Brzeszcze 08.02.2020
Halowy mityng LA
60 m K
1 e 1 8.51 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 e 1 8.96 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
3 e 1 9.31 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
4 e 1 9.42 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
5 e 1 9.66 RAJCHEL Wiktoria MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3237/20 2022 LDK!
6 e 1 9.78 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
1 e 2 8.16 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 e 2 8.88 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
3 e 2 9.62 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP -- LDK!
4 e 2 9.72 WCISEK Wiktoria MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U14 OP --
5 e 2 10.36 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
1 e 3 8.59 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
2 e 3 8.71 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
3 e 3 8.81 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
4 e 3 9.24 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz # 2007 U14 SL -- SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
1 e 4 8.87 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
2 e 4 9.05 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
3 e 4 9.09 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
4 e 4 9.16 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
5 e 4 10.08 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 f A 8.15 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 f A 8.45 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
3 f A 8.59 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
4 f A 8.74 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
5 f A 8.84 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
6 f A 8.87 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
1 f B 9.06 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 f B 9.24 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
3 f B 9.32 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
3 f B 9.32 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
5 f B 9.38 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
6 f B 9.52 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz # 2007 U14 SL -- SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
7 f B 9.68 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.29 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 s 1 11.30 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 s 2 9.31 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 s 2 11.57 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1.35 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
2 1.30 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
W dal K
1 5.35 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
2 5.25 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
3 5.05 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
4 4.95 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
5 4.91 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
6 4.41 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
7 4.30 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2023 LDK!
8 4.23 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
9 3.95 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
10 3.93 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
11 3.84 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
12 3.78 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
13 3.40 GANCARCZYK Nikola UKS Gminy Brzeszcze 2008 U14 MA --
Trójskok K
1 11.06 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
2 10.85 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA III ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
Kula (3) K
1 12.29 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 LDK!
2 9.98 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
3 9.41 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
4 9.17 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
60 m M
1 e 1 7.46 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
2 e 1 7.62 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
3 e 1 7.74 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
4 e 1 7.76 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
5 e 1 9.24 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
6 e 1 9.42 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
1 e 2 7.48 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 e 2 7.62 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
3 e 2 7.64 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
4 e 2 7.73 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
5 e 2 7.85 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
6 e 2 8.56 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
7 e 2 9.34 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
1 f A 7.39 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
2 f A 7.54 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
3 f A 7.57 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
4 f A 7.65 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
5 f A 7.67 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
6 f A 7.69 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
7 f A 7.81 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 f B 7.78 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f B 7.87 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
3 f B 8.52 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
4 f B 9.17 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
5 f B 9.46 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 11.17 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 s 1 12.05 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
3 s 1 17.99 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 s 2 10.55 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 s 2 10.86 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 s 2 12.12 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.71 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 s 1 9.03 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
1 s 2 8.76 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
2 s 2 9.00 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 2.00 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA II ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
2 1.75 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
3 1.50 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
4 1.45 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2023
5 1.40 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 1.30 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
W dal M
1 6.32 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
2 6.26 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U18 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
3 5.35 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- # LDK!
4 5.07 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
5 5.06 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
6 4.25 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
7 3.98 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2021
  NM WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
Trójskok M
1 14.01 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
2 12.65 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 2002 U20 MA IV WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2020 4
3 12.08 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
4 10.09 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2023
Kula (5) M
1 14.45 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 9.88 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
Kula (6) M
1 12.56 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U20 OP IV
Kula (7.26) M
1 17.41 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I
2 15.31 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
3 15.00 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
4 12.03 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice # 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1925220489502 sekund