Bia造stok 03.05.2021
31. Mityng Solidarno軼i z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
100 m K
1 s 1 12.47 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD 0.0 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK!
2 s 1 12.91 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD 0.0 III SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2023 LDK!
3 s 1 13.34 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD 0.0 -- NIED柱IECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022
4 s 1 13.36 MIKOxNIS Karolina UKS Technik August闚 2003 U20 PD 0.0 IV SOW粌 Bogus豉w 2 LDK!
5 s 1 13.93 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD 0.0 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
6 s 1 13.97 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2023 BEZ LDK!
7 s 1 14.16 ZUBRZYCKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD 0.0 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
1 s 2 13.73 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +1.2 IV LDK!
2 s 2 13.81 DΣGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +1.2 -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
3 s 2 13.88 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +1.2 -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0447/19 2023 LDK!
4 s 2 14.00 NOWICKA Ewelina MKS Juvenia Bia造stok 2005 U18 PD +1.2 -- B.D. Z/2443/20 2021
1 s 3 13.94 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.8 -- SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2023
2 s 3 14.22 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +0.8 -- SUPRO Jaros豉w 2 LDK!
3 s 3 14.27 SOKOΜWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2007 U16 MZ +0.8 V NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3568/19 2022 BEZ LDK!
4 s 3 14.36 SIMONIENKO Julia UKS Technik August闚 2005 U18 PD +0.8 -- SOW粌 Bogus豉w 4 LDK!
5 s 3 14.60 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD +0.8 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
6 s 3 14.64 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD +0.8 -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
1 s 4 14.17 BIERNAT Alicja MKS Pogo Siedlce 2007 U16 MZ -0.3 V B.D. Z/2753/21 2021
2 s 4 14.19 SOKOΜWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2007 U16 MZ -0.3 V NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
3 s 4 14.81 狹KOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.3 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
4 s 4 14.82 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -0.3 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
5 s 4 15.07 CZARNOCKA Gabriela MKS Pogo Siedlce 2003 U20 MZ -0.3 -- B.D. Z/1240/20 2021
1 s 5 14.86 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD -2.0 -- SOW粌 Jolanta LDK!
2 s 5 14.88 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -2.0 -- BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
3 s 5 14.91 SZULKOWSKA Paulina MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2006 U16 MZ -2.0 -- # LDK!
4 s 5 15.55 RADECKA Weronika MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2006 U16 MZ -2.0 -- # LDK!
150 m K
1 s 1 18.97 LESZCZY垶KA Anna KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -- NIED柱IECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 s 1 19.14 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD -- DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
3 s 1 19.80 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD -- NIED柱IECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022
4 s 1 21.40 NOWICKA Ewelina MKS Juvenia Bia造stok 2005 U18 PD -- B.D. Z/2443/20 2021
200 m K
1 s 1 25.79 LESZCZY垶KA Anna KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD +0.4 II NIED柱IECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 s 1 26.77 MIKOxNIS Karolina UKS Technik August闚 2003 U20 PD +0.4 III SOW粌 Bogus豉w 2 LDK!
3 s 1 27.31 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.4 IV SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2023 LDK!
4 s 1 28.19 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +0.4 IV GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2023 BEZ LDK!
5 s 1 28.47 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.4 IV SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0447/19 2023 LDK!
6 s 1 28.84 ZUBRZYCKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.4 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
1 s 2 28.32 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -0.9 IV B.D. Z/1717/21 2022
2 s 2 29.36 SIMONIENKO Julia UKS Technik August闚 2005 U18 PD -0.9 -- SOW粌 Bogus豉w 4 LDK!
3 s 2 29.41 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.9 -- SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2023
4 s 2 29.48 DΣGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -0.9 -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
5 s 2 30.52 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD -0.9 -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
6 s 2 31.21 PIOTROWSKA Rozalia LKS Korab Olecko 2004 U18 WN -0.9 -- BRYNDA Marcin BEZ LDK!
1 s 3 30.24 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD -0.6 V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
2 s 3 30.67 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -0.6 -- BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
3 s 3 30.91 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -0.6 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
4 s 3 32.49 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 2002 U20 WN -0.6 -- LDK!
5 s 3 33.16 STANKIEWICZ Martyna MKS Juvenia Bia造stok 2005 U18 PD -0.6 -- B.D. Z/10551/21 2021
400 m K
1 s 1 60.60 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogo Siedlce 2005 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/3374/17 2021 BEZ
2 s 1 65.79 RUCI垶KA Wiktoria MKS Pogo Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI ㄆkasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3376/17 2022
3 s 1 69.51 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- SUPRO Jaros豉w # Z/4193/20 2023
4 s 1 71.03 JANUSZKO Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna BEZ LDK!
5 s 1 74.53 OPOLSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2446/19 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:46.18 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
2 s 1 1:47.63 SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Bia造stok 2006 U16 PD V B.D. Z/2366/20 2021
3 s 1 1:48.73 MURAWSKA Julia UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Jolanta LDK!
4 s 1 1:51.39 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/2531/20 2022
5 s 1 1:56.66 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK!
6 s 1 1:59.18 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
7 s 1 2:06.10 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0208/21 2022 LDK!
8 s 1 2:09.45 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2412/21 2023 LDK!
9 s 1 2:13.57 O名IECI垶KA Kornelia MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/1772/21 2022
10 s 1 2:29.10 D、ROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- NAPI紑KOWSKI Adam # Z/5479/21 2023 LDK!
11 s 1 2:33.66 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
1 s 2 1:56.47 印EDZ Karolina MKS Pogo Siedlce 2008 U14 MZ --
2 s 2 1:56.89 RUSIΜWICZ Kornelia UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2008 U14 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
3 s 2 2:04.06 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2413/21 , 2023 LDK!
4 s 2 2:09.76 GRALEWSKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/10365/21 2021
5 s 2 2:09.84 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/10364/21 2023
6 s 2 2:11.17 WR笅LEWSKA Monika MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2009 U14 MZ -- NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3729/20 2023 LDK!
7 s 2 2:13.66 SZACU Maja UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2416/21 2023 LDK!
8 s 2 2:20.11 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2023 LDK!
9 s 2 2:20.79 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4272/21 2023 LDK!
10 s 2 2:24.67 DOBROGOWSKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4275/21 2023 LDK!
11 s 2 2:26.57 KU映A Helena MKS Pogo Siedlce 2008 U14 MZ -- KOSIERADZKI ㄆkasz Z/4364/20 2022
12 s 2 2:32.96 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4686/21 2023 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:58.66 JELSKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
2 s 1 3:04.13 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
3 s 1 3:08.68 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Bia造stok 1997 Sen PD -- D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
4 s 1 3:12.77 MARCI哸ZYK Izabela UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2003 U20 MZ -- LDK!
5 s 1 3:14.11 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
6 s 1 3:14.89 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2023 LDK!
7 s 1 3:17.19 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD --
8 s 1 3:23.27 STASIUK Wiktoria MKS Pogo Siedlce 2003 U20 MZ -- #
9 s 1 3:43.33 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KALINOWSKI Pawe 5 LDK!
10 s 1 4:01.49 RADΜWSKA Kamila UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2002 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5722/21 2021
1 s 2 3:39.91 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
2 s 2 3:39.91 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/2532/20 2022
3 s 2 3:44.38 JELSKA Antonina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- B.D. Z/6996/21 2021
4 s 2 3:47.24 MY印I垶KA Wiktoria UKS Liceum sportowe υm瘸 2006 U16 PD -- KOTOWSKI Bartosz KORYTKOWSKI Andrzej , Z/3335/20 , 2022 LDK!
3000 m K
1 s 1 9:37.55 BA堲OWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 1990 Sen PD I B.D. GI玆垶KI Mariusz , Z/3112/11 , 2023
2 s 1 10:09.83 BUDZIΒK Martyna UKS Si鏚emka Ostro喚ka 1996 Sen MZ II D、ROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
3 s 1 11:58.23 WALCZAK Sylwia KS Prefbet-Sonarol # 1991 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6623/21 2023
Wzwy K
1 f 1 1.65 JANKOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II GRYNIEWICZ Wiktor HOΣB Beata , Z/0448/16 , 2023 LDK!
2 f 1 1.60 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
W dal K
1 f 1 4.17 SOKOΜWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2007 U16 MZ +0.1 -- NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 3.95 SOKOΜWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2007 U16 MZ -1.0 -- NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3568/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 3.75 RADECKA Weronika MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2006 U16 MZ -1.2 -- # LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.91 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
2 f 1 11.69 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
3 f 1 10.10 TYMI垶KA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary KOZIARSKI Cezary , Z/3587/20 , 2022 LDK!
4 f 1 9.51 SZULKOWSKA Paulina MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2006 U16 MZ V # LDK!
5 f 1 9.45 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Jolanta LDK!
6 f 1 7.16 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2007 U16 MZ -- NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.35 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 11.63 TABACZY垶KA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZΜWSKI Robert B.D. B.D. # Z/3361/16 2023
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.50 KUBAT Antonina MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2007 U16 MZ -- # LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 49.12 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 34.62 WRZESI垶KA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2022
3 f 1 31.90 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2023
4 f 1 25.95 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2023
5 f 1 24.40 TYMI垶KA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary KOZIARSKI Cezary , Z/3587/20 , 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.06 SKOWRO垶KA Amelia MKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka # 2005 U18 MZ IV NAPI紑KOWSKI Adam # Z/3564/19 2021
2 f 1 30.01 MARTYNIUK Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- #
3 f 1 15.30 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 45.86 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2003 U20 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2023 1
2 f 1 35.40 TABACZY垶KA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZΜWSKI Robert B.D. B.D. # Z/3361/16 2023
3 f 1 32.61 xGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2022
100 m M
1 s 1 11.42 SINIΜ Krystian KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -1.3 III NABIAΒK ㄆkasz Z/1535/15 2023
2 s 1 11.64 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -1.3 III B.D.
3 s 1 11.67 MIΘOWSKI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -1.3 III KOWALCZYK Pawe 4 LDK!
4 s 1 11.93 LESZCZY垶KI Mateusz MKS Pogo Siedlce 2003 U20 MZ -1.3 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1419/17 2021
5 s 1 12.08 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -1.3 IV SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w # Z/0452/19 2023 LDK!
1 s 2 11.84 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.4 IV
2 s 2 12.23 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.4 -- SUPRO Jaros豉w Z/4613/19 2022
3 s 2 12.24 POMIAN Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -0.4 -- NABIAΒK ㄆkasz B.D. # Z/1518/15 2023
4 s 2 12.48 JABΜ垶KI Jacek KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -0.4 V #
5 s 2 12.58 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.4 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
6 s 2 12.59 CABAJ Kacper MKS Pogo Siedlce 2006 U16 MZ -0.4 V KOSIERADZKI ㄆkasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
7 s 2 12.60 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.4 -- LDK!
1 s 3 11.95 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD 0.0 IV B.D. Z/1455/21 2022
2 s 3 11.98 WOJCIUK Micha MKS Pogo Siedlce 2004 U18 MZ 0.0 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
3 s 3 12.83 BIELECKI Jakub MKS Pogo Siedlce 2007 U16 MZ 0.0 -- KOSIERADZKI ㄆkasz Z/2751/21 2022
4 s 3 13.02 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD 0.0 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
5 s 3 13.48 WO昧IAK Alan MKS Pogo Siedlce 2006 U16 MZ 0.0 -- KOSIERADZKI ㄆkasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5083/19 , 2021 LDK!
6 s 3 13.59 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok # 2006 U16 PD 0.0 -- WOJSZKO Krzysztof # Z/10367/21 2023
1 s 4 12.91 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U16 WN +0.1 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
2 s 4 13.06 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.1 -- KLESZCZEWSKA Joanna SUPRO Jaros豉w # , Z/0478/21 , 2023 LDK!
3 s 4 13.48 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD +0.1 -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
4 s 4 13.57 PRACHNIO Patryk MKS Pogo Siedlce 2007 U16 MZ +0.1 -- KOSIERADZKI ㄆkasz # Z/2752/21 2023
5 s 4 13.78 KOSYL Alan MKS Pogo Siedlce 2007 U16 MZ +0.1 -- KOSIERADZKI ㄆkasz Z/10600/21 2022
  s 4 DQ KRZEWNIAK Maciej MKS Pogo Siedlce 2006 U16 MZ +0.1 -- KOSIERADZKI ㄆkasz KOSIERADZKI ㄆkasz , Z/0782/20 , 2021 LDK!
150 m M
1 s 1 16.30 犴ZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUx Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
2 s 1 16.45 SACHARCZUK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
3 s 1 17.13 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -- DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
1 s 2 16.84 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -- B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2022
2 s 2 17.35 SAWICKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3
3 s 2 17.49 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -- B.D.
4 s 2 17.94 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD -- B.D. Z/2499/20 2022
1 s 3 17.51 MIΘOWSKI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -- KOWALCZYK Pawe 4 LDK!
2 s 3 17.73 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD --
3 s 3 17.77 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w # Z/0452/19 2023 LDK!
4 s 3 18.27 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- SUPRO Jaros豉w LDK!
5 s 3 19.18 ALEKSIEJUK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2004 U18 PD --
200 m M
1 s 1 23.23 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -1.5 III DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 s 1 24.34 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD -1.5 IV B.D. Z/2499/20 2022
3 s 1 24.85 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -1.5 -- SUPRO Jaros豉w Z/4613/19 2022
4 s 1 24.91 POMIAN Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -1.5 -- NABIAΒK ㄆkasz B.D. # Z/1518/15 2023
5 s 1 25.09 JABΜ垶KI Jacek KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -1.5 V #
6 s 1 27.22 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.5 -- KLESZCZEWSKA Joanna SUPRO Jaros豉w # , Z/0478/21 , 2023 LDK!
7 s 1 28.07 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD -1.5 -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
400 m M
1 s 1 52.93 LESZCZY垶KI Mateusz MKS Pogo Siedlce 2003 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1419/17 2021
2 s 1 55.66 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD --
3 s 1 58.14 KO Micha MKS Pogo Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
600 m M
1 s 1 1:40.71 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Jolanta LDK!
2 s 1 1:42.20 BIELAWSKI Maciej UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Jolanta LDK!
3 s 1 1:43.26 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
4 s 1 1:43.39 MARCINIAK Szymon MKS Pogo Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2023
5 s 1 1:48.34 SALA Szymon UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2007 U16 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/2783/20 2023 LDK!
6 s 1 1:54.47 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
7 s 1 1:54.87 WASILEWSKI Jakub UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- # LDK!
8 s 1 1:55.02 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2420/21 , 2023 LDK!
9 s 1 1:56.31 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # , Z/4276/21 , 2023 LDK!
10 s 1 1:58.28 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
11 s 1 1:59.77 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2419/21 2023 LDK!
12 s 1 2:01.69 ZAWADZKI Kamil UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2418/21 , 2022 LDK!
13 s 1 2:05.53 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2415/21 , 2022 LDK!
14 s 1 2:09.15 ROMANOWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4681/21 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:37.29 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2023 LDK!
2 s 1 2:38.06 KLIMIUK ㄆkasz KS Parkiet Hajn闚ka 2004 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2023 3
3 s 1 2:38.22 SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik August闚 2002 U20 PD -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
4 s 1 2:39.63 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2023 LDK!
5 s 1 2:41.10 FOLGA Bart這miej KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- D、KOWSKA Ma貪orzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
6 s 1 2:46.98 JACIUK Sylwester MKS Pogo Siedlce 1993 Sen MZ -- B.D. Z/0039/13 2021 3
7 s 1 2:50.80 KONDRAK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna 4 LDK!
8 s 1 2:51.06 MACIOCH Szymon KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1848/20 2021 LDK!
9 s 1 2:51.68 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik August闚 2005 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
10 s 1 2:53.22 KOxKOWSKI Marek KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- # LDK!
11 s 1 2:54.11 DUCHNOWSKI ㄆkasz LKS Korab Olecko 1984 Masters WN -- B.D. Z/5041/18 2021 BEZ
12 s 1 2:54.56 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4891/19 , 2023 LDK!
13 s 1 2:54.87 STEFA哸ZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2023 LDK!
14 s 1 2:57.32 KΜCZKO Kacper LKS Korab Olecko 2003 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/5337/18 2022 LDK!
15 s 1 2:57.56 AMBROZIAK Marcin LKS Korab Olecko 1985 Masters WN -- B.D. # Z/6625/21 2023
16 s 1 3:03.57 HOΜWIENKO Marcin KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD --
17 s 1 3:19.22 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/9786/21 2022
  s 1 DNF DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- D、KOWSKI Przemys豉w Z/1589/17 2021 LDK!
1 s 2 3:06.29 DZIEMIA哸ZYK Aleksander KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2023
2 s 2 3:06.37 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Bia造stok 2006 U16 PD -- B.D. Z/2365/20 2022
3 s 2 3:09.51 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # , Z/3025/20 , 2023 LDK!
4 s 2 3:14.91 MAJEWSKI Filip UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5960/21 2021
5 s 2 3:34.46 WACxWIK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- LDK!
3000 m M
1 s 1 8:55.11 POGORZELSKI Rafa KS Prefbet-Sonarol 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
2 s 1 9:15.18 OLSZY垶KI Marek MKS Juvenia Bia造stok 1996 Sen PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. Z/5018/15 2021 3
3 s 1 9:26.39 ROGOZI垶KI Karol UKS Si鏚emka Ostro喚ka 1999 U23 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
4 s 1 9:36.17 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/2282/19 2021
  s 1 DNF BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko # 1988 Sen WN -- WOSIEK Jacek # Z/1471/16 2023 BEZ
W dal M
1 f 1 6.70 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -0.2 III NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2023 2 LDK!
2 f 1 6.70 WYSZY垶KI Pawe KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD 0.0 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2023
3 f 1 6.06 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew υm瘸 # 2005 U18 PD -1.1 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2023
Kula (5) M
1 f 1 14.28 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2023
2 f 1 10.32 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022
3 f 1 7.41 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok # 2006 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof # Z/10367/21 2023
Dysk (1) M
1 f 1 54.03 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD II STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2023
2 f 1 42.50 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2023
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.41 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III
2 f 1 31.68 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2023
3 f 1 26.00 WOΧNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.66 STA垶KI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FRO哸ZUK Rafa B.D. B.D. KOZΜWSKI Robert , Z/3252/17 , 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 32.48 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
2 f 1 20.26 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 51.01 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD III B.D. STACHURSKA Agnieszka # Z/1232/18 2023 4 LDK!
2 f 1 49.11 玆LI垶KI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD IV B.D. # Z/0140/20 2023 LDK!
3 f 1 47.36 WOΧNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 57.12 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe υm瘸 1999 U23 PD II TRZONKOWSKA Beata Z/1402/15 2021 2
2 f 1 44.05 ANDREJCZYK Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2003 U20 PD IV
3 f 1 39.32 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Bia造stok 1998 Sen PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5937089920044 sekund