Sieradz 09.05.2021
Mityng Otwarcia Sezonu [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 39 e 1 13.75 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP +0.5 IV OLSZYNA Waldemar # Z/0246/20 2024 LDK!
2 51 e 1 13.97 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.5 -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
3 56 e 1 14.12 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP +0.5 -- ZAŃKO Albin B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
4 66 e 1 14.34 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.5 V WALCZAK Michał # Z/0269/20 2024 LDK!
5 84 e 1 15.06 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.5 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
1 1 e 2 11.70 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.9 M CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 26 e 2 13.21 GĄSIOROWSKA Maja UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP +1.9 IV # LDK!
3 34 e 2 13.50 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2002 U20 LD +1.9 IV NOWAK Mieczysław B.D. Z/3503/16 2021
4 41 e 2 13.83 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.9 V # LDK!
5 53 e 2 14.04 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS +1.9 V
1 3 e 3 12.11 RADZIVANIUK Krystsina KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +1.2 I
2 33 e 3 13.50 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +1.2 IV NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!  OSU  
3 40 e 3 13.80 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.2 --
4 72 e 3 14.57 BRZÓSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0472/20 2023 LDK!  OSU  
5 87 e 3 15.36 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +1.2 --
6 92 e 3 15.96 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +1.2 -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
1 4 e 4 12.19 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +0.9 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 20 e 4 12.93 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +0.9 III
3 31 e 4 13.43 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.9 IV LDK!
4 36 e 4 13.55 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.9 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!  OSU  
5 65 e 4 14.34 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.9 V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
6 70 e 4 14.47 KRÓLIKOWSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.9 V # LDK!
7 88 e 4 15.40 HOFMAN Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.9 --
1 12 e 5 12.55 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.6 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 17 e 5 12.81 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP +1.6 III B.D.
3 30 e 5 13.41 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +1.6 IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
4 67 e 5 14.40 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +1.6 V B.D. Z/0109/19 2024 LDK!
5 68 e 5 14.40 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.6 V # LDK!
6 85 e 5 15.06 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +1.6 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 7 e 6 12.33 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -0.9 II JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 22 e 6 13.10 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U16 DS -0.9 III HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil # , Z/0268/19 , 2024 LDK!
3 25 e 6 13.19 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -0.9 III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
4 48 e 6 13.96 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD -0.9 -- PSKIT Małgorzata LDK!
5 57 e 6 14.24 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -0.9 -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
6 59 e 6 14.27 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -0.9 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0440/20 , 2024 LDK!
7 74 e 6 14.70 MAKÓWKA Amelia LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -0.9 -- GABRYSIAK Marcin Z/2358/21 2021 LDK!
1 28 e 7 13.36 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.3 IV WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  OSU  
2 62 e 7 14.30 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD +0.3 --
3 71 e 7 14.55 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.3 -- LDK!
4 73 e 7 14.57 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +0.3 -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
5 77 e 7 14.83 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.3 -- SIERKA Ewa 5 LDK!
6 93 e 7 17.42 MILCZAREK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 2006 U16 LD +0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9739/21 2021
1 2 e 8 11.75 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.8 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   SKN   OSU  
2 16 e 8 12.80 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.8 III LDK!  OSU  
3 44 e 8 13.85 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +1.8 V GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
4 46 e 8 13.87 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +1.8 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
5 50 e 8 13.97 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.8 -- # LDK!
6 80 e 8 14.90 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD +1.8 -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
7 82 e 8 15.05 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +1.8 --
1 5 e 9 12.22 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.8 II KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 18 e 9 12.88 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP +1.8 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 24 e 9 13.18 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!
4 35 e 9 13.54 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD +1.8 IV
5 37 e 9 13.65 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
6 52 e 9 14.02 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.8 V KARP Sławomir # LDK!
7 63 e 9 14.31 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP +1.8 V LDK!  OSU  
1 10 e 10 12.44 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -0.5 II #  ZKN  
2 19 e 10 12.89 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -0.5 III DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024 78 117
3 38 e 10 13.74 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -0.5 IV FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
4 49 e 10 13.97 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.5 V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
5 54 e 10 14.11 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.5 V # LDK!
5 54 e 10 14.11 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.5 V LDK!  OSU  
7 60 e 10 14.29 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -0.5 -- # LDK!
8 69 e 10 14.43 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.5 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
1 8 e 11 12.39 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
2 23 e 11 13.11 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +1.0 III MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
3 27 e 11 13.26 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.0 IV ROSTEK William # Z/0442/20 2024 LDK!
4 29 e 11 13.36 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 IV WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
5 61 e 11 14.29 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.0 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
6 83 e 11 15.06 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
7 86 e 11 15.18 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.0 -- LDK!
8 90 e 11 15.75 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +1.0 -- B.D. LDK!
1 6 e 12 12.27 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.4 II WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 14 e 12 12.76 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +1.4 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
3 45 e 12 13.87 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.4 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2024
4 64 e 12 14.33 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +1.4 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0438/20 , 2024 LDK!
5 75 e 12 14.71 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2023 LDK!  OSU  
6 79 e 12 14.87 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.4 -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
7 91 e 12 15.91 CICHERSKA Alicja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.4 --
1 13 e 13 12.74 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +0.6 II GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 15 e 13 12.77 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD +0.6 III SADACH Aneta B.D. LDK!
3 42 e 13 13.83 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 -- # LDK!  OSU  
4 47 e 13 13.89 ROSÓŁ Aleksandra MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.6 V MIKOŁAJCZYK Wiesława MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
5 58 e 13 14.26 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +0.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
6 81 e 13 15.00 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.6 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
7 89 e 13 15.44 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
1 9 e 14 12.40 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +2.6 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 11 e 14 12.55 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +2.6 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN  
3 21 e 14 13.01 WOJNOWICZ Weronika KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD +2.6 III
4 32 e 14 13.44 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +2.6 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2024 LDK!  OSU  
5 43 e 14 13.84 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +2.6 V B.D. Z/5030/19 2024 LDK!
6 76 e 14 14.81 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD +2.6 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
7 78 e 14 14.87 CZEKAŁA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +2.6 -- TOMCZYK Kazimierz Z/1081/21 2024
1 f 1 11.85 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.1 M CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 f 1 11.97 RADZIVANIUK Krystsina KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.1 I
3 f 1 12.25 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +0.1 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
4 f 1 12.27 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 II KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
5 f 1 12.29 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 II WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 12.29 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +0.1 II JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
7 f 1 12.42 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
8 f 1 12.64 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.1 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
200 m K
1 1 s 1 24.38 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.7 I CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 s 1 24.39 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +1.7 I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2
3 5 s 1 24.98 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +1.7 II MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 9 s 1 25.54 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.7 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
5 21 s 1 27.17 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD +1.7 III GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2024 3
1 4 s 2 24.88 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +1.8 I JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 6 s 2 25.02 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD +1.8 II #  ZKN  
3 7 s 2 25.33 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.8 II WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 10 s 2 25.78 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.8 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
5 11 s 2 25.89 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +1.8 II B.D.  ZKN  
1 13 s 3 26.21 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.3 II LDK!  OSU  
2 15 s 3 26.52 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -0.3 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 19 s 3 26.90 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -0.3 III
4 24 s 3 27.34 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U23 LD -0.3 --
1 8 s 4 25.36 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.7 II KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 12 s 4 26.05 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +2.7 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN   88 125
3 14 s 4 26.23 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +2.7 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU   84 121
4 17 s 4 26.73 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +2.7 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024
5 18 s 4 26.73 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +2.7 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
6 20 s 4 27.06 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD +2.7 III B.D.
1 22 s 5 27.22 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +1.4 III MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
2 28 s 5 27.62 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +1.4 IV NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!  OSU  
3 32 s 5 28.20 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U23 LD +1.4 --
4 33 s 5 28.27 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.4 --
1 23 s 6 27.28 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U16 DS +1.5 III HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil # , Z/0268/19 , 2024 LDK!
2 29 s 6 27.68 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.5 IV LDK!
3 31 s 6 27.91 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD +1.5 IV
4 35 s 6 28.63 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.5 -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
5 36 s 6 28.84 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.5 -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 25 s 7 27.41 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.5 -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
2 34 s 7 28.39 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.5 IV DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024 43 87
3 40 s 7 28.96 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD +0.5 -- #
4 42 s 7 29.07 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD +0.5 --
1 39 s 8 28.93 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.4 V LDK!  OSU  
2 44 s 8 29.12 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.4 -- # LDK!
3 47 s 8 29.38 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.4 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2024
4 53 s 8 30.24 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS +1.4 V
5 56 s 8 32.92 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +1.4 -- B.D. LDK!
1 3 s 9 24.72 RADZIVANIUK Krystsina KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.5 I
2 27 s 9 27.59 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.5 IV ROSTEK William # Z/0442/20 2024 LDK!
3 43 s 9 29.08 ROSÓŁ Aleksandra MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.5 V MIKOŁAJCZYK Wiesława MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
4 45 s 9 29.25 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -0.5 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0440/20 , 2024 LDK!
5 49 s 9 29.70 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.5 V KARP Sławomir # LDK!
6 50 s 9 29.79 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -0.5 -- # LDK!
1 16 s 10 26.52 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +1.0 III
2 26 s 10 27.50 WOJNOWICZ Weronika KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD +1.0 IV
3 37 s 10 28.85 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD +1.0 -- PSKIT Małgorzata LDK!
4 41 s 10 28.99 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.0 V DMP U20 KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK! 80
5 48 s 10 29.49 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.0 V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
6 54 s 10 30.29 BRZÓSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0472/20 2023 LDK!  OSU  
1 30 s 11 27.75 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +0.6 IV B.D. #  ZKN  
2 38 s 11 28.90 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP +0.6 V OLSZYNA Waldemar # Z/0246/20 2024 LDK!
3 46 s 11 29.28 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.6 V DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024 30 77
4 51 s 11 29.81 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +0.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
5 52 s 11 29.81 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.6 V # LDK!  OSU  
6 55 s 11 31.32 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
300 m K
1 1 s 1 38.35 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2
2 2 s 1 41.17 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 4 s 1 42.06 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
4 7 s 1 43.33 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U23 LD --
5 11 s 1 43.84 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD III LDK!
1 5 s 2 42.95 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD -- B.D.
2 8 s 2 43.39 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD --
3 9 s 2 43.40 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  OSU  
4 12 s 2 44.23 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD --
5 17 s 2 44.95 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U23 LD --
1 6 s 3 43.16 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 10 s 3 43.79 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
3 16 s 3 44.76 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2002 U20 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/3503/16 2021
4 19 s 3 45.39 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
5 21 s 3 45.88 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD IV
6 26 s 3 47.42 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
1 18 s 4 45.02 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2024 LDK!  OSU  
2 20 s 4 45.82 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- #
3 22 s 4 46.35 WALCZAK Nadia MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0245/18 2024 LDK!
4 24 s 4 47.26 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
5 32 s 4 48.76 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2023 LDK!  OSU  
6 42 s 4 52.17 KWIATKOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD --
1 13 s 5 44.25 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!  OSU  
2 14 s 5 44.26 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
3 30 s 5 48.65 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
4 36 s 5 49.97 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
5 43 s 5 52.61 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
1 15 s 6 44.52 GĄSIOROWSKA Maja UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III # LDK!
2 28 s 6 48.10 KRÓLIKOWSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS V # LDK!
3 31 s 6 48.75 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD --
4 34 s 6 49.31 KEJNA Patrycja RKS Łódź 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
5 35 s 6 49.93 MAZURKIEWICZ Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2006 U16 WP -- LDK!  OSU  
6 41 s 6 51.31 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
1 3 s 7 41.98 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  ZKN   OSU  
2 25 s 7 47.38 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
3 38 s 7 50.60 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
4 39 s 7 50.61 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
1 23 s 8 47.18 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0438/20 , 2024 LDK!
2 27 s 8 47.77 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/0269/20 2024 LDK!
3 29 s 8 48.25 MAKÓWKA Amelia LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD V GABRYSIAK Marcin Z/2358/21 2021 LDK!
4 33 s 8 48.89 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
5 37 s 8 50.10 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. LDK!
6 40 s 8 50.67 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.30 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
2 2 s 1 62.08 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!  ZKN  
3 5 s 1 63.09 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV LDK!  OSU  
4 6 s 1 64.68 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2024
5 7 s 1 65.81 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 3 s 2 62.45 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 4 s 2 62.95 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/2726/18 2022 BEZ LDK!  OSU  
3 8 s 2 67.73 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 9 s 2 69.48 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- LDK!  OSU  
5 10 s 2 70.64 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD --
6 11 s 2 72.60 JURASIK Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP --
600 m K
1 1 s 1 1:40.58 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD --  ZKN  
2 2 s 1 1:42.13 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
3 4 s 1 1:46.46 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
4 5 s 1 1:47.88 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
5 6 s 1 1:50.27 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD --
6 7 s 1 1:51.41 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
1 3 s 2 1:43.62 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
2 8 s 2 1:52.55 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LDK!
3 9 s 2 1:52.88 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD -- #
4 10 s 2 1:54.69 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
5 12 s 2 1:56.55 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
1 11 s 3 1:55.79 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
2 13 s 3 1:57.37 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0631/21 2024 LDK!
3 14 s 3 1:57.49 DANIELEWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1971/21 , 2021 LDK!
4 15 s 3 2:00.76 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
5 16 s 3 2:01.12 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
6 17 s 3 2:21.57 NIEWIADOMSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/2011/21 2021 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:09.05 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- # LDK!  ZKN  
2 2 s 1 3:11.07 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
3 3 s 1 3:16.26 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 3:16.35 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
5 5 s 1 3:18.06 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
6 8 s 1 3:20.68 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024
7 9 s 1 3:24.05 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1601/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
8 14 s 1 3:46.17 KALISZ Agnieszka LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/1957/17 2021
1 6 s 2 3:18.53 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/5023/19 2023
2 7 s 2 3:18.68 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
3 10 s 2 3:30.05 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U16 LD V LISIAK Adam # Z/0192/20 2024
4 11 s 2 3:32.66 ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- KISIEL Krzysztof # Z/2724/18 2023 BEZ  OSU  
5 12 s 2 3:33.25 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD --
6 13 s 2 3:34.71 GOLĘDZINOWSKA Marzena LKS MOSiR Sieradz 1985 Masters LD --
Wzwyż K
1 f 1 1.61 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U20 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!  ZKN  
2 f 1 1.58 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa 5 LDK!
3 f 1 1.50 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
4 f 1 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV # LDK!  OSU  
5 f 1 1.50 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
6 f 1 1.40 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
7 f 1 1.40 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V # LDK!  OSU  
8 f 1 1.25 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024 14 49
W dal K
1 f 1 6.47 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.4 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   SKN   OSU   162
2 f 1 5.94 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP +0.5 I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 f 1 5.44 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -0.7 II B.D.
4 f 1 5.37 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.7 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!
5 f 1 4.98 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.4 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  ZKN  
6 f 1 4.90 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 IV LDK!
7 f 1 4.83 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +1.4 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
8 f 1 4.70 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -1.6 -- ZAŃKO Albin B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
9 f 1 4.52 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -2.2 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
10 f 1 4.51 KACZMAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.0 V
11 f 1 4.40 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.4 -- # LDK!
12 f 1 4.36 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +0.9 -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
13 f 1 4.26 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.1 -- # LDK!
14 f 1 4.16 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -0.2 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
15 f 1 4.16 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.3 -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
16 f 1 4.10 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.5 -- # LDK!
17 f 1 4.06 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP +1.0 -- LDK!  OSU  
18 f 1 4.04 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
19 f 1 3.96 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +1.3 -- LDK!
20 f 1 3.88 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +1.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
21 f 1 3.74 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +0.3 --
22 f 1 3.05 MILCZAREK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 2006 U16 LD +0.5 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9739/21 2021
Trójskok K
  f 1 10.06 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.6 -- KUŚ Tomasz B.D. # Z/1959/17 2022
  f 1 10.60 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.1 IV LDK!
1 f 1 12.37 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 Sen LD +1.1 I
2 f 1 11.09 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.1 III OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 f 1 10.91 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.4 III LDK!
4 f 1 10.82 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD +1.5 III DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  ZKN   67
5 f 1 10.76 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.6 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!
6 f 1 10.61 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.9 -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
7 f 1 10.34 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +2.2 -- KUŚ Tomasz B.D. # Z/1959/17 2022
8 f 1 9.81 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +2.2 -- B.D.
Kula (3) K
1 f 1 9.55 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 9.49 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 9.12 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024 72
4 f 1 8.95 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP V LDK!  OSU  
5 f 1 8.90 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 8.61 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
7 f 1 8.37 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024
8 f 1 8.34 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
9 f 1 8.16 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
10 f 1 7.35 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2024 LDK!
11 f 1 6.52 CICHERSKA Alicja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
Kula (4) K
1 f 1 9.86 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD IV GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2023 3  ZKN  
2 f 1 7.20 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP --
Oszczep (500) K
1 f 1 34.30 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
2 f 1 26.26 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
3 f 1 24.09 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
4 f 1 24.09 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- LDK!
5 f 1 22.10 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024
6 f 1 21.47 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
7 f 1 20.22 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 24.65 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP --
2 f 1 21.76 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
100 m M
1 1 e 1 10.69 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -0.9 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN   130
2 18 e 1 11.40 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.9 III WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  ZKN  
3 37 e 1 11.97 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 2001 U23 WP -0.9 -- B.D.
4 44 e 1 12.17 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -0.9 IV B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
5 49 e 1 12.29 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP -0.9 --
6 50 e 1 12.33 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.9 V BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
7 55 e 1 12.41 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U18 LD -0.9 --
8 70 e 1 12.86 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.9 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
1 4 e 2 10.80 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.5 I ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 20 e 2 11.54 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD +0.5 III JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
3 36 e 2 11.96 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.5 IV LDK!  OSU  
4 60 e 2 12.55 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +0.5 V LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
5 80 e 2 13.35 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
6 83 e 2 13.47 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD +0.5 -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
1 3 e 3 10.78 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD +2.9 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 28 e 3 11.71 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +2.9 III MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!  OSU  
3 35 e 3 11.94 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +2.9 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!  OSU  
4 39 e 3 11.98 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +2.9 IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
5 42 e 3 12.07 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ +2.9 IV RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!
6 86 e 3 13.64 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +2.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
7 93 e 3 14.04 GÓRSKI Michał UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP +2.9 -- LDK!
1 10 e 4 11.25 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +1.6 II
2 23 e 4 11.63 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB +1.6 III MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  OSU  
3 33 e 4 11.92 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD +1.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024
4 66 e 4 12.74 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD +1.6 -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024
5 77 e 4 13.23 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +1.6 -- #
6 85 e 4 13.59 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024
1 2 e 5 10.76 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.1 I CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
2 31 e 5 11.79 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +1.1 IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 38 e 5 11.98 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +1.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!  OSU  
4 43 e 5 12.12 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +1.1 IV LDK!
5 64 e 5 12.65 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +1.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
6 69 e 5 12.83 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.1 -- WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU  
7 81 e 5 13.38 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD +1.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
1 5 e 6 10.82 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +2.2 I ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN  
2 7 e 6 11.06 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +2.2 II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
3 32 e 6 11.92 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +2.2 IV LDK!  OSU  
4 56 e 6 12.47 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +2.2 V KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 67 e 6 12.79 ZAJĄC Kacper UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +2.2 -- LDK!
6 71 e 6 12.91 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +2.2 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
7 75 e 6 13.03 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD +2.2 -- LDK!
1 8 e 7 11.14 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP +2.0 II  ZKN  
2 9 e 7 11.17 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +2.0 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 27 e 7 11.71 KITTAY Jan MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +2.0 III LDK!  OSU  
4 29 e 7 11.72 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.0 III
5 48 e 7 12.26 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD +2.0 --
6 74 e 7 12.93 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.0 -- WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
7 82 e 7 13.42 SZACHNIEWICZ Karol MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +2.0 --
1 6 e 8 11.02 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.3 II
2 15 e 8 11.36 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD +0.3 III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  ZKN   KNF  
3 40 e 8 12.00 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP +0.3 IV
4 46 e 8 12.18 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.3 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!  OSU  
5 47 e 8 12.22 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.3 V B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK!
6 91 e 8 13.94 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.3 -- LDK!
1 13 e 9 11.33 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.6 III WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
2 22 e 9 11.59 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +1.6 III LDK!
3 25 e 9 11.65 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP +1.6 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
4 41 e 9 12.04 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD +1.6 IV
5 53 e 9 12.39 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.6 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
6 62 e 9 12.60 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.6 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
7 72 e 9 12.91 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.6 -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
8 84 e 9 13.53 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.6 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
1 12 e 10 11.33 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U23 LD +1.1 III B.D. #
2 16 e 10 11.37 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD +1.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 34 e 10 11.93 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD +1.1 -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN  
4 45 e 10 12.18 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS +1.1 IV LDK!  OSU  
5 52 e 10 12.38 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!  OSU  
6 65 e 10 12.71 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.1 V BERLIŃSKI Florian # Z/3768/21 2024 LDK!
7 73 e 10 12.93 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.1 -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
8 79 e 10 13.30 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
1 17 e 11 11.39 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD +1.6 III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
2 19 e 11 11.45 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD +1.6 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   KN  
3 51 e 11 12.34 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD +1.6 --
4 59 e 11 12.54 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.6 V DMP WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK! 17
5 63 e 11 12.64 SITEK Wojciech MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +1.6 V # LDK!
6 78 e 11 13.25 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.6 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
7 87 e 11 13.79 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +1.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
1 14 e 12 11.35 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP +1.6 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
2 24 e 12 11.64 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.6 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 26 e 12 11.70 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +1.6 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!
4 29 e 12 11.72 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +1.6 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3
5 57 e 12 12.49 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.6 -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
6 68 e 12 12.80 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +1.6 -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
7 89 e 12 13.88 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +1.6 -- LDK!
8 92 e 12 13.99 WIERUSZYŃSKI Olaf RKS Łódź 2004 U18 LD +1.6 --
1 11 e 13 11.33 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -1.3 III LDK!  ZKN  
2 21 e 13 11.57 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -1.3 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
3 54 e 13 12.39 KILAŃSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP -1.3 --
4 58 e 13 12.52 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD -1.3 --
5 61 e 13 12.59 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U16 DS -1.3 V SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
6 76 e 13 13.19 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -1.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 88 e 13 13.81 KUBIAK Jakub UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -1.3 --
8 90 e 13 13.92 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -1.3 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
1 f 1 10.67 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.7 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN   131
2 f 1 10.76 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 10.86 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -1.7 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 f 1 10.92 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -1.7 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
5 f 1 11.03 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.7 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN  
6 f 1 11.26 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -1.7 II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
7 f 1 11.38 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -1.7 III  ZKN  
200 m M
1 1 s 1 21.19 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.9 M DMP ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   144
2 2 s 1 21.57 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -0.9 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
3 3 s 1 21.64 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.9 I DMP ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN   124
4 4 s 1 22.05 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.9 II
1 5 s 2 22.06 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -0.1 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
2 6 s 2 22.42 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.1 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 8 s 2 22.53 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -0.1 II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
4 10 s 2 22.91 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.1 III
5 11 s 2 23.04 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U23 LD -0.1 III B.D. #
1 7 s 3 22.47 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -0.1 II ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
2 9 s 3 22.56 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.1 II LDK!  ZKN  
3 12 s 3 23.14 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -0.1 III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 16 s 3 23.59 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
1 17 s 4 23.68 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 2001 U23 WP -0.7 -- B.D.
2 19 s 4 23.76 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -0.7 IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!
3 22 s 4 24.19 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -0.7 IV FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
4 31 s 4 25.04 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -0.7 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!  OSU  
1 18 s 5 23.68 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -0.6 IV JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
2 23 s 5 24.24 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP -0.6 IV
3 35 s 5 25.43 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -0.6 -- LDK!
1 20 s 6 23.98 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.3 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
2 26 s 6 24.41 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.3 --
3 32 s 6 25.08 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +0.3 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
4 41 s 6 26.51 ZAJĄC Kacper UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +0.3 -- LDK!
1 14 s 7 23.51 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD +0.5 III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 24 s 7 24.30 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!  OSU  
3 27 s 7 24.52 KITTAY Jan MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.5 -- LDK!  OSU  
4 37 s 7 25.68 SITEK Wojciech MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.5 -- # LDK!
1 13 s 8 23.45 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD -0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 28 s 8 24.54 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.2 -- LDK!
3 34 s 8 25.35 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.2 -- BELTER Artur LDK!
4 39 s 8 25.85 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD -0.2 --
5 42 s 8 27.80 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -0.2 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024 54
1 15 s 9 23.52 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +2.5 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3
2 21 s 9 24.18 JACOLIK Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP +2.5 IV
3 25 s 9 24.41 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +2.5 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
4 29 s 9 24.72 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD +2.5 --
5 30 s 9 24.88 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +2.5 V DMP DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK! 28 80
1 33 s 10 25.15 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD 0.0 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
2 36 s 10 25.47 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
3 38 s 10 25.80 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD 0.0 -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 40 s 10 26.10 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
5 43 s 10 27.90 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.37 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 4 s 1 34.85 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  ZKN  
3 5 s 1 35.38 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
4 7 s 1 35.72 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!  ZKN  
5 16 s 1 37.80 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 2 s 2 34.62 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 8 s 2 36.54 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
3 9 s 2 36.56 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD --
4 12 s 2 36.91 BASIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2658/20 2023  ZKN   OSU  
5 19 s 2 38.24 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
1 3 s 3 34.74 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   KN  
2 11 s 3 36.87 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 15 s 3 37.76 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
4 21 s 3 38.46 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III LDK!  OSU  
5 24 s 3 39.01 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD --
1 27 s 4 39.39 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
2 30 s 4 39.82 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD --
3 36 s 4 40.81 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD --
4 40 s 4 41.25 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 20 s 5 38.29 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD --
2 22 s 5 38.61 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
3 23 s 5 38.88 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
4 35 s 5 40.79 PIEKARSKI Krystian UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD V LDK!
5 45 s 5 42.63 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
1 34 s 6 40.75 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
2 41 s 6 41.73 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
3 42 s 6 41.81 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
4 44 s 6 42.15 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
5 48 s 6 43.86 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
1 6 s 7 35.54 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  ZKN   KNF  
2 18 s 7 38.16 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
3 28 s 7 39.55 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD IV #
4 29 s 7 39.81 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- LDK!  OSU  
5 46 s 7 42.99 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024
6 49 s 7 44.84 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
1 13 s 8 36.97 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/0660/18 2024
2 26 s 8 39.22 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV LDK!  OSU  
3 32 s 8 40.29 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK!
4 39 s 8 41.17 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V LDK!
1 10 s 9 36.60 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 14 s 9 37.05 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- LDK!  OSU  
3 25 s 9 39.04 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!  OSU  
4 33 s 9 40.59 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
5 38 s 9 41.01 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
1 17 s 10 38.13 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN  
2 31 s 10 39.96 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
3 37 s 10 40.91 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U18 LD --
4 43 s 10 42.11 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
5 47 s 10 43.45 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
6 50 s 10 46.39 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.46 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz 1997 Sen LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
2 2 s 1 50.72 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
3 4 s 1 53.32 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV LDK!
4 7 s 1 53.95 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
1 3 s 2 52.82 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario UMLKS Pegaz Opoczno # 2005 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/0055/19 2024 LDK!
2 5 s 2 53.50 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD IV
3 6 s 2 53.68 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź 1992 Sen LD -- B.D.
4 9 s 2 57.26 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
5 10 s 2 58.96 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!  OSU  
1 8 s 3 54.96 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
2 11 s 3 59.93 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024
3 12 s 3 59.96 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD --
4 13 s 3 60.93 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
600 m M
1 1 s 1 1:21.72 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 1:24.29 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 Sen DS -- WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
3 4 s 1 1:25.68 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
4 5 s 1 1:27.05 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
5 6 s 1 1:29.46 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
6 9 s 1 1:30.04 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
1 3 s 2 1:24.80 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP II B.D. BAUMGART Iwona # , Z/0473/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 2 1:29.47 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
3 8 s 2 1:29.80 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
4 11 s 2 1:30.67 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/0160/20 2024
5 13 s 2 1:31.49 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
6 16 s 2 1:34.75 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD --
1 12 s 3 1:31.29 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
2 14 s 3 1:32.54 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
3 17 s 3 1:34.86 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian # Z/0143/21 2024 LDK!
4 18 s 3 1:35.14 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
5 19 s 3 1:37.54 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
1 10 s 4 1:30.15 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD --
2 15 s 4 1:34.10 KRUPIŃSKI Cezary LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD IV KUŚ Tomasz Z/10676/21 2021
3 20 s 4 1:37.99 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2024 LDK!  OSU  
4 21 s 4 1:41.69 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/2973/21 2023 LDK!  OSU  
5 22 s 4 1:51.67 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!  OSU  
1000 m M
1 1 s 1 2:34.37 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --  ZKN  
2 2 s 1 2:36.10 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 1997 Sen WP -- PANFIL Łukasz Z/0394/14 2022 3
3 3 s 1 2:39.82 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
4 4 s 1 2:43.07 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/1477/19 2023
5 5 s 1 2:43.19 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024
6 7 s 1 2:46.18 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1158/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
7 8 s 1 2:46.48 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD --
8 9 s 1 2:47.26 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
9 10 s 1 2:50.53 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2024
10 11 s 1 2:50.92 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD --
11 13 s 1 2:52.24 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2023 3
1 6 s 2 2:43.84 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2022 5  OSU  
2 15 s 2 2:55.43 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
3 17 s 2 3:05.36 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/1011/20 2024
4 18 s 2 3:05.61 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2024 LDK!  OSU  
5 19 s 2 3:07.57 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD --
6 20 s 2 3:08.37 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
7 22 s 2 3:22.35 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U18 LD --
1 12 s 3 2:52.13 ROMANOWICZ Janusz MKS Zduńska Wola 1995 Sen LD -- SULIŃSKI Andrzej # Z/12347/21 2021 BEZ
2 14 s 3 2:52.47 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP --
3 16 s 3 3:02.99 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024
4 21 s 3 3:12.19 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
5 23 s 3 3:30.66 DZIERAN Adam LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2993/20 2021
Wzwyż M
1 f 1 1.95 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD II DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU   87 125
2 f 1 1.85 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 1.80 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA IV SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 f 1 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV #
5 f 1 1.70 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN  
6 f 1 1.70 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 1.65 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD V DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   29 73
8 f 1 1.60 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
9 f 1 1.55 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
10 f 1 1.55 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK!
11 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
12 f 1 1.50 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1957/19 2024 LDK!
13 f 1 1.40 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
14 f 1 1.35 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
15 f 1 1.30 KUBIAK Jakub UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
W dal M
1 f 1 6.98 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -0.3 II  ZKN  
2 f 1 6.59 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS 0.0 III WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
3 f 1 6.38 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.0 III LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 6.26 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +1.6 IV DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   47 92
5 f 1 6.25 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -0.5 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!  OSU  
6 f 1 6.00 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP 0.0 IV # LDK!  OSU  
7 f 1 5.86 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -0.9 -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
8 f 1 5.77 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.1 -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
9 f 1 5.49 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.5 -- LDK!
10 f 1 5.47 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.3 -- LDK!  OSU  
11 f 1 5.39 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +1.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
12 f 1 5.32 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ +0.5 -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!
13 f 1 5.27 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 -- DMP DMP U20 WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   10 60
14 f 1 5.24 ROMANOWICZ Janusz MKS Zduńska Wola 1995 Sen LD +0.8 -- SULIŃSKI Andrzej # Z/12347/21 2021 BEZ
15 f 1 5.19 KILAŃSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP -1.4 --
16 f 1 5.10 JACOLIK Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP +1.4 --
17 f 1 4.83 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.3 -- LDK!
18 f 1 4.76 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -1.1 -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
19 f 1 4.71 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +0.5 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
20 f 1 4.64 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.5 -- BERLIŃSKI Florian # Z/3768/21 2024 LDK!
21 f 1 4.55 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.2 -- LDK!
22 f 1 4.13 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.7 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
23 f 1 4.09 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +0.7 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
Trójskok M
  f 1 12.05 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.1 --
  f 1 12.49 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB -0.5 -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 14.57 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U23 KP -0.7 II DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   95
2 f 1 14.16 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD -0.8 III B.D. 3
3 f 1 14.16 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +2.0 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 13.31 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.2 III B.D. 4 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 12.67 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +1.4 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 12.58 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB +3.4 -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 12.40 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 12.15 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +2.5 --
9 f 1 11.28 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD -0.5 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
10 f 1 10.45 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024
Kula (5) M
1 f 1 13.40 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV
2 f 1 12.78 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3  ZKN  
3 f 1 12.70 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD IV URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
4 f 1 11.90 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
5 f 1 11.65 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
6 f 1 11.11 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V SIERKA Ewa # BEZ LDK!
7 f 1 9.96 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
8 f 1 9.13 OBARA Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/10136/21 2021
9 f 1 8.98 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
10 f 1 8.14 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU  
Kula (6) M
1 f 1 12.08 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U20 LD IV
Kula (7.26) M
1 f 1 12.43 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2
2 f 1 11.59 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN  
Oszczep (600) M
1 f 1 38.69 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
2 f 1 31.88 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
3 f 1 23.99 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP --
4 f 1 23.69 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Oszczep (700) M
1 f 1 44.00 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 45.80 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP IV ZAŃKO Albin # Z/8865/21 2023
2 f 1 37.96 MISIAK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 61.464115142822 sekund