Spała 15.02.2020
2. Halowy sprawdzian kontrolny PZLA
60 m K
1 4 e 1 7.61 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 6 e 1 7.64 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
3 e 1 7.69 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 7 e 1 7.80 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 13 e 1 7.97 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
6 14 e 1 8.06 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
7 16 e 1 8.20 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
1 2 e 2 7.60 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
2 3 e 2 7.61 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
3 5 e 2 7.63 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
4 9 e 2 7.86 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. 2
5 11 e 2 7.93 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP -- ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2023
6 17 e 2 8.27 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2021
7 18 e 2 8.46 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
1 1 e 3 7.49 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
3 10 e 3 7.90 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
4 12 e 3 7.95 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL --
5 15 e 3 8.10 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
1 f 1 7.53 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 f 1 7.54 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
3 f 1 7.58 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
4 f 1 7.61 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
5 f 1 7.62 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
6 f 1 7.63 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
7 f 1 7.75 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
8 f 1 7.76 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 f 2 7.90 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP -- ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2023
3 f 2 7.97 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL --
4 f 2 8.06 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
5 f 2 8.14 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
6 f 2 8.25 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
200 m K
1 1 s 1 24.12 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 3 s 1 24.33 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I B.D.
3 16 s 1 25.25 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
1 4 s 2 24.44 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
2 6 s 2 24.85 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
1 7 s 3 24.88 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I B.D. 2
2 9 s 3 24.97 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 15 s 3 25.22 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000 U23 WP II ŻYLIŃSKI Jerzy B.D. # Z/1473/15 2023
4 18 s 3 25.62 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
1 8 s 4 24.97 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II KACZOR Mieczysław B.D. BYTNIEWSKI Szymon Z/1648/15 2022
2 10 s 4 24.99 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 13 s 4 25.13 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
4 20 s 4 26.08 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ II
1 12 s 5 25.04 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU II B.D. GDAŃSKI Andrzej # , Z/4184/18 , 2023
2 17 s 5 25.61 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 19 s 5 25.85 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2022
4 22 s 5 26.65 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
1 14 s 6 25.21 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
2 21 s 6 26.54 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
3 23 s 6 29.05 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
4 24 s 6 30.43 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2023
1 2 s 7 24.33 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM I SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 5 s 7 24.67 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
300 m K
1 1 s 1 37.09 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2023 MM
2 2 s 1 38.29 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2023
3 3 s 1 38.44 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
4 4 s 1 43.48 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U23 OP -- OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2023
400 m K
1 3 s 1 55.55 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
2 4 s 1 55.58 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 6 s 1 55.75 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 10 s 1 56.59 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U23 LU II BARSZCZ Mirosław Z/3569/15 2022
1 1 s 2 55.13 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
2 2 s 2 55.32 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I
3 5 s 2 55.65 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
4 14 s 2 57.87 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
1 7 s 3 56.18 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
2 8 s 3 56.40 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2023 M
3 11 s 3 56.64 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
4 12 s 3 56.90 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
1 9 s 4 56.47 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
2 16 s 4 59.01 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
3 17 s 4 59.44 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP III B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
1 19 s 5 62.77 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2023 4 LDK!
2 20 s 5 64.51 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3960/17 2021 LDK!
3 21 s 5 64.75 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
1 13 s 6 57.59 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP II KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2022 M
2 15 s 6 57.98 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
3 18 s 6 59.55 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
800 m K
1 1 s 1 2:06.56 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I B.D. KRÓL Zbigniew GIZA Andrzej , Z/0990/18 , 2023
2 2 s 1 2:06.67 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
3 3 s 1 2:07.93 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
4 4 s 1 2:11.50 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
5 5 s 1 2:12.75 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
6 6 s 1 2:19.68 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD III B.D. #
7 7 s 1 2:21.16 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 2000 U23 SK III
8 8 s 1 2:42.59 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
60 m pł K K
1 1 e 1 8.40 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 3 e 1 8.55 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1
3 5 e 1 8.62 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 7 e 1 8.82 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
1 2 e 2 8.42 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1
2 4 e 2 8.56 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
3 6 e 2 8.69 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
4 8 e 2 9.64 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
1 f 1 8.39 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1
2 f 1 8.40 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
3 f 1 8.50 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
4 f 1 8.53 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1
5 f 1 8.64 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
6 f 1 8.67 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
7 f 1 8.90 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
8 f 1 9.70 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
Wzwyż K
1 f 1 1.73 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
2 f 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M
3 f 1 1.60 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U20 LD III GRABOLUS Marek # Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.20 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2022
2 f 1 3.90 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM I ROGOWSKA Anna B.D. # Z/0016/14 2023
3 f 1 3.70 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
  f 1 NM IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 5.68 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2022 2
2 f 1 5.51 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #
3 f 1 5.23 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
Trójskok K
1 f 1 11.32 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ III B.D.
Kula (4) K
1 f 1 16.38 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2022
2 f 1 14.26 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I #
3 f 1 13.44 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
4 f 1 13.39 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
5 f 1 12.64 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1998 U23 MZ I
6 f 1 11.85 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M
7 f 1 11.51 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
8 f 1 11.28 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
60 m M
1 1 e 1 6.91 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023
2 2 e 1 6.92 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
3 11 e 1 7.28 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/0849/12 2023 3
4 16 e 1 7.59 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -- B.D. BEZ
5 18 e 1 8.09 MAZERANT ŻURAWSKI Łukasz UKS Varsovia Warszawa 2005 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1367/20 2020
1 4 e 2 6.97 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
2 6 e 2 7.03 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -- B.D. Z/0387/14 2022
3 7 e 2 7.06 SMAK Kacper AZS Łódź # 1997 Sen LD -- B.D.
4 8 e 2 7.11 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
5 10 e 2 7.26 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- B.D. 1
6 14 e 2 7.47 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 3 e 3 6.95 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
2 5 e 3 7.02 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2023
3 9 e 3 7.17 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
4 12 e 3 7.36 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
5 13 e 3 7.36 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
6 15 e 3 7.57 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/0433/19 2023
7 17 e 3 7.86 PERZAK Piotr AZS-AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/1249/20 2021
1 f 1 6.92 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
2 f 1 6.93 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1800/13 2023 1
3 f 1 6.99 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2023
4 f 1 7.01 SMAK Kacper AZS Łódź # 1997 Sen LD -- B.D.
5 f 1 7.02 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP -- B.D. Z/0387/14 2022
6 f 1 7.11 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
1 f 2 7.21 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
2 f 2 7.23 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- B.D. 1
3 f 2 7.35 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/0849/12 2023 3
4 f 2 7.36 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
200 m M
1 1 s 1 21.87 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP I B.D. Z/0387/14 2022
2 3 s 1 22.11 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
3 4 s 1 22.42 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP II BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2022
1 2 s 2 22.05 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
2 5 s 2 22.43 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
1 7 s 3 22.67 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ II B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
2 9 s 3 23.29 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4219/15 2021
3 12 s 3 23.33 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U23 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021
4 14 s 3 23.56 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
1 10 s 4 23.30 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ III
2 13 s 4 23.54 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD III GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/0849/12 2023 3
1 11 s 5 23.32 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD III B.D. 2
2 15 s 5 24.09 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD IV JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
1 6 s 6 22.44 SMAK Kacper AZS Łódź # 1997 Sen LD II B.D.
2 8 s 6 23.08 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD III
3 16 s 6 25.04 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
300 m M
1 1 s 1 33.53 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS --
2 2 s 1 34.38 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1217/14 2021 2
3 3 s 1 34.48 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2022
1 4 s 2 34.82 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
2 5 s 2 34.95 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/0509/15 2021
3 7 s 2 35.40 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
1 6 s 3 34.96 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 Sen OP --
2 8 s 3 37.58 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek # Z/2581/15 2022 1
3 9 s 3 39.02 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -- B.D. BEZ
4 10 s 3 41.47 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
400 m M
1 1 s 1 47.45 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 1995 Sen DS I
2 3 s 1 48.20 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub Z/1077/14 2023
3 8 s 1 49.60 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2023 1
  s 1 DNF JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU -- B.D. 1
1 2 s 2 47.49 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
2 4 s 2 48.25 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA I B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
3 5 s 2 48.53 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
1 6 s 3 48.68 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2022
2 7 s 3 48.81 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
3 9 s 3 49.64 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
4 13 s 3 53.48 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2828/17 2020
1 10 s 4 50.19 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021
2 11 s 4 52.54 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD III B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
3 12 s 4 52.55 BOROWSKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 1995 Sen MA III MACIEJEWSKI Janusz GIZA Andrzej ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2022
800 m M
1 1 s 1 1:52.18 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1123/13 2022
2 2 s 1 1:52.74 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
3 3 s 1 1:52.99 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/0312/15 2023
4 4 s 1 1:54.59 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2022
5 5 s 1 1:54.95 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
6 6 s 1 1:55.17 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
7 7 s 1 1:55.76 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
8 8 s 1 1:57.93 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP III B.D. Z/0781/11 2021 2
9 9 s 1 1:58.73 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Sen LU III B.D. Z/5039/19 2022
10 s 1 2:06.68 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ IV TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
1 10 s 2 2:02.18 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
2 11 s 2 2:03.21 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 U23 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2023
3 12 s 2 2:03.82 MIELE Luca RK Athletics Warszawa 2001 U20 MZ IV
4 13 s 2 2:07.21 MALARCZYK Michał AZS Łódź 2004 U18 LD IV #
5 14 s 2 2:12.81 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
6 15 s 2 2:15.43 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 2004 U18 LD --
  s 2 DNF MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:46.13 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje 1988 Sen ZP I OSTROWSKI Ryszard Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:48.44 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL I B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
3 3 s 1 3:51.48 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
4 4 s 1 3:54.90 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. # 2
5 5 s 1 3:55.34 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
6 10 s 1 3:55.46 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK II
7 6 s 1 3:56.23 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2022 2
8 7 s 1 3:56.96 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2022 2
9 8 s 1 4:00.48 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/2174/15 2022
10 9 s 1 4:15.19 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2022
11 11 s 1 5:05.13 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
  s 1 DNF KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. B.D. # Z/0519/13 2021
60 m pł M M
1 2 e 1 7.83 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
2 1 e 1 7.83 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
3 5 e 1 8.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
4 7 e 1 8.41 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- B.D. 3
5 9 e 1 8.59 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2023
6 10 e 1 9.03 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2022 1
  e 1 DNF PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- B.D. 1
1 3 e 2 7.93 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
2 4 e 2 7.98 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. M
3 6 e 2 8.38 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
4 8 e 2 8.56 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 f 1 7.83 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/4065/11 2021
2 f 1 7.86 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022
3 f 1 7.90 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
4 f 1 7.92 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. M
5 f 1 8.18 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
6 f 1 8.35 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
7 f 1 8.45 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- B.D. 3
8 f 1 8.47 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2023
Wzwyż M
1 f 1 2.03 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
2 f 1 1.97 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
3 f 1 1.79 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Tyczka M
1 f 1 5.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD I B.D.
2 f 1 4.80 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP I B.D.
2 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023
4 f 1 4.70 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. 1
5 f 1 4.30 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
6 f 1 4.30 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
7 f 1 4.10 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
W dal M
1 f 1 7.26 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
2 f 1 7.20 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
3 f 1 7.08 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2022
4 f 1 6.74 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2023
5 f 1 6.45 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2023 M
6 f 1 6.36 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U23 KP III B.D. # 3
Trójskok M
1 f 1 14.79 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP II #
2 f 1 14.49 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
3 f 1 14.09 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
4 f 1 13.52 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2023
5 f 1 13.43 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
Kula (7.26) M
1 f 1 19.81 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022
2 f 1 19.18 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
3 f 1 18.57 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022
4 f 1 17.59 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1998 U23 SL I B.D. B.D. OLSZEWSKI Radosław # , Z/0477/14 , 2022
5 f 1 17.40 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I
6 f 1 16.58 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1
7 f 1 14.77 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7652840614319 sekund