Toruń 29 - 01.03.2020
64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
60 m K
1 3 e 1 7.41 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN   SKN  
2 6 e 1 U23 7.48 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
3 9 e 1 U23(5) 7.51 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024  KNF   SKN  
4 11 e 1 U23(7) 7.52 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF  
5 13 e 1 U23(8) 7.57 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -- B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
6 16 e 1 7.64 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
7 21 e 1 U23(11) 7.71 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  KNF   SKN  
1 1 e 2 7.34 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # M  KN   SKN  
2 4 e 2 U23 7.45 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KNF   SKN  
3 7 e 2 U23 7.49 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
4 14 e 2 U23(9) 7.59 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- B.D.  ZKN  
5 17 e 2 7.68 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1
6 18 e 2 U23(10) 7.68 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN  
7 19 e 2 7.69 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP -- B.D. 1
1 2 e 3 7.40 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
2 5 e 3 U23 7.46 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
3 8 e 3 7.50 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN   SKN  
4 10 e 3 U23(6) 7.51 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
5 12 e 3 7.54 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP -- B.D. 1  KN   SKN  
6 15 e 3 7.62 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024  KN   SKN  
7 20 e 3 7.70 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.  SKN  
1 f 1 7.29 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 7.30 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # M  KN   SKN  
3 f 1 7.40 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN   SKN  
4 f 1 U23(1) 7.44 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 U23(2) 7.45 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
5 f 1 7.45 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN   SKN  
7 f 1 U23(3) 7.49 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KNF   SKN  
8 f 1 U23(4) 7.51 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
200 m K
1 4 e 1 U23 24.05 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
2 6 e 1 24.37 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I B.D.  SKN  
3 7 e 1 U23(5) 24.39 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   SKN  
4 8 e 1 U23(6) 24.46 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN  
1 1 e 2 23.77 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 e 2 U23 23.81 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
3 13 e 2 U23(8) 24.82 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
4 15 e 2 25.25 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ II B.D. 2
5 17 e 2 U23(10) 25.41 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II #  KNF   SKN  
1 3 e 3 U23 23.95 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
2 5 e 3 U23 24.22 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
3 9 e 3 24.50 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2024  SKN  
4 11 e 3 24.65 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. # 1
5 16 e 3 U23(9) 25.27 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021  ZKN  
1 10 e 4 24.64 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. 1
2 12 e 4 U23(7) 24.80 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I B.D.  ZKN  
3 14 e 4 25.15 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2024  SKN  
1 f 1 U23(1) 23.64 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KNF   SKN  
1 f 1 23.64 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 U23(2) 24.10 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
4 f 1 U23(3) 24.18 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 U23(4) 24.48 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN   SKN  
6 f 1 25.42 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS II B.D.  SKN  
400 m K
1 2 e 1 U23 53.69 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN  
2 3 e 1 U23 53.95 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
3 5 e 1 55.11 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej Z/1061/13 2021 1
4 6 e 1 U23(4) 55.13 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  KNF   SKN  
5 13 e 1 U23(9) 59.02 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
1 1 e 2 53.67 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN  
2 4 e 2 U23 54.42 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ M OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KNF   SKN  
3 8 e 2 U23(5) 55.60 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF   SKN  
4 10 e 2 U23(6) 56.23 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  KNF   SKN  
1 7 e 3 55.42 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN  
2 9 e 3 55.66 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
3 11 e 3 U23(7) 57.49 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
4 12 e 3 U23(8) 58.28 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  ZKN  
1 f 1 53.09 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 53.53 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2024  KN   SKN  
3 f 1 U23(1) 53.65 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD M ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KNF   SKN  
4 f 1 U23(2) 54.74 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 55.92 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej Z/1061/13 2021 1
  f 1 U23(-) DNF WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   SKN  
800 m K
1 5 e 1 2:08.00 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I  KN   SKN  
2 6 e 1 2:08.01 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ I #  KN   SKN  
3 7 e 1 2:08.07 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2024 M  KN   SKN  
4 8 e 1 2:08.16 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 Sen ZP I B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
5 9 e 1 U23(1) 2:12.73 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN  
1 1 e 2 2:06.72 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I  SKN  
2 2 e 2 2:06.79 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
3 3 e 2 2:07.09 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024  SKN  
4 4 e 2 2:07.75 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. 1
5 10 e 2 U23(2) 2:18.90 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
1 f 1 2:05.75 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 Sen PM I  KN   SKN  
2 f 1 2:06.78 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ I #  KN   SKN  
3 f 1 2:06.92 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 Sen ZP I B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
4 f 1 2:07.16 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024  SKN  
5 f 1 2:07.22 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2024 M  KN   SKN  
6 f 1 2:07.23 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ I  SKN  
7 f 1 2:08.43 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. 1
8 f 1 2:08.46 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ I B.D. 1
1 1 w 1 2:21.39 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM III MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   805
2 2 w 1 U23 2:28.25 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   715
3 3 w 1 2:29.29 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 702
4 4 w 1 U23 2:29.59 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN   698
5 5 w 1 2:30.27 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #  KN   689
6 6 w 1 U23 2:30.46 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024 687
1500 m K
1 1 s 1 U23(1) 4:24.14 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 4:25.05 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
3 3 s 1 U23(2) 4:35.76 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
4 4 s 1 U23(3) 4:38.15 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
  s 1 DNF BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0090/11 2021 M  SKN  
  s 1 DQ CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM -- LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2024 MM  KN  
3000 m K
1 1 s 1 9:14.42 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M  KN   SKN  
2 2 s 1 9:32.18 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD I B.D. GIŻYŃSKI Mariusz # , Z/3112/11 , 2024  SKN  
3 3 s 1 U23(1) 9:40.34 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   SKN  
4 4 s 1 10:09.08 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
5 5 s 1 U23(2) 10:20.47 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II
6 6 s 1 U23(3) 10:25.88 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD III JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   SKN  
60 m pł K K
1 2 e 1 U23 8.23 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0137/14 2024 MM  KNF   SKN  
2 4 e 1 U23 8.32 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KNF   SKN  
3 5 e 1 U23 8.47 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
4 7 e 1 8.54 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1  KN  
  e 1 DQ BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. 1  SKN  
1 1 e 2 8.10 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN   SKN  
2 3 e 2 8.26 WĘGIERSKA Angelika Elżbieta KS SPRINTERKI.PL Poznań 1994 Sen WP -- MARUSZEWSKI Piotr Z/1371/20 2020
3 6 e 2 U23 8.51 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
4 8 e 2 U23 8.57 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN  
5 9 e 2 8.59 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
6 10 e 2 U23(6) 9.36 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
1 f 1 U23(1) 8.02 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0137/14 2024 MM  KNF   SKN  
2 f 1 8.08 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN   SKN  
3 f 1 U23(2) 8.31 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 U23(3) 8.44 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN  
5 f 1 8.54 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. 1  KN  
6 f 1 U23(4) 8.54 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN  
7 f 1 U23(5) 8.58 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KNF   SKN  
  f 1 DQ WĘGIERSKA Angelika Elżbieta KS SPRINTERKI.PL Poznań 1994 Sen WP -- MARUSZEWSKI Piotr Z/1371/20 2020
1 1 w 1 8.67 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #  KN   980
2 2 w 1 8.68 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 978
3 3 w 1 8.69 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   976
4 4 w 1 U23 9.06 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN   897
5 5 w 1 U23 9.07 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024 895
6 6 w 1 U23 9.55 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   798
4x200 m K
1 1 s 1 1:36.08 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
STEFANOWICZ Magdalena
GUZOWSKA Paulina
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
AZS-AWF Katowice 1992
2000
2000
1995
Sen SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander
KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
Z/2913/11
Z/4569/15
Z/4472/15
Z/1477/11
2024
2024
2024
2024
MM



2 2 s 1 1:37.96 PALUCH Paulina
BHEBHE Urszula
PALUCH Justyna
DUCHNOWSKA Natalia
AZS-AWF Warszawa 1998
1992
1997
1996
Sen MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0261/14
2024

1
2
1
3 3 s 1 1:38.14 KACZMAREK Natalia
FORKASIEWICZ Agata
MIERZYŃSKA Jagoda
RAJEWSKA Alicja
KS AZS AWF Wrocław 1998
1994
1998
1999
Sen DOL -- ROŻEJ Marek
B.D.
ROSTEK William B.D.
Z/1152/14
Z/0925/14
2024
2024



4 4 s 1 1:39.18 MIĘKIŃSKA Magdalena
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
KIEPURA Monika
KS AZS AWF Kraków 1999
1996
1997
2000
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/0652/15
Z/0698/12
Z/1061/13
, Z/0884/15
2021
2022
2021
, 2024

M
1

4x400 m MIX
1 1 s 1 3:29.84 BEKUS Joanna
BUZAŁA Mikołaj
GALANT Martyna
ZDROJEWSKI Amadeusz
OŚ AZS Poznań 1997
1998
1995
1998
Sen WLP -- B.D.
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
KOSTRZEBA Jacek B.D.
B.D.
Z/3182/17
Z/0939/12
2024
2024
1

M

2 2 s 1 3:31.95 MIROSŁAW Cezary
KOŁDEJ Małgorzata
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
ŻYWKO Szymon
AZS UMCS Lublin 1997
1990
1992
1999
Sen LBE -- B.D.

MAKSYMIUK Zbigniew
BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/0286/11
Z/1224/16
2024
2024
1


3 3 s 1 3:34.29 JURCZYK Mariusz
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
ZIĘBA Szymon
KS AZS AWF Kraków 1996
1996
1997
1999
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
B.D. SOBCZYK Grzegorz
Z/0179/12
Z/0698/12
Z/1061/13
, Z/0312/15
2021
2022
2021
, 2024
1
M
1

Wzwyż K
1 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   SKN  
1 f 1 U23(1) 1.75 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  SKN  
3 f 1 1.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I RÓG Maciej # Z/3660/11 2024 M
4 f 1 U23(2) 1.70 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
5 f 1 U23(3) 1.65 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II #
6 f 1 U23(4) 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP II B.D. #
1 1 w 1 1.80 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   978
2 2 w 1 1.77 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 941
3 3 w 1 U23 1.77 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN   941
4 4 w 1 1.68 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #  KN   830
5 5 w 1 U23 1.68 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024 830
6 6 w 1 U23 1.62 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   759
Tyczka K
1 f 1 U23(1) 4.30 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 4.20 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 Sen KP M B.D.  KN   SKN  
3 f 1 4.10 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP M #  SKN  
4 f 1 U23(2) 4.10 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM M ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN  
5 f 1 3.90 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   SKN  
6 f 1 U23(3) 3.70 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. Z/0583/15 2021  SKN  
7 f 1 U23(4) 3.70 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023  ZKN   SKN  
8 f 1 U23(5) 3.50 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
W dal K
1 f 1 6.45 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK M TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1
2 f 1 6.19 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN  
3 f 1 6.18 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I  KN   SKN  
4 f 1 6.14 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024  KN   SKN  
5 f 1 U23(1) 6.09 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  SKN  
6 f 1 U23(2) 5.91 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz  KNF   SKN  
7 f 1 5.60 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU II
8 f 1 5.51 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
9 f 1 U23(3) 5.41 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD II  KNF   SKN  
1 1 w 1 U23 5.93 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN   828
2 2 w 1 5.87 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   810
3 3 w 1 5.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 759
4 4 w 1 5.65 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II #  KN   744
5 5 w 1 U23 5.54 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024 712
6 6 w 1 U23 5.18 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   609
Trójskok K
1 f 1 13.46 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 U23(1) 12.61 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 U23 LD I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KNF   SKN  
3 f 1 U23(2) 12.41 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  ZKN  
4 f 1 U23(3) 12.17 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 U23(4) 12.17 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U23 LD I  KNF   SKN  
6 f 1 U23(5) 11.90 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II B.D.
7 f 1 U23(6) 11.82 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U23 MA II B.D.
8 f 1 U23(7) 11.04 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ III B.D.
Kula (4) K
1 f 1 U23(1) 16.64 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M  KNF   SKN  
2 f 1 15.54 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2022 M
3 f 1 U23(2) 15.18 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNF   SKN  
4 f 1 U23(3) 15.11 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 14.03 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I B.D. WITEK Mirosław # , Z/4493/11 , 2024  KN  
6 f 1 U23(4) 14.00 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U23 SL I # LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 U23(5) 13.94 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U23 MZ I
8 f 1 13.25 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
1 1 w 1 14.36 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I #  KN   818
2 2 w 1 13.85 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   784
3 3 w 1 12.02 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M 662
4 4 w 1 U23 11.45 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF   625
5 5 w 1 U23 11.41 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN   622
6 6 w 1 U23 9.77 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024 514
5-bój K
1 f 1 4353 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN  
2 f 1 4061 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS -- #  KN  
3 f 1 4042 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M
4 f 1 U23(1) 3986 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KNF   SKN  
5 f 1 U23(2) 3638 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
6 f 1 U23(3) 3506 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KNF  
Chód 3 km K
1 1 s 1 12:52.61 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM -- BRZOZOWSKI Artur # Z/1228/11 2024 1  KN  
2 2 s 1 12:56.51 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KN  
3 3 s 1 13:15.76 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 1986 Sen PK --
4 4 s 1 13:24.35 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2024 MM  KN  
5 5 s 1 U23(1) 14:22.57 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U23 PK --
6 6 s 1 14:57.75 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław Z/5209/15 2022 1
7 7 s 1 U23(2) 15:48.56 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie 1998 U23 MZ --
8 8 s 1 U23(3) 17:41.62 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2023
60 m M
1 2 e 1 6.80 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN  
2 5 e 1 6.84 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
3 9 e 1 6.90 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN  
4 12 e 1 U23(4) 6.93 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KNF   SKN  
5 14 e 1 U23(6) 6.96 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
  e 1 DQ SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
1 6 e 2 6.87 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
2 7 e 2 6.88 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --  SKN  
3 8 e 2 6.88 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  SKN  
4 10 e 2 6.92 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/1800/13 2024 1
5 11 e 2 U23(3) 6.93 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  SKN  
6 15 e 2 U23(7) 7.02 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
1 1 e 3 6.73 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP --  SKN  
2 2 e 3 U23 6.80 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
3 4 e 3 U23 6.84 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
4 13 e 3 U23(5) 6.95 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 16 e 3 U23(8) 7.28 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP --  SKN  
1 f 1 6.71 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP --  SKN  
2 f 1 6.75 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  KN   SKN  
3 f 1 6.76 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
4 f 1 6.80 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  SKN  
5 f 1 U23(1) 6.80 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  ZKN   SKN  
6 f 1 6.83 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
7 f 1 U23(2) 6.85 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
8 f 1 6.90 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --  SKN  
1 1 w 1 6.96 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   897
2 2 w 1 U23 7.11 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   844
3 3 w 1 U23 7.13 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN   837
4 4 w 1 7.15 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   830
5 5 w 1 U23 7.17 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN   823
6 6 w 1 U23 7.21 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   809
7 7 w 1 7.42 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 739
200 m M
1 6 e 1 U23 21.79 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024  ZKN   SKN  
2 9 e 1 22.02 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
3 14 e 1 22.81 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD III GRANASZEWSKI Artur # Z/1800/13 2024 1
1 2 e 2 21.27 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK M MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 2 U23 21.48 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP I WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN  
3 10 e 2 22.12 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU II B.D. B.D. Z/0103/14 2022
4 13 e 2 U23(8) 22.59 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II OSIK Tadeusz Z/1268/14 1
1 4 e 3 U23 21.49 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
2 8 e 3 U23(5) 21.84 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 U23 WP I B.D. Z/0387/14 2022  ZKN   SKN  
3 12 e 3 U23(7) 22.39 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
1 1 e 4 21.18 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS M  KN   SKN  
2 5 e 4 21.53 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS I  KN   SKN  
3 7 e 4 U23(4) 21.82 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA I CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  SKN  
4 11 e 4 U23(6) 22.32 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD II
1 f 1 RP U20 21.09 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK M MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 21.33 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS M  KN   SKN  
3 f 1 U23(1) 21.68 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP I WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   SKN  
4 f 1 U23(2) 21.89 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 22.08 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS II  KN   SKN  
6 f 1 U23(3) 22.25 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024  ZKN   SKN  
400 m M
1 6 e 1 U23 47.91 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024  KNF   SKN  
2 8 e 1 U23(4) 48.37 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024  ZKN   SKN  
3 12 e 1 U23(7) 49.24 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ II B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   SKN  
4 14 e 1 U23(9) 49.42 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U23 LD II
1 3 e 2 47.65 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. 1
2 4 e 2 47.72 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
3 7 e 2 U23(3) 48.29 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP I B.D.  ZKN  
4 9 e 2 U23(5) 48.83 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  KNF   SKN  
1 1 e 3 47.35 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS I  KN   SKN  
2 5 e 3 U23 47.88 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  ZKN  
3 10 e 3 48.90 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN  
4 15 e 3 50.04 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
1 2 e 4 47.64 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KN   SKN  
2 11 e 4 U23(6) 49.08 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
3 13 e 4 U23(8) 49.39 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS II  ZKN  
1 f 1 47.95 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KN   SKN  
2 f 1 48.02 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. 1
3 f 1 U23(1) 48.11 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024  KNF   SKN  
4 f 1 48.18 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989 Sen DS I  KN   SKN  
5 f 1 48.56 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP II B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
6 f 1 U23(2) 48.90 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok # 1998 U23 PD II NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  ZKN  
800 m M
1 1 e 1 1:52.46 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KN   SKN  
2 2 e 1 U23 1:52.62 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II B.D.  ZKN  
3 3 e 1 1:53.29 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
4 7 e 1 1:54.61 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
5 9 e 1 U23(4) 1:55.67 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
6 11 e 1 U23(5) 1:56.38 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  ZKN  
7 13 e 1 U23(7) 1:58.67 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
1 4 e 2 U23 1:53.59 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U23 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1
2 5 e 2 1:54.24 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP II B.D.
3 6 e 2 1:54.38 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
4 8 e 2 U23 1:55.48 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
5 10 e 2 1:55.70 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
6 12 e 2 U23(6) 1:57.17 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ III #  ZKN  
1 f 1 1:51.27 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KN   SKN  
2 f 1 U23(1) 1:52.73 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U23 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1
3 f 1 U23(2) 1:53.11 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II B.D.  ZKN  
4 f 1 1:54.16 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
5 f 1 1:54.34 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
6 f 1 1:54.98 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
7 f 1 1:55.06 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP II B.D.
8 f 1 U23(3) 1:57.63 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
1000 m M
1 1 w 1 2:48.47 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   782
2 2 w 1 U23 2:49.51 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   771
3 3 w 1 2:53.81 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   726
4 4 w 1 U23 2:58.83 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   676
5 5 w 1 U23 3:03.02 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN   635
1500 m M
1 s 1 3:48.98 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Sen MA I CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2024 1
2 s 1 3:51.32 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje 1988 Sen ZP II OSTROWSKI Ryszard Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
3 s 1 U23(1) 3:51.74 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  ZKN  
4 s 1 3:51.96 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ II #  SKN  
5 s 1 U23(2) 3:52.31 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
6 s 1 U23(3) 3:54.19 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   SKN  
7 s 1 3:54.90 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
8 s 1 3:55.28 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
9 s 1 U23(4) 3:57.87 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
10 s 1 3:59.27 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
11 s 1 4:01.23 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. # 2
12 s 1 U23(5) 4:01.51 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ II B.D.
13 s 1 U23(6) 4:01.83 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U23 PK II LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2024  ZKN  
14 s 1 U23(7) 4:07.56 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
3000 m M
1 1 s 1 8:17.76 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Sen MA I CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2024 1
2 2 s 1 U23(1) 8:20.71 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II JARCZOK Miłosz #  ZKN  
3 3 s 1 8:21.36 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL II
4 4 s 1 8:21.46 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
5 5 s 1 U23(2) 8:29.75 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
6 6 s 1 U23(3) 8:32.20 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
7 7 s 1 U23(4) 8:32.50 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  ZKN  
8 8 s 1 8:42.24 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
9 9 s 1 U23(5) 8:43.73 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ II B.D.
  s 1 DNF MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/1189/14 2024 2
  s 1 U23(-) DNF LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
  s 1 DNF WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg # 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 7.72 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN  
2 3 e 1 U23 8.00 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN  
3 4 e 1 8.00 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
4 7 e 1 U23 8.17 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN  
5 9 e 1 8.40 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
1 2 e 2 7.94 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -- #  KN   SKN  
2 5 e 2 8.03 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. M  SKN  
3 6 e 2 8.06 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2023 M  KN   SKN  
4 8 e 2 8.26 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD --
5 10 e 2 8.46 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
6 11 e 2 U23(3) 8.76 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024  SKN  
1 f 1 7.64 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 7.68 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa # 1988 Sen MZ -- #  KN   SKN  
3 f 1 U23(1) 7.83 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  ZKN   SKN  
4 f 1 7.88 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
5 f 1 7.90 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2023 M  KN   SKN  
6 f 1 8.19 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. M  SKN  
7 f 1 U23(2) 8.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   SKN  
8 f 1 8.67 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD --
1 1 w 1 U23 8.09 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   959
2 2 w 1 8.20 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   932
3 3 w 1 8.27 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   915
4 4 w 1 U23 8.71 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN   811
5 5 w 1 U23 8.79 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   793
  w 1 DNS KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 0
  w 1 U23 DNS BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN   0
4x200 m M
1 1 s 1 1:27.53 WYKROTA Patryk
HAMPEL Eryk
WESELA Adrian
BALCEREK Adam
OŚ AZS Poznań 2000
1997
1998
1998
Sen WLP -- WALCZAK Michał B.D.

B.D.
Z/1067/17
Z/0387/14
2024
2022


2 2 s 1 1:34.34 MALANOWSKI Łukasz
SZKOPAŃSKI Jakub
SOCHA Jan
WAŚKIEWICZ Norbert
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
1996
1998
2000
Sen MLP -- MALANOWSKI Łukasz
B.D.
B.D. MALANOWSKI Łukasz
B.D. B.D.
Z/3997/15
, Z/0763/20
, Z/2505/17
2024
, 2024
, 2024

BEZ


  s 1 DNF KWIATKOWSKI Karol
SŁOWIKOWSKI Przemysław
MAJEWSKI Jacek
DZIDA Paweł
AZS-AWF Katowice 1996
1993
2000
1999
Sen SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof
MATUSIŃSKI Aleksander
KRUPA Iwona
Z/0558/13
Z/3333/11
Z/4611/15
Z/0121/15
2024
2024
2022
2024
M


1
Wzwyż M
1 f 1 2.29 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP MM KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KN   SKN  
2 f 1 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989 Sen LD M  KN  
3 f 1 2.09 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995 Sen LU I
4 f 1 U23(1) 2.05 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2024 M  ZKN  
5 f 1 U23(2) 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  KNF  
6 f 1 U23(3) 2.01 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB II
7 f 1 U23(4) 2.01 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II
8 f 1 U23(5) 1.96 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
1 1 w 1 2.05 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   850
2 2 w 1 U23 2.02 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   822
3 3 w 1 1.84 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   661
3 3 w 1 U23 1.84 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP III  ZKN   661
5 5 w 1 U23 1.81 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN   636
6 6 w 1 1.72 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 560
7 7 w 1 U23 1.72 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   560
Tyczka M
1 f 1 5.70 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP MM MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 5.60 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS MM ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 5.40 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP M B.D. M  KN   SKN  
4 f 1 5.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD I B.D.  KN   SKN  
5 f 1 4.80 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP I B.D.
6 f 1 U23(1) 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I B.D. #  KNF   SKN  
6 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
8 f 1 U23(2) 4.60 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS I LDK!  KNF   SKN  
9 f 1 U23(3) 4.60 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS I  ZKN  
10 f 1 4.60 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP I B.D. 1
  f 1 U23(-) NM PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- B.D.
  f 1 NM SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- #
1 1 w 1 5.10 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   941
2 2 w 1 U23 4.70 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   819
3 3 w 1 4.20 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   673
4 4 w 1 U23 4.10 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   645
5 5 w 1 U23 3.40 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN   457
W dal M
1 f 1 U23(1) 7.80 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U23 MA M  KNF   SKN  
2 f 1 U23(2) 7.77 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 1 U23(3) 7.70 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I KAŃSKI Ryszard  KNF  
4 f 1 7.61 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2024
5 f 1 7.47 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1  KN   SKN  
6 f 1 U23(4) 7.43 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024  KNF  
7 f 1 7.41 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin 1989 Sen LU I  KN  
8 f 1 U23(5) 7.25 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNF   SKN  
9 f 1 7.12 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP II SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2021 2
10 f 1 7.07 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD II B.D. 1  KN  
11 f 1 6.45 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024
  f 1 U23(-) NM MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM --
1 1 w 1 7.28 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   881
2 2 w 1 7.28 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   881
3 3 w 1 U23 6.80 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   767
4 4 w 1 U23 6.77 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP III  ZKN   760
5 5 w 1 U23 6.73 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN   750
6 6 w 1 U23 6.59 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   718
7 7 w 1 6.29 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 650
Trójskok M
1 f 1 16.18 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin 1989 Sen LU I  KN  
2 f 1 15.41 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM I
3 f 1 15.28 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I #
4 f 1 U23(1) 15.23 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 15.03 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I
6 f 1 U23(2) 14.88 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU I #  ZKN  
7 f 1 U23(3) 14.87 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM I
8 f 1 14.73 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ II SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
9 f 1 U23(4) 14.33 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024  ZKN  
10 f 1 14.04 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD III B.D. 3
Kula (7.26) M
1 f 1 21.24 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 21.16 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 20.07 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2024  KN   SKN  
4 f 1 19.30 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. M  KN   SKN  
5 f 1 19.00 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM  KN   SKN  
6 f 1 U23(1) 18.59 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024  KNF   SKN  
7 f 1 17.79 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ M  SKN  
8 f 1 17.50 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M  SKN  
9 f 1 17.14 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP I B.D. Z/6072/24 2024
10 f 1 U23(2) 15.75 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KNF   SKN  
11 f 1 U23(3) 15.04 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
1 1 w 1 14.63 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN   767
2 2 w 1 U23 14.06 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF   732
3 3 w 1 13.62 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   705
4 4 w 1 U23 13.15 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN   676
5 5 w 1 13.04 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2 670
6 6 w 1 U23 12.33 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN   626
7 7 w 1 U23 11.53 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN   578
7-bój M
1 f 1 6050 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN  
2 f 1 U23(1)=RP U23 5679 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U23 MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KNF  
3 f 1 5391 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN  
4 f 1 U23(2) 4862 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  ZKN  
5 f 1 U23(3) 4739 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN  
  f 1 DNF KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
  f 1 U23(-) DNF BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  ZKN  
Chód 5 km M
1 1 s 1 19:42.96 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2024 MM  KN  
2 2 s 1 19:50.18 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK --  KN  
3 3 s 1 U23(1) 19:54.35 NIEDZIAŁEK Łukasz RK Athletics Warszawa # 2000 U23 MZ -- #  KNF  
4 4 s 1 19:59.76 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM
5 5 s 1 20:05.86 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 1980 Masters LU --  KN  
6 6 s 1 20:16.58 SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków # 1987 Sen MA -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2024  KN  
7 7 s 1 22:24.86 NOWAK Mateusz KU AZS UAM Poznań # 1996 Sen WP -- NOWAK Łukasz Z/1555/12 2024 1
8 8 s 1 U23(2) 22:59.39 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # Z/1990/15 2024 LDK!  ZKN  
9 9 s 1 U23(3) 23:09.20 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 1998 U23 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3034541606903 sekund