 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM --
1 51 e 8 7.55 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # 5 LDK!  ROSU  
2 58 e 8 7.60 PIONK Andrzej KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- LDK!
3 61 e 8 7.63 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
4 66 e 8 7.75 GRZEGORZEWSKI Bartosz KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0667/20 2021
5 69 e 8 7.78 CHMIELEWICZ Michał BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --
6 72 e 8 7.80 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # 5 LDK!  ROSU  
7 71 e 8 7.80 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
8 73 e 8 7.82 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
1 65 e 9 7.75 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2024 LDK!  ROSU  
2 74 e 9 7.85 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0029/19 2024 LDK!
3 75 e 9 7.87 REWIŃSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
3 76 e 9 7.87 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
5 78 e 9 7.89 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN --  ROSU  
6 80 e 9 8.04 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ  ROSU  
7 83 e 9 8.25 PIESIEWICZ Jakub KL Lechia Gdańsk 2005 U16 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0433/20 2020
1 64 e 10 7.71 PRZEKWAS Bartosz WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM --
2 81 e 10 8.13 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!  ROSU  
3 84 e 10 8.27 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
4 85 e 10 8.51 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2021 BEZ
5 86 e 10 8.55 JĘDRZEJEWSKI Dawid MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LDK!  ROSU  
6 89 e 10 8.81 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
7 91 e 10 9.33 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 48 e 11 7.52 KAMIŃSKI Kacper MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP --
2 52 e 11 7.55 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK -- #
3 63 e 11 7.69 WINIAREK Sebastian MKS Sambor Tczew 2001 U20 PM -- #
4 68 e 11 7.78 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM --
5 70 e 11 7.79 KMIECIK Robert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --
6 79 e 11 8.00 SPŁAWIŃSKI Maciej KS Wejher Wejherowo 2004 U18 PM -- LDK!
7 82 e 11 8.19 VISSER Jared SKLA Sopot 2005 U16 PM -- LDK!
1 16 e 12 7.16 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 19 e 12 7.21 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
3 26 e 12 7.26 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 77 e 12 7.89 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U16 WP -- #
5 87 e 12 8.63 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB -- BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2024 LDK!
6 88 e 12 8.74 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2024 LDK!  ROSU  
7 90 e 12 9.21 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK!
1 f 1 6.76 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
2 f 1 6.87 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 1 6.87 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- #  KN   SKN  
4 f 1 6.89 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. 1  KN   SKN  
5 f 1 6.90 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KNF   SKN  
6 f 1 6.96 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
7 f 1 6.96 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -- B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
8 f 1 7.02 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
1 f 2 7.02 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -- B.D. #  SKN  
2 f 2 7.09 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN  
3 f 2 7.09 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. 2
4 f 2 7.25 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
5 f 2 7.38 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U20 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   SKN  
  f 2 DQ SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
200 m M
1 1 s 1 21.66 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU I B.D. B.D. Z/0103/14 2022
2 2 s 1 21.70 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024  ZKN   SKN  
3 5 s 1 21.98 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP II B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
4 7 s 1 22.04 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
5 60 s 1 24.78 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- #
1 3 s 2 21.75 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U20 LB I SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
2 6 s 2 22.01 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  ROSU   KNF  
3 9 s 2 22.40 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II B.D.  ZKN  
4 10 s 2 22.45 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II B.D.  ZKN  
5 19 s 2 22.61 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP II B.D. #  SKN  
1 8 s 3 22.06 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 11 s 3 22.46 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U20 KP II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 17 s 3 22.54 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023  KNF  
4 20 s 3 22.62 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U20 ZP II KRAUZE Jerzy 2 LDK!  ZKN  
5 76 s 3 25.87 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
1 11 s 4 22.46 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 21 s 4 22.67 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP II  ZKN  
3 24 s 4 22.78 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U20 PM II B.D. 2
4 25 s 4 22.81 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP III KARNAS Zbigniew 3 LDK!
5 32 s 4 23.15 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
1 14 s 5 22.5 r GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 2001 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020  ZKN  
2 14 s 5 22.5 r BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN  
3 15 s 5 22.5 r SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN  
4 26 s 5 22.9 r OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!  ZKN  
5 28 s 5 23.0 r SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 2001 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2  ZKN   SKN  
1 22 s 6 22.72 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. B.D. 2
2 23 s 6 22.73 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz # 2000 U23 LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
3 29 s 6 23.08 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III LDK!
4 30 s 6 23.09 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
5 45 s 6 23.93 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
1 27 s 7 22.97 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ZKN  
2 34 s 7 23.38 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor MKL Szczecin # 2000 U23 ZP III #
3 36 s 7 23.42 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN III
4 40 s 7 23.57 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP III
5 57 s 7 24.53 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM --
1 33 s 8 23.16 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP III BIEDERMANN Roman  ZKN  
2 38 s 8 23.52 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III  ZKN  
3 39 s 8 23.54 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
4 48 s 8 23.96 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U20 PM IV LDK!
5 62 s 8 24.79 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2020
1 42 s 9 23.58 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM III CZUBAK Tomasz # LDK!  ROSU  
2 46 s 9 23.93 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM IV
3 47 s 9 23.95 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
4 52 s 9 24.39 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN IV B.D. Z/0132/19 2024
5 54 s 9 24.43 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # 5 LDK!
1 31 s 10 23.10 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
2 43 s 10 23.76 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
3 51 s 10 24.13 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS IV
4 65 s 10 24.87 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 35 s 11 23.41 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
2 56 s 11 24.51 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
3 63 s 11 24.83 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U20 PM -- #
4 64 s 11 24.87 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # 4 LDK!  ROSU  
1 50 s 12 24.10 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U16 KP IV MARCINIAK Roman # Z/5614/18 2024 LDK!  ROSU  
2 67 s 12 25.23 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
3 69 s 12 25.26 GRZEGORZEWSKI Bartosz KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0667/20 2021
4 71 s 12 25.34 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
5 83 s 12 27.45 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2024
1 73 s 13 25.44 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
2 74 s 13 25.56 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN V  ROSU  
3 75 s 13 25.62 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2024
4 77 s 13 25.97 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ  ROSU  
5 78 s 13 26.18 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- #
1 44 s 14 23.77 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2023 5
2 66 s 14 25.04 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
3 70 s 14 25.33 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK --
4 80 s 14 26.64 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4468/19 2021 LDK!
5 84 s 14 27.81 PIESIEWICZ Jakub KL Lechia Gdańsk 2005 U16 PM -- WIETEK Zbigniew # Z/0433/20 2020
6 85 s 14 28.37 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U16 WN --
1 4 s 15 21.86 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP I B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
2 18 s 15 22.57 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB II LDK!
3 41 s 15 23.57 PAWŁOWSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD III FIRLIT Roman Z/4134/19 2020
4 49 s 15 23.98 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM IV
5 58 s 15 24.54 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U20 SK -- #
6 87 s 15 31.02 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK!
1 37 s 16 23.51 BROJANOWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB III
2 53 s 16 24.40 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz # 2002 U20 LD IV FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
3 55 s 16 24.43 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U18 SK -- # LDK!
4 59 s 16 24.54 BACA Miłosz MKL Toruń 2003 U18 KP --
5 61 s 16 24.79 GAWRON Damian ULKS MOSiR Sieradz 2003 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0655/20 2020
6 86 s 16 29.65 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2024 LDK!  ROSU  
1 13 s 17 22.48 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II B.D.  ZKN  
2 68 s 17 25.24 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN V #
3 72 s 17 25.38 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
4 79 s 17 26.62 KWELLA Bartłomiej WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM --
5 81 s 17 26.84 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0479/19 2024 BEZ
6 82 s 17 26.97 WALENCIAK Michał niest. Poznań 1979 Masters WP --
300 m M
1 1 s 1 33.85 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 34.96 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN  
3 4 s 1 35.55 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
1 3 s 2 35.51 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN  
2 6 s 2 35.61 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  ZKN  
3 8 s 2 35.91 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  ROSU   ZKN  
1 5 s 3 35.58 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --  ZKN  
2 10 s 3 36.49 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  ZKN  
3 11 s 3 36.56 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM -- LDK!  ZKN  
4 13 s 3 37.17 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
5 15 s 3 37.70 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
1 12 s 4 36.67 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0793/15 2024
2 14 s 4 37.35 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 17 s 4 37.97 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
4 23 s 4 38.89 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0029/19 2024 LDK!
1 16 s 5 37.77 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2024
2 18 s 5 38.00 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 19 s 5 38.12 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U16 PM III CZUBAK Tomasz # 5 LDK!  ROSU  
4 20 s 5 38.77 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!  ROSU  
5 31 s 5 46.76 CHUDZIK Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1973 Masters MA -- B.D. Z/1507/20 2021
1 21 s 6 38.78 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał B.D. # Z/1075/18 2023
2 24 s 6 39.50 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # BEZ LDK!
3 25 s 6 39.74 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech LDK!  ROSU  
4 27 s 6 42.66 BERNACKI Bartosz SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LDK!
5 28 s 6 43.52 GOŚCINIAK Włodzimierz MKL Jarocin 1965 Masters WP -- B.D. Z/0975/19 2019
1 7 s 7 35.71 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- PODOLAK Michał 2 LDK!  ZKN  
2 9 s 7 36.44 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
3 22 s 7 38.81 ŻALIKOWSKI Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM --
4 26 s 7 40.42 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!  ROSU  
5 29 s 7 44.40 ZYDOREK Franciszek SKLA Sopot 2006 U16 PM --
6 30 s 7 44.55 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U16 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
400 m M
1 1 s 1 48.77 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN II NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024  ZKN   SKN  
2 2 s 1 48.97 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U23 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1
3 5 s 1 50.31 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP II ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024
1 6 s 2 50.78 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP III ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024
2 8 s 2 51.63 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
3 9 s 2 51.84 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 s 2 52.13 WIŚNIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ III B.D. Z/0164/15 2023
1 3 s 3 50.03 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 7 s 3 51.22 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ROSU   ZKN  
3 10 s 3 52.07 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM III
4 13 s 3 53.41 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN IV
5 14 s 3 53.43 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U20 DS IV B.D. Z/3667/15 2024
1 4 s 4 50.29 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 15 s 4 53.59 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
3 17 s 4 54.24 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM IV PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 19 s 4 55.36 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  ROSU  
5 21 s 4 57.03 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --
1 11 s 5 52.08 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ROSU   ZKN  
2 16 s 5 54.09 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!  ROSU  
3 18 s 5 55.31 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!  ROSU  
4 20 s 5 55.51 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
600 m M
1 1 s 1 1:20.73 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
2 2 s 1 1:20.81 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
3 3 s 1 1:21.43 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM -- B.D.  ZKN  
4 5 s 1 1:23.54 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U18 PM -- B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!  ZKN  
5 6 s 1 1:25.26 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon LDK!  ROSU  
6 7 s 1 1:25.49 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM --  ZKN  
7 8 s 1 1:26.10 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --  ZKN  
8 12 s 1 1:28.99 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
9 13 s 1 1:29.01 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!  ROSU  
10 16 s 1 1:30.88 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024  ZKN  
1 10 s 2 1:28.65 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  ROSU  
2 11 s 2 1:28.89 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
3 14 s 2 1:29.66 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!  ROSU  
4 15 s 2 1:30.10 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN III NAGY Czesław Z/0161/19 2024
5 17 s 2 1:31.05 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2024 LDK!  ROSU  
6 18 s 2 1:31.43 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2024 4 LDK!  ROSU  
7 20 s 2 1:33.42 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U16 PM IV CZUBAK Tomasz # BEZ LDK!  ROSU  
8 25 s 2 1:39.80 GRAŻUL Alan KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN --
9 27 s 2 1:41.10 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM --
10 30 s 2 1:49.25 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
  s 2 DNF BARAN Oliwier SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!  ROSU  
1 4 s 3 1:22.12 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  ZKN  
2 9 s 3 1:27.44 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK -- KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  ZKN  
3 19 s 3 1:31.77 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U16 PM III
4 21 s 3 1:34.44 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK!
5 22 s 3 1:37.49 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM V B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2024 BEZ
6 23 s 3 1:38.43 WITTBRODT Jacek LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2512/20 2022
7 24 s 3 1:39.24 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!
8 26 s 3 1:40.88 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!  ROSU  
9 28 s 3 1:41.32 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LDK!
10 29 s 3 1:46.62 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0325/20 2022 LDK!
11 31 s 3 1:52.15 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.93 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2024
2 2 s 1 1:56.45 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP II  ZKN  
3 3 s 1 1:56.71 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
4 4 s 1 1:56.74 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
5 5 s 1 1:57.42 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP III B.D. Z/0781/11 2024 2
6 6 s 1 1:58.07 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0605/18 2024  ZKN  
7 7 s 1 1:59.71 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U18 PM III LDK!  ZKN  
8 8 s 1 2:00.14 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
9 11 s 1 2:01.02 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U23 PM III LDK!
10 12 s 1 2:01.74 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
11 13 s 1 2:02.75 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Sen LU -- B.D. Z/5039/19 2024
12 17 s 1 2:06.44 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP IV
1 9 s 2 2:00.54 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  ZKN  
2 10 s 2 2:00.62 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
3 14 s 2 2:04.51 CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk 1990 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2024
4 15 s 2 2:05.35 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!  ZKN  
5 16 s 2 2:05.88 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP IV #
6 18 s 2 2:12.37 LIDZBARSKI Daniel GKS Żukowo 2006 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/5747/19 2021 LDK!
7 19 s 2 2:16.48 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 2001 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
8 20 s 2 2:17.49 PODLEWSKI Joshua KS Energetyk Poznań 2003 U18 WP -- # LDK!
9 21 s 2 2:33.58 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj GKS Żukowo 2005 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1748/19 2021 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:35.23 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 2:40.26 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
3 3 s 1 2:43.32 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023  ZKN  
4 4 s 1 2:43.61 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U18 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
5 5 s 1 2:44.66 KULIK Kamil SKLA Sopot 2003 U18 PM --
6 6 s 1 2:45.80 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
7 7 s 1 2:47.65 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
8 8 s 1 2:48.13 JADCZAK Adrian SKLA Sopot 2004 U18 PM -- # LDK!  ROSU  
9 9 s 1 2:48.30 E A ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM IV LDK!  ROSU  
10 10 s 1 2:49.38 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
11 11 s 1 2:50.03 BAŁDYGA Miłosz RKS Rumia 2004 U18 PM -- # LDK!
12 15 s 1 2:54.06 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!
13 17 s 1 2:56.02 KOSIECKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 1983 Masters PM --
1 12 s 2 2:50.31 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 2004 U18 PM -- ZIELIŃSKI Ireneusz # 5 LDK!  ROSU  
2 13 s 2 2:51.38 STOSIK Maciej BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- RUDNIK Damian B.D. # Z/5022/19 2024 LDK!
3 14 s 2 2:53.45 PIENIĄŻEK Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U18 PM -- PILARSKA Klaudia # Z/4763/17 2024 BEZ LDK!
4 16 s 2 2:54.45 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN V #
5 18 s 2 2:57.31 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2003 U18 PM -- LDK!
6 19 s 2 2:57.35 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2024 LDK!
7 20 s 2 2:58.57 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/20 2023
8 21 s 2 3:00.13 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
9 23 s 2 3:02.73 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
10 22 s 2 3:02.73 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2024 LDK!
11 24 s 2 3:05.01 DUSZA Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM -- # LDK!  ROSU  
12 25 s 2 3:08.97 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!  ROSU  
13 26 s 2 3:16.21 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U14 PM -- # LDK!
14 27 s 2 3:29.01 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3138/18 2024 BEZ LDK!
Mila M
1 7 s 1 4:24.62 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  ZKN  
2 12 s 1 4:36.50 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
3 13 s 1 4:37.29 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2024
4 14 s 1 4:38.02 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
5 15 s 1 4:38.09 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
6 19 s 1 4:40.82 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM --
7 20 s 1 4:41.32 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
8 21 s 1 4:41.52 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U20 PM -- LDK!
9 22 s 1 4:55.13 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP --
10 24 s 1 5:12.81 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2024 LDK!  ROSU  
11 25 s 1 5:20.50 JASTRZĘBSKI Krzysztof MKL Toruń # 1972 Masters KP -- B.D. Z/2864/21 2022
12 26 s 1 5:40.59 KOZICZ Leszek niestowarzyszony 1968 Masters --
  s 1 DNF MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U18 DS -- # LDK!  ROSU   ZKN  
1 1 s 2 4:13.30 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje 1988 Sen ZP -- OSTROWSKI Ryszard Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
2 2 s 2 4:13.49 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U20 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024  KNF  
3 3 s 2 4:14.01 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 Sen PM -- MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
4 4 s 2 4:14.11 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
5 5 s 2 4:14.93 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U18 PM -- B.D. 2 LDK!  ZKN  
6 6 s 2 4:18.18 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  ZKN  
7 8 s 2 4:27.84 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024  ZKN  
8 9 s 2 4:31.06 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM -- B.D. 3  ZKN  
9 10 s 2 4:33.29 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 U20 PM -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  ZKN  
10 11 s 2 4:36.07 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2024 2
11 16 s 2 4:38.62 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2024 LDK!
12 17 s 2 4:38.87 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
13 18 s 2 4:39.78 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- # LDK!  ZKN  
14 23 s 2 4:56.72 ZAKRZEWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- WISZ Dariusz # LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.53 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0479/19 2024 BEZ
2 2 s 1 9.76 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!
  s 1 DNF TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.47 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 e 1 8.77 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
3 3 e 1 8.95 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
4 5 e 1 9.25 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP --
5 6 e 1 9.28 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
6 7 e 1 9.57 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK!
7 11 e 1 10.13 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 2003 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2021 BEZ
1 4 e 2 9.07 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- LDK!
2 8 e 2 9.74 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM --
3 9 e 2 9.75 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/0070/19 2024 LDK!  ROSU  
4 10 e 2 10.12 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
5 12 e 2 10.17 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2022 4 LDK!
1 f 1 8.36 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 8.70 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 8.88 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- LDK!
4 f 1 8.88 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- LDK!
5 f 1 9.14 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- LDK!  ROSU  
6 f 1 9.28 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP --
7 f 1 9.42 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U18 PM -- # LDK!
8 f 1 9.69 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM --
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.89 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   SKN  
2 2 e 1 7.99 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U20 ZP -- B.D. #  ZKN   SKN  
3 3 e 1 8.28 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024  ZKN  
4 4 e 1 8.51 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  KNF  
5 5 e 1 8.67 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
1 6 e 2 8.93 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- # LDK!  ROSU  
2 7 e 2 8.98 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- LDK!  ROSU  
3 8 e 2 9.20 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
4 9 e 2 9.52 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
5 10 e 2 9.92 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U20 PM --
1 f 1 7.84 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 8.01 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U20 ZP -- B.D. #  ZKN   SKN  
3 f 1 8.23 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024  ZKN  
4 f 1 8.52 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  KNF  
5 f 1 8.72 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
6 f 1 8.80 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- # LDK!  ROSU  
60 m pł M M
1 1 s 1 8.16 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 8.34 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
1 f 1 8.20 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 8.36 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --
Wzwyż M
1 f 1 2.10 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD I
2 f 1 2.05 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!  ROSU   KNF  
3 f 1 1.90 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/5098/19 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 f 1 1.85 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał B.D. LDK!  ROSU   ZKN  
5 f 1 1.85 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U20 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2024  ZKN  
6 f 1 1.80 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
7 f 1 1.75 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U20 KP IV B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024
8 f 1 1.70 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!  ROSU  
9 f 1 1.65 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  KNF  
10 f 1 1.65 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!
11 f 1 1.60 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- #
Tyczka M
1 f 1 3.40 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław # Z/3723/19 2024 LDK!
2 f 1 3.40 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
3 f 1 3.20 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław # Z/3722/19 2024 LDK!
4 f 1 3.00 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2024 LDK!
5 f 1 2.80 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
6 f 1 2.80 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2024 LDK!
1 f 2 4.80 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP I B.D.
2 f 2 4.70 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I B.D. #  KNF   SKN  
3 f 2 4.50 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM I PISKULSKI Paweł B.D. Z/3424/17 2024  KNF  
4 f 2 4.50 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. 1
5 f 2 4.50 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
6 f 2 4.40 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II # LDK!  ROSU   KNF   SKN  
7 f 2 4.40 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!  ROSU   KNF  
8 f 2 4.20 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U20 LD II LDK!  ZKN  
9 f 2 4.10 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U20 LD II KUBIAK Robert B.D. LISIAK Adam Z/2573/16 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
10 f 2 4.00 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD II OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!  ROSU   ZKN  
11 f 2 3.90 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 2000 U23 PM III B.D.
12 f 2 3.90 ŻMICH Jakub KL Gdynia 2003 U18 PM III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0071/17 2023 4
13 f 2 3.90 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U18 LD III LDK!  ROSU   ZKN  
14 f 2 3.90 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz JURGA Łukasz B.D. # Z/0704/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
15 f 2 3.80 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U20 WP III #
  f 2 NM ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U20 PM -- B.D. Z/2972/16 2022  ZKN  
1 f 3 3.00 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM V KASZUBA Tomasz Z/5599/18 2023 BEZ LDK!
2 f 3 2.30 MUSZYŃSKI Andrzej KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1951 Masters WP -- B.D. Z/11068/21 2024
W dal M
1 f 1 7.38 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD I B.D. 1  KN  
2 f 1 7.24 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
3 f 1 7.24 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM II KAŃSKI Ryszard  KNF  
4 f 1 6.98 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP II #
5 f 1 6.87 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM II
6 f 1 6.59 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2024
7 f 1 6.30 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U23 KP III B.D. # 3
8 f 1 5.30 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
9 f 1 5.25 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
10 f 1 5.06 VISSER Jared SKLA Sopot 2005 U16 PM -- LDK!
11 f 1 4.63 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
12 f 1 4.07 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2007 U14 LB -- BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2024 LDK!
1 f 2 6.63 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  ZKN  
2 f 2 6.51 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U20 PM III B.D. LDK!  ZKN  
3 f 2 6.36 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III LDK!  ROSU  
4 f 2 6.34 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III LDK!  ZKN  
5 f 2 6.30 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2610/16 , 2020 LDK!  ZKN  
6 f 2 6.16 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP IV
7 f 2 6.09 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP IV
8 f 2 5.90 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!  ZKN  
9 f 2 5.60 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 2004 U18 PM -- LDK!
10 f 2 5.51 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --
11 f 2 5.36 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # 5 LDK!  ROSU  
12 f 2 5.27 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP -- OLEJNICKA Dominika # BEZ LDK!
13 f 2 5.21 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
14 f 2 4.94 SPŁAWIŃSKI Maciej KS Wejher Wejherowo 2004 U18 PM -- LDK!
15 f 2 4.89 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2022 4 LDK!
16 f 2 4.89 PIONK Andrzej KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.49 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP II #
2 f 1 13.92 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM III
3 f 1 12.26 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U18 SK --
Kula (4) M
1 f 1 12.69 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U14 PM V KOWNATKE Rafał # Z/1045/21 2024 LDK!
2 f 1 9.06 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U14 KP -- HULISZ Robert # Z/3168/19 2024
Kula (5) M
1 f 1 16.26 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U18 WP II PAWLAK Przemysław # Z/4273/18 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 f 1 15.10 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
3 f 1 14.20 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 2003 U18 KP III
4 f 1 14.19 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  ZKN  
5 f 1 13.44 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV POGORZELSKA Marta # 5 LDK!  ZKN  
6 f 1 13.39 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/1816/18 2022 4  ZKN  
7 f 1 12.84 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
8 f 1 12.82 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV LDK!  ZKN  
9 f 1 10.08 GNACIŃSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- PIĄTEK Mirosław # Z/2703/19 2024 LDK!  ZKN  
10 f 1 9.71 GORYŃSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- B.D. LDK!
11 f 1 9.66 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/0278/17 2024 5 LDK!
12 f 1 8.85 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- LDK!
13 f 1 7.14 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/0282/17 2024 5 LDK!
  f 1 NM GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U18 LD --  ZKN  
1 f 2 11.97 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
1 f 3 11.06 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U16 PM V
2 f 3 10.88 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP V JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward # , Z/5601/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 3 10.62 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V B.D. LATAŃSKI Grzegorz # , Z/4966/18 , 2024 5 LDK!  ROSU  
4 f 3 9.47 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U16 KP -- HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!  ROSU  
5 f 3 8.74 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz RADTKE Aleksandra # , Z/1376/19 , 2024 BEZ LDK!
6 f 3 7.74 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
7 f 3 7.34 WAŁĘKA Miłosz UKS Cyprianka 2005 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4457/19 2021 LDK!
8 f 3 6.85 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!  ROSU  
Kula (6) M
1 f 1 18.77 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 13.83 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
3 f 1 13.77 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
4 f 1 11.61 ZBLEWSKI Paweł UKS Olimpijczyk Skorzewo 2002 U20 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/0844/20 2021
5 f 1 11.48 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP IV LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 18.24 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
2 f 1 15.50 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2024 2  SKN  
3 f 1 13.63 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
4 f 1 11.06 WALCZAK Łukasz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2396/18 2024 BEZ
  f 1 NM MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024  KNF   SKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.6594371795654 sekund