Toruń 14 - 16.02.2020
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18
60 m K
1 5 e 1 7.95 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK!
2 6 e 1 8.04 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
3 7 e 1 8.07 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
4 11 e 1 8.20 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK!
5 12 e 1 8.27 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
6 16 e 1 8.59 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
1 1 e 2 7.68 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
2 4 e 2 7.93 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
3 10 e 2 8.19 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
4 14 e 2 8.44 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!
5 15 e 2 8.52 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie 2004 U18 SL --
1 2 e 3 7.84 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK!
2 3 e 3 7.87 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
3 8 e 3 8.07 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
4 9 e 3 8.15 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --
5 13 e 3 8.30 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
6 17 e 3 8.72 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
1 f 1 7.63 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
2 f 1 7.79 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
3 f 1 7.85 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK!
4 f 1 7.86 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
5 f 1 7.88 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK!
6 f 1 7.89 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
7 f 1 7.96 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
8 f 1 8.04 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
1 f 2 8.09 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
2 f 2 8.10 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --
3 f 2 8.13 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK!
4 f 2 8.26 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
5 f 2 8.33 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
6 f 2 8.35 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- # LDK!
7 f 2 8.48 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
200 m K
1 11 e 1 26.69 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
2 12 e 1 26.77 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ III JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
3 21 e 1 27.35 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
4 22 e 1 27.50 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2022 3
  e 1 DQ PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
1 2 e 2 25.62 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2022 2
2 4 e 2 25.95 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS II SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
3 17 e 2 27.19 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
4 24 e 2 27.78 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
5 26 e 2 28.21 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS IV
1 1 e 3 25.17 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP II JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 13 e 3 26.97 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
3 15 e 3 27.01 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
4 20 e 3 27.32 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA IV LDK!
  e 3 DQ KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- B.D. 4 LDK!
1 5 e 4 25.97 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
2 6 e 4 26.02 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS II ROSTEK William WOSIEK Jacek Z/3446/17 2022 4 LDK!
3 10 e 4 26.55 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III JASICZ Ryszard # Z/0227/18 2022 3 LDK!
4 18 e 4 27.27 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
5 28 e 4 28.37 KOŚCIK Zofia AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
6 29 e 4 28.73 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
1 3 e 5 25.74 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 7 e 5 26.25 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2022 3 LDK!
3 19 e 5 27.27 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS III
4 23 e 5 27.56 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU IV # LDK!
5 27 e 5 28.22 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U18 ZP IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2021 4
6 31 e 5 30.43 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Kamila # Z/3143/18 2021 BEZ LDK!
1 8 e 6 26.25 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD II BLAUSZ Henryka # Z/3968/17 2022 5
2 9 e 6 26.25 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U18 SL II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
3 14 e 6 26.97 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk # 2003 U18 MZ III ADAMSKI Robert # Z/3000/17 2022
4 16 e 6 27.03 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
5 25 e 6 28.00 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV GIZA Maciej Z/0266/19 2020 LDK!
6 30 e 6 30.41 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
1 f 1 24.99 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP II JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 f 1 25.13 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2022 2
3 f 1 25.63 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 26.10 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS II ROSTEK William WOSIEK Jacek Z/3446/17 2022 4 LDK!
5 f 1 26.36 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
6 f 1 30.46 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2022 3 LDK!
1 f 2 26.04 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2022 3 LDK!
2 f 2 26.13 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U18 LD II BLAUSZ Henryka # Z/3968/17 2022 5
3 f 2 26.65 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III JASICZ Ryszard # Z/0227/18 2022 3 LDK!
4 f 2 26.84 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U18 MZ III JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
5 f 2 29.37 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
300 m K
1 3 e 1 40.66 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. 2
2 11 e 1 42.40 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
3 17 e 1 43.07 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
4 19 e 1 43.54 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2020 2 LDK!
5 27 e 1 45.17 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
  e 1 DQ SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
1 1 e 2 RP U18 38.12 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2022 2 LDK!
2 10 e 2 42.39 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
3 16 e 2 43.03 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK!
4 25 e 2 45.07 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
5 31 e 2 46.53 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2022 5
1 4 e 3 40.80 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
2 7 e 3 41.70 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
3 8 e 3 42.31 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
4 22 e 3 44.13 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
5 29 e 3 45.60 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
1 2 e 4 40.58 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
2 13 e 4 42.72 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
3 15 e 4 42.79 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3731/17 2021 2 LDK!
4 23 e 4 44.18 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/3143/17 2021 3
5 28 e 4 45.56 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna # Z/1172/20 2022
1 12 e 5 42.66 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4987/19 2021 LDK!
2 18 e 5 43.48 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0168/18 2022 4 LDK!
3 20 e 5 43.67 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U18 LD -- BRÓDKA Daniel 4 LDK!
4 32 e 5 46.92 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej KOWALSKI Robert , Z/3456/17 , 2022 LDK!
5 35 e 5 49.28 MISIORNA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1352/20 2020
6 36 e 5 50.56 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
1 6 e 6 41.69 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
2 14 e 6 42.75 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK!
3 24 e 6 44.42 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2022 LDK!
4 30 e 6 46.27 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk # 2004 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
5 34 e 6 47.26 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2021 BEZ LDK!
  e 6 DQ CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew # Z/4946/18 2022
1 5 e 7 41.68 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1124/17 , 2022 LDK!
2 9 e 7 42.37 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2022 3 LDK!
3 21 e 7 43.99 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
4 26 e 7 45.12 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0068/18 2022 LDK!
5 33 e 7 46.96 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 2003 U18 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2021 5 LDK!
  e 7 DNF KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
1 f 1 RP U18 38.00 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2022 2 LDK!
2 f 1 40.18 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 40.61 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
4 f 1 41.13 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. 2
5 f 1 41.59 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
6 f 1 42.66 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1124/17 , 2022 LDK!
1 f 2 41.41 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2022 3 LDK!
2 f 2 42.37 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
3 f 2 42.67 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
4 f 2 42.71 STROIKE Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4987/19 2021 LDK!
5 f 2 42.73 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
  f 2 DQ KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK!
600 m K
1 4 e 1 1:36.80 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
2 9 e 1 1:38.41 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
3 13 e 1 1:39.27 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
4 22 e 1 1:41.53 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
5 29 e 1 1:44.93 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0364/17 2022
6 30 e 1 1:46.72 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
  e 1 DNF PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
1 1 e 2 1:34.68 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2022 LDK!
2 5 e 2 1:37.92 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!
3 8 e 2 1:38.38 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
4 11 e 2 1:38.92 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
5 12 e 2 1:38.99 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
6 24 e 2 1:43.33 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1739/18 2022 LDK!
7 28 e 2 1:44.90 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1126/17 2022 LDK!
8 31 e 2 1:46.88 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- #
1 6 e 3 1:38.02 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!
2 7 e 3 1:38.35 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 10 e 3 1:38.55 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
4 14 e 3 1:39.28 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Agnieszka ZIOŁO Stanisław , Z/3669/17 , 2021 4 LDK!
5 17 e 3 1:39.73 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
6 19 e 3 1:40.01 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2022 4
7 20 e 3 1:40.12 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2021 3 LDK!
8 21 e 3 1:40.64 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1019/18 2022 4 LDK!
9 23 e 3 1:42.34 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 2003 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/2457/18 2022 4 LDK!
1 2 e 4 1:35.13 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2022 2 LDK!
2 3 e 4 1:36.67 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 15 e 4 1:39.49 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
4 16 e 4 1:39.71 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
5 18 e 4 1:39.85 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał # Z/3463/17 2022 3 LDK!
6 25 e 4 1:43.99 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2022 LDK!
7 26 e 4 1:44.59 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- B.D.
8 27 e 4 1:44.62 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
9 32 e 4 1:47.43 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
1 f 1 1:37.29 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2022 2 LDK!
2 f 1 1:37.85 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -- PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2022 LDK!
3 f 1 1:37.93 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!
4 f 1 1:39.58 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
5 f 1 1:41.17 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
6 f 1 1:43.23 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U18 PM -- B.D. # 3 LDK!
1 f 2 1:37.00 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 f 2 1:39.37 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
3 f 2 1:39.38 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
4 f 2 1:39.46 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
5 f 2 1:39.64 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
6 f 2 1:40.22 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
7 f 2 1:42.90 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
800 m K
1 7 w 1 2:44.51 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK! 522
2 10 w 1 2:45.34 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 513
3 12 w 1 2:51.98 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. 3 LDK! 443
4 13 w 1 2:58.13 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 383
5 14 w 1 3:00.31 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 362
6 15 w 1 3:05.77 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4 313
1 1 w 2 2:34.04 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 643
2 2 w 2 2:42.25 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 547
3 3 w 2 2:42.51 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- 544
4 4 w 2 2:43.97 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 528
5 5 w 2 2:44.04 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4 527
6 6 w 2 2:44.09 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2022 527
7 8 w 2 2:44.74 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 520
8 9 w 2 2:45.09 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! 516
9 11 w 2 2:46.95 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3 496
1000 m K
1 1 s 1 2:56.22 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:56.72 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
3 3 s 1 2:57.26 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 2:58.72 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
5 5 s 1 2:59.85 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2022 2 LDK!
6 6 s 1 3:02.41 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2022 4 LDK!
7 7 s 1 3:03.38 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
8 10 s 1 3:06.45 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U18 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2022 3
9 11 s 1 3:06.66 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
10 13 s 1 3:08.77 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
  s 1 DNF ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/1198/17 2022 LDK!
1 8 s 2 3:05.47 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
2 9 s 2 3:06.44 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1148/17 2022 3 LDK!
3 12 s 2 3:07.31 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD -- MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
4 14 s 2 3:09.80 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2022 5 LDK!
5 15 s 2 3:10.11 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
6 16 s 2 3:10.24 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
7 17 s 2 3:13.56 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2022 4
8 18 s 2 3:22.37 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2022 BEZ
9 19 s 2 3:25.59 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2336/17 2022 3 LDK!
10 20 s 2 3:29.57 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:37.36 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata # Z/3735/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 6:42.06 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 6:44.33 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 6:48.37 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2021 3 LDK!
5 5 s 1 6:49.08 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
6 6 s 1 6:51.01 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U18 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2020 LDK!
7 7 s 1 6:52.40 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
8 8 s 1 6:52.95 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
9 9 s 1 6:53.59 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
10 10 s 1 6:53.81 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
11 11 s 1 6:54.69 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U18 SK --
12 12 s 1 7:01.74 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
13 13 s 1 7:01.94 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew # , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
14 14 s 1 7:03.89 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
15 15 s 1 7:07.34 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0085/18 2022 4 LDK!
16 16 s 1 7:09.79 ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno # 2003 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
17 17 s 1 7:31.15 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK -- BIGUS Anna Z/1225/20 2022
60 m pł K J Mł K
1 4 e 1 8.73 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
2 7 e 1 8.95 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
3 9 e 1 9.05 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
4 13 e 1 9.19 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
5 18 e 1 9.36 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
6 19 e 1 9.57 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2022 LDK!
1 1 e 2 8.55 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
2 2 e 2 8.61 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!
3 15 e 2 9.27 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2021 2 LDK!
4 21 e 2 9.63 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
5 23 e 2 9.84 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2022 BEZ
  e 2 DNF GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
  e 2 DNF SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
1 6 e 3 8.84 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
2 8 e 3 8.99 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK!
3 10 e 3 9.09 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
4 12 e 3 9.12 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #
5 14 e 3 9.23 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2022 4 LDK!
6 16 e 3 9.32 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
7 22 e 3 9.72 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2022 5 LDK!
1 3 e 4 8.73 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
2 5 e 4 8.84 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2022 2 LDK!
3 11 e 4 9.11 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
4 17 e 4 9.33 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
5 20 e 4 9.61 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
6 24 e 4 10.01 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
  e 4 DNF STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr # , Z/5432/19 , 2022 LDK!
1 f 1 8.40 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2
2 f 1 8.63 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2021 2 LDK!
3 f 1 8.70 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
4 f 1 8.73 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK!
5 f 1 8.80 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- B.D. MIREK Wacław # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
6 f 1 8.87 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2022 2 LDK!
7 f 1 8.87 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK!
  f 1 DNF LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
1 f 2 8.80 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U18 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
2 f 2 8.89 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
3 f 2 8.97 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- #
4 f 2 8.98 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
5 f 2 9.08 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2021 2 LDK!
6 f 2 9.14 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
7 f 2 9.22 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
8 f 2 9.30 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2022 4 LDK!
1 1 w 1 8.87 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 937
2 2 w 1 8.93 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! 925
3 3 w 1 9.24 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- 860
4 4 w 1 9.29 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 850
5 5 w 1 9.50 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2022 808
6 6 w 1 9.56 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK! 796
7 7 w 1 9.64 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. 3 LDK! 781
8 8 w 1 9.65 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3 779
1 9 w 2 9.65 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 779
2 10 w 2 9.66 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 777
3 11 w 2 9.66 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4 777
4 12 w 2 9.68 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 773
5 13 w 2 9.72 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 765
6 14 w 2 10.38 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 643
7 15 w 2 10.89 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4 555
4x400 m MIX
1 8 s 1 3:49.87 MALENDOWICZ Filip
OSTROWSKA Anna
KRAWIEC Wiktoria
SELERZYŃSKI Hubert
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003
2004
2004
2004
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew
LEWANDOWSKI Jacek

KARNAS Kinga KOHUTEK Artur
Z/0168/18
, Z/0760/16
2022
, 2022
3
4

2 9 s 1 3:50.28 KEMPA Filip
MORSZNER Zofia
TROCHOLEPSZA Martyna
BIELECKI Marek
MKS Juvenia Puszczykowo 2004
2003
2004
2003
U18 WLP -- JAGACIAK Jarosław
GOŚCINIAK Marcin
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
ŁUCZAK Bernadeta
Z/5362/19
Z/0293/17
Z/0297/17
Z/1573/18
2022
2022
2022
2022

5
3

3 11 s 1 3:51.61 CZAJKOWSKA Magda
KANIA Damian
STĘPKA Patrycja
BRILLA Cyprian
UKS Czwórka Żory 2003
2004
2003
2003
U18 SLK --
KRUPA Iwona
KRUPA Iwona
KRUPA Iwona
Z/1305/20
Z/4761/18
Z/0803/17
2022
2022
2022

5
3
4 15 s 1 3:58.28 KOWALSKA Justyna
ZGLIŃSKI Hubert
ABRAMOWICZ Róża
ŁUKASIAK Szymon
UKS Herkules Sulejówek 2004
2004
2004
2003
U18 MAZ -- CZYŻ Maciej


CZYŻ Maciej
Z/2219/16
Z/2216/16
2022
2022
4
3
5 16 s 1 3:59.87 KAROW Damian
WINOGRODZKA Julia
GLAZA Mateusz
ROZPĘDZIK Marzena
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2003
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
B.D. KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew
, Z/4508/17
Z/2279/16
, Z/4507/17
, Z/1324/17
, 2022
2022
, 2022
, 2022
3

3
3
1 2 s 2 3:47.24 KORYCIŃSKI Wojciech
WÓJCIK Alicja
GALUCH Vanessa
ROMBERG Adrian
MKS-MOSM Bytom 2004
2003
2003
2003
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
Z/0448/18
Z/1162/17
Z/1148/17
Z/1159/17
2022
2022
2022
2022
5
2
3
2
2 4 s 2 3:47.76 JAWORSKI Kacper
GAWEŁ Martyna
ŚWIĘTEK Aleksandra
MOLEK Mateusz
LKS Stal Mielec 2003
2004
2004
2004
U18 PDK -- ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka ZIOŁO Stanisław
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
Z/1745/17
, Z/3798/17
, Z/3669/17
Z/3668/17
2022
, 2022
, 2021
2022
2
2
4
4
3 10 s 2 3:51.10 BYDOŃ Oskar
SEREK Katarzyna
SKIMINA Emilia
BARCIK Jakub
KS AZS AWF Kraków 2004
2004
2004
2003
U18 MLP -- GIZA Andrzej GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Andrzej GIZA Maciej
GIZA Andrzej MIREK Wacław
, Z/0276/18
Z/5229/18
, Z/0274/18
, Z/0074/17
, 2022
2022
, 2022
, 2022




4 12 s 2 3:51.97 KUŹMIŃSKA Justyna
KUZIAK David
DRAZIK Kasper
TOMALA Emilia
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2004
2004
U18 SLK -- MORKA Piotr
MORKA Piotr
KRUPA Iwona
MORKA Piotr SZYJKA Beata
Z/1004/18
Z/1003/18
Z/3617/18
Z/1019/18
2022
2022
2022
2022
3
BEZ

4
5 13 s 2 3:52.65 MATUSZEWICZ Anna
OLISIEJKO Samuel
WĄŻ Anastazja
PIWOŃSKI Mikołaj
MKL Toruń 2003
2004
2003
2004
U18 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek B.D.
Z/3343/17
Z/2750/16
Z/1527/17
Z/2012/18
2022
2022
2021
2022
2
2
4
3
1 1 s 3 3:43.54 BOGACZYŃSKI Igor
GOŚCINIAK Marcelina
PLUTA Daria
CHMIEL Maciej
MKL Jarocin 2003
2004
2003
2004
U18 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
, Z/1779/18
, Z/0688/19
Z/1869/19
Z/5161/19
, 2022
, 2022
2022
2022
2
3


2 3 s 3 3:47.66 DUCHNOWSKI Igor
DĄBROWSKI Piotr
DZWONKOWSKA Karolina
ŁYSKOWKA Maja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003
2003
2003
2004
U18 POD -- DĄBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
MARUSZEWSKI Piotr
Z/1589/17
Z/0987/17
Z/0986/17
Z/4909/19
2021
2022
2022
2022




3 5 s 3 3:48.84 GREINER Olivia
AUGUSTYNIAK Janusz
JASZCZAK Aleksandra
RAK Filip
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2003
2004
2003
U18 OPL -- LACH Magdalena
DZIUBA Jacek
JASIŃSKI Cyprian
OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek
Z/1145/20
Z/2423/17
Z/2201/17
, Z/3466/16
2022
2022
2022
, 2022

3


4 6 s 3 3:49.05 SAMULEWICZ Jan
KORNACKA Karolina
KORNACKA Kinga
WOLDAN Marcin
GSLA Gierzwałd 2003
2003
2003
2004
U18 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
, Z/1128/17
, Z/1124/17
, Z/1125/17
, Z/0713/19
, 2022
, 2022
, 2022
, 2022




5 7 s 3 3:49.63 SZCZEPANIAK Paulina
DROZDOWSKI Damian
LOSY Anna
ADAMCIO Cyprian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2003
2003
2003
U18 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
Z/1080/18
Z/1075/18
Z/1076/18
Z/0845/17
2022
2022
2022
2022
4
3
4

6 14 s 3 3:52.82 CIEŚLA Bartosz
SZYMKOWIAK Zofia
DUBERT Martyna
PRZYBYLSKI Jakub
UKS Orkan Środa Wlkp. 2003
2003
2004
2003
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek
B.D. ZAWORSKI Marek B.D.
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek B.D.
Z/1167/20
, Z/0221/17
, Z/1240/17
Z/4274/18
2022
, 2022
, 2022
2022

3
2
5
Wzwyż K
1 f 1 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK!
2 f 1 1.70 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2022 LDK!
3 f 1 1.68 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2021 2
4 f 1 1.68 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek # , Z/0311/18 , 2022 LDK!
5 f 1 1.68 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej # Z/0917/19 2022 LDK!
6 f 1 1.65 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U18 LD II JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
7 f 1 1.62 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
8 f 1 1.62 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II ZAPART Stanisław Z/3049/18 2022 4
9 f 1 1.59 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK!
10 f 1 1.59 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
10 f 1 1.59 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
12 f 1 1.59 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
13 f 1 1.55 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U18 KP III KUĆ Dariusz # Z/2588/16 2021 3 LDK!
1 1 w 1 1.67 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 818
2 2 w 1 1.61 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022 747
3 3 w 1 1.61 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 747
4 4 w 1 1.58 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ III 712
4 6 w 1 1.58 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3 712
6 5 w 1 1.58 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 712
7 8 w 1 1.55 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! 678
8 9 w 1 1.55 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 678
9 7 w 1 1.55 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK! 678
10 11 w 1 1.52 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 644
11 10 w 1 1.52 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4 644
12 12 w 1 1.46 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL IV B.D. 3 LDK! 577
13 13 w 1 1.43 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 544
14 14 w 1 1.40 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 512
15 15 w 1 1.28 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4 389
Tyczka K
1 f 1 3.70 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I KUBALA Magdalena # Z/3368/15 2022
2 f 1 3.50 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 3.30 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 3.30 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U18 ZP I FERFET Marek LISEK Aleksandra , Z/4945/18 , 2022 4 LDK!
5 f 1 3.30 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ I MASTALERZ Janusz # Z/0336/18 2022 3
6 f 1 3.20 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL II
7 f 1 3.00 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP II DAKINIEWICZ Wojciech Z/4399/18 2022 2
8 f 1 3.00 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U18 ZP II MŁYNARCZYK Marta ASMOLOV Maksym # , Z/2600/18 , 2022 LDK!
9 f 1 2.80 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL III KUBALA Magdalena # Z/2689/17 2022 3
10 f 1 2.60 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.91 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U18 KP I BUTKIEWICZ Jacek # Z/3343/17 2022 2
2 f 1 5.57 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U18 DS II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.48 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
4 f 1 5.40 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok # 2004 U18 PD II STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2022 LDK!
5 f 1 5.26 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
6 f 1 5.23 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
  f 1 NM WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2022 LDK!
1 1 w 1 5.59 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 726
2 2 w 1 5.18 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 609
3 3 w 1 5.13 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4 595
4 4 w 1 5.03 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV 567
5 5 w 1 5.02 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! 565
6 6 w 1 4.99 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK! 557
7 7 w 1 4.99 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 557
8 8 w 1 4.94 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3003/17 2022 543
9 9 w 1 4.89 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3 530
10 10 w 1 4.83 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL IV B.D. 3 LDK! 514
11 11 w 1 4.83 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 514
12 12 w 1 4.74 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 490
13 13 w 1 4.73 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 487
14 14 w 1 4.23 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -- 362
15 15 w 1 4.01 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4 310
Trójskok K
1 f 1 11.75 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U18 MA II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/0007/17 , 2022 LDK!
2 f 1 11.70 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U18 LU II KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
3 f 1 11.66 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
4 f 1 11.52 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U18 PK II SOCHA Tomasz Z/3935/17 2022 4
5 f 1 11.49 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2022 3 LDK!
6 f 1 11.40 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U18 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2022 4 LDK!
7 f 1 11.40 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB III CZERNIK Edward Z/2111/17 2022 5
8 f 1 11.30 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U18 LD III BARSKA Jolanta # Z/2460/17 2022 3 LDK!
9 f 1 11.26 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U18 PM III POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał # , Z/2982/17 , 2022 LDK!
10 f 1 11.24 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
11 f 1 11.06 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK!
12 f 1 10.81 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
13 f 1 10.78 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U18 SL III BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
Kula (3) K
1 f 1 16.14 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
2 f 1 15.31 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/3747/17 2021
3 f 1 14.70 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
4 f 1 14.61 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I MICHNIAK Jan # Z/4005/18 2022 3
5 f 1 14.20 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U18 WP I PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
6 f 1 14.05 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM I LDK!
7 f 1 13.25 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
8 f 1 12.97 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/0131/19 2022 LDK!
9 f 1 12.82 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
10 f 1 12.43 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
11 f 1 12.04 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
12 f 1 10.98 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
13 f 1 10.88 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/1493/18 2022 LDK!
1 1 w 1 11.17 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3 606
2 2 w 1 10.88 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 587
3 3 w 1 10.47 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 560
4 4 w 1 10.45 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV 559
5 5 w 1 10.29 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 548
6 6 w 1 10.25 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 546
7 7 w 1 10.21 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS IV 543
8 8 w 1 9.86 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4 520
9 9 w 1 9.11 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2022 471
10 10 w 1 9.00 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. 3 LDK! 464
11 11 w 1 8.96 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! 462
12 12 w 1 8.82 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK! 452
13 13 w 1 8.53 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4 434
14 14 w 1 8.18 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 411
15 15 w 1 7.11 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 342
5-bój J MŁ K
1 f 1 3670 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 f 1 3242 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ --
3 f 1 3232 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 f 1 3153 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK!
5 f 1 3146 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
6 f 1 3123 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3
7 f 1 3096 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
8 f 1 3087 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
9 f 1 3063 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4
10 f 1 3005 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK!
11 f 1 2779 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. 3 LDK!
12 f 1 2710 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
13 f 1 2662 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
14 f 1 2443 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
15 f 1 2001 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:56.55 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 15:07.07 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 2003 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2022 3
3 3 s 1 15:16.85 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- LDK!
4 4 s 1 15:32.59 TOMASIK Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ
5 5 s 1 15:43.43 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U18 WP -- ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2022 2 LDK!
6 6 s 1 15:49.73 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/4710/17 2022 5 LDK!
7 7 s 1 15:55.49 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2022 2 LDK!
8 8 s 1 15:56.53 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
9 9 s 1 15:57.12 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP --
10 10 s 1 16:11.55 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2022 2 LDK!
11 11 s 1 16:28.75 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/4792/18 2022 5 LDK!
12 12 s 1 17:08.22 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2003 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2021 4 LDK!
13 13 s 1 17:16.43 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- LDK!
14 14 s 1 17:39.70 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL --
15 15 s 1 17:58.15 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2022 BEZ
  s 1 DNF ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk # 2003 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3052/17 , 2022 BEZ LDK!
60 m M
1 2 e 1 7.17 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
2 4 e 1 7.28 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2022 4 LDK!
3 5 e 1 7.28 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0743/17 2021 3 LDK!
4 9 e 1 7.35 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 15 e 1 7.46 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
6 18 e 1 7.58 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
7 19 e 1 7.67 CYRAN Karol ULKS Technik Trzcinica 2004 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/5020/19 2020
1 1 e 2 7.12 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
2 7 e 2 7.33 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
3 10 e 2 7.37 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U18 ZP -- JACEWICZ Edward Z/4850/18 2022 4
4 12 e 2 7.40 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
5 13 e 2 7.42 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1128/17 , 2022 LDK!
6 14 e 2 7.45 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
7 16 e 2 7.50 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- LDK!
1 3 e 3 7.18 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2022
2 6 e 3 7.33 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
3 7 e 3 7.33 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
4 11 e 3 7.39 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- # LDK!
5 17 e 3 7.56 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2022 5
  e 3 DQ MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022
  e 3 DQ GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4184/19 2022
1 f 1 7.07 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
2 f 1 7.17 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
3 f 1 7.18 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2022
4 f 1 7.20 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
5 f 1 7.22 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2022 4 LDK!
6 f 1 7.28 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0743/17 2021 3 LDK!
7 f 1 7.28 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
8 f 1 7.30 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
1 f 2 7.24 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U18 ZP -- JACEWICZ Edward Z/4850/18 2022 4
2 f 2 7.33 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
3 f 2 7.35 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
4 f 2 7.39 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
5 f 2 7.45 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U18 DS --
6 f 2 7.46 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- # LDK!
7 f 2 7.46 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1128/17 , 2022 LDK!
1 1 w 1 7.32 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 772
2 2 w 1 7.33 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 769
3 3 w 1 7.42 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 739
4 5 w 1 7.46 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 726
5 6 w 1 7.53 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2698/17 2022 703
1 4 w 2 7.43 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 736
2 7 w 2 7.54 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 700
3 8 w 2 7.64 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 668
4 9 w 2 7.80 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 619
5 10 w 2 7.81 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 616
200 m M
1 1 e 1 22.24 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 5 e 1 23.04 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2022 4
3 6 e 1 23.08 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP III
4 17 e 1 23.85 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2022 4 LDK!
5 24 e 1 25.13 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
1 4 e 2 22.81 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
2 10 e 2 23.39 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 15 e 2 23.79 WÓJCIK Paweł MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL IV
4 16 e 2 23.84 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
5 22 e 2 24.49 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!
6 26 e 2 26.32 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- LDK!
1 2 e 3 22.68 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP II KARNAS Zbigniew 3 LDK!
2 9 e 3 23.36 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
3 14 e 3 23.63 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN IV B.D. Z/2340/19 2020
4 18 e 3 23.87 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U18 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
5 19 e 3 24.02 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
1 7 e 4 23.13 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 8 e 4 23.30 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL III
3 12 e 4 23.43 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
4 20 e 4 24.12 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/0890/18 2022 4 LDK!
5 21 e 4 24.46 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
  e 4 DQ STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/5142/19 2021
1 3 e 5 22.77 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
2 11 e 5 23.39 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
3 13 e 5 23.53 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2022 5
4 23 e 5 24.67 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!
5 25 e 5 25.22 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
  e 5 DQ WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- LDK!
1 f 1 22.09 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 f 1 22.74 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U18 KP II KARNAS Zbigniew 3 LDK!
3 f 1 22.79 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
4 f 1 23.05 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
5 f 1 23.29 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2022 4
6 f 1 23.33 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U18 WP III
1 f 2 23.22 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 f 2 23.36 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U18 SL III
3 f 2 23.38 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
4 f 2 23.53 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
5 f 2 23.79 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
  f 2 DQ CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
300 m M
1 2 e 1 35.22 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
2 9 e 1 35.82 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 13 e 1 36.40 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/0845/17 2022
4 18 e 1 37.18 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
  e 1 DQ SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2021 5 LDK!
1 7 e 2 35.71 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!
2 8 e 2 35.80 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/4778/17 2022 2
3 15 e 2 36.94 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2022 3 LDK!
4 22 e 2 37.57 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U18 KP --
  e 2 DQ KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U18 OP --
1 5 e 3 35.53 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
2 10 e 3 35.87 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2022 2 LDK!
3 17 e 3 37.08 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2423/17 2022 3
4 21 e 3 37.53 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3923/17 2022 LDK!
  e 3 DQ MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD --
1 3 e 4 35.46 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- PODOLAK Michał 2 LDK!
2 6 e 4 35.61 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
3 19 e 4 37.35 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2022 2 LDK!
4 23 e 4 37.74 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
5 24 e 4 37.91 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
6 28 e 4 39.64 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
1 4 e 5 35.46 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
2 11 e 5 35.91 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
3 16 e 5 36.94 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
4 26 e 5 38.55 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK!
5 27 e 5 38.56 BOŚ Jan UKS Varsovia Warszawa 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1247/20 2020
1 1 e 6 35.09 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
2 12 e 6 36.08 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
3 14 e 6 36.66 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP --
4 20 e 6 37.46 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3181/16 2022 2 LDK!
5 25 e 6 38.37 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3617/18 2022
1 f 1 35.15 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 35.18 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 f 1 35.63 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
4 f 1 36.17 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
5 f 1 36.32 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
1 f 2 36.18 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 f 2 36.23 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2022 2 LDK!
3 f 2 36.55 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/4778/17 2022 2
4 f 2 36.72 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
5 f 2 36.87 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
  f 2 DNF DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław # Z/1589/17 2021 LDK!
600 m M
1 1 e 1 1:22.24 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
2 4 e 1 1:23.22 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
3 7 e 1 1:24.14 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1573/18 2022 LDK!
4 20 e 1 1:28.03 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Grażyna # Z/3116/18 2021 3 LDK!
5 23 e 1 1:28.52 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2022 LDK!
6 24 e 1 1:29.05 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK -- KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2020 4 LDK!
7 27 e 1 1:29.34 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/1003/18 2022 BEZ LDK!
8 30 e 1 1:31.06 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
1 2 e 2 1:22.76 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NAGY Czesław # Z/0051/17 2022
2 6 e 2 1:24.01 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
3 8 e 2 1:24.22 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
4 9 e 2 1:25.27 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
5 11 e 2 1:26.10 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
6 12 e 2 1:26.37 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2020 4 LDK!
7 18 e 2 1:27.79 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 2003 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/4948/18 2021 4
8 29 e 2 1:30.40 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/2450/18 2021 5
1 10 e 3 1:25.63 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U18 PM -- B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
2 13 e 3 1:26.53 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
3 17 e 3 1:27.69 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/5038/18 2022 4
4 19 e 3 1:27.80 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0965/17 2022 LDK!
5 22 e 3 1:28.50 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK -- CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # Z/0488/18 2022 5 LDK!
6 25 e 3 1:29.06 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
7 26 e 3 1:29.13 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2021 3 LDK!
8 32 e 3 1:33.58 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
1 3 e 4 1:23.08 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 5 e 4 1:23.50 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
3 14 e 4 1:26.73 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2022 4
4 15 e 4 1:26.96 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
5 16 e 4 1:27.13 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
6 21 e 4 1:28.15 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
7 28 e 4 1:29.93 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
8 31 e 4 1:31.49 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD --
1 f 1 RP U18 1:20.06 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN -- NAGY Czesław # Z/0051/17 2022
2 f 1 1:20.76 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
3 f 1 1:22.77 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
4 f 1 1:22.95 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
5 f 1 1:23.80 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
6 f 1 1:23.87 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U18 PM -- B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
1 f 2 1:24.39 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
2 f 2 1:24.59 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
3 f 2 1:25.18 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
4 f 2 1:25.42 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
5 f 2 1:25.72 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2020 4 LDK!
  f 2 DNF BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1573/18 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:33.29 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U18 ZP -- LDK!
2 2 s 1 2:33.51 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2022 3
3 3 s 1 2:35.38 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 2:37.37 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 2:38.48 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/4771/17 2021 2 LDK!
6 6 s 1 2:38.61 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
7 8 s 1 2:39.05 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2022 2 LDK!
8 9 s 1 2:40.29 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
9 11 s 1 2:41.59 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
10 13 s 1 2:43.58 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
11 18 s 1 2:49.13 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
12 19 s 1 2:49.22 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
13 20 s 1 2:49.47 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
  s 1 DNF PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK!
1 7 s 2 2:39.00 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata # Z/3750/17 2022
2 10 s 2 2:40.53 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK!
3 12 s 2 2:42.50 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
4 14 s 2 2:43.98 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- KRZEWIŃSKI Ignacy NIEBUDEK Sylwester # , Z/4078/17 , 2022 LDK!
5 15 s 2 2:45.35 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
6 16 s 2 2:46.96 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP --
7 17 s 2 2:47.91 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
8 21 s 2 2:50.31 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
9 22 s 2 2:51.71 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
10 23 s 2 2:52.25 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
11 24 s 2 2:52.63 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
12 25 s 2 2:53.39 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2021 BEZ
13 26 s 2 3:03.76 GRAŻUL Alan KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN --
1 1 w 1 2:49.11 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2698/17 2022 775
2 2 w 1 2:53.71 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 727
3 3 w 1 2:54.13 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 723
4 4 w 1 2:58.76 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 676
5 5 w 1 2:59.97 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 665
6 6 w 1 3:00.37 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 661
7 7 w 1 3:02.26 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 642
8 8 w 1 3:03.35 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 632
9 9 w 1 3:07.27 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 595
10 10 w 1 3:12.40 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 548
2000 m M
1 1 s 1 5:38.43 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 5:39.30 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/0210/17 2021 2 LDK!
3 3 s 1 5:39.51 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
4 4 s 1 5:40.82 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0605/18 2022 2
5 5 s 1 5:44.53 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/1180/17 2021 2 LDK!
6 6 s 1 5:46.90 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!
7 7 s 1 5:49.25 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U18 DS -- GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
8 8 s 1 5:49.91 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
9 11 s 1 5:53.04 KULIK Kamil SKLA Sopot 2003 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2162/19 2021
10 14 s 1 5:56.22 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2022 5
11 15 s 1 5:56.49 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
12 18 s 1 5:58.30 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U18 PK -- BIGUS Anna Z/1226/20 2022
13 19 s 1 6:01.74 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U18 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
14 25 s 1 6:14.68 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
1 9 s 2 5:51.22 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
2 10 s 2 5:52.85 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
3 12 s 2 5:55.47 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
4 13 s 2 5:55.56 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
5 16 s 2 5:57.04 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
6 17 s 2 5:57.29 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
7 20 s 2 6:04.45 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
8 21 s 2 6:06.43 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/5022/19 2022
9 22 s 2 6:06.97 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK!
10 23 s 2 6:08.88 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2022 5
11 24 s 2 6:10.32 ZAKRZEWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP -- WISZ Dariusz # LDK!
12 26 s 2 6:14.69 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U18 KP --
13 27 s 2 6:30.37 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
60 m pł M J Mł M
1 3 e 1 8.25 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2022 2 LDK!
2 4 e 1 8.31 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
3 6 e 1 8.39 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2022 LDK!
4 7 e 1 8.41 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2020 2 LDK!
5 8 e 1 8.44 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2022 LDK!
6 14 e 1 8.69 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2021 BEZ
7 21 e 1 9.28 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2022 5 LDK!
1 1 e 2 8.18 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD -- STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
2 5 e 2 8.37 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2022 LDK!
3 11 e 2 8.57 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
4 12 e 2 8.57 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- # LDK!
5 13 e 2 8.67 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK!
6 16 e 2 8.71 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
7 20 e 2 8.88 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
8 22 e 2 9.68 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
1 2 e 3 8.22 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP --
2 9 e 3 8.49 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
3 10 e 3 8.50 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
4 15 e 3 8.70 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
5 17 e 3 8.72 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
6 18 e 3 8.78 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0091/17 2022 3 LDK!
7 19 e 3 8.87 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- LDK!
1 f 1 8.01 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U18 PD -- STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 8.02 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U18 WP --
3 f 1 8.18 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 8.31 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2022 LDK!
5 f 1 8.37 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2022 LDK!
6 f 1 8.42 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2020 2 LDK!
7 f 1 8.49 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
8 f 1 8.49 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
1 f 2 8.42 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2022 LDK!
2 f 2 8.42 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 f 2 8.55 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2021 BEZ
4 f 2 8.56 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- # LDK!
5 f 2 8.58 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
6 f 2 8.69 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK!
7 f 2 8.71 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
8 f 2 8.87 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1 1 w 1 8.42 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 879
2 3 w 1 8.50 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 860
3 4 w 1 8.68 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 818
4 5 w 1 8.81 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2698/17 2022 788
5 6 w 1 8.81 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 788
1 2 w 2 8.46 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 869
2 7 w 2 8.91 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 766
3 8 w 2 9.15 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 713
4 9 w 2 9.71 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 597
5 10 w 2 9.78 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 583
Wzwyż M
1 f 1 2.04 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U18 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK!
2 f 1 1.92 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
3 f 1 1.88 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD III STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
4 f 1 1.88 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U18 SL III SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
5 f 1 1.88 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U18 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK!
6 f 1 1.88 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2022 5
7 f 1 1.88 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP III KAŃSKI Ryszard # Z/4854/19 2022 LDK!
8 f 1 1.84 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U18 KP III DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2022 5 LDK!
9 f 1 1.84 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # , Z/2672/17 , 2022 3 LDK!
10 f 1 1.84 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław B.D. # Z/0049/15 2022 5 LDK!
11 f 1 1.84 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 2004 U18 LU III MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2022 5
12 f 1 1.75 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 2003 U18 DS IV
1 1 w 1 1.92 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 731
2 2 w 1 1.86 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 679
3 3 w 1 1.83 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 653
4 4 w 1 1.80 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 627
5 5 w 1 1.74 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2698/17 2022 577
6 6 w 1 1.71 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 552
7 7 w 1 1.65 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 504
8 8 w 1 1.62 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 480
9 9 w 1 1.56 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 434
10 10 w 1 1.53 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 411
Tyczka M
1 f 1 4.50 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U18 PM I PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2022
2 f 1 4.40 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U18 PM II KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!
3 f 1 4.10 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2022 2
4 f 1 3.95 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr # Z/4103/17 2022 4
5 f 1 3.95 ŻMICH Jakub KL Gdynia 2003 U18 PM III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0071/17 , 2022 4
6 f 1 3.95 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2022 3 LDK!
7 f 1 3.95 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2022 LDK!
8 f 1 3.95 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK III WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK!
9 f 1 3.60 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2163/17 2022 LDK!
1 1 w 1 3.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 562
2 2 w 1 3.70 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 535
3 3 w 1 3.30 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV RADKE Karol # Z/2698/17 2022 431
4 4 w 1 3.30 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 431
5 5 w 1 3.20 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 406
6 6 w 1 3.00 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 357
7 7 w 1 2.90 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 333
8 8 w 1 2.60 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 264
9 9 w 1 2.30 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 199
10 10 w 1 2.20 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 179
W dal M
1 f 1 6.60 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U18 LU III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
2 f 1 6.59 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Marek # Z/1078/18 2022 4 LDK!
3 f 1 6.43 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U18 WP III WALCZAK Michał Z/1082/18 2022 3
4 f 1 6.33 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2022 LDK!
5 f 1 6.32 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
6 f 1 6.28 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U18 WP IV
7 f 1 6.21 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
8 f 1 6.20 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV PROKOP Wojciech Z/4655/17 2022 5 LDK!
9 f 1 6.11 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK!
10 f 1 6.08 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
11 f 1 6.07 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3668/17 2022 4 LDK!
12 f 1 6.06 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U18 KP IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
1 1 w 1 6.65 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 732
2 2 w 1 6.61 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 723
3 3 w 1 6.50 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 697
4 4 w 1 6.49 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 695
5 5 w 1 6.20 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ IV RADKE Karol # Z/2698/17 2022 630
6 6 w 1 6.14 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 617
7 7 w 1 5.79 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 542
8 8 w 1 5.74 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 531
9 9 w 1 5.21 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 423
10 10 w 1 5.14 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 409
Trójskok M
1 f 1 13.98 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2022 3 LDK!
2 f 1 13.82 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3
3 f 1 13.78 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK!
4 f 1 13.74 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
5 f 1 13.55 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil # Z/3034/19 2022 LDK!
6 f 1 13.16 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
7 f 1 13.07 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK!
8 f 1 12.73 KULON Kacper WLKS Wrocław # 2004 U18 DS IV # LDK!
9 f 1 12.65 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
10 f 1 12.47 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
11 f 1 12.46 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
12 f 1 12.44 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
13 f 1 12.04 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2021 4 LDK!
14 f 1 11.96 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 17.58 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej # , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 f 1 16.85 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK!
3 f 1 16.27 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 15.80 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
5 f 1 15.14 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2004 U18 OP II DOMIN Adam # Z/0936/18 2022 LDK!
6 f 1 15.08 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK!
7 f 1 15.03 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
8 f 1 14.98 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2022 LDK!
9 f 1 14.80 BOBER Paweł ULKS Technik Trzcinica 2003 U18 PK III BEDNARKIEWICZ Agnieszka # Z/3742/16 2022
10 f 1 14.68 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
11 f 1 14.29 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2020 2
12 f 1 13.67 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 2003 U18 KP III
13 f 1 13.34 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3713/19 2021 BEZ
14 f 1 13.25 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2022 4
15 f 1 12.95 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK!
  f 1 NM GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U18 LD --
1 1 w 1 13.68 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 709
2 2 w 1 13.61 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 704
3 3 w 1 12.28 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 623
4 4 w 1 11.47 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2698/17 2022 574
5 5 w 1 11.20 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 558
6 6 w 1 10.55 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 519
7 7 w 1 10.41 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 510
8 8 w 1 9.51 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 456
9 9 w 1 9.25 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3 441
10 10 w 1 8.92 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK! 421
7-bój J MŁ M
1 f 1 4873 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
2 f 1 4825 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 4608 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK!
4 f 1 4478 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/2698/17 2022
5 f 1 4375 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 4313 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
7 f 1 4224 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
8 f 1 3675 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
9 f 1 3507 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
10 f 1 3334 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2020 3
Chód 5 km M
1 1 s 1 22:56.42 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U18 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
2 2 s 1 25:04.16 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U18 PK -- DUDA Bogusław # Z/4116/17 2022 3
3 3 s 1 25:20.44 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2022 3
4 4 s 1 25:46.57 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2022 4 LDK!
5 5 s 1 26:33.17 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 2003 U18 MZ -- GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2022 3
6 6 s 1 26:39.45 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U18 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2022
7 7 s 1 28:14.17 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/2702/19 2022
8 8 s 1 28:34.37 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa # 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4976/18 2022 LDK!
  s 1 DQ ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1598/18 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.597788095474 sekund