Karpacz 01.05.2021
Dolnośląska Inaugracja Sezonu Lekkoatletycznego 2021
100 m K
1 1 e 1 12.50 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -1.4 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
2 2 e 1 12.84 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -1.4 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
3 3 e 1 13.05 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -1.4 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2023 LDK!
4 4 e 1 13.20 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -1.4 III
5 6 e 1 13.36 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP -1.4 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2023 LDK!
1 5 e 2 13.34 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -1.3 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 7 e 2 13.57 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -1.3 IV # LDK!
3 10 e 2 13.96 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U18 DS -1.3 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 11 e 2 13.97 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -1.3 -- WOŚ Michał LDK!
5 12 e 2 14.16 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -1.3 -- LDK!
1 8 e 3 13.76 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS +0.2 IV BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
2 9 e 3 13.92 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2023
3 13 e 3 14.34 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022
4 14 e 3 14.45 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
5 15 e 3 14.62 NAWROCKA Julia MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.2 --
1 9 e 4 13.78 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -0.7 IV RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 10 e 4 13.83 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
3 14 e 4 14.10 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin # 2004 U18 DS -0.7 --
4 15 e 4 14.11 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -0.7 --
5 18 e 4 14.38 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -0.7 -- # LDK!
6 21 e 4 15.26 KLIMKIEWICZ Maja LKS Polkowice 2005 U18 DS -0.7 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/3436/20 2022
1 1 e 5 13.28 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -1.4 IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 2 e 5 13.42 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
3 3 e 5 13.65 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -1.4 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
4 4 e 5 13.77 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -1.4 IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2023 LDK!
5 5 e 5 13.79 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -1.4 IV KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
1 9 e 6 14.47 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP -2.0 V BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
2 11 e 6 14.70 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -2.0 -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
3 12 e 6 14.75 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -2.0 -- BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2023 LDK!
4 13 e 6 14.86 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -2.0 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2023 BEZ LDK!
5 14 e 6 15.06 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -2.0 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2023 LDK!
1 6 e 7 13.83 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.1 V KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2023 LDK!
2 7 e 7 13.97 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.1 V BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2023 LDK!
3 8 e 7 14.37 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -1.1 V PTAK Krzysztof Z/1835/20 2023 LDK!
4 10 e 7 14.49 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -1.1 V LDK!
5 15 e 7 15.15 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
6 16 e 7 15.50 KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP -1.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
1 9 e 8 14.43 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -1.3 V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2023 LDK!
2 14 e 8 14.79 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -1.3 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2023 LDK!
3 17 e 8 15.09 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
4 20 e 8 15.54 PAWLAK Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.3 -- LDK!
5 21 e 8 15.77 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -1.3 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/0161/21 2023 LDK!
1 f 1 12.54 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.3 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
2 f 1 13.20 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -0.3 III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
3 f 1 13.27 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP -0.3 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2023 LDK!
4 f 1 13.28 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -0.3 IV
1 f 2 13.63 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -0.9 IV RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 f 2 13.86 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
3 f 2 13.99 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2023
4 f 2 14.22 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -0.9 -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
1 f 3 13.40 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -1.1 IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 f 3 13.42 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
3 f 3 13.74 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -1.1 IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2023 LDK!
4 f 3 13.75 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -1.1 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
5 f 3 13.87 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -1.1 V KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
6 f 3 13.92 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.1 V KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2023 LDK!
300 m K
1 2 s 1 41.86 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2023 3 LDK!
2 3 s 1 43.00 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
3 6 s 1 43.90 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- # LDK!
4 7 s 1 44.29 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2023 4 LDK!
5 8 s 1 45.37 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2023 LDK!
1 4 s 2 43.13 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
2 5 s 2 43.73 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
3 11 s 2 45.79 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 13 s 2 46.23 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
5 20 s 2 49.01 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
1 9 s 3 45.52 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
2 10 s 3 45.76 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -- LDK!
3 14 s 3 46.94 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
4 16 s 3 48.23 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2023 LDK!
5 18 s 3 48.38 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS -- B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
6 23 s 3 50.37 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2023
1 12 s 4 46.10 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
2 15 s 4 47.38 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
3 21 s 4 49.69 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
4 26 s 4 53.90 KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
  s 4 DNF CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 5 41.44 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
2 22 s 5 49.77 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
3 24 s 5 50.68 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2023 LDK!
4 25 s 5 51.57 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/0161/21 2023 LDK!
1 17 s 6 48.24 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
2 19 s 6 48.76 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
3 27 s 6 54.06 KUNKA Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- LDK!
4 28 s 6 56.66 BAKALARZ Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS --
600 m K
1 1 s 1 1:35.57 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
2 2 s 1 1:37.53 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
3 3 s 1 1:41.24 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2023 4 LDK!
4 4 s 1 1:46.53 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:46.57 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
6 6 s 1 1:48.22 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2023
7 7 s 1 1:48.75 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:48.87 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
9 9 s 1 1:51.17 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.80 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 U23 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2023
2 2 s 1 2:22.13 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:31.53 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U18 DS IV B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:34.99 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
5 5 s 1 2:44.58 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
6 6 s 1 2:47.83 KUSZAJ Justyna MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- # LDK!
1500 m K
1 s 1 4:53.78 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2023 2 LDK!
2 s 1 4:57.31 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
3 s 1 5:00.28 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1324/17 , 2023 LDK!
4 s 1 5:23.74 ZAWADA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- LDK!
5 s 1 5:31.04 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.71 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS +1.2 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.83 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +1.2 III KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
3 3 s 1 12.91 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB +1.2 III SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
4 4 s 1 13.48 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 13.76 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS +1.2 IV WIŚNIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!
  s 1 DNF SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS +1.2 -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2023 LDK!
1 4 s 2 13.36 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP +1.1 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
2 6 s 2 13.66 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.1 IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2023 BEZ LDK!
3 8 s 2 13.85 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.1 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
4 9 s 2 14.09 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +1.1 V KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
  s 2 DNF GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.1 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2023 LDK!
  s 2 DNF MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.1 -- GRUMAN Bartosz # Z/2899/20 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 s 1 15.82 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
2 4 s 1 16.03 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
3 5 s 1 16.35 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +0.9 III KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
1 1 s 2 15.45 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.3 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
2 3 s 2 16.02 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP +0.3 III SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
3 6 s 2 16.59 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
4 7 s 2 16.99 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +0.3 IV # LDK!
5 8 s 2 23.46 ROZMUS Aleksandra MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.3 -- LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 17.98 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +0.9 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.63 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U20 DS II PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK!
2 f 1 1.63 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
3 f 1 1.50 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV WIŚNIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!
4 f 1 1.50 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
5 f 1 1.50 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.50 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
7 f 1 1.40 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V GRUMAN Bartosz # Z/2899/20 2023 LDK!
8 f 1 1.40 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!
9 f 1 1.40 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
10 f 1 1.30 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK!
W dal K
1 f 1 5.70 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.5 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2023 LDK!
2 f 1 5.28 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +0.7 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
3 f 1 5.07 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.7 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2023 4
4 f 1 4.77 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +1.4 -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
5 f 1 4.71 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.8 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 4.71 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +0.5 -- WOŚ Michał LDK!
7 f 1 4.69 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -1.0 V KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2023 LDK!
8 f 1 4.63 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -0.9 -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
9 f 1 4.45 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +1.2 -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
10 f 1 4.37 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -1.2 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2023 LDK!
11 f 1 4.12 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022
12 f 1 3.63 KUNKA Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.6 -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.53 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1149/19 2023 LDK!
2 f 1 27.02 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2023 LDK!
3 f 1 24.13 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS V OLSZAŃSKI Paweł # Z/1571/21 2022 LDK!
4 f 1 19.57 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.68 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
2 f 1 38.65 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław , Z/2161/16 , 2022 LDK!
3 f 1 36.24 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
4 f 1 34.59 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2023 LDK!
5 f 1 33.79 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD III B.D.
6 f 1 31.41 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
7 f 1 30.91 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2023 LDK!
8 f 1 29.41 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
9 f 1 26.88 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
10 f 1 23.97 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 37.73 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/5324/18 2021 5
2 f 1 34.39 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2023 LDK!
3 f 1 31.46 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2023 LDK!
4 f 1 30.71 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!
5 f 1 28.54 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
6 f 1 23.08 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
7 f 1 23.06 JANCZYŃSKA Laura UKS Sprint Legnica 2005 U18 DS --
8 f 1 19.02 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!
9 f 1 19.00 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
10 f 1 17.40 BRZEZIŃSKA Oliwia GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/1077/20 , 2022 LDK!
11 f 1 17.33 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!
12 f 1 17.08 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1571/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 47.11 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS I WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK!
2 f 1 41.52 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/0443/17 2021 3
3 f 1 37.43 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
4 f 1 21.64 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
100 m M
1 1 e 1 11.29 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -1.1 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
2 2 e 1 11.47 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD -1.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
3 3 e 1 11.67 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB -1.1 III ORŁOWSKI Andrzej BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
4 5 e 1 11.79 CIELECKI Jarosław UKS Orlica Domaniów 1998 Sen DS -1.1 -- B.D. Z/5055/15 2023
5 6 e 1 11.95 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U23 DS -1.1 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
6 8 e 1 12.02 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -1.1 IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
1 9 e 2 12.05 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.0 IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
2 10 e 2 12.09 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -1.0 IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
3 12 e 2 12.27 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS -1.0 --
4 15 e 2 12.37 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -1.0 -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK!
5 20 e 2 12.54 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS -1.0 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
1 4 e 3 11.75 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.3 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
2 11 e 3 12.22 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.3 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
3 13 e 3 12.28 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS -1.3 -- WOŚ Michał Z/0399/17 2022
4 14 e 3 12.31 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -1.3 -- BELTER Artur LDK!
5 19 e 3 12.50 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -1.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
1 7 e 4 12.00 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.8 IV
2 16 e 4 12.38 ŁYCZAK Bartłomiej MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -0.8 --
3 18 e 4 12.48 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
4 21 e 4 12.58 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
5 22 e 4 12.62 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -0.8 -- B.D.
1 17 e 5 12.39 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.7 -- LDK!
2 23 e 5 12.63 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
3 24 e 5 12.86 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -0.7 --
1 1 e 6 12.31 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -2.0 V B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
2 4 e 6 12.87 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
3 8 e 6 13.65 SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -2.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
4 13 e 6 14.16 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -2.0 -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2023 LDK!
5 14 e 6 14.31 JEZIORNY Patryk AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -2.0 -- LDK!
  e 6 DNF ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -2.0 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
1 6 e 7 13.17 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -1.0 -- KAŁWA Adam # Z/10000/21 2023 LDK!
2 7 e 7 13.23 RUSEK Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -1.0 -- LDK!
3 9 e 7 13.69 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS -1.0 -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2023 LDK!
4 10 e 7 13.81 KAŻMIERSKI Gracjan MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -1.0 -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/1573/21 2022 LDK!
5 11 e 7 13.88 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -1.0 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2023 LDK!
6 12 e 7 13.92 MAŁOLEPSZY Dawid AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP -1.0 -- LDK!
1 2 e 8 12.49 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS -0.5 V KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2023
2 3 e 8 12.80 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.5 -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
3 5 e 8 13.02 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.5 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
4 15 e 8 14.32 KOTLICKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.5 -- LDK!
5 16 e 8 14.37 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -0.5 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/10653/21 2023 LDK!
1 f 1 11.49 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.3 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
2 f 1 11.53 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB +0.3 III ORŁOWSKI Andrzej BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
3 f 1 11.75 CIELECKI Jarosław UKS Orlica Domaniów 1998 Sen DS +0.3 III B.D. Z/5055/15 2023
4 f 1 11.81 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U23 DS +0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
1 f 2 11.92 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -0.5 IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
2 f 2 12.14 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -0.5 IV PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
3 f 2 12.16 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS -0.5 --
4 f 2 12.23 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
1 f 3 12.33 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD 0.0 V B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
2 f 3 12.39 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS 0.0 V KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2023
3 f 3 12.62 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS 0.0 V PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
4 f 3 12.77 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
5 f 3 12.92 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS 0.0 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
6 f 3 13.07 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS 0.0 -- KAŁWA Adam # Z/10000/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.48 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
2 2 s 1 35.82 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał KOKOT Zdzisław Z/4959/18 2022
3 3 s 1 35.92 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2023
4 4 s 1 36.04 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
5 5 s 1 37.05 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
1 6 s 2 37.12 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U23 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
2 7 s 2 37.37 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
3 8 s 2 38.15 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
4 11 s 2 40.35 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0132/20 2022 LDK!
5 12 s 2 40.46 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
6 16 s 2 45.10 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2023 LDK!
1 10 s 3 40.08 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
2 13 s 3 41.01 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS V WOŚ Michał WOŚ Michał # Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
3 15 s 3 44.33 SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
4 19 s 3 46.12 MAŁOLEPSZY Dawid AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP -- LDK!
5 20 s 3 46.26 KAŻMIERSKI Gracjan MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/1573/21 2022 LDK!
1 9 s 4 39.49 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS --
2 14 s 4 43.53 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
3 17 s 4 45.14 KNAP Marcel KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS -- B.D. WOŚ Michał , Z/3787/21 , 2023 LDK!
4 18 s 4 45.66 JEZIORNY Patryk AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- LDK!
5 21 s 4 48.14 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/6706/21 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.00 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III ROSTKOWSKA Anna LDK!
2 2 s 1 51.52 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
3 3 s 1 52.44 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS III LDK!
4 4 s 1 53.81 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV
5 5 s 1 53.87 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS IV LDK!
1 6 s 2 54.12 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV BELTER Artur LDK!
2 7 s 2 54.83 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS -- WOŚ Michał Z/0399/17 2022
3 10 s 2 55.92 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1311/20 2023
4 13 s 2 59.20 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2023
1 8 s 3 55.66 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
2 9 s 3 55.82 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
3 11 s 3 56.80 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2023 LDK!
4 12 s 3 58.84 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.34 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
2 2 s 1 1:30.62 SUL Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/1486/20 2022 63 LDK!
3 3 s 1 1:37.96 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:04.53 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
2 2 s 1 2:09.58 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:10.15 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:10.23 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:10.50 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
6 6 s 1 2:12.69 POLAK Sebastian KL Ziemia Kłodzka 2001 U23 DS --
7 7 s 1 2:13.25 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
8 8 s 1 2:14.62 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2023 LDK!
9 9 s 1 2:49.20 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:37.30 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
2 2 s 1 4:40.72 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Inga # Z/4117/19 2022 LDK!
3 3 s 1 4:44.51 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2023 LDK!
4 4 s 1 4:45.30 OLSZAŃSKI Igor MLKS Echo Twardogóra 2004 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar LDK!
5 5 s 1 4:47.05 TRZCINKA Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- LDK!
6 6 s 1 5:00.05 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
7 7 s 1 5:05.09 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.03 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS +0.2 IV CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0132/20 2022 LDK!
2 2 s 1 18.80 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.2 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 20.04 SINIAWA Krystian MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +0.2 -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.83 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -0.1 IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 16.06 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -0.1 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 16.08 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -0.1 IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
4 4 s 1 18.32 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -0.1 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.37 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.1 II KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III
2 f 1 1.86 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS III PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
3 f 1 1.75 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1400/19 2022
4 f 1 1.72 PIASECKI Adrian LLKS Osowa Sień 2003 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1479/20 2022
5 f 1 1.72 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2023 3 LDK!
6 f 1 1.68 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2023
7 f 1 1.50 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS -- WOŚ Michał WOŚ Michał # Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.95 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB +1.2 II ORŁOWSKI Andrzej BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
2 f 1 6.90 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.7 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2023 2 LDK!
3 f 1 6.16 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -1.1 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
4 f 1 6.06 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.0 IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 5.86 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +1.4 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
6 f 1 5.85 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
7 f 1 5.85 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS +1.6 -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2023 3 LDK!
8 f 1 5.55 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +0.5 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
9 f 1 5.28 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 5.24 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -0.5 -- B.D.
11 f 1 5.15 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.1 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
12 f 1 5.08 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -0.5 -- KAŁWA Adam # Z/10000/21 2023 LDK!
13 f 1 5.00 ŁYCZAK Bartłomiej MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +2.2 --
14 f 1 4.99 SINIAWA Krystian MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +1.3 -- LDK!
15 f 1 4.78 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS +2.2 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
16 f 1 4.68 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.5 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
17 f 1 4.31 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS +1.1 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/10653/21 2023 LDK!
  1 4.73 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 53.78 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
2 f 1 52.60 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
3 f 1 52.23 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
4 f 1 51.11 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 49.73 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2023 LDK!
6 f 1 43.43 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
7 f 1 34.01 WOJTKIEWICZ Maksymilian LKS Polkowice 2007 U16 DS V PIERZCHAŁA Władysław Z/1788/21 2022
8 f 1 24.70 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0765/21 2023 LDK!
9 f 1 23.12 KECHER Piotr MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -- LDK!
10 f 1 22.07 RUSEK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
11 f 1 18.41 MOSORKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- GRUMAN Bartosz LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.12 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 51.11 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
3 f 1 48.50 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!
4 f 1 43.68 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS III ULIASZ Małgorzata 2 LDK!
5 f 1 34.03 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0614/20 2023 LDK!
6 f 1 29.42 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2023
7 f 1 26.72 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2023 LDK!
8 f 1 22.55 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0472/21 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.83 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 41.81 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS III B.D. 2 LDK!
3 f 1 38.51 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
  f 1 NM KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2023 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 51.07 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 38.47 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0765/21 2023 LDK!
3 f 1 31.65 PAPROCKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/8255/21 2023 LDK!
4 f 1 30.02 MOSORKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- GRUMAN Bartosz LDK!
5 f 1 26.51 CHORZĘPA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3927/17 2022 BEZ LDK!
6 f 1 25.84 KECHER Piotr MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -- LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 43.73 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
2 f 1 41.34 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2023 BEZ
3 f 1 33.75 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK!
4 f 1 29.40 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 60.70 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
2 f 1 58.83 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
3 f 1 56.79 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II WOCHNA Robert Z/1037/16 2023 3 LDK!
4 f 1 44.80 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2023 3 LDK!
5 f 1 31.98 ORŁOWSKI Jakub LLKS Osowa Sień 2002 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0513/16 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5825731754303 sekund