Bia造stok 08.05.2021
1. Mityng Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski 2021 w kat. m這dzie穎wych [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 s 1 13.30 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD -0.9 -- NIED柱IECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022
2 s 1 13.48 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -0.9 IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 51 92
3 s 1 13.86 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.9 -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0450/19 2022 LDK!
4 s 1 14.23 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.9 -- SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2022
1 s 2 13.70 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD +0.3 IV B.D. Z/1717/21 2022
2 s 2 13.81 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD +0.3 V GRYGORUK Andrzej Z/1128/20 2022 LDK!
3 s 2 14.37 GIERASIMIUK Olga KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U16 PD +0.3 V GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0821/20 , 2021 LDK!
4 s 2 14.67 狹KOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.3 -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0449/19 2022 LDK!
5 s 2 14.69 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.3 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
6 s 2 14.81 TUREL Gabriela GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD +0.3 -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
1 s 3 14.09 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -0.8 V GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2022 LDK!
2 s 3 14.74 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.8 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK! 61
3 s 3 15.02 MASAJΜ Oliwia KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U14 PD -0.8 -- LDK!
4 s 3 15.69 GAUZA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -0.8 -- 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/4772/21 , 2021 LDK!
1 s 4 15.02 BOΡRUKANIS Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -1.0 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/1756/21 , 2022 LDK!
2 s 4 15.40 OΜWNIUK Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -1.0 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/0137/20 , 2022 LDK!
3 s 4 15.61 KAPLA Urszula LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -1.0 -- SAWICKA Izabela # Z/1759/21 2022 LDK!
4 s 4 15.96 RAKOWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -1.0 -- SAWICKA Izabela # Z/1761/21 2022 LDK!
5 s 4 16.07 BACEWICZ Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -1.0 -- ROGUCKA Magdalena Z/1754/21 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 25.83 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD -1.4 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK!
2 s 1 26.75 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD -1.4 III DMP NIED柱IECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022 72
3 s 1 28.31 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -1.4 IV B.D. Z/1717/21 2022
4 s 1 31.73 FRANCISZKOWSKA Ada KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.4 -- 名IDERSKI Pawe Z/3835/21 2021 LDK!
5 s 1 32.68 TUREL Gabriela GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -1.4 -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
300 m K
1 s 1 46.18 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD IV SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
2 s 1 47.33 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
3 s 1 47.41 MURAWSKA Julia UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Jolanta LDK!
4 s 1 48.30 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
5 s 1 48.33 JANUSZKO Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/1546/18 , 2021 LDK!
6 s 1 51.12 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
7 s 1 51.80 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0208/21 2022 LDK!
1 s 2 48.69 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/6285/21 2022 LDK!
2 s 2 50.40 WYGNA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2007 U16 PD -- GRYGO Pawe GRYGO Pawe KORYTKOWSKA Justyna , Z/13543/21 , 2022 LDK!
3 s 2 50.65 BAGI垶KA Natalia KS Prefbet-Sonarol # 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/13494/21 2022 LDK!
4 s 2 51.95 KAPLA Urszula LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1759/21 2022 LDK!
5 s 2 53.73 OΜWNIUK Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/0137/20 , 2022 LDK!
6 s 2 55.60 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/6362/21 2022 LDK!
7 s 2 55.60 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1755/21 2022 LDK!
1 s 3 47.23 KALINOWSKA Zuzanna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD V KORYTKOWSKA Justyna Z/0389/20 2022 LDK!
2 s 3 50.16 B犴ZKOWSKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0411/20 2022 LDK!
3 s 3 52.15 BOΡRUKANIS Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/1756/21 , 2022 LDK!
4 s 3 53.93 RAKOWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1761/21 2022 LDK!
5 s 3 56.40 SADOWSKA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/6087/21 2022 LDK!
6 s 3 58.83 DUCHNOWSKA Magdalena LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -- GRYGO Pawe KORYTKOWSKA Justyna , Z/3467/21 , 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 60.05 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 s 1 60.85 MIKOxNIS Karolina UKS Technik August闚 2003 U20 PD III SOW粌 Bogus豉w 2 LDK!
3 s 1 64.05 SIMONIENKO Julia UKS Technik August闚 2005 U18 PD IV SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/5014/18 , 2022 4 LDK!
4 s 1 66.88 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
5 s 1 73.83 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:50.05 MI艼ISZEWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/3831/21 , 2021 LDK!
2 s 1 1:54.03 ORZOΒK Maria UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
3 s 1 1:56.91 PIETRUSZKIEWICZ Urszula KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman , Z/1312/20 , 2022 LDK!
4 s 1 2:00.02 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena SAWICKA Izabela # , Z/1757/21 , 2022 LDK!
5 s 1 2:05.31 SOBUTA Karolina LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2154/21 , 2022 LDK!
6 s 1 2:05.34 CHIRKO Oliwia KS Parkiet Hajn闚ka 2008 U14 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0596/21 2022 LDK!
7 s 1 2:26.43 JASZCZUK Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/8076/21 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:17.75 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD III D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2021 M
2 s 1 2:20.35 CIOΘO Sylwia KS Podlasie Bia造stok 1998 Sen PD III D、ROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2
3 s 1 2:27.29 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Bia造stok 1997 Sen PD -- D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
4 s 1 2:28.09 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2022 LDK!
5 s 1 2:30.16 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/4894/19 2021
6 s 1 2:38.00 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -- KUKLI垶KI Pawe Z/1955/18 2022 BEZ
7 s 1 2:50.62 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:31.22 FERENC Amelia KS Prefbet-Sonarol # 2006 U16 PD V GRYGO Pawe KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/13542/21 , 2021 LDK!
2 s 1 3:32.83 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2022 LDK!
3 s 1 3:35.23 ANDROSIUK Aleksandra KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0614/21 2021 LDK!
4 s 1 3:38.91 OPOLSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2446/19 2022 LDK!
5 s 1 3:41.68 JELSKA Antonina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- B.D. Z/6996/21 2021
6 s 1 4:02.57 KWIATKOWSKA Ewa KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/3833/21 , 2021 LDK!
80 p K
1 s 1 15.25 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN +0.5 -- TWOREK Urszula # Z/2513/22 2022
2 s 1 17.59 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD +0.5 -- SAWICKA Izabela # Z/1755/21 2022 LDK!
  s 1 DQ JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD +0.5 -- SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
100 m p K
1 s 1 14.36 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD -0.5 I DMP SUPRO Jaros豉w KOWALCZYK Pawe B.D. B.D. Z/0596/16 2022 LDK! 123
2 s 1 16.30 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.5 III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/5742/18 2022 LDK! 61 115
  s 1 DNF ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.5 -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.5 -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w , Z/0591/17 , 2021 2 LDK!
400 m p K K
1 s 1 70.69 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
2 s 1 77.45 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0447/19 2022 LDK! 23 72
Wzwy K
1 f 1 1.65 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD II DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK! 93
2 f 1 1.65 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD II B.D.
3 f 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 1997 Sen PD III DMP BERNATOWICZ Jolanta B.D. Z/1436/13 2022 2 80
4 f 1 1.45 BACEWICZ Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD IV ROGUCKA Magdalena Z/1754/21 2022 LDK!
4 f 1 1.45 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2022 4 75
6 f 1 1.45 HO列IΜ 畝neta GOKSiT Suchowola 2003 U20 PD IV KRYSTO Wojciech 3 LDK!
7 f 1 1.45 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD IV SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
8 f 1 1.35 KARPOWICZ Natalia GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2235/20 2022 LDK!
8 f 1 1.35 SxWI垶KA Kamila GOKSiT Suchowola 2003 U20 PD -- KRYSTO Wojciech 4 LDK!
  f 1 NM KARWOWSKA Kamila LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2006 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/0740/20 , 2021 LDK!
W dal K
1 f 1 6.13 浩BROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -1.8 I B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. , Z/0398/12 , 2022
2 f 1 5.41 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sok馧 W璕orzewo 2000 U23 WN +0.8 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2022
3 f 1 5.26 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.5 III DMP DMP U20 BOROWIK W這dzimierz NAZARKIEWICZ Robert # , Z/4815/19 , 2022 LDK! 76 101
4 f 1 5.18 CZERWI垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -0.6 III
5 f 1 5.16 SxBI垶KA Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.4 III DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2022 LDK! 70 92
6 f 1 5.07 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2002 U20 PD +0.6 IV KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
7 f 1 4.98 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -1.1 IV DMP DMP U20 KALINOWSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2022 5 LDK! 59 80
8 f 1 4.92 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2004 U18 PD +0.4 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2022 3 LDK!
9 f 1 4.86 NAG紑SKA Zofia LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2003 U20 PD +1.2 IV KOTOWSKI Jan # Z/2525/17 2022 4 LDK!
10 f 1 4.67 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2003 U20 PD +0.7 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
11 f 1 4.09 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD +0.6 -- SAWICKA Izabela # Z/6285/21 2022 LDK!
12 f 1 3.99 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK!
13 f 1 3.93 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN +0.2 -- TWOREK Urszula # Z/2513/22 2022
14 f 1 3.75 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD +0.1 -- SAWICKA Izabela # Z/6362/21 2022 LDK!
15 f 1 3.51 ORZOΒK Maria UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN +0.2 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
16 f 1 2.96 SZERMI垶KA Joanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.2 -- 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/4781/21 , 2021 LDK!
  f 1 NM MODZELEWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2004 U18 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan Z/5002/18 2021 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 12.05 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
2 f 1 12.00 MICHALEC Marta KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III ZABAWSKI Przemys豉w Z/1493/18 2022 LDK!
3 f 1 10.65 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U18 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
4 f 1 10.53 WYGNA Marta KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/5312/19 2021 LDK!
5 f 1 9.75 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
6 f 1 9.11 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD V STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
7 f 1 9.05 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Jolanta SKOWRO垶KA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
8 f 1 8.89 GNIEDZIEJKO Magdalena GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta LDK!
9 f 1 8.88 BOJARZY垶KA Anna GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1355/21 , 2022 LDK!
10 f 1 8.46 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
11 f 1 7.68 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
12 f 1 7.57 ST襾KOWSKA Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOZIARSKI Cezary # Z/4615/21 2021 LDK!
13 f 1 6.78 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe # Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.43 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 12.36 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/1458/20 2022 99 134
3 f 1 11.50 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD III DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. B.D. Z/1954/15 2022 86
4 f 1 9.92 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w ZABAWSKI Przemys豉w , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! 61 105
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.28 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
2 f 1 23.40 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SKOWRO垶KA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
3 f 1 23.31 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
4 f 1 20.71 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
5 f 1 20.52 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2022 LDK!
6 f 1 19.25 GNIEDZIEJKO Magdalena GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
7 f 1 18.32 BOJARZY垶KA Anna GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1355/21 , 2022 LDK!
8 f 1 17.40 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
9 f 1 14.77 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2233/20 2022 LDK!
10 f 1 14.69 KOWALCZUK Aleksandra GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0041/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 48.51 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 37.24 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
3 f 1 26.28 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
4 f 1 24.20 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
5 f 1 19.74 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0418/20 2022 LDK!
6 f 1 19.19 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
7 f 1 18.65 PIECHOCI垶KA Oliwia UKS Liceum sportowe υm瘸 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3672/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 31.96 MARTYNIUK Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof # Z/5765/21 2021
2 f 1 20.96 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2022 LDK!
3 f 1 15.09 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe # Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
4 f 1 14.63 SADOWSKA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/6087/21 2022 LDK!
5 f 1 12.13 ST襾KOWSKA Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOZIARSKI Cezary # Z/4615/21 2021 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 40.10 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czw鏎ka Bia造stok 2002 U20 PD II WOJNA Cezary B.D. Z/3069/17 2022
100 m M
1 s 1 11.32 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -0.9 III B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2022
1 s 1 11.32 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -0.9 III B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2022
2 s 1 11.54 SAWICKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1996 Sen PD -0.9 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 63
2 s 1 11.54 SAWICKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1996 Sen PD -0.9 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 63
3 s 1 12.06 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
3 s 1 12.06 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
4 s 1 12.15 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
4 s 1 12.15 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
5 s 1 12.42 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.9 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
5 s 1 12.42 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.9 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
1 s 2 11.91 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD 0.0 IV B.D. Z/1455/21 2022
1 s 2 11.91 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD 0.0 IV B.D. Z/1455/21 2022
2 s 2 11.93 NAZARUK Pawe KS Parkiet Hajn闚ka 2005 U18 PD 0.0 IV GRYGORUK Andrzej LDK!
2 s 2 11.93 NAZARUK Pawe KS Parkiet Hajn闚ka 2005 U18 PD 0.0 IV GRYGORUK Andrzej LDK!
3 s 2 12.93 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD 0.0 -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK! 7 65
3 s 2 12.93 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD 0.0 -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK! 7 65
4 s 2 13.55 TANKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4284/21 , 2022 LDK!
4 s 2 13.55 TANKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4284/21 , 2022 LDK!
5 s 2 14.06 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
5 s 2 14.06 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
1 s 3 13.05 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
1 s 3 13.05 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
2 s 3 14.08 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -0.2 -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
2 s 3 14.08 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -0.2 -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
3 s 3 15.07 KACHNOWSKI Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -0.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/1758/21 2022 LDK!
3 s 3 15.07 KACHNOWSKI Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -0.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/1758/21 2022 LDK!
4 s 3 15.63 SWAJDA Karol LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -0.2 -- KOWALCZYK Pawe Z/8075/21 2022 LDK!
4 s 3 15.63 SWAJDA Karol LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -0.2 -- KOWALCZYK Pawe Z/8075/21 2022 LDK!
5 s 3 15.65 KARNY Sebastian GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -0.2 -- PO同IECH Anna Z/0039/21 2022 LDK!
5 s 3 15.65 KARNY Sebastian GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -0.2 -- PO同IECH Anna Z/0039/21 2022 LDK!
6 s 3 18.36 FERENC Jan LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2008 U14 PD -0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4371/21 2022 LDK!
6 s 3 18.36 FERENC Jan LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2008 U14 PD -0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4371/21 2022 LDK!
7 s 3 18.52 JADCZAK Hubert LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4370/21 2022 LDK!
7 s 3 18.52 JADCZAK Hubert LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4370/21 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 24.06 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
2 s 1 25.22 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.9 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
3 s 1 26.30 G紑ALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN -0.9 -- MORGA Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2022 LDK!
4 s 1 26.36 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -0.9 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 37.70 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD -- B.D. Z/2499/20 2021
2 s 1 42.09 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta LDK!
3 s 1 44.05 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
4 s 1 44.10 BIELAWSKI Maciej UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Jolanta LDK!
5 s 1 45.36 WASILEWSKI Jakub UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- # LDK!
6 s 1 46.27 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
7 s 1 49.12 GODLEWSKI Pawe LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2150/21 , 2022 LDK!
1 s 2 45.20 PI邛KA Piotr LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2153/21 , 2022 LDK!
2 s 2 48.29 SADΜWSKI Antoni LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1790/21 2022 LDK!
3 s 2 50.08 KACHNOWSKI Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1758/21 2022 LDK!
4 s 2 55.17 SWAJDA Karol LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/8075/21 2022 LDK!
5 s 2 59.15 危IAROWSKI Patryk LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4734/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 51.51 KIJEWSKI Micha UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 s 1 52.48 SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik August闚 2002 U20 PD III SOW粌 Bogus豉w LDK!
3 s 1 52.70 KLIMIUK ㄆkasz KS Parkiet Hajn闚ka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
4 s 1 54.05 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4192/20 2022
600 m M
1 s 1 1:48.06 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # , Z/3025/20 , 2022 LDK!
2 s 1 2:04.17 SAWCZUK Gabriel LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3715/21 2021 LDK!
3 s 1 2:09.43 KOTOWSKI Kamil LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/2149/21 2022 LDK!
4 s 1 2:22.26 SZKIㄐD Andrzej GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/4752/21 2022 LDK!
5 s 1 2:23.62 STUPAK Szymon GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/4770/21 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 2:23.66 JAMIOΘOWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- NIWI垶KI Andrzej Z/4997/18 2021 LDK!
2 s 1 2:25.76 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/9786/21 2022
1000 m M
1 s 1 3:05.69 DZIEMIA哸ZYK Aleksander KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2022
2 s 1 3:07.23 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2022
3 s 1 3:18.54 MALINOWSKI Bartosz GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- LDK!
4 s 1 3:25.87 KOCHANOWSKI Jakub LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2006 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/2359/20 2021 LDK!
5 s 1 3:28.29 PLEBAN Bart這miej LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2008 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0594/21 2022 LDK!
6 s 1 3:30.14 KARWOWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2152/21 , 2022 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:36.75 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik August闚 2005 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
2 s 1 4:41.34 JUREK Krystian UKS Sok馧 W璕orzewo 2002 U20 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3544/17 , 2022 BEZ LDK!
3 s 1 4:54.91 TARANTA Jakub KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # , Z/2311/19 , 2021 LDK!
4 s 1 5:04.92 LEWICKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- LDK!
110 m p M M
1 s 1 19.84 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.2 -- KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol # , Z/0478/21 , 2022 LDK!
110 m p J M M
1 s 1 18.49 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -1.2 -- DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0451/19 2022 LDK! 58
110 m p M (99.1) M
  s 1 DQ MIΘOWSKI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD 0.0 -- KOWALCZYK Pawe SUPRO Pawe , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
  s 1 DQ MIEZIANKO Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD 0.0 -- WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
110 m p M
1 s 1 17.11 POMIAN Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -0.7 -- DMP SUPRO Jaros豉w B.D. Z/1518/15 2022 35
  s 1 DQ DAKOWICZ Artur KS Podlasie Bia造stok 1998 Sen PD -0.7 --
Wzwy M
1 f 1 2.04 MOSKAL Jakub KS Podlasie Bia造stok 1998 Sen PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2022 109
2 f 1 2.04 MOSZCZY垶KI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 109 142
3 f 1 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2002 U20 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2022 4
4 f 1 1.75 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV DMP DMP U20 FILEWICZ Stanis豉w NAZARKIEWICZ Robert , Z/3640/17 , 2022 5 LDK! 46 90
5 f 1 1.50 SADΜWSKI Antoni LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1790/21 2022 LDK!
6 f 1 1.45 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK! 53
6 f 1 1.45 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK! 53
8 f 1 1.35 SAWICKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1762/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.63 KONOPKA Dawid KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -2.6 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2022 68 111
2 f 1 6.59 WYSZY垶KI Pawe KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD -4.5 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
3 f 1 6.58 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2002 U20 PD -1.0 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!
4 f 1 6.47 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -0.3 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2022 58
5 f 1 5.79 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2005 U18 PD -1.8 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
6 f 1 5.25 G紑ALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN -0.2 -- MORGA Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2022 LDK!
7 f 1 5.01 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.0 -- DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK! 4 53
8 f 1 4.62 TANKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -2.9 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4284/21 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.88 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III DMP U20 STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022 105
2 f 1 12.46 OLEKSIEWICZ Kacper KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/5008/19 2021
3 f 1 12.30 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD --
4 f 1 11.57 KRZEBIETKE Patryk KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- B.D. LDK!
5 f 1 11.48 ZAKRZEWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/0391/20 2022 81
6 f 1 9.97 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022 64
7 f 1 9.64 MIELECH Rafa KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD --
8 f 1 9.39 MICHALIK Antoni UKS Liceum sportowe υm瘸 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/10885/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 16.67 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 2003 U20 PD I SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 16.66 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2022 2 LDK! 149
Dysk (1) M
1 f 1 44.64 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
2 f 1 42.99 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
3 f 1 31.84 MIELECH Rafa KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V
4 f 1 23.21 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0042/21 2022 LDK!
5 f 1 19.34 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.90 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III
2 f 1 30.78 MICHALIK Antoni UKS Liceum sportowe υm瘸 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/10885/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.11 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2022 2 LDK!
2 f 1 46.61 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 2003 U20 PD II SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 39.38 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD III BERNATOWICZ Jolanta Z/2724/15 2021 2
M這t (5) M
1 f 1 49.83 KARALUS Norbert LUKS Atletic Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/8984/21 2022
2 f 1 44.52 JAWOROWSKI Krystian LUKS Atletic Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/8983/21 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 35.11 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
2 f 1 20.84 名ITECKI Mi這sz KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/8869/21 , 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 66.68 TREJGO Oskar KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022 118
2 f 1 58.21 PIELOCH Dawid KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD II DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022 87
3 f 1 52.30 JAROMA Micha KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2536/17 , 2022 LDK! 67 117

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.029711008072 sekund